Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon Live

Era Istrefi hap sot Botërorin ‘Russia 2018’ – performon Live

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, do të hap sot zyrtarisht Kampionatin e Botërorit në futboll Russia 2018.

Ajo do të performojë live para të pranishmëve.

Vendimin e ka konfirmuar nëna e këngëtares për Klan Kosova, derisa ka shtuar se Era Istrefi që në fillim kishte një marrëveshje të tillë prandaj dhe do të respektohet deri në fund.

 

You may also like

Tahiri kërkon hetimin e kërcënuesve të prokurorit të dorëhequr

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri në llogarinë e