Konfiskohen 405.8 gramë marihuanë

Konfiskohen 405.8 gramë marihuanë

Dy persona janë arrestuar në fshatin Grejkoc të Prizrenit, pasi gjatë kontrollit në veturën e tyre janë gjetur dhe sekuestruar katër tabela të veturave, dy telefona celularë dhe 405.8 gramë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

You may also like

Imami nga Egjipti dëshiron të dhurojë stolitë e gruas për të mbështetur Turqinë

Një shtetas i Kuvajtit me origjinë egjiptiane ka