Shikoni si këndon Majk tallava (Video)

Shikoni si këndon Majk tallava (Video)

Majk është njëri ndër reperët më të mirë shqiptar.

Me zërin dhe këngët e tij ka arritur të mbledh mijëra fansa. Përveç këngëve rep që artisti këndon, ai ka talent edhe në zhanret tjera.

Më poshtë mund ta shihni dhe ta dëgjoni se si këndon Majk tallava.

 

You may also like

Nesër në Prishtinë protestë për veturat

Përfaqësues të auto sallonëve në vend dhe dhjetëra