XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/flet-pronari-serb-i-lokalit-qe-u-sulmua-pas-vizites-se-thacit/20%Monthly2018-09-30 21:57
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-mire-per-vizat/20%Monthly2018-09-30 21:48
https://kosovapost.net/zbulohet-me-ne-fund-kapet-nusja-e-mozzikut-me-barkun-e-fryre/20%Monthly2018-09-30 21:05
https://kosovapost.net/me-air-albania-familjet-ne-nevoje-nga-e-gjithe-shqiperia-udhetojne-ne-stamboll/20%Monthly2018-09-30 20:45
https://kosovapost.net/lushtaku-i-con-selam-thacit-i-ke-harruar-krejt-shoket-e-luftes/20%Monthly2018-09-30 20:13
https://kosovapost.net/projektligji-per-referendumin-shkon-ne-kuvend-a-do-te-kete-referendum-per-luginen/20%Monthly2018-09-30 20:10
https://kosovapost.net/uragani-tramy-trondit-japonine/20%Monthly2018-09-30 20:06
https://kosovapost.net/kshz-nga-34-40-perqind-e-votave-te-numeruar-90-95-perqind-jane-per-6-perqind-kunder/20%Monthly2018-09-30 19:50
https://kosovapost.net/mot-befasues-ne-pese-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-30 19:41
https://kosovapost.net/ushqimi-gjysem-i-gatshem-rrit-rrezikun-e-depresionit/20%Monthly2018-09-30 19:13
https://kosovapost.net/xhaferi-qytetaret-vendosen-themelet-e-maqedonise-evropiane-tregon-pse-nuk-votoi/20%Monthly2018-09-30 18:52
https://kosovapost.net/zaev-ceshtja-kalon-ne-kuvend-nese-nuk-ka-konsensus-shkojme-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-30 19:07
https://kosovapost.net/o-president-i-ka-deke-nana-punes-se-korigjimit/20%Monthly2018-09-30 18:03
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-vazhdon-takimet-e-tij-ne-shba-ja-cilet-ishin-te-radhes/20%Monthly2018-09-30 18:00
https://kosovapost.net/deri-ne-1830-dalja-ne-referendum-vetem-34-per-qind/20%Monthly2018-09-30 17:27
https://kosovapost.net/nderron-jete-nje-vajze-e-mitur-i-bien-siper-dyert-e-oborrit/20%Monthly2018-09-30 17:00
https://kosovapost.net/thaci-i-zbute-fjalet-ja-cka-thote-per-protesten-e-se-shtunes/20%Monthly2018-09-30 16:58
https://kosovapost.net/presidenti-godet-haradinajn-une-shkoj-ne-veri-ne-adresa-publike-jo-fshehte/20%Monthly2018-09-30 16:49
https://kosovapost.net/thaci-nuk-mora-leje-nga-vuciqi-per-ta-vizituar-ujmanin/20%Monthly2018-09-30 16:34
https://kosovapost.net/juventus-ska-te-ndalur-po-e-transferon-talentin-20-vjecar/20%Monthly2018-09-30 16:05
https://kosovapost.net/a-po-shkon-drejt-deshtimit-referendumi-ne-maqedoni-dalje-e-ulet-deri-ne-ora-1700/20%Monthly2018-09-30 15:59
https://kosovapost.net/gashi-do-ti-ndihmojme-te-rinjte-te-pergatiten-per-tregun-e-punes/20%Monthly2018-09-30 15:52
https://kosovapost.net/shuhet-dirigjenti-i-njohur-nga-kosova/20%Monthly2018-09-30 15:25
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-i-kunderpergjigjet-thacit-per-ushtrine/20%Monthly2018-09-30 15:14
https://kosovapost.net/qeveria-ka-rritur-shpenzimet-e-luksit-10-milione-me-shume-per-mallra-e-sherbime/20%Monthly2018-09-30 14:55
https://kosovapost.net/a-kishte-marreveshje-thaci-vuciq-per-viziten-ne-ujman/20%Monthly2018-09-30 14:46
https://kosovapost.net/milani-sonte-duhet-te-fitoj-patjeter-shikoni-kush-do-te-jete-ne-stadium/20%Monthly2018-09-30 14:14
https://kosovapost.net/hoti-ne-degen-e-ldk-se-gjermani-thote-se-ata-jane-qeverisja-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-30 13:54
https://kosovapost.net/zbulohet-plani-se-cilat-vende-e-perkrahin-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-30 13:41
https://kosovapost.net/majko-tregon-se-cfare-e-gjen-serbine-nese-e-dergon-ushtrine-ne-kosove/20%Monthly2018-09-30 13:25
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-jep-nje-lajm-te-dhimbshem-per-qytetaret-e-skenderajt/20%Monthly2018-09-30 12:49
https://kosovapost.net/era-istrefit-i-deshton-koncerti-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-30 12:23
https://kosovapost.net/pas-protestes-se-djeshme-ky-eshte-reagimi-vetevendosje/20%Monthly2018-09-30 12:17
https://kosovapost.net/haradinaj-zbulon-se-cfare-i-thane-shba-te/20%Monthly2018-09-30 11:56
https://kosovapost.net/e-duan-shume-skuadra-por-thauvin-po-transferohet-te-gjiganti-i-premier-liges/20%Monthly2018-09-30 11:39
https://kosovapost.net/ushtaraket-shqiptare-certifikohen-nga-nato/20%Monthly2018-09-30 11:33
https://kosovapost.net/zagreb-shpallen-fituesit-e-gares-se-25-te-nderkombetare-te-leximit-te-kuranit/20%Monthly2018-09-30 11:28
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-fton-konference-urgjente-per-media/20%Monthly2018-09-30 11:11
https://kosovapost.net/ylli-i-romes-ka-dy-vite-qe-po-vuan/20%Monthly2018-09-30 10:56
https://kosovapost.net/studimi-i-oksfordit-mbajtja-e-shamise-u-lejon-grave-muslimane-te-integrohen-me-mire/20%Monthly2018-09-30 10:44
https://kosovapost.net/svecla-thaci-dje-tregoi-sa-i-rrezikshem-eshte-per-kosoven-dhe-policine-e-saj/20%Monthly2018-09-30 10:25
https://kosovapost.net/ideja-e-korrigjimit-te-kufijve-isa-mustafa-i-shkruan-leter-angela-merkel/20%Monthly2018-09-30 10:06
https://kosovapost.net/haradinaj-perkulet-para-nje-policit-shqiptar-qe-sherben-ne-amerike/20%Monthly2018-09-30 09:51
https://kosovapost.net/daciqi-paralajmeron-mbushjen-e-shpejte-te-burgut-te-scheveningenit-me-te-akuzuar-te-speciales/20%Monthly2018-09-30 09:38
https://kosovapost.net/dokumenti-sekret-i-hartuar-nga-shba-ja-dhe-be-ja-pa-gjermanine-mbeshtet-shkembimin-territorial-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-30 09:21
https://kosovapost.net/rruga-qe-u-mbyll-sot-ne-prishtine-pritet-te-shnderrohet-ne-shesh/20%Monthly2018-09-30 09:05
https://kosovapost.net/shba-te-nuk-e-kundershtojne-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-30 08:50
https://kosovapost.net/jeremiq-tony-blair-po-negocion-demarkacionin-e-kosoves-ne-emer-te-vuciqit/20%Monthly2018-09-30 08:35
https://kosovapost.net/para-se-te-nisej-ne-kosove-ja-me-ke-u-takua-haradianj-ne-new-york/20%Monthly2018-09-30 08:22
https://kosovapost.net/shkon-ne-832-numri-i-viktimave-nga-termeti-e-cunami-ne-indonezi/20%Monthly2018-09-30 08:02
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-nje-mesazh-per-shqiptaret-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-30 07:46
https://kosovapost.net/fillon-votimi-per-referendumin-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-30 07:33
https://kosovapost.net/samsung-shperndan-falas-galaxy-s9-ne-fshatin-appel/20%Monthly2018-09-30 07:20
https://kosovapost.net/rrezohet-avioni-i-pare-ne-histori-me-vlere-100-milione-dollare/20%Monthly2018-09-30 07:15
https://kosovapost.net/thaci-duhet-te-kaloj-neper-kuvend-per-marreveshjet-me-serbine/20%Monthly2018-09-30 07:11
https://kosovapost.net/nese-keni-bere-plane-per-tri-ditet-e-ardhshme-me-mire-shikoni-motin/20%Monthly2018-09-30 07:01
https://kosovapost.net/djemet-e-thacit-sy-pa-trembur-pa-antiplumb-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 22:10
https://kosovapost.net/vetevendosje-tregon-numrin-e-protestuesve/20%Monthly2018-09-29 21:10
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-serbet-zhbllokojne-rrugen-mitrovice-bernjak/20%Monthly2018-09-29 20:57
https://kosovapost.net/ushtrine-e-kam-ne-gatishmeri-maksimale-thote-vuciq/20%Monthly2018-09-29 20:48
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-niset-drejt-zubin-potokut/20%Monthly2018-09-29 20:42
https://kosovapost.net/vuciq-u-lutet-qytetareve-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-29 20:32
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-drejtori-i-gazivodes-pas-vizites-se-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 20:26
https://kosovapost.net/pacolli-tregon-sa-takime-ka-realizuar-ne-new-york/20%Monthly2018-09-29 20:02
https://kosovapost.net/vuciq-askush-nga-kosova-ska-te-drejte-te-shkoj-ne-veri-sot-u-shkelen-marreveshjet-e-brukselit/20%Monthly2018-09-29 19:40
https://kosovapost.net/hoti-thaci-dhe-njerezit-e-sigurimit-u-krekosen-me-skaf-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 19:29
https://kosovapost.net/mitrovica-mbulohet-nga-zjarri-foto/20%Monthly2018-09-29 19:13
https://kosovapost.net/thaci-shetit-liqenin-e-ujmanit-pa-antiplumb/20%Monthly2018-09-29 18:53
https://kosovapost.net/reagon-lista-serbe-pas-vizites-se-thacit-ne-ujman/20%Monthly2018-09-29 18:38
https://kosovapost.net/serbet-bllokojne-rrugen-mitrovice-bernjak/20%Monthly2018-09-29 18:21
https://kosovapost.net/kryetari-i-suharekes-thote-qe-do-ta-denoi-kompanine-nga-gjilani-qe-ndoti-komunen-e-tij/20%Monthly2018-09-29 18:11
https://kosovapost.net/22-vjecarja-e-zhdukur-ishte-nisur-ne-interviste-pune-dalin-detaje-te-reja/20%Monthly2018-09-29 18:17
https://kosovapost.net/ne-polikliniken-lanti-ne-prishtine-mjeku-thakral-po-bene-mrekulli-kthen-shikimin-e-humbur-te-syve/20%Monthly2018-09-29 17:33
https://kosovapost.net/gjuriq-ambasadat-perendimore-na-kerkuan-falje-per-rosu-n-ne-veri/20%Monthly2018-09-29 17:13
https://kosovapost.net/mori-pjese-ne-proteste-shkarkohet-kryetari-i-deges/20%Monthly2018-09-29 16:46
https://kosovapost.net/zjarr-ne-hyrje-te-vushtrrise-foto/20%Monthly2018-09-29 16:17
https://kosovapost.net/fisnik-ismajli-tregon-arsyen-e-pjesemarrjes-ne-protesten-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-29 16:10
https://kosovapost.net/haradinaj-e-ardhmja-nuk-do-te-ndertohet-duke-cenuar-sovranitetin/20%Monthly2018-09-29 16:00
https://kosovapost.net/goran-rakiq-kjo-eshte-hera-e-fundit-e-thacit-ne-veri-ujmani-eshte-i-serbeve/20%Monthly2018-09-29 15:35
https://kosovapost.net/veseli-i-quan-kurtin-dhe-thacin-manipulues-politik/20%Monthly2018-09-29 15:28
https://kosovapost.net/veseli-te-lihen-inatet-vetem-te-bashkuar-e-mundim-serbine/20%Monthly2018-09-29 15:14
https://kosovapost.net/genjeshtra-e-kryetarit-te-zubin-potokut-pas-vizites-se-thacit-ne-liqenin-e-gazivodes/20%Monthly2018-09-29 14:50
https://kosovapost.net/vuciqi-i-ankohet-nato-se-pse-thaci-vizitoi-ujmanin/20%Monthly2018-09-29 14:42
https://kosovapost.net/kurti-ka-nje-paralajmerim-te-radhes-derisa-perfundon-fjalimin-para-protestuesve/20%Monthly2018-09-29 14:23
https://kosovapost.net/kurti-republika-eshte-ne-rrezik-serbise-borxh-nuk-i-kemi-e-pavaresine-nuk-e-negociojme/20%Monthly2018-09-29 14:18
https://kosovapost.net/nje-suedeze-denohet-me-3-muaj-heqje-lirie-per-fyerje-te-muslimaneve/20%Monthly2018-09-29 14:13
https://kosovapost.net/kurti-kerkon-fundin-e-thacit-thacit-nuk-i-beson-askush-as-vetja-e-tij/20%Monthly2018-09-29 14:21
https://kosovapost.net/fisnik-ismajli-merr-pjese-ne-protesten-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-29 14:01
https://kosovapost.net/aliu-te-gjithe-se-bashku-do-ta-ndalim-thacin/20%Monthly2018-09-29 13:58
https://kosovapost.net/deputeti-aliu-per-pjesemarresit-ne-proteste-jemi-shume-duhet-zgjeruar-sheshin/20%Monthly2018-09-29 13:48
https://kosovapost.net/saranda-bogujevci-e-nis-me-lote-fjalimin-e-saj-para-protestuesve/20%Monthly2018-09-29 13:39
https://kosovapost.net/protesta-fillon-me-intonimin-e-hmnit-kombetar-foto/20%Monthly2018-09-29 13:25
https://kosovapost.net/protestuesit-therrasin-jo-pazare-me-troje-kombetare-e-dua-luginen-sa-prishtinen/20%Monthly2018-09-29 13:11
https://kosovapost.net/marko-gjuriq-zbulon-arsyen-se-pse-thaci-ka-shkuar-ne-gazivode/20%Monthly2018-09-29 15:50
https://kosovapost.net/flasin-zyrtaret-e-kfor-it-per-forcat-speciale-ne-veri/20%Monthly2018-09-29 13:01
https://kosovapost.net/thaci-mban-fjalim-nga-ujmani-ja-cfare-tha-nga-atje/20%Monthly2018-09-29 12:58
https://kosovapost.net/lideri-kurti-dhe-anetaret-e-vetevendosjes-i-bashkohen-protestuesve/20%Monthly2018-09-29 12:47
https://kosovapost.net/protestuesit-mbajne-ne-duar-flamuj-kombetar-dhe-ata-te-shteteve-mike-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-09-29 12:40
https://kosovapost.net/thaci-ne-liqenin-e-ujmanit-pin-kafe-me-disa-serb/20%Monthly2018-09-29 12:44
https://kosovapost.net/deputetet-e-ldk-se-i-bashkohen-protestes-me-flamurin-dardan-foto/20%Monthly2018-09-29 12:32
https://kosovapost.net/zbulohet-se-me-ke-ndodhet-thaci-tek-liqeni-i-ujmanit/20%Monthly2018-09-29 12:24
https://kosovapost.net/reagon-gjuriq-per-njesine-speciale-ne-veri-ja-cfare-porosie-ka/20%Monthly2018-09-29 12:19
https://kosovapost.net/kjo-eshte-deshmitarja-e-fundit-qe-pa-kosovaren-e-zhdukur-ja-rrefimi-i-vellait-te-saj/20%Monthly2018-09-29 12:13
https://kosovapost.net/edhe-familja-e-aktivistit-astrit-dehari-i-bashkohen-protestes-se-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-29 12:13
https://kosovapost.net/qytetare-nga-te-kater-anet-e-kosoves-mblidhen-para-bibliotekes-kombetare-per-te-protestuar/20%Monthly2018-09-29 12:07
https://kosovapost.net/reagon-vuciq-ushtria-te-vihet-ne-gjendje-gatishmerie-per-lufte/20%Monthly2018-09-29 12:01
https://kosovapost.net/punetoret-e-trepces-i-bashkohen-protestes-se-levizjes-vetevendosje/20%Monthly2018-09-29 11:57
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sfidon-protesten-e-vetevendosjes-vizite-ne-liqenin-e-ujmanit/20%Monthly2018-09-29 11:54
https://kosovapost.net/vetura-te-blinduara-te-policise-ne-gatishmeri-per-protesten-e-vetevendosjesfoto/20%Monthly2018-09-29 11:41
https://kosovapost.net/policia-speciale-shkon-edhe-ne-veri-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-09-29 11:27
https://kosovapost.net/njesite-speciale-vendosen-te-liqeni-i-ujmanit/20%Monthly2018-09-29 11:22
https://kosovapost.net/deputeti-i-vetevendosjes-numri-i-protestuesve-do-te-jete-shume-i-madh/20%Monthly2018-09-29 11:14
https://kosovapost.net/themeluesi-i-alibaba-ma-behuni-gati-per-luften-qe-do-te-zgjase-20-vjet/20%Monthly2018-09-29 11:06
https://kosovapost.net/haradinaj-per-new-atlanticist-shkembimi-i-territoreve-minimizon-aspiratat-e-kosoves-per-nato-dhe-be/20%Monthly2018-09-29 11:03
