Noizy i kthehet përsëri ‘dashurisë së vjetër’ (Foto)

Noizy i kthehet përsëri ‘dashurisë së vjetër’ (Foto)

Është një nga reperët më të dashur të momentit.

Noizy ka hedhur një fotografi në Instastory, ku shihet se është rikthyer në palestër dhe para se të niste stërvitjen, ka bërë një ‘selfie’.

Ai deri më tani nuk ka hedhur ndonjë foto nga palestra edhe pse në klipe nxirrte muskujt e tonifikuar. Kur jemi te klipet, nesër Noizy do ta publikoj këngën e re!

You may also like

Haliti: Asnjë oficer ushtarak s’ka hyrë në Kosovë si Forcë e Armatosur e Republikës së Kosovës

Xhavit Haliti, ish-anëtar i Shtabit të Përgjithshëm të