Aksident në Prishtinë, përplaset vetura me motoçiklistin

Aksident në Prishtinë, përplaset vetura me motoçiklistin

Një aksident ka ndodhur tek Posta, në Prishtinë.

Një veturë dhe një motoçikletë janë përplasur para pak minutash, raporton Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes ende nuk kanë arritur ekipet kompetente.

You may also like

Gazetari protestues nxirret me forcë nga konferenca Trump-Putin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në prag