https://kosovapost.net/10-autobuse-me-protestues-nisen-edhe-nga-prizreni/20%Monthly2018-09-29 10:57
https://kosovapost.net/policia-vershon-rruget-e-prishtines-para-protestes-foto/20%Monthly2018-09-29 10:51
https://kosovapost.net/vetevendosjes-pergaditet-per-proteste-ne-shesh-foto/20%Monthly2018-09-29 10:43
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-shkova-ne-nju-jork-sepse-do-ma-kerkonin-njohjen-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-29 10:06
https://kosovapost.net/heshtje-ne-ldk-asnje-fjale-per-rebelimin-e-dy-deputeteve-te-saj/20%Monthly2018-09-29 10:01
https://kosovapost.net/thaci-flet-para-pjesetareve-te-fsk-se-per-themelimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-09-29 09:54
https://kosovapost.net/tifozet-e-juventusit-vishen-me-te-zeza-ndaj-napolit-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-29 08:46
https://kosovapost.net/qindra-persona-humbin-jeten-nga-cunami-ne-indonezi-video/20%Monthly2018-09-29 08:37
https://kosovapost.net/blerona-zeqiri-ne-krahet-e-kryetarit-te-kesaj-komune/20%Monthly2018-09-29 10:47
https://kosovapost.net/qeveria-shpenzimi-i-parave-rezerve-nuk-perben-rrezik-per-buxhetin/20%Monthly2018-09-29 08:27
https://kosovapost.net/dalin-ne-shitje-kepucet-me-te-shtrenjta-ne-bote-ja-sa-kushtojne-foto/20%Monthly2018-09-29 08:21
https://kosovapost.net/vershojne-milionat-pas-derbit-zbulohet-sa-leke-moren-lojtaret-e-partizanit/20%Monthly2018-09-29 08:04
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-rrugen-prishtine-gjilan/20%Monthly2018-09-29 08:02
https://kosovapost.net/smund-te-nxirren-para-drejtesise-20-mije-persona/20%Monthly2018-09-29 07:55
https://kosovapost.net/aplikimi-per-lotarine-amerikane-fillon-me-3-tetor-gabimet-qe-duhet-te-shmangni/20%Monthly2018-09-29 07:52
https://kosovapost.net/dy-dege-te-kesaj-partie-do-ti-bashkohen-protestes-se-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-29 07:46
https://kosovapost.net/floket-mund-tju-zbulojne-kancerin-e-prostates/20%Monthly2018-09-29 07:43
https://kosovapost.net/kujdes-sulmohen-50-milione-llogari-ne-facebook/20%Monthly2018-09-29 07:26
https://kosovapost.net/juve-napoli-luhet-supersfida-e-serie-a-ja-formacionet-e-mundshme/20%Monthly2018-09-29 07:23
https://kosovapost.net/gjenden-te-hedhura-anes-autostrades-nje-mal-me-euro-foto/20%Monthly2018-09-29 07:22
https://kosovapost.net/takim-per-konfliktin-ne-siri-ne-muajin-tetor-mes-gjermanise-rusise-turqise-dhe-frances/20%Monthly2018-09-29 07:17
https://kosovapost.net/vetevendosje-proteston-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-29 07:13
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-gjate-vikendit/20%Monthly2018-09-29 07:06
https://kosovapost.net/kosova-do-te-behet-me-ushtri-brenda-ketij-viti/20%Monthly2018-09-28 21:34
https://kosovapost.net/bayern-munich-mund-ta-humbet-shume-lehte-yllin-e-madh/20%Monthly2018-09-28 21:32
https://kosovapost.net/pdk-reagon-per-perleshjen-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-28 21:13
https://kosovapost.net/vlora-dumoshi-godet-rende-antaret-e-psd-se/20%Monthly2018-09-28 20:33
https://kosovapost.net/akr-ja-ne-mitrovice-i-bashkohet-vv-se-ne-proteste/20%Monthly2018-09-28 20:29
https://kosovapost.net/lavrovi-perkrah-dialogun-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-28 20:07
https://kosovapost.net/lajm-fantastik-per-studentet-e-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2018-09-28 19:41
https://kosovapost.net/kurti-zbulon-se-kush-do-te-marr-pjese-neser-ne-protesten-e-tyre/20%Monthly2018-09-28 19:27
https://kosovapost.net/kryediplomati-i-tunizise-tregon-se-cfare-bisedoi-me-pacollin/20%Monthly2018-09-28 19:08
https://kosovapost.net/eshte-mbajtur-tryeza-e-rinise-demokratike-ne-podujeve-ja-cila-ishte-tema/20%Monthly2018-09-28 19:06
https://kosovapost.net/ramsey-nuk-vazhdon-kontraten-me-arsenalin/20%Monthly2018-09-28 18:38
https://kosovapost.net/obsh-18-milione-njerez-ne-bote-vdesin-cdo-vit-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-09-28 18:32
https://kosovapost.net/vendet-e-okb-te-njohin-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-28 18:23
https://kosovapost.net/kimete-berisha-perkrah-fuqishem-protesten-e-thirrur-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-09-28 18:09
https://kosovapost.net/rikthehet-ish-kryeshefi-i-inspektoratit-policor/20%Monthly2018-09-28 17:35
https://kosovapost.net/belgjika-do-te-padise-google-per-zbulimin-e-lokacioneve-ushtarake/20%Monthly2018-09-28 17:00
https://kosovapost.net/fondacioni-turk-maarif-organizoi-ceremoni-per-vitin-e-ri-shkollor-ne-tirane/20%Monthly2018-09-28 16:57
https://kosovapost.net/erdogan-nga-gjermania-presim-nje-lufte-me-efikase-kunder-organizatave-terroriste/20%Monthly2018-09-28 16:26
https://kosovapost.net/shenohet-dita-e-komunitetit-boshnjak-ne-kosove/20%Monthly2018-09-28 16:22
https://kosovapost.net/peson-aksident-deputetja-e-pdk-se/20%Monthly2018-09-28 16:03
https://kosovapost.net/nagavci-flet-per-skenarin-e-neserm-te-protestes-se-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-28 16:00
https://kosovapost.net/femrat-me-te-pasme-te-medha-jane-me-te-shendetshme/20%Monthly2018-09-28 15:33
https://kosovapost.net/familjet-shqiptare-me-borxhe-shpenzimet-jane-rritur-me-shume-se-te-ardhurat/20%Monthly2018-09-28 15:29
https://kosovapost.net/policia-turke-vazhdon-trajnimet-per-punonjesit-e-policise-shqiptare/20%Monthly2018-09-28 15:27
https://kosovapost.net/nje-robot-per-te-vene-ne-gjume-femijet/20%Monthly2018-09-28 15:25
https://kosovapost.net/kjo-eshte-fara-cudiberese-qe-sheron-cdo-semundje/20%Monthly2018-09-28 14:48
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-per-shkumbin-demaliajn-ja-sa-denohet/20%Monthly2018-09-28 14:39
https://kosovapost.net/informacione-lidhur-me-protesten-e-neserme-nga-policia-e-kosoves/20%Monthly2018-09-28 14:28
https://kosovapost.net/lumezi-kerkon-hetim-per-publikimin-e-listave-te-veteraneve-mashtrues/20%Monthly2018-09-28 14:08
https://kosovapost.net/avioni-bie-ne-det-pasagjeret-ne-panik-video/20%Monthly2018-09-28 13:55
https://kosovapost.net/skandali-trondites-i-ronaldos-ne-vitin-2009-pagoi-mijera-dollare-per-ta-fshehur/20%Monthly2018-09-28 13:48
https://kosovapost.net/veseli-i-shprehe-ngushellime-familjes-per-vdekjen-e-veteranit-te-luftes-skender-krasniqin-plaku/20%Monthly2018-09-28 13:35
https://kosovapost.net/thaci-konfirmon-shba-mbeshtete-fuqishem-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-09-28 13:21
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-jep-lajmin-e-keq-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-28 12:54
https://kosovapost.net/haradinaj-falenderon-sekretarin-e-mbrojtjes-te-shba-se-per-mbeshtetjen-rreth-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-09-28 11:46
https://kosovapost.net/dafina-zeqiri-mbulohet-me-shami-foto/20%Monthly2018-09-28 11:40
https://kosovapost.net/nga-moti-i-lig-ne-nigeri-humben-jeten-200-njerez-vendi-rrezikohet-nga-epidemia-e-koleres/20%Monthly2018-09-28 11:36
https://kosovapost.net/berlusconi-blen-klubin-italian-ja-kush-emerohet-drejtor/20%Monthly2018-09-28 11:23
https://kosovapost.net/parlamenti-studentor-i-bashkohet-protestes-se-neserme-te-thirrur-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-09-28 11:21
https://kosovapost.net/sondazhi-i-kdi-se-qytetaret-kunder-idese-per-shkembimin-e-territorit-me-serbine/20%Monthly2018-09-28 11:11
https://kosovapost.net/rexhep-maqedoncin-nuk-mund-ta-frikesoni/20%Monthly2018-09-28 13:04
https://kosovapost.net/miratohet-buxheti-i-prishtines-kaq-para-do-ti-kete-ne-dispozicion/20%Monthly2018-09-28 10:54
https://kosovapost.net/politikanet-kosovar-nga-brekegrisurit-ne-kapitalista-evropian/20%Monthly2018-09-28 10:54
https://kosovapost.net/aak-reagon-ashper-per-arrestimin-e-demaliajt-e-zekes/20%Monthly2018-09-28 10:41
https://kosovapost.net/ivanov-ka-bere-thirrje-per-bojkotim-te-referendumit/20%Monthly2018-09-28 10:15
https://kosovapost.net/adelina-pozon-nga-dhoma-ky-detaj-do-tiu-befasoje/20%Monthly2018-09-28 09:48
https://kosovapost.net/deklarata-shokuese-e-presidentit-te-i-filipineve-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-28 09:45
https://kosovapost.net/vetevendosje-akuzon-ahmetin-per-koalicion-te-fshehte-me-pdk-ne-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-28 09:36
https://kosovapost.net/koha-per-amanetin-e-merkelit/20%Monthly2018-09-28 09:31
https://kosovapost.net/mesazhi-kercenues-i-kryetarit-te-presheves-kush-luan-me-ne-nuk-i-njeh-mire-preshevaret/20%Monthly2018-09-28 09:29
https://kosovapost.net/sejdiu-avanturat-e-thacit-vuajtje-per-qytetaret/20%Monthly2018-09-28 09:27
https://kosovapost.net/ne-sherbimin-e-mogherinit-kosova-evidentohet-shtet-pa-fusnote-cmendet-serbia/20%Monthly2018-09-28 09:23
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-ne-zi-humb-personin-e-dashur-ne-familje/20%Monthly2018-09-28 08:59
https://kosovapost.net/mesoni-disa-fakte-interesante-per-uraganet/20%Monthly2018-09-28 08:41
https://kosovapost.net/hoti-po-tentohet-te-rishikohet-vullneti-per-kosoven-e-pavarur/20%Monthly2018-09-28 08:40
https://kosovapost.net/prekja-e-kufijve-e-pranueshme-per-austrine/20%Monthly2018-09-28 08:37
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-jete-organizatore-e-euro-2024/20%Monthly2018-09-28 08:28
https://kosovapost.net/ministria-e-punes-paguan-pensionistet-e-vdekur/20%Monthly2018-09-28 08:21
https://kosovapost.net/e-njihni-kush-eshte-kjo-artiste-shqiptare-foto/20%Monthly2018-09-28 08:12
https://kosovapost.net/teuta-haxhiu-e-quan-turp-veprimin-e-prokurorise-ndaj-deputetit-demaliaj/20%Monthly2018-09-28 08:07
https://kosovapost.net/geta-ekspozon-trupin-e-saj-ky-detaj-terheq-vemendjen/20%Monthly2018-09-28 08:00
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-senatoren-amerikane-i-kerkon-qe-shba-te-perfshihet-ne-dialog/20%Monthly2018-09-28 07:56
https://kosovapost.net/gresa-behluli-e-ndan-privatesine-me-ndjekesit-ne-instagram/20%Monthly2018-09-28 07:44
https://kosovapost.net/mjeket-te-pakenaqur-me-pagat/20%Monthly2018-09-28 07:42
https://kosovapost.net/aki-ja-zhvishet-nga-kompetenca-e-verifikimit-te-sigurise/20%Monthly2018-09-28 07:26
https://kosovapost.net/ffk-pranohet-ne-konventen-e-arbitrimit-te-uefa-s/20%Monthly2018-09-28 07:26
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-gatuzo-per-milanin/20%Monthly2018-09-28 07:25
https://kosovapost.net/te-burgosurit-shperthejne-qeline-dhe-i-shpetojne-jeten-gardianit-video/20%Monthly2018-09-28 07:21
https://kosovapost.net/a-do-tju-ndalen-pensionet-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-28 07:05
https://kosovapost.net/anderleht-turperohet-tifozet-sulmojne-presidentin-ja-cfare-i-shkruajne/20%Monthly2018-09-28 07:01
https://kosovapost.net/ja-si-shtrohet-autostrada-ne-shtetin-me-te-fuqishem-evropian-video/20%Monthly2018-09-28 08:32
https://kosovapost.net/cereku-i-ministrave-dhe-shume-deputete-me-aktakuza/20%Monthly2018-09-28 06:51
https://kosovapost.net/pse-eliza-hoxha-nuk-kendon-me-ja-arsyeja/20%Monthly2018-09-28 06:41
https://kosovapost.net/dieta-mesdhetare-parandalon-depresionin/20%Monthly2018-09-28 06:32
https://kosovapost.net/kaloi-limitin-e-shpejtesise-ja-cfare-e-pret-david-beckham/20%Monthly2018-09-28 06:29
https://kosovapost.net/merkeli-pa-shumice-ja-5-mundesite-per-te-ardhmen-qeverisese/20%Monthly2018-09-28 06:21
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-3/20%Monthly2018-09-28 06:14
https://kosovapost.net/kujt-i-takon-titulli-veteran/20%Monthly2018-09-27 21:48
https://kosovapost.net/tap-kthen-token-bujqesore-ne-gjendjen-e-meparshme/20%Monthly2018-09-27 21:34
https://kosovapost.net/gashi-me-mesazh-befasues-per-zeken-dhe-demaliajn/20%Monthly2018-09-27 21:14
https://kosovapost.net/barcelona-e-do-me-cdo-kusht-transferimin-e-ketij-lojtari/20%Monthly2018-09-27 21:00
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-ka-nje-porosi-per-komandantet-e-uck-e/20%Monthly2018-09-27 20:30
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-mogherinin-ja-cfare-biseduan/20%Monthly2018-09-27 20:20
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-thumbon-vetevendosjen/20%Monthly2018-09-27 20:07
https://kosovapost.net/moti-per-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-09-27 19:38
https://kosovapost.net/haziri-tregon-se-perse-nuk-i-bashkohet-vetevendosjes-ne-proteste/20%Monthly2018-09-27 19:28
https://kosovapost.net/shqiptaro-amerikanet-skeptike-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve-thaci-ne-rruge-te-gabuar/20%Monthly2018-09-27 19:10
https://kosovapost.net/kosova-synon-te-anetaresohet-ne-organizaten-e-madhe/20%Monthly2018-09-27 18:51
https://kosovapost.net/bonucci-zbulon-nje-sekret-te-madh-te-juventusit/20%Monthly2018-09-27 18:36
https://kosovapost.net/%d2%aafare-po-ndodh-policia-i-versulet-kadri-veselit/20%Monthly2018-09-27 18:25
https://kosovapost.net/vazhdon-te-zgjerohet-psd-hape-zyre-edhe-ne-therande/20%Monthly2018-09-27 18:03
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-marreveshja-me-serbine-eshte-parakusht-per-paqe-te-qendrueshme-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-27 17:51
https://kosovapost.net/arrestimi-i-milaim-zekes-po-permendet-edhe-ne-shba/20%Monthly2018-09-27 17:38
https://kosovapost.net/veseli-nga-maqedonia-kundershton-ndryshimin-e-kufijve-te-kosoves-fton-shqiptaret-ti-thone-po-referendumit/20%Monthly2018-09-27 17:24
https://kosovapost.net/gjendje-e-jashtezakonshme-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-27 17:05
https://kosovapost.net/arrestimi-i-dy-deputeteve-ja-cka-paralajmeron-gani-dreshaj-i-aakse/20%Monthly2018-09-27 16:37
