XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-afatin-per-propozimin-e-pare-per-statutin-e-asociacionit/20%Monthly2018-07-31 21:09
https://kosovapost.net/presidenti-i-rusise-krijon-drejtori-per-te-politizuar-ushtrine/20%Monthly2018-07-31 21:08
https://kosovapost.net/hoti-pushteti-vazhdon-te-shkele-ligjin-me-emerimet-e-ambasadoreve-politike/20%Monthly2018-07-31 20:48
https://kosovapost.net/ministri-hristodulidis-qiproja-kurre-nuk-do-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-07-31 20:29
https://kosovapost.net/fillon-seminari-per-mesimin-plotesues-ne-gjuhen-shqipe-ne-diaspore/20%Monthly2018-07-31 19:54
https://kosovapost.net/cmendet-bernabiq-pasi-nuk-u-diskutua-ceshtja-e-kosoves-ne-ks-te-okb-se/20%Monthly2018-07-31 19:18
https://kosovapost.net/serbet-i-pranojne-pasaportat-e-kosoves-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-31 18:59
https://kosovapost.net/dorehiqet-nje-zevendesminister-i-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-07-31 18:46
https://kosovapost.net/fake-news-made-in-kosova-nuk-jane-te-rastesishme/20%Monthly2018-07-31 18:44
https://kosovapost.net/limaj-optimist-se-partite-do-te-behen-bashke-per-fazen-finale-me-serbine/20%Monthly2018-07-31 17:40
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-nuk-e-kupton-insistimin-per-largimin-e-kryesimit-te-tij-ne-dialog/20%Monthly2018-07-31 17:25
https://kosovapost.net/nisin-procedurat-per-vendosjen-e-shtatores-se-adem-demacit-ne-kryeqytet/20%Monthly2018-07-31 17:07
https://kosovapost.net/pse-serbia-ndaloi-viziten-e-pacollit-ne-sanxhak-ja-cka-thote-uglanin/20%Monthly2018-07-31 18:39
https://kosovapost.net/gaboni-nese-ia-mesyni-kesaj-rruge-ne-kosove-foto/20%Monthly2018-07-31 16:57
https://kosovapost.net/kerkuan-nga-haradinaj-qe-ta-shkarkoje-dedajn-ai-shperblehet-me-nje-post-me-te-rendesishem/20%Monthly2018-07-31 16:46
https://kosovapost.net/kerkuan-nga-haradinaj-qe-ta-shkarkoje-dedajn-ai-shperblehet-me-post-me-te-rendesishem/20%Monthly2018-07-31 16:41
https://kosovapost.net/gentiana-begolli-zgjedhet-kryetare-e-agk-se/20%Monthly2018-07-31 16:18
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-serbin-e-dyshuar-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 15:55
https://kosovapost.net/shefi-i-ri-i-unhcr-se-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 15:21
https://kosovapost.net/katastrofe-ujerat-e-zeza-derdhen-ne-detin-e-durresit/20%Monthly2018-07-31 15:16
https://kosovapost.net/qeveria-themelon-grupin-punues-per-vleresimin-e-aseteve-te-trepces/20%Monthly2018-07-31 15:12
https://kosovapost.net/109-mije-vetura-ende-nuk-jane-te-regjistruara-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 15:06
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-bonucci-po-e-le-milanin/20%Monthly2018-07-31 14:29
https://kosovapost.net/haradinaj-me-tjeter-deklarate-thumbuese-per-ldk-ne/20%Monthly2018-07-31 14:22
https://kosovapost.net/merret-vendimi-per-shtatoren-autostraden-dhe-parkun-me-emrin-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-31 14:07
https://kosovapost.net/haradinaj-gjuha-fyese-mediale-ndaj-turqise-e-papranueshme-nuk-jane-qendrime-zyrtare/20%Monthly2018-07-31 13:26
https://kosovapost.net/kurti-ta-nderprejm-dialogun-avanturist-te-presidentit-thaci/20%Monthly2018-07-31 13:21
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-gjergj-dedaj-ose-respektoje-vendin-e-punes-e-mos-i-sill-deme-shtetit-ose-shko-ne-shtepi-e-merru-me-pune-te-tjera/20%Monthly2018-07-31 12:59
https://kosovapost.net/gjergj-dedaj-i-ka-hype-atit-prap-te-barazohet-sot-turqia-me-serbine-eshte-nonsens-dhe-budallaki-diplomatike/20%Monthly2018-07-31 12:23
https://kosovapost.net/hoti-eshte-falenderues-per-kontributin-e-kryetarit-te-deges-se-ldk-se-ne-beneluks/20%Monthly2018-07-31 12:18
https://kosovapost.net/deputeti-damka-i-jep-afat-tri-dite-haradinajt-per-shkarkimin-e-dedajt-dokument/20%Monthly2018-07-31 13:57
https://kosovapost.net/thaci-per-ndarjen-as-qe-do-te-diskutohet-lere-me-te-pajtohemi/20%Monthly2018-07-31 11:41
https://kosovapost.net/gjeneralet-koreane-takohen-per-bisedimet-ushtarake-veri-jug/20%Monthly2018-07-31 11:21
https://kosovapost.net/anetaresimi-ne-be-nese-zbatohen-ligjet-dhe-luftohet-korrupsioni/20%Monthly2018-07-31 10:40
https://kosovapost.net/fiba-e-vlereson-larte-organizimin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-31 10:17
https://kosovapost.net/debati-brenda-ldk-se-per-dialogun-haziri-kundershton-kujtim-shalen/20%Monthly2018-07-31 10:10
https://kosovapost.net/ura-me-dizajn-mahnites-foto/20%Monthly2018-07-31 08:55
https://kosovapost.net/porosi-te-reja-per-vrasje-te-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-31 08:51
https://kosovapost.net/serbet-e-kosoves-nuk-po-e-paguajne-tatimin-ne-prone/20%Monthly2018-07-31 08:41
https://kosovapost.net/trump-conte-do-ti-mbajme-sanksionet-kunder-rusise/20%Monthly2018-07-31 08:26
https://kosovapost.net/pdk-po-kerkon-shkarkimin-e-nenkryetarit-te-komunes-se-klines/20%Monthly2018-07-31 08:16
https://kosovapost.net/leopardi-rremben-foshnjen-nga-duart-e-nenes-foto/20%Monthly2018-07-31 08:38
https://kosovapost.net/sherr-masiv-ne-nje-ndeshje-ne-angli-perfshihet-sulmuesi-i-kosoves-video/20%Monthly2018-07-31 08:11
https://kosovapost.net/zbrazen-fshatrat-dynden-qytetet/20%Monthly2018-07-31 08:08
https://kosovapost.net/tahirsylaj-tregon-se-cfare-moti-do-te-kemi-gjate-gushtit/20%Monthly2018-07-31 07:55
https://kosovapost.net/italia-rremben-edhe-nje-tjeter-ronaldo-me-cmim-marramendes/20%Monthly2018-07-31 07:36
https://kosovapost.net/ja-3-rruge-te-thjeshta-per-te-zhdukur-aromen-e-keqe-te-sqetullave/20%Monthly2018-07-31 07:26
https://kosovapost.net/presidenca-thote-se-ne-bruksel-do-te-kerkohen-te-drejta-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-07-31 07:16
https://kosovapost.net/tramp-do-te-takohem-me-presidentin-iranian-kur-te-do-ai-pa-asnje-parakusht/20%Monthly2018-07-31 07:08
https://kosovapost.net/satelitet-spiune-zbulojne-se-koreja-e-veriut-po-punon-per-raketa-te-reja/20%Monthly2018-07-31 06:58
https://kosovapost.net/kosova-ne-bruksel-kerkon-te-drejta-per-luginen-jo-bashkim/20%Monthly2018-07-31 06:47
https://kosovapost.net/femrat-e-burgosura-po-privohen-nga-e-drejta-per-tu-falur/20%Monthly2018-07-31 06:38
https://kosovapost.net/hahn-viti-2025-nuk-eshte-larg-per-vendet-qe-duan-te-hyjne-ne-be/20%Monthly2018-07-31 06:24
https://kosovapost.net/lista-serbe-jemi-opozite-ne-kuvend-ska-rendesi-se-ku-ulemi/20%Monthly2018-07-31 06:21
https://kosovapost.net/damka-shkarkojeni-gjergj-dedajn-ose-prishet-koalicioni/20%Monthly2018-07-31 06:34
https://kosovapost.net/moti-sot-5/20%Monthly2018-07-31 06:07
https://kosovapost.net/vuciq-i-vetem-per-kosoven-kunder-gjithe-serbise/20%Monthly2018-07-30 21:22
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-jane-te-prekur-nga-lija-e-ujit/20%Monthly2018-07-30 21:44
https://kosovapost.net/lista-serbe-sulmon-trajkoviqin-ka-shitur-tokat-ne-kosove-per-te-blere-banesa-ne-beograd/20%Monthly2018-07-30 22:09
https://kosovapost.net/deputetet-shkojne-ne-pushim-veror-kuvendi-ska-kuorum-per-votimin-e-rezolutes-per-dialogun/20%Monthly2018-07-30 20:43
https://kosovapost.net/partia-e-isa-mustafes-kerkon-qe-ta-drejtoje-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 20:25
https://kosovapost.net/pas-nje-semundjeje-shuhet-nga-jeta-gazetari-i-njohur/20%Monthly2018-07-30 20:06
https://kosovapost.net/trajkoviqi-leter-vuciqit-ka-frike-se-do-ti-vizatohet-plumbi-ne-balle-sikurse-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-30 20:01
https://kosovapost.net/bushati-ne-gjermani-jo-shkembim-territoresh-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-30 19:18
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-priti-shefin-e-misionit-te-unhcr-se-ne-kosove/20%Monthly2018-07-30 19:08
https://kosovapost.net/perfaqesuesja-e-be-se-papunesia-ne-kosove-shkaku-i-korrupsionit/20%Monthly2018-07-30 19:06
https://kosovapost.net/serbia-mbyll-dyert-edhe-per-politikanet-kosovare/20%Monthly2018-07-30 18:59
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-gjakovaren-qe-mbyti-foshnjen-e-saj/20%Monthly2018-07-30 18:09
https://kosovapost.net/pas-punesimit-te-djalit-te-limajt-ministri-hasani-e-rehaton-edhe-nipin-e-jakup-krasniqit/20%Monthly2018-07-30 17:47
https://kosovapost.net/misionet-e-be-se-ne-kosove-kerkojne-unanimisht-ndaljen-e-punimeve-ne-rrugen-e-manastirit-te-decanit/20%Monthly2018-07-30 17:06
https://kosovapost.net/me-ia-besu-thacit-bisedimet-si-me-ia-besu-hajnit-kuleten/20%Monthly2018-07-30 16:59
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-paralajmeron-haradinajn-ose-te-marre-pergjegjesi-per-veprimet-politike-ose-e-zgjedhim-dike-tjeter/20%Monthly2018-07-30 18:49
https://kosovapost.net/panairi-me-i-madh-ne-vend-i-fushes-se-agrobiznesit-agrokos/20%Monthly2018-07-30 16:23
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-pasoja-per-kosoven-nese-nuk-ka-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 16:00
https://kosovapost.net/mbi-7-milione-euro-deme-ne-bujqesi-nga-reshjet-e-fundit/20%Monthly2018-07-30 15:50
https://kosovapost.net/haxhiu-godet-fort-thacin-e-qeverine-per-dialogun/20%Monthly2018-07-30 15:02
https://kosovapost.net/britaniket-kerkojne-referendum-te-ri-per-brexitin/20%Monthly2018-07-30 15:37
https://kosovapost.net/tika-vazhdon-te-investoje-per-turizmin-kulturor-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-30 14:47
https://kosovapost.net/australi-dorehiqet-kryepeshkopi-i-cili-fshehu-abuzimin-e-femijeve/20%Monthly2018-07-30 14:42
https://kosovapost.net/hoti-ldk-eshte-e-gatshme-te-behet-pjese-aktive-e-dialogut-por-ka-nje-kusht/20%Monthly2018-07-30 14:27
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-vdes-dhendri-dhe-12-krushqit/20%Monthly2018-07-30 13:40
https://kosovapost.net/aftesit-e-ketij-djali-ne-pingpong-e-kane-mahnitur-boten-video/20%Monthly2018-07-30 13:34
https://kosovapost.net/kurti-shteti-i-kosoves-nuk-e-ndihmoi-bekim-lumin-per-trajtim-shendetesor/20%Monthly2018-07-30 13:17
https://kosovapost.net/ne-kuvend-jepet-propozimi-qe-bekim-jashari-te-udheheq-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 12:33
https://kosovapost.net/reagon-orca-per-avancimin-e-tete-profesoreve-ne-inxhinieri/20%Monthly2018-07-30 12:39
https://kosovapost.net/senati-amerikan-miraton-marreveshjen-per-ekstradim-mes-kosoves-dhe-shba-se/20%Monthly2018-07-30 12:25
https://kosovapost.net/keshtu-stervitet-qeni-me-i-rrezikshem-ne-bote-video/20%Monthly2018-07-30 13:27
https://kosovapost.net/gjendet-ne-bunar-trupi-i-pajete-i-nje-femre/20%Monthly2018-07-30 11:30
https://kosovapost.net/haradinaj-pajtimi-me-serbine-nuk-nenkupton-falje-te-krimeve/20%Monthly2018-07-30 11:37
https://kosovapost.net/selimi-po-te-ishte-thaci-kryetar-komune-dialogu-do-te-behej-ne-nivel-komunash/20%Monthly2018-07-30 10:59
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-ne-mes-te-suharekes/20%Monthly2018-07-30 10:52
https://kosovapost.net/haradinaj-ldk-se-merrni-pergjegjesine-e-juaj-mos-u-fshihni-neper-bira-te-miut/20%Monthly2018-07-30 10:48
https://kosovapost.net/anton-quni-haradinajt-udhehiqe-dialogun-me-serbine-do-ta-kesh-perkrahjen-time/20%Monthly2018-07-30 10:41
https://kosovapost.net/liburn-aliu-lugina-e-presheves-po-zbrazet/20%Monthly2018-07-30 10:36
https://kosovapost.net/mianmar-disa-te-vdekur-dhe-mijera-te-evakuuar-nga-shirat-mosun/20%Monthly2018-07-30 10:32
https://kosovapost.net/tragjedi-perplaset-avioni-turistik-ka-te-vdekur/20%Monthly2018-07-30 10:26
https://kosovapost.net/kurti-anetaresimi-i-serbise-ne-be-varet-vetem-nga-kosova/20%Monthly2018-07-30 10:19
https://kosovapost.net/313732-2/20%Monthly2018-07-30 10:54
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-vrasjen-e-22-vjecarit-ne-gjilan-foto/20%Monthly2018-07-30 09:58
https://kosovapost.net/haradinaj-kuvendi-te-marre-ne-dore-procesin-e-dialogut/20%Monthly2018-07-30 09:50
https://kosovapost.net/zeka-haziri-nuk-eshte-budalla-me-permend-shkembim-territoresh-pa-i-than-nderkombetaret/20%Monthly2018-07-30 09:42
https://kosovapost.net/djali-i-ukshin-hotit-kerkon-qe-ne-dialog-te-dihet-ku-e-ka-babane/20%Monthly2018-07-30 09:26
https://kosovapost.net/skandali-seksual-jep-doreheqje-kardinali-amerikan-qe-kishte-vene-gurthemelin-e-katedrales-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-30 09:22
https://kosovapost.net/haradinaj-i-vetmuar-ne-kuvend-ku-i-ka-ministrat/20%Monthly2018-07-30 09:17
https://kosovapost.net/thaci-per-bisedimet-me-serbine-ka-shume-ide-por-dhe-fake-news/20%Monthly2018-07-30 08:56
https://kosovapost.net/200-konteste-per-vijen-kufitare-me-serbine/20%Monthly2018-07-30 08:43
https://kosovapost.net/ne-kete-qytet-te-kosoves-po-ndertohet-ura-me-e-gjate-ne-ballkan-foto/20%Monthly2018-07-30 08:40
https://kosovapost.net/kosova-po-nderton-uren-me-te-gjate-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-30 08:37
https://kosovapost.net/ramush-a-je-kryeminister-pse-nuk-e-ndalon-korrupsionin/20%Monthly2018-07-30 08:32
https://kosovapost.net/neymar-transformohet-si-njeri-pas-boterorit-pranon-kritikat-dhe-ben-premtimin-e-madh/20%Monthly2018-07-30 08:25
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-gjate-kesaj-jave-ne-kosove/20%Monthly2018-07-30 08:18
https://kosovapost.net/thaci-bekim-lumi-kontribuoi-per-artin-dhe-edukimin-e-artisteve-te-rinj/20%Monthly2018-07-30 08:14
https://kosovapost.net/gjuriq-vizitat-e-zyrtareve-kosovare-vetem-ne-perputhje-me-rregulloret-nderkombetare/20%Monthly2018-07-30 08:07
https://kosovapost.net/vdes-regjisori-i-njohur-kosovar-bekim-lumi/20%Monthly2018-07-30 07:59
https://kosovapost.net/perfshirja-e-lugines-ne-dialog-mund-te-jete-kushtezim-i-kosoves-qe-ti-zvogeloje-ambiciet-e-serbise-rreth-asociacionit/20%Monthly2018-07-29 21:31
https://kosovapost.net/oconnell-uron-kosoven-per-arritjen-ne-basketboll/20%Monthly2018-07-29 21:20
https://kosovapost.net/daciq-pas-vizites-ne-shba-administrata-e-trump-ka-parasysh-interesat-e-serbise/20%Monthly2018-07-29 21:13
https://kosovapost.net/keto-temperatura-na-presin-ne-fillim-te-muajit-gusht/20%Monthly2018-07-29 20:59
https://kosovapost.net/kosova-fiton-divizionin-c-te-kampionatit-evropian-u18/20%Monthly2018-07-29 20:02
https://kosovapost.net/konkursi-per-drejtor-te-institutit-te-mjekesise-ligjore-mund-te-deshtoje-serish/20%Monthly2018-07-29 19:17
https://kosovapost.net/kompanite-turke-nisin-punen-per-aeroportin-e-vlores-1-mije-persona-punesohen-qe-ne-fillim/20%Monthly2018-07-29 19:11
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-nga-zjarret-ne-kaliforni/20%Monthly2018-07-29 19:08
https://kosovapost.net/ushtria-izraelite-ndal-floten-e-lirise-drejt-gazes/20%Monthly2018-07-29 19:04
https://kosovapost.net/erdogan-uron-palestinezen-tamimi-per-guximin-dhe-kembenguljen-ne-luften-e-saj/20%Monthly2018-07-29 18:38
https://kosovapost.net/debati-parlamentar-per-dialogun-me-serbine-vazhdon-neser/20%Monthly2018-07-29 18:13
https://kosovapost.net/fatkeqesite-skane-fund-ne-athine-pas-zjarrit-permbytje-te-medha/20%Monthly2018-07-29 17:08
https://kosovapost.net/prokurori-per-vrasjen-ne-gjilan-tentuan-ta-inskenojne-si-vetevrasje/20%Monthly2018-07-29 16:49
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-interesuarve-per-pasaporta-biometrike/20%Monthly2018-07-29 16:11
https://kosovapost.net/vuciq-kufirin-me-kosoven-ne-jarinje-e-bernjak-e-vendosen-serbet/20%Monthly2018-07-29 16:08
https://kosovapost.net/ne-ndere-te-demacit-familja-e-ibrahim-rugoves-ul-flamujt-ne-gjysme-shtize-ne-shtepine-e-tyre/20%Monthly2018-07-29 15:51
https://kosovapost.net/kryeministrit-haradinaj-i-matet-puna-ky-eshte-rezultati-i-tij-dhe-i-ministrive/20%Monthly2018-07-29 15:40
https://kosovapost.net/trump-kercenon-me-bllokim-te-qeverise-amerikane/20%Monthly2018-07-29 15:16
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-kryetari-i-ri-i-ldk-se/20%Monthly2018-07-29 15:12
https://kosovapost.net/arifi-dhe-uruqi-ishin-shoke-22-vjecari-u-qellua-aksidentalisht/20%Monthly2018-07-29 15:09
https://kosovapost.net/kurti-qe-te-mos-perseriten-konferenca-si-ajo-e-londres/20%Monthly2018-07-29 21:02
https://kosovapost.net/anulohen-200-fluturime-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-29 14:22
https://kosovapost.net/fajon-nuk-ka-me-arsye-per-vonesa-ne-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-29 14:12
https://kosovapost.net/gara-e-kercimit-ne-mitrovice-per-pak-ne-tragjedi/20%Monthly2018-07-29 14:04
https://kosovapost.net/ky-zevendesminister-kunder-idese-se-thacit-dhe-hazirit-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-07-29 13:47
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-qkuk-per-valvulat-e-zemres/20%Monthly2018-07-29 12:55
https://kosovapost.net/paralajmerohet-edhe-copetimi-i-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-29 12:14
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-nga-reshjet-e-dendura-te-shiut/20%Monthly2018-07-29 11:21
https://kosovapost.net/rekorde-te-reja-te-haradinajt-behen-mbi-100-zevendesministra/20%Monthly2018-07-29 11:03
https://kosovapost.net/rasti-tragjik-ne-gjilan-viktima-dhe-dorasi-kishin-publikuar-foto-bashke/20%Monthly2018-07-29 10:51
https://kosovapost.net/detaje-nga-vrasja-e-22-vjecarit-ne-gjilan-ishte-djal-i-vetem-ne-familje/20%Monthly2018-07-29 09:54
https://kosovapost.net/fsk-me-batalion-te-vecante-per-veriun/20%Monthly2018-07-29 09:46
https://kosovapost.net/aksidentohen-tri-vetura-ne-lipjan/20%Monthly2018-07-29 09:12
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-doktore/20%Monthly2018-07-29 08:30
https://kosovapost.net/ne-bresalc-te-gjilanit-vritet-nje-22-vjecar/20%Monthly2018-07-29 08:17
https://kosovapost.net/izraeli-e-liron-nga-burgu-aktivisten-palestineze-ahed-tamimi-foto/20%Monthly2018-07-29 08:11
https://kosovapost.net/kujdes-para-te-falsifikuara-ne-tregun-e-kosoves/20%Monthly2018-07-29 07:49
https://kosovapost.net/berisha-e-trishte-dhe-jashte-cdo-tradite-shqiptare-te-debatohej-derisa-adem-demaci-ende-nuk-ishte-varrosur/20%Monthly2018-07-29 07:46
https://kosovapost.net/mbahet-mesha-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-29 08:06
https://kosovapost.net/shtatorja-e-skenderbeut-do-te-vendoset-ne-qender-te-ulqinit/20%Monthly2018-07-29 05:48
https://kosovapost.net/keto-do-jene-temperaturat-per-sot/20%Monthly2018-07-29 05:43
https://kosovapost.net/ne-beograd-vritet-ish-avokati-i-millosheviqit/20%Monthly2018-07-28 21:49
https://kosovapost.net/avioni-qe-u-nis-sot-nga-shqiperia-per-itali-psoj-defekt-ne-ajer-pasagjerja-tregon-tmerrin/20%Monthly2018-07-28 21:38
https://kosovapost.net/ne-serbi-fillon-mbledhja-e-nenshkrimeve-per-ta-penguar-anetaresimin-e-kosoves-ne-okb/20%Monthly2018-07-28 21:11
https://kosovapost.net/shiu-demtoi-rendimentin-e-grurit-serish-te-varur-nga-import/20%Monthly2018-07-28 20:39
https://kosovapost.net/unifikimi-kunder-unitetit-politik/20%Monthly2018-07-28 20:10
https://kosovapost.net/andin-hoti-bace-fali/20%Monthly2018-07-28 19:50
https://kosovapost.net/shqiperia-pritet-te-goditet-nga-i-nxehti-afrikan/20%Monthly2018-07-28 19:31
https://kosovapost.net/pacolli-kosoves-i-kerkohet-nje-kompromis-i-madh-por-ende-se-kemi-te-qarte-cfare/20%Monthly2018-07-28 19:08
https://kosovapost.net/kosovaret-ne-slloveni-u-goditen-nga-kamioni-kroat-derisa-po-i-nderronin-gomen-vetures/20%Monthly2018-07-28 19:00
https://kosovapost.net/para-se-te-vije-ne-prishtine-ja-si-duket-dua-lipa-foto/20%Monthly2018-07-28 18:36
https://kosovapost.net/shpetohen-njemije-migrante-duke-kaluar-mesdheun/20%Monthly2018-07-28 17:58
https://kosovapost.net/zevendesministri-ia-shpjegon-kryeministrit-rregulloren-e-qeverise/20%Monthly2018-07-28 17:23
https://kosovapost.net/dacic-shba-te-mbeshtesin-dialogun-beograd-prishtine/20%Monthly2018-07-28 16:55
https://kosovapost.net/mergimtaret-te-pa-informuar-per-pagesen-online-te-kartonit-te-gjelber/20%Monthly2018-07-28 16:32
https://kosovapost.net/po-vinte-ne-kosove-per-ta-martuar-djalin-mergimtari-qe-vdiq-ne-slloveni/20%Monthly2018-07-28 16:18
https://kosovapost.net/aksidentohen-3-vetura-ne-peje/20%Monthly2018-07-28 15:23
https://kosovapost.net/shkon-deri-ne-8-ore-pritja-ne-merdare/20%Monthly2018-07-28 15:13
https://kosovapost.net/dy-kosovare-vdesin-ne-slloveni-po-vinin-ne-kosove/20%Monthly2018-07-28 14:50
https://kosovapost.net/murgeshat-thone-se-po-abuzohen-punojme-si-skllave-per-priftin/20%Monthly2018-07-28 14:12
https://kosovapost.net/vetevendosje-shpalos-nje-baner-ne-kuvend-me-thenien-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-28 13:47
https://kosovapost.net/fajon-permend-majin-e-2019-te-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-07-28 13:23
https://kosovapost.net/mustafa-me-ne-fund-i-shkruan-disa-fjale-per-demacin/20%Monthly2018-07-28 13:00
https://kosovapost.net/qosja-pushtetaret-qe-se-lejuan-demacin-ne-pozita-udheheqese-sot-perdoren-lavdine-e-tij-per-interesa-personale/20%Monthly2018-07-28 12:50
https://kosovapost.net/gjendje-alarmante-ne-rruget-e-kosoves/20%Monthly2018-07-28 12:27
https://kosovapost.net/mbi-5-ore-pritje-per-te-hyre-dhe-dale-nga-kosova/20%Monthly2018-07-28 11:39
https://kosovapost.net/deputetet-e-ldk-se-bojkotojne-varrimin-e-adem-demacit-dhe-postojne-fotografine-e-rugoves/20%Monthly2018-07-28 11:19
https://kosovapost.net/haradinaj-i-jep-emrin-adem-demaci-sheshit-te-prishtines-dhe-autostrades/20%Monthly2018-07-28 10:55
https://kosovapost.net/ne-varrezat-e-deshmoreve-ne-velani-u-varros-adem-demaci/20%Monthly2018-07-28 10:17
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-ne-kosove-ariu-aksidenton-veturen-ne-orllat/20%Monthly2018-07-28 09:43
https://kosovapost.net/kortezhi-i-demacit-niset-drejt-varrezave-te-velanise/20%Monthly2018-07-28 09:23
https://kosovapost.net/vajza-e-demacit-babi-im-ishte-njeri-qe-u-sakrifikua-per-shqiptarizmin/20%Monthly2018-07-28 08:45
https://kosovapost.net/krimi-dhe-dhuna-ne-familje-vendet-perendimore-ne-krye-te-listes/20%Monthly2018-07-28 08:23
https://kosovapost.net/keto-do-te-jene-masat-per-te-zvogeluar-aksidentet-ne-trafik/20%Monthly2018-07-28 08:11
https://kosovapost.net/arkivoli-i-demacit-mberrin-ne-shesh-nis-cermonia-e-varrimit/20%Monthly2018-07-28 07:46
https://kosovapost.net/kuvendi-vazhdon-te-henen-debatin-per-dialogun/20%Monthly2018-07-27 21:21
https://kosovapost.net/pacolli-i-bindur-se-shba-ja-do-te-qendroje-prapa-kosoves-ne-secilin-proces-te-shtet-ndertimit/20%Monthly2018-07-27 21:19
https://kosovapost.net/njoftim-rrezet-kozmike-afer-tokes-fikeni-celularin-ne-kete-ore/20%Monthly2018-07-27 21:12
https://kosovapost.net/historia-e-trishte-e-familjes-nga-kosova-debim-e-rreptesi-para-humanizmit/20%Monthly2018-07-27 20:48
https://kosovapost.net/erdogan-sistemi-ekonomik-global-kenaq-vetem-nje-grup-te-caktuar/20%Monthly2018-07-27 20:15
https://kosovapost.net/askush-nuk-merret-me-hallet-e-zjarrfikesve-paralajmerojne-masa-radikale/20%Monthly2018-07-27 19:53
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-keshtu-ky-mot-na-pret-ne-fundjave/20%Monthly2018-07-27 19:30
https://kosovapost.net/ldk-ja-i-kthehet-fuqishem-kauzes-se-vjeter-per-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-07-27 19:22
https://kosovapost.net/vetevendosje-organizon-transport-falas-nga-qytetet-e-kosoves-per-lamtumiren-e-fundit-adem-demacit/20%Monthly2018-07-27 19:01
https://kosovapost.net/washingtoni-e-moska-nuk-kane-biseduar-fare-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 18:21
https://kosovapost.net/zgjedhje-te-reja-ne-kosove-opozita-paralajmeron-ne-kete-muaj/20%Monthly2018-07-27 17:57
https://kosovapost.net/anulohet-beerfest-ne-prishtine-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-27 17:46
https://kosovapost.net/a-i-ra-pishman-adem-demaci-qe-nuk-e-pranoi-marreveshjen-e-rambujese/20%Monthly2018-07-27 17:37
https://kosovapost.net/mitrovice-te-shtena-me-arme-pasi-smerren-vesh-per-parking/20%Monthly2018-07-27 17:30
https://kosovapost.net/ndryshim-ne-agjenden-zyrtare-te-ceremonise-se-varrimit-te-veprimtarit-adem-demaci/20%Monthly2018-07-27 17:10
https://kosovapost.net/gjykata-supreme-kthen-ne-rigjykim-nje-te-akuzuar-ne-rastin-badovci/20%Monthly2018-07-27 16:54
https://kosovapost.net/kosova-e-di-ku-jane-kriminelet-e-luftes-keto-shtete-po-i-strehojne/20%Monthly2018-07-27 16:28
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-eshte-synimi-yne-krijimi-i-kushteve-te-nevojshme-per-komunitetin-e-te-verberve/20%Monthly2018-07-27 16:25
https://kosovapost.net/soros-vjen-ne-kosove-e-serbi/20%Monthly2018-07-27 16:11
https://kosovapost.net/gjuriq-nuk-ka-zgjidhje-ne-bruksel-perderisa-kosova-na-kercenon-me-lufte/20%Monthly2018-07-27 15:49
https://kosovapost.net/zjarret-ne-greqi-vdes-edhe-nje-tjeter-shqiptar/20%Monthly2018-07-27 15:46
https://kosovapost.net/apostolova-per-vdekjen-e-demacit-humbje-e-madhe-per-kosoven/20%Monthly2018-07-27 15:16
https://kosovapost.net/haradinaj-populli-amerikan-permes-usaid-it-ka-lene-gjurme-ne-zhvillimin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 15:14
https://kosovapost.net/nje-person-nga-vitia-arrestohet-per-fajde/20%Monthly2018-07-27 14:58
https://kosovapost.net/hoxha-votoni-projektligjet-ose-humbet-qasja-ne-fonde-mbi-80-milion-euro/20%Monthly2018-07-27 14:44
https://kosovapost.net/pas-greqise-edhe-britania-eshte-perfshire-nga-zjarret-foto/20%Monthly2018-07-27 14:15
https://kosovapost.net/serbet-ikin-nga-fsk-ja-por-800-serb-te-tjere-duan-te-jene-police-te-kosoves/20%Monthly2018-07-27 13:31
https://kosovapost.net/keta-jane-familjaret-e-demacit-djali-vajza-dhe-gruaja/20%Monthly2018-07-27 13:31
https://kosovapost.net/delawie-lufta-per-te-drejtat-e-njeriut-dhe-kontributi-i-demacit-per-kosoven-nuk-do-te-harrohen/20%Monthly2018-07-27 12:41
https://kosovapost.net/veseli-demaci-ishte-simboli-i-gjithe-levizjes-sone-kombetare-per-lirine-dhe-pavaresi/20%Monthly2018-07-27 12:21
https://kosovapost.net/mediat-serbe-gjarpri-provokon-serbine-ska-ndarje-te-kosoves-dhe-per-luginen-vendoset-ne-bruksel-foto/20%Monthly2018-07-27 12:16
https://kosovapost.net/haradinaj-e-quan-demacin-perndrites-te-rruges-per-liri/20%Monthly2018-07-27 11:47
https://kosovapost.net/kurti-per-demacin-i-qendrueshem-pertej-imagjinates-dhe-frymezues-jashte-vetedijes/20%Monthly2018-07-27 11:42
https://kosovapost.net/renie-marramendese-e-vleres-se-facebook-ut-ja-sa-miliarda-dollare-jane-humbjet/20%Monthly2018-07-27 12:33
https://kosovapost.net/new-york-proteste-me-valixhe-ne-mbeshtetje-te-migranteve/20%Monthly2018-07-27 11:19
https://kosovapost.net/pacolli-takon-sekretarin-e-shtetit-te-shba-se-kosova-nuk-eshte-vetem/20%Monthly2018-07-27 11:17
https://kosovapost.net/irani-kercenon-shba-ne-me-detin-e-kuq/20%Monthly2018-07-27 10:54
https://kosovapost.net/ministrja-gjermane-terhiqet-nga-deklarata-anti-erdogan/20%Monthly2018-07-27 10:51
https://kosovapost.net/ahmeti-baca-adem-simbol-i-vetemohimit/20%Monthly2018-07-27 10:30
https://kosovapost.net/babai-im-do-jete-i-qete-kur-kosova-te-jete-me-e-organizuar/20%Monthly2018-07-27 10:20
https://kosovapost.net/baca-sillet-ne-kuvend-i-mbuluar-me-flamurin-kuq-e-zi-foto/20%Monthly2018-07-27 10:02
https://kosovapost.net/dorezohen-ne-gjykaten-kushtetuese-dosjet-per-krime-te-luftes/20%Monthly2018-07-27 09:28
https://kosovapost.net/regjimi-sirian-kercenon-me-vdekje-banoret-e-idlibit/20%Monthly2018-07-27 09:09
https://kosovapost.net/policia-ne-kerkim-te-shqiptarit-qe-turperoi-angline-foto/20%Monthly2018-07-27 09:02
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pavdekshem-kujtimi-per-adem-demacin-simbolin-e-rezistences-se-kombit/20%Monthly2018-07-27 08:57
https://kosovapost.net/miku-i-adem-demacit-ne-tri-dite-greve-urie-per-vdekjen-e-tij/20%Monthly2018-07-27 08:53
https://kosovapost.net/berisha-vepra-e-adem-demacit-udherrefyes-per-brezat/20%Monthly2018-07-27 08:28
https://kosovapost.net/daciq-flet-per-takimin-me-keshilltarin-e-trump-te-cilit-i-shpalosi-planin-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-27 08:24
https://kosovapost.net/kercenimi-i-inskenuar-i-presidentit-serb/20%Monthly2018-07-27 08:23
https://kosovapost.net/punetori-ne-prishtine-rrezohet-nga-6-metra-lartesi/20%Monthly2018-07-27 08:13
https://kosovapost.net/kur-bashkeshortja-e-adem-demacit-me-lot-ne-sy-rrefeu-sfidat-e-familjes/20%Monthly2018-07-27 07:47
https://kosovapost.net/burri-vret-gruan-derisa-ishte-duke-e-ushqyer-foshnjen-arsyeja-tronditese/20%Monthly2018-07-27 07:37
https://kosovapost.net/behuni-gati-per-mega-termetin-do-te-shfarose-40-milione-njerez-e-do-te-ndaje-kontinentin/20%Monthly2018-07-27 07:08
https://kosovapost.net/amerika-nuk-deklarohet-per-mundesine-e-ndarjes/20%Monthly2018-07-27 06:59
https://kosovapost.net/zjarret-vdekjeprurese-ne-greqi-u-ndezen-me-dashje/20%Monthly2018-07-27 06:53
https://kosovapost.net/negociatat-shba-kine-pa-rezultat-ja-raporti/20%Monthly2018-07-27 06:39
https://kosovapost.net/arrestohet-prifti-kapet-ne-makine-me-vajzen-e-zhveshur/20%Monthly2018-07-27 06:37
https://kosovapost.net/vidal-i-irrituar-me-bayern-in-ja-cfare-shkruan-kiliani/20%Monthly2018-07-27 06:30
https://kosovapost.net/new-york-times-vdes-mbrojtesi-i-te-drejtave-te-njeriut-dhe-disidenti-adem-demaci/20%Monthly2018-07-27 06:19
https://kosovapost.net/biseda-e-demacit-me-albrightin-nese-per-lirine-duhet-te-vdesin-30-mije-shqiptare-le-te-vdesin/20%Monthly2018-07-27 06:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-organizmi-shteteror-per-ceremonine-e-varrimit-te-adem-demacit/20%Monthly2018-07-27 06:10
https://kosovapost.net/surroi-demaci-besoi-thelle-se-jeta-e-liria-nuk-kane-kufij/20%Monthly2018-07-26 21:30
https://kosovapost.net/ngushellimi-i-bashkesise-islame-per-vdekjen-e-adem-demacit/20%Monthly2018-07-26 20:58
https://kosovapost.net/marshi-i-kthimit-te-madh-ne-gaza-bilanci-katermujor-152-te-vdekur/20%Monthly2018-07-26 20:55
