Çmenduria e çiftit, martohen 400 metra mbi tokë (Foto)

Çmenduria e çiftit, martohen 400 metra mbi tokë (Foto)

Një çift aventurier nga Kalifornia që kërkonte emocione në ditën më të veçantë të jetës së tyre ka marrë një vendim të rrezikshëm.

Ata u martuan në lartësinë mbi 400 metra mbi një kanion të Utah.

Ryan Jenks dhe Kimberly Weglin u dashuruan në Moab vite më parë. Ryan e Kimberly vendosën që vendi më i përsosur për të kurorëzuar dashurinë e tyre disa vjeçare ishin një rrjetë e lidhur në shkëmbinj në Utah dhe nuk kishte kishte gjë më spektakolare.

Ndërsa i thonin ‘Po’ njëri-tjetrit 5000 petale lulesh u lëshuan nga parashuta e tyre.

Çifti kombinoi pasionin, hobin, interesat dhe personalitet e tyre në çdo hollësi. /on/.

Image result for Ryan Jenks dhe Kimberly Weglin

Related Posts

You may also like

Gjatë kësaj jave priten tri seanca ndaj Azem Sylës

Pas disa shtyrjeve të njëpasnjëshme, kjo javë përfundimisht