https://kosovapost.net/nasa-paralajmeron-toka-po-dridhet-gjithnje-e-me-shume/20%Monthly2018-09-27 16:22
https://kosovapost.net/kurti-ne-kukes-eshte-jetik-29-shtatori-per-ta-kthjelluar-edhe-kryeministrin-rama/20%Monthly2018-09-27 16:08
https://kosovapost.net/haradinaj-kongresistet-amerikane-ze-i-fuqishem-ne-shtetndertimin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-27 15:52
https://kosovapost.net/selimi-kur-don-hashimi-ramushin-e-fatmirin-i-qon-te-shpija/20%Monthly2018-09-27 15:44
https://kosovapost.net/reagon-haradinaj-e-quan-te-padrejte-arrestimin-e-demaliajt/20%Monthly2018-09-27 15:27
https://kosovapost.net/pak-minuta-pas-arrestimit-demaliaj-ka-nje-mesazh-per-pjesetaret-e-uck-se/20%Monthly2018-09-27 15:11
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-u-arrestua-deputeti-i-aak-se/20%Monthly2018-09-27 15:01
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-e-suspendon-punetorin-e-dyshuar-per-dhenie-ryshfeti/20%Monthly2018-09-27 14:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-deputeti-i-ldk-se-qe-do-te-marr-pjese-ne-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-27 14:37
https://kosovapost.net/vlerat-ushqyese-te-sallates-jeshile-dhe-pse-duhet-ta-konsumoni-perdite-ate/20%Monthly2018-09-27 13:55
https://kosovapost.net/tryeze-per-te-pagjeturit-institucionet-e-kosoves-duhet-te-kene-kontrollin-e-plote-ne-proces/20%Monthly2018-09-27 13:51
https://kosovapost.net/e-kercenoi-me-jete-prokurorin-blakaj-policia-vepron-ndaj-shkumbin-demaliajt/20%Monthly2018-09-27 13:47
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-mberrin-ne-gjermani/20%Monthly2018-09-27 13:42
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-del-kunder-isa-mustafes-merr-pjese-ne-protesten-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-27 13:27
https://kosovapost.net/milaim-zeka-i-kerkon-falje-prokurorit/20%Monthly2018-09-27 13:15
https://kosovapost.net/levizja-per-drejtesi-mbeshtete-protesten-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-27 13:10
https://kosovapost.net/30-dite-heqje-lirie-per-milaim-zeken/20%Monthly2018-09-27 13:07
https://kosovapost.net/uefa-denon-ronaldon/20%Monthly2018-09-27 13:01
https://kosovapost.net/cilat-jane-qytetet-e-kosoves-qe-kane-perqindjen-me-te-larte-te-papunesise/20%Monthly2018-09-27 12:56
https://kosovapost.net/lushtaku-pyet-thacin-blakajn-e-lumezin-pse-emri-im-eshte-ne-aktakuze/20%Monthly2018-09-27 12:55
https://kosovapost.net/nje-person-pa-shenja-jete-gjendet-ne-nje-parking-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-27 12:45
https://kosovapost.net/ky-eshte-plani-i-barcelones-pas-humbjes-nga-leganes/20%Monthly2018-09-27 12:42
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-bene-kete-veprim-qe-pak-kush-do-ta-bente-video/20%Monthly2018-09-27 12:37
https://kosovapost.net/buffon-i-jep-fund-me-italine-ja-cfare-thote-per-lamtumire/20%Monthly2018-09-27 12:06
https://kosovapost.net/ndryshim-epokal-sistemi-var-ne-champions-ne-sezonin-e-ardhshem/20%Monthly2018-09-27 12:03
https://kosovapost.net/e-verteta-per-veriun-a-ishte-dhurate-nga-rankoviq/20%Monthly2018-09-27 11:46
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-gjermanise-ndarja-e-kosoves-do-te-thote-lufte/20%Monthly2018-09-27 11:29
https://kosovapost.net/ja-si-i-pergjigjet-isa-mustafa-arsyetimit-te-thacit-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-09-27 11:30
https://kosovapost.net/a-do-te-marre-pjese-ldk-ne-protesten-e-vetevendosjes/20%Monthly2018-09-27 10:42
https://kosovapost.net/veseli-pas-takimit-me-xhaferin-sdo-lejojme-asnje-precedent-negativ-ne-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-09-27 10:37
https://kosovapost.net/takimet-ne-new-york-vec-sa-per-fotografi-pa-agjende-diplomatike/20%Monthly2018-09-27 10:16
https://kosovapost.net/granit-xhaka-ne-26-vjetorin-e-tij-merr-urimin-me-te-bukur-mesojeni-nga-kush-foto/20%Monthly2018-09-27 10:10
https://kosovapost.net/dekarohet-qeveria-sa-i-perket-ritestimit-te-shofereve/20%Monthly2018-09-27 09:59
https://kosovapost.net/efendi-saqipi-ideja-e-presidentit-thaci-per-korrigjim-kufijsh-eshte-me-e-arsyeshme-per-nje-finale-te-bisedimeve-shqiptaro-serbe-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-27 09:50
https://kosovapost.net/trump-falenderoi-turqine-per-kontributin-e-saj-ne-idlib-te-sirise-2/20%Monthly2018-09-27 09:24
https://kosovapost.net/ne-serie-a-po-konfirmohet-nje-yll-foto/20%Monthly2018-09-27 09:17
https://kosovapost.net/ja-cili-shtet-nenshkruan-marreveshje-me-kosoven-per-heqjen-vizat/20%Monthly2018-09-27 09:12
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-merr-mbeshtetjen-e-turqise-per-shtimin-e-njohjeve-dhe-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-09-27 08:55
https://kosovapost.net/cfare-rrezikoni-nese-pini-uje-gjate-ngrenies-video/20%Monthly2018-09-27 08:53
https://kosovapost.net/fejohet-motra-e-almedes-me-basketbollistin-e-njohur-dalin-fotot-e-para/20%Monthly2018-09-27 08:51
https://kosovapost.net/turqia-mbeshtet-kosoven-per-njohjet-e-reja-dhe-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-09-27 08:44
https://kosovapost.net/sot-vendoset-per-milaim-zeken-ja-cfare-thote-prokurori/20%Monthly2018-09-27 08:32
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-holanda-mbeshtetese-e-kosoves-ne-rrugen-euroatlantike/20%Monthly2018-09-27 08:19
https://kosovapost.net/vemendje-keto-jane-10-gjerat-qe-duhet-ti-dini-per-vitaminat/20%Monthly2018-09-27 08:09
https://kosovapost.net/10-keshillat-e-mira-per-investimet-nga-warren-buffett/20%Monthly2018-09-27 08:00
https://kosovapost.net/dhembjet-e-shpines-nuk-vijne-vetem-nga-kurrizi/20%Monthly2018-09-27 07:56
https://kosovapost.net/gjenite-e-teknologjise-nuk-i-lejojne-femijet-e-tyre-qe-te-kene-smartfone-ja-pse/20%Monthly2018-09-27 07:55
https://kosovapost.net/befason-adelina-tahiri-kaq-vite-eshte-ne-lidhje-me-biznesmenin-maqedon/20%Monthly2018-09-27 07:43
https://kosovapost.net/mourinho-pogba-nuk-do-te-jete-kapiten-i-manchester-united/20%Monthly2018-09-27 07:27
https://kosovapost.net/keto-jane-punet-me-stresuese-ne-bote-2/20%Monthly2018-09-27 07:16
https://kosovapost.net/shqiponja-shqiptare-behet-pjese-e-fifa-19/20%Monthly2018-09-27 07:15
https://kosovapost.net/kercenimet-e-deputeteve-nderhyrje-ne-punen-e-prokurorise/20%Monthly2018-09-27 07:05
https://kosovapost.net/dybala-poston-ne-instagramin-e-tij-golin-me-koment-shqip-te-shakohoxhes-video/20%Monthly2018-09-27 06:58
https://kosovapost.net/del-raporti-soros-tentoi-te-fuste-hundet-ne-zgjedhjet-e-shba-se/20%Monthly2018-09-27 06:55
https://kosovapost.net/angela-merkel-drejt-fundit/20%Monthly2018-09-27 06:48
https://kosovapost.net/britney-spears-ne-gjykate-zbuloni-arsyen/20%Monthly2018-09-27 06:41
https://kosovapost.net/gjendet-celesi-i-suksesit-te-liverpoolit-klopp-u-jep-lojtareve-nje-pije-sekrete/20%Monthly2018-09-27 06:36
https://kosovapost.net/qeveria-ne-maqedoni-nuk-perfill-gjuhen-shqipe/20%Monthly2018-09-27 06:32
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-ne-nju-jork-takohet-edhe-me-erdoganin/20%Monthly2018-09-27 06:28
https://kosovapost.net/fijet-e-flokut-tuaj-zbulojne-nese-keni-kancer-apo-jo/20%Monthly2018-09-27 06:19
https://kosovapost.net/delegacioni-i-be-se-per-vizat-skanoi-sundimin-e-ligjit/20%Monthly2018-09-27 06:15
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-14/20%Monthly2018-09-27 06:11
https://kosovapost.net/kryetari-i-zvicres-ulet-dhe-shkruan-ne-trotuar-gjate-pauzes-ne-asamblene-e-okb-foto/20%Monthly2018-09-26 22:47
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-merr-mbeshtetje-nga-andorra/20%Monthly2018-09-26 21:40
https://kosovapost.net/meta-i-jep-shtetesine-shqiptare-ish-presidentes-jahjaga/20%Monthly2018-09-26 21:33
https://kosovapost.net/sheshi-behet-gati-per-proteste/20%Monthly2018-09-26 21:13
https://kosovapost.net/erdhi-dimri-ja-cfare-temperatura-na-presin-neser/20%Monthly2018-09-26 21:06
https://kosovapost.net/arrin-ne-3-000-numri-i-norvegjezeve-myslimane/20%Monthly2018-09-26 20:28
https://kosovapost.net/trump-falenderoi-turqine-per-kontributin-e-saj-ne-idlib-te-sirise/20%Monthly2018-09-26 20:21
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-projekt-per-lufte-kunder-islamofobise/20%Monthly2018-09-26 20:05
https://kosovapost.net/loja-me-clirimtar-tash-e-18-vite/20%Monthly2018-09-26 19:51
https://kosovapost.net/deda-godet-fort-thacin/20%Monthly2018-09-26 19:35
https://kosovapost.net/mustafa-takohet-me-dy-ambasadore-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-26 19:29
https://kosovapost.net/grimerja-e-njohur-sjell-brendin-e-saj-te-ri-ja-per-cka-behet-fjale-foto/20%Monthly2018-09-26 19:15
https://kosovapost.net/psg-stade-reims-ja-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-09-26 19:08
https://kosovapost.net/shqiptari-nga-bujanoci-ndihmon-nevojtare-ne-vranje/20%Monthly2018-09-26 18:56
https://kosovapost.net/familja-bush-dekorohet-me-medaljen-presidenciale-te-kosoves/20%Monthly2018-09-26 18:43
https://kosovapost.net/lumnije-thaci-takohet-me-shume-zonja-te-para-te-shteteve/20%Monthly2018-09-26 18:12
https://kosovapost.net/dhurata-hoxha-godet-opoziten-qe-po-lobon-kunder-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-26 17:54
https://kosovapost.net/kurti-thote-se-rruga-e-serbise-per-ne-be-kalon-neper-prishtine/20%Monthly2018-09-26 17:44
https://kosovapost.net/%e2%80%8bthaci-dekoroi-vellezerit-bytyci-me-urdhrin-heroi-i-kosoves/20%Monthly2018-09-26 17:30
https://kosovapost.net/rugova-sjellja-e-lidereve-te-kosoves-ne-okb-rrezoi-imazhin-e-shtetit-si-kurre-me-pare/20%Monthly2018-09-26 17:12
https://kosovapost.net/veseli-shkon-per-vizite-ne-maqedoni-para-referendumit/20%Monthly2018-09-26 16:56
https://kosovapost.net/zbulohet-se-sa-ndeshje-do-ti-humbet-gonzalo-higuain-te-milani/20%Monthly2018-09-26 16:43
https://kosovapost.net/rrefimi-i-bashkepunetorit-te-milaim-zekes-ja-si-i-kane-ndare-fitimet-e-biznesit-me-viza/20%Monthly2018-09-26 16:28
https://kosovapost.net/a-ka-ndryshuar-shba-ja-qendrim-ndaj-serbise/20%Monthly2018-09-26 16:14
https://kosovapost.net/kurti-i-thote-ambasadores-suedeze-se-thaci-po-e-ve-ne-pikepyetje-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-26 16:05
https://kosovapost.net/veteranet-paralajmerojne-protesta-jopaqesore/20%Monthly2018-09-26 15:59
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-shkollat-maarif-ne-kosove-kane-ngritur-kualitetin-ne-arsim/20%Monthly2018-09-26 15:20
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-bashkerendojne-politikat-per-reforma-ne-shendetesi/20%Monthly2018-09-26 15:15
https://kosovapost.net/pas-zekes-edhe-deputeti-i-aak-se-mund-te-arrestohet-per-kercenim-te-blakajt/20%Monthly2018-09-26 14:50
https://kosovapost.net/hoti-i-kunderpergjigjet-hoxhajt-per-vizat/20%Monthly2018-09-26 14:36
https://kosovapost.net/time-kadrijaj-prokuroria-ka-bere-liste-ad-hoc-te-pa-klasifikuar-dhe-te-pa-verifikuar/20%Monthly2018-09-26 14:22
https://kosovapost.net/pershendetja-e-fundit-e-delawie-lamtumire-e-ardhmja-eshte-ne-duart-tuaja/20%Monthly2018-09-26 14:16
https://kosovapost.net/ja-cfare-shkruan-ish-ministrja-e-kabinetit-haradinaj-e-shtrire-ne-spital-foto/20%Monthly2018-09-26 14:08
https://kosovapost.net/kripa-apo-sheqeri-ja-kush-eshte-me-e-rrezikshme-per-shendetin/20%Monthly2018-09-26 13:42
https://kosovapost.net/ministria-qe-thirret-ne-arsim-cilesor-me-zyrtare-analfabet/20%Monthly2018-09-26 13:57
https://kosovapost.net/luan-me-interin-por-paguhet-nga-nje-tjeter-ekip/20%Monthly2018-09-26 13:26
https://kosovapost.net/kryetari-i-bujanocit-takohet-me-deputetin-e-vv-se-nuk-duam-te-ndahet-lugina/20%Monthly2018-09-26 13:17
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-pefundimisht-e-ka-mbeshtetjen-e-shba-ve-per-kufijte/20%Monthly2018-09-26 13:06
https://kosovapost.net/mogherini-ne-nju-jork-mbledh-kryeministrat-e-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-09-26 13:05
https://kosovapost.net/guardiola-do-shese-8-lojtare-ne-janar/20%Monthly2018-09-26 12:52
https://kosovapost.net/nis-rrenimi-i-48-objekteve-pa-leje-ne-breg-te-liqenit-te-batllaves/20%Monthly2018-09-26 12:49
https://kosovapost.net/si-po-perplasen-thaci-e-haradinajt-per-kufijte-shikoni-deklaratat-e-tyre/20%Monthly2018-09-26 12:44
https://kosovapost.net/ambasadorja-kilic-eshte-kenaqesi-te-investojme-per-arsimin-dhe-femijet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-26 13:29
https://kosovapost.net/veteranet-pushtetareve-mos-na-ofendoni-lirine-ua-sollem-ne/20%Monthly2018-09-26 11:57
https://kosovapost.net/daciq-kercenon-kosoven-ne-okb-do-tua-leme-vec-dy-njohje/20%Monthly2018-09-26 11:25
https://kosovapost.net/flet-prokurori-milaim-zeken-e-arrestuam-sepse-u-frikesuam/20%Monthly2018-09-26 11:15
https://kosovapost.net/pallati-i-drejtesise-vershohet-nga-ngjyra-e-gjakut-veteranet-kerkojne-te-drejtat-e-tyre/20%Monthly2018-09-26 11:12
https://kosovapost.net/krasniqi-nuk-eshte-koha-per-zgjedhje-ldk-ja-nuk-ka-guxim/20%Monthly2018-09-26 11:09
https://kosovapost.net/bllokohet-rruga-per-te-pallati-i-drejtesise-foto/20%Monthly2018-09-26 11:01
https://kosovapost.net/haradinaj-ben-thirrje-per-proteste-paqesore-te-veteraneve/20%Monthly2018-09-26 10:48
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-me-nostalgji-iu-kthehet-bankave-te-shkolles/20%Monthly2018-09-26 10:47
https://kosovapost.net/macron-izraeli-te-heq-dore-nga-politika-qe-rrezikon-marreveshjen-paqesore/20%Monthly2018-09-26 10:42
https://kosovapost.net/fifa-planifikon-te-kufizoje-numrin-e-transferimeve/20%Monthly2018-09-26 10:35
https://kosovapost.net/pas-ndarjes-se-bujshme-martohet-serish-eneda-tarifa-foto/20%Monthly2018-09-26 10:24
