‘Dua një vend romantik për dasmën’, miliarderja kërkon ndihmë, por komenti i shqiptarit thyen rrjetin

‘Dua një vend romantik për dasmën’, miliarderja kërkon ndihmë, por komenti i shqiptarit thyen rrjetin

Paris Hilton është trashëgimtarja e pasurisë multimilionëshe të “Hilton Hotels”. Bukuroshja miliardere është në prag martese, por nuk e ka vendosur akoma vendin se ku do ta bëjë dasmën.

Ajo nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kërkoi mendimin e fansave nga e gjithë bota. Komenti që ka spikatur ka qenë ai i një shqiptari i cili i ka sugjeruar një restorant të mirë në Zllakuqan.

Mbase Paris ia vë veshin dhe vendos ta zhvillojë dasmën tek ky propozim kaq i gjetur i shqiptarit./SN/.

Image

You may also like

Mussolini: Në gjyq kush ofendon gjyshin tim, Benito Mussolinin

Jo vetëm kundër shpifjes, por edhe kundër ofendimit.