https://kosovapost.net/ronaldo-gjobitet-me-188-milione-euro/20%Monthly2018-07-26 20:31
https://kosovapost.net/presidenti-amerikan-kercenon-turqine-me-sanksione/20%Monthly2018-07-26 20:28
https://kosovapost.net/erdogan-takohet-me-presidentin-rus-vladimir-putin/20%Monthly2018-07-26 20:26
https://kosovapost.net/kadare-ngushellimet-tona-per-humbjen-e-ademit-te-shtrenjte/20%Monthly2018-07-26 20:20
https://kosovapost.net/vuciq-ska-ndarje-te-kosoves-ja-kur-i-drejtohem-popullit-per-zgjidhjen-finale/20%Monthly2018-07-26 20:01
https://kosovapost.net/kurti-per-ngushellime-tek-familja-demaci-nuk-vdiq-nje-njeri-por-shkoi-nje-epoke/20%Monthly2018-07-26 19:25
https://kosovapost.net/meta-e-rama-disa-fjale-per-demacin/20%Monthly2018-07-26 19:20
https://kosovapost.net/kosova-tri-dite-zie-per-adem-demacin/20%Monthly2018-07-26 18:46
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-ka-aktivist-te-levizjes-qe-nuk-eshte-edukuar-ne-frymen-e-demacit/20%Monthly2018-07-26 18:37
https://kosovapost.net/basha-vdekja-e-demacit-humbje-e-madhe-per-kosoven/20%Monthly2018-07-26 18:33
https://kosovapost.net/adem-demaci-ishte-kunder-regjimit-te-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-07-26 18:28
https://kosovapost.net/bernabiq-eshte-e-rendesishme-qe-kfor-i-te-mbetet-ne-kosove/20%Monthly2018-07-26 18:10
https://kosovapost.net/ministrja-reshitaj-propozon-vendosjen-e-bustit-te-demacit-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-26 17:50
https://kosovapost.net/veseli-me-fjale-prekese-per-adem-demacin-e-patem-lene-te-takoheshim-serish/20%Monthly2018-07-26 17:28
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-prehu-ne-paqe-baca-adem-perjetesisht-do-te-kujtojme/20%Monthly2018-07-26 17:22
https://kosovapost.net/thaci-shume-e-veshtire-ta-pranojme-se-baca-adem-ka-nderruar-jete/20%Monthly2018-07-26 17:04
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-ngushellon-familjen-demaci/20%Monthly2018-07-26 16:55
https://kosovapost.net/nderron-jete-veprimtari-adem-demaci/20%Monthly2018-07-26 16:40
https://kosovapost.net/manastiri-i-decanit-nuk-cenohet-nga-ndertimi-i-rruges-ne-decan-kufi-me-malin-e-zi/20%Monthly2018-07-26 16:12
https://kosovapost.net/psd-ia-dorezon-ldk-se-nenshkrimet-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-07-26 15:35
https://kosovapost.net/konjufca-thaci-spo-ia-del-vetem-ne-dialog-tani-po-kerkon-grup-uniteti/20%Monthly2018-07-26 15:25
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-nenshkruajne-marreveshje-ne-fushen-e-forenzikes/20%Monthly2018-07-26 15:05
https://kosovapost.net/vazhdon-katastrofa-ne-greqi-permbytet-athina-video/20%Monthly2018-07-26 14:43
https://kosovapost.net/policia-tregon-inskenimin-e-nje-rrembimi-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-26 14:22
https://kosovapost.net/per-te-dalur-nga-kosova-pritja-deri-ne-3-ore-ne-kete-pike-kufitare/20%Monthly2018-07-26 14:03
https://kosovapost.net/kfor-i-turk-hap-rrugen-qe-lidh-memorialin-e-recakut-dhe-kullen-e-lirise/20%Monthly2018-07-26 14:00
https://kosovapost.net/vuciqi-falenderon-izraelin-per-mosnjohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 14:03
https://kosovapost.net/avokati-i-njohur-oret-ne-vijim-vendimtare-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-26 13:35
https://kosovapost.net/shtyhet-samiti-trump-putin/20%Monthly2018-07-26 13:22
https://kosovapost.net/policia-nderon-enver-zymerin-ne-7-vjetorin-e-renies/20%Monthly2018-07-26 13:15
https://kosovapost.net/cdo-nderhyrje-e-rusise-do-te-kete-pasoja-ja-deklarata-e-pompeo-s/20%Monthly2018-07-26 13:10
https://kosovapost.net/kurti-idete-per-ndarje-e-korrigjim-kufijsh-perpjekje-per-mashtrime-te-reja/20%Monthly2018-07-26 12:54
https://kosovapost.net/kompromiset-e-medha-vec-kane-ndodhur-me-pakon-e-ahtisarit/20%Monthly2018-07-26 12:50
https://kosovapost.net/vetevendos-ja-akuzon-thacin-se-ua-grabiti-lideret-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-26 12:47
https://kosovapost.net/punesimi-ne-gjermani-kujdes-nga-ky-mesazh-qe-ju-vjen-ne-viber/20%Monthly2018-07-26 12:24
https://kosovapost.net/lideret-e-lugines-se-presheves-kerkojne-bashkim-me-kosoven/20%Monthly2018-07-26 12:19
https://kosovapost.net/ne-ferizaj-u-hap-panairi-i-prodhuesve-shqiptare-mori-pjese-edhe-albin-kurti/20%Monthly2018-07-26 12:16
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-nxit-serbet-e-veriut-te-marrin-pasaporta-te-kosoves/20%Monthly2018-07-26 12:02
https://kosovapost.net/thaci-nuk-mund-ti-mbyllim-syte-para-padrejtesive-qe-serbia-mund-tua-beje-qytetareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-26 12:00
https://kosovapost.net/kryetari-i-novo-selles-denohet-me-18-muaj-burg/20%Monthly2018-07-26 11:43
https://kosovapost.net/imazhi-i-prizrenit-si-vater-e-maniakeve-seksuale/20%Monthly2018-07-25 21:41
https://kosovapost.net/nagelsmann-tregon-pse-e-refuzoi-real-madridin/20%Monthly2018-07-25 21:24
https://kosovapost.net/veseli-i-ben-thirrje-opozites-per-dialog-mos-keni-frike/20%Monthly2018-07-25 21:19
https://kosovapost.net/policet-vrapojne-nderojne-figuren-e-enver-zymberit/20%Monthly2018-07-25 21:00
https://kosovapost.net/dy-shqiptare-shpallen-te-zhdukura-pas-zjarreve-ne-greqi/20%Monthly2018-07-25 20:22
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-gjerman-kritikohet-per-komentet-e-tij-kunder-ozilit/20%Monthly2018-07-25 20:18
https://kosovapost.net/opsioni-i-ndarjes-se-kosoves-eshte-ne-tavoline/20%Monthly2018-07-25 20:30
https://kosovapost.net/juncker-ben-thirrje-miqesore-trumpit-be-dhe-shba-jane-partnere-te-ngushte-jo-armiq/20%Monthly2018-07-25 19:39
https://kosovapost.net/presidenti-trump-mbeshtet-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-25 19:36
https://kosovapost.net/rregullat-e-dialogut-po-percaktohen-nga-beja-e-shbaja/20%Monthly2018-07-25 19:08
https://kosovapost.net/keds-i-nuk-mund-ta-gjej-problemin-keto-vende-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-07-25 19:05
https://kosovapost.net/a-jane-shqiptaret-racista/20%Monthly2018-07-25 18:54
https://kosovapost.net/mourinho-shmang-pyetjen-per-titullin-e-premier-league/20%Monthly2018-07-25 18:41
https://kosovapost.net/diplomimi-i-dyshimte-i-studentes-ne-fakultetin-e-edukimit-profesoresha-ben-kallezim-penal-ndaj-rektorit-e-dekanit/20%Monthly2018-07-25 18:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-komuna-qe-u-demtua-me-se-shumti-nga-reshjet-e-shiut/20%Monthly2018-07-25 18:23
https://kosovapost.net/metropolitani-grek-zjarret-pyjore-denim-nga-zoti-per-shkak-se-tsipras-eshte-ateist/20%Monthly2018-07-25 18:08
https://kosovapost.net/mashtrim-me-statusin-e-veteranit-ne-skenderaj-po-hetohen-25-raste/20%Monthly2018-07-25 17:52
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-personave-ia-konfiskoi-policia-e-kosoves-patente-shoferin/20%Monthly2018-07-25 17:48
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-duhet-te-filloje-qe-ketyre-aktiviteteve-ti-ndalohet-organizimi-ne-sheshe-dhe-vendbanime/20%Monthly2018-07-25 17:28
https://kosovapost.net/vitin-e-kaluar-207-aktiviste-te-mjedisit-u-masakruan/20%Monthly2018-07-25 17:32
https://kosovapost.net/kufiri-ne-iber-shkaterron-dhe-shpopullon-rrafshin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-25 16:58
https://kosovapost.net/japoni-temperaturat-e-larta-ekstreme-shkaktojne-vdekjen-e-87-personave/20%Monthly2018-07-25 16:58
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-kompenson-bujqit-e-demtuar-nga-bresheri/20%Monthly2018-07-25 16:31
https://kosovapost.net/habit-trump-rusia-do-te-ndihmoje-demokratet-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/20%Monthly2018-07-25 16:20
https://kosovapost.net/perfaqesuesit-e-serbeve-te-kosoves-perkrahin-serbine-ne-gjetjen-e-kompromisit-me-kosoven/20%Monthly2018-07-25 16:03
https://kosovapost.net/autobuset-e-rinj-te-shpendit-vijne-brenda-dy-javesh/20%Monthly2018-07-25 15:36
https://kosovapost.net/shqiperia-i-ofron-ndihme-greqise/20%Monthly2018-07-25 15:29
https://kosovapost.net/pala-serbe-fajtore-per-pritjet-ne-merdar/20%Monthly2018-07-25 15:12
https://kosovapost.net/apel-mos-te-peshkohet-ne-mirushe-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-25 15:05
https://kosovapost.net/kocijanciq-per-mediat-serbe-asociacioni-do-te-marre-kohe/20%Monthly2018-07-25 14:57
https://kosovapost.net/aksident-ne-gjilan-rrotullohet-kamioni/20%Monthly2018-07-25 14:40
https://kosovapost.net/policia-ne-aksion-kunder-fajdexhive-arrestime-konfiskime-armesh/20%Monthly2018-07-25 13:41
https://kosovapost.net/histori-e-dhimbshme-shkuan-per-muaj-mjalti-ne-mati-por-zjarri-i-ndau-pergjithmone/20%Monthly2018-07-25 13:14
https://kosovapost.net/gjermani-bild-ekstremi-i-djathte-eshte-ne-rritje-dhe-gati-per-akte-te-dhunshme/20%Monthly2018-07-25 13:08
https://kosovapost.net/infrastruktura-e-transportit-ne-vendet-e-ballkanit-dhe-procesi-i-berlinit/20%Monthly2018-07-25 13:31
https://kosovapost.net/japoni-xhami-mobile-per-lojerat-olimpike-2020/20%Monthly2018-07-25 13:05
https://kosovapost.net/greqi-rritet-ne-81-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarret/20%Monthly2018-07-25 13:02
https://kosovapost.net/turku-qe-zbuloi-mashtrimin-e-madh-qe-po-u-ndodh-mergimtareve-duke-derguar-para-ne-kosove/20%Monthly2018-07-25 12:53
https://kosovapost.net/ne-oborrin-e-ketij-restoranti-u-dogjen-26-njerez/20%Monthly2018-07-25 12:48
https://kosovapost.net/ne-france-fotografimi-i-fundeve-me-ligj-njihet-si-krim/20%Monthly2018-07-25 12:29
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-kundershton-projektligjin-per-paga/20%Monthly2018-07-25 12:54
https://kosovapost.net/a-po-kercenon-sanxhaku-me-shkeputje-nga-serbia/20%Monthly2018-07-25 12:20
https://kosovapost.net/qeveria-e-kosoves-terheq-taksen-doganore/20%Monthly2018-07-25 12:08
https://kosovapost.net/tensioni-me-teheranin-trump-mund-te-arrihet-marreveshje-e-re-berthamore-me-iranin/20%Monthly2018-07-25 11:49
https://kosovapost.net/kocijanciq-ia-prish-disponimin-serbise-themelimi-i-asociacionit-do-te-marre-kohe/20%Monthly2018-07-25 11:51
https://kosovapost.net/kosovari-me-shtetesi-suedeze-sulmoi-policin-ne-detyre/20%Monthly2018-07-25 11:23
https://kosovapost.net/konfiskimi-i-pasurise-sfidohet-nga-mungesa-e-guximit/20%Monthly2018-07-25 11:19
https://kosovapost.net/kurti-ne-takim-me-ambasadorin-francez-cdo-dialog-e-marreveshje-matet-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-25 11:08
https://kosovapost.net/paralajmerohet-nje-skenar-apokaliptik-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-25 10:50
https://kosovapost.net/shpendi-faleminderit-nuk-vijme-ne-bruksel-per-nje-foto-te-tavolines-se-gatuar/20%Monthly2018-07-25 10:58
https://kosovapost.net/mergimtari-sulmon-fizikisht-policet-e-kosoves-ne-trafik-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-25 10:15
https://kosovapost.net/panik-ne-fshatin-serb-vdesin-pese-meshkuj-qe-u-fillon-emri-me-shkronjen-s/20%Monthly2018-07-25 10:20
https://kosovapost.net/gashi-pala-serbe-po-i-vonon-bashkatdhetaret-ka-shkelur-marreveshjet/20%Monthly2018-07-25 09:54
https://kosovapost.net/goditet-per-vdekje-kembesori-ne-fushe-kosove-nga-nje-shtetas-i-anglise/20%Monthly2018-07-25 09:40
https://kosovapost.net/e-fikshme-publikohet-video-e-pare-kur-gazetari-eshte-ne-transmetim-live-nga-zjarri-ne-greqi-video/20%Monthly2018-07-25 09:27
https://kosovapost.net/cka-po-ndodh-ngordhin-peshqit-ne-lumin-mirusha/20%Monthly2018-07-25 09:01
https://kosovapost.net/ativistja-suedeze-elin-ka-ndaluar-avionin-e-turkish-airlines-per-te-ndaluar-deportimin-e-azilkerkuesit-afgan/20%Monthly2018-07-25 08:34
https://kosovapost.net/transformimi-i-fsk-se-eshte-ne-koordinim-te-plote-me-aleatet-strategjik-thote-haradinaj/20%Monthly2018-07-25 08:22
https://kosovapost.net/haradinaj-ashak-te-perfshihet-ne-proceset-ne-te-cilat-po-kalon-kosova/20%Monthly2018-07-25 08:15
https://kosovapost.net/siri-dhjetra-te-vdekur-ne-dy-sulme-vetevrasese/20%Monthly2018-07-25 07:55
https://kosovapost.net/gent-kepuska-kosovari-qe-sherben-ne-kfor-in-amerikan/20%Monthly2018-07-25 07:57
https://kosovapost.net/greqia-ne-zi-vendi-po-perjeton-nje-tragjedi-vdekjeprurese-foto/20%Monthly2018-07-25 07:44
https://kosovapost.net/putini-nuk-eshte-i-mireseardhur-ne-uashington/20%Monthly2018-07-25 07:40
https://kosovapost.net/ujqerit-e-putinit-ngrene-kamp-ushtarak-ne-sllovaki/20%Monthly2018-07-25 07:34
https://kosovapost.net/kosova-ceshtje-e-zgjidhur-serbia-ka-regjim-flet-sulejman-ugljanin/20%Monthly2018-07-25 06:55
https://kosovapost.net/pas-dhjete-diteve-skadon-afati-i-be-se-per-asociacionin/20%Monthly2018-07-25 06:48
https://kosovapost.net/si-u-shua-nga-zjarri-familja-e-kampioneve-ne-greqi-foto/20%Monthly2018-07-25 06:31
https://kosovapost.net/tragjedia-ne-greqi-rritet-ankthi-per-fatin-e-100-te-humburve-vec-77-te-vdekurve-deri-tani-foto/20%Monthly2018-07-25 06:28
https://kosovapost.net/kelmendi-per-rolin-e-thacit-ne-dialog-ka-dyshime-se-njerezit-e-akuzuar-nga-specialja-mund-te-bejne-leshime-te-ndryshme-video/20%Monthly2018-07-25 06:25
https://kosovapost.net/serbia-do-ti-kerkoje-malit-te-zi-ekstradimin-e-te-dyshuarit-per-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-07-25 06:17
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-kosovare-qe-tmerruan-zvicren/20%Monthly2018-07-25 06:13
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-gjate-javes/20%Monthly2018-07-25 06:09
https://kosovapost.net/hungaria-mali-i-zi-eshte-gati-per-tu-bashkuar-me-be/20%Monthly2018-07-24 22:20
https://kosovapost.net/be-u-ofron-shteteve-nga-6-mije-euro-per-cdo-emigrant-te-strehuar/20%Monthly2018-07-24 21:21
https://kosovapost.net/serbet-e-kosoves-me-kater-lloje-te-pasaportave/20%Monthly2018-07-24 21:15
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-prishtine-2/20%Monthly2018-07-24 20:51
https://kosovapost.net/mbishkrime-kunder-thacit-dhe-djalit-te-tij/20%Monthly2018-07-24 20:43
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-cfare-mund-te-ndodhe-nese-hapet-tema-e-ndarjes/20%Monthly2018-07-24 20:02
https://kosovapost.net/e-dhimbshme-si-u-shua-nga-zjarri-familja-e-kampioneve-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 19:44
https://kosovapost.net/bllokada-e-opozites-se-percare/20%Monthly2018-07-24 19:42
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-shkarkon-nje-drejtor-e-emeron-nipin-e-vet-ne-vend-te-tij/20%Monthly2018-07-24 19:03
https://kosovapost.net/ministria-dhe-ekspertet-flasin-per-aksidentet-ne-trafik/20%Monthly2018-07-24 19:01
https://kosovapost.net/qeveria-e-austrise-vazhdon-perkrahjen-per-kosoven/20%Monthly2018-07-24 18:41
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shba-se-ne-okb-haley-rusia-kurre-nuk-do-te-jete-miku-yne/20%Monthly2018-07-24 18:17
https://kosovapost.net/bekim-jashari-mbeshtet-bahtirin-kunder-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-07-24 17:44
https://kosovapost.net/theresa-may-une-do-ti-udheheq-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2018-07-24 17:23
https://kosovapost.net/flasin-familjaret-per-aksidentin-tragjik-ne-gllareve-ku-humben-jeten-3-persona/20%Monthly2018-07-24 17:20
https://kosovapost.net/anija-e-nisur-nga-norvegjia-flota-e-lirise-lundron-drejte-gazes/20%Monthly2018-07-24 17:05
https://kosovapost.net/italia-mbeshtet-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-24 16:44
https://kosovapost.net/ldk-thumbon-keq-psd-ne-jeni-parti-e-re-ende-keni-pampersa/20%Monthly2018-07-24 16:11
https://kosovapost.net/merret-vendim-per-personin-qe-sulmoi-prokurorin/20%Monthly2018-07-24 15:21
https://kosovapost.net/tjeter-aksident-fatal-humb-jeten-nje-person/20%Monthly2018-07-24 15:13
https://kosovapost.net/mbytet-kardiologu-i-george-bush/20%Monthly2018-07-24 15:41
https://kosovapost.net/trumpi-mesazh-junckerit-taksat-doganore-jane-te-mrekullueshme/20%Monthly2018-07-24 15:00
https://kosovapost.net/arrin-ne-74-numri-i-te-vdekurve-nga-zjarret-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 14:58
https://kosovapost.net/bie-deshmor-edhe-nje-palestinez-i-plagosur-ne-protesta/20%Monthly2018-07-24 14:52
https://kosovapost.net/iraku-denon-ligjin-izraelit-per-shtetkombin-hebre/20%Monthly2018-07-24 14:45
https://kosovapost.net/dhurohen-barna-falas-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-07-24 14:21
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-cili-do-te-jete-kompromisi-i-dhimbshem-i-kosoves-me-serbine/20%Monthly2018-07-24 13:53
https://kosovapost.net/be-do-te-ofroje-mbeshtetje-financiare-per-vendet-qe-pranojne-refugjate/20%Monthly2018-07-24 13:41
https://kosovapost.net/haradinaj-i-shqetesuar-per-aksidentet-kerkon-mobilizim-te-te-gjitheve/20%Monthly2018-07-24 13:36
https://kosovapost.net/tragjedia-e-zjarreve-ne-greqi-haradinaj-fsk-ja-e-gatshme-te-ndihmoje/20%Monthly2018-07-24 12:59
https://kosovapost.net/lendet-e-pazgjidhura-te-eulex-it-mbingarkojne-prokurorine-speciale/20%Monthly2018-07-24 12:56
https://kosovapost.net/kurti-takon-disa-lidere-te-rajonit-ne-mostar-foto/20%Monthly2018-07-24 12:51
https://kosovapost.net/ngrohja-globale-do-te-rrit-vetevrasjet-ne-shba-dhe-meksike/20%Monthly2018-07-24 12:28
https://kosovapost.net/hoxhaj-nese-ska-vija-te-kuqe-me-serbine-sdo-te-kete-as-me-shqiperine/20%Monthly2018-07-24 12:17
https://kosovapost.net/rrefimi-i-ciftit-shqiptar-qe-u-perballen-me-zjarrin-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 11:47
https://kosovapost.net/a-do-te-kandidoje-vjosa-osmani-per-kryetare-te-ldk-se/20%Monthly2018-07-24 11:43
https://kosovapost.net/tragjedia-ku-u-dogjen-26-burra-ne-banese-u-gjeten-dore-per-dore/20%Monthly2018-07-24 11:40
https://kosovapost.net/zbulohet-harta-qe-serbet-kane-bere-gati-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-24 11:35
https://kosovapost.net/britania-ligji-izraelit-shtet-komb-mund-te-minoje-barazine/20%Monthly2018-07-24 11:20
https://kosovapost.net/diaspora-e-kosoves-nuk-harron-rrenjen-dhe-traditen-foto/20%Monthly2018-07-24 11:09
https://kosovapost.net/okb-kritikon-izraelin-per-vrasjen-e-protestuesve-palestineze/20%Monthly2018-07-24 11:01
https://kosovapost.net/u-nisen-per-pushime-ne-kosove-e-gjithe-familja-aksidentohet-ne-serbi/20%Monthly2018-07-24 10:57
https://kosovapost.net/thaci-vendimi-i-gjnd-se-i-hapi-rrugen-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-24 10:49
https://kosovapost.net/thaci-i-sulet-ldk-se-sikur-te-mos-vepronit-me-inate-politike-sot-do-ta-kishim-ushtrine/20%Monthly2018-07-24 10:39
https://kosovapost.net/inaugurohet-pika-e-re-e-kalimit-te-kufirit-kosove-shqiperi-ne-morine/20%Monthly2018-07-24 10:26
https://kosovapost.net/perurohet-hapesira-e-re-ne-spitalin-e-vushtrrise-ismaili-thote-se-po-e-ndryshojne-gjendjen-neper-spitale/20%Monthly2018-07-24 10:21
https://kosovapost.net/numri-i-te-vdekurve-ne-zjarret-ne-pyje-prane-athines-tejkalon-70-tshin/20%Monthly2018-07-24 10:14
https://kosovapost.net/erdogan-ligji-shtet-hebre-deshmon-se-izraeli-eshte-shteti-me-fashist-ne-bote/20%Monthly2018-07-24 09:48
https://kosovapost.net/vuciq-i-reagon-pacollit-nuk-falim-arme-i-shesim-ne-perputhje-me-rregullat/20%Monthly2018-07-24 09:40
https://kosovapost.net/ne-japoni-vdesin-77-persona-nga-temperaturat-e-larta/20%Monthly2018-07-24 09:31
https://kosovapost.net/nje-shqiptar-i-vdekur-e-disa-te-lenduar-nga-zjarri-ne-greqi/20%Monthly2018-07-24 09:30
https://kosovapost.net/drafti-i-statutit-per-asociacionin-perfundon-me-4-gusht/20%Monthly2018-07-24 09:26
https://kosovapost.net/problemi-i-shenjimit-te-kufirit-ne-karaceve-takim-urgjent-i-kryetarit-te-kamenices-me-kfor-in-dhe-banoret/20%Monthly2018-07-24 09:24
https://kosovapost.net/hudhet-pjeserisht-aktakuza-ndaj-pal-lekaj/20%Monthly2018-07-24 09:06
https://kosovapost.net/mobilizohet-europa-dergon-avione-ne-athine-per-shuarjen-e-zjarrit/20%Monthly2018-07-24 09:00
https://kosovapost.net/daciq-po-kerkojne-te-heqim-dore-nga-lobimi-kunder-njohjes-se-kosoves-por-nuk-do-te-ndalemi/20%Monthly2018-07-24 08:56
https://kosovapost.net/digjet-athina-50-te-vdekur-e-150-te-lenduar-nga-zjarri/20%Monthly2018-07-24 08:36
https://kosovapost.net/haradinaj-ligji-per-trajtimin-e-ndertimeve-pa-leje-ne-dobi-te-qytetareve/20%Monthly2018-07-24 08:25
https://kosovapost.net/osmani-thaci-po-tenton-ta-rihape-statusin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-24 08:10
https://kosovapost.net/daciq-haradinaj-ka-humbur-nervat-vazhdimisht-po-e-permend-luften/20%Monthly2018-07-24 08:06
https://kosovapost.net/nese-hiqen-vizat-ja-cka-duhet-te-beni-me-pasaportat-2/20%Monthly2018-07-24 07:58
https://kosovapost.net/shkaterrim-masiv-ne-kenia-qeveria-le-ne-qiell-te-hapur-30000-njerez/20%Monthly2018-07-24 07:48
https://kosovapost.net/koreja-veriore-nis-cmontimin-e-nje-objekti-te-raketave-balistike/20%Monthly2018-07-24 07:38
https://kosovapost.net/detyrat-e-kosoves-para-vendimit-final-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-24 07:24
https://kosovapost.net/mos-u-habitni-ky-eshte-moti-per-ditet-ne-vazhdim/20%Monthly2018-07-24 07:25
https://kosovapost.net/vuciq-po-e-promovon-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-24 07:17
https://kosovapost.net/dy-te-pastreheve-ne-berlinju-derdh-benzina-mbi-ta-dhe-i-dogjen/20%Monthly2018-07-24 07:07
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-eshte-ne-krize-letargjike/20%Monthly2018-07-23 22:19
https://kosovapost.net/nese-shba-thyen-rezistencen-e-iranit-atehere-ne-rend-do-te-jete-rusia/20%Monthly2018-07-23 21:55
https://kosovapost.net/bahtiri-institucionet-te-mos-lejojne-qe-shkembimi-i-territoreve-te-jete-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-07-23 21:41
https://kosovapost.net/ldk-tregon-se-a-po-merr-pjese-ne-dialog/20%Monthly2018-07-23 21:09
https://kosovapost.net/ernst-rusia-kercenim-per-kosoven-permes-serbise/20%Monthly2018-07-23 20:55
https://kosovapost.net/detaje-te-reja-nga-aksidenti-ne-te-cilin-u-perfshi-presidenti-thaci/20%Monthly2018-07-23 20:37
https://kosovapost.net/tika-peruroi-qendren-e-edukimit-social-rinor-ne-libi/20%Monthly2018-07-23 20:20
https://kosovapost.net/nese-hiqen-vizat-ja-cka-duhet-te-beni-me-pasaportat/20%Monthly2018-07-23 20:09
https://kosovapost.net/seibert-merkel-e-vlereson-ozil-ai-eshte-nje-futbollist-i-madh/20%Monthly2018-07-23 20:01
https://kosovapost.net/mashtrimi-i-qytetareve/20%Monthly2018-07-23 19:52
https://kosovapost.net/simboli-i-rezistences-palestineze-do-te-vazhdoje-arsimimin-e-tij-ne-turqi/20%Monthly2018-07-23 19:37
https://kosovapost.net/presidentit-mursi-i-rrezikohet-jeta/20%Monthly2018-07-23 19:31
https://kosovapost.net/policia-tregon-se-si-ndodhi-aksidenti-ne-gllareve-ku-humben-jeten-tre-persona/20%Monthly2018-07-23 18:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-cifti-qe-humbi-jeten-ne-nje-aksident-ne-gllareve-foto/20%Monthly2018-07-23 18:25
https://kosovapost.net/ja-cka-thote-kfor-i-per-kufirin-ne-karaceve/20%Monthly2018-07-23 18:01
https://kosovapost.net/deshmitari-sulmon-prokurorin-ne-pallat-te-drejtesise/20%Monthly2018-07-23 17:37
https://kosovapost.net/aksidenti-ne-gllareve-edhe-personi-i-tret-nuk-iu-shpeton-plageve/20%Monthly2018-07-23 17:05
https://kosovapost.net/propozimi-serb-per-ndarjen-e-kosoves-reagon-ashper-serwer/20%Monthly2018-07-23 16:38
https://kosovapost.net/serbia-me-arme-po-lufton-kunder-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-23 16:09
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-presidentit-thaci-pas-aksidentit/20%Monthly2018-07-23 15:34
https://kosovapost.net/haradinaj-be-ja-nuk-ka-lejuar-nderhyrje-ne-grupin-punues-per-asociacionin/20%Monthly2018-07-23 14:55
https://kosovapost.net/presidenca-konfirmon-aksidentimin-e-eskortes-se-presidentit-thaci/20%Monthly2018-07-23 14:42
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ne-planin-e-jashtem-politika-e-kosoves-eshte-unike/20%Monthly2018-07-23 14:33
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-thaci-vuciq-nje-cift-i-ndervarur-mogherinit-po-i-pelqen-ky-vallezim/20%Monthly2018-07-23 14:10
https://kosovapost.net/akr-deklarohet-per-fyerjet-e-bahtirit-ndaj-gazetarit/20%Monthly2018-07-23 14:02
https://kosovapost.net/sulm-ne-nje-xhami-ne-nigeri-7-te-vdekur/20%Monthly2018-07-23 14:00
https://kosovapost.net/aksident-ne-drenas-perfshihet-edhe-eskorta-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-07-23 13:47
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-shane-dhe-fyen-gazetarin/20%Monthly2018-07-23 13:35
https://kosovapost.net/sulm-me-bombe-ne-azez-nje-i-vdekur-dhe-disa-te-plagosur/20%Monthly2018-07-23 13:00
https://kosovapost.net/a-po-e-shkele-kosova-marreveshjen-e-cefta-s/20%Monthly2018-07-23 12:56
https://kosovapost.net/merdare-kolona-deri-ne-dy-kilometra/20%Monthly2018-07-23 12:30
https://kosovapost.net/lirohet-nga-akuza-ministri-valdrin-lluka/20%Monthly2018-07-23 12:24
https://kosovapost.net/trumpi-i-brazilit-bolsonaro-kandidat-per-president/20%Monthly2018-07-23 12:20
https://kosovapost.net/pacolli-i-kemi-emrat-e-vendeve-qe-serbia-po-i-furnizon-me-armatim-per-te-lobuar-kunder-kosoves/20%Monthly2018-07-23 12:13
https://kosovapost.net/guterres-izraelit-dhe-hamasit-larg-pragut-te-nje-konflikti-tjeter-shkaterrues/20%Monthly2018-07-23 12:04
https://kosovapost.net/trump-pergezon-ate-qe-zbuluan-skandalin-e-soros/20%Monthly2018-07-23 11:36
https://kosovapost.net/shi-i-madh-ne-kete-qytet-te-kosoves-bllokohet-gjithcka-video/20%Monthly2018-07-23 11:32
https://kosovapost.net/mali-i-zi-trondit-serbine-ia-arreston-nje-ushtar-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-07-23 11:17
https://kosovapost.net/dje-policia-shperndau-nga-45-gjoba-ne-cdo-ore/20%Monthly2018-07-23 11:14
https://kosovapost.net/me-ne-fund-ratifikohet-nje-marreveshje-kosove-be/20%Monthly2018-07-23 11:02
https://kosovapost.net/haradinaj-sfida-e-diplomacise-se-kosoves-beteja-per-njohje-te-reja/20%Monthly2018-07-23 11:06
https://kosovapost.net/dhendrri-nga-serbia-rrah-vjehrrin-kosova/20%Monthly2018-07-23 10:56
https://kosovapost.net/kalon-ne-lexim-te-pare-projektligji-per-konfiskimin-e-pasurise/20%Monthly2018-07-23 10:52
https://kosovapost.net/hoxha-keshilli-i-ministrave-vendos-per-vizat/20%Monthly2018-07-23 10:49
https://kosovapost.net/komandanti-i-gardes-revolucionare-te-iranit-fjalet-e-trump-jane-lufte-psikologjike-kunder-iranit/20%Monthly2018-07-23 10:44
https://kosovapost.net/kompromisi-midis-ndarjes-dhe-asociacionit-autonom/20%Monthly2018-07-23 12:01
https://kosovapost.net/ministrja-austriake-marreveshja-ligjore-detyruese-serbi-kosove-esenciale/20%Monthly2018-07-23 10:14
https://kosovapost.net/mizore-ushtaret-izraelite-vrasin-nje-femije-palestinez/20%Monthly2018-07-23 10:09
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-shkollimi-i-te-rinjve-tane-tejet-i-rendesishem-per-vendin/20%Monthly2018-07-23 09:57
https://kosovapost.net/regjimi-i-asadit-pohon-se-izraeli-ka-sulmuar-sirine/20%Monthly2018-07-23 09:49
https://kosovapost.net/irak-sulm-i-armatosur-ne-godinen-e-guvernatorit-ne-erbil/20%Monthly2018-07-23 09:45
https://kosovapost.net/kuvendi-ende-pa-filluar-seancen-shkon-ne-pauze-foto/20%Monthly2018-07-23 09:33
https://kosovapost.net/veseli-thote-se-vetem-konsensusi-i-brendshem-na-shpeton-nga-sherret-e-serbise/20%Monthly2018-07-23 09:25
https://kosovapost.net/deputetet-mungojne-ne-seanca-kuvendi-pa-fuqi-vendimmarrese/20%Monthly2018-07-23 09:13
https://kosovapost.net/eksperti-serb-shba-nuk-e-do-ndarjen-e-kosoves-por-as-nuk-e-perjashton-ate/20%Monthly2018-07-23 09:08
https://kosovapost.net/veselit-nuk-i-vjen-opozita-ne-takim-por-i-vijne-mediat/20%Monthly2018-07-23 08:53
https://kosovapost.net/gjermania-po-kerkon-punetore-me-shumice-keshtu-i-ka-lehtesuar-kushtet/20%Monthly2018-07-23 08:28
https://kosovapost.net/ne-fshatin-trude-policia-gjene-veturen-e-vjedhur/20%Monthly2018-07-23 08:26
https://kosovapost.net/vuciq-ne-e-kemi-vulosur-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-23 08:16
https://kosovapost.net/aksident-trafiku-ne-mitrovice-lendohen-shtate-persona/20%Monthly2018-07-23 07:59
https://kosovapost.net/trump-kryetarit-te-iranit-do-te-kesh-pasoja-qe-pak-kush-i-ka-pasur-ne-histori/20%Monthly2018-07-23 07:25
https://kosovapost.net/serbia-e-synon-ndarjen-e-kosoves-nepermjet-asociacionit/20%Monthly2018-07-23 07:07
https://kosovapost.net/aksident-ne-skenderaj-nje-i-vdekur-e-nje-i-lenduar/20%Monthly2018-07-23 06:58
https://kosovapost.net/dilemat-e-gjermanise-per-heqjen-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-23 06:38
https://kosovapost.net/trump-i-bindur-fbi-me-ka-pergjuar-gjate-fushates/20%Monthly2018-07-23 06:33
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-toronto-nje-i-vdekur-e-dhjetera-te-plagosur/20%Monthly2018-07-23 06:16
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-gjate-gjithe-javes/20%Monthly2018-07-23 06:09
https://kosovapost.net/mbytet-edhe-nje-18-vjecar-ne-bregdetin-shqiptar/20%Monthly2018-07-22 20:56
https://kosovapost.net/e-gjithe-partia-demokratike-e-kosoves-ne-shale-te-bajgores/20%Monthly2018-07-22 20:54
https://kosovapost.net/a-do-te-liberalizohen-vizat-kete-vit-flasin-njohesit-e-ceshtjeve-evropiane/20%Monthly2018-07-22 20:26
https://kosovapost.net/alarmi-i-ambientalisteve-shqiptaret-po-hane-plastike/20%Monthly2018-07-22 20:19
https://kosovapost.net/ozil-largohet-nga-kombetarja-gjermane/20%Monthly2018-07-22 20:17
https://kosovapost.net/shqiptari-cohet-nga-koma-ne-momentin-qe-familja-futet-ne-dhomen-e-tij/20%Monthly2018-07-22 20:04
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-kercenon-qeverine/20%Monthly2018-07-22 20:12
https://kosovapost.net/fbi-publikon-dokumentet-rreth-hetimeve-per-perfshirjen-ruse-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-07-22 18:19
