Ky është ekipi i Pochettinos për sezonin e ri

Ky është ekipi i Pochettinos për sezonin e ri

Mauricio Pochettino ka vendosur për të ardhmen.

Ai nuk dëshiron të ndërrojë ambient.

Sipas “Daily Star”, Pochettino ka refuzuar ofertën e Chelseat.

Argjentinasi dëshiron të qëndrojë te Tottenhami, ku ka bërë një punë të jashtëzakonshme./Lajmi.net/

You may also like

Nisin punimet në vendkalimin mes Kosovës dhe Maqedonisë

Vendkalimi i shumëpritur Bellanoc-Stançiç, që në Malësinë e