Modeli i ri do të arrijë më 20 mars dhe do të ketë bateri 6000mAh, shkruan Infokusi.

Po ashtu, sugjerohet se Lenovo S5 do të jetë më i mirë se Xiaomi Redmi Note 5, që do të thotë se mund të presim ekran 18:9, transmeton kosovapress.

Pajisja po ashtu do të ketë procesor Snapdragon 625, sistem me dy kamera me Portrait Mode dhe 4GB RAM. Lenovo S5 do të vijë në ngjyrën e kuqe.

 

 

You may also like

Emocionuese: Ja çka shkruan Leonora Jakupi derisa viziton varrin e babait (Foto)

Gjatë ditës së djeshme është bërë rivarrimi i