Luana drejton anijen, duket mahnitëse (Foto)

Luana drejton anijen, duket mahnitëse (Foto)

Luana Vjollca po kalon pushimet e saj në Itali, përkatësisht në qytetin bregdetar të Sardinia.

Ajo nga atje ka publikuar fotografi të reja, teksa shihet duke drejtuar një jaht. Me bikini dhe flokët e shprishura, Luana dukej provokuese.

“Kapiten L” e ka quajtur veten Luana.

Ndryshe, Luana nga angazhimet e shumta duket se është larguar për të pushuar.

You may also like

Kryetarit të ‘fjetur’ të Prishtinës, i del gjumi në Zone Club (Foto)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është vënë në