September 24, 2018
Magazinë

Magazinë

Magazinë

I ftuar për surprizë, këngëtari Sabri Fejzullahu ngatërron dasmën ( Video)

Legjenda e muzikës shqiptare këngëtari Sabri Fejzullahu është një nga më të dashurit për publikun shqiptar. Me një karriere të gjatë në muzikë njihet si këngëtari i shumë ...
Read more Comments Off on I ftuar për surprizë, këngëtari Sabri Fejzullahu ngatërron dasmën ( Video)
Magazinë

Teuta e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës, këngëtari befason me përgjigje

Blero është emër shumë i komentuar në shtypin rozë. Këngëtari ishte mysafiri i radhës në emisionin “Mirage”, ku zbuloi të rejat rreth tij. Për herë të parë, Blero ...
Read more Comments Off on Teuta e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës, këngëtari befason me përgjigje
Magazinë

Rita Ora zyrtarisht në lidhje me këngëtarin e famshëm amerikan

Kohë më parë është diskutuar për një lidhje të mundshme mes Rita Orës dhe Chris Brown, mirëpo asgjë nuk ka qenë e konfirmuar. Lidhja e tyre tashmë është ...
Read more Comments Off on Rita Ora zyrtarisht në lidhje me këngëtarin e famshëm amerikan
Magazinë

Seldi e ‘harron’ Mimozën, përfundon në krahët e një femre tjetër

Seldi dhe Mimoza ishin pothuajse emrat me të përmendur në shtypin rozë që nga koha kur u kuptua se ata janë në lidhje dashurie. Por çifti i dhanë ...
Read more Comments Off on Seldi e ‘harron’ Mimozën, përfundon në krahët e një femre tjetër
Magazinë

Dua Lipa bënë shqiponjë para syve të botës (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka patur suksese të mëdha dhe ftohet në eventet e famshme muzikore. Sot, mori pjesë në festivalin e iHeartRadio që u ...
Read more Comments Off on Dua Lipa bënë shqiponjë para syve të botës (Foto)
Magazinë

Kaq para hargjoi Nora Istrefi për t’i lënë gojëhapur të gjithë në dasmën e Elitës dhe Gjikos

Këngëtarja Nora Istrefi mori vëmendjen në dasmën e Elita Rudit dhe Gjikos. Fustani i kuq tejet elegant i cili i zbulonte këmbën dhe sandalet ngjyrë ari, bën që ...
Read more Comments Off on Kaq para hargjoi Nora Istrefi për t’i lënë gojëhapur të gjithë në dasmën e Elitës dhe Gjikos
Magazinë

Adrola Dushi injoron keq Afërdita Dreshajn

Këtë javë e ftuar në rubrikën ‘Kë zgjedh’ ishte Adrola Dushi. Bukuroshja shqiptare zgjodhi mes disa prej fytyrave të njohura të estradës dhe kur erdhi radha te Angela ...
Read more Comments Off on Adrola Dushi injoron keq Afërdita Dreshajn
Magazinë

Nuk i keni parë asnjëherë kështu Ramushin dhe Anitën

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj është i martuar me Anitën. Familja ka një jetë mjaft luksoze. Ai është baba i tre fëmijëve, dy djemve dhe një vajze. Është ...
Read more Comments Off on Nuk i keni parë asnjëherë kështu Ramushin dhe Anitën
Magazinë

Dua Lipa na bën krenar, e bën shqiponjën në festivalin e madh

Këngëtarja Dua Lipa mori pjesë në iHeartRadio Music festival Daytime Stage, që u mbajt në Las Vegas në Nevada. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është shprehur gjithnjë krenare ...
Read more Comments Off on Dua Lipa na bën krenar, e bën shqiponjën në festivalin e madh
Magazinë

Pak ditë pas lindjes, Adelina Tahiri në gjendje jo të mirë

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë para disa ditëve. Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon. ...
Read more Comments Off on Pak ditë pas lindjes, Adelina Tahiri në gjendje jo të mirë