Ku e kaluan ditën Marina dhe Geti për ditlindjen e saj (Foto)

Ku e kaluan ditën Marina dhe Geti për ditlindjen e saj (Foto)

Marina Vjollca apo ndryshe siç njihen si dy motrat më të njohura në Shqipëri Luana Vjollca dhe Marina Vjollca, kanë pushtuar rrjetet sociale, shkruan Kosova Post.

Marina apo ndryshe tashmë mund ta quajm edhe nusja e Kosovës pasi që është e martuar me reperin e njohur kosovarë Getin, dje ajo ka festuar ditëlindjen e 28-të.

Për ditlindje e saj nuk kanë munguar urime të shumta nga të afërmit e dhe nga fansat e shumtë që ajo ka në rrjetet sociale.

Por, ku e kanë kalur ditën e ditlindjes ajo dhe bashkëshoriti i saj, Marina ka dashur ta lë sekret edhe pse kishte postuar një foto në instagram ajo nuk e tregoi vendndodhjen./Kosova Post/

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on