Barcelona siguron përforcimin e parë për vitin 2019

Barcelona siguron përforcimin e parë për vitin 2019

Barcelona ka siguruar përforcimin e parë për janarin e vitit 2019.

Barcelona ka arritur marrëveshje me Gremion për transferimin e mesfushorit Arthur, në fillim të vitit 2019.

Futbollisti brazilian cilësohet si njëri prej talentëve të rinj me të ardhme më të ndritur në Amerikën Jugore dhe e ka tërhequr vëmendjen e gjigantit katalan tash e një kohë, përcjell “lajmi.net”.

Arthur pritet të nënshkruajë me Barcelonën në fillim të vitit 2019.

You may also like

Kjo metodë mjekësore sjell lehtësim dhe shërim për shumë sëmundje

Hixhameja është procedurë mjekësore ku përmes largimit të