Edhe një tjetër çift i showbizit shqiptar e zyrtarizon lidhjen

Edhe një tjetër çift i showbizit shqiptar e zyrtarizon lidhjen

Tash e sa kohë është përfolur për një romancë mes tyre.

Por, deri në momentin kur e kanë parë të duhur ta bëjnë publike, ata mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre.

Është fjala për fituesin e “Masterchef”, Alfio Rotani dhe moderatoren Fatma Hasani, të cilët tashmë kanë zyrtarizuar lidhjen.

“Po, lumturia është tek gjërat e vogla”, ka shkruar Alfio mbi imazhin përkrah të dashurës, Fatma.

Në një tjetër foto, çifti kanë fotografuar duart e kapura, andaj tashmë nuk ka më dyshime në lidhjen e tyre.

View this post on Instagram

po…po e po…lumturia esht ke gjerat e vogla!!!❤️

A post shared by ALFIO (@alfio_rrotani) on