Lojtari Mane i Liverpoolit filmohet duke pastruar WC-n e xhamise ne Liverpool (VIDEO)

Lojtari Mane i Liverpoolit filmohet duke pastruar WC-n e xhamise ne Liverpool (VIDEO)

Lojtari i njohur shihet ne nje vudeo e cila po behet virale ne rrjetet socilae duke pastruar wc ne nje xhami ne Liverpol ( xhamia Rahmah) përcjell Kosova Post.

Perderisa dikush mundohej ta pengonte incizimin e tijvet Mane nuk e kishte problem. Kjo video tashne ka marre pelqimet e dhjetra mije ndjekeseve. Sic e ka shpreh edhe ai vet po edhe sic dihet boterisht per te ai eshte nje praktikues i mesimeve te Fese Islame, madje ne vendlindjen e tij ka ndertuar edhe nje xhami.

Sido qe te jete ky gjest i tij le nje shije te mire dhe ben qe te reflektohet./Kosovapost.net