Mustafa kalon kohë me këshilltarin e tij, ja cila është tema e diskutimit

Mustafa kalon kohë me këshilltarin e tij, ja cila është tema e diskutimit

Ish kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka ndarë mbrëmjen e sotme për të kaluar me këshilltarin e tij Besnik Berishën.

Ata së bashku kanë dalë dhe po bisedojnë për temat e ngjarjet e fundit që po ndodhin në Kosovë.

Berisha, ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e tij në Facebook dhe ka treguar se bashkë me Mustafën janë ulë buzë oxhakut, për të trajtuar temat që po mundojnë çdo ditë vendin tonë.

“Buze oxhakut, duke trajtuar tema qe po na shoqerojne e mundojne cdo dite”, ka shkruar ai./Indeksonline