Arrestohet pasi rrezikon zyrtarët policor

Arrestohet pasi rrezikon zyrtarët policor

Një person është arrestuar ditën e djeshme pasi që ka vënë në rrezik zyrtarët policor.
Personi në fjalë duke lëvizur me automjetin e tij në lëvizje duke mos respektuar urdhrat ka rrezikuar zyrtarët policor derisa ishin në një pikë kontrolli të veturave.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

You may also like

Shqipëria , destinacioni i muajit mars për Agjencinë Britanike të Guidave të Turizmit

“Arkeologët dhe artdashësit, udhëtarët dhe historianët, shijuesit e