Samsung Galaxy X do të prezantohet vitin e ardhshëm

Modeli Samsung Galaxy X së shpejti do të paraqitet në treg.

Sipas Forbs, kjo do të ndodhë më herët se sa kemi pritur dhe mediat e njohura sugjerojnë se Galaxy X mund të debutojë gjatë panairit të elektronikës, i cili vitin e ardhshëm mbahet nga 9 deri 12 janar.

Samsung Galaxy X nuk do të jetë pajisje komerciale dhe do të prodhohet në sasi të kufizuara, e cilat fillimisht do të prezantohet në Korenë Jugore.

Megjithatë, prania e limituar e telefonave Galaxy X nuk do të zgjasë përgjithmonë, andaj është e mundshme që shitja globale të pasojë gjatë vitit 2019.

Samsung ende zyrtarisht nuk ka konfirmuar planet për telefonin e tij fleksibil Galaxy X./pp/

© KosovaPost.net Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like

LDK mbanë konferencë në mëngjes, Isa Mustafa do të votoj në këtë qendër votimi

Nesër, në orën 08:00, në Sallën e Konferencave