https://kosovapost.net/mergimtari-qe-detyrohet-te-paguaj-ne-kufi-ishte-harac-vjetor/20%Monthly2018-07-22 18:13
https://kosovapost.net/qeveria-po-mundohet-tu-ndihmoje-kompanive-te-duhanit/20%Monthly2018-07-22 17:42
https://kosovapost.net/skemi-pse-shkojme-ne-takimin-e-ftuar-nga-veseli-thote-beqiri/20%Monthly2018-07-22 16:49
https://kosovapost.net/ftesa-e-veselit-per-dialog-ja-si-i-pergjigjet-aak/20%Monthly2018-07-22 16:41
https://kosovapost.net/priten-kushtezime-te-reja-nga-be-ja-kosova-nuk-ec-perpara-pa-demarkacionin-me-serbine/20%Monthly2018-07-22 16:39
https://kosovapost.net/kosova-dhe-serbia-te-shtrenguara-te-permbyllin-demarkacionin-e-kufirit/20%Monthly2018-07-22 15:38
https://kosovapost.net/enver-hasani-serbet-e-duan-asociacionin-e-komunave-si-kategori-kushtetuese/20%Monthly2018-07-22 15:52
https://kosovapost.net/vv-per-ftesen-e-pdk-se-veseli-mund-ti-mbledhe-forumet-e-partise-jo-subjektet-tjera-politike/20%Monthly2018-07-22 15:29
https://kosovapost.net/vuciq-shperthen-ndaj-serbeve-permes-gjnd-se-u-legjitimua-pavaresia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-22 15:21
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-lugina-e-presheves-kerkon-ndihmen-e-shqiperise-e-kosoves/20%Monthly2018-07-22 15:07
https://kosovapost.net/mbi-700-ektremista-hebrenj-hyjne-ne-al-aksa/20%Monthly2018-07-22 14:31
https://kosovapost.net/aksidente-dhe-kolona-nga-nderprerja-disa-vjecare-e-punimeve-ne-rruge/20%Monthly2018-07-22 14:13
https://kosovapost.net/kuba-e-largon-komunizmin-nga-pjesa-e-preambules-se-kushtetutes/20%Monthly2018-07-22 13:40
https://kosovapost.net/30-vjecari-mbytet-ne-velipoje-duke-shpetuar-te-fejuaren-e-tij/20%Monthly2018-07-22 13:24
https://kosovapost.net/mpj-thirrje-nderkombetareve-te-kontrollojne-armet-e-serbise-po-u-shitet-e-falen-organizatave-terroriste-afrikane/20%Monthly2018-07-22 13:13
https://kosovapost.net/kurti-verdikti-i-gjnd-se-me-progresiv-sesa-veprimet-e-qeveritareve/20%Monthly2018-07-22 12:52
https://kosovapost.net/osmani-shperndane-fotografine-e-vuk-jeremiqit-deshtimi-i-shtetit-serb/20%Monthly2018-07-22 12:47
https://kosovapost.net/serbet-e-duan-asociacionin-e-komunave-si-kategori-kushtetuese/20%Monthly2018-07-22 12:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-20-vjecari-qe-vdiq-mbreme-ne-aksidentin-tragjik-ne-mitrovice/20%Monthly2018-07-22 12:17
https://kosovapost.net/kosova-shenon-sot-tete-vjetorin-e-legalitetit-te-pavaresise/20%Monthly2018-07-22 11:26
https://kosovapost.net/veseli-fton-per-neser-ne-takim-drejtuesit-e-subjekteve-politike-diskutohet-per-dialogun/20%Monthly2018-07-22 11:02
https://kosovapost.net/fletushkat-qe-po-shperndahen-ne-sheshin-e-prishtines-po-habisnin-qytetaret/20%Monthly2018-07-22 10:31
https://kosovapost.net/ne-turqi-zbulohet-tempulli-helenistik-2-100-vjecar/20%Monthly2018-07-22 10:26
https://kosovapost.net/lazio-syte-nga-kampioni-gjerman-i-botes/20%Monthly2018-07-22 10:21
https://kosovapost.net/ja-cka-do-te-ndodh-te-henen-ne-mitrovice-paralajmerojne-shqiptaret-ne-veri/20%Monthly2018-07-22 09:49
https://kosovapost.net/arkivoli-i-deshmorit-palestinez-mbulohet-me-flamurin-turk/20%Monthly2018-07-22 09:43
https://kosovapost.net/rruget-e-kosoves-vazhdojne-te-pergjaken-dy-viktima-brenda-24-oresh/20%Monthly2018-07-22 09:11
https://kosovapost.net/maloku-bacin-gabimisht-e-kane-keshilluar-per-viziten-ne-sanxhak/20%Monthly2018-07-22 08:59
https://kosovapost.net/eba-dhe-kina-rane-dakord-mbi-partneritetin-gjitheperfshires-strategjik/20%Monthly2018-07-22 08:44
https://kosovapost.net/pamje-nga-aksidenti-i-tmerrshem-ne-mitrovice-ku-vdiq-20-vjecari/20%Monthly2018-07-22 08:35
https://kosovapost.net/eba-dhe-kina-rane-dakord-per-partneritet-gjitheperfshires-strategjik/20%Monthly2018-07-22 08:17
https://kosovapost.net/sot-deri-ne-kete-grade-shkon-temperatura/20%Monthly2018-07-22 07:54
https://kosovapost.net/grate-ne-prizren-te-shqetesuara-protestojne-sot/20%Monthly2018-07-22 07:35
https://kosovapost.net/aksident-ne-mitrovice-vdes-nje-20-vjecar/20%Monthly2018-07-22 07:02
https://kosovapost.net/ja-sa-kohe-duket-te-prisni-per-te-hyre-ne-kosove-nga-serbia/20%Monthly2018-07-21 21:31
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-serbise-e-kercenoi-sulejman-uglaninin/20%Monthly2018-07-21 20:53
https://kosovapost.net/fabrika-feronikeli-ne-drenas-me-shume-se-pese-muaj-ne-krize/20%Monthly2018-07-21 20:21
https://kosovapost.net/iniciohen-rreth-800-raste-per-euro-te-falsifikuara-per-nje-vit/20%Monthly2018-07-21 20:09
https://kosovapost.net/a-do-te-diskutohet-me-serbine-per-te-pagjeturit-tregon-arifi/20%Monthly2018-07-21 19:49
https://kosovapost.net/kryeministrja-serbe-me-kritika-te-ashpra-ndaj-ndalimit-te-pacollit/20%Monthly2018-07-21 19:24
https://kosovapost.net/bllokohen-kater-fshatra-te-kosoves-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-21 19:38
https://kosovapost.net/aksident-ne-peje-nje-e-vdekur-dhe-dy-te-lenduara/20%Monthly2018-07-21 19:12
https://kosovapost.net/kultivuesit-e-mjedres-ne-kosove-kane-nje-kerkese-nga-qeveria/20%Monthly2018-07-21 17:21
https://kosovapost.net/kete-vit-mijera-qytetare-te-kosoves-shkuan-ne-psikiatri/20%Monthly2018-07-21 17:20
https://kosovapost.net/30-persona-vdesin-nga-i-nxehti-ne-japoni/20%Monthly2018-07-21 16:45
https://kosovapost.net/keqperdoruesit-e-energjise-ndikojne-ne-faturat-e-konsumatoreve-te-pergjegjshem/20%Monthly2018-07-21 16:07
https://kosovapost.net/ish-guerrilat-e-farc-ut-betohen-dhe-i-hyjne-politikes/20%Monthly2018-07-21 16:03
https://kosovapost.net/policia-serbe-po-i-ve-ne-kurth-keshtu-mergimtaret/20%Monthly2018-07-21 16:04
https://kosovapost.net/steve-bannon-presidenti-trump-terhiqet-nga-lidere-te-fuqishem-si-erdogani/20%Monthly2018-07-21 15:55
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandum-bashkepunimi-per-sezonin-turistik-mes-kosoves-dhe-shqiperise/20%Monthly2018-07-21 15:36
https://kosovapost.net/ushtaret-izraelite-e-rrahin-dhe-e-burgosin-te-riun-palestinez-me-sindromen-down/20%Monthly2018-07-21 15:36
https://kosovapost.net/me-ligjin-e-ri-paga-e-thacit-me-e-larte-se-e-haradinajt-dhe-veselit/20%Monthly2018-07-21 15:12
https://kosovapost.net/pacollit-iu-ndalua-hyrja-ne-novi-pazar-por-ja-cfare-ndodhi-tani/20%Monthly2018-07-21 15:28
https://kosovapost.net/ankohen-bashkeatdhetaret-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-21 15:03
https://kosovapost.net/ministri-serb-tregon-se-cfare-do-te-ndodhte-me-pacollin-nese-do-te-shkonte-ne-serbi/20%Monthly2018-07-21 14:37
https://kosovapost.net/ky-eshte-numri-i-aksidenteve-brenda-24-oreve-foto/20%Monthly2018-07-21 13:36
https://kosovapost.net/nisin-hetimet-ndaj-policeve-qe-marrin-edhe-pension-invalidor/20%Monthly2018-07-21 13:29
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-godet-thacin-per-dialogun-kompromisi-i-kthen-fitoret-ne-humbje/20%Monthly2018-07-21 12:46
https://kosovapost.net/vulin-nuk-ndalet-paraljmeron-pacollin-nese-shkon-ne-novi-pazar/20%Monthly2018-07-21 12:29
https://kosovapost.net/ky-eshte-profesori-qe-i-mbylli-50-njesha-ne-prizren/20%Monthly2018-07-21 12:18
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-nenshkroi-udhezimin-administrativ-per-mijera-mesimdhenes/20%Monthly2018-07-21 11:53
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-merdara-mergimtareve-u-behet-nje-zgjidhje/20%Monthly2018-07-21 11:07
https://kosovapost.net/marreveshjen-e-brukselit-per-vizitat-shteterore-po-shkelet-nga-serbia/20%Monthly2018-07-21 10:51
https://kosovapost.net/albin-kurti-godet-fort-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-07-21 10:39
https://kosovapost.net/mediet-serbe-pacollit-nuk-i-lejohet-hyrja-ne-serbi/20%Monthly2018-07-21 09:47
https://kosovapost.net/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-liqenin-e-dibres/20%Monthly2018-07-21 09:11
https://kosovapost.net/ne-prizren-hapet-festivali-nderkombetar-zgjimi-me-art/20%Monthly2018-07-21 08:59
https://kosovapost.net/avni-arifi-tregon-se-kur-do-te-bisedohet-me-serbine-per-te-pagjeturit-dhe-demet-e-luftes/20%Monthly2018-07-21 08:48
https://kosovapost.net/armepushim-ne-mes-te-levizjeve-te-rezistences-palestineze-dhe-izraelit/20%Monthly2018-07-21 08:37
https://kosovapost.net/marreveshjet-kosove-serbi-njohja-e-ndersjelle-e-diplomave-proces-i-ngrire/20%Monthly2018-07-21 08:08
https://kosovapost.net/shba-refuzon-kerkesat-e-korese-se-veriut-per-te-lehtesuar-sanksionet/20%Monthly2018-07-21 08:29
https://kosovapost.net/abe-masat-kufizuese-jo-vetem-qe-do-te-demtojne-shba-ne-por-edhe-ekonomine-boterore/20%Monthly2018-07-21 07:13
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-diten-e-sotme-4/20%Monthly2018-07-21 07:01
https://kosovapost.net/kete-zgjidhje-e-do-moska-per-kosoven/20%Monthly2018-07-20 21:58
https://kosovapost.net/detaje-nga-aksidenti-ku-20-vjecari-kosovar-mbet-i-vdekur-ne-slloveni-foto/20%Monthly2018-07-20 21:37
https://kosovapost.net/flota-ruse-pergatitet-per-diten-e-madhe-foto/20%Monthly2018-07-20 21:13
https://kosovapost.net/ish-diplomati-amerikan-nuk-ka-ndryshim-te-politikes-amerikane-delawie-nuk-e-ka-diskutuar-ndarjen/20%Monthly2018-07-20 20:43
https://kosovapost.net/cnn-ne-mal-te-zi-pas-deklarates-se-trumpit-do-ta-nisni-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2018-07-20 20:28
https://kosovapost.net/20-vjecari-nga-suhareka-vdes-ne-nje-aksident-trafku-ne-slloveni/20%Monthly2018-07-20 20:10
https://kosovapost.net/nga-320-nxenes-numri-bie-ne-13-nxenes-ministria-arsimit-ne-gjume-foto/20%Monthly2018-07-20 19:29
https://kosovapost.net/kujdesni-mos-beni-plane-ja-cfare-moti-do-te-mbaje-ne-vikend/20%Monthly2018-07-20 18:51
https://kosovapost.net/detaje-nga-vdekja-e-71-vjecarit-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-07-20 18:27
https://kosovapost.net/a-po-e-lejojne-te-hyje-ne-serbi-e-papritur-cka-thote-pacolli/20%Monthly2018-07-20 17:59
https://kosovapost.net/me-politikan-injorant-e-kondom-gazetar-s-behet-shteti-o-miq/20%Monthly2018-07-20 17:44
https://kosovapost.net/veseli-pasi-bisedon-me-fajon-nese-ndodh-kjo-kete-vit-hiqen-vizat/20%Monthly2018-07-20 17:28
https://kosovapost.net/sulm-ne-gjermani-a-ka-shqiptare-te-lenduar/20%Monthly2018-07-20 16:55
https://kosovapost.net/vetura-shkel-kalimtarin-ne-prishtine-e-lene-te-shtrire-per-toke-dhe-iken-foto/20%Monthly2018-07-20 16:35
https://kosovapost.net/banka-boterore-ndane-20-milione-euro-per-nje-projekt-te-rendesishem-ne-kosove/20%Monthly2018-07-20 16:08
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-jep-lajmin-e-mire-per-fermeret/20%Monthly2018-07-20 15:18
https://kosovapost.net/51-grade-celsius-ne-algjeri/20%Monthly2018-07-20 14:57
https://kosovapost.net/alarmohet-gjermania-sulmohen-me-thike-disa-persona/20%Monthly2018-07-20 14:39
https://kosovapost.net/lekaj-autostrada-prishtine-gjilan-do-te-perfundoje-ne-afat-rekord/20%Monthly2018-07-20 14:15
https://kosovapost.net/veseli-takoi-ministrin-e-jashtem-te-maqedonise-flasin-per-forcimin-e-bashkepunimit-ndershteteror/20%Monthly2018-07-20 14:03
https://kosovapost.net/pacolli-anulon-viziten-e-novi-pazarit-per-arsye-qesharake-thote-se-nuk-e-di-rrugen/20%Monthly2018-07-20 13:44
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-e-kerkon-kete-person-te-dyshuar-per-vrasje-foto/20%Monthly2018-07-20 13:44
https://kosovapost.net/pse-po-nenvleresohet-kosova/20%Monthly2018-07-20 13:41
https://kosovapost.net/haradinaj-e-djersit-vuciqin-ja-si-i-kunderpergjigjet-ish-komandatit-per-lufte/20%Monthly2018-07-20 13:37
https://kosovapost.net/merkel-vrasjet-e-nsu-se-njolle-e-erret-ne-historine-e-gjermanise/20%Monthly2018-07-20 13:35
https://kosovapost.net/qeveria-e-vendit-do-te-angazhohet-me-pergjegjesi-ne-obligimet-dhe-projektet-e-komunave/20%Monthly2018-07-20 13:25
https://kosovapost.net/kosova-nenshkruan-marreveshje-20-milioneshe-me-banken-boterore/20%Monthly2018-07-20 13:18
https://kosovapost.net/dialogun-me-prishtinen-vuciq-e-krahason-me-nje-loje-shahu-ka-ende-figura-ne-tabele-do-te-perpiqemi-te-nxjerrim-nje-remi/20%Monthly2018-07-20 12:58
https://kosovapost.net/maqedonia-e-hidheruar-me-kosoven-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-20 13:27
https://kosovapost.net/reagon-delawie-sqaron-deklaraten-e-tij-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-20 12:18
https://kosovapost.net/britani-policia-perdor-femije-agjente-ne-operacione-te-fshehta/20%Monthly2018-07-20 12:22
https://kosovapost.net/thaci-si-komenton-deklaratat-e-delawie-marreveshja-me-serbine-ne-koordinim-me-shba-te/20%Monthly2018-07-20 11:58
https://kosovapost.net/organizatat-joqeveritare-turke-ndihmojne-muslimanet-rohingya/20%Monthly2018-07-20 11:55
https://kosovapost.net/ministri-gashiprizreni-behet-me-pishine-olimpike/20%Monthly2018-07-20 11:50
https://kosovapost.net/zbardhja-e-fatit-te-personave-te-pagjetur-ndermjet-humanitetit-dhe-politikes/20%Monthly2018-07-20 11:46
https://kosovapost.net/thaci-nuk-pergjigjet-nese-do-te-kete-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-20 11:08
https://kosovapost.net/fajon-thirrje-be-se-vizat-per-qytetaret-e-kosoves-te-hiqen-sa-me-shpejt-te-jete-e-mundur/20%Monthly2018-07-20 11:04
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-e-kam-veshtire-ta-duroje-vuciqin-por-interesi-i-vendit/20%Monthly2018-07-20 10:42
https://kosovapost.net/thaci-liberalizimi-i-vizave-nuk-eshte-dhurate-nga-evropa-kosova-e-ka-merituar/20%Monthly2018-07-20 10:21
https://kosovapost.net/lluka-deklarohet-i-pafajshem-per-perfitim-nga-jakova-innovation-center/20%Monthly2018-07-20 10:13
https://kosovapost.net/kurti-kjo-koniukture-politike-me-keqtrajtimin-e-interesave-te-kosoves-po-imponon-qe-qytetareve-te-ngriten-ne-demonstrata/20%Monthly2018-07-20 10:11
https://kosovapost.net/fillon-fushata-per-nje-vit-me-te-sigurt-ne-trafik/20%Monthly2018-07-20 09:55
https://kosovapost.net/imazhet-e-frikshme-te-toranados-ne-shba-video/20%Monthly2018-07-20 09:43
https://kosovapost.net/lufte-tregtare-mes-kosoves-e-maqedonise/20%Monthly2018-07-20 09:39
https://kosovapost.net/serbia-falenderon-surinamein-qe-ka-terhequr-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2018-07-20 09:33
https://kosovapost.net/nje-vdekje-e-dyshimte-ka-ndodhur-ne-prizren/20%Monthly2018-07-20 09:27
https://kosovapost.net/ekstradohet-ne-shqiperi-kosovari-i-denuar-me-20-vjet-burg-per-vrasje/20%Monthly2018-07-20 09:06
https://kosovapost.net/hashim-thaci-duhet-te-ndalet-nga-takimet-pa-agjende-publike/20%Monthly2018-07-20 08:44
https://kosovapost.net/te-dyshuarit-per-vrasje-ne-mal-te-zi-dhe-serbi-para-gjykates-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-20 08:38
https://kosovapost.net/shba-11-persona-vdesin-pas-fundosjes-se-barkes/20%Monthly2018-07-20 08:29
https://kosovapost.net/kalin-denon-ashper-ligjin-kontrovers-te-izraelit-e-pamundur-te-pranohet-ky-hap-racist/20%Monthly2018-07-20 08:11
https://kosovapost.net/emiratet-e-bashkuara-arabe-dhe-kina-nenshkruan-marreveshje-per-nje-zone-tregtare-ne-dubai/20%Monthly2018-07-20 08:12
https://kosovapost.net/mediat-serbe-ambasadori-amerikan-ndryshoi-qendrimin-kosova-mund-te-ndahet/20%Monthly2018-07-20 08:08
https://kosovapost.net/ne-prishtine-rreth-46-mije-objekte-pa-leje-presin-te-legalizohen/20%Monthly2018-07-20 07:55
https://kosovapost.net/lendohet-mesfushori-i-interit/20%Monthly2018-07-20 07:41
https://kosovapost.net/nxenesve-u-ndalohet-te-flasin-ne-korridore-dhe-park-ja-arsyeja/20%Monthly2018-07-20 07:24
https://kosovapost.net/nato-ia-kthen-trumpit-askush-nuk-guxon-ta-preke-shqiperine-dhe-malin-e-zi/20%Monthly2018-07-20 07:06
https://kosovapost.net/gjermania-debon-familjen-7-anetareshe-nga-kosova/20%Monthly2018-07-20 07:04
https://kosovapost.net/nga-sulmi-ne-zemer-nderron-jete-modelja-e-njohur-foto/20%Monthly2018-07-20 06:51
https://kosovapost.net/kompromiset-e-medha-veshtiresojne-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-07-20 06:47
https://kosovapost.net/trump-e-mirepres-nje-takim-te-dyte-me-putinin/20%Monthly2018-07-20 06:37
https://kosovapost.net/shqiptaret-dhe-kroatet-jane-vellezer-kjo-video-po-cmend-serbet/20%Monthly2018-07-20 06:22
https://kosovapost.net/prizreni-e-shtron-sofren-e-mikpritjes-per-gurbetqaret/20%Monthly2018-07-20 06:19
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-maqedonise-nikola-dimitrov-viziton-sot-kosoven/20%Monthly2018-07-20 06:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-6/20%Monthly2018-07-20 06:10
https://kosovapost.net/konservatoret-e-kane-jeten-me-kuptimplote-se-liberalet/20%Monthly2018-07-19 22:25
https://kosovapost.net/keto-jane-pagat-e-drejtuesve-shteterore-sipas-projektligjit-te-ri/20%Monthly2018-07-19 21:42
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-fundit-nga-thaci-tregon-se-kur-do-te-hiqen-vizat/20%Monthly2018-07-19 21:26
https://kosovapost.net/thaci-akuzua-te-ashpera-ldk-pengoi-krijimin-e-ushtrise-nga-frika/20%Monthly2018-07-19 21:05
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-e-perqesh-lutfi-hazirini/20%Monthly2018-07-19 20:18
https://kosovapost.net/shqiperi-kosove-bashkepunim-edhe-ne-fushen-e-sigurimeve/20%Monthly2018-07-19 20:12
https://kosovapost.net/mpj-turke-spranojme-me-zvarritje-nga-shba-ja-per-kreun-e-feto-s/20%Monthly2018-07-19 20:01
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-a-i-ka-kerkuar-falje-kryeministres-se-serbise/20%Monthly2018-07-19 19:46
https://kosovapost.net/hoxhaj-perplaset-me-serbine-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-19 19:32
https://kosovapost.net/trump-i-kerkon-erdoganit-lirimin-e-priftit-brunson/20%Monthly2018-07-19 19:14
https://kosovapost.net/pacolli-i-bene-thirrje-opozites-ja-cfare-u-thote/20%Monthly2018-07-19 18:51
https://kosovapost.net/gjykata-britanike-i-konfiskon-pasaporten-te-arratisurit-te-feto-s/20%Monthly2018-07-19 18:41
https://kosovapost.net/ne-belgjike-ndalet-trafiku-ajror/20%Monthly2018-07-19 18:38
https://kosovapost.net/panik-mes-turistesh-nje-person-gjuan-me-arme-ne-drejtim-te-policise/20%Monthly2018-07-19 18:30
https://kosovapost.net/selimi-thote-se-serbi-22-vjecar-ka-punuar-per-bia-n-policia-ska-koment-per-kete/20%Monthly2018-07-19 18:05
https://kosovapost.net/pacolli-i-vendosur-do-te-shkoj-ne-serbi-pa-marre-parasysh-se-cka-thone-te-tjeret/20%Monthly2018-07-19 17:50
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-ndarje-te-kosoves-ne-bruksel-e-papritur-cka-thote-delawie/20%Monthly2018-07-19 17:34
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-perse-aeroplani-i-pacollit-devijoi-rrugen/20%Monthly2018-07-19 17:00
https://kosovapost.net/ja-misioni-i-mediave-antishqiptare/20%Monthly2018-07-19 17:01
https://kosovapost.net/publikohet-orari-i-ri-i-reduktimeve-ja-cila-vende-do-te-mbesin-pa-energji-elektrike/20%Monthly2018-07-19 16:35
https://kosovapost.net/mediat-malazeze-aksioni-per-arrestimin-e-millosheviqit-ka-zgjatur-dy-muaj/20%Monthly2018-07-19 16:21
https://kosovapost.net/spanja-terheq-kerkesen-per-ekstradimin-e-ish-liderit-katalonjas-puigdemont/20%Monthly2018-07-19 16:06
https://kosovapost.net/gaza-nga-sulmi-ajror-izraelit-vritet-nje-palestinez/20%Monthly2018-07-19 15:54
https://kosovapost.net/ramushi-feston-me-torte-liberalizimin-e-vizave-foto/20%Monthly2018-07-19 15:17
https://kosovapost.net/veseli-arrin-konsensusin-me-opoziten-kuvendi-mbane-dy-seanca-te-henen/20%Monthly2018-07-19 14:17
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshje-bashkepunimi-ne-fushen-e-riintegrimit-ekonomik-te-personave-te-riatdhesuar-ne-tregun-e-punes/20%Monthly2018-07-19 14:04
https://kosovapost.net/ministri-gashi-viziton-parkun-arkeologjik-ulpiana/20%Monthly2018-07-19 13:50
https://kosovapost.net/rusia-fillon-prodhimen-e-armeve-te-pamposhtura/20%Monthly2018-07-19 13:49
https://kosovapost.net/raportuesi-i-kosoves-per-pe-vizat-hiqen-deri-ne-fund-te-vitit/20%Monthly2018-07-19 13:28
https://kosovapost.net/kampioni-i-formules-1-hamilton-nenshkruan-marreveshje-me-mercedes/20%Monthly2018-07-19 13:25
https://kosovapost.net/holande-blok-racizmi-ne-gjenet-e-njeriut-sdi-te-kete-nje-shoqeri-multietnike-paqesore/20%Monthly2018-07-19 13:10
https://kosovapost.net/kapet-sulmuesi-qe-terrorizoi-punetoren-turke-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-19 13:07
https://kosovapost.net/rukiqi-lut-haradinajn-te-merret-me-shume-me-ekonomi/20%Monthly2018-07-19 13:06
https://kosovapost.net/okb-ja-dhe-keshilli-i-evropes-mirepresin-heqjen-e-gjendjes-se-jashtezakonshme-ne-turqi/20%Monthly2018-07-19 13:05
https://kosovapost.net/shqiperia-ne-panik-sjellja-e-keqe-ndaj-turisteve-zbraz-plazhet/20%Monthly2018-07-19 13:01
https://kosovapost.net/gazeta-serbe-informer-thaci-po-do-lufte/20%Monthly2018-07-19 13:03
https://kosovapost.net/si-qytetar-i-kosoves-i-ndjek-me-vemendje-rrjedhat-shoqerore-brenda-kombit-dhe-shtetit-tim/20%Monthly2018-07-19 12:47
https://kosovapost.net/armatosja-e-fsk-se-nga-amerika-trazon-serbine/20%Monthly2018-07-19 12:18
https://kosovapost.net/ldk-kerkon-zgjedhje-por-nuk-vepron-ta-rrezoj-haradinajn/20%Monthly2018-07-19 12:18
https://kosovapost.net/transformimi-i-heshtur-i-fsk-se/20%Monthly2018-07-19 12:11
https://kosovapost.net/kryediplomati-maqedon-dimitrov-neser-viziton-kosoven/20%Monthly2018-07-19 14:02
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-jep-detaje-per-arrestimin-e-dy-malazezeve-nje-serbi-dhe-nje-kosovareje/20%Monthly2018-07-19 11:55
https://kosovapost.net/kujt-do-ti-dhemb-koka-nga-hetimet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-sipas-presidentit/20%Monthly2018-07-19 11:30
https://kosovapost.net/ne-izreal-u-pranua-ligji-per-shteti-i-kombit-hebre/20%Monthly2018-07-19 11:28
https://kosovapost.net/ja-si-do-vepronte-nato-nese-sulmohet-malin-e-zi-dhe-shqiperia/20%Monthly2018-07-19 11:24
https://kosovapost.net/juncker-kerkon-respekt-thote-se-nuk-ishte-i-dehur/20%Monthly2018-07-19 11:19
https://kosovapost.net/inxhinieri-rus-qe-jeton-ne-turqi-ka-projektuar-trenin-fluturues-video/20%Monthly2018-07-19 11:15
https://kosovapost.net/thaci-vuciqi-po-sheh-endrra-nuk-e-ka-lehte-te-ballafaqohet-me-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2018-07-19 10:55
https://kosovapost.net/trump-dhe-lideret-e-dy-koreve-se-shpejti-mund-te-takohen-ne-shba/20%Monthly2018-07-19 10:50
https://kosovapost.net/mpj-e-turqise-shba-mos-te-na-vonoje-ne-ceshtjen-e-feto-s/20%Monthly2018-07-19 10:44
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-optimist-se-vizat-do-te-hiqen-brenda-pak-muajsh/20%Monthly2018-07-19 10:43
https://kosovapost.net/selimi-njeri-nga-kater-te-arrestuarit-ne-prishtine-dyshohet-te-kete-punuar-per-bia-n-serbe/20%Monthly2018-07-19 10:19
https://kosovapost.net/gjenden-eshtra-njerezish-ne-runik/20%Monthly2018-07-19 09:55
https://kosovapost.net/opozita-bllokon-kuvendin-nuk-i-voton-projektligjet/20%Monthly2018-07-19 09:48
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-kur-doli-me-fole-visari-mendova-mos-na-ka-shpalle-lufte-najkush/20%Monthly2018-07-19 09:45
https://kosovapost.net/ia-vjedh-canten-midis-prishtines/20%Monthly2018-07-19 09:42
https://kosovapost.net/sanxhaku-njeh-kosoven-reagime-te-ashpra-ne-serbi-daciq-flet-per-pacollin-si-i-ftuar-ne-novi-pazar/20%Monthly2018-07-19 09:38
https://kosovapost.net/ministria-e-kultures-mbeshtet-22-organizata-rinore/20%Monthly2018-07-19 09:35
https://kosovapost.net/plagosje-me-arme-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-19 09:33
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-ne-kuvend-shqiptaret-kane-sakrifikuar-per-kroacine-ne-nuk-harrojme/20%Monthly2018-07-19 09:27
https://kosovapost.net/dialogu-perplas-poziten-e-opoziten-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-19 09:09
https://kosovapost.net/veseli-falenderon-deputetet-per-punen-rreth-vizave/20%Monthly2018-07-19 09:04
https://kosovapost.net/opozita-ne-kuvend-kerkon-debat-per-dialogun/20%Monthly2018-07-19 08:58
https://kosovapost.net/cfare-thote-ky-djali-i-feto-s/20%Monthly2018-07-19 08:39
https://kosovapost.net/prokuroria-kerkon-paraburgim-per-te-arrestuarit-e-mbremshem-nga-njesia-speciale/20%Monthly2018-07-19 08:30
https://kosovapost.net/gjermani-shtohen-sulmet-kunder-hebrenjve-dhe-izraeliteve/20%Monthly2018-07-19 08:26
https://kosovapost.net/gjuriq-e-pranon-do-te-perballemi-me-pasoja-nese-ska-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-07-19 08:14
https://kosovapost.net/shefi-i-fbi-se-rusia-vazhdon-te-nxise-percarje-ne-shba/20%Monthly2018-07-19 08:10
https://kosovapost.net/dhurohen-pajisje-ne-vlere-prej-370-mije-euro-per-qkuk-ne/20%Monthly2018-07-19 08:04
https://kosovapost.net/be-ja-e-paralajmeron-izraelin-do-te-kete-pasoja-shume-serioze/20%Monthly2018-07-19 07:58
https://kosovapost.net/kush-jane-dy-malazezet-e-arrestuar-dje-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-19 07:51
https://kosovapost.net/mimoza-ahmetaj-liberalizimi-permbyllet-kete-vit/20%Monthly2018-07-19 07:34
https://kosovapost.net/ceshtja-e-personave-te-zhdukur-jashte-fazes-finale/20%Monthly2018-07-19 07:18
https://kosovapost.net/48-aksidente-trafiku-brenda-dites-ne-kosove/20%Monthly2018-07-19 07:14
https://kosovapost.net/planifikoi-te-vriste-kryeministren-denohet-i-riu-londinez/20%Monthly2018-07-19 07:04
https://kosovapost.net/kjo-nderhyrje-horror-mund-te-kishte-pasoja-te-renda-video/20%Monthly2018-07-19 06:58
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-debimin-e-shpejte-te-azilkerkuesve-nga-algjeria-maroku-e-tunizia/20%Monthly2018-07-19 06:53
https://kosovapost.net/mbahet-provimi-pranues-ne-universitetin-e-prishtines/20%Monthly2018-07-19 06:47
https://kosovapost.net/edhe-dy-stacione-deri-ne-evrope/20%Monthly2018-07-19 06:43
https://kosovapost.net/moti-sot-me-vranesira-e-shi/20%Monthly2018-07-19 06:39
https://kosovapost.net/arrestohen-kater-te-dyshuar-per-vrasje/20%Monthly2018-07-18 22:43
https://kosovapost.net/ne-keto-shtete-kosovaret-mund-te-udhetojne-kur-te-hiqen-vizat/20%Monthly2018-07-18 21:40
https://kosovapost.net/shtepia-e-bardhe-kercenimi-rus-egziston-ende/20%Monthly2018-07-18 21:32
https://kosovapost.net/policet-e-suspenduar-per-rastin-ivanoviq-kthehen-ne-pune/20%Monthly2018-07-18 21:25
https://kosovapost.net/kosovaret-mobilizohen-ne-zvicer-per-cmimet-e-larta-te-biletave/20%Monthly2018-07-18 20:57
https://kosovapost.net/burrat-e-shtetit-kthehen-nga-brukseli-tregojne-cka-u-tha-atje-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 20:23
https://kosovapost.net/paganet-e-fundit-te-evropes-nga-shetitjet-tradicionale-surem-te-popullit-mari/20%Monthly2018-07-18 19:52
https://kosovapost.net/parlamenti-izraelit-i-dha-kryeministrit-dhe-ministrit-te-mbrojtjes-miratimin-per-shpallje-lufte/20%Monthly2018-07-18 19:44
https://kosovapost.net/kroacia-mbeshtet-shqiperine-ne-rrugen-e-saj-drejt-be-se/20%Monthly2018-07-18 19:31
https://kosovapost.net/lladrovci-gishti-i-mesit-porosi-per-armiqte-e-kosoves-ne-vecanti-serbine/20%Monthly2018-07-18 19:24
https://kosovapost.net/trump-mbron-samitin-me-putinin-i-quan-armiq-ata-qe-e-kritikojne/20%Monthly2018-07-18 19:03
https://kosovapost.net/kerkohet-doreheqja-e-haradinajt-per-vonimin-e-rekomandimit-te-liberalizimit/20%Monthly2018-07-18 18:41
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-ironizon-a-u-lodhet-burra/20%Monthly2018-07-18 18:28
https://kosovapost.net/bleu-veturen-224-mije-euro-aksidentohet-24-ore-pas-blerjes-se-saj/20%Monthly2018-07-18 17:56
https://kosovapost.net/pese-te-lenduar-ne-nje-aksident/20%Monthly2018-07-18 17:46
https://kosovapost.net/myzhdjae-vizave-u-dha-sot-ja-kur-mund-te-levizim-lirshem/20%Monthly2018-07-18 17:42
https://kosovapost.net/vendimi-i-izraelit-per-uljen-e-distances-se-peshkimit-ne-3-milje-eshte-i-padrejte-dhe-cnjerezor/20%Monthly2018-07-18 17:04
https://kosovapost.net/qindra-kolone-hebrenje-hyne-ne-kompleksin-al-aksa/20%Monthly2018-07-18 16:25
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-u-shpagua-puna-e-madhe-e-kosoves-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 15:47
https://kosovapost.net/kosovarit-te-aksidentuar-bashke-me-vajzen-ne-gjermani-i-mungonte-patente-shoferi/20%Monthly2018-07-18 15:36
https://kosovapost.net/nenshkruhet-memorandumi-per-projektin-kujtesa-e-kosoves-100-rrefime-nga-100-pleq-e-plaka/20%Monthly2018-07-18 15:42
https://kosovapost.net/20-vite-nga-renia-heroike-e-deshmorit-te-kombit-visar-thaci/20%Monthly2018-07-18 15:01
https://kosovapost.net/kadri-veseli-kosova-e-ka-merituar-lajmin-e-mire-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 14:53
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-lajm-historik-presim-qe-deri-ne-fund-te-vitit-te-levizim-pa-viza/20%Monthly2018-07-18 14:49
https://kosovapost.net/avramopulus-jep-lajmin-historik-kosova-i-ka-permbushur-kriteret-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 14:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-dokumenti-zyrtar-i-be-se-ku-jepet-rekomandimi-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 14:37
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-mori-lajmin-e-shumepritur/20%Monthly2018-07-18 14:30
https://kosovapost.net/thellohet-bashkepunimi-kosove-gjermani/20%Monthly2018-07-18 14:21
https://kosovapost.net/kim-jong-un-zemerohet-ja-arsyeja-foto/20%Monthly2018-07-18 14:19
https://kosovapost.net/vetevendosje-pervec-dorezimit-te-tokes-tash-kosova-duhet-te-beje-edhe-leshime-te-tjera-prej-sovranitetit/20%Monthly2018-07-18 13:59
https://kosovapost.net/per-te-udhetuar-pa-viza-ne-zonen-shengen-duhet-ti-dini-keto-gjera/20%Monthly2018-07-18 13:57
https://kosovapost.net/anija-e-refugjateve-u-fundos-ne-brigjet-e-qipros-19-te-vdekur-25-te-zhdukur/20%Monthly2018-07-18 13:38
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-vetura-rrokulliset-ne-gllareve/20%Monthly2018-07-18 13:36
https://kosovapost.net/presidenti-i-institutit-iranian-per-energji-atomike-salehi-kemi-deponuar-950-tone-uranium/20%Monthly2018-07-18 12:59
