April 20, 2018
Kronika e zezë

Kronika e zezë

Kronika e zezë Kryesore Lajme

Vetëvritet një grua, e ndjera ishte pjesë e AAK-së (Foto)

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm një grua ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. E ndjera ka punuar në Spitalin Regjional të Gjilanit. E ndjera, ...
Read more Comments Off on Vetëvritet një grua, e ndjera ishte pjesë e AAK-së (Foto)
Kronika e zezë

Arrestohet një person pasi sulmoi policin

Një person është arrestuar në Ferizaj, pasi gjatë shqiptimit të një kundërvajtje në trafik, ka kanosur zyrtarin policor në detyrë, me ç’rast e ka sulmu zyrtarin duke e ...
Read more Comments Off on Arrestohet një person pasi sulmoi policin
Kronika e zezë

Aksident në Nerodime, i lënduari në gjendje të rëndë shëndetësore

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Nerodime të Ferizajt, ku është përfshirë një automjet me vozitës femër dhe një Motoçiklete me vozitës mashkull. Lëndime trupore ka pësuar ...
Read more Comments Off on Aksident në Nerodime, i lënduari në gjendje të rëndë shëndetësore
Kronika e zezë

Kërkohej në Belgjikë, shqiptari arrestohet në Han të Elezit

Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitar “Hani i Elezit”, në bazë të urdhëresës lëshuar nga shteti i Belgjikës. Sipas Policisë, është arrestuar personi mashkull k-shqiptar dhe ...
Read more Comments Off on Kërkohej në Belgjikë, shqiptari arrestohet në Han të Elezit
Kronika e zezë

Arrestohet një person për tentim vrasje

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi ditë më parë kishte sulmuar fizikisht viktimën mashkull. Nga i dyshuari janë konfiskuar një mjetë i mprehtë në formë të sëpatës, ...
Read more Comments Off on Arrestohet një person për tentim vrasje
Kronika e zezë

Sulm ndaj personit zyrtar, një i arrestuar

Tre të dyshuar meshkuj, dy shtetas të R. Shqipërisë dhe një i R. Kosovës, me veturë nuk ju kanë ndal njësisë policore dhe gjatë ikjes ka shkaktuar aksident ...
Read more Comments Off on Sulm ndaj personit zyrtar, një i arrestuar
Kronika e zezë

Vritet 14 vjeçari në një dasmë në Suharekë

Një dasmë në fshatin Mushtishtit të Suharekës është kthyer në tragjedi, pasi xhaxhai ka plagosur nipin e tij 14 vjeç, i cili nuk ka mundur t’u përballoj plagëve ...
Read more Comments Off on Vritet 14 vjeçari në një dasmë në Suharekë
Kronika e zezë

Vdes në aksident trafiku

Një aksident trafiku në mes dy automjeteve ka ndodhur në fshatin Cernicë të Gjilanit, me ç’rast një person ka pësuar lëndime vdekjeprurëse, ndërsa pesë të tjerë kanë pësuar ...
Read more Comments Off on Vdes në aksident trafiku
Kronika e zezë

Lëndohen tetë zyrtarë policor

Janë lënduar tetë zyrtarë policor gjersa ishin në një intervenim të një rasti në parkun e qytetit ku janë ballafaqur me disa persona që kan qenë nën ndikimin ...
Read more Comments Off on Lëndohen tetë zyrtarë policor
Kronika e zezë

Aksident në Podujevë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Podujevë, saktësisht rrugës për në Merdare. Në këtë aksident janë të përfshira dy automjete, nuk dihet se ...
Read more Comments Off on Aksident në Podujevë