Ministri Lluka: Në sheshin Zahir Pajaziti, Kafe dhe Çaj po shpërndahen falas për vizitorët

Ministri Lluka: Në sheshin Zahir Pajaziti, Kafe dhe Çaj po shpërndahen falas për vizitorët

Në Sheshin “Zahir Pajaziti”, mund të pini kafe ose çaj pa pare.

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka me anë të një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook ka treguar se në Prishtinë po mbahet festivali i Kafesë dhe Çajit.

Shkrim i tij i plotë:

Në Prishtinë po mbahet Festivali i Kafesë dhe Çajit ku këto dy pije shpërndahen falas për vizitorët. Prezent janë nga prodhuesit vendor e deri tek vendet më të largëta importuese. Është një ndër festivalet e mija të preferuara në sheshin Zahir Pajaziti. Aroma e kafesë të mbanë në disponim, prandaj edhe ju sugjeroj ta vizitoni.

You may also like

Zbulohet shtesa qe do të marrin fëmijet deri në moshën 16 vjeçare

Ka filluar debati parlamentar, sipas kërkesës së deputetes