https://kosovapost.net/gol-i-chieses-apo-autogol-i-skriniar-ky-eshte-vendimi-video/20%Monthly2018-09-26 10:20
https://kosovapost.net/flet-avokati-i-milaim-zekes-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-26 10:15
https://kosovapost.net/barcelona-vitin-2019-e-fillon-me-perforcime-ja-kush-ka-fatin-te-behet-pjese-e-skuadres/20%Monthly2018-09-26 09:53
https://kosovapost.net/prokuroria-jep-detaje-per-arrestimin-e-milaim-zekes/20%Monthly2018-09-26 09:45
https://kosovapost.net/nese-nuk-paguani-tre-fatura-ne-prishtine-nuk-mund-ti-kryeni-keto-sherbime/20%Monthly2018-09-26 09:29
https://kosovapost.net/prokuroria-konfirmon-arrestimin-e-milaim-zekes/20%Monthly2018-09-26 09:14
https://kosovapost.net/gjermania-ndihmon-fsk-ne/20%Monthly2018-09-26 09:10
https://kosovapost.net/dy-menyra-per-ta-qetesuar-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-09-26 08:59
https://kosovapost.net/behgjet-pacolli-si-asnjehere-me-pare-ne-rolin-e-kengetarit/20%Monthly2018-09-26 08:53
https://kosovapost.net/mali-i-zi-thote-fjalen-e-vet-per-iden-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-26 08:48
https://kosovapost.net/arrestohet-deputeti-milaim-zeka-2/20%Monthly2018-09-26 08:35
https://kosovapost.net/ky-eshte-adoleshenti-qe-mbijetoi-49-dite-i-vetem-ne-det/20%Monthly2018-09-26 08:31
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-malit-te-zi-jo-ndryshimit-te-arkitektures-se-ballkanit/20%Monthly2018-09-26 08:11
https://kosovapost.net/perhapet-ebola-konfirmohen-se-deri-tani-ne-kongo-humben-jeten-69-persona/20%Monthly2018-09-26 08:08
https://kosovapost.net/angelina-jolie-fotografohet-nga-paparacet-ja-si-duket-foto/20%Monthly2018-09-26 08:00
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-ndihmessekretarin-amerikan-nuk-e-thote-asnje-fjale-per-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-26 07:54
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-ilacin-kunder-hiv/20%Monthly2018-09-26 07:51
https://kosovapost.net/rezervat-shteterore-po-harxhohen-paralajmerohet-rrezik-financiar/20%Monthly2018-09-26 07:45
https://kosovapost.net/legjionaret-shqiptare-ne-majen-e-serie-b/20%Monthly2018-09-26 07:28
https://kosovapost.net/bolton-paralajmeron-iranin-per-pasoja-te-renda-nese-demton-shba-ne/20%Monthly2018-09-26 07:07
https://kosovapost.net/kur-do-te-mbahen-zgjedhjet-nacionale-ne-kosove/20%Monthly2018-09-26 07:03
https://kosovapost.net/ideja-e-thacit-per-ndryshim-te-kufijve-pritet-te-kundershtohet-edhe-ne-shba/20%Monthly2018-09-26 06:58
https://kosovapost.net/ja-cila-eshte-pasaporta-me-e-vlefshme-ne-bote/20%Monthly2018-09-26 06:55
https://kosovapost.net/ja-pse-lazio-detyrohet-te-paguaje-perseri-2-5-milion-euro-per-de-vrij/20%Monthly2018-09-26 06:48
https://kosovapost.net/keto-jane-vetite-sheruese-te-arres/20%Monthly2018-09-26 06:46
https://kosovapost.net/nga-konsumimi-i-alkoolit-humbin-jeten-tre-milion-njerez-ne-mbare-boten-cdo-vit/20%Monthly2018-09-26 06:43
https://kosovapost.net/fjalimi-i-trump-shkakton-te-qeshura-ne-okb-ja-si-reagon-ai-video/20%Monthly2018-09-26 06:32
https://kosovapost.net/presidenti-serb-ekziston-frike-e-madhe-nga-konflikti/20%Monthly2018-09-26 06:25
https://kosovapost.net/limaj-flet-per-listat-e-veteraneve-te-uck-se/20%Monthly2018-09-26 06:20
https://kosovapost.net/moti-sot-14/20%Monthly2018-09-26 06:16
https://kosovapost.net/kryeministri-i-marokut-i-reagon-ashper-pacollit-nje-zoteri-nga-kosova-mu-imponua-ne-okb/20%Monthly2018-09-25 23:13
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-frikohet-nga-konflikti-i-superfuqive-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-25 21:19
https://kosovapost.net/lumnija-bashke-me-thacin-ne-shba-merr-pjese-ne-dreken-e-zonjave-te-para/20%Monthly2018-09-25 21:12
https://kosovapost.net/erdogan-takon-presidentin-trump/20%Monthly2018-09-25 21:13
https://kosovapost.net/ideja-per-kufijte-e-koordinuar-mes-thacit-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-25 20:40
https://kosovapost.net/kurti-thaci-i-perket-regjistrit-te-semundjeve-kronike/20%Monthly2018-09-25 20:26
https://kosovapost.net/kjo-ishte-pergjigja-e-rugoves-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-25 20:02
https://kosovapost.net/muriq-debuton-per-cityn/20%Monthly2018-09-25 19:47
https://kosovapost.net/pacolli-pershendetet-me-bernabiqin-thote-se-ka-lejen-e-saj-per-te-qendruar-ne-okb/20%Monthly2018-09-25 19:35
https://kosovapost.net/psd-ja-me-perfaqesi-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-09-25 19:51
https://kosovapost.net/fifa-me-rregull-te-ri-ja-cili-klub-do-ta-pesoj/20%Monthly2018-09-25 19:16
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-eliot-engel-nuk-flasin-per-serbine/20%Monthly2018-09-25 19:04
https://kosovapost.net/rruga-nacionale-kline-peje-vjen-lajmi-i-mire/20%Monthly2018-09-25 18:54
https://kosovapost.net/kjo-eshte-zgjidhja-e-vetme-me-listat-per-veteranet-e-rreme/20%Monthly2018-09-25 19:38
https://kosovapost.net/thaci-takoi-mbretin-abdullah-ii-te-jordanise-ky-i-jep-nje-premtim/20%Monthly2018-09-25 18:23
https://kosovapost.net/oda-tregtare-kosovare-turke-premton-krijim-te-vendeve-te-punes-per-kosovaret/20%Monthly2018-09-25 18:41
https://kosovapost.net/driton-selmanaj-per-vv-ne-dikur-na-hipnin-ne-qafe-por-tani-duan-te-bashkepunojne-vetem-me-ne/20%Monthly2018-09-25 17:39
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-kishte-degradim-duhej-reflektuar-qeveria-ka-ne-fokus-sistemin-shendetesor/20%Monthly2018-09-25 17:25
https://kosovapost.net/mesazhi-i-fundit-i-delawies-per-kosoven-ju-jeni-pergjegjes-per-ardhmerine-tuaj/20%Monthly2018-09-25 17:10
https://kosovapost.net/asamblisti-i-vetem-shqiptar-ne-zvecan/20%Monthly2018-09-25 16:55
https://kosovapost.net/erdogan-ks-okb-eshte-shnderruar-ne-nje-strukture-e-cila-i-sherben-interesave-te-5-shteteve/20%Monthly2018-09-25 16:53
https://kosovapost.net/sejdiu-ate-qe-nuk-e-beri-serbia-me-dekada-thaci-po-e-ben-si-argat-i-saj/20%Monthly2018-09-25 16:24
https://kosovapost.net/gjermani-kisha-katolike-u-kerkon-falje-viktimave-te-abuzimit-seksual/20%Monthly2018-09-25 16:08
https://kosovapost.net/nese-asadi-perdor-arme-kimike-atehere-do-te-pergjigjemi/20%Monthly2018-09-25 15:54
https://kosovapost.net/suspendim-i-ri-ne-qkuk-kesaj-radhe-motra-e-drejtorit/20%Monthly2018-09-25 15:28
https://kosovapost.net/hahn-jep-lajmin-e-madh-per-vizat/20%Monthly2018-09-25 15:08
https://kosovapost.net/sa-i-kushtuan-drekat-e-darkat-me-biftek-dhe-cola-zero-kryetarit-te-prishtines/20%Monthly2018-09-25 14:50
https://kosovapost.net/themeluesit-e-instagramit-largohen-nga-kompania/20%Monthly2018-09-25 14:39
https://kosovapost.net/isa-mustafa-tregon-te-verteten-pse-u-takua-me-kurtin/20%Monthly2018-09-25 14:19
https://kosovapost.net/xhaka-zbulon-shumecka-ky-eshte-lojtari-me-i-mire-kurse-mustafin-e-kemi-per-dj/20%Monthly2018-09-25 14:13
https://kosovapost.net/kurti-viziton-veteranet-para-protestes-ja-cfare-bisedoi-me-ata/20%Monthly2018-09-25 14:10
https://kosovapost.net/burgu-i-idrizoves-u-perfshi-ne-flake-grupi-i-kumanoves-ndodhet-aty/20%Monthly2018-09-25 14:02
https://kosovapost.net/diten-e-fundit-ne-miami-marina-vjollca-duket-perveluese/20%Monthly2018-09-25 13:50
https://kosovapost.net/kurti-tregon-se-cfare-biseduan-me-isa-mustafen/20%Monthly2018-09-25 14:08
https://kosovapost.net/ja-cfare-tha-mjeku-qe-e-operoi-djalin-nga-suhareka/20%Monthly2018-09-25 13:28
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-kerkon-nga-shtetet-islamike-perkrahje-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-09-25 13:10
https://kosovapost.net/po-shkrihen-akullnajat-mes-turqise-dhe-shba-ve/20%Monthly2018-09-25 13:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-aktori-katolik-i-cili-e-fale-xhumane-dhe-bie-shehadet/20%Monthly2018-09-25 12:57
https://kosovapost.net/studenti-nga-suhareka-gjate-provimit-peson-sulm-ne-zemer-foto/20%Monthly2018-09-25 12:19
https://kosovapost.net/kryeministri-belg-vendosem-per-rigjallerimin-e-marredhenieve-me-turqine/20%Monthly2018-09-25 12:06
https://kosovapost.net/ekskluzive-takohen-mustafa-e-kurti-afer-marreveshja-ldk-vv/20%Monthly2018-09-25 11:56
https://kosovapost.net/mjeket-do-te-ikin-nga-kosova-nese-nuk-u-rriten-pagat/20%Monthly2018-09-25 11:52
https://kosovapost.net/murgesha-denoncon-priftin-ja-pe-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-09-25 11:29
https://kosovapost.net/kosova-u-kerkon-shteteve-islamike-perkrahje-per-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-09-25 11:16
https://kosovapost.net/uefa-heton-financat-e-klubeve-rrezikon-psg-ja/20%Monthly2018-09-25 11:12
https://kosovapost.net/vuciq-e-gjykuam-vetveten-me-opinionin-e-gjnd-se-per-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-25 11:04
https://kosovapost.net/albin-kurti-thaci-po-synon-te-fotografohet-me-trumpin-e-po-takohet-me-putinin/20%Monthly2018-09-25 10:56
https://kosovapost.net/personat-me-aftesi-te-kufizuar-protestojne-per-te-drejtat-e-tyre/20%Monthly2018-09-25 10:34
https://kosovapost.net/rendesia-e-votes-shqiptare-ne-referendumin-per-emrin-e-maqedonise/20%Monthly2018-09-25 10:35
https://kosovapost.net/keto-ushqime-nuk-duhet-ti-ringrohni-kurre/20%Monthly2018-09-25 10:28
https://kosovapost.net/franca-destinacioni-me-i-preferuar-i-azilkerkuesve-shqiptare/20%Monthly2018-09-25 10:26
https://kosovapost.net/a-do-te-kete-fluks-te-ikjeve-nga-kosova-pas-liberalizimit/20%Monthly2018-09-25 10:21
https://kosovapost.net/lista-serbe-nuk-ndalet-ja-cfare-ankese-ka-kete-here/20%Monthly2018-09-25 10:06
https://kosovapost.net/beatrix-ramosaj-e-tmerruar-ndaj-veprimit-te-bere-ndaj-familjes-se-saj-foto/20%Monthly2018-09-25 09:51
https://kosovapost.net/haxhiu-zgjedhjet-e-parakoshme-do-ta-ndalonin-qeverine-e-skandaleve/20%Monthly2018-09-25 09:33
https://kosovapost.net/isufi-aleanca-mbeshtete-reformen-zgjedhore-por-jo-kerkesen-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-09-25 09:32
https://kosovapost.net/ish-nenkryetari-i-pd-se-mbeshtet-protesten-e-thirrur-nga-vetevendosje/20%Monthly2018-09-25 09:19
https://kosovapost.net/keto-jane-6-shenjat-e-hershme-qe-tregojne-per-kancerin-ne-mushkeri-video/20%Monthly2018-09-25 09:15
https://kosovapost.net/rrefimi-i-haradinajt-ku-tregon-se-me-sa-ushtare-kishte-mbetur-ne-lufte/20%Monthly2018-09-25 09:18
https://kosovapost.net/kitaroviq-principet-e-komisionit-te-badinterit-per-kufijte-duhet-mbetur-te-gdhendur-ne-gure/20%Monthly2018-09-25 09:09
https://kosovapost.net/bajrami-zgjedhja-e-presidentit-nga-populli-vetem-me-ndryshime-kushtetuese/20%Monthly2018-09-25 09:06
https://kosovapost.net/aksidentohet-rende-regjisorja-e-famshme-vera-grabocka/20%Monthly2018-09-25 09:03
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-braxton-vishet-me-fustanin-e-krijuar-nga-stilistja-shqiptare-foto/20%Monthly2018-09-25 08:33
https://kosovapost.net/gazeta-serbe-perendimi-ka-ndaluar-presionin-ndaj-serbise-per-ta-zgjidhur-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-25 08:26
https://kosovapost.net/pompeo-sanksionet-ndaj-korese-se-veriut-nuk-do-te-hiqen-deri-ne-carmatim-te-plote-berthamor/20%Monthly2018-09-25 08:03
https://kosovapost.net/erdogan-priti-ne-takim-vajzat-e-malcolm-x/20%Monthly2018-09-25 07:55
https://kosovapost.net/fakte-interesant-rreth-migrenes/20%Monthly2018-09-25 07:47
https://kosovapost.net/perez-nje-dite-cristiano-ronaldo-do-te-rikthehet-ne-klub/20%Monthly2018-09-25 07:35
https://kosovapost.net/rrezimi-i-qeverise-ldk-ja-synon-votat-e-nismes/20%Monthly2018-09-25 07:18
https://kosovapost.net/roberti-ia-ndalon-nores-te-shohe-dance-with-me-per-shkak-te-partneres/20%Monthly2018-09-25 07:13
https://kosovapost.net/obeziteti-me-kancerogjen-se-duhani-ja-rezultatet-e-studimit/20%Monthly2018-09-25 06:45
https://kosovapost.net/shkodra-qyteti-ku-ligjin-e-bejne-kater-familje/20%Monthly2018-09-25 06:41
https://kosovapost.net/kush-bene-gjume-pak-rrezikohet-nga-iktusi-cerebral/20%Monthly2018-09-25 06:38
https://kosovapost.net/ribery-uron-modriq-ja-cfare-i-shkruan/20%Monthly2018-09-25 06:31
https://kosovapost.net/nuk-ishte-agolli-ja-kush-votoi-si-kapiten-i-shqiperise-per-cmimet-e-fifa-s/20%Monthly2018-09-25 06:27
https://kosovapost.net/alarm-vullkani-me-i-rrezikshem-ne-europe-pritet-te-shpertheje/20%Monthly2018-09-25 06:22
https://kosovapost.net/majk-kerkon-nuse/20%Monthly2018-09-25 06:18
https://kosovapost.net/shoqeria-civile-kerkon-reforme-zgjedhore/20%Monthly2018-09-25 06:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-gjate-javes/20%Monthly2018-09-25 06:07
https://kosovapost.net/11-shja-me-e-mire-e-vitit-nga-fifa-pese-nga-ta-jane-lojtare-te-real-madridit/20%Monthly2018-09-24 21:40
https://kosovapost.net/jahjaga-takon-ish-bashkepunetorin-kryesor-te-merkelit/20%Monthly2018-09-24 21:14
https://kosovapost.net/kosova-dhe-kiribati-vendosin-shpejt-marredhenie-diplomatike/20%Monthly2018-09-24 20:57
https://kosovapost.net/pritja-qe-iu-be-ibrahim-rugoves-ne-kthimin-e-tij-pas-clirimit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-24 20:46
https://kosovapost.net/limaj-problemin-e-sheh-te-opozita-jo-te-thaci/20%Monthly2018-09-24 20:35
https://kosovapost.net/recica-ne-gjermani-migrimi-per-punesim-dhe-aftesim-profesional-i-sjell-perfitime-kosoves/20%Monthly2018-09-24 19:55
https://kosovapost.net/maloku-ben-thirrje-qytetareve-popull-zgjohuni-protesto-mos-heshte/20%Monthly2018-09-24 19:54
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-norvegjezeve-qe-konvertohen-ne-islam/20%Monthly2018-09-24 19:29
https://kosovapost.net/kurti-kosova-smund-te-sakrifikohet-per-integrimin-e-serbise-ne-be-dhe-shpetimin-e-thacit-nga-specialja/20%Monthly2018-09-24 19:23
