Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët, kurse në viset malore reshjet e shiut do të jenë të përziera me fjolla bore.

Gjatë ditës së sotme temperaturat maksimalet do të jenë nën 10C .

Sipas Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës, do të fryjë erë herë-herë me vrull nga drejtimi i jugperëndimit dhe më tej nga verilindja , shpejtësia e së cilës do të arrijë mbi 13m/s.

You may also like

Saudia po përgaditë raportin për pranimin e ekzekutimit të gazetarit Kashikçi!

Pas hetimit të grupit të përbashkët Turko-Saudit në