Ndodh ngjarje e tmerrshme në Vlorë , dyshohet se janë vrarë tetë persona

Ndodh ngjarje e tmerrshme në Vlorë , dyshohet se janë vrarë tetë persona

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e kësaj të premteje në një fshat të Vlorës, ku dyshohet të jenë vrarë disa persona si pasojë e të shtënave me armë.

Lajmi konfirmohet nga kryeplaku i fshatit Resulaj, por detajet janë ende të pakonfirmuara, raporton Top-Channel, përcjell Insajderi.

Nga raportimet paraprake, dyshohet për 8 persona të vrarë, nga një 24-vjeçar që thuhet të ketë pasur probleme mendore.

Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur detaje të mëtejshme, ndërsa forcat e FNSH-së dhe RENEA-s janë vënë në ndjekje të autorit.