https://kosovapost.net/topi-i-arte-i-2018-vjen-me-risi/20%Monthly2018-09-24 19:20
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-takoi-ne-nju-jork-shefin-e-mcc-se/20%Monthly2018-09-24 19:09
https://kosovapost.net/delegacioni-i-be-se-ne-kosove-neser-vendoset-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-24 18:55
https://kosovapost.net/rastet-e-dyshimta-te-plagjiatures-ne-up-ky-eshte-lajmi-i-fundit/20%Monthly2018-09-24 18:41
https://kosovapost.net/rrefimi-i-imamit-thaci-e-veseli-frikesoheshin-ne-lufte-i-kam-bartur-me-traktor/20%Monthly2018-09-24 18:25
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-ne-tubim-historine-do-ta-mesojme-keshtu-me-29-shtator-filloi-renia-e-presidentit/20%Monthly2018-09-24 18:10
https://kosovapost.net/eksperti-i-motit-paralajmeron-temperatura-nen-zero/20%Monthly2018-09-24 17:54
https://kosovapost.net/lideret-shteteror-takojne-senatorin-johnson-ky-ka-nje-porosi-per-ta/20%Monthly2018-09-24 17:22
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-haradinajt-edhe-ashkalinjte-ishin-pjese-e-uckse/20%Monthly2018-09-24 17:15
https://kosovapost.net/barcelona-gjen-zevendesuesin-e-suarezit-nuk-do-ta-besoni-kush-eshte/20%Monthly2018-09-24 17:05
https://kosovapost.net/delawie-dhe-jevtiq-thone-se-dialogu-eshte-e-vetmja-menyre-per-zgjidhjen-e-problemeve/20%Monthly2018-09-24 16:51
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-voten-e-samoas-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-organizatat-nderkombetare/20%Monthly2018-09-24 16:34
https://kosovapost.net/ne-dhjetor-pritet-te-mbahet-forumi-biznesor-kosove-japoni/20%Monthly2018-09-24 16:19
https://kosovapost.net/ramiqi-tregon-nje-detaj-emocionues-per-ahmet-krasniqin-2/20%Monthly2018-09-24 16:05
https://kosovapost.net/ramiqi-tregon-nje-detaj-emocionues-per-ahmet-krasniqin/20%Monthly2018-09-24 16:00
https://kosovapost.net/ministria-e-kultures-blen-peletin-per-shtepine-e-ish-presidentit-rugova/20%Monthly2018-09-24 15:41
https://kosovapost.net/indonezi-shpetohet-i-riu-qe-mbijetoi-49-dite-ne-oqean/20%Monthly2018-09-24 15:31
https://kosovapost.net/teatri-i-ri-i-vucic-zemerim-me-shba-e-be/20%Monthly2018-09-24 15:26
https://kosovapost.net/erdogan-opozita-duhet-te-jete-pjese-e-zgjidhjes-siriane/20%Monthly2018-09-24 15:20
https://kosovapost.net/pas-ndryshimit-ne-bord-konfirmohet-edhe-nje-rikthim-te-milani/20%Monthly2018-09-24 14:54
https://kosovapost.net/ahmeti-ererat-qe-do-vazhdojne-ne-ditet-ne-vijim-hyjne-ne-kategorine-e-fatkeqesive-natyrore/20%Monthly2018-09-24 14:48
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-ne-prizren-sjellin-deme-te-medha-foto/20%Monthly2018-09-24 14:42
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-kompjuteret-fillojne-te-ngadalesohen/20%Monthly2018-09-24 14:29
https://kosovapost.net/vetevendosje-cakton-orarin-e-nisjes-se-autobuseve-per-proteste/20%Monthly2018-09-24 14:08
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-nju-jork-kosova-e-gatshme-per-ti-ndihmuar-paqes-ne-bote/20%Monthly2018-09-24 13:49
https://kosovapost.net/i-ftuar-per-surprize-kengetari-sabri-fejzullahu-ngaterron-dasmen-video/20%Monthly2018-09-24 13:47
https://kosovapost.net/mesohet-se-kush-do-te-jete-zevendesues-i-ronaldos-tek-reali/20%Monthly2018-09-24 13:40
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-tregon-arsyen-pse-do-te-ritestohen-shoferet/20%Monthly2018-09-24 13:38
https://kosovapost.net/arsene-wenger-nuk-e-harron-futbollin/20%Monthly2018-09-24 13:35
https://kosovapost.net/pse-messi-dhe-ronaldo-do-ta-bojkotojne-ceremonine-e-ndarjes-se-cmimeve-te-fifa-s/20%Monthly2018-09-24 13:32
https://kosovapost.net/ku-eshte-tretur-margaritari-i-ldk-se/20%Monthly2018-09-24 13:26
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-ne-prishtine-shpend-ahmeti-del-me-nje-njoftim-te-rendesishem-per-qytetaret/20%Monthly2018-09-24 12:59
https://kosovapost.net/teuta-e-ftuar-ne-dasmen-e-bleros-dhe-afrones-kengetari-befason-me-pergjigje/20%Monthly2018-09-24 12:46
https://kosovapost.net/ldk-do-te-inicoj-mocion-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-09-24 12:21
https://kosovapost.net/mesoni-efektet-negative-te-ajrit-te-ndotur-tek-shtatzenat/20%Monthly2018-09-24 12:13
https://kosovapost.net/sekretari-i-presidentit-serb-bisedimet-nuk-do-sjellin-asgje-te-re/20%Monthly2018-09-24 12:02
https://kosovapost.net/gjenden-krimba-ne-produktet-ushqimore-qe-vijne-nga-serbia/20%Monthly2018-09-24 11:53
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-ne-prishtine-shkulin-pemet-me-rrenje-foto/20%Monthly2018-09-24 11:59
https://kosovapost.net/fillon-mbledhja-e-grupit-parlamentar-te-ldk-se-kush-po-mungon/20%Monthly2018-09-24 11:32
https://kosovapost.net/te-dashur-prinder-une-jam-me-i-rendesishem-se-sa-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-09-24 11:21
https://kosovapost.net/edhe-deputeti-sejdiu-i-del-krahe-vetevendosjes-therret-qytetaret-te-veprojme-sot-se-neser-do-te-jete-vone/20%Monthly2018-09-24 11:18
https://kosovapost.net/ja-cka-i-bene-policeve-zvicerane-babe-e-bire-nga-kosova/20%Monthly2018-09-24 11:07
https://kosovapost.net/vuciq-terhiqet-nga-negociatat-me-kosoven-tallet-nga-gjermanet/20%Monthly2018-09-24 10:49
https://kosovapost.net/bankat-ua-pine-gjakun-qytetareve-marrin-para-edhe-nga-vitrat/20%Monthly2018-09-24 10:49
https://kosovapost.net/pse-ende-ndalohen-botimet-e-librave/20%Monthly2018-09-24 11:42
https://kosovapost.net/sot-i-ipet-lamtumira-e-fundit-29-vjecarit-ne-decan-ja-cka-shkruan-kryetari-i-komunes/20%Monthly2018-09-24 10:42
https://kosovapost.net/shqiptaret-dhe-serbet-behen-bashke-nuk-na-interesojne-kufijte/20%Monthly2018-09-24 10:40
https://kosovapost.net/aktori-tom-hardy-prezenton-ne-moske-filmin-e-tij-venom/20%Monthly2018-09-24 10:29
https://kosovapost.net/mos-e-humbisni-ja-si-ndikon-uji-me-kastravec-ne-organizem/20%Monthly2018-09-24 10:21
https://kosovapost.net/irani-kercenon-pas-sulmit-e-dime-mire-se-kush-qendron-prapa-tij/20%Monthly2018-09-24 10:17
https://kosovapost.net/lideri-i-organizates-isis-eshte-arratisur-ne-afganistan/20%Monthly2018-09-24 10:24
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-flet-per-kodin-e-ri-per-drejtesine-per-te-mitur-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-24 10:12
https://kosovapost.net/baba-rrah-djalin-e-bene-per-spital/20%Monthly2018-09-24 10:04
https://kosovapost.net/largoni-10-kg-toksina-nga-zorra-e-trashe-vetem-me-dy-perberes-video/20%Monthly2018-09-24 10:04
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-do-te-shpallet-sonte-futbollisti-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2018-09-24 09:34
https://kosovapost.net/rita-ora-zyrtarisht-ne-lidhje-me-kengetarin-e-famshem-amerikan/20%Monthly2018-09-24 09:27
https://kosovapost.net/veteranet-protestojne-te-merkuren/20%Monthly2018-09-24 09:09
https://kosovapost.net/te-merkuren-protestojne-veteranet/20%Monthly2018-09-24 08:37
https://kosovapost.net/lumnije-thaci-merr-pjese-ne-pritjen-e-organizuar-nga-melania-trump/20%Monthly2018-09-24 08:21
https://kosovapost.net/ne-nje-xhami-ne-suedi-policia-gjen-mjet-shperthyes/20%Monthly2018-09-24 07:58
https://kosovapost.net/qetesi-para-stuhise-140-lidere-boterore-mblidhen-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-24 07:53
https://kosovapost.net/kjo-eshte-dieta-qe-ju-mbron-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-09-24 07:51
https://kosovapost.net/ministri-serb-pa-shba-te-rusine-dhe-kinen-nuk-ka-zgjidhje-per-kosoven/20%Monthly2018-09-24 07:46
https://kosovapost.net/mjeket-paralajmerojne-bojkot-nese-nuk-u-rriten-pagat/20%Monthly2018-09-24 07:40
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-do-ta-fitoje-cmimin-e-fifa-s-nga-treshja-modriq-ronaldo-salah/20%Monthly2018-09-24 07:24
https://kosovapost.net/messi-thyen-edhe-nje-tjeter-rekord/20%Monthly2018-09-24 07:20
https://kosovapost.net/seldi-e-harron-mimozen-perfundon-ne-krahet-e-nje-femre-tjeter/20%Monthly2018-09-24 07:10
https://kosovapost.net/ritestimi-i-shofereve-konsiderohet-i-paligjshem/20%Monthly2018-09-24 07:00
https://kosovapost.net/procesit-te-dialogut-i-mungon-legjitimiteti-demokratik-thote-delawie/20%Monthly2018-09-24 06:56
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-pompeo-shba-do-fitoje-luften-me-kinen/20%Monthly2018-09-24 06:52
https://kosovapost.net/dua-lipa-bene-shqiponje-para-syve-te-botes-foto/20%Monthly2018-09-24 06:46
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-vjen-grupi-punues-per-vizat/20%Monthly2018-09-24 06:38
https://kosovapost.net/ky-eshte-rekordi-i-ri-i-leo-messit/20%Monthly2018-09-24 06:35
https://kosovapost.net/permendet-edhe-kuran-ja-cilat-jane-dobite-e-sheges/20%Monthly2018-09-24 06:30
https://kosovapost.net/edhe-kete-vit-kosova-ne-okb-nga-pozicioni-i-njejte/20%Monthly2018-09-24 06:24
https://kosovapost.net/moti-sot-13/20%Monthly2018-09-24 06:21
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-komunes-se-mitrovices-veriore-ndajne-10-mije-euro-per-telefona-luksoze/20%Monthly2018-09-23 21:49
https://kosovapost.net/vendimi-i-qeverise-per-berjen-e-fsk-se-ushtri-nuk-e-kishte-izen-e-shba-se/20%Monthly2018-09-23 21:38
https://kosovapost.net/kaq-para-hargjoi-nora-istrefi-per-ti-lene-gojehapur-te-gjithe-ne-dasmen-e-elites-dhe-gjikos/20%Monthly2018-09-23 21:20
https://kosovapost.net/tifozet-kundershtojne-kandidaturen-e-gjermanise-per-euro-2024/20%Monthly2018-09-23 20:51
https://kosovapost.net/thaci-para-se-te-fotografohet-me-trumpin-ne-new-york-duhet-ta-kete-mesuar-monologun-e-me-siguri-do-fotografohet-se-pagesa-eshte-bere/20%Monthly2018-09-23 20:35
https://kosovapost.net/thaci-kryeson-delegacionin-e-kosoves-ne-ap-te-okb-se/20%Monthly2018-09-23 20:09
https://kosovapost.net/kurti-president-pinokio-zgjeron-rrenen-jo-territorin/20%Monthly2018-09-23 20:01
https://kosovapost.net/adrola-dushi-injoron-keq-aferdita-dreshajn/20%Monthly2018-09-23 19:59
https://kosovapost.net/kosova-mbetet-pa-ambasadore-ne-keto-shtete/20%Monthly2018-09-23 19:50
https://kosovapost.net/shtohen-aksidentet-me-tren-infrakos-tregon-per-problemet-e-sistemit-te-hekurudhes/20%Monthly2018-09-23 19:24
https://kosovapost.net/zyrtaret-e-pdk-se-iu-kthehen-odave-a-do-te-kemi-zgjedhje/20%Monthly2018-09-23 19:20
https://kosovapost.net/kompanite-e-sigurimeve-malltretojne-qytetaret-nuk-i-paguajne-demet/20%Monthly2018-09-23 18:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-29-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-decan/20%Monthly2018-09-23 18:35
https://kosovapost.net/thaci-e-pacolli-ne-amerike-ja-pse-shkuan-atje/20%Monthly2018-09-23 18:29
https://kosovapost.net/barcelona-girona-publikohen-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-09-23 18:12
https://kosovapost.net/lajmerohet-adem-grabovci-ja-cka-thote-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-23 17:56
https://kosovapost.net/mediat-franceze-publikojne-harten-e-re-te-kosoves/20%Monthly2018-09-23 17:18
https://kosovapost.net/solana-deklarohet-rreth-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-23 17:13
https://kosovapost.net/fifa-me-lajm-trondites-per-rusine/20%Monthly2018-09-23 16:47
https://kosovapost.net/nuk-i-keni-pare-asnjehere-keshtu-ramushin-dhe-aniten/20%Monthly2018-09-23 18:16
https://kosovapost.net/befasi-reali-e-do-rikthimin-e-ronaldos/20%Monthly2018-09-23 18:10
https://kosovapost.net/thaci-niset-drejt-shba-se-do-ta-takoj-presidentin-donald-trump/20%Monthly2018-09-23 16:11
https://kosovapost.net/mbi-22-miliarde-euro-deme-te-luftes/20%Monthly2018-09-23 15:57
https://kosovapost.net/65-vjeqari-humb-jeten-ne-aksidentin-e-ndodhur-ne-qender-te-prishtines/20%Monthly2018-09-23 15:40
https://kosovapost.net/dua-lipa-na-ben-krenar-e-ben-shqiponjen-ne-festivalin-e-madh/20%Monthly2018-09-23 18:18
https://kosovapost.net/gjykata-speciale-kontakton-familjen-e-ahmet-krasniqit/20%Monthly2018-09-23 15:09
https://kosovapost.net/vazhdon-shitja-e-barnave-pa-banderola-inspektorati-fillon-konfiskimet/20%Monthly2018-09-23 14:38
https://kosovapost.net/diplomati-amerikan-paralajmeron-zgjedhje-ne-kosove/20%Monthly2018-09-23 14:10
https://kosovapost.net/pak-dite-pas-lindjes-adelina-tahiri-ne-gjendje-jo-te-mire/20%Monthly2018-09-23 13:48
https://kosovapost.net/transformimi-i-fsk-se-nis-tani-zgjat-10-vjet/20%Monthly2018-09-23 13:34
https://kosovapost.net/kurti-zbulon-skenarin-ja-cka-do-te-bejne-ne-protesten-e-se-shtunes/20%Monthly2018-09-23 12:56
https://kosovapost.net/ky-eshte-29-vjecari-qe-humbi-jeten-sot-ne-decan-foto/20%Monthly2018-09-23 13:13
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-fillon-nje-vizite-te-rendesishme-ne-shtetet-e-bashkuara-te-amerikes/20%Monthly2018-09-23 12:44
https://kosovapost.net/irlanda-mund-ta-njohe-shtetin-e-palestines-2/20%Monthly2018-09-23 12:41
https://kosovapost.net/problemi-me-i-madh-per-sirine-mocali-terrorist-ne-lindje-te-eufratit/20%Monthly2018-09-23 12:29
https://kosovapost.net/kompanite-e-ujesjellesit-tashme-do-te-paguajne-borxhin-e-pa-paguar-per-10-vjet/20%Monthly2018-09-23 12:27
https://kosovapost.net/publikohet-fotoja-e-fundit-e-ish-presidentes-jahjaga-pas-operacioneve-plastike-nuk-do-ta-njihni/20%Monthly2018-09-23 12:23
https://kosovapost.net/veriu-dhe-lugina-toka-shqiptare-smund-te-shkembehen/20%Monthly2018-09-23 11:19
https://kosovapost.net/drama-e-refugjateve-ne-france/20%Monthly2018-09-23 11:07
https://kosovapost.net/opozita-i-pergjigjet-idese-se-haradinajt-qe-dikush-nga-opozita-te-jete-bashkekryesuese-e-dialogut/20%Monthly2018-09-23 11:09
https://kosovapost.net/dita-e-bicikletave-ne-shkoder/20%Monthly2018-09-23 10:40
https://kosovapost.net/zbulohet-nje-fosil-shtazor-558-milionevjecar-me-i-vjetri-deri-me-sot/20%Monthly2018-09-23 11:09
