Almeda Abazi ka një lajm surprizë, ja për çfarë bëhet fjalë

Almeda Abazi ka një lajm surprizë, ja për çfarë bëhet fjalë

Bukuroshja Almeda Abazi, së shpejti do të bëhet nënë. Mediat turke kanë bërë të ditur se moderatorja shqiptare, është në pritje të ëmbël.

Mësohet se lajmi i shtatzënisë ishte një surprizë për të, dhe aktorin turk Tolgahan Sayisman. Ata e mësuan këtë lajm dy javë më parë në spital, gjatë një kontrolli rutinë që bëjnë gjithmonë.

Po kështu Almeda e ka pranuar për “revistawho.com”, se lajmi është i vërtetë dhe se është shumë e lumtur.

“Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”.