Luana Vjollca ‘zhgënjen’ me pamjen, ja si duket pa grim (Foto)

Luana Vjollca ‘zhgënjen’ me pamjen, ja si duket pa grim (Foto)

Luana Vjollca njihet ndër prezantueset më seksi të ekranit.

Por, në këtë që ka ndarë me ndjekësit para pak çastesh Vjollca ”zhgënjen” me pamjen, ajo duket ndryshe në fytyrë.

Megjithatë, fansat vazhdojnë të përkrahin gjithnjë si në muzikë ashtu edhe në karrierën e saj si prezantuese.

P.S. I Love You All ✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

You may also like

BE dhe Japonia nënshkruan marrëveshjen më të madhe tregtare në botë

Bashkimit Evropian (BE) dhe Japonisa kanë një nga