Liverpool s’e blen Alisson, ia ka mësyrë për diku tjetër

Liverpool s’e blen Alisson, ia ka mësyrë për diku tjetër

Gardiani i skuadrës italiane me shumë mundësi do të kalojë tek Real Madrid, megjithëse skuadra kampione e Europës është e interesuar edhe për Thibaut Courtois.

Nëse belgu vendos të kalojë në radhët e skuadrës nga Santiago Bernabeu, atëherë pritet që Chelsea të interesohet për Alisson.

Related Posts

You may also like

Nesër në Prishtinë protestë për veturat

Përfaqësues të auto sallonëve në vend dhe dhjetëra