Breshër e përmbytje në Serbi (FOTO)

Breshër e përmbytje në Serbi (FOTO)

Reshje të mëdha të shiut e breshrit e kanë goditur sot qytetin perëndimor të Serbisë, Uzhicë, duke bërë që disa rrugë të përmbyten nga uji.

Mediat lokale raportojnë se kokrrat e breshrit kanë pasur madhësi sa një arrë.

You may also like

Trump: ‘Marreveshjet me Saudine na mbajne me mijera vende pune’

Presidenti Trump ka reagur per rastin Khashikci dhe