Rrahje masive në kafiteri, tre të lënduar

Rrahje masive në kafiteri, tre të lënduar

Gjatë ditës së djeshme në Shtimë është raportuar për një rrahje masive.

Nga Policia e Kosovës bëhet e ditur që tre persona të gjinisë mashkullore kanë pësuar lëndime trupore dhe më pas kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që të njëjtit janë përfshirë në një rrahje me pronarin e një kafiterie.

Me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt

You may also like

Kusari Lila pas letrës së Blakajt: Problemi nuk është në veri, por në Prishtinë

Deputetja Mimoza Kusari Lila, njëherësh kryetare e Alternativës,