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-termeti-godet-edhe-shtetin-qe-nuk-e-njeh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-18 12:50
https://kosovapost.net/femijet-e-shpetuar-pas-18-diteve-te-roberise-nga-shpella-ne-tajlande-flasin-ne-konferencen-per-shtyp/20%Monthly2018-07-18 12:29
https://kosovapost.net/berati-e-shpall-qytetare-nderi-presidenten-kroate-grabar-kitaroviq/20%Monthly2018-07-18 12:25
https://kosovapost.net/me-ne-fund-edhe-shpendi-flet-dicka-per-vizat-parashikon-nje-beteje-te-madhe-ne-vjeshte/20%Monthly2018-07-18 12:20
https://kosovapost.net/ne-istog-policia-arrestoi-shtetasin-e-shqiperise/20%Monthly2018-07-18 12:10
https://kosovapost.net/sot-ne-16-e-30-zyrtarizohet-lajmi-per-vizat/20%Monthly2018-07-18 11:53
https://kosovapost.net/lideri-i-lirise-mandela-perkujtohet-ne-100-vjetorin-e-lindjes/20%Monthly2018-07-18 11:49
https://kosovapost.net/zvogelohet-numri-i-kerkesave-per-azil-ne-austri/20%Monthly2018-07-18 11:45
https://kosovapost.net/te-rinjte-e-pdk-se-me-aksion-simbolik-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-07-18 11:17
https://kosovapost.net/kocijanciq-publikoi-fotografi-brenda-takimit-te-lidereve-kosovare-me-mogherinin/20%Monthly2018-07-18 11:40
https://kosovapost.net/trump-mali-i-zi-ka-njerez-shume-te-fuqishem-agresive-mund-te-nisin-luften-e-trete-boterore/20%Monthly2018-07-18 11:09
https://kosovapost.net/iran-rezervat-e-uraniumit-arrijne-ne-950-ton/20%Monthly2018-07-18 11:01
https://kosovapost.net/oret-evropiane-serish-vonohen-serbine-e-pret-denimi-per-pengesen-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-07-18 10:57
https://kosovapost.net/kur-mund-te-levizin-kosovaret-pa-viza/20%Monthly2018-07-18 10:42
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ngushellon-familjen-agani/20%Monthly2018-07-18 10:37
https://kosovapost.net/be-jep-detaje-shtese-te-takimit-me-te-rende-mes-thacit-e-vuciqit/20%Monthly2018-07-18 10:30
https://kosovapost.net/kurti-be-duhet-ti-pranoje-ne-nje-dite-vendet-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-07-18 10:03
https://kosovapost.net/thaci-takimi-me-vuciqin-me-i-shkurti-por-me-i-veshtiri/20%Monthly2018-07-18 10:00
https://kosovapost.net/vuciq-pas-takimit-me-thacin-shqiptaret-i-duan-te-gjitha-por-ne-duam/20%Monthly2018-07-18 09:46
https://kosovapost.net/isa-mustafa-shpreh-ngushellime-per-vdekjen-e-bashkeshortes-se-fehmi-aganit/20%Monthly2018-07-18 09:35
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-thaci-vuciq-ja-cfare-kane-biseduar/20%Monthly2018-07-18 09:27
https://kosovapost.net/vdes-sadije-agani-gruaja-e-fehmi-aganit/20%Monthly2018-07-18 09:22
https://kosovapost.net/vdes-edhe-vajza-e-dyte-e-familjes-memaj-qe-u-aksidentua-te-henen-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-18 08:58
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-takimit-me-mogherinin-jep-lajmin-kur-hiqen-vizat/20%Monthly2018-07-18 08:53
https://kosovapost.net/veseli-ne-takimin-e-ardhshem-per-dialogun-do-te-jete-edhe-opozita/20%Monthly2018-07-18 08:48
https://kosovapost.net/siri-arrihet-marreveshje-per-evakuime-te-reja/20%Monthly2018-07-18 08:44
https://kosovapost.net/bota-ne-kolaps-ja-kush-jane-ndotesit-me-te-medhenj/20%Monthly2018-07-18 08:31
https://kosovapost.net/nese-e-shihni-kete-vize-te-bardhe-te-mishi-i-pules-mos-gaboni-ta-hani/20%Monthly2018-07-18 08:26
https://kosovapost.net/pacolli-sot-dite-e-madhe-per-kosoven-izolimit-po-i-vije-fundi/20%Monthly2018-07-18 08:32
https://kosovapost.net/trump-nuk-e-sheh-te-arsyeshme-qe-vendet-e-nato-s-te-luftojne-edhe-per-malin-e-zi-video/20%Monthly2018-07-18 08:15
https://kosovapost.net/sot-edhe-nje-hap-drejt-liberalizimit-a-do-tua-hap-be-ja-rrugen-kosovareve-drejt-schengenit/20%Monthly2018-07-18 08:10
https://kosovapost.net/delegacioni-kosovar-hyn-ne-takim-me-mogherinin-video/20%Monthly2018-07-18 08:06
https://kosovapost.net/kamioni-del-nga-rruga-dhe-perplaset-me-murin/20%Monthly2018-07-18 07:59
https://kosovapost.net/dje-macron-e-zemeroi-keq-vuciqin/20%Monthly2018-07-18 06:45
https://kosovapost.net/te-gjithe-sot-te-mogherini/20%Monthly2018-07-18 06:40
https://kosovapost.net/berisha-drejt-frances-ja-ekipi-qe-interesohet-per-portierin-e-kombetares/20%Monthly2018-07-18 06:38
https://kosovapost.net/ne-bruksel-vazhdon-dialogu-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-18 06:16
https://kosovapost.net/kuvendi-ka-edhe-mbi-100-projektligje-qe-duhet-miratuar-kete-vit-2/20%Monthly2018-07-18 06:11
https://kosovapost.net/vendimi-i-denimit-te-258-personave-lidhur-me-demonstrimet-ne-iran/20%Monthly2018-07-17 22:04
https://kosovapost.net/aeroplani-i-delegacionit-kosovar-orientohet-drejt-beogradit/20%Monthly2018-07-17 21:55
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-personin-qe-humbi-jeten-nga-gjuajtja-me-arme-ne-podujeve/20%Monthly2018-07-17 21:22
https://kosovapost.net/kuvendi-ka-edhe-mbi-100-projektligje-qe-duhet-miratuar-kete-vit/20%Monthly2018-07-17 21:06
https://kosovapost.net/ne-serbi-kerkohet-prania-ushtarake-e-rusise/20%Monthly2018-07-17 20:55
https://kosovapost.net/nje-person-e-ngacmonte-studentja-e-juridikut-ia-publikon-fotografite-pasi-policia-nuk-e-ndihmoi/20%Monthly2018-07-17 20:39
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-kryepolicit-nga-suhareka-i-vidhet-llogaria-ne-facebook-video/20%Monthly2018-07-17 20:24
https://kosovapost.net/40-mije-kosovare-lane-shtetesine-pas-pavaresise/20%Monthly2018-07-17 20:04
https://kosovapost.net/flet-nena-e-ronaldos-ja-pse-nuk-e-zgjodhi-manchester-unitedin/20%Monthly2018-07-17 19:52
https://kosovapost.net/macron-i-jap-nje-lajm-te-keq-vuciqit/20%Monthly2018-07-17 19:33
https://kosovapost.net/kosova-me-status-te-anetarit-asociues-ne-organizaten-e-frankofonise/20%Monthly2018-07-17 19:14
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-kane-arritur-marreveshje-per-dialogun/20%Monthly2018-07-17 18:35
https://kosovapost.net/portiere-i-romes-merr-nje-oferte-marramendese-foto/20%Monthly2018-07-17 18:12
https://kosovapost.net/egjipti-do-te-shese-shtetesine-per-400000-dollare/20%Monthly2018-07-17 18:05
https://kosovapost.net/me-ne-fund-nje-lajm-i-mire-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2018-07-17 17:47
https://kosovapost.net/ministri-i-nismes-perplaset-me-ministrat-e-pdk-se/20%Monthly2018-07-17 17:37
https://kosovapost.net/hahn-porosit-harrojini-pushimet/20%Monthly2018-07-17 15:44
https://kosovapost.net/as-maradona-as-messi-argjentinasit-i-vene-demit-emrin-keshtu/20%Monthly2018-07-17 15:12
https://kosovapost.net/%e2%80%8bkdi-fton-partite-politike-te-mobilizohen-seance-te-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-07-17 15:01
https://kosovapost.net/recica-merr-mbeshtetjen-e-britanise-se-madhe-per-trajtimin-e-viktimave-te-dhunes-seksuale-gjate-luftes/20%Monthly2018-07-17 14:53
https://kosovapost.net/kur-mercenari-e-matrapazi-mustafa-nano-ta-dekodon-origjinen-identitare/20%Monthly2018-07-17 14:35
https://kosovapost.net/komunat-takohen-per-kete-qellim-qyqavicen-ta-shpallin-zone-me-interes-te-pergjithshem/20%Monthly2018-07-17 14:29
https://kosovapost.net/haradinaj-mos-u-gezoni-neser-shume-per-vizat/20%Monthly2018-07-17 14:43
https://kosovapost.net/kryetarit-te-fjetur-te-prishtines-i-del-gjumi-ne-zone-club-foto/20%Monthly2018-07-17 14:06
https://kosovapost.net/be-dhe-japonia-nenshkruan-marreveshjen-me-te-madhe-tregtare-ne-bote/20%Monthly2018-07-17 13:35
https://kosovapost.net/haradinaj-per-zevendesministrat-jeni-bo-ministra/20%Monthly2018-07-17 13:16
https://kosovapost.net/schwarzenegger-trump-para-putinit-dukej-si-makaron-i-zier/20%Monthly2018-07-17 12:30
https://kosovapost.net/cekia-investon-700-mije-euro-per-impiantin-e-ujerave-te-zeza-ne-mramor/20%Monthly2018-07-17 12:20
https://kosovapost.net/kosova-merr-vleresim-pozitiv-rangohet-me-e-mire-se-vendet-e-rajonit-dhe-be-se/20%Monthly2018-07-17 12:15
https://kosovapost.net/panik-ne-ekipin-e-napolit-hysaj-peson-nje-goditje-ne-koke/20%Monthly2018-07-17 12:10
https://kosovapost.net/be-nuk-ka-mur-ne-uren-e-ibrit/20%Monthly2018-07-17 12:02
https://kosovapost.net/dy-korete-ndermarrin-hap-tjeter-drejt-paqes/20%Monthly2018-07-17 11:59
https://kosovapost.net/rusia-i-dorezon-katarit-stafeten-e-boterorit-2022-ne-futboll/20%Monthly2018-07-17 11:52
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-akr-se-nuk-u-konsultua-me-partine-per-doreheqjen/20%Monthly2018-07-17 11:44
https://kosovapost.net/hulumtuesit-indoneziane-do-te-studiojne-jeten-e-muslimaneve-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-17 11:42
https://kosovapost.net/hajni-i-suharekes-mbrrin-ne-bregun-e-diellit/20%Monthly2018-07-17 11:39
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-fadil-hasa-gjiganti-i-humorit-shqiptar/20%Monthly2018-07-17 11:37
https://kosovapost.net/shba-nauert-tentativa-puciste-e-deshtuar-ne-turqi-eshte-nje-sulm-ndaj-demokracise/20%Monthly2018-07-17 11:40
https://kosovapost.net/televizioni-france-3-u-ben-thirrje-turisteve-franceze-qe-te-vizitojne-shqiperine/20%Monthly2018-07-17 11:34
https://kosovapost.net/putin-ne-nuk-kemi-ndonje-informacion-te-papershtatshme-ne-lidhje-me-trump/20%Monthly2018-07-17 11:20
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-e-cila-u-be-hit-ne-boteror-vjen-te-shqiptaret/20%Monthly2018-07-17 11:06
https://kosovapost.net/lavrov-reagon-per-pretendimet-se-irani-do-te-terhiqet-nga-siria/20%Monthly2018-07-17 10:56
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-ky-president-ul-pagen-e-tij-per-60-per-qind/20%Monthly2018-07-17 10:51
https://kosovapost.net/poroshenko-rusia-eshte-pergjegjese-per-rrezimin-e-fluturimit-mh17/20%Monthly2018-07-17 10:39
https://kosovapost.net/pretendohet-nderhyrje-ruse-ne-marreveshjen-greqi-maqedoni/20%Monthly2018-07-17 10:30
https://kosovapost.net/pritja-madheshtore-ne-kroaci-kthehet-ne-tragjedi-500-persona-humben-ndjenjat/20%Monthly2018-07-17 10:22
https://kosovapost.net/trump-i-zemeruar-nga-udheheqesit-e-nato-s-pergezoi-vetem-erdoganin-ai-po-i-ben-gjerat-e-duhura/20%Monthly2018-07-17 10:10
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-serbi-kerkojne-te-drejta-te-njejta-me-ato-te-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-17 10:15
https://kosovapost.net/femijet-me-peticion-i-kerkojne-kryeministrit-ngritjen-e-cilesise-ne-arsim/20%Monthly2018-07-17 10:27
https://kosovapost.net/tinka-kurti-e-quan-tradhtar-dardan-molliqajn/20%Monthly2018-07-17 09:58
https://kosovapost.net/ish-kreu-fifa-s-ne-fund-qielli-po-qante-per-kroacine-dhe-var-in/20%Monthly2018-07-17 09:26
https://kosovapost.net/certifikohen-pjesetaret-e-fsk-se-ne-kursin-per-mbijetese-ne-uje/20%Monthly2018-07-17 09:17
https://kosovapost.net/gjashte-presona-rrahen-ne-prizren-lendohen-edhe-dy-police/20%Monthly2018-07-17 09:14
https://kosovapost.net/rusia-ne-shenjester-e-25-milione-sulmeve-kibernetike-gjate-boterorit-2018/20%Monthly2018-07-17 08:59
https://kosovapost.net/hahn-zaev-maqedonia-duhet-te-pergatitet-per-negociatat-me-be-ne/20%Monthly2018-07-17 08:46
https://kosovapost.net/ne-egjipt-parlamenti-miratoi-ligjin-qe-amniston-eproret-ushtarak-qe-vrane-mijera-njerez-me-2013/20%Monthly2018-07-17 08:47
https://kosovapost.net/rrahen-mes-vete-disa-persona-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-17 08:40
https://kosovapost.net/krasniqi-ldk-nuk-mund-ta-rrezoje-qeverine-as-pas-tre-vjetesh/20%Monthly2018-07-17 08:23
https://kosovapost.net/suedia-kritikon-trumpin/20%Monthly2018-07-17 08:07
https://kosovapost.net/melania-trump-ne-helsinki-foto/20%Monthly2018-07-17 07:58
https://kosovapost.net/presidenti-ua-sugjeron-platformen-partive-parlamentare-por-jo-vetes/20%Monthly2018-07-17 07:54
https://kosovapost.net/serish-lekundje-toke-gjate-nates-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-17 07:48
https://kosovapost.net/ne-nje-aksident-ne-gjermani-humbin-jeten-babe-e-bije-nga-kosova-video/20%Monthly2018-07-17 07:18
https://kosovapost.net/be-asociacioni-sipas-ligjeve-te-kosoves-dhe-marreveshjes-se-brukselit/20%Monthly2018-07-17 07:22
https://kosovapost.net/takimi-trump-putin-cfare-biseduan-dy-presidentet-mes-tyre/20%Monthly2018-07-17 06:44
https://kosovapost.net/pak-jave-pas-vdekjes-se-djalit-prinderit-mbeten-pa-fjale-u-shkon-nje-fature-e-majme/20%Monthly2018-07-17 06:39
https://kosovapost.net/premtimet-e-cuditshme-te-francezeve-para-boterorit-nese-do-fitonin-kupen/20%Monthly2018-07-17 06:33
https://kosovapost.net/bashkepunimi-pozite-opozite-per-dialogun-me-serbine-ska-alternative/20%Monthly2018-07-17 06:31
https://kosovapost.net/muri-i-frikshem-i-mitrovices/20%Monthly2018-07-17 06:25
https://kosovapost.net/moti-sot-i-vranet-dhe-me-shi/20%Monthly2018-07-17 06:21
https://kosovapost.net/haradinaj-u-reagon-thacit-e-veselit-mos-me-coni-porosi-nepermjet-bedri-hamzes/20%Monthly2018-07-16 21:40
https://kosovapost.net/kryeministri-premton-krijimi-i-ushtrise-dhe-heqja-e-vizave-brenda-vitit/20%Monthly2018-07-16 21:09
https://kosovapost.net/vajzat-nuk-mund-ta-perballojn-fejesen-e-florit-ja-cfare-bejne-foto/20%Monthly2018-07-16 20:54
https://kosovapost.net/mirabelli-po-e-ben-shkembimin-me-te-madh-ne-histori-te-milanit/20%Monthly2018-07-16 20:37
https://kosovapost.net/hoti-tregon-planin-per-rrezimin-e-haradinajt/20%Monthly2018-07-16 20:18
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-udheheqes-i-grupit-negociues-ne-procesin-e-skriningut-foto/20%Monthly2018-07-16 20:11
https://kosovapost.net/behen-per-spital-2000-persona-arsyeja-do-ju-habis/20%Monthly2018-07-16 19:49
https://kosovapost.net/kjo-eshte-lista-e-gjate-e-lojtareve-qe-priten-ta-nderrojne-skuadren-pas-boterorit/20%Monthly2018-07-16 19:26
https://kosovapost.net/ja-sa-para-u-hargjuan-ne-vitin-2017-per-udhetime-jashte-vendit/20%Monthly2018-07-16 19:02
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-qe-geshtenja-ka-kete-efekt-ne-trupin-tuaj/20%Monthly2018-07-16 18:52
https://kosovapost.net/reagon-ashper-pacolli-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-16 18:43
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-sulmon-aak-ne-dhe-nismen-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-16 18:24
https://kosovapost.net/putin-lufta-e-ftohte-perfundoi-shume-kohe-me-pare/20%Monthly2018-07-16 18:09
https://kosovapost.net/ronaldo-nenshkroi-me-juventusin/20%Monthly2018-07-16 17:46
https://kosovapost.net/france-2-te-vdekur-gjate-festimeve-pas-fitores-se-boterorit/20%Monthly2018-07-16 17:33
https://kosovapost.net/trump-dhe-putin-bejne-nje-hap-te-rendesishem/20%Monthly2018-07-16 17:26
https://kosovapost.net/studiuesit-pickimi-nga-miza-e-kalit-mund-te-shkaktoje-vdekjen/20%Monthly2018-07-16 17:09
https://kosovapost.net/pacolli-fifa-te-reagoje-ndaj-rusise/20%Monthly2018-07-16 17:04
https://kosovapost.net/personi-qe-u-gjete-i-pajete-ne-greqi-eshte-shqiptare/20%Monthly2018-07-16 16:45
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-mahnitese-te-ronaldos-drejtuar-allegrit/20%Monthly2018-07-16 16:33
https://kosovapost.net/gazetari-protestues-nxirret-me-force-nga-konferenca-trump-putin/20%Monthly2018-07-16 16:16
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice-foto/20%Monthly2018-07-16 15:55
https://kosovapost.net/solana-duhet-ti-kerkojme-falje-erdoganit-nato-ishte-ne-dijeni-per-grushtshtetin-ne-turqi/20%Monthly2018-07-16 15:44
https://kosovapost.net/mos-ia-mesyni-rruges-magjistrale-prishtine-mitrovice-foto/20%Monthly2018-07-16 16:00
https://kosovapost.net/kengetarja-serbe-shokon-me-deklaraten-e-saj/20%Monthly2018-07-16 15:15
https://kosovapost.net/vemendje-nena-keto-vitamina-duhet-tia-jepni-patjeter-foshnjes-suaj/20%Monthly2018-07-16 15:00
https://kosovapost.net/doktrina-e-re-e-politikaneve-miqesia-zajednica-dhe-betejat-me-shtatore/20%Monthly2018-07-16 14:51
https://kosovapost.net/cfare-po-e-frikeson-be-ne-ne-rastin-e-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-16 14:33
https://kosovapost.net/arrat-mbrojne-zemren/20%Monthly2018-07-16 14:12
https://kosovapost.net/muslimanet-ia-dhuruan-frances-kupen-e-dyte-te-botes/20%Monthly2018-07-16 14:06
https://kosovapost.net/gazeta-amerikane-the-washington-post-paralajmeron-lexuesit-mbi-kercenimin-terrorist-te-feto-s/20%Monthly2018-07-16 14:00
https://kosovapost.net/pas-performaces-ne-moske-will-smith-shkruan-dicka-per-era-istrefin/20%Monthly2018-07-16 14:02
https://kosovapost.net/ministri-lluka-flet-per-doreheqjen-e-zevendesit-te-tij/20%Monthly2018-07-16 13:43
https://kosovapost.net/beqaj-programi-per-financimin-e-nvm-ve-dhe-start-upeve-ka-qellim-perkrahjen-e-ideve-inovative/20%Monthly2018-07-16 13:42
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-kam-besim-tek-prishtina/20%Monthly2018-07-16 13:27
https://kosovapost.net/e-gjithe-kroacia-ne-kembe-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-16 13:34
https://kosovapost.net/mogherini-shba-te-jete-e-qarte-kush-jane-aleatet-e-saj/20%Monthly2018-07-16 13:20
https://kosovapost.net/erdogan-bisede-telefonike-me-trump/20%Monthly2018-07-16 13:04
https://kosovapost.net/fillon-samiti-trump-putin-ne-helsinki/20%Monthly2018-07-16 13:00
https://kosovapost.net/shpresa-per-normalizimin-e-marredhenieve-rusi-shba-cfare-mendojne-putin-dhe-trump-per-njeri-tjetrin/20%Monthly2018-07-16 13:21
https://kosovapost.net/bashkepunimi-ne-fushen-e-arsimit-me-shtetin-gjerman-i-nevojshem-per-kosoven/20%Monthly2018-07-16 12:53
https://kosovapost.net/shpallja-e-pergjithshme-e-amnistise-nga-kim-jong-u/20%Monthly2018-07-16 12:46
https://kosovapost.net/vetevendosje-kerkon-te-hetohet-ndarja-e-53-milione-eurove-per-autostraden/20%Monthly2018-07-16 12:42
https://kosovapost.net/putin-surprizon-tifozet-me-deklaraten-pas-perfundimit-te-boterorit/20%Monthly2018-07-16 12:28
https://kosovapost.net/trump-para-takimit-me-putin-marredheniet-e-keqia-me-rusine-budallallek-i-shba-se/20%Monthly2018-07-16 12:12
https://kosovapost.net/vellau-qe-vrau-vellain-ne-lipjan-ende-nuk-eshte-kapur-nga-policia/20%Monthly2018-07-16 11:51
https://kosovapost.net/reali-ben-goditjen-e-madhe-akord-me-portierin-me-te-mire-te-boteroritfoto/20%Monthly2018-07-16 11:38
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-ciftit-te-ekzekutuar-ne-shkoder/20%Monthly2018-07-16 11:33
https://kosovapost.net/karin-nernmarck-ahliny-ambasadorja-e-re-e-suedise-ne-kosove/20%Monthly2018-07-16 11:30
https://kosovapost.net/mbytet-nje-30-vjecar-ne-shengjin/20%Monthly2018-07-16 11:29
https://kosovapost.net/takimi-i-madh-trump-putin-pas-pak-minutash/20%Monthly2018-07-16 11:17
https://kosovapost.net/keto-jane-tri-veturat-luksoze-te-majkit-foto/20%Monthly2018-07-16 11:16
https://kosovapost.net/tifozet-e-juventusit-lusin-ronaldon/20%Monthly2018-07-16 11:03
https://kosovapost.net/veseli-optimist-se-rekomandimi-per-liberalizimin-e-vizave-do-te-jete-pozitiv/20%Monthly2018-07-16 11:02
https://kosovapost.net/rrahen-dasmoret-ne-malisheve/20%Monthly2018-07-16 10:58
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-aktivist-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-07-16 10:52
https://kosovapost.net/nje-zevendesminister-me-pak-vjen-kjo-doreheqje/20%Monthly2018-07-16 10:41
https://kosovapost.net/ne-vushtrri-sulmohet-femija-5-vjec-policia-tregon-si-ndodhi-ngjarja/20%Monthly2018-07-16 10:23
https://kosovapost.net/oda-amerikane-kerkon-shtyrjen-e-ndryshimit-te-ligjit-per-automjete/20%Monthly2018-07-16 10:20
https://kosovapost.net/ministri-ismajli-jep-lajmin-e-mire-per-te-gjitha-ata-qe-presin-per-stenta/20%Monthly2018-07-16 10:01
https://kosovapost.net/vrasja-e-qiftit-ne-shkoder-vrasesi-e-pa-femijen-ne-makine-dhe-u-largua/20%Monthly2018-07-16 09:48
https://kosovapost.net/edhe-kryeministri-jep-para-per-sherimin-e-aurores/20%Monthly2018-07-16 09:38
https://kosovapost.net/17-persona-arrestohen-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-16 09:11
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-maroccon-kerkon-perkrahjen-e-shba-ve-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-07-16 08:57
https://kosovapost.net/tragjedi-ne-festimet-per-kupen-e-botes-ka-te-vdekur-ne-france/20%Monthly2018-07-16 08:31
https://kosovapost.net/nje-femer-kapet-mat-duke-vjedhur-medaljen-e-boterorit-video/20%Monthly2018-07-16 08:28
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-shtetit-qe-nuk-ngopen-me-para/20%Monthly2018-07-16 08:11
https://kosovapost.net/ambasadori-kinez-kosova-eshte-serbi/20%Monthly2018-07-16 08:07
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-merdare-bashkatdhetaret-presin-me-ore-te-tera-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-07-16 08:03
https://kosovapost.net/ky-eshte-njeriun-me-me-fat-ne-bote/20%Monthly2018-07-16 14:08
https://kosovapost.net/beteja-legjendare-tigri-perballe-ariut-ja-kush-fiton-video/20%Monthly2018-07-16 07:48
https://kosovapost.net/behuni-gati-afrika-amerika-dhe-europa-perfshihen-nga-vala-e-te-nxehtit/20%Monthly2018-07-16 07:38
https://kosovapost.net/era-ben-shqiponjen-ne-luzhniku-por-me-pas-foto/20%Monthly2018-07-16 07:31
https://kosovapost.net/haradinaj-sejdi-krasniqi-ishte-luftetar-trim-ushtar-i-zoti-dhe-humaniste/20%Monthly2018-07-16 07:26
https://kosovapost.net/shikoni-sa-para-fitoi-shqiptari-ne-bastore-pas-triumfit-te-frances-dje/20%Monthly2018-07-16 07:19
https://kosovapost.net/pasi-ta-lexoni-kete-nuk-do-te-mbani-me-kufje-ne-vesh/20%Monthly2018-07-16 07:04
https://kosovapost.net/golat-e-boterorit-rusi-2018-video/20%Monthly2018-07-16 07:01
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-i-vetmi-i-ndaluar-ne-rusi/20%Monthly2018-07-16 06:55
https://kosovapost.net/shqiperia-pritet-te-heqe-masen-e-konfiskimit-te-patente-shofereve-per-kosovaret/20%Monthly2018-07-16 06:52
https://kosovapost.net/plani-i-qeverise-per-te-ngritur-cmimin-e-karburanteve-shtyjne-protestuesit-ta-rrezojne-kryemisitrin-e-haitit/20%Monthly2018-07-16 06:48
https://kosovapost.net/nuk-ka-agjende-ne-samitin-trump-putin/20%Monthly2018-07-16 06:35
https://kosovapost.net/opozita-kunder-platformes-se-veselit/20%Monthly2018-07-16 06:28
https://kosovapost.net/moti-per-sot-dhe-ditet-ne-vazhdim/20%Monthly2018-07-16 06:23
https://kosovapost.net/java-vendimtare-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-07-16 06:17
https://kosovapost.net/ju-ka-ikur-ky-veprim-i-eres-kunder-ruseve-ja-cka-ju-beri/20%Monthly2018-07-15 21:51
https://kosovapost.net/fqinjet-qe-9-vjet-levizin-pa-viza-kosovaret-ende-ne-pritje/20%Monthly2018-07-15 21:36
https://kosovapost.net/transformimi-i-fsk-se-ja-cka-pritet-te-ndodh/20%Monthly2018-07-15 21:25
https://kosovapost.net/as-ne-qeveri-as-jashte-saj-listes-serbe-tallet-me-kosoven/20%Monthly2018-07-15 21:09
https://kosovapost.net/mickoski-zgjedhje-te-parakohshme-parlamentare-pastaj-nato-dhe-be/20%Monthly2018-07-15 20:50
https://kosovapost.net/njihuni-me-vlerat-e-rralla-te-pjeshkes/20%Monthly2018-07-15 20:34
https://kosovapost.net/a-do-ta-denoje-fifa-era-istrefin-per-kete-gjest/20%Monthly2018-07-15 20:13
https://kosovapost.net/avramopoulos-sjell-te-enjten-ne-prishtine-lajmin-per-vizat/20%Monthly2018-07-15 19:59
https://kosovapost.net/nje-leter-e-hapur-per-putin-dhe-trump-nga-gazeta-me-e-madhe-e-finlandes/20%Monthly2018-07-15 19:40
https://kosovapost.net/evropa-ne-kerkim-te-aleancave-kunder-trump-it/20%Monthly2018-07-15 19:22
https://kosovapost.net/keto-jane-simptomat-e-goditjes-ne-tru-qe-nuk-duhet-ti-injoroni-kurre/20%Monthly2018-07-15 18:57
https://kosovapost.net/presidentja-e-kroacise-perlotet-pas-finales-se-kupes-se-botes-foto/20%Monthly2018-07-15 18:42
https://kosovapost.net/fifa-zgjedh-futbollistet-me-te-mire-te-boterorit/20%Monthly2018-07-15 18:26
https://kosovapost.net/kundershtohet-muri-mbi-uren-e-ibrit/20%Monthly2018-07-15 18:11
https://kosovapost.net/sapo-ndodhi-nje-aksident-lendohet-foshnja-pese-mujore/20%Monthly2018-07-15 17:52
https://kosovapost.net/william-walker-ne-mes-te-washingtonit-e-degjon-kengen-e-recakut/20%Monthly2018-07-15 17:39
https://kosovapost.net/kupa-e-botes-i-takon-frances/20%Monthly2018-07-15 17:11
https://kosovapost.net/mbappe-i-jashtezakonshem-lloris-ben-gafen-e-boterorit-video/20%Monthly2018-07-15 17:01
https://kosovapost.net/kosova-se-shpejti-behet-me-pilote-te-aviacionit-civil/20%Monthly2018-07-15 16:43
https://kosovapost.net/detaji-trondites-ish-polici-mbrojti-me-trup-djalin-dhe-gruan-nga-plumbat/20%Monthly2018-07-15 16:33
https://kosovapost.net/rezultati-dhe-statistikat-e-pjeses-se-pare-te-finales-franca-kroacia/20%Monthly2018-07-15 16:22
https://kosovapost.net/zvogelohet-kufiri-i-moshes-per-pensionimin-e-minatoreve-ne-maqedoni/20%Monthly2018-07-15 16:08
https://kosovapost.net/var-dhe-griezmann-i-japin-frances-serish-avantazhin-video/20%Monthly2018-07-15 15:48
https://kosovapost.net/franca-ne-epersi-ne-finale-shenohet-goli-i-pare/20%Monthly2018-07-15 15:34
https://kosovapost.net/dialogu-nuk-behet-pa-thacin-dhe-ldk-ne/20%Monthly2018-07-15 15:28
https://kosovapost.net/barcelona-ia-cakton-cmimin-minas/20%Monthly2018-07-15 15:15
https://kosovapost.net/fillon-ndeshja-e-finales-france-kroaci-90-minuta-beteje-per-trofeun-e-madh/20%Monthly2018-07-15 15:07
https://kosovapost.net/nje-portokall-ne-dite-mban-larg-verberine/20%Monthly2018-07-15 15:01
https://kosovapost.net/tifozet-franceze-dhe-kroate-mahnisin-boten-e-pabesueshme-cfare-bejne-para-finales/20%Monthly2018-07-15 14:59
https://kosovapost.net/koment-15-korriku-tentativa-gjakatare-e-roboteve-xhelate/20%Monthly2018-07-15 14:31
https://kosovapost.net/ne-prishtine-u-mbajt-marshi-qytetare-ne-kujtim-te-tentim-grushtetit-ne-turqi-foto/20%Monthly2018-07-15 22:00
https://kosovapost.net/ramadani-kosova-e-ka-vendin-ne-nato/20%Monthly2018-07-15 14:09
https://kosovapost.net/analisti-rus-ndarja-e-kosoves-nuk-eshte-zgjidhje/20%Monthly2018-07-15 14:23
https://kosovapost.net/mesuesi-hasan-bilalli-ne-mbrojtje-te-trojeve-shqiptare/20%Monthly2018-07-15 13:45
https://kosovapost.net/era-istrefi-ne-krahet-e-ronaldinhos-gjate-provave-te-fundit-para-performances-ne-rusi-foto/20%Monthly2018-07-15 13:34
https://kosovapost.net/erdogan-nuk-do-ta-harrojme-e-as-nuk-do-te-lejojme-te-harrohet-15-korriku/20%Monthly2018-07-15 13:12
https://kosovapost.net/miq-apo-armiq-me-putin-trump-tani-per-tani-jemi-kundershtare/20%Monthly2018-07-15 13:04
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-teme-kryesore-ne-takimin-e-vuciqit-me-presidentin-e-frances/20%Monthly2018-07-15 13:00
https://kosovapost.net/alarmi-nga-shba-rrezik-i-larte-per-sulme-kibernetike/20%Monthly2018-07-15 12:48
https://kosovapost.net/ja-cfare-ka-thene-kaka-per-luka-modriq/20%Monthly2018-07-15 12:15
https://kosovapost.net/vazhdon-ndertimi-i-murit-te-ura-e-ibrit-video/20%Monthly2018-07-15 12:02
https://kosovapost.net/siri-fillojne-evakuimet-e-detyrueshme-nga-dera/20%Monthly2018-07-15 11:57
https://kosovapost.net/nje-fshat-ne-grenlande-nen-kercenimin-ajsbergu-gjigand/20%Monthly2018-07-15 11:38
https://kosovapost.net/perleshje-fizike-mes-protestueve-e-disa-kalimtareve-ne-mramor-arrestohen-pese-persona/20%Monthly2018-07-15 11:28
https://kosovapost.net/eskalon-situata-ne-protesten-ne-fshatin-mramor-nderhyn-njesia-speciale/20%Monthly2018-07-15 11:26
https://kosovapost.net/plagosje-me-arme-zjarri-ne-suhareke/20%Monthly2018-07-15 11:22
https://kosovapost.net/ja-sa-milione-fitojne-finalistet-e-boterorit-franca-dhe-kroacia/20%Monthly2018-07-15 11:18
https://kosovapost.net/marreveshje-armepushimi-mes-gazes-dhe-izraelit/20%Monthly2018-07-15 11:09
https://kosovapost.net/keto-jane-efektet-e-cokollades-qe-askush-nuk-i-ka-ditur/20%Monthly2018-07-15 11:06
https://kosovapost.net/aktoret-me-te-vleresuar-turk-behen-bashke-foto/20%Monthly2018-07-15 10:56
https://kosovapost.net/qeshni-me-lot-ja-cila-eshte-zgjidhja-kur-makina-juaj-nuk-ka-sensore-parkimi-video/20%Monthly2018-07-15 10:43
https://kosovapost.net/policia-konfirmon-tre-te-lenduarit-nga-aksidenti-ne-ferizaj-jane-jashte-rrezikut-per-jete/20%Monthly2018-07-15 10:34
https://kosovapost.net/kampion-i-ri-femer-ne-wimbledon/20%Monthly2018-07-15 10:31
https://kosovapost.net/kryeministrja-britanike-may-trump-me-ka-rekomanduar-qe-be-ne-te-jape-ne-gjykate/20%Monthly2018-07-15 10:23
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-brengosem-per-deklaratat-e-shqiptareve-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-07-15 10:12
https://kosovapost.net/gjithcka-gati-per-samitin-e-neserm-trump-putin-ne-helsinki/20%Monthly2018-07-15 10:04
https://kosovapost.net/thaci-ngushellon-sekretarin-e-nato-s-per-vdekjen-babait-thorvald-stoltenberg/20%Monthly2018-07-15 10:00
https://kosovapost.net/kush-eshte-gjyqtari-qe-do-gjykoje-finalen-e-boterorit-histori-e-pabesueshme/20%Monthly2018-07-15 09:55
https://kosovapost.net/gjuriq-nuk-do-ta-lejojme-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-15 09:34
https://kosovapost.net/pakistan-dite-zie-per-viktimat-e-sulmit-me-bombe-ne-tubimin-parazgjedhor/20%Monthly2018-07-15 09:27
https://kosovapost.net/nderron-jete-komandanti-i-fsk-se-sejdi-krasniqi-foto/20%Monthly2018-07-15 09:14
https://kosovapost.net/nato-nuk-mund-te-kete-krahasim-mes-kosoves-dhe-krimese/20%Monthly2018-07-15 09:04
https://kosovapost.net/france-kroaci-historia-e-finaleve-favorizon-kroatet-debutues/20%Monthly2018-07-15 08:52
https://kosovapost.net/austria-mbylle-kufijte-gjermania-ashpersohet-kah-po-shkojne-emigrantet/20%Monthly2018-07-15 08:55
https://kosovapost.net/erdogan-bisedoi-me-putinin-sulmet-ndaj-civileve-ne-dera-jane-shqetesuese/20%Monthly2018-07-15 08:33
https://kosovapost.net/ja-kush-ishin-burri-e-gruaja-qe-u-vrane-sot-ne-shkoder-foto/20%Monthly2018-07-15 08:30
https://kosovapost.net/zbardhen-detaje-te-reja-per-vrasjen-burre-e-grua-video/20%Monthly2018-07-15 08:23
https://kosovapost.net/boterori-2018-lajm-interesant-nga-era-istrefi/20%Monthly2018-07-15 08:16
