June 24, 2018
Magazinë

Magazinë

Magazinë

Dhurata marramendëse e Albatritit për gruan e tij, ‘çmendet’ Egzona (Foto)

Albatrit Muqiqi njëherish djali i këngëtarit të mirënjohur i muzikës popullore Nysret Muqiqit, ka surprizuar gruan e tij me një dhuratë të shtrenjtë, shkruan Kosova Post. Sipas disa ...
Read more Comments Off on Dhurata marramendëse e Albatritit për gruan e tij, ‘çmendet’ Egzona (Foto)
Magazinë

Victoria Beckham flet për ‘ndarjen’

David dhe Victoria Beckham janë drejt ndarjes? Lajmi se një ndër çiftet më të dashur dhe më jetëgjatë të showbiz-it janë në krizë ka qarkulluar kudo nëpër media ...
Read more Comments Off on Victoria Beckham flet për ‘ndarjen’
Magazinë

Nga Tropoja në Arabi, stjuardesa shqiptare tregon për jetën mes qiellit dhe tokës

Çdo gjë në jetë ndodh për një arsye… Ndonjëherë të gjithë ne vendosemi rastësisht përpara disa zgjedhjeve të vështira në jetë. Sigurisht që zgjedhjet jo të lehta janë ...
Read more Comments Off on Nga Tropoja në Arabi, stjuardesa shqiptare tregon për jetën mes qiellit dhe tokës
Lajme Magazinë

Gjykata vendos që ish-roja e Kallashit të kthehet në burg

Gjykata e Prizrenit ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit për menaxherin e lokalit “Kobra City”, Dibran Hoxha. Gjyqtari Skender Çoçaj e ka aprovuar ...
Read more Comments Off on Gjykata vendos që ish-roja e Kallashit të kthehet në burg
Magazinë

Lipa kërkon ta dyfishojmë numrin e zjarrfikësve, pasi Gërmia do të digjet!

Dua Lipa thotë disa fjalë të mëdha për Ledri Vulën. Pas perfomancës së jashtëzakonshme në koncertin e 10 vjetorit të Pavarësisë, Ledri Vula po bëhet gati edhe për ...
Read more Comments Off on Lipa kërkon ta dyfishojmë numrin e zjarrfikësve, pasi Gërmia do të digjet!
Magazinë

Babai i Meghan Markle i tregon gjithë botës planet e së bijës për fëmijë

Thomas Markle, njeriu që pëlqen më së shumti të flasë me shtypin për vajzën e tij, kohët e fundit ka dhënë një intervistë për Good Morning Britain dhe ...
Read more Comments Off on Babai i Meghan Markle i tregon gjithë botës planet e së bijës për fëmijë
Magazinë

Ja çfarë ndryshimi ka pësuar Eugen Bushpepaj (Foto)

Kuptohet që stina e nxehtë nuk është më e rehatshmja për të mbajtur modelin e flokëve siç duhet, qofshin ato të gjjata, qofshin të shkurtëra, por kjo nuk ...
Read more Comments Off on Ja çfarë ndryshimi ka pësuar Eugen Bushpepaj (Foto)
Magazinë

Bebe Rexha flet për problemin që ka

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha , ka zbuluar se po lufton ankthin prej shumë kohësh. Bukuroshja me origjinë shqiptare zbuloi betejën e saj të përditshme në një intervistë për ...
Read more Comments Off on Bebe Rexha flet për problemin që ka
Magazinë

Kjo është dashuria e vërtetë e Morena Tarakut (Foto)

Për këngëtaren e modelen e njohur kosovare Morena Taraku, ka vetëm një dashuri të vërtetë. Gjëja që Taraku e vlerëson më së shumti në jetë, është miqësia dhe ...
Read more Comments Off on Kjo është dashuria e vërtetë e Morena Tarakut (Foto)
Magazinë

Shpenzon milionat në operacione plastike që të duket si Kemali (Foto)

Kusum Aydin është një nga këngëtarët e njohur turk. Ai ka pranuar para mediave se në shumicën e fotografive të tij përdorë ‘Fotoshop’ dhe se do t’i nënshtrohet ...
Read more Comments Off on Shpenzon milionat në operacione plastike që të duket si Kemali (Foto)