Ai është një nga futbollistët më të njohur dhe më të dashur në vendin tonë.

Këtë herë ish-kapiteni i Kombëtares tonë Lorik Cana ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me djalin e tij në të cilën i ka treguar kalanë e Krujës.

Loriku ka qenë gjithnjë mjaft  i dhënë sa i përket frymës patriotike dhe një fakt të tillë e tregon edhe këtë herë duke ia trashëguar edhe vogëlushit të tij.

🇦🇱🦅

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

You may also like

Mos e humbisni! Ja si ndikon uji me kastravec në organizëm

Uji me kastravec është një nga pijet më