https://kosovapost.net/deda-jemi-te-zhgenjyer-me-mogherininduhej-shba-ne-dialog/20%Monthly2018-07-15 08:05
https://kosovapost.net/tragjike-ne-shkoder-vriten-burre-e-grua-ne-sy-te-femijes/20%Monthly2018-07-15 07:52
https://kosovapost.net/rrefim-mes-lotesh-i-mitrovicasit-qe-e-takoi-nenen-pas-35-viteve-video/20%Monthly2018-07-15 07:48
https://kosovapost.net/behen-bashke-pozite-e-opozite-me-serbine-te-bisedohet-edhe-per-pasurite-e-ish-jugosllavise/20%Monthly2018-07-15 07:43
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-23/20%Monthly2018-07-15 07:40
https://kosovapost.net/shtate-vjet-te-dialogut-politik-e-teknik-me-serbine/20%Monthly2018-07-15 07:36
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-ferizaj-nje-i-vdekur-dhe-tre-te-lenduar/20%Monthly2018-07-15 07:32
https://kosovapost.net/vetevendosje-ia-kujton-shpend-ahmetit-kohen-kur-kishe-ndalur-fishekzjarret-per-vitin-e-ri/20%Monthly2018-07-14 21:43
https://kosovapost.net/prishtinen-e-mbulon-tymi-foto/20%Monthly2018-07-14 21:18
https://kosovapost.net/perkunder-kundershtimeve-pro-credit-nuk-ndal-fishekzjarret/20%Monthly2018-07-14 20:30
https://kosovapost.net/prishtine-ambasada-e-turqise-ceremoni-perkujtimore-per-15-korrikun-2/20%Monthly2018-07-14 19:57
https://kosovapost.net/keto-do-te-jene-temperaturat-per-neser/20%Monthly2018-07-14 19:36
https://kosovapost.net/flet-prokuroria-58-vjecari-ne-lipjan-u-vra-nga-vellau/20%Monthly2018-07-14 19:08
https://kosovapost.net/ne-vitin-2026-kosovaret-do-te-udhetojne-me-tren-ne-vendet-evropiane/20%Monthly2018-07-14 18:32
https://kosovapost.net/vazhdojne-kolonat-kilometrike-ne-merdar/20%Monthly2018-07-14 17:46
https://kosovapost.net/prishtine-ambasada-e-turqise-ceremoni-perkujtimore-per-15-korrikun/20%Monthly2018-07-14 17:36
https://kosovapost.net/54-vjecarin-ne-lipjan-dyshohet-se-e-vrau-vellau/20%Monthly2018-07-14 16:42
https://kosovapost.net/lojtari-me-i-mire-i-ndeshjes-belgjike-angli/20%Monthly2018-07-14 16:37
https://kosovapost.net/zyba-ndalojeni-ndezjen-e-fishekzjarreve-paraqet-rrezik/20%Monthly2018-07-14 16:07
https://kosovapost.net/ministria-e-mjedisit-kunder-fishekzjarreve-ne-parim-hedh-fajin-te-mpb/20%Monthly2018-07-14 16:03
https://kosovapost.net/lekaj-njofton-se-do-permbyllet-rruga-me-tre-emra-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-07-14 15:13
https://kosovapost.net/serbet-ndertojne-fshehurazi-murin-e-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-07-14 14:04
https://kosovapost.net/jorginho-tradhton-city-n-guardiola-ka-gati-dy-alternativat/20%Monthly2018-07-14 13:40
https://kosovapost.net/trump-pse-obama-nuk-beri-asgje-per-12-agjentet-ruse/20%Monthly2018-07-14 13:13
https://kosovapost.net/hasani-cakton-mase-per-pemet-dhe-perimet-e-importit-i-mbron-me-ligj-21-produkte-bujqesore/20%Monthly2018-07-14 12:49
https://kosovapost.net/abazi-klientet-e-procredit-bankes-duhet-ti-mbyllin-llogarite/20%Monthly2018-07-14 12:31
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-ushtaret-ekzekutojne-publikisht-dy-gra-myslimane-dhe-nje-femije/20%Monthly2018-07-14 11:37
https://kosovapost.net/te-gjitha-te-fshehtat-e-takimit-trump-putin/20%Monthly2018-07-14 11:16
https://kosovapost.net/austin-kosovaret-paguajne-cmimin-e-qeverise-se-korruptuar-per-vizat/20%Monthly2018-07-14 11:08
https://kosovapost.net/ke-e-frikeson-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-07-14 10:52
https://kosovapost.net/belgjika-dhe-anglia-luajne-sot-per-vendin-e-trete-ne-boteror/20%Monthly2018-07-14 10:48
https://kosovapost.net/vazhdon-te-rritet-numri-i-te-vdekurve-nga-permbytjet-ne-japoni/20%Monthly2018-07-14 10:41
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-nje-tjeter-goditje-termeti-sot-ja-ku-eshte-epiqendra-harta/20%Monthly2018-07-14 10:00
https://kosovapost.net/aak-pa-heqje-vizash-ska-kuptim-te-vazhdoje-dialogu/20%Monthly2018-07-14 09:45
https://kosovapost.net/ju-qe-ia-mesyni-shqiperise-per-pushime-kete-mot-do-ta-keni/20%Monthly2018-07-14 09:25
https://kosovapost.net/shaqiri-transferohet-tek-liverpool/20%Monthly2018-07-14 09:06
https://kosovapost.net/keshilla-per-mergimtaret-kur-vijne-ne-kosove-te-marrin-keto-monedha/20%Monthly2018-07-14 08:37
https://kosovapost.net/brukseli-ndryshon-politiken-kosoves-i-hapet-rruga-drejt-be-se/20%Monthly2018-07-14 08:31
https://kosovapost.net/ronaldo-kthehet-ne-madrid/20%Monthly2018-07-14 07:32
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-07-14 07:25
https://kosovapost.net/keta-deputete-vleresohen-si-pensionitet-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-07-14 07:12
https://kosovapost.net/cdo-7-femije-ne-shba-ka-tension-te-larte-te-gjakut/20%Monthly2018-07-14 08:59
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-shi-ne-vikend/20%Monthly2018-07-14 06:00
https://kosovapost.net/haradinaj-veseli-e-limaj-shkojne-bashke-me-thacin-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-14 05:54
https://kosovapost.net/ngrihen-akuza-ndaj-12-agjenteve-te-sherbimeve-ushtarake-ruse-te-zbulimit/20%Monthly2018-07-13 21:17
https://kosovapost.net/zyrtare-behet-transferimi-i-shaqirit/20%Monthly2018-07-13 21:09
https://kosovapost.net/melania-trump-pushton-britanine-e-madhe-foto/20%Monthly2018-07-13 21:03
https://kosovapost.net/mahnitese-atifete-jahjaga-sic-nuk-e-keni-pare-kurr-me-pare-foto/20%Monthly2018-07-13 20:58
https://kosovapost.net/e-pergjumur-dhe-pa-grim-gruaja-e-memli-krasniqit-keshtu-shkon-ne-pune-foto/20%Monthly2018-07-13 20:52
https://kosovapost.net/befasi-zanfina-ismaili-po-martohet-foto/20%Monthly2018-07-13 20:43
https://kosovapost.net/rrefimi-rrenqethes-i-shqiptarit-qe-takoi-nenen-pas-35-viteve-ajo-vdes-pas-takimit/20%Monthly2018-07-13 20:36
https://kosovapost.net/e-mahniteshme-ky-frut-lufton-diabetin/20%Monthly2018-07-13 20:26
https://kosovapost.net/manchester-united-interesohet-per-dy-lojtare-kroate/20%Monthly2018-07-13 20:19
https://kosovapost.net/imamet-e-kosoves-kane-disa-keshilla-per-vozitesit-e-automjeteve/20%Monthly2018-07-13 20:00
https://kosovapost.net/nderron-jete-veterani-i-uck-se/20%Monthly2018-07-13 19:54
https://kosovapost.net/si-ka-ndodhur-vdekja-e-delfina-shales-zbulohen-detajet/20%Monthly2018-07-13 19:40
https://kosovapost.net/konsumoni-sa-me-shume-fasule-keto-jane-disa-fakte-interesant/20%Monthly2018-07-13 19:20
https://kosovapost.net/vizita-e-trump-dhjetera-mijera-njerez-protestojne-ne-londer/20%Monthly2018-07-13 19:12
https://kosovapost.net/tahiri-kurti-nuk-mund-te-udheheq-dialogun/20%Monthly2018-07-13 19:00
https://kosovapost.net/obama-humbi-me-shume-se-2-milione-ndjekes-ne-twitter/20%Monthly2018-07-13 18:52
https://kosovapost.net/konfiskohet-sasi-e-madhe-e-armeve-ne-kete-qytet/20%Monthly2018-07-13 18:39
https://kosovapost.net/nese-nuk-e-keni-ditur-mesojeni-ja-sa-kilogram-ka-humbur-big-mama/20%Monthly2018-07-13 18:48
https://kosovapost.net/publikohet-biseda-mes-zaevit-dhe-tsipras-ja-cfare-kane-biseduar/20%Monthly2018-07-13 18:11
https://kosovapost.net/limaj-sqaron-takimin-me-lideret-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-07-13 17:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-vikend-keta-persona-nuk-duhet-te-dalin-jashte/20%Monthly2018-07-13 17:47
https://kosovapost.net/shtepise-se-enver-hoxhes-i-vihet-flaka-foto/20%Monthly2018-07-13 17:32
https://kosovapost.net/nisma-dorezohet-limaj-i-bashkohet-thacit-ne-ekipin-per-dialog/20%Monthly2018-07-13 17:14
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-kerkon-formimin-e-ekipit-per-dialogun/20%Monthly2018-07-13 17:04
https://kosovapost.net/me-shume-se-100-mije-persona-po-protestojne-kunder-donald-trump-video/20%Monthly2018-07-13 16:48
https://kosovapost.net/haradinaj-edhe-nese-be-jep-raport-pozitiv-liberalizimi-nuk-behet-shpejt/20%Monthly2018-07-13 16:29
https://kosovapost.net/keto-statistika-tregojne-se-a-eshte-messi-apo-ronaldo-me-i-mire/20%Monthly2018-07-13 16:12
https://kosovapost.net/trembedhjete-emigrante-ilegal-kapen-ne-autostraden-kumanove-tabanoc/20%Monthly2018-07-13 15:52
https://kosovapost.net/ramiz-lladrovci-i-jep-nje-lajm-te-papritur-qytetareve-te-drenasit/20%Monthly2018-07-13 15:38
https://kosovapost.net/10-menyrat-e-reduktimit-te-celulitit-ne-trup/20%Monthly2018-07-13 15:00
https://kosovapost.net/srebrenica-nje-plage-e-hapur-ne-evrope-2/20%Monthly2018-07-13 14:59
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-beri-falsifikim-te-invalideve-te-luftes/20%Monthly2018-07-13 14:36
https://kosovapost.net/shoqata-e-mulliseve-kerkon-te-hetohet-mielli-fellini-nuk-dihet-ku-prodhohet/20%Monthly2018-07-13 14:31
https://kosovapost.net/ne-fazen-e-fundit-zgjidhja-e-statusit-te-zjarrfikesve/20%Monthly2018-07-13 14:16
https://kosovapost.net/prishtina-meson-kundershtarin-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-07-13 13:57
https://kosovapost.net/7-milione-i-fituam-me-golat-e-xhakes-e-shaqirit-ne-rusi/20%Monthly2018-07-13 13:53
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-falsifikonte-dokumente-te-invalideve-te-luftes/20%Monthly2018-07-13 13:36
https://kosovapost.net/danke-schweizer-zvicra-investon-7-milione-euro-per-ujin-e-pijshem-ne-kosove/20%Monthly2018-07-13 14:18
https://kosovapost.net/arsyeja-per-qendrimin-e-veshtire-te-juncker-ne-samitin-e-nato-s/20%Monthly2018-07-13 13:39
https://kosovapost.net/ministri-lluka-ngujohet-qe-5-ore-me-minatore/20%Monthly2018-07-13 12:59
https://kosovapost.net/veseli-secili-individ-do-te-pergjigjet-per-veprimet-e-veta-do-te-shkojme-edhe-te-vetingu/20%Monthly2018-07-13 12:34
https://kosovapost.net/qytetaret-e-prizrenit-kujtojne-tentim-puqin-tradhtar-te-15-korrikut-ne-turqi/20%Monthly2018-07-13 12:51
https://kosovapost.net/%e2%80%8bpudra-u-shkaktoi-tumor-ne-vezore-demshperblehen-grate-paditese/20%Monthly2018-07-13 12:10
https://kosovapost.net/tahiri-hetim-te-pasurise-do-kete-ende-pa-u-ngritur-aktakuza/20%Monthly2018-07-13 12:07
https://kosovapost.net/dy-persona-lendohen-gjate-perleshjes-me-sepate-ne-peje/20%Monthly2018-07-13 11:52
https://kosovapost.net/kurti-viziton-oden-ekonomike-amerikane-ne-kosove/20%Monthly2018-07-13 11:40
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-programi-evropa-per-qytetaret-rast-per-aplikim-ne-fondin-prej-187-milion-eurove%e2%80%a9%e2%80%a9/20%Monthly2018-07-13 11:28
https://kosovapost.net/pytet-per-morena-tarakun-ja-si-pergjigjet-i-dashuri-miliarder/20%Monthly2018-07-13 11:27
https://kosovapost.net/kryeministrit-i-ngel-dora-e-ngritur-pamjet-po-bejne-xhiron-e-botes-video/20%Monthly2018-07-13 11:10
https://kosovapost.net/cfare-i-bejme-shendetit-nese-konsumojme-perime-ne-barkun-bosh/20%Monthly2018-07-13 11:02
https://kosovapost.net/irlanda-eshte-vendi-i-pare-ne-bote-qe-terheq-investime-nga-lendet-djegese-fosile/20%Monthly2018-07-13 10:57
https://kosovapost.net/identiteti-fetar-dhe-gangsterizmi-qeverises/20%Monthly2018-07-13 10:56
https://kosovapost.net/naser-osmani-mohon-ti-kete-tejkaluar-kompetencat-e-tij-ne-rastin-e-privatizimit-te-fabrikes-fan/20%Monthly2018-07-13 10:50
https://kosovapost.net/kerkesen-e-aak-se-per-nderpreje-dialogu-haradinaj-e-quan-presion/20%Monthly2018-07-13 10:48
https://kosovapost.net/haradinaj-optimist-se-myzhdja-per-vizat-vjen-edhe-5-dite/20%Monthly2018-07-13 10:23
https://kosovapost.net/rusia-nato-ja-zgjeron-aktivitetet-ushtarake-ne-evropen-veriore-dhe-baltik/20%Monthly2018-07-13 10:17
https://kosovapost.net/maqedonia-ne-rrugen-drejt-antaresimit-ne-nato/20%Monthly2018-07-13 10:15
https://kosovapost.net/pse-u-largua-ldk-nga-kuvendi-tregon-deputeti-zemaj-foto/20%Monthly2018-07-13 09:59
https://kosovapost.net/kilic-presim-rezultate-konkrete-ne-kosove-rreth-luftes-sone-kunder-feto-s-2/20%Monthly2018-07-13 09:52
https://kosovapost.net/10-futbollistet-me-te-paguar-ne-bote/20%Monthly2018-07-13 09:43
https://kosovapost.net/deputetet-e-ldkse-si-profesorat-qe-sshkojne-kurre-ne-fakultet/20%Monthly2018-07-13 09:28
https://kosovapost.net/termete-te-njepasnjeshme-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-13 09:26
https://kosovapost.net/ldk-bojkoton-kuvendin/20%Monthly2018-07-13 09:22
https://kosovapost.net/naser-osmani-ne-gjykate-po-u-pergjigjet-pyetjeve-te-avokatit-te-tij/20%Monthly2018-07-13 09:16
https://kosovapost.net/krasniqi-deputetet-e-ldk-se-vine-ne-kuvend-vec-per-meditje/20%Monthly2018-07-13 09:13
https://kosovapost.net/delawie-transparenca-menyra-me-e-mire-per-ta-luftuar-korrupsionin/20%Monthly2018-07-13 09:02
https://kosovapost.net/reforma-e-administrates-publike-do-te-permbyllet-ne-afat-optimal/20%Monthly2018-07-13 08:57
https://kosovapost.net/nuk-eshte-as-anglishtja-ja-cila-gjuhe-do-te-dominoje-boten/20%Monthly2018-07-13 08:35
https://kosovapost.net/ja-si-e-uron-ronaldon-nena-e-tij-foto/20%Monthly2018-07-13 08:27
https://kosovapost.net/macron-e-vuciq-takohen-te-marten-diskutojne-per-ceshtjen-e-dialogut/20%Monthly2018-07-13 08:24
https://kosovapost.net/thaci-rritja-e-transparences-seshte-rrugetim-nje-kahesh-mcc-ja-po-e-ndihmon-hapjen-dhe-shfrytezimin-e-te-dhenave/20%Monthly2018-07-13 08:29
https://kosovapost.net/prishtina-behet-me-fabriken-e-trajtimit-te-ujerave-te-zeza/20%Monthly2018-07-13 08:10
https://kosovapost.net/shqiptari-humbi-jeten-diten-e-pare-te-punes-denohen-punedhenesit-italiane/20%Monthly2018-07-13 07:53
https://kosovapost.net/pronari-i-amazon-fiton-3-miliarde-dollare-ne-dite/20%Monthly2018-07-13 07:35
https://kosovapost.net/serbia-kerkon-format-te-ri-dialogu-per-statusin-final-te-asociacionit/20%Monthly2018-07-13 07:33
https://kosovapost.net/presidenti-i-komisionit-evropian-juncker-u-turperua-ne-samitin-e-nato-s/20%Monthly2018-07-13 07:18
https://kosovapost.net/trump-per-here-te-pare-vizitoi-angline-pritet-me-protesta-qytetare/20%Monthly2018-07-13 07:17
https://kosovapost.net/mos-po-bien-ne-varferi-frika-me-e-madhe-e-shqiptareve/20%Monthly2018-07-13 06:53
https://kosovapost.net/ja-kush-eshte-njesia-elitare-anti-terror-qe-do-te-kujdeset-per-sigurine-e-trump-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-07-13 06:35
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-5/20%Monthly2018-07-13 06:33
https://kosovapost.net/selimi-fsk-ja-nuk-duhet-te-behet-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-07-13 06:29
https://kosovapost.net/game-of-thrones-thyen-cdo-rekord-duke-u-nominuar-perseri-me-22-cmime/20%Monthly2018-07-13 06:26
https://kosovapost.net/modriq-apo-griezmann-kush-do-fitoje-topin-e-arte/20%Monthly2018-07-13 07:07
https://kosovapost.net/vetem-zgjidhja-politike-mund-te-siguroje-te-ardhmen-e-sirise/20%Monthly2018-07-13 06:05
https://kosovapost.net/qytetaret-paguajne-cmimin-e-qeverise-se-korruptuar-per-vizat/20%Monthly2018-07-13 05:58
https://kosovapost.net/pacolli-e-quan-hajgare-kerkesen-e-aak-se/20%Monthly2018-07-12 21:52
https://kosovapost.net/futbollisti-i-barcelones-kerkon-ngritje-te-pages-ose-largohet-nga-skuadra/20%Monthly2018-07-12 21:28
https://kosovapost.net/tahiri-neser-fton-te-gjithe-deputetet-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-12 21:21
https://kosovapost.net/pas-nje-pritje-te-gjate-vjen-lajmi-i-shume-pritur-per-vizat/20%Monthly2018-07-12 21:02
https://kosovapost.net/erdogan-uron-presidenten-e-kroacise-per-suksesin-e-kombetares/20%Monthly2018-07-12 20:53
https://kosovapost.net/banka-boterore-vajzat-qe-nuk-po-arsimohen-humbasin-30-miliarde-dollare-cdo-vit-ne-ekonomine-globale/20%Monthly2018-07-12 20:36
https://kosovapost.net/rektori-prek-milionin-aksionar-ne-biznesin-milionesh/20%Monthly2018-07-12 20:19
https://kosovapost.net/termokosi-merr-nga-luksemburgu-2-3-milione-euro-per-zgjerim-te-ngrohjes/20%Monthly2018-07-12 20:08
https://kosovapost.net/thyhet-profili-ne-facebook-i-deputetes-disa-persona-bien-pre-e-mashtrimit-video/20%Monthly2018-07-12 19:34
https://kosovapost.net/be-ja-vjen-me-nje-qendrim-per-takimin-mogherin-thaci-vuciq/20%Monthly2018-07-12 18:57
https://kosovapost.net/i-vidhet-vetura-veteranit-te-uck-se-video/20%Monthly2018-07-12 18:45
https://kosovapost.net/xhensila-behet-nene-per-here-te-pare-kjo-eshte-fotoja-mbreslenese-e-vajzes-foto/20%Monthly2018-07-12 18:13
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-duket-formacioni-i-realit-ne-sezonin-e-ri-foto/20%Monthly2018-07-12 17:59
https://kosovapost.net/palokaj-serbia-po-tenton-te-beje-reale-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 17:44
https://kosovapost.net/aksident-ne-prishtine-perplaset-vetura-me-motociklistin/20%Monthly2018-07-12 17:26
https://kosovapost.net/ambasadorja-kroate-fitorja-e-kroacise-porosi-edhe-per-kosoven/20%Monthly2018-07-12 17:10
https://kosovapost.net/vdes-54-vjecari-pasi-perplaset-me-nje-vazo-lulesh/20%Monthly2018-07-12 16:52
https://kosovapost.net/ministri-gashi-sqaron-se-cfare-ka-ndodhur-me-konkursin-ne-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-12 16:36
https://kosovapost.net/nje-person-u-zhduk-para-9-vitesh-e-gjejne-permes-google-maps-foto/20%Monthly2018-07-12 16:21
https://kosovapost.net/haradinaj-perballet-me-zjarrfikesit-protestues-njeri-e-quan-hajn-ja-si-pergjigjet-kryeministri/20%Monthly2018-07-12 15:59
https://kosovapost.net/zeka-me-mire-me-i-dhene-para-nexhmije-pagarushes-se-xhakes-e-shaqirit/20%Monthly2018-07-12 15:45
https://kosovapost.net/barcelona-i-bene-oferten-e-dyte-willianit-kjo-eshte-shifra-marramendese/20%Monthly2018-07-12 15:33
https://kosovapost.net/haradinaj-e-pret-rakiqin-dhe-radojciqin-tregon-se-cka-biseduan/20%Monthly2018-07-12 15:20
https://kosovapost.net/mesohen-efektet-e-shalqirit-ne-trupin-e-njeriut-ja-si-ndikon-ai/20%Monthly2018-07-12 15:08
https://kosovapost.net/pas-ronaldos-edhe-bale-perplas-dyert-e-real-madridit/20%Monthly2018-07-12 15:01
https://kosovapost.net/indonezianet-mbysin-balenat-per-te-mos-vdekur-nga-uria/20%Monthly2018-07-12 14:49
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-udheheq-ekipin-negociator-ne-takimin-e-radhes-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-12 14:37
https://kosovapost.net/gjermania-jep-drite-jeshile-per-kthimin-e-puigdemont-ne-spanje/20%Monthly2018-07-12 14:16
https://kosovapost.net/holanda-perkrah-kosoven-per-antaresim-ne-bashkimin-europian/20%Monthly2018-07-12 14:12
https://kosovapost.net/doktorri-qe-mori-ryshfet-ne-burg-shtepiak/20%Monthly2018-07-12 14:06
https://kosovapost.net/stoltenberg-presioni-i-trump-ishte-efektiv/20%Monthly2018-07-12 13:53
https://kosovapost.net/qeveria-ka-nis-zgjidhja-e-statusit-te-zjarrfikesve/20%Monthly2018-07-12 13:34
https://kosovapost.net/117-mije-martesa-brenda-nje-viti-regjistrohen-ne-kosove/20%Monthly2018-07-12 13:23
https://kosovapost.net/kmdlnj-jep-arsyet-pse-nuk-po-hiqen-vizat/20%Monthly2018-07-12 12:46
https://kosovapost.net/pervec-eres-ne-finalen-e-kampionatit-performon-edhe-kengetarja-e-njohur-shqiptare/20%Monthly2018-07-12 13:56
https://kosovapost.net/haradinajt-i-dhimbsen-zjarrfikesit-i-le-ne-diell-dhe-nuk-del-ti-takoj-edhe-pse-e-therrasin/20%Monthly2018-07-12 12:42
https://kosovapost.net/zeka-mjerimi-i-zjarrfikesve-turp-institucional/20%Monthly2018-07-12 12:04
https://kosovapost.net/thaci-kosova-ka-vija-te-kuqe-serbia-duhet-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2018-07-12 11:42
https://kosovapost.net/mulla-osmani-ramushit-aman-kah-feja-mos-u-sjell-se-nuk-kane-muajt-me-na-tjetersua-as-bijte-e-stalinit-e-as-te-titos/20%Monthly2018-07-12 12:36
https://kosovapost.net/guterres-fatkeqesisht-bota-e-ka-lene-popullin-e-arakanit-me-fytyre-nga-qielli-ata-kane-nevoje-per-ndihme-reale/20%Monthly2018-07-12 11:10
https://kosovapost.net/haradinaj-per-zjarrfikesit-vete-i-kemi-thirre-ne-greve-i-kane-lene-pas-dore-qeverite-e-kaluara/20%Monthly2018-07-12 11:03
https://kosovapost.net/pas-kritikave-te-trumpit-mblidhet-nato/20%Monthly2018-07-12 10:35
https://kosovapost.net/topin-e-arte-apo-kupen-e-botes-ja-ke-zgjedh-modriq/20%Monthly2018-07-12 10:29
https://kosovapost.net/aak-zyrtarisht-pjese-e-ekipit-negoaciator-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-12 10:24
https://kosovapost.net/keto-ushqime-ju-bejne-me-te-bukur/20%Monthly2018-07-12 10:17
https://kosovapost.net/haradinaj-zemajt-keni-bere-aleance-me-listen-serbe-por-jugosllavia-ka-vdeke/20%Monthly2018-07-12 10:10
https://kosovapost.net/haradinaj-per-vizat-eshte-ne-pikepyetje-afati-kohore/20%Monthly2018-07-12 10:03
https://kosovapost.net/kreshnik-spahiu-mos-i-festoni-fitoret-e-kroacise-nuk-na-njohin-prejardhjen-ilire/20%Monthly2018-07-12 09:50
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-protestojne-para-qeverise-thone-po-injorohemi-e-perbuzemi/20%Monthly2018-07-12 09:45
https://kosovapost.net/nisma-me-perforcime-i-shtohen-dy-deputete/20%Monthly2018-07-12 09:47
https://kosovapost.net/lideret-e-shtetit-thaci-veseli-haradinaj-takohen-fshehurazi-cfare-biseduan/20%Monthly2018-07-12 09:22
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-dekoroi-drejtorin-e-usaid-it-james-hope-me-medaljen-e-pavaresise/20%Monthly2018-07-12 09:13
https://kosovapost.net/cilat-jane-shenjat-qe-tregojne-se-po-demtoheni-nga-konsumimi-i-kafese/20%Monthly2018-07-12 08:58
https://kosovapost.net/mandzukiq-mrekullite-ekzistojne-si-e-perjetoi-golin-e-shenuar-ndaj-anlise/20%Monthly2018-07-12 08:54
https://kosovapost.net/modriq-ja-cfare-na-bene-anglezet-para-ndeshjes/20%Monthly2018-07-12 08:44
https://kosovapost.net/kurti-shqiperia-dhe-kosova-te-ndertojne-be-ne-brenda-vetes/20%Monthly2018-07-12 08:36
https://kosovapost.net/stefanoviq-akuzon-kosoven-po-i-arrestoni-serbet-qe-ta-pranojne-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-07-12 08:32
https://kosovapost.net/tahiri-presidenti-duhet-ta-udheheqe-dialogun/20%Monthly2018-07-12 08:22
https://kosovapost.net/may-takimi-trump-putin-duhet-te-zvogeloje-rrezikun-e-konfliktit-nato-rusi/20%Monthly2018-07-12 08:09
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-takohen-me-18-korrik-per-vazhdimin-e-fazes-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-07-12 08:05
https://kosovapost.net/haradinaj-jam-shqiptar-nuk-jam-mysliman-feja-nuk-eshte-identiteti-im-i-pare/20%Monthly2018-07-12 07:45
https://kosovapost.net/nga-sot-oek-un-e-drejton-berat-rukiqi/20%Monthly2018-07-12 07:37
https://kosovapost.net/thaci-vuciq-ne-takimin-e-radhes-me-18-korrik/20%Monthly2018-07-12 07:33
https://kosovapost.net/mot-me-diell-dhe-i-ngrohet-vetem-deri-ne-javen-tjeter/20%Monthly2018-07-12 07:13
https://kosovapost.net/zjarrfikesit-protestojne-sot-para-qeverise/20%Monthly2018-07-12 07:06
https://kosovapost.net/juventusi-transferon-ronaldon-punetoret-e-fiat-hyjne-ne-greve/20%Monthly2018-07-11 22:54
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-gjermani-festojne-fitoren-e-kroacise-video/20%Monthly2018-07-11 22:31
https://kosovapost.net/kurti-nuk-ka-popuj-te-vegjel/20%Monthly2018-07-11 22:11
https://kosovapost.net/azilkerkuesi-afgan-qe-eshte-debuar-ka-bere-vetevrasje-ne-gjermani-seehofer-po-thirret-te-jape-doreheqjen/20%Monthly2018-07-11 21:47
https://kosovapost.net/edi-rama-ia-bene-dysh-anglise-feston-me-presidenten-kroate-foto/20%Monthly2018-07-11 21:45
https://kosovapost.net/keto-jane-notat-e-lojtareve-te-kroacise/20%Monthly2018-07-11 21:20
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-sqarohet-per-cmimin-e-pranuar-nga-donald-trump/20%Monthly2018-07-11 21:07
https://kosovapost.net/rusia-deklaron-se-do-te-kunderpergjigjet-ndaj-greqise-2/20%Monthly2018-07-11 20:54
https://kosovapost.net/kroacia-shkruan-historine/20%Monthly2018-07-11 20:46
https://kosovapost.net/kroacia-shenon-golin-e-dyte/20%Monthly2018-07-11 20:32
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-pse-anglia-e-ka-gjobit-facebook-un/20%Monthly2018-07-11 20:22
https://kosovapost.net/ne-be-familjet-ne-zhdukje-nje-antar-maksimumi/20%Monthly2018-07-11 20:16
https://kosovapost.net/luana-vjollca-zhgenjen-me-pamjen-ja-si-duket-pa-grim-foto/20%Monthly2018-07-11 20:09
https://kosovapost.net/ky-eshte-hoteli-me-i-vjeter-ne-bote-ja-ku-gjindet-ai-foto/20%Monthly2018-07-11 19:57
https://kosovapost.net/gjukanoviq-maqedonia-veriore-do-te-jete-anetare-e-nato-s/20%Monthly2018-07-11 19:38
https://kosovapost.net/trump-kerkon-te-dyfishohet-buxheti-per-fushen-e-mbrojtjes/20%Monthly2018-07-11 19:18
https://kosovapost.net/lendohen-dy-nxenes-shkaku-i-shtylles-se-rrymes-afer-shkolles/20%Monthly2018-07-11 18:59
https://kosovapost.net/pamjet-e-para-ne-spital-te-djemve-te-shpetuar-nga-shpella-ne-tajlande/20%Monthly2018-07-11 18:39
https://kosovapost.net/70-e-nxenesve-pranojne-se-komunikuan-me-celulare-ne-testin-e-matures/20%Monthly2018-07-11 18:22
https://kosovapost.net/fadil-geci-kercenon-presidentin-thaci-me-gjykaten-speciale-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-11 18:00
https://kosovapost.net/pacolli-zbulon-biseden-me-daciqin-ne-shtepine-e-ministrit-britanik/20%Monthly2018-07-11 17:31
https://kosovapost.net/arrestohet-pronari-i-kompanise-germany-airlines-qe-mashtroi-kosovaret-me-bileta-te-rrejshme/20%Monthly2018-07-11 17:24
https://kosovapost.net/shkenctaret-keto-jane-ushqimet-te-cilat-i-demtojne-eshtrat/20%Monthly2018-07-11 17:12
https://kosovapost.net/denohen-te-akuzuarit-lidhur-me-vrasjen-e-vitit-2016-ne-zveqan/20%Monthly2018-07-11 16:55
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-ende-pa-liste-esenciale-te-barnave/20%Monthly2018-07-11 16:42
https://kosovapost.net/paralajmerim-i-kobshem-kosova-e-shqiperia-do-zbrazen/20%Monthly2018-07-11 16:33
https://kosovapost.net/nje-aksident-i-rende-sapo-ndodhi-ne-skenderaj-foto/20%Monthly2018-07-11 16:22
https://kosovapost.net/gjyqtaret-e-kushtetueses-moren-pagat-pa-rritje/20%Monthly2018-07-11 15:56
https://kosovapost.net/zyrtare-dortmundi-transferon-mbrojtesin-e-real-madridit-foto/20%Monthly2018-07-11 15:46
https://kosovapost.net/ruset-shpresojne-te-luajn-futboll-me-lojtaret-kosovare-foto/20%Monthly2018-07-11 15:35
https://kosovapost.net/stafi-i-kqz-se-kerkojne-rritjen-e-pagave-i-shkruajne-shefes-se-tyre/20%Monthly2018-07-11 15:25
https://kosovapost.net/mahrez-flet-hapur-para-gazetareve-pse-shkoi-tek-manchester-city/20%Monthly2018-07-11 15:16
https://kosovapost.net/10-ushqimet-qe-duhet-ti-konsumoni-gjate-veres/20%Monthly2018-07-11 15:04
https://kosovapost.net/ky-kryetar-komune-zgjat-orarin-per-bashkatdhetaret/20%Monthly2018-07-11 14:39
https://kosovapost.net/reshitaj-ne-tetor-do-te-dihen-sakte-ndotesit-kryesore-ne-kosove/20%Monthly2018-07-11 14:36
https://kosovapost.net/thaci-flet-per-takimin-me-kryeministrin-rus-medvedev/20%Monthly2018-07-11 14:31
https://kosovapost.net/ne-potocari-u-be-rivarrimi-i-35-viktimave-te-srebrenices/20%Monthly2018-07-11 14:23
https://kosovapost.net/hoti-ne-bruksel-tregon-qendrimin-e-ldk-se-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-11 14:16
https://kosovapost.net/ministria-dhe-gjyqesori-mashtrojne-grevistet/20%Monthly2018-07-11 13:56
https://kosovapost.net/lekaj-dhe-tahiri-flasin-me-pronaret-qe-u-jane-shpronesuar-tokat-per-autoudhen-prishtine-mitrovice/20%Monthly2018-07-11 13:53
https://kosovapost.net/guterres-populli-i-arakanit-nuk-mund-te-behet-viktime-e-harruar/20%Monthly2018-07-11 13:24
https://kosovapost.net/erdogan-per-srebrenicen-do-te-luftojme-per-parandalimin-e-krimeve-te-tilla-njerezore/20%Monthly2018-07-11 13:21
https://kosovapost.net/serbi-nga-kosova-mbyt-veten-shkak-varferia/20%Monthly2018-07-11 13:14
https://kosovapost.net/gazetari-serb-shokon-serbine-hetimet-per-vrasjen-e-ivanoviqit-cojne-ne-zyren-e-marko-gjuriqit/20%Monthly2018-07-11 13:13
https://kosovapost.net/bleona-qereti-i-bie-pishman-i-kthehet-dashurise-se-vjeter-foto/20%Monthly2018-07-11 12:49
https://kosovapost.net/merkel-i-pergjigjet-trumpit-ne-bejme-politike-te-pavarur/20%Monthly2018-07-11 12:47
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-drenas/20%Monthly2018-07-11 12:45
https://kosovapost.net/komisioni-per-legjislacion-takoi-grevistet-e-gjykatave-dhe-prokurorise/20%Monthly2018-07-11 12:40
https://kosovapost.net/kush-do-e-zevendesoje-ronaldon-kjo-eshte-lista-e-10-lojtareve/20%Monthly2018-07-11 12:34
https://kosovapost.net/arrestohet-kryetari-i-komunes-se-novo-sellos-bashke-me-gruan-dhe-djalin/20%Monthly2018-07-11 12:35
https://kosovapost.net/rusia-deklaron-se-do-te-kunderpergjigjet-ndaj-greqise/20%Monthly2018-07-11 12:25
https://kosovapost.net/giggs-tregon-arsyen-perse-ronaldo-iku-nga-reali/20%Monthly2018-07-11 12:22
https://kosovapost.net/thaci-kujton-masakren-e-srebrenices-denimi-i-kryeresve-te-gjenocidit-do-te-sheroje-dhembjen-e-familjareve/20%Monthly2018-07-11 12:14
https://kosovapost.net/kush-ia-zuri-vendin-safet-gerxhaliut/20%Monthly2018-07-11 12:13
https://kosovapost.net/bodo-weber-kosoven-se-ka-me-serbia-te-ballafaqohet-me-te-ardhmen/20%Monthly2018-07-11 12:05
https://kosovapost.net/rruga-fehmi-agani-se-shpejti-leshohet-per-qarkullim/20%Monthly2018-07-11 11:49
https://kosovapost.net/ministria-e-mjedisit-e-vendosur-per-te-fuqizuar-eko-turizmin/20%Monthly2018-07-11 11:42
https://kosovapost.net/hoxha-mbi-40-per-qind-te-tregut-postar-ne-kosove-e-mbulon-posta-e-serbise/20%Monthly2018-07-11 11:39
https://kosovapost.net/planifikimi-familjare-fuqizim-per-gruan-dhe-reduktim-i-varferise/20%Monthly2018-07-11 11:09
https://kosovapost.net/minatoret-vazhdojne-greven-kerkojne-ti-vizitoje-haradinaj/20%Monthly2018-07-11 11:09
https://kosovapost.net/ministrin-lluka-dhe-drejtorin-e-postes-i-bejne-hore-ne-komision-video/20%Monthly2018-07-11 11:06
https://kosovapost.net/beqaj-ne-prizren-do-te-ndertohet-parku-gjermano-kosovar-per-inovacion-dhe-ndermarresi/20%Monthly2018-07-11 10:16
https://kosovapost.net/donald-tusk-trump-te-vleresoje-me-shume-aleatet-e-nato-s/20%Monthly2018-07-11 10:11
https://kosovapost.net/gottemoeller-nato-ja-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-11 10:09
https://kosovapost.net/kosova-do-marre-lajme-te-mira-per-liberalizimin-e-vizave-ne-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-07-11 13:03