https://kosovapost.net/turqia-hyn-ne-nje-epoke-te-re-te-marredhenieve-me-gjermanine/20%Monthly2018-09-23 10:19
https://kosovapost.net/muhammed-ne-listen-e-emrave-me-te-preferuar-ne-britanine-e-madhe/20%Monthly2018-09-23 10:13
https://kosovapost.net/serbia-kerkon-ti-behet-presion-kosoves-per-asociacionin/20%Monthly2018-09-23 09:56
https://kosovapost.net/leonora-me-familje-tek-presidenti-veshja-e-tyre-i-habiti-te-gjithe/20%Monthly2018-09-23 09:35
https://kosovapost.net/mpb-njofton-per-kolonat-ne-pikat-kufitare/20%Monthly2018-09-23 09:29
https://kosovapost.net/te-aksidentuarit-mbreme-ne-veternik-jane-babe-e-bir-ja-gjendja-e-tyre/20%Monthly2018-09-23 09:12
https://kosovapost.net/gashi-ze-ne-gjume-kundershtaret/20%Monthly2018-09-23 08:59
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-ne-serbi-perkrah-perpjekjet-e-vuciqit-rreth-kosoves/20%Monthly2018-09-23 08:54
https://kosovapost.net/ushqimi-mund-ta-shkaktoje-depresionin/20%Monthly2018-09-23 08:52
https://kosovapost.net/fitorja-e-radhes-e-liverpool-it-shaiqiri-dhe-salah-thjesht-fantastike/20%Monthly2018-09-23 08:21
https://kosovapost.net/nuk-do-besoni-ne-%d2%abfare-gjendje-ka-perfunduar-sot-xhensila/20%Monthly2018-09-23 08:10
https://kosovapost.net/serbia-serisht-i-ankohet-be-se-per-kosoven/20%Monthly2018-09-23 07:54
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-gjate-vizites-ne-shba-ne-fokus-e-ka-fuqizimin-nderkombetar-te-kosoves/20%Monthly2018-09-23 07:44
https://kosovapost.net/femijet-pa-libra-institucionet-ia-hedhin-fajin-njera-tjetres/20%Monthly2018-09-23 07:34
https://kosovapost.net/e-mposhti-espanyolin-por-e-papritur-cka-thote-varane/20%Monthly2018-09-23 07:32
https://kosovapost.net/pas-dy-dekadash-qytetaret-e-kosoves-nuk-do-te-paguajne-me-rryme-per-serbet/20%Monthly2018-09-23 07:26
https://kosovapost.net/nuses-se-ermalit-i-deshtoi-grimi-ne-dasmen-e-elites-dhe-gjikos/20%Monthly2018-09-23 07:07
https://kosovapost.net/komunat-e-kosoves-ne-falimentim/20%Monthly2018-09-23 07:04
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-10/20%Monthly2018-09-23 06:55
https://kosovapost.net/po-afron-dimri-me-i-ftohte-i-dekades-se-fundit/20%Monthly2018-09-22 22:09
https://kosovapost.net/kjo-eshte-shqiptarja-e-pare-qe-fitoj-titullin-e-kampionatit-boteror-ne-boks/20%Monthly2018-09-22 21:37
https://kosovapost.net/kthehet-ne-pune-doktori-i-suspenduar-ne-qkuk/20%Monthly2018-09-22 21:27
https://kosovapost.net/kaq-veta-sot-mbledhi-shpend-ahmeti-ne-gjilan-foto/20%Monthly2018-09-22 21:04
https://kosovapost.net/anulohet-nje-fluturim-ne-rinas-per-kete-arsye/20%Monthly2018-09-22 20:16
https://kosovapost.net/levizjet-e-kunderta-te-drejtuesve-te-akr-se-pacolli-ne-deti-me-thacin-bahtiri-ne-miting-me-kurtin/20%Monthly2018-09-22 20:03
https://kosovapost.net/perleshen-mes-vete-lojtaret-e-prishtines/20%Monthly2018-09-22 19:47
https://kosovapost.net/lamtumire-vere-kaq-do-zbresin-temperaturat/20%Monthly2018-09-22 19:39
https://kosovapost.net/krasniqi-shtatorja-e-fehmiut-dhe-xheves-ne-drenas-po-shndrite-si-dielli-i-lirise/20%Monthly2018-09-22 19:22
https://kosovapost.net/daci-thote-se-ideja-e-korrigjimit-te-kufirit-dhe-perfshirja-e-lugines-lindi-ne-vilen-e-tij-ne-takimin-me-thacin/20%Monthly2018-09-22 19:01
https://kosovapost.net/ambasadori-i-ri-amerikan-ne-nentor-vije-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-22 18:48
https://kosovapost.net/zhvillime-te-reja-veseli-ka-nje-mendim-ndryshe-nga-thaci-per-kufijt/20%Monthly2018-09-22 18:17
https://kosovapost.net/emocionuese-ja-cka-shkruan-leonora-jakupi-derisa-viziton-varrin-e-babait-foto/20%Monthly2018-09-22 17:47
https://kosovapost.net/leonora-jakupi-derisa-viziton-varrin-e-babait-ja-cka-shkruan-foto/20%Monthly2018-09-22 17:42
https://kosovapost.net/banoret-e-bregut-te-diellit-kundershtojn-komunen/20%Monthly2018-09-22 17:10
https://kosovapost.net/bashkohen-vella-e-motra-pas-34-vitesh/20%Monthly2018-09-22 16:52
https://kosovapost.net/ish-komandanti-i-uck-se-tregon-si-mund-te-dihet-numri-i-sakte-i-veteraneve/20%Monthly2018-09-22 16:45
https://kosovapost.net/kjo-parti-politike-i-bashkohet-vv-se-ne-protesten-kunder-thacit/20%Monthly2018-09-22 16:05
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-me-te-lenduar-ne-kete-magjistrale/20%Monthly2018-09-22 15:57
https://kosovapost.net/ky-plazh-edhe-pse-hyme-ne-vjeshte-mbetet-ende-i-frekuentuar/20%Monthly2018-09-22 15:44
https://kosovapost.net/lojtaret-qe-i-do-e-gjithe-evropa-po-nenshkruajne-kontrata-te-reja/20%Monthly2018-09-22 15:09
https://kosovapost.net/si-u-njoftua-albin-kurti-me-fehmi-lladrovcin/20%Monthly2018-09-22 15:03
https://kosovapost.net/revoltohet-bahtiri-ja-cfare-thote-per-uren-mbi-iber/20%Monthly2018-09-22 14:45
https://kosovapost.net/edita-tahiri-flet-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-22 14:34
https://kosovapost.net/rreziku-per-radikalizimin-e-te-rinjve-ne-kosove-nga-lojerat-online/20%Monthly2018-09-22 13:17
https://kosovapost.net/barjam-gecaj-haradinajt-trimi-nuk-ofendon-refugjatet-e-pafajshem/20%Monthly2018-09-22 13:12
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-nese-perzihet-limani-me-soden-e-bukes/20%Monthly2018-09-22 13:07
https://kosovapost.net/keto-jane-simptomat-e-kancerit-te-prostates-mos-i-shmangni/20%Monthly2018-09-22 13:03
https://kosovapost.net/joshua-vs-povetkin-koha-kur-fillon-dueli-dhe-detaje-per-duelin-e-kategorise-se-rende/20%Monthly2018-09-22 12:56
https://kosovapost.net/oconnell-flet-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-09-22 12:49
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-nga-qkuk-ja-pritjet-deri-ne-5-muaj-per-pacientet/20%Monthly2018-09-22 12:26
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-po-e-paguan-nje-kompani-qe-lobon-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-22 12:17
https://kosovapost.net/te-rinjte-kosovare-duhet-ti-dine-keto-gjera-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-22 12:06
https://kosovapost.net/deputeti-mikullovci-thacit-zgjohu-burre-zgjohu-se-na-more-nqafe-video/20%Monthly2018-09-22 11:43
https://kosovapost.net/ministri-i-drejtesise-e-quan-kurtin-mashtrues-ordiner/20%Monthly2018-09-22 11:32
https://kosovapost.net/keto-jane-vlerat-ushqyese-te-hurmave/20%Monthly2018-09-22 11:16
https://kosovapost.net/per-priftin-plak-e-dinak-shkruan-hoxha-nga-prizreni/20%Monthly2018-09-22 11:07
https://kosovapost.net/kosovari-mposhtet-ne-cerekfinale-nga-smagulov/20%Monthly2018-09-22 10:56
https://kosovapost.net/thaci-takon-presidentin-austriak-bisedojne-per-marreveshjen-perfundimtare-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-22 10:37
https://kosovapost.net/ahmeti-tregon-se-kur-maqedonia-do-behet-pjese-e-nato-s/20%Monthly2018-09-22 10:21
https://kosovapost.net/per-ceshtjen-e-veteraneve-komandanti-i-fsk-se-thote-se-eshte-gati-te-jap-pergjegjesi/20%Monthly2018-09-22 09:55
https://kosovapost.net/menyrat-natyrore-te-lehtesimit-te-ngerceve-te-menstruacioneve-te-dhimbshme-dismenorea/20%Monthly2018-09-22 09:44
https://kosovapost.net/biznesmeni-qe-u-zhyte-thelle-e-me-thelle-ne-borxhe-nga-fajdet-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-22 09:14
https://kosovapost.net/gjurmet-e-zjarrit-ne-mesxhid-i-aksa-ende-te-pranishme-pas-48-vitesh-2/20%Monthly2018-09-22 08:46
https://kosovapost.net/milaim-zeka-sulmon-presidentin-thaci-ja-cka-i-shkruan/20%Monthly2018-09-22 08:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-e-thejsht-per-ti-zbardhur-dhembet-me-produktet-e-shtepise/20%Monthly2018-09-22 08:35
https://kosovapost.net/prej-te-henes-nuk-do-te-lejoheni-te-shkoni-ne-veri-pa-regjistrim/20%Monthly2018-09-22 07:50
https://kosovapost.net/pacolli-del-kunder-haradinajt-kerkon-qe-shteti-tia-ndal-pensionet-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-22 07:33
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-ka-nje-lajm-fantastik-per-veteranet-e-rrejshem/20%Monthly2018-09-22 07:22
https://kosovapost.net/thaci-ne-shba-flet-per-kufijte-haradinaj-per-viza/20%Monthly2018-09-22 07:17
https://kosovapost.net/sot-dita-e-pare-e-vjeshtes-keshtu-do-te-jete-moti-gjate-dites/20%Monthly2018-09-22 06:56
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-ne-dasmen-e-elites-e-gjikos-ja-cfare-ka-postuar-foto/20%Monthly2018-09-21 21:48
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-tregon-se-kur-do-ti-paguhen-53-milion-euro-bechtel-enkas/20%Monthly2018-09-21 21:36
https://kosovapost.net/momenti-kur-zyrtari-i-komunes-se-gjilanit-pranon-ryshfet-video/20%Monthly2018-09-21 21:18
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-tregon-sa-ushtare-kishte-uck-ja/20%Monthly2018-09-21 20:57
https://kosovapost.net/publikohen-pamjet-e-para-te-elites-me-vello-do-ju-le-pa-fjale-foto/20%Monthly2018-09-21 20:41
https://kosovapost.net/thaci-heq-dilemat-une-flej-si-qingj-sepse-nuk-jam-ne-rruge-te-gabuar/20%Monthly2018-09-21 20:25
https://kosovapost.net/ja-kur-mund-te-levizin-qytetaret-pa-viza/20%Monthly2018-09-21 20:05
https://kosovapost.net/thaci-shba-do-ta-mbeshtes-marreveshjen-me-serbine/20%Monthly2018-09-21 19:45
https://kosovapost.net/ja-cfare-moti-do-te-mbreteroj-gjate-vikendit/20%Monthly2018-09-21 19:28
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-arsimtari-e-rrah-brutalisht-nxenesin-ne-klase-video/20%Monthly2018-09-21 19:10
https://kosovapost.net/vazhdon-emrimi-i-zevendesministrave-lirak-qelaj-hyn-ne-kete-ministri/20%Monthly2018-09-21 18:55
https://kosovapost.net/anton-quni-zbulon-disa-te-verteta-per-ahmet-krasniqin-flet-edhe-per-fark-un-video/20%Monthly2018-09-21 18:32
https://kosovapost.net/delawie-ka-nje-mesazh-per-te-gjithe-lideret-kosovar/20%Monthly2018-09-21 18:09
https://kosovapost.net/deklaron-haradinaj-smarr-pjese-ne-dialogun-ku-flitet-per-kete-ceshtje/20%Monthly2018-09-21 17:46
https://kosovapost.net/miliona-euro-per-ndertimin-e-deponise-se-mbeturinave-inerte-ne-prizren/20%Monthly2018-09-21 17:19
https://kosovapost.net/kete-pije-nuk-duhet-ta-porositni-kurre-ne-lokale/20%Monthly2018-09-21 17:05
https://kosovapost.net/zbulohet-ja-kush-e-coi-hashim-thacin-ne-rambuje/20%Monthly2018-09-21 16:46
https://kosovapost.net/ylli-i-madh-e-paralajmeron-arsenalin-pas-fitores-ne-evropa-lige/20%Monthly2018-09-21 16:18
https://kosovapost.net/ish-shefi-per-hetimin-e-krimeve-ekonomike-ne-polici-lirohet-nga-akuza-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-21 16:07
https://kosovapost.net/tregon-per-here-te-pare-sali-berisha-ja-cfare-i-kishte-kerkuar-ahmet-krasniqi-per-uck-ne/20%Monthly2018-09-21 15:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-shaqiri-nuk-shkon-ne-beograd/20%Monthly2018-09-21 15:22
https://kosovapost.net/mediat-serbe-aktakuzat-e-gjykates-speciale-pas-perfundimit-te-bisedimeve/20%Monthly2018-09-21 15:04
https://kosovapost.net/si-tia-bejme-kur-thonjte-e-kembes-rriten-brenda-lekures/20%Monthly2018-09-21 14:51
https://kosovapost.net/shikojeni-cfare-ndodhi-mes-joshua-dhe-povetkin-video/20%Monthly2018-09-21 14:03
https://kosovapost.net/bleu-avione-ruse-shba-i-vendos-sanksione-te-forta-kines/20%Monthly2018-09-21 14:00
https://kosovapost.net/shikoni-si-duket-messi-me-look-un-e-ri-foto/20%Monthly2018-09-21 13:57
https://kosovapost.net/hoxha-kosova-do-te-hyje-ne-be-sikur-vendet-e-tjera-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2018-09-21 13:43
https://kosovapost.net/konsumi-i-alkoolit-shton-rrezikun-e-kancerit/20%Monthly2018-09-21 13:37
https://kosovapost.net/nato-mbeshtetje-gjeorgjise-i-ben-thirrje-rusise-terheqi-ushtaret/20%Monthly2018-09-21 13:34
https://kosovapost.net/me-nderime-shteterore-rivarrosen-kolonel-ahmet-krasniqi-dhe-qazim-jakupi/20%Monthly2018-09-21 13:24
https://kosovapost.net/haradinaj-asnjehere-nuk-kemi-vu-ne-pikepyetje-kompetencat-e-presidentit/20%Monthly2018-09-21 13:20
https://kosovapost.net/ky-eshte-mjeku-qe-po-bene-mrekulli-me-profesionalizmin-e-tij/20%Monthly2018-09-21 13:11
https://kosovapost.net/vuciq-betohet-nuk-ka-force-qe-me-detyron-ta-njoh-pavaresine-e-republikes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-21 12:48
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-shpenzon-gati-te-gjithe-rezerven-financiare-shteterore/20%Monthly2018-09-21 12:33
https://kosovapost.net/perkujtohet-mjeku-i-plageve-te-lirise-lec-gardica/20%Monthly2018-09-21 12:23
https://kosovapost.net/qku-ofron-mamografi-falas-per-grate-gjate-muajit-tetor/20%Monthly2018-09-21 12:19
https://kosovapost.net/dy-arbitrat-flasin-nga-studiot-ja-cfare-meritonte-ronaldo-per-gjestin-qe-beri/20%Monthly2018-09-21 12:04
https://kosovapost.net/hahn-marreveshja-kosove-serbi-te-jete-specifike-jo-precedent/20%Monthly2018-09-21 11:55
https://kosovapost.net/guterres-thirrje-per-implementimin-e-plote-te-marreveshjes-per-idlibin/20%Monthly2018-09-21 11:46
https://kosovapost.net/lideret-per-ahmet-krasniqin-tani-po-pushon-afer-bashkeluftetareve/20%Monthly2018-09-21 11:25
https://kosovapost.net/ne-serbi-sulmohet-autobusi-nga-kosova/20%Monthly2018-09-21 11:18
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-ka-force-qe-me-detyron-ta-njoh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-21 11:15
https://kosovapost.net/daciq-befason-me-deklaraten-per-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2018-09-21 11:13
https://kosovapost.net/keta-jane-emrat-e-16-profesoreve-plagjiatore-te-up-se/20%Monthly2018-09-21 10:43
https://kosovapost.net/per-ti-zvogeluar-shpenzimet-ky-kryetar-ka-pritur-tri-ore-fluturimin/20%Monthly2018-09-21 10:43
https://kosovapost.net/suedia-vazhdon-te-mbeshtese-kosoven-ne-procesin-integrues/20%Monthly2018-09-21 10:31
