August 14, 2018
Magazinë

Magazinë

Magazinë

Aktorët më të vlerësuar turk bëhen bashkë (Foto)

Kenan Imirzalioglu, Cagatay Ulusoy dhe Kivanc Tatlitug janë tre aktorët më të pëlqyer dhe më të vlerësuar të momentit. Treshja gëzojnë raporte mjaft të mira me njëri-tjetrin, por ...
Read more Comments Off on Aktorët më të vlerësuar turk bëhen bashkë (Foto)
Magazinë

Botërori 2018, lajm interesant nga Era Istrefi

Këngëtarja kosovare Era Istrefi është duke realizuar provat gjenerale për performancën e saj në Moskë. Ajo do të performojë këngën shoqëruese të kampionatit Botëror, “Live it up”, në ...
Read more Comments Off on Botërori 2018, lajm interesant nga Era Istrefi
Magazinë

Melania Trump ‘pushton’ Britaninë e Madhe (Foto)

Mbërritja e çiftit presidencial amerikan në Britaninë e Madhe mbushi faqet e mediave rozë në vendin ishullor, që nuk lenë t’u shpëtojnë hollësitë në këto raste. Në fokus ...
Read more Comments Off on Melania Trump ‘pushton’ Britaninë e Madhe (Foto)
Magazinë

E përgjumur dhe pa grim! Gruaja e Memli Krasniqit kështu shkon në punë (Foto)

Janë çift mjaft i përfolur në media, e që kanë një jetë shumë të lumtur bashkëshortore. Meliza është ajo që shumë shpesh ndiqet nga syri i medies për ...
Read more Comments Off on E përgjumur dhe pa grim! Gruaja e Memli Krasniqit kështu shkon në punë (Foto)
Magazinë

Befasi! Zanfina Ismaili po martohet (Foto)

Zanfina Ismaili është njëra nga artistet më pak të angazhuara në skenën muzikore. Ajo nuk është aktive në projekte muzikore por në rrjete sociale me imazhe të shumta ...
Read more Comments Off on Befasi! Zanfina Ismaili po martohet (Foto)
Magazinë

Nëse nuk e keni ditur, mësojeni, ja sa kilogram ka humbur Big Mama

E kjo falë operacionit që ka bërë për zvogëlimin e lukthit dhe heqjen e kilogramëve që ka rezultuar në një fizik të mrekullueshëm. Me anë të opsionit të ...
Read more Comments Off on Nëse nuk e keni ditur, mësojeni, ja sa kilogram ka humbur Big Mama
Magazinë

Pytet për Morena Tarakun, ja si përgjigjet i dashuri miliarder

Këngëtarja e njohur Morena Taraku ka qenë këto kohët e fundit në qendër të vëmendjes për lidhjen e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhani, dhe për ndarjen e ...
Read more Comments Off on Pytet për Morena Tarakun, ja si përgjigjet i dashuri miliarder
Magazinë

‘Game of Thrones’, thyen çdo rekord duke u nominuar përsëri me 22 çmime

“Game of Thrones” është shumë i pëlqyer nga publiku në të gjithë botën. Është nominuar në 22 kategori për Emmy Award, duke përfshirë serialin dramë më të mirë. ...
Read more Comments Off on ‘Game of Thrones’, thyen çdo rekord duke u nominuar përsëri me 22 çmime
Magazinë

Xhensila bëhet nënë për herë të parë, kjo është fotoja mbreslënëse e vajzës (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Xhensila Myrtezaj pas një lidhe shumë vjeçare me Besë Kallakun, shtatorin e vitit të kaluar kurorzuan dashurin e tyre më nje dasëm shumë madhështore, shkruan ...
Read more Comments Off on Xhensila bëhet nënë për herë të parë, kjo është fotoja mbreslënëse e vajzës (Foto)
Magazinë

Luana Vjollca ‘zhgënjen’ me pamjen, ja si duket pa grim (Foto)

Luana Vjollca njihet ndër prezantueset më seksi të ekranit. Por, në këtë që ka ndarë me ndjekësit para pak çastesh Vjollca ”zhgënjen” me pamjen, ajo duket ndryshe në ...
Read more Comments Off on Luana Vjollca ‘zhgënjen’ me pamjen, ja si duket pa grim (Foto)