https://kosovapost.net/liderja-e-organizates-raciste-ne-gjermani-denohet-me-burgim-te-perjetshem/20%Monthly2018-07-11 09:56
https://kosovapost.net/siguria-dhe-kujdesi-mjeksore-ndaj-te-burgosurve-ne-kosove-shembull-per-rajonin/20%Monthly2018-07-11 09:52
https://kosovapost.net/komisioni-per-zhvillim-ekonomik-fillon-mbledhjen-pa-kuorum/20%Monthly2018-07-11 09:46
https://kosovapost.net/presidenti-donald-trump-gjermania-rob-i-rusise/20%Monthly2018-07-11 09:38
https://kosovapost.net/ish-zyrtarja-e-unmik-emerohet-zedhenese-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2018-07-11 08:55
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-i-dyshuar-per-falsifikim-te-vertetimeve-per-invalidet-e-luftes/20%Monthly2018-07-11 08:46
https://kosovapost.net/ekipi-per-asociacionin-nuk-e-perfill-qeverinedraftin-e-dergojne-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-11 08:21
https://kosovapost.net/pluhuri-i-kurkumit-lufton-kancerin/20%Monthly2018-07-11 08:08
https://kosovapost.net/ronaldo-shkakton-kaos-te-juventusi/20%Monthly2018-07-11 07:53
https://kosovapost.net/edhe-ne-serbi-e-pranojne-se-terheqjet-e-njohjeve-per-kosoven-po-behen-me-para/20%Monthly2018-07-11 07:48
https://kosovapost.net/para-suspendimit-94-zyrtare-policore-invalide/20%Monthly2018-07-11 07:45
https://kosovapost.net/konferenca-tanjug-atsh-heret-a-vone-shqiptaret-e-serbet-do-te-takohen-ne-be/20%Monthly2018-07-11 07:42
https://kosovapost.net/presioni-nderkombetare-mund-ta-shtyje-perpara-konsensusin-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-07-11 07:35
https://kosovapost.net/delegacioni-i-kosoves-takohet-me-yllin-boteror-shqiptar/20%Monthly2018-07-11 07:32
https://kosovapost.net/vazhdon-greva-e-minatoreve-te-trepces/20%Monthly2018-07-11 07:23
https://kosovapost.net/kusht-per-policet-ne-indi-ose-te-humbin-peshe-ose-punen/20%Monthly2018-07-11 07:21
https://kosovapost.net/rrgk-organizon-sot-proteste-drejtesi-per-antigonen/20%Monthly2018-07-11 07:07
https://kosovapost.net/me-stilin-e-veshjes-edi-rama-merr-vemendjen-ne-samitin-e-londres/20%Monthly2018-07-11 07:01
https://kosovapost.net/drafti-per-asociacionin-ne-kundershtim-me-kushtetuten-cfare-thote-qeveria/20%Monthly2018-07-11 06:46
https://kosovapost.net/a-jane-te-rrezikshme-pucrrat-e-kuqe-ne-trup/20%Monthly2018-07-11 06:30
https://kosovapost.net/kroaci-angli-ja-informacionet-dhe-parashikimet-per-ndeshjen/20%Monthly2018-07-11 06:27
https://kosovapost.net/ronaldo-juventus-ja-cfare-ka-ndodhur-ne-oret-e-para-te-mengjesit/20%Monthly2018-07-11 06:25
https://kosovapost.net/rrezohet-nje-avioni-ne-jug-te-afrikes/20%Monthly2018-07-11 06:22
https://kosovapost.net/dw-takim-grotesk-samiti-i-londres/20%Monthly2018-07-11 06:19
https://kosovapost.net/a-ka-siguri-ne-plazhin-e-velipojes/20%Monthly2018-07-11 06:16
https://kosovapost.net/gjyqtari-tregon-tre-shkaktaret-me-te-shpeshte-te-aksidenteve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-11 06:09
https://kosovapost.net/hoxha-rekomandimi-per-vizat-para-pushimeve/20%Monthly2018-07-11 06:03
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim/20%Monthly2018-07-11 05:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-duhet-te-laheni-ne-uje-te-ftohte-ne-deti/20%Monthly2018-07-10 21:58
https://kosovapost.net/diplomatet-nga-britania-gjermania-rusia-dhe-shtetet-e-bashkuara-ju-shkruajne-leter-trumpit-dhe-putnit/20%Monthly2018-07-10 21:48
https://kosovapost.net/mediat-serbe-shkruajne-se-haradinaj-i-kerkoi-falje-dy-here-bernabiqit/20%Monthly2018-07-10 21:43
https://kosovapost.net/vjen-deklarata-e-trajnerit-deschamp/20%Monthly2018-07-10 21:33
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-londer-takohet-me-rita-oren/20%Monthly2018-07-10 21:11
https://kosovapost.net/pervjetori-i-pare-ne-te-cilin-ushtria-irakiane-shpalli-fitoren-duke-marre-mosulin-nga-isis-i/20%Monthly2018-07-10 21:06
https://kosovapost.net/mesohet-si-eshte-lenduar-nexhmije-pagarusha/20%Monthly2018-07-10 20:57
https://kosovapost.net/trump-kam-nje-dhurate-te-vogel-per-putinin/20%Monthly2018-07-10 20:48
https://kosovapost.net/kehoe-thote-qe-eshte-i-bindur-se-kosova-po-ec-drejte-integrimit-ne-be/20%Monthly2018-07-10 20:42
https://kosovapost.net/cristiano-ronaldo-eshte-zyrtarisht-ne-juventus-ja-sa-para-i-jane-ofruar/20%Monthly2018-07-10 20:32
https://kosovapost.net/srebrenica-aty-ku-u-vra-njerzilleku/20%Monthly2018-07-10 20:22
https://kosovapost.net/309023-2/20%Monthly2018-07-10 20:13
https://kosovapost.net/franca-finalistja-e-pare-ne-boterorin-2018/20%Monthly2018-07-10 20:02
https://kosovapost.net/nexhmije-pagarusha-dergohet-ne-emergjence/20%Monthly2018-07-10 19:50
https://kosovapost.net/deklarate-e-fuqishme-e-ambasadorit-te-austrise-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-10 21:26
https://kosovapost.net/tentohet-te-shkaterrohet-marreveshja-mes-ronaldo-juventus-permes-nje-telefonate/20%Monthly2018-07-10 19:11
https://kosovapost.net/nje-person-i-plagosur-nga-te-shtenat-me-arme-zjarri-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-10 19:04
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-07-10 18:43
https://kosovapost.net/shkenctaret-veza-e-zier-ndikon-ne-zemer/20%Monthly2018-07-10 18:21
https://kosovapost.net/bekim-jashari-i-publikon-emrat-e-familjareve-te-punesuar-nga-ish-zyrtaret-e-kesaj-komune/20%Monthly2018-07-10 18:30
https://kosovapost.net/arrestohet-djali-i-nje-zyrtari-te-prokurorise-per-tentim-vrasje/20%Monthly2018-07-10 17:51
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-france-belgjike/20%Monthly2018-07-10 17:38
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-londer-vendet-anetare-te-be-se-do-tu-mundesojne-kosovareve-levizjen-e-lire/20%Monthly2018-07-10 17:29
https://kosovapost.net/selimi-pavaresia-e-kosoves-eshte-problem-per-serbine/20%Monthly2018-07-10 17:07
https://kosovapost.net/mjerim-ne-qkuk-shtreterit-mbeshteten-ne-tulla-foto/20%Monthly2018-07-10 16:46
https://kosovapost.net/albright-me-deklarate-te-papritur-per-kosoven/20%Monthly2018-07-10 16:27
https://kosovapost.net/luana-drejton-anijen-duket-mahnitese-foto/20%Monthly2018-07-10 16:19
https://kosovapost.net/zyrtare-behet-transferimi-i-ronaldos/20%Monthly2018-07-10 16:07
https://kosovapost.net/sbashk-u-e-kercenon-bytyqin-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-10 16:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-duhet-ta-mbajme-celularin-ne-avion/20%Monthly2018-07-10 15:46
https://kosovapost.net/opozita-therret-mbledhjen-e-kuvendit-priten-shkarkime-ne-ndermarrjet-e-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-07-10 15:40
https://kosovapost.net/shperthen-zeka-per-lirimin-e-serbeve-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-07-10 15:28
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-shkaktojne-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-07-10 15:12
https://kosovapost.net/rripi-i-sigurise-parandalon-demtimin-e-melcise-gjate-aksidenteve/20%Monthly2018-07-10 14:56
https://kosovapost.net/%e2%80%8btrump-takimi-me-putin-mund-te-jete-me-i-lehte-se-samiti-i-nato-s/20%Monthly2018-07-10 14:41
https://kosovapost.net/te-mbijetuarit-e-shpelles-nuk-do-te-shkojne-ne-boteror/20%Monthly2018-07-10 14:34
https://kosovapost.net/dhimbje-e-lote-ne-sopije-te-suharekes-e-cila-po-u-jep-lamtumiren-e-fundit-anetareve-sadikaj/20%Monthly2018-07-10 14:19
https://kosovapost.net/reagon-deda-per-lirimin-e-serbeve-pse-i-liruat-kur-kercenojne-sigurine-nacionale/20%Monthly2018-07-10 13:59
https://kosovapost.net/undp-perkrah-ministrine-e-brendshme-ne-ngritjen-e-rendit-dhe-sigurise-ne-kosove/20%Monthly2018-07-10 13:39
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-londer-siguron-invesitoret-nuk-iu-shkon-huq-investimi/20%Monthly2018-07-10 13:31
https://kosovapost.net/ku-gjendet-liqenin-qe-ndryshon-ngjyre-foto/20%Monthly2018-07-10 13:32
https://kosovapost.net/lexoni-gjashte-sekretet-e-kafes/20%Monthly2018-07-10 13:28
https://kosovapost.net/kush-do-te-fitoj-sipas-parashikimit-te-maces-achiles-franca-apo-belgjika-video/20%Monthly2018-07-10 13:18
https://kosovapost.net/universiteti-i-prizrenit-nis-kallezim-penal-ndaj-dy-zyrtareve-paralajmeron-edhe-ministrin-e-arsimit/20%Monthly2018-07-10 13:16
https://kosovapost.net/njeriu-me-i-mencuri-ne-bote-thote-se-keto-ilace-e-kane-bere-me-te-zgjuar/20%Monthly2018-07-10 13:10
https://kosovapost.net/ministria-e-rendit-apel-vozitesve-kujdes-ne-trafik/20%Monthly2018-07-10 13:07
https://kosovapost.net/manchester-utd-befason-me-vendimin-per-shaqirin/20%Monthly2018-07-10 13:04
https://kosovapost.net/lirohen-pese-serbet-e-arrestuar-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-10 12:46
https://kosovapost.net/gracanice-arrestohet-nje-femer-shtetase-e-serbise/20%Monthly2018-07-10 12:32
https://kosovapost.net/marinsi-shqiptar-i-shba-se-sfidon-veten-me-kercim-nga-ndertesa-me-e-larte-ne-las-vegas-video/20%Monthly2018-07-10 12:30
https://kosovapost.net/presidenti-trump-fillon-udhetimin-ne-evrope-aleatet-ndjehen-nervoze/20%Monthly2018-07-10 12:17
https://kosovapost.net/cia-paralajmeron-fundin-e-be-se/20%Monthly2018-07-10 12:09
https://kosovapost.net/xhensila-mori-kete-lajm-te-madh-pak-para-lindjes/20%Monthly2018-07-10 12:14
https://kosovapost.net/merr-fund-ankthi-ne-tajlande-femijet-dhe-trajneri-nxirren-nga-shpella/20%Monthly2018-07-10 12:04
https://kosovapost.net/aksidentohet-aktori-i-njohur-foto/20%Monthly2018-07-10 13:43
https://kosovapost.net/kercenon-gjuriq-lironi-pese-serbet-ose-e-nderprejme-dialogun-per-nje-kohe-te-gjate/20%Monthly2018-07-10 11:29
https://kosovapost.net/ne-jug-te-sirise-jane-bllokuar-rreth-270-gazetare/20%Monthly2018-07-10 11:23
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-investon-90-mije-euro-ne-dy-projekte-ne-mitrovicen-e-veriut/20%Monthly2018-07-10 11:19
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-lewandowskit-per-te-ardhmen/20%Monthly2018-07-10 11:14
https://kosovapost.net/njeri-nga-serbet-e-arrestuar-sot-ne-gjilan-punonte-per-ushtrine-e-serbise/20%Monthly2018-07-10 11:05
https://kosovapost.net/institucionet-publike-nuk-respektojne-rekomandimet-e-auditorit-te-pergjithshem-per-shpenzimet/20%Monthly2018-07-10 10:59
https://kosovapost.net/srebrenice-asim-mujic-do-te-varroset-prane-djalit-amirit/20%Monthly2018-07-10 10:42
https://kosovapost.net/rikallo-tregon-arsyen-pse-nuk-shkon-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-10 10:43
https://kosovapost.net/llapjani-e-rrahe-nenen-e-bene-per-spital/20%Monthly2018-07-10 10:33
https://kosovapost.net/mali-i-zi-zhvillohet-procesi-gjyqesor-per-te-dyshuarin-se-ka-kryer-krime-lufte-ne-kosove/20%Monthly2018-07-10 10:24
https://kosovapost.net/ende-nuk-dihet-kur-do-te-mbahet-takimi-i-kosove-serbi-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-10 10:19
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-arbitri-qe-do-te-ndaje-drejtesi-ne-finalen-e-kupes-se-botes-foto/20%Monthly2018-07-10 10:11
https://kosovapost.net/ministri-rikalo-rrefehet-para-ligjvenesve-nuk-jep-informata-te-sakta/20%Monthly2018-07-10 10:07
https://kosovapost.net/vetevendosje-nuk-e-voton-projektligjin-e-qeverise-per-konfiskimin-e-pasurise/20%Monthly2018-07-10 11:02
https://kosovapost.net/oda-amerikane-i-kerkon-kuvendit-te-mos-e-aprovoje-lejimin-e-importit-te-veturave-me-te-vjetra-se-dhjete-vite/20%Monthly2018-07-10 09:17
https://kosovapost.net/raportet-shqiptaro-serbe-diskutohen-ne-beograd/20%Monthly2018-07-10 09:12
https://kosovapost.net/kurti-per-psd-ne-nuk-po-japin-sinjale-qe-jane-kombetare-te-majte-ose-luftues-te-korrupsionit/20%Monthly2018-07-10 09:05
https://kosovapost.net/policia-demandon-mediat-serbe-nuk-jemi-marre-me-ish-pjesetaret-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-10 08:59
https://kosovapost.net/kampionati-boteror-sot-dhe-neser-percaktohen-finalistet/20%Monthly2018-07-10 08:43
https://kosovapost.net/britania-rrit-fondet-per-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-07-10 08:30
https://kosovapost.net/mediat-serbe-policia-e-kosoves-bastise-shtepite-e-ish-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-10 08:17
https://kosovapost.net/vuciq-i-kerkon-merkelit-ta-pershpejtoje-ndertimin-e-autostrades-nish-prishtine/20%Monthly2018-07-10 08:14
https://kosovapost.net/bebe-rexha-kalon-ne-depresion-te-thelle/20%Monthly2018-07-10 08:07
https://kosovapost.net/qeveria-amorfe-nuk-ka-ndonje-program-te-qarte-per-qeverisje/20%Monthly2018-07-10 08:02
https://kosovapost.net/presidenti-i-maqedonise-ivanov-shprehe-mirenjohje-per-tika-n/20%Monthly2018-07-10 07:55
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-bejne-tri-kafe-ne-dite-melcise/20%Monthly2018-07-10 07:46
https://kosovapost.net/bajerni-befason-huazon-kete-19-vjecar/20%Monthly2018-07-10 07:39
https://kosovapost.net/shkruajne-gazetat-serbe-per-mashtruesin-qe-e-arrestoi-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-10 07:37
https://kosovapost.net/ja-cfare-ishte-ajo-substanca-misterioze-qe-thithen-lojtaret-ruse/20%Monthly2018-07-10 07:36
https://kosovapost.net/ne-londer-vazhdon-samiti-be-ballkani-perendimor/20%Monthly2018-07-10 07:34
https://kosovapost.net/edhe-nje-goditje-procesit-te-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-07-10 07:27
https://kosovapost.net/per-kete-arsye-ju-vjen-e-larte-fatura-e-energjise/20%Monthly2018-07-10 07:21
https://kosovapost.net/mos-rishikimi-i-buxhetit-i-rrezikshem-per-stabilitet-financiar/20%Monthly2018-07-10 07:23
https://kosovapost.net/alarmante-shtohet-numri-i-pickimeve-nga-insektet/20%Monthly2018-07-10 07:12
https://kosovapost.net/shtohet-numri-i-pacienteve-nga-pickimi-i-insekteve/20%Monthly2018-07-10 07:11
https://kosovapost.net/nga-neser-mot-me-stabil-e-me-diell/20%Monthly2018-07-10 07:06
https://kosovapost.net/haradinajt-i-shkon-fjala-rikallo-pranon-te-raportoj-ne-komision/20%Monthly2018-07-10 07:06
https://kosovapost.net/ja-sa-i-kushton-udhetimi-i-trumpit-ne-britani/20%Monthly2018-07-09 21:40
https://kosovapost.net/porto-rikon-e-godet-uragani/20%Monthly2018-07-09 21:18
https://kosovapost.net/thaci-fton-kryeministrin-rus-medvedev-per-takimin-fillestar-kosove-rusi/20%Monthly2018-07-09 21:26
https://kosovapost.net/foshnja-mbijeton-e-varrosur-per-9-ore/20%Monthly2018-07-09 20:38
https://kosovapost.net/tifozet-e-duan-shaqirin-ne-liverpool/20%Monthly2018-07-09 19:57
https://kosovapost.net/thaci-nga-turqia-jep-lajm-te-mire-per-vizat/20%Monthly2018-07-09 19:33
https://kosovapost.net/arrestohet-ne-bondsteel-serbi-i-cia/20%Monthly2018-07-09 19:21
https://kosovapost.net/boris-johnson-eshte-nipi-i-osmanlive/20%Monthly2018-07-09 19:09
https://kosovapost.net/bllokohet-magjistralja-prishtine-ferizaj-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-09 18:55
https://kosovapost.net/ne-bazen-ushtarake-te-kfor-it-vdes-nje-shtetas-i-kosoves/20%Monthly2018-07-09 18:41
https://kosovapost.net/gjykata-izraelite-ka-leshuar-nje-vendim-per-ebru-ozkan/20%Monthly2018-07-09 18:36
https://kosovapost.net/koment-gjenocidi-i-srebrenices-i/20%Monthly2018-07-09 18:18
https://kosovapost.net/kardiokirurgu-i-famshem-turko-amerikan-dr-oz-viziton-qytetin-azaz-te-sirise/20%Monthly2018-07-09 18:09
https://kosovapost.net/bajram-geci-behet-kengetar-i-kendon-nga-plazhi-kadri-veselit/20%Monthly2018-07-09 18:00
https://kosovapost.net/flasin-familjaret-e-31-vjecares-e-cila-gjeti-vdekjen-ne-matka/20%Monthly2018-07-09 17:44
https://kosovapost.net/hahn-tregon-se-kur-vjen-vendimi-per-vizat/20%Monthly2018-07-09 17:23
https://kosovapost.net/kamishi-milaim-zekes-ske-nevoje-me-u-bo-kujdestar-i-pdk-se/20%Monthly2018-07-09 17:06
https://kosovapost.net/memorandum-per-restaurimin-e-mejtepe-ruzhdi-se-nga-tika-ne-gjakove/20%Monthly2018-07-09 16:51
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-do-te-perpiqem-te-jem-president-i-denje-per-popullin-tone/20%Monthly2018-07-09 16:40
https://kosovapost.net/propozimi-per-fejese-mbi-hene-per-125-milione-euro/20%Monthly2018-07-09 16:29
https://kosovapost.net/reshitaj-kunder-vendimit-per-veturat-e-vjetra/20%Monthly2018-07-09 16:15
https://kosovapost.net/kuvendi-pranohet-ne-asamblene-parlamentare-te-frankofonise/20%Monthly2018-07-09 16:07
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-nga-mbreteria-e-bashkuar-perkrahje-per-liberalizim/20%Monthly2018-07-09 15:54
https://kosovapost.net/haliti-menyra-e-vetme-te-protestojme-para-qeverise/20%Monthly2018-07-09 15:33
https://kosovapost.net/me-rastin-e-betimit-te-erdoganit-rruget-shtrohen-me-lule/20%Monthly2018-07-09 14:52
https://kosovapost.net/vetevendosje-leshon-sallen-e-kuvendit/20%Monthly2018-07-09 14:40
https://kosovapost.net/pacolli-ne-samitin-e-londres-flet-per-rendesine-e-perspektives-se-rinise/20%Monthly2018-07-09 14:38
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-kerkon-vigjilence-dhe-kujdes-me-te-shtuar-ne-trafik/20%Monthly2018-07-09 14:34
https://kosovapost.net/neser-dite-zie-ne-suhareke-varrosen-pese-antaret-e-familjes-sadikaj/20%Monthly2018-07-09 14:27
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-i-shtetit-mberrin-papritur-ne-afganistan-pritet-nje-konference-shtypi/20%Monthly2018-07-09 14:05
https://kosovapost.net/morena-e-harron-miliarderin-tani-me-te-dashur-te-ri/20%Monthly2018-07-09 13:51
https://kosovapost.net/cpo-ndodh-ne-europe-austria-vendos-kufijte-kontrollon-ushtria/20%Monthly2018-07-09 13:48
https://kosovapost.net/matthaus-ja-kush-e-fiton-topin-e-arte/20%Monthly2018-07-09 13:43
https://kosovapost.net/ja-ke-e-falenderon-vuciq-per-mospranimin-e-kosoves-ne-unesco-foto/20%Monthly2018-07-09 13:37
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-e-palekundur-ne-rrugen-e-saj-drejt-anetaresimit-te-plote-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2018-07-09 13:40
https://kosovapost.net/pacolli-ne-samitin-e-londres-flet-per-rendesine-e-bashkepunimit-te-rinise/20%Monthly2018-07-09 13:30
https://kosovapost.net/ramiqi-minisria-e-fsk-se-me-minister-te-dy-ushtrive/20%Monthly2018-07-09 13:22
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ne-ankara-pritet-me-nderime-te-larta/20%Monthly2018-07-09 13:20
https://kosovapost.net/vulin-dergimi-i-oficereve-malazeze-ne-kosove-nuk-eshte-akt-miqesor/20%Monthly2018-07-09 13:04
https://kosovapost.net/selmanaj-pdk-parti-tradhtare-qe-vepron-pas-shpine/20%Monthly2018-07-09 12:52
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-kosove-organizohet-sofra-e-gurbetqareve/20%Monthly2018-07-09 12:10
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-shembull-per-bashkepunim-dhe-respektim-te-ligjeve/20%Monthly2018-07-09 12:09
https://kosovapost.net/ja-si-ia-ktheu-xhaka-tifozit-serb-qe-e-shau-rende-video/20%Monthly2018-07-09 12:04
https://kosovapost.net/a-duhet-te-hame-mish-te-kuq/20%Monthly2018-07-09 11:57
https://kosovapost.net/ja-cfare-tha-presidentit-i-serbise-pas-ndeshjes-rusi-kroaci/20%Monthly2018-07-09 11:49
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-gllareve-tete-persona-te-lenduar/20%Monthly2018-07-09 11:43
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-mediat-britanike-flet-rreth-vizionit-te-kosoves-ne-rrugetimin-euro-atlantik/20%Monthly2018-07-09 11:41
https://kosovapost.net/veseli-pozicioni-inatcor-i-ldk-se-po-e-demton-kosoven/20%Monthly2018-07-09 11:27
https://kosovapost.net/thaci-largimi-i-serbeve-nga-fsk-eshte-i-organizuar/20%Monthly2018-07-09 11:29
https://kosovapost.net/hahn-vendimi-per-vizat-merret-para-pushimeve-verore/20%Monthly2018-07-09 10:42
https://kosovapost.net/ja-golashenuesit-me-te-mire-ne-kupen-e-botes-2/20%Monthly2018-07-09 10:40
https://kosovapost.net/lufta-kunder-dezinformimit-twiter-pezullon-1-milion-llogari-ne-dite/20%Monthly2018-07-09 10:34
https://kosovapost.net/deshtojne-kinezet-ja-kush-e-merr-drejtimin-e-milanit/20%Monthly2018-07-09 10:28
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-spiunit-te-cias-s/20%Monthly2018-07-09 10:23
https://kosovapost.net/sherifi-veselit-nuk-lindin-te-gjithe-te-ditur-sa-te-behen-kryetar-kuvendi-si-ju/20%Monthly2018-07-09 10:19
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-sekretari-britanik-per-brexit-in/20%Monthly2018-07-09 10:09
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-09 10:03
https://kosovapost.net/deshton-serish-ballafaqimi-ne-gjykate-i-haradinajt-kunder-muhaxherit/20%Monthly2018-07-09 09:54
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-bisedon-ne-telefon-me-komisionerin-hahn-per-vizat/20%Monthly2018-07-09 09:39
https://kosovapost.net/samiti-i-nato-s-pritje-ne-ankth-per-donald-trump/20%Monthly2018-07-09 09:31
https://kosovapost.net/vuciq-hidherohet-me-malin-e-zi-per-kosoven/20%Monthly2018-07-09 09:25
https://kosovapost.net/vulin-nuk-ka-ushtri-te-kosoves-dhe-as-nuk-do-te-kete/20%Monthly2018-07-09 09:20
https://kosovapost.net/lluka-pagat-per-punetoret-e-postes-jane-siguruar-greva-eshte-nderpre/20%Monthly2018-07-09 09:22
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-kete-jave-4/20%Monthly2018-07-09 08:54
https://kosovapost.net/ushtaret-izraelite-arrestojne-dhjetera-palestineze/20%Monthly2018-07-09 08:49
https://kosovapost.net/kundershtohet-importi-i-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-09 08:29
https://kosovapost.net/njihuni-me-fshatin-shqiptar-ku-eshte-e-ndaluar-te-flitet-shqip/20%Monthly2018-07-09 08:19
https://kosovapost.net/spanja-e-ka-gati-zevendesuesin-e-hierros-ky-eshte-kandidati-kryesor/20%Monthly2018-07-09 08:17
https://kosovapost.net/pse-po-largohen-serbet-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-09 08:09
https://kosovapost.net/fmn-bashkimi-evropian-ka-nje-as-nen-menge-ne-luften-tregtare-shba-kine/20%Monthly2018-07-09 08:05
https://kosovapost.net/merkel-eshte-e-gatshme-te-rrise-shpenzimet-e-mbrojtjes-ne-nato/20%Monthly2018-07-09 07:51
https://kosovapost.net/pdk-mbeshtet-presidentin-thacin-per-udheheqes-te-dialogut/20%Monthly2018-07-09 08:01
https://kosovapost.net/japoni-shirat-e-rrembyeshem-shkaktojne-te-pakten-100-viktima/20%Monthly2018-07-09 07:43
https://kosovapost.net/kryeministrat-e-ballkanit-perendimor-takohen-ne-londer-flasin-edhe-per-luftimin-e-korrupsionit/20%Monthly2018-07-09 07:38
https://kosovapost.net/thaci-sot-ne-inaugurimin-e-presidentit-erdogan/20%Monthly2018-07-09 07:07
https://kosovapost.net/kuvendi-sot-shqyrton-projektligjin-per-dhomen-e-posacme-te-gjykates-supreme/20%Monthly2018-07-09 07:00
https://kosovapost.net/gjuriq-i-kunderpergjigjet-veselit-le-te-lexoje-edhe-kadri-veseli-nese-di/20%Monthly2018-07-08 21:18
https://kosovapost.net/prizreni-vershohet-nga-ujerat-e-zeza/20%Monthly2018-07-08 21:06
https://kosovapost.net/palestina-paralajmeron-izraelin-per-vendbanimin-afer-detit-te-vdekur/20%Monthly2018-07-08 20:22
https://kosovapost.net/haradinaj-takim-me-bashkatdhetaret-ne-britani-po-punohet-per-mundesi-te-investimeve-ne-kosove/20%Monthly2018-07-08 20:17
https://kosovapost.net/rrefehen-familjaret-e-23-vjecarit-qe-e-mbyti-rrufeja-ne-gjakove/20%Monthly2018-07-08 20:41
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-serbet-e-fsk-se-jep-nje-deklarate-te-papritur/20%Monthly2018-07-08 19:17
https://kosovapost.net/ne-ceremonine-e-betimit-te-presidentit-te-turqise-erdogan-do-te-marrin-pjese-edhe-thaci-e-rama/20%Monthly2018-07-08 19:08
https://kosovapost.net/aksident-hekurudhor-ne-turqi-10-te-vdekur-foto/20%Monthly2018-07-08 18:42
https://kosovapost.net/nga-rasti-i-aksidentit-te-sotem-reshje-kritikash-per-qeverine/20%Monthly2018-07-08 18:26
https://kosovapost.net/ne-kompanine-e-ujesjellesit-prishtina-punesime-te-dyshimta/20%Monthly2018-07-08 18:11
https://kosovapost.net/pacolli-shpreh-ngushellime-per-humbjen-e-5-antareve-kini-kujdes-respektoni-rregullat/20%Monthly2018-07-08 17:56
https://kosovapost.net/pacolli-kosova-me-miq-te-medhenje-do-te-kete-sfida-me-te-lehta/20%Monthly2018-07-08 19:06
https://kosovapost.net/e-tmerreshme-familja-5-antareshe-qe-sot-humbi-jeten-para-29-viteve-ka-humbur-babin-e-tyre-ne-vendin-e-njejte/20%Monthly2018-07-08 20:04
https://kosovapost.net/ramadani-jam-i-tronditur-per-tragjedine-qe-i-ka-ndodhur-familjes-5-anetareshe/20%Monthly2018-07-08 16:34
https://kosovapost.net/kreu-i-delegacionit-te-be-se-i-jep-nje-lajm-te-keq-serbise/20%Monthly2018-07-08 16:13
https://kosovapost.net/trump-i-tha-new-york-times-it-dhe-washington-post-it-ju-do-te-mbyllni-kapaket-per-shtate-vjet/20%Monthly2018-07-08 15:46
https://kosovapost.net/sejdiu-i-gatshem-te-rikthehet-ne-krye-te-ldk-se-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-07-08 15:37
https://kosovapost.net/ndodhi-edhe-nje-termet-tjeter-trondites-video/20%Monthly2018-07-08 15:24
https://kosovapost.net/vuk-jeremiq-nuk-kujdeset-per-kosoven-deshiron-te-ndaloje-marreveshjen/20%Monthly2018-07-08 14:35
https://kosovapost.net/vuciq-lexon-brenda-dites-500-600-faqe-dokumente-sekrete-dhe-publike-per-kosoven/20%Monthly2018-07-08 14:07
https://kosovapost.net/neser-shpallet-konkursi-per-pranimin-e-studenteve-ne-universitetin-e-prishtines/20%Monthly2018-07-08 14:00
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-normalizimi-me-kosoven-kusht-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2018-07-08 13:31
https://kosovapost.net/lendohet-nje-polic-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-08 13:05
https://kosovapost.net/bashkepunimi-i-turqise-rusise-dhe-iranit-ne-siri-eshte-nje-hap-i-rendesishem-per-sigurimin-e-paqes-ne-rajon/20%Monthly2018-07-08 12:41
https://kosovapost.net/tajlande-2-nga-12-femijet-u-shpetuan-nga-shpella-operacioni-per-shpetim-vazhdon/20%Monthly2018-07-08 12:55
https://kosovapost.net/ish-gjykatesi-serb-me-deklarate-befasuese-per-kosoven/20%Monthly2018-07-08 12:38
https://kosovapost.net/pese-te-vdekur-ne-nje-aksident-ne-suhareke-tre-nga-ta-femije/20%Monthly2018-07-08 12:28
https://kosovapost.net/zyrtari-britanik-i-policise-thuhet-se-eshte-i-ekspozuar-ndaj-gazit-nervor/20%Monthly2018-07-08 11:48
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-asesi-te-kendellet-mbeti-ne-2015-ne/20%Monthly2018-07-08 11:46
https://kosovapost.net/nechirvan-barzani-vjen-ne-ankara-per-ceremonine-e-betimit-te-presidentit-erdogan/20%Monthly2018-07-08 11:30
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-viktimave-nga-temperaturat-e-larta-ekstreme-ne-kanada/20%Monthly2018-07-08 11:23
https://kosovapost.net/lekaj-tuneli-i-alpeve-shqiptare-e-shkurton-rrugen-per-ne-mal-te-zi-rreth-45-minuta/20%Monthly2018-07-08 11:01
https://kosovapost.net/policia-maqedonase-jep-detaje-per-kosovaren-qe-u-mbyt-ne-matka/20%Monthly2018-07-08 11:25
https://kosovapost.net/pompeo-sanksionet-do-te-vazhdojne-deri-sa-ta-vertetojm-carmatimin-berthamor-perfundimtar/20%Monthly2018-07-08 11:09
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-se-cka-i-tha-kryeministrit-ne-takimin-e-mbremshem/20%Monthly2018-07-08 10:31
https://kosovapost.net/zyrtari-ne-ministrine-e-infrastruktures-merr-pagen-nje-vit-rresht-pa-shkuar-ne-pune/20%Monthly2018-07-08 10:01
https://kosovapost.net/serish-termet-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-08 09:08
https://kosovapost.net/revista-diplomatike-e-holandes-diplomat-e-vendos-thacin-ne-balline/20%Monthly2018-07-08 08:58
https://kosovapost.net/anija-shqiptare-shpeton-emigrantet-po-rrezikonin-mbytjen/20%Monthly2018-07-08 08:43
https://kosovapost.net/lidhjet-familjare-e-partiake-kritere-per-punesim/20%Monthly2018-07-08 08:33
https://kosovapost.net/ne-tajlande-fillon-operacioni-i-shpetimit-te-femijeve-nga-shpella/20%Monthly2018-07-08 08:24
https://kosovapost.net/te-pakten-60-te-vdekur-nga-rreshqitjet-e-tokes-ne-japoni/20%Monthly2018-07-08 08:21
https://kosovapost.net/serbia-e-quan-tiger-pa-dhembe-brukselin/20%Monthly2018-07-08 08:14
https://kosovapost.net/afganistan-ne-sulmin-brenda-kampit-vritet-ushtari-amerikan/20%Monthly2018-07-08 07:54
https://kosovapost.net/73-vjetori-i-aneksimit-te-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2018-07-08 07:49
https://kosovapost.net/mijera-protestues-perpara-vizites-trump-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-08 07:37
https://kosovapost.net/ne-kosove-agjencia-e-arkivave-pa-materiale-nga-lufta-e-fundit/20%Monthly2018-07-08 07:26
https://kosovapost.net/endrra-e-serbise-eshte-e-parealizueshme/20%Monthly2018-07-08 07:13
https://kosovapost.net/moti-me-stuhi-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-07-08 07:05
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-i-bashkohet-festes-ne-zhveshtore-video/20%Monthly2018-07-07 22:01
https://kosovapost.net/serbia-vazhdon-perpjekjet-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-07 21:49
https://kosovapost.net/marredheniet-miqesore-kore-e-veriut-shba-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2018-07-07 20:38
https://kosovapost.net/ne-kete-qytet-pdk-dhe-vv-jane-kunder-ldkse/20%Monthly2018-07-07 20:29
https://kosovapost.net/ore-kritike-per-femijet-e-bllokuar-ne-tajlande/20%Monthly2018-07-07 19:47
https://kosovapost.net/haradinaj-konfirmon-viziten-te-mustafa-tregon-arsyen-e-takimit/20%Monthly2018-07-07 19:27
https://kosovapost.net/mergimtaret-presin-me-ore-te-gjata-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-07-07 19:11
https://kosovapost.net/erion-veliaj-binjak-me-lojtarin-e-kroacise-foto/20%Monthly2018-07-07 18:30
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-pjese-ne-mbledhjen-e-ldk-se-foto/20%Monthly2018-07-07 17:59
https://kosovapost.net/rrufeja-vret-nje-person-ne-rahovec/20%Monthly2018-07-07 17:40
https://kosovapost.net/mbyllen-hetimet-per-shpend-ahmetin/20%Monthly2018-07-07 17:29
https://kosovapost.net/kapen-ne-strumice-gjashte-persona-nga-pakistani/20%Monthly2018-07-07 17:12
https://kosovapost.net/krasniqi-kosova-duhet-te-qeveriset-nga-socialdemokratet/20%Monthly2018-07-07 16:38