https://kosovapost.net/kreu-i-ldk-se-kerkon-zbardhjen-e-rastit-te-ish-kolonelit-ahmet-krasniqi/20%Monthly2018-09-21 10:28
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-rruga-e-lirise-ju-kerkoi-sot-iu-kthyet-kosoves-se-lire-lavdi/20%Monthly2018-09-21 10:17
https://kosovapost.net/messi-apo-ronaldo-ja-kush-eshte-lojtari-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2018-09-21 10:04
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-presidenti-i-vietnamit/20%Monthly2018-09-21 09:51
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-nuk-do-te-lejojme-me-ndotjen-e-ambientit/20%Monthly2018-09-21 09:47
https://kosovapost.net/etika-e-biznesit-ne-islam/20%Monthly2018-09-21 09:34
https://kosovapost.net/abuzimet-e-kishes-skandali-perfshin-edhe-holanden/20%Monthly2018-09-21 09:28
https://kosovapost.net/femijet-protestojne-kunder-prinderve-luani-me-ne-jo-me-celularet/20%Monthly2018-09-21 09:25
https://kosovapost.net/nese-le-turqine-ne-dore-te-rusise-e-iranit-perendimi-mund-ta-paguaje-shtrenjte/20%Monthly2018-09-21 09:22
https://kosovapost.net/o-besimtare-jepni-nga-ajo-me-cka-ne-ju-furnizojme-juve/20%Monthly2018-09-21 09:18
https://kosovapost.net/albin-kurti-per-protesten-e-29-shtatorit-bashkatdhetaret-do-te-vijne-per-te-protestuar-me-ne/20%Monthly2018-09-21 09:42
https://kosovapost.net/franca-e-pengon-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-21 09:04
https://kosovapost.net/leonora-jakupi-shperthen-ne-lot-foto/20%Monthly2018-09-21 10:29
https://kosovapost.net/fillojne-homazhet-per-deshmoret-ahmet-krasniqin-dhe-qazim-jakupin/20%Monthly2018-09-21 08:38
https://kosovapost.net/polici-amerikan-lavderon-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-21 08:32
https://kosovapost.net/thaci-ne-diten-nderkombetare-te-paqes-paqja-behet-me-veshtire-se-lufta/20%Monthly2018-09-21 08:28
https://kosovapost.net/gazeta-beogradase-ngritja-e-aktakuzave-nga-specialja-u-vonua-per-shkak-te-bisedimeve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-21 08:26
https://kosovapost.net/kosovari-deshmon-ne-beograd-se-si-u-qellua-gjate-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-09-21 08:07
https://kosovapost.net/zaev-pence-marreveshja-e-prespes-siguron-vendin-e-merituar-ne-strukturat-euroatlantike/20%Monthly2018-09-21 07:59
https://kosovapost.net/ky-ishte-fjalimi-i-fuqishem-i-ahmet-krasniqit-ne-28-nentorin-e-1996-s-video/20%Monthly2018-09-21 09:12
https://kosovapost.net/ndertimi-i-nje-qyteti-nen-det-video/20%Monthly2018-09-21 07:47
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-pjese-ne-pastrimin-e-rrethines-se-stadiumit-fadil-vokrri/20%Monthly2018-09-21 07:42
https://kosovapost.net/keto-zakone-po-na-e-shkurtojne-jeten/20%Monthly2018-09-21 07:39
https://kosovapost.net/arsenali-i-pameshirshem-ndaj-ukrainasve-higuain-nderon-milanin-video/20%Monthly2018-09-21 07:33
https://kosovapost.net/aleksander-lumezi-asnje-nga-20-mije-emrat-e-publikuar-nuk-jane-te-dyshuar/20%Monthly2018-09-21 07:16
https://kosovapost.net/trump-kritikon-demokratet-po-bllokoni-buxhetin-per-ndertimin-e-murit-me-meksiken/20%Monthly2018-09-21 07:14
https://kosovapost.net/prizreni-me-plan-per-diten-pa-makina/20%Monthly2018-09-21 07:09
https://kosovapost.net/haley-administrata-amerikane-flet-me-nje-ze-per-kosoven/20%Monthly2018-09-21 07:04
https://kosovapost.net/emina-cunmulaj-vjen-ne-shqiperi-me-nje-mision-te-rendesishem/20%Monthly2018-09-21 07:01
https://kosovapost.net/demtohet-ylli-i-chelseas-sarri-jam-i-lumtur-per-fitoren/20%Monthly2018-09-21 06:54
https://kosovapost.net/pija-qe-kthen-floket-e-thinjura-ne-ngjyren-natyrale/20%Monthly2018-09-21 06:49
https://kosovapost.net/qindra-te-zhdukur-pas-mbytjes-se-anijes-ne-tanzani/20%Monthly2018-09-21 06:46
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-hap-konkursin-per-pranimin-e-studenteve-ne-master/20%Monthly2018-09-21 06:43
https://kosovapost.net/ambasadori-greg-delawie-tregon-si-e-gjeti-dhe-si-po-e-le-kosoven/20%Monthly2018-09-21 06:41
https://kosovapost.net/sot-ne-prishtine-behet-rivarrimi-i-kolonel-ahmet-krasniqi/20%Monthly2018-09-21 06:26
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-11/20%Monthly2018-09-21 06:21
https://kosovapost.net/haxhiu-tregon-skenarin-e-protestes-te-se-shtunes/20%Monthly2018-09-20 21:55
https://kosovapost.net/mulla-osmani-don-lush-gjergji-qe-shitesh-bukur-patriot-dhe-ke-gojen-plot-dashuri-e-zemren-bukur-katran/20%Monthly2018-09-20 22:02
https://kosovapost.net/lojtari-kosovar-e-habit-boten-zhduket-para-syve-te-publikut-video/20%Monthly2018-09-20 21:26
https://kosovapost.net/konjufca-per-here-te-pare-zbulon-cka-i-tha-shpendit-para-se-te-ndahej-lvv-ja/20%Monthly2018-09-20 20:58
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-shba-se-ne-okb-pozicionet-tona-per-kosoven-nuk-kane-ndryshuar/20%Monthly2018-09-20 20:29
https://kosovapost.net/konjufca-tregon-se-kush-jane-dy-personat-qe-kane-themeluar-vetevendosjen/20%Monthly2018-09-20 20:11
https://kosovapost.net/trump-prodhuesit-e-opec-ut-duhet-te-ulin-cmimet-e-naftes/20%Monthly2018-09-20 20:05
https://kosovapost.net/enver-hoxha-godet-ldk-ne-ja-cfare-thote-per-formimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-09-20 19:47
https://kosovapost.net/komandant-hisen-berisha-mire-se-erdhe-z-minister-i-luftes/20%Monthly2018-09-20 19:33
https://kosovapost.net/lazio-apollon-perfundon-ndeshja-me-kete-rezultat/20%Monthly2018-09-20 19:15
https://kosovapost.net/krasniqi-tregon-se-ne-cilin-rajon-jane-fryer-me-se-shumti-listat-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-20 19:09
https://kosovapost.net/sapo-ndodhi-shteti-arab-ia-heq-vizat-serbise/20%Monthly2018-09-20 18:42
https://kosovapost.net/deklaratat-e-haradinajt-per-kufirin-ja-cka-kerkon-gjuriq-nga-be-ja/20%Monthly2018-09-20 18:24
https://kosovapost.net/ai-liria-e-shprehjes-ne-egjipt-ne-gjendjen-me-te-rende-te-historise-se-vendit/20%Monthly2018-09-20 18:08
https://kosovapost.net/ja-sa-ushtare-ishin-ne-zonen-e-drenices-flet-sami-lushtaku/20%Monthly2018-09-20 18:50
https://kosovapost.net/gjermania-e-kenaqur-nga-marreveshja-turqi-rusi-per-idlibin/20%Monthly2018-09-20 17:31
https://kosovapost.net/presidenti-i-malit-te-zi-gjukanoviq-do-te-perkrahe-investitoret-nga-turqia-qe-deshirojne-te-investojne-ne-kete-vend/20%Monthly2018-09-20 17:16
https://kosovapost.net/katastrofe-per-lojtarin-kosovar-genk-ia-tregon-deren/20%Monthly2018-09-20 17:06
https://kosovapost.net/ilir-meta-i-shkon-ne-shtepi-isa-mustafes-ja-per-cfare-flasin/20%Monthly2018-09-20 16:48
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-paok-chelsea/20%Monthly2018-09-20 16:26
https://kosovapost.net/ministri-recica-jep-nje-lajm-te-mire-per-ata-qe-jetojne-ne-gjermani/20%Monthly2018-09-20 16:05
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbledh-kryetaret-e-degeve-te-ldk-se/20%Monthly2018-09-20 15:43
https://kosovapost.net/thaci-i-kunderpergjigjet-lvv-se-per-marreveshjen-me-luginen/20%Monthly2018-09-20 15:32
https://kosovapost.net/nderpritet-seanca-veseli-thote-se-jane-lodhur-deputetet/20%Monthly2018-09-20 15:15
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-per-studentet/20%Monthly2018-09-20 15:08
https://kosovapost.net/mbeshtetja-e-shba-ve-eshte-per-popullin-jo-per-elitat-politike-te-maqedonise/20%Monthly2018-09-20 15:08
https://kosovapost.net/besiktasi-fton-presidentin-e-fc-prishtines-arsyeja-shume-e-mire/20%Monthly2018-09-20 14:18
https://kosovapost.net/hoxha-i-gezohet-miratimit-te-ligjeve-nga-kuvendi/20%Monthly2018-09-20 14:15
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arreston-njezet-e-dy-persona/20%Monthly2018-09-20 14:03
https://kosovapost.net/tahiri-kerkon-perkrahjen-e-deputeteve-gjermane-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-20 13:58
https://kosovapost.net/nga-java-tjeter-mot-befasues/20%Monthly2018-09-20 13:56
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-apostolovan-diskutojne-viziten-e-grupit-punues-per-ballkanin-perendimor-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 13:44
https://kosovapost.net/uefa-zbulon-daten-kur-merret-vendimi-per-denimin-e-ronaldos/20%Monthly2018-09-20 13:39
https://kosovapost.net/konjufca-pozites-pa-opoziten-ju-smund-mund-te-beni-asgje/20%Monthly2018-09-20 13:31
https://kosovapost.net/psg-dhe-tottenham-synojne-yllin-e-celta-vigos/20%Monthly2018-09-20 13:22
https://kosovapost.net/deputeteve-nuk-u-bene-per-seance-te-gjithe-syte-ne-telefona-foto/20%Monthly2018-09-20 13:19
https://kosovapost.net/ja-sa-do-te-kushtoje-iphone-xr-ne-shtetet-kryesore-te-evropes-po-tek-ne/20%Monthly2018-09-20 13:19
https://kosovapost.net/deklarata-emocionuese-e-fehmi-lladrovcit-para-mediave-nderkombetare/20%Monthly2018-09-20 13:00
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-e-ronaldos-qe-i-tha-gjyqtarit/20%Monthly2018-09-20 12:50
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-kuvendi-shkon-ne-pauze/20%Monthly2018-09-20 12:49
https://kosovapost.net/kur-fehmi-lladrovci-ishte-pyetur-nga-gazetari-i-bbc-a-jeni-te-gatshem-te-vdisni-per-kosoven-video/20%Monthly2018-09-20 12:50
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-drenasin-e-lire-jane-kthyer-ne-perjetesi-ne-shtatore-heronjte-e-kombit-luftetaret-fehmi-e-xheve-lladrovci/20%Monthly2018-09-20 12:30
https://kosovapost.net/pija-para-gjumit-qe-ju-heq-1-kg-dhjame-brenda-muajit-receta/20%Monthly2018-09-20 12:22
https://kosovapost.net/kurz-thirrje-be-se-per-bisedime-me-egjiptin-per-migrantet/20%Monthly2018-09-20 12:19
https://kosovapost.net/deputeti-gjerman-jep-diagnozen-per-gjendjen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-20 12:08
https://kosovapost.net/pasi-ndeshkoi-ronaldon-ja-cfare-i-ndodhi-gjyqtarit-gjerman-ne-tunelin-e-stadiumit/20%Monthly2018-09-20 12:04
https://kosovapost.net/gazeta-spanjolle-ne-rast-te-marreveshjes-me-serbine-spanja-do-te-njohe-kosoven/20%Monthly2018-09-20 11:57
https://kosovapost.net/veseli-fehmi-dhe-xheve-lladrovci-jane-ne-identitetin-e-shtetit-tone-te-pavarur/20%Monthly2018-09-20 11:45
https://kosovapost.net/ushtri-pa-buxhet/20%Monthly2018-09-20 10:23
https://kosovapost.net/sulmohet-xhamia-ne-berlin-2/20%Monthly2018-09-20 10:05
https://kosovapost.net/kosova-dhe-shqiperia-shenojne-ngritje-ne-renditjen-e-fifa-s/20%Monthly2018-09-20 10:05
https://kosovapost.net/victoria-beckham-ka-nje-keshille-te-vlefshme-per-te-gjitha-nenat/20%Monthly2018-09-20 09:52
https://kosovapost.net/dyfishohet-sasia-e-mishit-nga-belgjika-auv-nuk-tregon-se-a-po-kontrollohet/20%Monthly2018-09-20 09:51
https://kosovapost.net/thaci-konfirmon-mundesin-e-takimit-me-donald-trumpin/20%Monthly2018-09-20 09:44
https://kosovapost.net/sherr-ne-samitin-e-be-per-refugjatet-tusk-lerini-lojerat/20%Monthly2018-09-20 09:36
https://kosovapost.net/mobilizohet-isa-mustafa/20%Monthly2018-09-20 09:31
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-o-burre-ne-i-vjedhim-shtetet-tona/20%Monthly2018-09-20 09:18
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-zjarri-ne-prizren/20%Monthly2018-09-20 08:50
https://kosovapost.net/motra-e-ronaldos-do-te-paguajne-cmim-te-madh-per-lotet-e-vellait-tim/20%Monthly2018-09-20 08:46
https://kosovapost.net/izraeli-arreston-familjen-tre-anetareshe-palestineze/20%Monthly2018-09-20 08:43
https://kosovapost.net/fjalimi-i-moon-ben-historine-ne-lojerat-masive-te-penianit-duhet-te-jemi-bashke/20%Monthly2018-09-20 08:39
https://kosovapost.net/veprim-i-papritur-nga-vuciq-nuk-shkon-ne-okb/20%Monthly2018-09-20 08:31
https://kosovapost.net/trajneri-i-valencias-zbulon-se-cfare-i-tha-ronaldo-kur-po-largohej-me-lot-ne-sy-video/20%Monthly2018-09-20 08:25
https://kosovapost.net/mbyllja-e-kutise-se-pandores/20%Monthly2018-09-20 08:21
https://kosovapost.net/kosova-ka-mbetur-pa-ambasadore-ne-disa-shtete/20%Monthly2018-09-20 08:12
https://kosovapost.net/humbe-jeten-nje-person-ne-veri/20%Monthly2018-09-20 07:57
https://kosovapost.net/rrezohet-muri-i-posandertuar-ne-prishtine-lendohet-rend-nje-person/20%Monthly2018-09-20 07:42
https://kosovapost.net/anita-po-e-shoqeron-ramushin-ne-tirane-befason-te-gjithe-me-kete-veshje-video/20%Monthly2018-09-20 07:39
https://kosovapost.net/antibiotiket-rrisin-rrezikun-e-zhvillimit-te-gurezve-ne-veshka/20%Monthly2018-09-20 07:36
https://kosovapost.net/kompani-te-huaja-interes-per-investime-ne-energjine-diellore-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-20 07:32
https://kosovapost.net/ne-20-vjetorin-e-renies-zbulohen-shtatoret-e-heronjve-fehmi-dhe-xheve-lladrovci/20%Monthly2018-09-20 07:24
https://kosovapost.net/presidenca-e-pranon-se-ne-takimin-e-brukselit-diskutohet-per-luginen/20%Monthly2018-09-20 07:08
https://kosovapost.net/aliu-refuzimi-nga-ldk-ishte-i-pritshem-kishim-shpresa-te-vjosa-osmani-video/20%Monthly2018-09-20 07:02
https://kosovapost.net/kush-dha-driten-e-gjelber-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-20 06:58
https://kosovapost.net/receta-per-lengun-qe-e-ndalon-gerhitjen/20%Monthly2018-09-20 06:51
https://kosovapost.net/trump-propozon-ndertimin-e-nje-muri-ne-sahara/20%Monthly2018-09-20 06:42
https://kosovapost.net/shikoni-cfare-i-beri-ronaldo-kundershtarit-video/20%Monthly2018-09-20 06:35
https://kosovapost.net/zbulohen-shtatoret-e-fehmi-dhe-xheve-lladrovci/20%Monthly2018-09-20 06:27
https://kosovapost.net/beogradi-i-detyroi-serbet-te-largohen-nga-fsk/20%Monthly2018-09-20 06:13
https://kosovapost.net/washington-post-ndryshimi-i-kufijve-ide-e-tmerrshme/20%Monthly2018-09-20 06:10
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-13/20%Monthly2018-09-20 06:02
https://kosovapost.net/nese-sdo-te-shkoja-ne-lufte-do-te-arrija-shume-isha-student-i-mencur/20%Monthly2018-09-19 22:00
