Humb jeten një person në Gjilan, dyshohet për vetëvrasje

Humb jeten një person në Gjilan, dyshohet për vetëvrasje

Një person është vet-vrarë sot me armë zjarri në Gjilan.

Rastin e ka konfirmuar  zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Ai ka thënë se viktima është  i moshës 67 vjeçare dhe dyshohet se ka kryer vetëvrasje me armë.

“Mund të ju konfirmoj se një person është vetëvrarë gjatë orëve të para të drekës. Dyshohet se personi ka kryer vetëvrasje me armë zjarri. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar rrethanat që kanë dërguar viktimën drejt vetëvrasjes”, ka thënë  Hashani.