Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan ‘hajn’, ja si përgjigjet kryeministri

Haradinaj përballet me zjarrfikësit protestues, njëri e quan ‘hajn’, ja si përgjigjet kryeministri

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka kaluar mirë me zjarrfikësit, që po protestojnë para Qeverisë së Kosovës tash e disa orë.

Në shenjë zemërimi, njëri nga protestuesit nuk ka kursyer fjalorin, duke e quajtur Kryeministrin e Kosovës hajn.

Haradinaj tha se nuk i ka vjedhur askujt asgjë dhe me ton kërcënues i ka kërkuar të ketë kujdes.K.S