https://kosovapost.net/reagojne-gardianet-per-mosperfshirjen-e-tyre-ne-ligjin-per-paga/20%Monthly2018-07-07 16:22
https://kosovapost.net/boshkoviq-kosova-nuk-eshte-pjese-e-malit-te-zi-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2018-07-07 16:16
https://kosovapost.net/keta-jane-anetaret-e-rinj-te-bordit-te-termokosit/20%Monthly2018-07-07 15:45
https://kosovapost.net/nga-shef-antikorrupsioni-tani-ne-krye-te-termokos/20%Monthly2018-07-07 14:54
https://kosovapost.net/tri-viktima-brenda-dites-ne-plazhet-e-shqiperise/20%Monthly2018-07-07 14:10
https://kosovapost.net/donjet-bislimi-me-i-votuari-per-kryetar-rinije-ne-pdk/20%Monthly2018-07-07 14:02
https://kosovapost.net/shiu-i-rrembyeshem-shkakton-deme-ne-malisheve/20%Monthly2018-07-07 13:40
https://kosovapost.net/djali-i-lladrovcit-ia-mesyn-politikes-synon-kete-post-ne-pdk/20%Monthly2018-07-07 13:13
https://kosovapost.net/paralajmerim-i-rrezikshem-i-shkenctareve-per-token/20%Monthly2018-07-07 12:58
https://kosovapost.net/aktiviste-te-vv-se-tallen-me-mirnjohjen-e-lutfi-hazirit/20%Monthly2018-07-07 12:37
https://kosovapost.net/palestinezet-ne-nje-burg-izraelit-hyne-ne-greve-urie/20%Monthly2018-07-07 12:33
https://kosovapost.net/gjykata-izraelite-liron-me-kusht-ikonen-e-rezistences-palestineze-raed-salah/20%Monthly2018-07-07 12:28
https://kosovapost.net/siri-u-arrit-nje-marreveshje-per-armepushim-ne-dera/20%Monthly2018-07-07 14:41
https://kosovapost.net/100-ministra-do-te-takohen-per-here-te-pare-ne-turqi-per-samitin-e-transplantimit/20%Monthly2018-07-07 12:20
https://kosovapost.net/trump-i-gatshem-per-takimin-me-putinin/20%Monthly2018-07-07 12:16
https://kosovapost.net/kouchner-optimiste-se-rama-ka-rol-vendimtar-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-07 11:48
https://kosovapost.net/protesta-te-dhunshme-ne-france-per-vrasjen-e-nje-te-riu/20%Monthly2018-07-07 11:40
https://kosovapost.net/ne-bregdetin-shqiptare-deputeti-shpeton-dy-turiste-nga-mbytja/20%Monthly2018-07-07 11:33
https://kosovapost.net/ne-gjakove-vellau-rrah-motren/20%Monthly2018-07-07 11:16
https://kosovapost.net/dua-lipa-shpallet-artistja-me-e-mire-femer-ne-britani-foto/20%Monthly2018-07-07 10:53
https://kosovapost.net/veseli-ne-dekaden-e-re-rinia-e-ka-ne-dore-fatin-e-vendit/20%Monthly2018-07-07 10:38
https://kosovapost.net/ronaldo-telefonon-ancelottin/20%Monthly2018-07-07 10:19
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-ka-kete-apel-per-qytetaret/20%Monthly2018-07-07 09:50
https://kosovapost.net/drejtori-i-urologjise-arrestohet-per-marrje-ryshfeti/20%Monthly2018-07-07 09:27
https://kosovapost.net/kanada-me-te-nxehte-rekord-54-te-vdekur/20%Monthly2018-07-07 09:19
https://kosovapost.net/kujdes-nga-gjarperinjte-ne-kosove-per-3-muaj-18-raste-kafshimi/20%Monthly2018-07-07 09:08
https://kosovapost.net/kujdesuni-per-floket-e-demtuara-me-vaj-ulliri/20%Monthly2018-07-07 08:50
https://kosovapost.net/durres-gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-personi/20%Monthly2018-07-07 08:42
https://kosovapost.net/bananet-mund-te-zhduken/20%Monthly2018-07-07 08:19
https://kosovapost.net/belgjike-arrestohen-dy-persona-qe-nuk-u-perkujdesen-per-qenin-e-tyre/20%Monthly2018-07-07 08:12
https://kosovapost.net/shba-i-ofron-ndihme-greqise-per-emrin-maqedoni/20%Monthly2018-07-07 08:08
https://kosovapost.net/reshjet-permbytin-japonine-12-te-vdekur-dhe-mbi-54-te-zhdukur/20%Monthly2018-07-07 07:45
https://kosovapost.net/shqiperi-per-9-muaj-konfiskohen-75-4-ton-pesticide-te-demshme/20%Monthly2018-07-07 07:42
https://kosovapost.net/opozita-nuk-lekundet-te-gjithe-kunder-thacit/20%Monthly2018-07-07 06:52
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-gjate-vikendit/20%Monthly2018-07-07 05:35
https://kosovapost.net/sot-percaktohen-dy-gjysmefinalistet/20%Monthly2018-07-07 05:31
https://kosovapost.net/belgjike-arrestohen-dy-persona-per-nje-sulm-ndaj-nje-vajze-muslimane/20%Monthly2018-07-06 22:18
https://kosovapost.net/denohet-i-akuzuari-per-shitje-te-marihuanes-te-ushtaret-e-kfor-it/20%Monthly2018-07-06 21:59
https://kosovapost.net/gjermani-12-vjet-burg-farmacistit-qe-dobesoi-ilacet-e-kancerit/20%Monthly2018-07-06 21:55
https://kosovapost.net/nuk-eshte-me-boteror-quajeni-kampionati-europian/20%Monthly2018-07-06 21:50
https://kosovapost.net/holanda-debon-dy-diplomate-iranian-shkaqet-sekret/20%Monthly2018-07-06 21:36
https://kosovapost.net/kjo-super-perime-parandalon-atakun-ne-zemer-lufton-diabetin-dhe-anemine/20%Monthly2018-07-06 21:27
https://kosovapost.net/perez-bllokon-kalimin-e-ronaldos-tek-juventusi-100-milione-nuk-mjaftojne/20%Monthly2018-07-06 21:22
https://kosovapost.net/mbi-350-mije-civile-kane-ikur-nga-sulmet-e-regjimit-te-esadit-ne-kufirin-me-jordanine-dhe-izraelin-2/20%Monthly2018-07-06 21:18
https://kosovapost.net/mbi-350-mije-civile-kane-ikur-nga-sulmet-e-regjimit-te-esadit-ne-kufirin-me-jordanine-dhe-izraelin/20%Monthly2018-07-06 21:14
https://kosovapost.net/rouhani-zhgenjehet-me-paketen-e-propozimeve-te-be-se-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2018-07-06 21:07
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-ne-kaliforni/20%Monthly2018-07-06 20:50
https://kosovapost.net/policia-nuk-i-fshine-nga-sistemi-tiketat-e-trafikut-te-paguara/20%Monthly2018-07-06 20:41
https://kosovapost.net/belgjika-ne-gjysmefinale-neymar-me-shoke-ne-brazil/20%Monthly2018-07-06 20:36
https://kosovapost.net/belgjika-prek-gjysemfinalen-brazili-deshton/20%Monthly2018-07-06 20:12
https://kosovapost.net/irani-ndaloi-eksportin-e-18-produkteve-bujqesore/20%Monthly2018-07-06 19:59
https://kosovapost.net/pacolli-takon-presidentin-italian-mattarella/20%Monthly2018-07-06 19:53
https://kosovapost.net/gjermani-pacientet-muslimane-shenjester-te-sulmit-me-thike/20%Monthly2018-07-06 19:47
https://kosovapost.net/denim-me-burg-edhe-per-vajzen-dhe-dhenderin-e-ish-kryeministrit-sharif-ne-pakistan/20%Monthly2018-07-06 19:34
https://kosovapost.net/kujdes-me-telefon-ne-veture-gjate-rrugeve-te-shqiperise-ja-sa-gjobiteni/20%Monthly2018-07-06 19:29
https://kosovapost.net/trumpi-ju-deshironi-te-mbroni-veten-nga-rusia-por-ju-paguani-miliarda-per-gazin-rus-dhe-ju-nuk-paguani-ne-nato/20%Monthly2018-07-06 19:13
https://kosovapost.net/nga-perplasja-me-ramen-majko-ofroi-doreheqjen/20%Monthly2018-07-06 18:36
https://kosovapost.net/aksidenti-i-egyptair-erdhi-nga-nje-shkendije-zjarri-ne-kabinen-e-pilotit/20%Monthly2018-07-06 18:21
https://kosovapost.net/shumica-e-rasteve-kancerogjene-nderlidhen-me-mbipeshen/20%Monthly2018-07-06 18:09
https://kosovapost.net/vetem-haradinajt-do-ti-ulet-rroga-te-cilen-e-rriti-vet-me-shume-se-njefish/20%Monthly2018-07-06 17:55
https://kosovapost.net/federata-e-futbollit-te-kosoves-zgjodhi-kryetarin-e-saj/20%Monthly2018-07-06 17:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-shkaktari-i-diabetit/20%Monthly2018-07-06 17:36
https://kosovapost.net/qkuk-gjendje-e-mjerueshme-e-shtreterve-ku-trajtohen-pacientet-foto/20%Monthly2018-07-06 17:31
https://kosovapost.net/aurora-ndihmohet-edhe-nga-familja-xhaka/20%Monthly2018-07-06 17:12
https://kosovapost.net/per-deputetet-me-i-rendesishem-kampionati-boteror-se-sa-kuvendi-2/20%Monthly2018-07-06 17:15
https://kosovapost.net/jashari-parku-i-biznesit-mundeson-krijimin-e-vendeve-te-reja-te-punes/20%Monthly2018-07-06 16:54
https://kosovapost.net/franca-ne-gjysmefinale-muslera-gabon-dhe-uruguai-shkon-ne-shtepi/20%Monthly2018-07-06 16:39
https://kosovapost.net/delawie-i-shqetesuar-per-presionin-qe-po-u-behet-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-06 16:28
https://kosovapost.net/kush-eshte-shqiptari-qe-u-fundos-nga-whatsapp-i/20%Monthly2018-07-06 16:15
https://kosovapost.net/pritet-vetem-firma-ronaldo-kreu-me-sukses-testet-mjekesore/20%Monthly2018-07-06 16:03
https://kosovapost.net/supergol-griezmann-i-thyen-duart-portierit-te-uruguait/20%Monthly2018-07-06 15:58
https://kosovapost.net/irani-do-te-mbylle-ngushticen-e-hormuzit-ne-rast-te-embargos-ndaj-tij/20%Monthly2018-07-06 15:27
https://kosovapost.net/turqi-presidentet-e-17-vendeve-pjesemarres-ne-ceremonine-e-betimit-te-presidentit-erdogan/20%Monthly2018-07-06 15:25
https://kosovapost.net/per-deputetet-me-i-rendesishem-kampionati-boteror-se-sa-kuvendi/20%Monthly2018-07-06 15:20
https://kosovapost.net/frasher-krasniqi-ben-sherr-ne-kuvend/20%Monthly2018-07-06 15:13
https://kosovapost.net/si-ju-kthye-ora-e-dores-e-spiunit-izraelit-eli-cohen-ne-vendin-e-tij-pas-gjysme-shekulli/20%Monthly2018-07-06 14:52
https://kosovapost.net/shenohet-goli-i-pare-ne-ndeshjen-uruguai-france/20%Monthly2018-07-06 14:48
https://kosovapost.net/dhurate-madheshtore-per-marina-vjollcen/20%Monthly2018-07-06 14:45
https://kosovapost.net/afer-nenshkrimit-me-barcelonen-zevendesuesi-i-andres-iniestas/20%Monthly2018-07-06 14:43
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-me-nje-kerkese-te-rendesishme-per-qytetaret/20%Monthly2018-07-06 14:25
https://kosovapost.net/arrestohet-drejtori-i-urologjise-pasi-kerkoi-100-euro-nga-pacienti/20%Monthly2018-07-06 14:06
https://kosovapost.net/policia-tregon-procesin-e-rekrutimit-per-pjesetaret-e-rinje/20%Monthly2018-07-06 14:13
https://kosovapost.net/denohet-me-10-vjet-burg-per-korrupsion-ish-kryeministri-pakistanez-nawaz-sharif/20%Monthly2018-07-06 13:34
https://kosovapost.net/haradinaj-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-e-suedise-ne-kosove/20%Monthly2018-07-06 13:19
https://kosovapost.net/e-thone-amerikanet-nuk-jeni-shqiptar-nese-nuk-beni-keto-gjera/20%Monthly2018-07-06 13:18
https://kosovapost.net/reagon-bekim-jashari-nuk-i-largova-une-njerezit-e-lushtakut/20%Monthly2018-07-06 13:26
https://kosovapost.net/ledri-vula-ne-bashkepunim-me-reperin-e-njohur-boteror-foto/20%Monthly2018-07-06 13:11
https://kosovapost.net/paralajmeron-surroi-gjeneratat-e-ardhshme-mund-ta-paguajne-me-gjak-marreveshjen-e-thacit/20%Monthly2018-07-06 12:48
https://kosovapost.net/daciq-hidherohet-me-amerikanet-dhe-anglezet-per-kosoven/20%Monthly2018-07-06 12:34
https://kosovapost.net/imam-muhidin-ahmeti-me-humbjen-e-dijeterve-humb-edhe-dituria/20%Monthly2018-07-06 12:29
https://kosovapost.net/ish-baza-e-kfor-it-i-jepet-ne-pronesi-komunes-se-suharekes/20%Monthly2018-07-06 12:07
https://kosovapost.net/remzije-istrefi-peci-gjyqtarja-e-re-e-kushtetueses/20%Monthly2018-07-06 11:57
https://kosovapost.net/suedia-ben-thirrje-per-heqjen-e-bllokades-izraelite-mbi-rripin-e-gazes/20%Monthly2018-07-06 11:51
https://kosovapost.net/femijet-e-bllokuar-ne-tajlande-humb-jeten-njeri-nga-zhytesit/20%Monthly2018-07-06 11:43
https://kosovapost.net/kosova-nuk-do-ti-shpetoj-stuhise-se-motit-te-lige-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-06 11:32
https://kosovapost.net/jashari-partite-politike-ta-votojne-ligjin-e-ri/20%Monthly2018-07-06 12:41
https://kosovapost.net/haradinaj-deputetet-e-ldkse-jane-bere-si-dhelpera/20%Monthly2018-07-06 11:03
https://kosovapost.net/votohet-rezoluta-per-mergimtaret/20%Monthly2018-07-06 10:55
https://kosovapost.net/qeveria-miraton-ligjin-per-pronat-komunat-behen-me-zot-shtepie/20%Monthly2018-07-06 10:50
https://kosovapost.net/ismaili-ligji-per-pagat-duhet-te-korrigjoje-padrejtesite-ne-sektorin-e-shendetesise/20%Monthly2018-07-06 10:31
https://kosovapost.net/deputetet-mbesin-pa-pushim-ja-arsyeja/20%Monthly2018-07-06 10:22
https://kosovapost.net/pse-ldk-nuk-po-ngrite-mocion-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-07-06 10:20
https://kosovapost.net/drecun-nuk-kam-informacion-se-serbet-po-largohen-nga-fsk-ja/20%Monthly2018-07-06 09:35
https://kosovapost.net/shba-kine-dhe-lufta-per-supremaci-ne-ekonomine-boterore/20%Monthly2018-07-06 09:30
https://kosovapost.net/zbulohet-cfare-problemi-shendetesor-ka-shyhrete-behluli/20%Monthly2018-07-06 09:36
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-kushdo-qe-e-shkele-kushtetuten-shkarkohet/20%Monthly2018-07-06 09:23
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-i-alarmuar-kosova-mund-te-mbetet-pa-mjeke/20%Monthly2018-07-06 09:13
https://kosovapost.net/nje-person-sulmon-fizikisht-zyrtarin-per-urbanizem-ne-vushtrri-arrestohet/20%Monthly2018-07-06 09:07
https://kosovapost.net/qeveria-ndane-228-mije-euro-per-rehabilitimin-e-invalideve-te-luftes/20%Monthly2018-07-06 08:57
https://kosovapost.net/linda-morina-cdo-dite-nga-30-meshkuj-kane-vdekur-per-mua/20%Monthly2018-07-06 08:53
https://kosovapost.net/veterani-i-luftes-salih-hazrolli-behet-me-shtepi-te-re/20%Monthly2018-07-06 08:33
https://kosovapost.net/ura-e-kacanikut-me-e-gjata-ne-rajon/20%Monthly2018-07-06 08:27
https://kosovapost.net/nisin-cerekfinalet-e-boterorit-ja-kush-do-te-mungoje-te-franca/20%Monthly2018-07-06 08:20
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-negative-te-gerhitjes/20%Monthly2018-07-06 08:13
https://kosovapost.net/federata-zvicerane-e-futbollit-hakmerret-ndaj-futbollisteve-qe-ben-simbolin-e-shqiponjes/20%Monthly2018-07-06 08:07
https://kosovapost.net/insektet-shqetesojne-qytetaret-e-prishtines/20%Monthly2018-07-06 08:04
https://kosovapost.net/nuk-ka-revokim-njohjesh-serbia-po-ben-fushate-te-rreme-lajmesh/20%Monthly2018-07-06 07:54
https://kosovapost.net/qeveria-u-dergon-deputeteve-raportin-per-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2018-07-06 07:46
https://kosovapost.net/projektligji-per-dhomen-e-posacme-kunder-kushtetutes/20%Monthly2018-07-06 07:31
https://kosovapost.net/nuk-ka-asnje-revokim-te-njohjeve/20%Monthly2018-07-06 07:27
https://kosovapost.net/philip-s-kosnett-zevendeson-ambasadorin-delawie-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-06 07:11
https://kosovapost.net/ndryshimet-ne-kodin-penal-si-garanci-per-luftimin-e-krimit-ne-prokurimin-publik/20%Monthly2018-07-06 06:54
https://kosovapost.net/futbollisti-i-njohur-ndryshon-pamjen-ja-si-duket-tani-foto/20%Monthly2018-07-06 06:50
https://kosovapost.net/largoni-thinjat-me-lekure-patatesh-ja-si-ta-beni/20%Monthly2018-07-06 06:46
https://kosovapost.net/kaos-nga-moti-i-pazakonte-33-te-vdekur-nga-vapa/20%Monthly2018-07-06 06:39
https://kosovapost.net/hyjne-ne-fuqi-tarifat-amerikane-mbi-importet-kineze/20%Monthly2018-07-06 06:36
https://kosovapost.net/rusi-2018-keto-jane-golat-me-te-bukur-te-shenuar-ne-fazen-e-grupeve-video/20%Monthly2018-07-06 06:41
https://kosovapost.net/deschamps-ndjen-rrezikun-uruguai-nuk-eshte-si-argjentina/20%Monthly2018-07-06 06:30
https://kosovapost.net/sot-fillon-greva-e-pergjithshme-e-punetoreve-te-postes-se-kosoves/20%Monthly2018-07-06 06:18
https://kosovapost.net/moti-sot-i-ndryshueshem-2/20%Monthly2018-07-06 06:11
https://kosovapost.net/largimi-nga-milani-pergjigjet-rodriguez/20%Monthly2018-07-05 21:10
https://kosovapost.net/ldk-ja-pro-thacit-qe-ta-udheheq-dialogun/20%Monthly2018-07-05 21:04
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-zbulon-dicka-te-papritur-per-rugoven-ja-cka-kishte-bere-kunder-thacit/20%Monthly2018-07-05 20:58
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-synon-rritjen-e-sherbimeve-mjekesore-ne-te-gjitha-komunat/20%Monthly2018-07-05 20:47
https://kosovapost.net/kanada-mbeshtet-bojkotin-e-produkteve-amerikane/20%Monthly2018-07-05 20:43
https://kosovapost.net/vazhdon-lufta-e-daciqit-me-pacollin-ky-i-fundit-e-demanton-per-papua-guinean-e-re/20%Monthly2018-07-05 20:23
https://kosovapost.net/kosova-ia-pagoi-40-mije-euro-ne-dite-bechtel-enkes/20%Monthly2018-07-05 20:16
https://kosovapost.net/kanada-vala-e-te-nxehtit-ka-shkaktuar-mbi-30-viktima/20%Monthly2018-07-05 20:05
https://kosovapost.net/studim-klima-ka-ndryshuar-edhe-miliona-vite-me-pare-nga-gazrat-me-efekt-serre/20%Monthly2018-07-05 19:54
https://kosovapost.net/ne-shba-po-hetohet-si-mashtrues-ai-qe-u-shpall-ambasador-nderi-ne-kosove/20%Monthly2018-07-05 19:53
https://kosovapost.net/a-ka-lidhje-me-personin-qe-e-kercenoi-drenorin-flet-lladrovici/20%Monthly2018-07-05 19:24
https://kosovapost.net/thaci-monark-apo-thaci-president/20%Monthly2018-07-05 19:16
https://kosovapost.net/qendra-bamirese-e-nenes-tereze-ne-indi-ka-shitur-femije/20%Monthly2018-07-05 19:09
https://kosovapost.net/shfaqet-problem-te-juventusi-higuain-nuk-e-do-ronaldon-aty/20%Monthly2018-07-05 18:46
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-kerkon-mbeshtetjen-e-gjermanise-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-05 18:36
https://kosovapost.net/bashke-me-te-rinjte-do-ta-fuqizojme-kosoven/20%Monthly2018-07-05 18:20
https://kosovapost.net/vuqic-tregon-nese-do-te-zbulohet-vrasesi-i-ivanoviqit/20%Monthly2018-07-05 18:01
https://kosovapost.net/kroacia-shkon-ne-finale-te-kampionatit-boteror/20%Monthly2018-07-05 17:27
https://kosovapost.net/vazhdon-propaganda-serbe-ky-shtet-sapo-e-ka-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-07-05 17:24
https://kosovapost.net/be-vazhdon-edhe-zyrtarisht-sanksionet-kunder-rusise/20%Monthly2018-07-05 16:59
https://kosovapost.net/doreheqjet-e-pjesetareve-serbe-nga-fsk-skenare-nga-serbia-per-tu-viktimizuar/20%Monthly2018-07-05 16:45
https://kosovapost.net/rrefehet-pjestari-serb-keshtu-na-detyrojne-ta-braktisim-fsk-ne/20%Monthly2018-07-05 16:23
https://kosovapost.net/asnje-i-denuar-per-viktimat-e-dhunes-seksuale-te-luftes/20%Monthly2018-07-05 15:59
https://kosovapost.net/partite-serbe-kerkojne-llogari-nga-vuciqi-therrasin-seance-te-jashtezakonshme-per-kosoven/20%Monthly2018-07-05 15:52
https://kosovapost.net/rrahje-mes-serbeve-e-shqiptareve-ne-prelluzhe-policia-jep-detajet/20%Monthly2018-07-05 15:40
https://kosovapost.net/derguti-se-ka-ndermend-ta-leshoi-poziten-e-nenkryetares/20%Monthly2018-07-05 15:29
https://kosovapost.net/qeveria-u-jep-lajmin-e-keq-per-pagat-punetoret-e-postes-neser-ne-greve/20%Monthly2018-07-05 15:17
https://kosovapost.net/seanca-e-kuvendit-vazhdon-neser-ne-oren-1100/20%Monthly2018-07-05 15:01
https://kosovapost.net/zbulohet-produkti-qw-ndalon-perhapjen-e-super-baktereve/20%Monthly2018-07-05 15:03
https://kosovapost.net/zhgenjyese-zbulohet-koheqendrimi-shtrire-i-neymarit-ne-boteror/20%Monthly2018-07-05 14:48
https://kosovapost.net/konfirmohet-lidhja-mes-serbit-dhe-ish-miss-kosoves/20%Monthly2018-07-05 14:32
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vila-super-luksoze-ku-do-te-qendroje-ronaldo-ne-torino/20%Monthly2018-07-05 14:08
https://kosovapost.net/hoxha-i-lut-gjermanet-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-07-05 14:18
https://kosovapost.net/analistet-be-ja-te-mos-heshte-ndaj-presionit-te-serbise-kunder-pjesetareve-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-05 13:38
https://kosovapost.net/demaliaj-mustafa-nuk-shkoj-ne-gjermani-pse-ishte-i-semure-por-iku-nga-kontratat/20%Monthly2018-07-05 13:32
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-ja-sa-gjuhe-fliten-ne-bote/20%Monthly2018-07-05 13:31
https://kosovapost.net/per-thacin-me-e-rendesishme-eshte-qe-te-shkoje-ne-bruksel-sesa-te-merret-me-bisedime-me-serbine/20%Monthly2018-07-05 13:16
https://kosovapost.net/auditori-heton-komunen-shpendi-relaksohet-ne-deti/20%Monthly2018-07-05 13:17
https://kosovapost.net/fillojne-korrje-shirjet-ne-malisheve/20%Monthly2018-07-05 13:01
https://kosovapost.net/panik-ne-shqiperi-serish-termet/20%Monthly2018-07-05 12:58
https://kosovapost.net/fifa-perzgjedh-arbitrat-e-cerekfinaleve-keta-jane-kryesoret/20%Monthly2018-07-05 12:50
https://kosovapost.net/bujqesia-hapesinore-serra-ne-orbiten-e-tokes-per-te-kultivuar-domate/20%Monthly2018-07-05 12:36
https://kosovapost.net/dua-lipa-ne-paris-imazhet-mahnitese-foto/20%Monthly2018-07-05 12:07
https://kosovapost.net/shpallen-rezultatet-perfundimtare-te-zgjedhjeve-ne-turqi-erdogan-fiton-me-5259-per-qind-te-votave/20%Monthly2018-07-05 12:05
https://kosovapost.net/ldk-i-pergjigjet-haradinajt-e-ke-bere-edhe-me-te-paqarte-ceshtjen-e-53-milioneshit/20%Monthly2018-07-05 11:55
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-pata-qare-pa-e-paguar-borxhin-qe-ma-la-ne-tavoline-ldk-e-lutfi-zharku/20%Monthly2018-07-05 11:49
https://kosovapost.net/egjipt-gjykata-heq-nga-lista-e-terroristeve-ish-presidentin-mursi/20%Monthly2018-07-05 11:21
https://kosovapost.net/vellau-e-sulmon-motren-e-bene-per-spital/20%Monthly2018-07-05 11:13
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-suedia-do-te-fitoje-ndaj-anglise/20%Monthly2018-07-05 11:15
https://kosovapost.net/neser-fillojne-ethet-e-cerekfinales-se-boterorit-rusia-2018/20%Monthly2018-07-05 11:13
https://kosovapost.net/liburn-aliu-53-milionet-penalizim-per-qeverine/20%Monthly2018-07-05 11:02
https://kosovapost.net/sulmuesit-qe-deshen-ta-vrasin-ziadin-selen-denohen-me-815-vjet-burg/20%Monthly2018-07-05 10:56
https://kosovapost.net/brenda-gjykates-sulmohet-zyrtari-policore/20%Monthly2018-07-05 10:57
https://kosovapost.net/ja-pse-nuk-duhet-te-hani-shalqinin-qe-ka-te-cara-brenda/20%Monthly2018-07-05 10:50
https://kosovapost.net/aksident-ne-fshatin-lebane-te-prishtines/20%Monthly2018-07-05 10:41
https://kosovapost.net/haradinaj-flet-per-menaxhimin-e-hapesires-ajrore-te-kosoves/20%Monthly2018-07-05 10:35
https://kosovapost.net/barcelona-shet-lojtarin-me-te-mire-ne-premierlige/20%Monthly2018-07-05 10:34
https://kosovapost.net/senatori-i-shba-se-turqia-e-gjene-veten-ne-mocal/20%Monthly2018-07-05 10:28
https://kosovapost.net/zekes-sfeqles-kurteshit-e-pacollit-nuk-u-shko-fjala/20%Monthly2018-07-05 10:17
https://kosovapost.net/dy-fjale-per-turizmin-ne-turqi-per-shqiperine-ulqinin-dhe-per-kosoven/20%Monthly2018-07-05 09:52
https://kosovapost.net/berisha-duhet-te-kemi-nje-ligj-per-pastrimin-e-figurave-publike/20%Monthly2018-07-05 09:41
https://kosovapost.net/minatoret-kjo-qe-po-ndodh-sot-me-trepcen-turp-per-qeverine-nuk-lejojme-humbjen-e-trepces/20%Monthly2018-07-05 09:47
https://kosovapost.net/apostolova-eshte-arritur-progres-me-femijet-qe-jane-ne-konflikt-me-ligjin/20%Monthly2018-07-05 09:12
https://kosovapost.net/reuters-george-washington-ka-prejardhje-shqiptare/20%Monthly2018-07-05 09:09
https://kosovapost.net/lansohet-platforma-e-prokurimit-publik-te-hapur-dhe-transparent/20%Monthly2018-07-05 09:03
https://kosovapost.net/presion-nga-beogradi-brenda-6-muajve-merret-vendimi-per-pjestaret-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-07-05 08:55
https://kosovapost.net/mourinho-transferon-shaqirin-ne-man-utd/20%Monthly2018-07-05 08:41
https://kosovapost.net/nisin-problemet-mes-serbise-e-rusise/20%Monthly2018-07-05 08:35
https://kosovapost.net/emiri-i-katarit-viziton-sot-francen/20%Monthly2018-07-05 08:27
https://kosovapost.net/zyrtaret-amerikane-duke-i-thene-ibrahim-rugoves-rrofte-kosova-video/20%Monthly2018-07-05 08:22
https://kosovapost.net/malazezet-e-kosoves-e-perkrahin-thacin-si-udheheqes-te-dialogut/20%Monthly2018-07-05 08:04
https://kosovapost.net/pese-arsye-pse-duhet-te-pini-nje-luge-caj-uthull-molle-para-se-te-flini/20%Monthly2018-07-05 08:02
https://kosovapost.net/kryeministri-polak-polonia-do-nje-evrope-ndryshe/20%Monthly2018-07-05 07:58
https://kosovapost.net/bekim-jashari-thote-se-po-kthehet-besimi-i-qytetareve-ne-skenderaj/20%Monthly2018-07-05 07:52
https://kosovapost.net/haradinaj-dikush-po-ushtron-krim-ndaj-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-07-05 07:37
https://kosovapost.net/agjensia-kunderkorrupsionit-paralajmeron-padi-ndaj-vendimit-per-rritjen-e-pagave/20%Monthly2018-07-05 07:24
https://kosovapost.net/sot-protesta-e-opozites-dhe-shoqerise-civile-para-parlamentit/20%Monthly2018-07-05 07:15
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-amerikan-ne-beograd-trump-e-putin-nuk-do-te-diskutojne-per-zgjidhjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-05 07:06
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-komunikacioni-ne-kline/20%Monthly2018-07-05 06:56
https://kosovapost.net/koleksionistet-8-miliard-dollare-te-ngrira-neper-sallone/20%Monthly2018-07-05 06:52
https://kosovapost.net/neymar-tallet-me-kritiket-simulon-edhe-ne-stervitje-foto/20%Monthly2018-07-05 06:48
https://kosovapost.net/pese-termete-tronditen-shqiperine-gjate-nates/20%Monthly2018-07-05 06:44
https://kosovapost.net/luftimi-i-korrupsionit-ende-nen-llupen-e-be-se/20%Monthly2018-07-05 06:34
https://kosovapost.net/pse-nuk-e-pranon-lidhjen-ja-pergjigjia-e-moderatores/20%Monthly2018-07-05 06:28
https://kosovapost.net/vetem-per-10-minuta-embelsiren-me-e-shijshme-ne-bote/20%Monthly2018-07-05 06:26
https://kosovapost.net/a-e-kerkoi-ronaldo-vete-transferimin-te-juventusi/20%Monthly2018-07-05 06:15
https://kosovapost.net/opozita-se-heq-vijen-e-kuqe-per-presidentin/20%Monthly2018-07-05 06:10
https://kosovapost.net/kryeministri-rrefehet-para-ligjvenesve-per-53-milionet-e-bechtel-enkas/20%Monthly2018-07-05 06:04
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-22/20%Monthly2018-07-05 05:58
https://kosovapost.net/ronaldo-njofton-realin-se-deshiron-te-kaloje-te-juve/20%Monthly2018-07-04 21:40
https://kosovapost.net/mos-ia-mesyni-kesaj-pike-kufitare-kolonat-deri-ne-dy-ore/20%Monthly2018-07-04 21:12
https://kosovapost.net/merkel-be-deshiron-te-shmange-luften-tregtare/20%Monthly2018-07-04 20:55
https://kosovapost.net/veseli-paralajmeron-se-liberalizimi-mund-te-rrezikohet-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-04 20:15
https://kosovapost.net/ekstradohet-per-ne-zvicer-nje-shtetas-i-kosoves/20%Monthly2018-07-04 20:06
https://kosovapost.net/djemte-ne-tajlanda-jane-mire-por-shpetimi-i-tyre-nga-shpella-mund-te-zgjase-me-muaj/20%Monthly2018-07-04 19:25
https://kosovapost.net/neser-mblidhet-keshilli-i-sigurise-se-kosoves/20%Monthly2018-07-04 19:13
https://kosovapost.net/lojaliteti-i-shqiptareve-ndaj-te-huajeve-eshte-endemik/20%Monthly2018-07-04 19:08
https://kosovapost.net/senatori-amerikan-turqia-mund-te-jete-force-stabilizuese-e-rajonit/20%Monthly2018-07-04 18:47
https://kosovapost.net/arrestohet-daja-i-lladrovcit-e-kercenonte-me-jete-xhavit-drenorin/20%Monthly2018-07-04 18:35
https://kosovapost.net/onkologjia-se-shpejti-me-brahiterapi/20%Monthly2018-07-04 18:21
https://kosovapost.net/ldk-dhe-vv-bojktojne-takimin-e-partive-politike-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-04 17:52
https://kosovapost.net/izraeli-luan-nje-rol-shume-shkaterrues-ne-rajon/20%Monthly2018-07-04 17:48
https://kosovapost.net/haradinaj-akuza-mbi-limajn-e-thacin-thote-se-miq-te-mire-dhe-darkojne-se-bashku/20%Monthly2018-07-04 17:43
https://kosovapost.net/peshku-parandalon-semundjet-mendore-qe-nderlidhen-me-moshen/20%Monthly2018-07-04 17:25
https://kosovapost.net/kufijte-komunale-bllokojne-uren-mbi-iber/20%Monthly2018-07-04 17:19
https://kosovapost.net/abidal-reagon-ne-lidhje-me-raportimet-per-transplantimin-ilegal-te-melcise/20%Monthly2018-07-04 17:03
https://kosovapost.net/veseli-pdk-po-krijon-gjenerate-per-qeverisje-transformuese-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-04 16:48
https://kosovapost.net/nje-udhetar-ne-gjurmet-e-qyteterimit-te-humbur-fuat-sezgin/20%Monthly2018-07-04 16:37
https://kosovapost.net/merkel-kontributi-i-turqise-per-ceshtjen-e-refugjateve-eshte-shume-i-rendesishem/20%Monthly2018-07-04 16:25
https://kosovapost.net/okb-ja-e-shqetesuar-nga-vendimi-i-izraelit-per-te-rrenuar-fshatin-palestinez-han-al-ahmer/20%Monthly2018-07-04 16:22
https://kosovapost.net/vv-kuvendi-i-kosoves-duhet-tia-tregoje-vijat-e-kuqe-presidentit-thaci/20%Monthly2018-07-04 16:14
https://kosovapost.net/kisha-kateralja-dhe-xhamia-vatikani-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2018-07-04 18:07
https://kosovapost.net/pompeo-dhe-lavrov-biseduan-per-samitin-mes-presidenteve-trump-dhe-putin/20%Monthly2018-07-04 16:00
https://kosovapost.net/vdekjet-e-paralajmeruara-te-luftetareve-te-uck-se/20%Monthly2018-07-04 16:29
https://kosovapost.net/tjeter-termet-epiqendra-sa-vjen-e-i-afrohet-tiranes/20%Monthly2018-07-04 15:24
https://kosovapost.net/era-e-forte-beri-deme-te-medha-ne-sheshin-zahir-pajaziti-foto/20%Monthly2018-07-04 15:21
https://kosovapost.net/haradinaj-ballafaqohet-me-deputetet-per-53-milionet/20%Monthly2018-07-04 15:06
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-disa-fjale-per-vizat-dialogun-e-trepcen/20%Monthly2018-07-04 14:41
https://kosovapost.net/vemendje-gjermania-kerkon-infermier-nga-kosova/20%Monthly2018-07-04 14:45
https://kosovapost.net/ne-rripin-e-gazes-nga-30-marsi-jane-plagosur-181-gazetare/20%Monthly2018-07-04 14:02
https://kosovapost.net/haxhiu-u-del-ne-mbrojtje-puntoreve-te-gjykatave/20%Monthly2018-07-04 13:47
https://kosovapost.net/apostolova-e-komenton-vjedhjen-e-zyrtares-se-masht-it-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-04 13:40
https://kosovapost.net/prekazi-mbledhe-diasporen-shqiptare/20%Monthly2018-07-04 14:00
https://kosovapost.net/fillojne-punimet-ne-rrugen-varosh-gerlice-te-ferizajt/20%Monthly2018-07-04 14:05
https://kosovapost.net/vv-sigurimi-i-puntoreve-ne-vendet-e-punes-shqetesuese-per-te-rinjet/20%Monthly2018-07-04 13:19
https://kosovapost.net/akp-ja-transferon-mbi-42-milione-euro-ne-fondin-e-konsoliduar-te-kosoves/20%Monthly2018-07-04 13:12
https://kosovapost.net/ushtria-izraelite-rrenon-nje-fshat-palestineze-prane-kudsit-lindor/20%Monthly2018-07-04 13:06
https://kosovapost.net/ne-qkuk-mjeket-nga-austria-operojne-27-femije/20%Monthly2018-07-04 13:01
https://kosovapost.net/komisioni-per-buxhet-kerkese-per-kuvendin-reduktoni-shpenzimet-e-drekave-e-udhetimeve/20%Monthly2018-07-04 12:55
https://kosovapost.net/dy-shtetas-nga-shqiperia-rrembejne-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-04 14:48
https://kosovapost.net/zyra-e-auditimit-shpenzon-8-milion-euro-per-qera-2/20%Monthly2018-07-04 12:26
https://kosovapost.net/lekundjet-e-fuqishme-ne-shqiperi-termeti-godet-edhe-shtetin-fqinje/20%Monthly2018-07-04 12:18
https://kosovapost.net/merkel-paralajmeron-trump-kunder-nje-lufte-tregtare/20%Monthly2018-07-04 12:16
