Mesfushori i Everton pëson dëmtim të rëndë (Foto)

Mesfushori i Everton pëson dëmtim të rëndë (Foto)

Dëmtim horror në ndeshjen midis Evertonit dhe West Brom Albion.

Ylli i vendasve Mc Carthy do të humbasë pjesën e mbetur të sezonit pasi mesfushori 27 vjeçar ka pësuar një dëmtim shumë të rëndë, duke thyer këmbën pas një dyluftimi me sulmuesin e miqve Solomon Rondon i cili nga ana e tij mbeti shumë i dramatizuar nga skena.

Sulmuesi venezualian shpërtheu në lot pas ndërhyrjes. /on/.

You may also like

Haliti: Asnjë oficer ushtarak s’ka hyrë në Kosovë si Forcë e Armatosur e Republikës së Kosovës

Xhavit Haliti, ish-anëtar i Shtabit të Përgjithshëm të