Aksident te rrethi në hyrje të Prishtinës (Foto)

Aksident te rrethi në hyrje të Prishtinës (Foto)

Para pak çastesh, tek rrethi kryesor në hyrje të Prishtinës, ka ndodhur një aksident në mes të dy veturave, njëra veturë e Eulex-it, ndërsa tjetra e një autoshkolle, raporton Kosova Post.

Gazetari ynë raporton se nuk ka viktima dhe se policia ka dalur në vendin e ngjarjes. /Kosova Post/.

You may also like

Imami nga Egjipti dëshiron të dhurojë stolitë e gruas për të mbështetur Turqinë

Një shtetas i Kuvajtit me origjinë egjiptiane ka