Bayern Munich e mund Manchester Unitedin në miqësore

Bayern Munich e mund Manchester Unitedin në miqësore

‘Bavarezët’ kanë shënuar fitore minimale 1:0 në ‘Allianz Arena’ duke e mundur Manchester Unitedin në ndeshje përgatitore.

Goli i vetëm i kësaj ndeshje u shënua në pjesën e dytë.

Ishte Javier Martinez që shënoi në minutën e 59’ të ndeshjes.

Related Posts

You may also like

Harrojini motrat Vjollca, mbesa e tyre ju lë ‘pa mend’

Moderatoret e njohura, Luana dhe Marina Vjollca janë