Cristiano ‘zhvishet’ pas humbjes së Real Madridit nga Betis (Foto)

Cristiano ‘zhvishet’ pas humbjes së Real Madridit nga Betis (Foto)

Cristiano Ronaldo ka paraqitur koleksionin e tij të të brendshmeve “CR7” të përziera me sfondin nga mbrapa, për të krijuar pikërisht atë koncept.
I pafat kohëve të fundit në futboll, Cristiano Ronaldo këto ditë ka tentuar të bëj diçka ndryshe ku ndjehet më mirë.

Ai ka paraqitur koleksionin e tij të të brendshmeve “CR7” të përziera me sfondin nga mbrapa, për të krijuar pikërisht atë koncept.

“Dizajni im i preferuar në koleksionin e ri është printimi i maskuar, që ishte dhe frymëzim për koncektin e kësaj fushate. Ishte kënaqësi të luaja me temën e kamuflazhit. Shpesh mendoj se çfarë do të bëja nëse do të isha i padukshëm- patjetër do kaloja tërë ditën duke luajtur me miqtë dhe shokët e mi, dhe të isha më spontan”, u shpreh Ronaldo, shkruan revista class.

Linja e brendshme “CR7”është prodhuar dhe shpërndarë nga JBS Textile Group dhe ajo dominohet nga ngjyrat dhe format gjeometrik. Kjo është ideuar nga vetë Ronaldo.

Koleksioni i ri përmban modele gjeometrike dhe detaje interesante dizajnit. Unë i dua ngjyrat dhe të sjellë dy ngjyra së bashkusë krijojnë diçka me të vërtetë të veçantë. Dua që të brendshmet e mia gjithmonë të ketë një specifikë të veçantë”, tregon ai.

You may also like

Shikoni se çfarë bën fansja nga Moska për reperin shqiptar

Ai është një nga reperët më të njohur