Bale nuk e mohon largimin e Ronaldos nga Reali

Gareth Bale nuk e mohon largimin e Cristiano Ronaldos.
Uellsiani ka folur rreth të ardhmes së portugezit, i cili mund të largohet nga Real Madridi.

“A do të largohet Ronaldo? Nuk e di. Ai e di më mirë. Unë nuk e di se çfarë do të ndodhë”, deklaroi Bale.

Kjo deklaratë e Bale tregon më së miri se e ardhmja e Ronaldos nuk është aspak e qartë. l.n

© KosovaPost.net Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like

Zaev thërret: T’i lëmë politikat e vjetra të Ballkanit dhe ndarjet

Qeveria e Republikës së Maqedonisë gjithmonë do t’i