Llullaku befason, ja ku transferohet (Foto)

Llullaku befason, ja ku transferohet (Foto)

Azdren Llullaku zyrtarisht është bërë me ekip të ri.

Sulmuesi që ndërpreu kontratën me Astanën ka gjetur marrëveshjen duke u transferuar në Itali me klubin nga Serie B, Virtus Entella

Klubi nga Seria B ka prezantuar sulmuesin e kombëtares shqiptare duke përforcuar repartin ofensiv.

“Azdrenit që militon me përfaqësuesen e Shqipërisë, i urojmë një mirëseardhje të ngrohtë nga presidenti Gozi dhe gjithë familja e Entelës“, shkruhet në faqen zyrtare të klubit.

Llullaku bashkohet dhe me Naser Alijin, i cili kaloi te Entela në merkaton e janarit.

Image

Related Posts

You may also like

Gjatë kësaj jave priten tri seanca ndaj Azem Sylës

Pas disa shtyrjeve të njëpasnjëshme, kjo javë përfundimisht