Përsëri aksident në Lluzhan, ka të lënduar

Përsëri aksident në Lluzhan, ka të lënduar

Pas aksidentit të rëndë që ndodhi në orët e paradites në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan, në po atë rrugë para pak çastesh ndodhi një aksident tjetër.

Në aksident janë përfshirë një kombi bus dhe dy vetura Golf V.

Ai ka thënë se në aksident ka pësuar lëndime një vajzë e re.

Kujtojmë se në këtë vend sot ndodhi një aksident mes dy automjeteve, një kamioni e një autobusi, ku pësoi lëndime të rënda një person. /pp/.

Related Posts

You may also like

Tafili: Votojmë për Platformën, me Albinin për Lëvizjen e Kosovën!

Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Avni Tafili, përmes një