Silva befason me deklaratën e tij për Coutinhon

Silva befason me deklaratën e tij për Coutinhon

Thiago Silva ka treguar se është duke tentuar ta bind Philippe Coutinhon që të transferohet në PSG.

Kapiteni i PSG-së, Thiago Silva e ka pranuar se bisedon shumë shpesh me Philippe Coutinhon, të cilin do ta dëshironte në skuadër.

Ai tha se shpreson që verën e ardhshme ose më herët ai t’i bashkohet PSG-së.

“Kam folur shumë me Coutinhon. Shpresoj se në fund të sezonit ose edhe më herët ai të jetë një befasi e mirë për ne”, tha Silva për Telefoot.

“Shpresoj se ai do të mendojë mirë dhe vitin e ardhshëm të punojë me ne”.

PSG nuk do ta ketë të lehtë transferimin e brazilianit, pasi në garë për shërbimet e tij është edhe Barcelona.e.x

You may also like

Saudia po përgaditë raportin për pranimin e ekzekutimit të gazetarit Kashikçi!

Pas hetimit të grupit të përbashkët Turko-Saudit në