Lojtarët që i do e gjithë Evropa, po nënshkruajnë kontrata të reja

Lojtarët që i do e gjithë Evropa, po nënshkruajnë kontrata të reja

Tottenhami ka marr lajmin e vitit.

Skuadra angleze është njoftuar nga Christian Eriksen, Toby Alderëeireld dhe Danny Rose, se duan që t’i vazhdojnë kontratat.

Tottenhami e kishte për qëllim që t’i mbante në skuadër, danezin dhe belgun, ndërsa anglezin, ishin të gatshëm që ta shisnin.

Por, ‘Spursat’ tani kanë marr lajmin e mirë nga të tre lojtarët, pasi duan t’i vazhdojnë kontratat e tyre, duke përfituar kështu një pagë më të lartë.

Related Posts

You may also like

Zbulohet shtesa qe do të marrin fëmijet deri në moshën 16 vjeçare

Ka filluar debati parlamentar, sipas kërkesës së deputetes