Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Skenderej, saktësisht tek vendi i njohur si ‘Përroi i keq’.

Vetura  e llojit ‘Pasat’, është përplasur me një kamion përderisa ende nuk dihet për viktima apo të lënduar. Dëme të mëdha vërehet të kenë pasur të dy palët.

Duhet përkujtuar që përgjatë muajve të fundit numri i aksidenteve në vend ka qenë mjaft i madh.i.o

Related Posts

You may also like

Shpend Ahmeti në dasmën e Elitës e Gjikos, ja çfarë ka postuar (Foto)

Dasma e madhe e moderatorës Elita Rudi dhe