Pacolli tregon se çka i ka thënë Putini

Pacolli tregon se çka i ka thënë Putini

Zv/kryeministri dhe ministri Behgjet Pacolli është pyetur nga Besim Dina edhe për marrëdhëniet e tij me presidentin rus, Vladimir Putin.

‘A guxon me thirrë qitash Putinin’, pyet Besim Dina

‘Jo tash nu mundem me thirrë sepse nuk më përgjigjet. Nuk muj me thirr sepse më ka thanë derisa të jesh në politikë do t’i ndërprejmë marrëdhëniet. E kam pa atë në madantin e kaluar. Flasim dhe ai thotë kisha dashtë një herë kur s’je në politikë‘’, thotë Pacolli.

Sipas tij, rusët e mbajnë fjalën. Kujtojmë që Pacollin e lidh biznesi i tij me Rusinë./Periskopi/