https://kosovapost.net/termet-tjeter-ne-tirane/20%Monthly2018-07-04 12:08
https://kosovapost.net/pamje-nga-arrestimi-i-ish-drejtorit-te-prokurimit-ne-gjilan/20%Monthly2018-07-04 11:52
https://kosovapost.net/largimi-drejt-juventusit-ronaldo-nis-kerkimet-per-shtepi-ne-torino/20%Monthly2018-07-04 11:47
https://kosovapost.net/zyra-e-auditimit-shpenzon-8-milion-euro-per-qera/20%Monthly2018-07-04 12:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-per-vize-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-04 11:25
https://kosovapost.net/qytetaret-mendojne-qe-presidenti-thaci-duhet-ta-udheheq-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-04 10:43
https://kosovapost.net/izraeli-falenderohet-nga-serbia-per-mosnjohje-te-kosoves/20%Monthly2018-07-04 11:20
https://kosovapost.net/jordani-hapen-dy-kalime-kufitare-per-refugjatet-siriane/20%Monthly2018-07-04 10:32
https://kosovapost.net/be-informimi-i-qytetareve-per-marreveshjet-ne-dore-te-qeverise/20%Monthly2018-07-04 10:27
https://kosovapost.net/sapo-kthehet-nga-kampionati-boteror-ky-futbollist-hetohet-per-vrasje/20%Monthly2018-07-04 10:41
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-tirane-frike-e-madhe-tek-popullata/20%Monthly2018-07-04 10:10
https://kosovapost.net/lluka-nuk-ka-buxhet-te-mjaftueshem-per-shpronsime-ne-hade/20%Monthly2018-07-04 10:00
https://kosovapost.net/se-shpejti-filmi-per-iliret-bashkepunim-mes-italise-kroacise-dhe-sllovenise/20%Monthly2018-07-04 09:33
https://kosovapost.net/portieri-i-kroacise-shperthen-ne-lot-gjate-intervistes-ja-arsyeja-video/20%Monthly2018-07-04 09:29
https://kosovapost.net/maradona-hedh-akuze-te-rende-arbiter-hajdut-vodhi-kolumbine/20%Monthly2018-07-04 09:25
https://kosovapost.net/burri-i-ve-flaken-shtepise-vdes-se-bashku-me-gruan/20%Monthly2018-07-04 09:22
https://kosovapost.net/interpol-i-heq-nga-uebfaqja-kosovaret-e-kerkuar/20%Monthly2018-07-04 09:17
https://kosovapost.net/banoret-e-hades-porosi-per-kryeministrin-mos-manipuloni-por-dilni-me-nje-vendim-perfundimtar/20%Monthly2018-07-04 09:12
https://kosovapost.net/belgjike-sulmohet-vajza-muslimane/20%Monthly2018-07-04 08:59
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurise-se-okb-se-mblidhet-per-te-diskutuar-mbi-konfliktet-ne-siri/20%Monthly2018-07-04 08:20
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-shba-ne-per-pavaresine-populli-i-kosoves-u-eshte-perjetesisht-mirenjohes/20%Monthly2018-07-04 08:10
https://kosovapost.net/inicohen-15-raste-per-keqtrajtim-apo-braktisje-te-femijes/20%Monthly2018-07-04 08:05
https://kosovapost.net/serbet-e-duan-asociacionin-me-kompetencat-e-dakorduara-ne-bruksel/20%Monthly2018-07-04 08:00
https://kosovapost.net/pija-magjike-qe-largon-dhimbjen-e-barkut/20%Monthly2018-07-04 07:29
https://kosovapost.net/washington-moske-lufta-per-tregun-e-armeve-luftarake-dhe-tensioni-mes-aleateve-te-shba-se/20%Monthly2018-07-04 07:29
https://kosovapost.net/kjo-lule-do-tju-beje-milioner-gjendet-ne-kosove-e-shqiperi/20%Monthly2018-07-04 07:24
https://kosovapost.net/40-deputete-te-kuvendit-te-kosoves-kane-marre-pasaportat-e-shqiperise/20%Monthly2018-07-04 07:16
https://kosovapost.net/amerika-feston-242-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-07-04 06:58
https://kosovapost.net/ekipi-negociator-me-tete-trupa-mbeshtetes/20%Monthly2018-07-04 06:48
https://kosovapost.net/shqiperia-e-mali-i-zi-me-pike-te-perbashket-doganore-dhe-autostrade-te-kalter/20%Monthly2018-07-04 06:41
https://kosovapost.net/marreveshjet-e-brukselit-qe-mbahen-larg-syve-te-qytetareve/20%Monthly2018-07-04 06:35
https://kosovapost.net/kosovari-ne-zvicer-e-vret-kusheririn/20%Monthly2018-07-04 06:31
https://kosovapost.net/donald-trump-urdheron-uljen-e-flamujve-amerikane-ne-gjysme-shtize/20%Monthly2018-07-04 06:09
https://kosovapost.net/rashiti-besoj-se-partite-do-te-arrijne-konsensus-per-fazen-finale-te-dialogut/20%Monthly2018-07-04 06:04
https://kosovapost.net/apostolova-takon-anetaret-e-komisionit-per-arsim/20%Monthly2018-07-04 06:02
https://kosovapost.net/moti-sot-i-ndryshueshem/20%Monthly2018-07-04 05:59
https://kosovapost.net/krasniqi-per-thacin-asnjehere-nuk-ka-pasur-vija-te-kuqe/20%Monthly2018-07-03 21:36
https://kosovapost.net/shqiperi-edi-rama-anetaresimi-i-malit-te-zi-ne-nato-kontribut-ne-stabilitetin-e-rajonit/20%Monthly2018-07-03 21:27
https://kosovapost.net/trump-me-rregulla-te-reja-per-emigrantet/20%Monthly2018-07-03 20:51
https://kosovapost.net/tafili-levizja-vetevendosje-eshte-shpresa-e-fundit-per-popullin-tone/20%Monthly2018-07-03 21:21
https://kosovapost.net/vv-dialogu-pa-vija-te-kuqe-nenkupton-prekjen-e-territorit-te-vendit/20%Monthly2018-07-03 20:20
https://kosovapost.net/pas-kalimit-te-suedise-atmosfere-e-madhe-festive-ne-stokholm/20%Monthly2018-07-03 20:04
https://kosovapost.net/ushtaret-izraelite-plagosin-dhjetra-palestineze-ne-kufirin-me-gazen/20%Monthly2018-07-03 19:57
https://kosovapost.net/hasani-lutfi-hazirit-a-me-mire-me-dhane-donacion-per-futboll-apo-me-ble-mirenjohje/20%Monthly2018-07-03 19:54
https://kosovapost.net/armet-sekrete-amerikane-mund-te-bien-ne-duart-e-putinit/20%Monthly2018-07-03 19:33
https://kosovapost.net/gorani-dialogu-dhe-perfundimi-i-tij-eshte-urgjent-per-beogradin-e-jo-per-kosoven/20%Monthly2018-07-03 19:22
https://kosovapost.net/sa-dollare-kushton-mirenjohja-qe-haziri-thote-ta-kete-marre-nga-trumpi/20%Monthly2018-07-03 18:52
https://kosovapost.net/vdes-motra-e-ketij-kryetari/20%Monthly2018-07-03 18:43
https://kosovapost.net/zaev-referendumi-per-emrin-ne-fund-te-shtatorit-ose-tetorit/20%Monthly2018-07-03 18:37
https://kosovapost.net/raporti-i-ke-se-nuk-e-percakton-kohen-e-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-07-03 18:31
https://kosovapost.net/berisha-prezantohet-si-futbollist-i-lazios/20%Monthly2018-07-03 18:03
https://kosovapost.net/ngrohja-globale-shkrin-fytyren-e-trump-ne-akullnaje/20%Monthly2018-07-03 17:56
https://kosovapost.net/me-e-vlefshme-se-nafta-mafia-e-vjedh-ne-plazhe/20%Monthly2018-07-03 17:51
https://kosovapost.net/veseli-kerkon-mbeshtetjen-e-holandes-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-07-03 17:27
https://kosovapost.net/kryetari-i-vushtrrise-ia-nderron-baballakut-vendin-e-punes/20%Monthly2018-07-03 17:08
https://kosovapost.net/haxhileret-tetovare-me-bicikleta-mberrijne-ne-stamboll/20%Monthly2018-07-03 16:58
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-me-i-mire-i-ndeshjes-suedi-zvicer/20%Monthly2018-07-03 16:52
https://kosovapost.net/me-presionin-e-beogradit-zyrtare-serbet-shtrengohen-te-braktisin-fsk-ne/20%Monthly2018-07-03 16:41
https://kosovapost.net/sekretari-pompeo-me-5-korrik-do-te-vizitoje-korene-e-veriut/20%Monthly2018-07-03 16:18
https://kosovapost.net/eliminohet-zvicra-e-xhakes-dhe-shaqirit/20%Monthly2018-07-03 16:14
https://kosovapost.net/shperthen-gypi-vershohet-sheshi-zahir-pajaziti/20%Monthly2018-07-03 16:00
https://kosovapost.net/bomba-e-merkatos-real-madrid-shet-ronaldon-tek-gjiganti-italian/20%Monthly2018-07-03 15:30
https://kosovapost.net/cfare-po-hame-aku-bllokon-2-konteniere-me-50-2-ton-mish/20%Monthly2018-07-03 15:24
https://kosovapost.net/ska-udhetime-jasht-vendit-pa-autorizim/20%Monthly2018-07-03 15:21
https://kosovapost.net/kina-alarm-per-qytetaret-qe-udhetojne-ne-shba/20%Monthly2018-07-03 15:03
https://kosovapost.net/ky-kryetar-regjistron-pronen-ne-pronesi-te-perbashket-me-bashkeshorten/20%Monthly2018-07-03 14:37
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-rrit-te-hyrat-brenda-nje-viti/20%Monthly2018-07-03 14:30
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-ndan-mirenjohje-per-pjesetaret-e-fsk-se-2/20%Monthly2018-07-03 14:24
https://kosovapost.net/grusht-shteti-stabiliteti-ekonomik-dhe-burgosjet-ne-egjipt-2/20%Monthly2018-07-03 13:59
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-dhe-tika-nenshkruan-memorandumin-per-investim-ne-renovimin-e-shkolles-elena-gjika/20%Monthly2018-07-03 14:12
https://kosovapost.net/zero-shanse-per-azil-ne-gjermani-por-te-rinjte-shqiptare-kane-keto-mundesi/20%Monthly2018-07-03 13:16
https://kosovapost.net/arabia-saudite-do-te-loboje-qe-kosova-te-shtoje-numrin-e-njohjeve/20%Monthly2018-07-03 13:08
https://kosovapost.net/psd-kerkon-qe-kuvendi-ta-marre-rolin-udheheqes-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-07-03 12:55
https://kosovapost.net/trump-i-pakenaqur-me-aleatet-e-nato-s-ju-shkruan-leter/20%Monthly2018-07-03 12:40
https://kosovapost.net/levizja-per-bashkim-bisedimet-ne-faze-te-re-me-qasje-te-vjeter/20%Monthly2018-07-03 12:33
https://kosovapost.net/per-gjuriqin-kosova-eshte-e-serbise-me-kushtetute-dhe-me-rezoluten-1244/20%Monthly2018-07-03 12:19
https://kosovapost.net/kompleksi-i-jasharajve-behet-me-ligj-te-posacem/20%Monthly2018-07-03 12:18
https://kosovapost.net/vlora-shqiptare-mirepret-krahe-hapur-7000-emnaket-e-saj/20%Monthly2018-07-03 11:54
https://kosovapost.net/poroshenko-ne-serbi-shkaku-i-krimese-ukraina-nuk-e-njeh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-03 11:46
https://kosovapost.net/hoxha-projekti-me-luksemburgun-i-rendesishem-per-zbatimin-e-msase/20%Monthly2018-07-03 11:37
https://kosovapost.net/moralizimi-i-shoqerise/20%Monthly2018-07-03 11:34
https://kosovapost.net/eulex-gjykimet-e-reja-penale-do-te-kryhen-nga-autoritetet-e-kosoves/20%Monthly2018-07-03 11:28
https://kosovapost.net/unhcr-turqia-prine-me-numrin-e-refugjateve-ne-evrope/20%Monthly2018-07-03 11:14
https://kosovapost.net/malazezet-e-kosoves-mirepresin-dergimin-e-ushtareve-te-shtetit-te-tyre-ame-ne-kfor/20%Monthly2018-07-03 11:09
https://kosovapost.net/sipas-blicit-putini-e-trumpi-kane-rastin-ta-zgjidhin-ceshtjen-e-kosoves-per-nje-minute/20%Monthly2018-07-03 11:06
https://kosovapost.net/ministri-lluka-premton-ndaljen-e-keqperdorimeve-ne-telekomin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-03 10:59
https://kosovapost.net/inspektorati-policor-shenon-12-vjetorin-e-themelimit/20%Monthly2018-07-03 10:56
https://kosovapost.net/kryepeshkopi-denohet-me-12-muaj-burgim-per-ngacmim-seksual-te-femijeve/20%Monthly2018-07-03 11:00
https://kosovapost.net/hoxhaj-pesimist-nuk-pret-njohjen-e-kosoves-nga-pese-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-07-03 10:39
https://kosovapost.net/izraeli-do-te-ndal-ndihmen-dhene-familjeve-te-te-vdekurve-palestineze-dhe-te-paraburgosurve-nga-buxheti-i-palestines/20%Monthly2018-07-03 10:24
https://kosovapost.net/qeveria-fajtore-per-kontratat-qe-demtuan-buxhetin-e-kosoves/20%Monthly2018-07-03 10:28
https://kosovapost.net/britani-e-madhe-may-kete-jave-takohet-me-merkel-dhe-rutte-per-brexit-in/20%Monthly2018-07-03 09:59
https://kosovapost.net/katari-kerkon-nderhyrjen-e-okb-se-per-haxhinjte/20%Monthly2018-07-03 09:54
https://kosovapost.net/perfshihet-ne-zjarr-fabrika-ne-drenas/20%Monthly2018-07-03 09:53
https://kosovapost.net/po-mbahet-mbledhja-e-perbashket-e-qeverive-te-shqiperise-dhe-malit-te-zi/20%Monthly2018-07-03 09:30
https://kosovapost.net/beogradi-kerkon-perfshirjen-e-rusise-ne-bisedimet-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-03 09:23
https://kosovapost.net/mbi-100-vete-te-mbytur-ne-mesdhe-qe-nga-janari/20%Monthly2018-07-03 09:13
https://kosovapost.net/ne-prizren-plagoset-nje-person/20%Monthly2018-07-03 09:06
https://kosovapost.net/oda-ekonomike-kundershton-lejimin-e-importit-te-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-03 08:57
https://kosovapost.net/thaci-pergezon-bqk-ne-per-ruajtjen-e-stabilitetit-financiar/20%Monthly2018-07-03 08:44
https://kosovapost.net/mali-i-zi-sot-vendos-nese-do-te-dergoje-trupa-ushtarake-ne-kosove/20%Monthly2018-07-03 08:28
https://kosovapost.net/ndryshim-pozitiv-ne-qendrimin-e-mianmarit-per-kthimin-e-rohingyave/20%Monthly2018-07-03 08:22
https://kosovapost.net/trajneri-i-japonise-pas-eliminimit-jam-i-shkaterruar/20%Monthly2018-07-03 08:03
https://kosovapost.net/be-asociacioni-sipas-ligjeve-te-kosoves-por-edhe-marreveshjes-se-2015-s/20%Monthly2018-07-03 07:54
https://kosovapost.net/shba-qellimi-yne-eshte-te-rrisim-presionin-ndaj-iranit-qe-te-ule-shitjen-e-naftes/20%Monthly2018-07-03 08:15
https://kosovapost.net/afrona-e-blero-po-martohen-ne-shqiperi/20%Monthly2018-07-03 07:35
https://kosovapost.net/bashkimi-i-forcave-politike-ne-dialogun-me-serbine-i-domosdoshem/20%Monthly2018-07-03 07:34
https://kosovapost.net/angli-40-shkolla-ua-ndalojne-vajzave-per-te-hyre-ne-shkolle-me-funde/20%Monthly2018-07-03 07:18
https://kosovapost.net/deshtimi-ne-boteror-spanja-ne-kerkim-te-trajnerit-te-ri/20%Monthly2018-07-03 07:18
https://kosovapost.net/vijat-e-kuqe-te-dialogut/20%Monthly2018-07-03 07:04
https://kosovapost.net/arifi-bashkimi-i-forcave-politike-ne-dialogun-me-serbine-i-domosdoshem/20%Monthly2018-07-03 06:57
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-e-ardhshme-5/20%Monthly2018-07-03 07:25
https://kosovapost.net/a-po-prodhon-korea-e-veriut-ende-arme-berthamore/20%Monthly2018-07-02 22:11
https://kosovapost.net/nese-shkarkohet-nuk-do-ta-besoni-sa-miliona-fiton-trajneri-i-argjentines/20%Monthly2018-07-02 21:37
https://kosovapost.net/merkel-dhe-seehofer-i-dhene-fund-krizes-se-koalicionit/20%Monthly2018-07-02 21:12
https://kosovapost.net/zvicra-nuk-i-pranon-parate-per-shqiponjat/20%Monthly2018-07-02 21:00
https://kosovapost.net/per-vdekjen-e-shoferit-te-ministrit-xhafa-hoxha-zbulon-nje-detaj-trondites/20%Monthly2018-07-02 20:56
https://kosovapost.net/mali-i-zi-e-bilndon-me-gjemba-kufirin-me-shqiperine/20%Monthly2018-07-02 20:34
https://kosovapost.net/ronaldo-mban-menget-e-gjata-per-kete-arsye/20%Monthly2018-07-02 20:19
https://kosovapost.net/ndeshje-e-cmendur-belgjika-permbys-rezultatin-ne-momentin-e-fundit/20%Monthly2018-07-02 20:06
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-kosovaret-qe-kerkojne-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-07-02 19:42
https://kosovapost.net/skandaloze-ajo-cka-beri-ky-shofer-ne-prishtine/20%Monthly2018-07-02 19:38
https://kosovapost.net/neymar-ua-qon-kete-selam-rivaleve-te-tij/20%Monthly2018-07-02 18:55
https://kosovapost.net/gjenerali-iranian-izraeli-po-na-i-vjedh-rete-dhe-po-na-shkakton-thatesira/20%Monthly2018-07-02 18:37
https://kosovapost.net/elvana-gjata-dhe-ledri-vula-vijne-me-miken-e-tyre/20%Monthly2018-07-02 18:32
https://kosovapost.net/projektligji-per-pagat-sindikatat-paralajmerojne-greve/20%Monthly2018-07-02 18:23
https://kosovapost.net/be-ja-paralajmeron-tarifa-te-makinave/20%Monthly2018-07-02 18:18
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-gjerman-horst-zehofer-tha-sot-se-nuk-do-te-lejoje-ta-shkarkoje-personi-i-cili-eshte-ne-postin-e-kancelarit-te-vendit-duke-iu-falenderuar-atij-ai-kritikoi-kancelaren-angela-merk/20%Monthly2018-07-02 18:07
https://kosovapost.net/dergimi-i-ushtareve-te-malit-te-zi-ne-kosove-seshte-vendim-miqesor/20%Monthly2018-07-02 17:55
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-veseli-ne-holande-per-te-kerkuar-mbeshtetje-2/20%Monthly2018-07-02 17:43
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-veseli-ne-holande-per-te-kerkuar-mbeshtetje/20%Monthly2018-07-02 17:37
https://kosovapost.net/gjermania-planifikon-te-dergoje-forcat-kufitare-gjermane-ne-bullgari/20%Monthly2018-07-02 17:31
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-do-te-filloje-negociatat-me-vendet-e-afrikes-per-te-pare-nese-ato-jane-ne-gjendje-te-presin-te-ashtuquajturat-platforma-rajonale-zbarkimi-ne-territorin-e-tyre-dekl/20%Monthly2018-07-02 17:26
https://kosovapost.net/fillon-festivali-i-arkitektures-ne-kosove/20%Monthly2018-07-02 17:16
https://kosovapost.net/cfare-e-pret-ballkanin-nese-bie-qeveria-gjermane/20%Monthly2018-07-02 17:02
https://kosovapost.net/te-zhdukur-prej-9-ditesh-ne-shpelle-gjenden-te-gjalle-12-djemte/20%Monthly2018-07-02 16:56
https://kosovapost.net/fsk-se-zbulon-arsyen-e-largimit-te-pjesetareve-serb-nga-fsk/20%Monthly2018-07-02 16:29
https://kosovapost.net/si-te-humbim-peshen-e-tepert-ne-keta-muaj-vere/20%Monthly2018-07-02 16:07
https://kosovapost.net/neymar-me-brazilin-e-tij-kualifikohet-ne-qerekfinale/20%Monthly2018-07-02 16:03
https://kosovapost.net/keto-jane-menyrat-e-parandalimit-te-dhimbjes-se-shpines/20%Monthly2018-07-02 16:01
https://kosovapost.net/brazili-thyen-rekordin-me-me-se-shumti-gola-te-shenuara-ne-boteror/20%Monthly2018-07-02 15:48
https://kosovapost.net/plagoset-nje-person-ne-prizren-kjo-eshte-gjendja-e-tij/20%Monthly2018-07-02 15:39
https://kosovapost.net/arrestohet-transportuesi-i-bleteve-ilegale-te-sjella-nga-serbia/20%Monthly2018-07-02 15:27
https://kosovapost.net/a-e-ka-radhen-neymar-te-shkoj-ne-shtepi-brazili-apo-meksika/20%Monthly2018-07-02 15:08
https://kosovapost.net/ministria-e-puneve-te-brendshme-pranon-raportin-e-dash-it-per-trafikim-me-qenie-njerezore/20%Monthly2018-07-02 15:04
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-policia-e-kosoves-2/20%Monthly2018-07-02 14:50
https://kosovapost.net/te-shtena-armesh-ne-prishtine-2/20%Monthly2018-07-02 14:51
https://kosovapost.net/institucioni-i-fetvase-dhe-muftiu-ii/20%Monthly2018-07-02 15:22
https://kosovapost.net/sondazh-trump-u-kushton-rendesi-interesave-te-izraelit/20%Monthly2018-07-02 14:38
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-07-02 14:48
https://kosovapost.net/amerika-mbeshtet-thacin-ne-fazen-finale-te-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-07-02 14:29
https://kosovapost.net/vuciq-para-komisionerit-evropian-me-mire-kompromis-sesa-lufte-me-kosoven/20%Monthly2018-07-02 14:21
https://kosovapost.net/vajza-e-safete-mustafa-i-le-mbrapa-te-gjithe-vajzat-tjera-foto/20%Monthly2018-07-02 14:29
https://kosovapost.net/vendi-me-ndotjen-me-te-larte-te-ajrit-synon-importin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-07-02 14:08
https://kosovapost.net/publikohen-formacionet-zyrtare-te-ndeshjes-brazil-meksike/20%Monthly2018-07-02 13:49
https://kosovapost.net/pacolli-takoi-ambasadorin-jorezident-te-pakistanit-ne-kosove-ne-fokus-thellimi-i-bashkepunimit-tregtar/20%Monthly2018-07-02 13:45
https://kosovapost.net/pese-fakte-interesante-qe-nuk-i-keni-ditur-kurre/20%Monthly2018-07-02 13:22
https://kosovapost.net/te-shtena-armesh-ne-gracanice-tre-police-te-lenduar/20%Monthly2018-07-02 13:21
https://kosovapost.net/moske-festimet-per-kualifikimin-e-rusise-ne-gjysme-finale-vazhduan-deri-ne-mengjes/20%Monthly2018-07-02 13:18
https://kosovapost.net/izraeli-ia-ndalon-hyrjen-arkivistes-hebrejo-amerikane/20%Monthly2018-07-02 13:13
https://kosovapost.net/manaferra-frute-magjike-cilat-jane-vlerat-e-saj-ne-shendetin-tone/20%Monthly2018-07-02 13:08
https://kosovapost.net/dialogu-kosove-serbi-proces-jetik-i-karrieres-personale-te-thacit/20%Monthly2018-07-02 13:04
https://kosovapost.net/cfare-do-te-thote-kompromis-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-07-02 12:45
https://kosovapost.net/merkel-dhe-seehofer-do-te-takohen-per-ta-shpetuar-qeverine-e-koalicionit/20%Monthly2018-07-02 13:25
https://kosovapost.net/shba-nje-person-ka-sulmuar-me-thike-9-persona-mes-tyre-gjashte-femije/20%Monthly2018-07-02 12:48
https://kosovapost.net/vetevendosje-paralajmeron-padi-ndaj-presidentit-thaci/20%Monthly2018-07-02 12:29
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-atk-ja-per-ata-qe-mbledhin-kupone-fiskale/20%Monthly2018-07-02 12:14
https://kosovapost.net/kosova-ne-grup-me-keto-dy-shtete-per-eurobasket-2021/20%Monthly2018-07-02 12:40
https://kosovapost.net/gjuriq-reagon-ndaj-avni-arifit-e-kundershton-edhe-vuciqin/20%Monthly2018-07-02 11:29
https://kosovapost.net/hoxhaj-behrami-ka-qene-atdhetar-i-denje-vdekja-e-tij-humbje-per-kosoven/20%Monthly2018-07-02 13:12
https://kosovapost.net/ministri-serb-serbia-ska-fuqi-reale-ne-kosove/20%Monthly2018-07-02 11:02
https://kosovapost.net/azem-vllasi-nderlidhe-syrin-e-popullit-me-kumanoven-dhe-tentim-grushshtetin-ne-mal-te-zi/20%Monthly2018-07-02 10:49
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-ne-korene-e-veriut-ja-cfare-zbulojne-satelitet/20%Monthly2018-07-02 10:41
https://kosovapost.net/kjo-eshte-paga-marramendese-qe-do-te-marre-salah-ne-liverpool/20%Monthly2018-07-02 10:25
https://kosovapost.net/skandal-pedofilie-ne-serbi-skena-seksi-ne-mbathjet-e-femijeve/20%Monthly2018-07-02 10:19
https://kosovapost.net/ministria-e-kultures-ndan-vertetimat-e-pare-te-sponsorizimit/20%Monthly2018-07-02 10:16
https://kosovapost.net/donald-trump-kurre-nuk-pi-alkool-ja-arsyeja/20%Monthly2018-07-02 10:12
https://kosovapost.net/kmldnj-nderkombetareve-merruni-edhe-me-ekstremistet-ortodokse-jo-vetem-me-radikalizmin-islamik/20%Monthly2018-07-02 10:03
https://kosovapost.net/aktivistet-palestineze-me-rezistence-kulturore-protestuan-me-valle-kombetare-ndaj-agresionit-izraelit/20%Monthly2018-07-02 09:56
https://kosovapost.net/behxhet-pacolli-zbulon-se-pse-po-ndodh-vonesa-rreth-lajmit-per-vizat/20%Monthly2018-07-02 09:52
https://kosovapost.net/ldk-se-shpejti-me-tryeze-perfundimtare-te-partive-politike/20%Monthly2018-07-02 09:46
https://kosovapost.net/elvana-gjata-dhe-ledri-vula-surprizojne-fansat/20%Monthly2018-07-02 09:31
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-takoi-delegatet-e-2-korrikut/20%Monthly2018-07-02 09:27
https://kosovapost.net/mehmeti-shqiptaria-ka-vetem-nje-mall-qe-e-importon-qe-e-shet-rinine-e-vet/20%Monthly2018-07-02 09:18
https://kosovapost.net/familja-11-anetareshe-gjendet-e-varur-ne-tavanin-e-shtepise/20%Monthly2018-07-02 09:16
https://kosovapost.net/okb-zvogelon-buxhetin-e-misioneve-paqeruajtese/20%Monthly2018-07-02 09:10
https://kosovapost.net/zvicra-dhe-ekipet-multietnike-ne-kete-boteror-ne-syrin-e-analisteve/20%Monthly2018-07-02 08:59
https://kosovapost.net/stop-qeseve-plastike-nga-sot-nisin-gjobat/20%Monthly2018-07-02 08:53
https://kosovapost.net/pas-truprojes-do-te-vritet-edhe-ministri-i-brendshem-i-shqiperise-ja-kush-e-jep-alarmin/20%Monthly2018-07-02 08:38
https://kosovapost.net/babai-i-elvis-nacit-nderroi-jete-keto-jane-fjalet-prekese-te-tij-foto/20%Monthly2018-07-02 08:30
https://kosovapost.net/policia-italiane-arreston-disa-pjesetare-te-uckse-kishin-lidhje-edhe-me-kosoven/20%Monthly2018-07-02 08:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-synimi-kryesor-i-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-07-02 08:12
https://kosovapost.net/kryeministrja-norvegjeze-solberg-modeli-nordik-i-mundshem-ne-ballkan/20%Monthly2018-07-02 08:55
https://kosovapost.net/vdekja-e-bajrush-behramit-humbje-per-vendin/20%Monthly2018-07-02 07:56
https://kosovapost.net/salah-nenshkruan-kontrate-te-re-me-liverpool/20%Monthly2018-07-02 07:40
https://kosovapost.net/leter-publike-nga-babai-i-granit-xhakes-ja-cfare-shkruan-ai/20%Monthly2018-07-02 07:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-snajperisti-me-i-frikshem-ne-histori-ja-sa-njerez-vrau/20%Monthly2018-07-02 07:30
https://kosovapost.net/kroacia-ne-cerekfinale-ushtaret-kroate-bene-shqiponjen-si-xhaka-e-shaqiri/20%Monthly2018-07-02 07:28
https://kosovapost.net/serbia-vazhdon-te-kundershtoje-ashper-futjen-e-lojtareve-te-rinj-ne-dialog/20%Monthly2018-07-02 07:28
https://kosovapost.net/albin-kurti-me-kritika-ndaj-pushtetit-kujton-2-korrikun/20%Monthly2018-07-02 07:22
https://kosovapost.net/dy-favorite-te-boterorit-luajne-sot-per-bileten-e-cerekfinales/20%Monthly2018-07-02 07:20
https://kosovapost.net/nese-ju-dhemb-koka-filloni-ti-hani-keto-ushqime/20%Monthly2018-07-02 07:16
https://kosovapost.net/28-vjet-nga-deklarata-e-2-korrikut/20%Monthly2018-07-02 06:55
https://kosovapost.net/zvicra-nuk-do-te-pranoje-me-refugjate/20%Monthly2018-07-02 06:40
https://kosovapost.net/ndarja-synimi-i-serbise-karshi-kosoves/20%Monthly2018-07-02 06:33
https://kosovapost.net/libi-mbytet-nje-anije-me-100-migrante/20%Monthly2018-07-02 06:29
https://kosovapost.net/sulm-me-bombe-vriten-dy-ushtare-franceze-ne-mali/20%Monthly2018-07-02 06:25
https://kosovapost.net/levorja-e-molles-ben-mrekulli-sheron-keto-semundje/20%Monthly2018-07-02 06:21
https://kosovapost.net/pamje-te-renda-ja-cfare-i-ben-polici-te-arrestuarit-video/20%Monthly2018-07-02 06:16
https://kosovapost.net/historia-e-pabesueshme-e-shtetasit-te-kosoves-ne-france/20%Monthly2018-07-02 06:08
https://kosovapost.net/kroacia-ne-cerekfinale-e-ushtaret-kroate-bene-shqiponjen-si-xhaka-e-shaqiri/20%Monthly2018-07-02 06:02
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-pese-ditet-e-ardhshme-3/20%Monthly2018-07-02 06:00
https://kosovapost.net/kroacia-nuk-gabon-ne-penallti-ndaj-danimarkes-kualifikohet-ne-cerekfinale-te-boterorit-rusia-2018/20%Monthly2018-07-01 20:53
https://kosovapost.net/i-dashur-selldin-te-kerkoj-falje-ti-je-pergjegjesia-e-te-gjithe-neve/20%Monthly2018-07-01 20:16
https://kosovapost.net/aktakuzat-e-gjykates-specile-ky-eshte-lajmi-i-fundit/20%Monthly2018-07-01 19:56
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-hijeshon-rusine-ja-si-i-perkrahe-lojtaret/20%Monthly2018-07-01 19:33
https://kosovapost.net/canolli-me-rekord-absolut-ne-prevalle/20%Monthly2018-07-01 19:22
https://kosovapost.net/lamtumire-andres-iniesta/20%Monthly2018-07-01 19:08
https://kosovapost.net/rrefimi-i-ardian-koznikut-se-si-i-kishte-shpetuar-aksidentit-ajror-rruges-per-te-nenshkruar-me-hajdukun/20%Monthly2018-07-01 18:40
https://kosovapost.net/nuk-zbatohet-ligji-personat-me-nevoja-te-vecanta-diskriminohen-nga-institucionet/20%Monthly2018-07-01 18:27
https://kosovapost.net/kroaci-danimarke-shenohen-dy-gola-te-shpejte/20%Monthly2018-07-01 18:19
https://kosovapost.net/libri-i-shenjte-i-jusuf-gervalles/20%Monthly2018-07-01 18:05
https://kosovapost.net/ministri-i-shendetesise-kercenon-mjeket-e-papergjegjshem-me-largim-nga-puna/20%Monthly2018-07-01 17:53
https://kosovapost.net/306561-2/20%Monthly2018-07-01 17:39
https://kosovapost.net/shqiptaret-ne-zvicer-nuk-harrojne-ditet-e-clirimit-te-drenices/20%Monthly2018-07-01 17:05
https://kosovapost.net/a-mund-te-kthehet-degjimi-te-njerezit/20%Monthly2018-07-01 17:01
https://kosovapost.net/pas-dasmes-madheshtore-aferdita-dreshaj-merr-nje-surpriz-qe-nuk-e-ka-pritur-kurre/20%Monthly2018-07-01 17:00
https://kosovapost.net/flamuri-i-kosoves-ne-tarragona-2018-u-hoq-me-nderhyrjen-e-qeverise-se-spanjes/20%Monthly2018-07-01 16:46
https://kosovapost.net/spanja-ngrine-ne-rusi-i-bashkohet-argjentines-dhe-portugalise/20%Monthly2018-07-01 16:46
https://kosovapost.net/kujdes-mergimtare-nese-kaloni-nga-serbia-per-te-ardhur-ne-kosove/20%Monthly2018-07-01 16:27
https://kosovapost.net/shume-qytetare-ne-varrimin-e-16-vjecarit-qe-vdiq-ne-vendin-e-punes-foto/20%Monthly2018-07-01 16:14
https://kosovapost.net/januzaj-tregon-arsyen-pse-nuk-festoi-me-shqiponje/20%Monthly2018-07-01 14:48
https://kosovapost.net/kur-do-te-filloje-ndarja-e-shtesave-per-femijet-ne-kosove/20%Monthly2018-07-01 14:35
https://kosovapost.net/shqiperia-mes-destinacioneve-te-vitit-2018/20%Monthly2018-07-01 14:21
https://kosovapost.net/para-se-ti-jepte-fund-vetes-shoferi-i-fatmir-xhafes-kishte-festuar-ne-klube-nate/20%Monthly2018-07-01 14:05
https://kosovapost.net/xhaka-ylli-i-rrugeve-te-teheranit/20%Monthly2018-07-01 14:02
https://kosovapost.net/ministri-i-uran-ismajli-kercenon-mjeket-e-papergjegjshem-me-largim-nga-puna/20%Monthly2018-07-01 13:18
https://kosovapost.net/messi-i-nervozuar-le-kombetaren-e-argjentines/20%Monthly2018-07-01 13:00
https://kosovapost.net/gjeneve-protestohet-imami-i-mekkes-o-rob-i-amerikes-foto/20%Monthly2018-07-01 12:38
https://kosovapost.net/emergjenca-e-qkuk-me-160-raste-per-24-ore/20%Monthly2018-07-01 12:16
https://kosovapost.net/nje-lug-vaj-ulliri-ne-dite-ju-bene-te-jetoni-gjate/20%Monthly2018-07-01 11:55
https://kosovapost.net/washington-post-harrojeni-ronaldon-e-messin-e-kemi-xhaken-ne-boteror/20%Monthly2018-07-01 11:41
https://kosovapost.net/rama-bisedimet-per-anetaresim-ne-be-nuk-nisin-te-nesermen/20%Monthly2018-07-01 11:33
https://kosovapost.net/gjendet-nje-person-i-vdekur-ne-kline/20%Monthly2018-07-01 11:04
https://kosovapost.net/ne-ujerat-e-libise-shpetohen-270-emigrante/20%Monthly2018-07-01 10:56
https://kosovapost.net/mos-gaboni-te-lini-shishen-me-uje-ne-veture-gjate-veres-sepse-mund-te-ju-kushtoj-me-jete/20%Monthly2018-07-01 10:52
https://kosovapost.net/demtohet-xhamia-ne-llugaxhi-te-lipjanit/20%Monthly2018-07-01 10:46
https://kosovapost.net/vizat-mbajne-peng-endrrat-e-qytetareve/20%Monthly2018-07-01 10:30
https://kosovapost.net/danimarka-18-ndeshje-pa-humbur-kroatet-synojne-ta-prishin-kete-seri/20%Monthly2018-07-01 10:16
https://kosovapost.net/ibrahimovic-ka-treguar-edhe-nje-here-qe-ai-eshte-ne-super-forme/20%Monthly2018-07-01 09:50
https://kosovapost.net/krasniqi-thumbon-thacin-nuk-dine-cka-jane-vijat-e-kuqe-vetem-ke-degjuar-per-to/20%Monthly2018-07-01 09:23
https://kosovapost.net/shteti-pa-dite-clirimi/20%Monthly2018-07-01 09:18
https://kosovapost.net/fifa-denon-ff-te-serbise-per-transparentin-cetnik-ne-tribuna/20%Monthly2018-07-01 09:01
https://kosovapost.net/shba-ben-thirrje-per-ndryshim-te-regjimit-vitin-e-ardhshem-ky-takim-do-te-organizohet-ne-teheran/20%Monthly2018-07-01 08:47
https://kosovapost.net/avionet-amerikane-qe-u-zhduken-ne-trekendeshin-e-bermudes/20%Monthly2018-07-01 08:12
https://kosovapost.net/jovanoviq-rusia-mbeshteti-veprime-qe-cuan-ne-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-07-01 08:05
https://kosovapost.net/ronaldo-befason-me-fjalet-pas-eliminimit/20%Monthly2018-07-01 07:35
https://kosovapost.net/16-vjecari-nga-kosova-cudit-policet-gjerman/20%Monthly2018-07-01 06:41
https://kosovapost.net/reshjet-e-shiut-bllokojne-automjetet-ne-serbi/20%Monthly2018-07-01 06:35
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-07-01 05:50
https://kosovapost.net/sot-nisin-patrullimet-e-perbashketa-policore/20%Monthly2018-07-01 05:46