Ronela Hajati ia thotë publikisht Encës: Je shumë…

Ronela Hajati ia thotë publikisht Encës: Je shumë…

Këngëtarja Enca Haxhiu është shumë e pranishme në titujt e medieve rozë,

Ajo është aktive në rrjete sociale, përmes të cilave njofton ndjekësit për aktivitetet që bën çdo ditë.

Së fundi, ajo ka postuar një video në të cilën shihet bashkë me këngëtaren Ronela Hajati.

Derisa Enca e pyeste se çfarë të thonë në video, Ronela i thotë “Je shumë e mirë”, kurse Enca i përgjigjet me “Je yll”.

Për ndryshe që të dyja artistet janë shumë të dashura për publikun dhe kanë realizuar shumë hite.l.n.

You may also like

Remzie Osmani: Kam agjëruar gjithnjë, por angazhimet në dasma viteve të fundit ma kanë bërë të pamundur

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani,