Jonida Maliqi dhe stili interesant i saj (Foto)

Jonida Maliqi dhe stili interesant i saj (Foto)

Jonida Maliqi shquhet për pamjen e saj të bukur dhe stilin e saj shumë interesant..

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në rrjetin social “Instagram” në të cilën shfaqë vetëm fytyrën e saj apo thënë më mirë vetëm gjysmën e saj.

 

Jonida Maliqi përsëri shumë e bukur (Foto)

 

Jonida duket shumë me stil edhe në mënyrën se si i ka kombinuar syzet me dukjen e kësaj dite.

Ndryshe Jonida është nënë e vetme dhe përveç muzikës merret edhe me biznesin e saj të tekstilit.i.o

You may also like

Këtë zgjidhje e do Moska për Kosovën

Për problemin e Kosovës, Moska do një zgjidhje