Gold AG ft. Kastriot Tusha – Ushtria e Kosovës

Gold AG ft. Kastriot Tusha – Ushtria e Kosovës

Gold AG vjen në bashkpunim me Kastriot Tushen me këngën që i kushtohet Ushtrisë së Kosovës.

“Ushtria e Kosovës” titullohet kënga e re, me tekst nga Arian Agushi , Muzika: Alban Furtuna & Arian Agushi dhe video M-Production.