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-viti-i-ri-do-te-jete-i-vacante-per-shqiptaret/20%Monthly2018-09-19 21:42
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-ben-me-dije-thacit-kufiri-nuk-do-te-ndryshoje/20%Monthly2018-09-19 21:27
https://kosovapost.net/erdogan-marredheniet-me-shba-ne-do-te-forcohen-me-investime-dhe-tregti/20%Monthly2018-09-19 20:54
https://kosovapost.net/daciq-bota-do-ta-respektoje-qendrimin-e-serbise-kunder-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-19 20:51
https://kosovapost.net/manchester-city-lyon-shenohet-goli-i-trete/20%Monthly2018-09-19 20:36
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-vuani-nga-diabeti/20%Monthly2018-09-19 20:24
https://kosovapost.net/a-u-ndryshuan-listat-e-blakajt-per-veteranet-mashtrues-tregon-lumezi/20%Monthly2018-09-19 20:15
https://kosovapost.net/scott-thote-qe-te-pyetet-daciqi-cka-thote-amerika-per-kosoven/20%Monthly2018-09-19 19:51
https://kosovapost.net/shpallen-rezultatet-e-testit-me-shkrim-ne-konkursin-per-polic/20%Monthly2018-09-19 19:18
https://kosovapost.net/ldk-con-ne-kushtetuese-presidentin-thaci-per-kqz-ne/20%Monthly2018-09-19 18:55
https://kosovapost.net/nisma-kunder-rezolutes-se-opozites-deshiron-nje-te-perbashket/20%Monthly2018-09-19 18:35
https://kosovapost.net/bekeri-art-motion-eshte-plotesisht-ne-rregull-sipas-uefa-s/20%Monthly2018-09-19 18:15
https://kosovapost.net/savic-befason-te-githe-nenshkruan-me-klubin-e-madh-te-serie-a/20%Monthly2018-09-19 17:57
https://kosovapost.net/gjermania-deklarohet-serish-kunder-kembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-19 17:39
https://kosovapost.net/nipi-i-jakup-krasniqit-rahatohet-ne-mti/20%Monthly2018-09-19 17:10
https://kosovapost.net/shaqiri-deklarohet-pas-fitores-se-madhe-te-liverpoolit/20%Monthly2018-09-19 16:48
https://kosovapost.net/moti-neser-me-temperatura-ekstreme-ja-deri-ne-sa-grade-do-te-shkoje/20%Monthly2018-09-19 16:25
https://kosovapost.net/vendi-goditet-nga-nje-termet-i-fuqishem-ky-eshte-qyteti-me-i-prekur/20%Monthly2018-09-19 16:04
https://kosovapost.net/vendimi-skandaloz-i-komisionit-politik-te-mediave-per-kompanin-artmotion/20%Monthly2018-09-19 15:53
https://kosovapost.net/vitin-e-ardhshem-autostradat-e-kosoves-priten-te-behen-me-pagese/20%Monthly2018-09-19 14:56
https://kosovapost.net/a-guxoni-te-pini-kafe-gjate-shtatzenise/20%Monthly2018-09-19 14:48
https://kosovapost.net/mbappe-barazoi-nje-rekord-te-madh-ne-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-09-19 14:44
https://kosovapost.net/gucati-veteraneve-mos-beni-ankesa-ne-prokurori-njehere/20%Monthly2018-09-19 14:41
https://kosovapost.net/kater-paciente-marrin-kancerin-pasi-pranuan-organet-nga-i-njejti-donator/20%Monthly2018-09-19 14:40
https://kosovapost.net/ndodhi-edhe-kjo-komandant-sokoli-futet-ne-listat-e-veteraneve-mashtrues/20%Monthly2018-09-19 14:35
https://kosovapost.net/dhimbja-e-madhe-e-aida-shtinos-reagimi-i-saj-do-ju-perlote/20%Monthly2018-09-19 14:23
https://kosovapost.net/del-ne-shitje-mercedsi-i-donald-trump-foto/20%Monthly2018-09-19 14:10
https://kosovapost.net/hulumtimi-ne-shba-edukim-fetar-i-ben-te-rinjte-me-te-lumtur/20%Monthly2018-09-19 14:02
https://kosovapost.net/sekretari-britanik-mbeshtetje-per-muslimanet-e-arakanit/20%Monthly2018-09-19 13:51
https://kosovapost.net/prishtina-humbi-humanistin-e-madh/20%Monthly2018-09-19 13:57
https://kosovapost.net/uefa-nis-hetimet-ndaj-juventusit-arsyeja-ronaldo/20%Monthly2018-09-19 13:30
https://kosovapost.net/rritet-interesimi-i-bizneseve-zvicerane-per-investime-ne-kosove/20%Monthly2018-09-19 13:22
https://kosovapost.net/ekskursion-ne-komunen-e-prishtines-shpend-ahmeti-con-punetoret-ne-deti/20%Monthly2018-09-19 13:16
https://kosovapost.net/ka-nderruar-jete-hashim-shala-kultivues-i-folklorit-burimor/20%Monthly2018-09-19 13:07
https://kosovapost.net/shaqiri-flet-pas-fitores-se-mbremshme-ndaj-psg-se/20%Monthly2018-09-19 13:06
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-shefi-i-bankes-me-te-madhe-te-danimarkes/20%Monthly2018-09-19 13:04
https://kosovapost.net/shba-kosova-nuk-mund-te-krahasohet-me-rastin-e-republikes-serbe-2/20%Monthly2018-09-19 12:56
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-haradinajn-e-therrasin-ne-amerike/20%Monthly2018-09-19 12:43
https://kosovapost.net/ne-vajze-pa-shenja-jete-shkilet-nga-vetura-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-19 12:41
https://kosovapost.net/konfirmohet-marreveshja-berlusconi-blen-klub-te-ri-2/20%Monthly2018-09-19 12:42
https://kosovapost.net/hoxha-merr-perkrahjen-e-cekise-per-proceset-integruese/20%Monthly2018-09-19 12:37
https://kosovapost.net/konfirmohet-marreveshja-berlusconi-blen-klub-te-ri/20%Monthly2018-09-19 12:34
https://kosovapost.net/harta-e-vitit-1870-britania-i-kthen-shpinen-nje-europe-kaotike/20%Monthly2018-09-19 12:05
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-gjerman-ka-rezistence-per-anetaresimin-e-shqiperise-duhet-vazhduar-perpara-me-reformat/20%Monthly2018-09-19 12:00
https://kosovapost.net/leonores-po-i-kthehet-babai-ne-atdhe-kjo-eshte-thirrja-e-saj/20%Monthly2018-09-19 11:59
https://kosovapost.net/hebrenjte-fanatike-bastisin-mesxhid-i-aksane-2/20%Monthly2018-09-19 11:56
https://kosovapost.net/ldk-ne-pergatitje-te-mocionit-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-09-19 11:53
https://kosovapost.net/kaq-veterane-te-rrejshem-dolen-ne-buroje-vendlindjen-e-presidentit-thaci/20%Monthly2018-09-19 11:45
https://kosovapost.net/rusia-therret-ne-bisede-ambasadoret-e-zvicres-dhe-holandes/20%Monthly2018-09-19 11:37
https://kosovapost.net/largimi-i-pjesetareve-serbe-nga-fsk-e-komanduar-nga-beogradi/20%Monthly2018-09-19 11:23
https://kosovapost.net/nese-largohet-nga-reali-ja-cili-do-te-jete-ekipi-i-ri-i-toni-kroosit/20%Monthly2018-09-19 11:19
https://kosovapost.net/lushtaku-sylejman-selimi-eshte-kidnapuar/20%Monthly2018-09-19 11:05
https://kosovapost.net/kurti-normalizimi-i-shteteve-se-brendshmi-me-i-rendesishem-sesa-ai-i-raporteve-te-lidereve-autoritare/20%Monthly2018-09-19 10:48
https://kosovapost.net/zyrtaret-amerikane-dhe-kurde-diskutojne-per-qeverine-e-re-te-irakut/20%Monthly2018-09-19 10:45
https://kosovapost.net/ronaldo-valencia-ja-cfare-ka-ndodhur-me-pare/20%Monthly2018-09-19 10:37
https://kosovapost.net/presidenti-polak-premton-ndertimin-e-nje-baze-amerikane-do-ta-pagezojme-fort-trump/20%Monthly2018-09-19 10:32
https://kosovapost.net/brnabiq-ne-vend-te-vuciqit-ne-nju-jork-takimi-i-thacit-me-trump-nje-goditje-e-madhe-per-serbine/20%Monthly2018-09-19 10:28
https://kosovapost.net/veseli-pyet-vv-pse-nuk-thirre-proteste-per-deklaratat-e-vuciqit-ne-digen-e-liqenit-te-ujmanit/20%Monthly2018-09-19 10:18
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-tallet-me-protesten-e-thirrur-nga-vetevendosje-ja-cfare-thote-ai/20%Monthly2018-09-19 10:06
https://kosovapost.net/transformimi-i-fsk-se-ja-sa-ushtare-pritet-ti-kete-ushtria-e-ardhshme-e-kosoves/20%Monthly2018-09-19 09:46
https://kosovapost.net/krasniqi-uck-ja-e-ka-perfunduar-misionin-e-saj-fisnik-lene-rehat/20%Monthly2018-09-19 09:38
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-e-nis-me-disponim-mbledhjen-e-kryesise/20%Monthly2018-09-19 09:35
https://kosovapost.net/messi-shenoi-supergol-por-shikoni-cfare-bente-pas-murit-lojtari-i-psv-se-video/20%Monthly2018-09-19 09:16
https://kosovapost.net/cili-eshte-truri-me-aktiv-i-femrave-apo-meshkujve/20%Monthly2018-09-19 09:12
https://kosovapost.net/shba-kosova-nuk-mund-te-krahasohet-me-rastin-e-republikes-serbe/20%Monthly2018-09-19 09:09
https://kosovapost.net/edhe-nje-mesazh-i-forte-nga-gjermania-ndryshimi-i-kufijve-hape-plaget-ne-rajon/20%Monthly2018-09-19 09:02
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-arrestoi-12-persona/20%Monthly2018-09-19 08:58
https://kosovapost.net/ja-shenjat-qe-tregojne-se-ju-do-te-pasuroheni-shume-shpejt/20%Monthly2018-09-19 08:44
https://kosovapost.net/komentatori-cmendet-pas-supergolit-te-icardit-ja-reagimi-epik-i-tij-video/20%Monthly2018-09-19 08:25
https://kosovapost.net/lajci-terheqja-e-ldk-se-nga-protesta-taktike-per-shkaqe-elektorale/20%Monthly2018-09-19 08:22
https://kosovapost.net/kuvendi-ne-bllokade-per-shkak-te-mungeses-se-numrave/20%Monthly2018-09-19 08:14
https://kosovapost.net/lufta-ne-jemen-femijet-po-vuajn-nga-uria/20%Monthly2018-09-19 08:11
https://kosovapost.net/kurti-per-udhetimin-e-haradinajt-e-limajt-ne-bruksel-me-thacin-episodik-por-impresiv-kaq-ishte-roli-i-tyre/20%Monthly2018-09-19 08:07
https://kosovapost.net/nga-shoqe-ne-armike-te-betuara-ja-si-lindi-sherri-mes-dua-lipes-dhe-rita-ores/20%Monthly2018-09-19 07:50
https://kosovapost.net/a-duhet-te-merrni-anibiotike-pa-receten-e-mjekut/20%Monthly2018-09-19 07:30
https://kosovapost.net/zevendesojeni-kafene-me-kete-pije-shume-te-shendetshme/20%Monthly2018-09-19 07:27
https://kosovapost.net/beteja-mes-kosoves-dhe-serbise-zhvendoset-ne-new-york/20%Monthly2018-09-19 07:19
https://kosovapost.net/trump-akuzon-kinen-se-po-ndikon-ne-zgjedhje-duke-sulmuar-bujqit-dhe-punetoret-amerikane/20%Monthly2018-09-19 07:13
https://kosovapost.net/ancelotti-pas-ndeshjes-ja-cfare-bene-lojtaret-serb-gjyqtari/20%Monthly2018-09-19 07:13
https://kosovapost.net/takimet-private-te-zyrtareve-te-akuzuar-me-kreret-e-sistemit-te-drejtesise/20%Monthly2018-09-19 07:01
https://kosovapost.net/modelja-me-proteza-ze-vendin-e-trete-ne-konkursin-e-bukurise-foto/20%Monthly2018-09-19 06:59
https://kosovapost.net/sulmet-e-ekstremisteve-te-djathte-ne-gjermani-largohet-nga-detyra-shefi-i-inteligjences/20%Monthly2018-09-19 06:42
https://kosovapost.net/mavraj-e-nis-me-kemben-e-djathte-debutim-me-gol-ne-greqi/20%Monthly2018-09-19 06:36
https://kosovapost.net/lojerat-e-rrezikshme-politike-te-thacit/20%Monthly2018-09-19 06:34
https://kosovapost.net/pas-takimit-te-dy-presidenteve-koreja-e-veriut-pranon-mbylljen-e-zonave-te-testimeve-raketore/20%Monthly2018-09-19 06:23
https://kosovapost.net/si-ndikon-ndryshimi-i-motit-ne-shendetin-mendor-te-njeriut/20%Monthly2018-09-19 06:18
https://kosovapost.net/hakmarrja-e-rikalos-per-bashkeshorten-konfirmohet-edhe-nga-gjykata/20%Monthly2018-09-19 06:13
https://kosovapost.net/proteste-te-pallati-i-drejtesise-per-sylejman-selimin-e-jahir-demakun/20%Monthly2018-09-19 06:07
https://kosovapost.net/moti-sot-12/20%Monthly2018-09-19 06:03
https://kosovapost.net/endrit-shala-pritet-te-behet-minister/20%Monthly2018-09-18 22:44
https://kosovapost.net/ne-maqedoni-per-here-te-pare-eshte-realizuar-nje-nder-operacionet-e-rralla-nga-dr-ilir-hasani/20%Monthly2018-09-18 21:33
https://kosovapost.net/boiken-abazi-protesta-e-29-shtatorit-ka-per-te-qene-masive/20%Monthly2018-09-18 21:18
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-neser-2/20%Monthly2018-09-18 21:00
https://kosovapost.net/ldk-tregon-se-a-do-te-marrin-pjese-ne-protesten-e-vv-se/20%Monthly2018-09-18 20:55
https://kosovapost.net/neser-protestohet-per-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-09-18 20:25
https://kosovapost.net/shpendi-i-kujton-ldk-se-kohen-kur-e-bene-thacin-president/20%Monthly2018-09-18 20:08
https://kosovapost.net/haziri-flet-per-iden-qe-ia-mori-thaci/20%Monthly2018-09-18 19:48
https://kosovapost.net/para-se-te-pini-kafen-ne-mengjes-kini-parasysh-keto-gjera/20%Monthly2018-09-18 19:34
https://kosovapost.net/anton-quni-thote-se-ka-bashkeluftetar-ne-listet-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-18 18:57
https://kosovapost.net/rreziku-i-nderhyrjeve-estetike-ne-shqiperi-flasin-mjeket-per-semundjet-qe-mund-te-merrni/20%Monthly2018-09-18 18:51
https://kosovapost.net/ish-luftetari-me-i-vjeter-i-uckse-ne-listat-e-veteraneve-mashtrues-ja-si-reagon-nipi-i-tij/20%Monthly2018-09-18 18:44
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-me-dy-ministra-te-rinj/20%Monthly2018-09-18 17:54
https://kosovapost.net/cfare-thone-dy-nga-te-akuzuarit-per-fryrjen-e-listave-te-veteraneve/20%Monthly2018-09-18 17:37
https://kosovapost.net/kerkohet-ndihma-e-cekise-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-18 17:29
https://kosovapost.net/delawie-perfundon-mandatin-ka-kete-porosi-per-politikanet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-18 17:25
https://kosovapost.net/zyra-e-kryeministrit-bleu-telefon-rreth-1-mije-euro/20%Monthly2018-09-18 17:03
https://kosovapost.net/ish-drejtuesi-i-gjykates-se-uck-se-i-del-ne-mbrojtje-prokurorit-blakaj-rrefen-se-si-tentuan-te-hyjne-veterane-njerezit-qe-gjate-luftes-benin-biznes/20%Monthly2018-09-18 16:44
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-ata-qe-kane-punuar-ne-slloveni/20%Monthly2018-09-18 15:56
https://kosovapost.net/vv-nuk-e-ftoi-psdne-per-pjesemarrje-ne-proteste/20%Monthly2018-09-18 15:43
https://kosovapost.net/vv-ngre-kallezim-penal-ndaj-ketij-zyrtari-te-ldk-se/20%Monthly2018-09-18 15:24
https://kosovapost.net/flet-vellai-i-blakajt-per-deklaratat-e-demaliajt/20%Monthly2018-09-18 15:19
https://kosovapost.net/vemendje-neser-kontrollimi-falas-i-frenimit-te-automjeteve-ne-keto-qytete-foto/20%Monthly2018-09-18 14:52
https://kosovapost.net/opozita-therret-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-09-18 14:40
https://kosovapost.net/deri-ne-100-euro-gjoba-per-qytetaret-qe-hedhin-mbeturina/20%Monthly2018-09-18 14:20
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-fton-qytetaret-te-marrin-pjese-ne-proteste/20%Monthly2018-09-18 14:08
https://kosovapost.net/di-francesco-fjale-te-ashpra-pasi-u-peshty-nga-costa/20%Monthly2018-09-18 14:03
https://kosovapost.net/hysaj-do-te-perballet-sot-me-ferrin-e-tifozeve-te-beogradit/20%Monthly2018-09-18 13:57
https://kosovapost.net/gjermania-nxjerr-ne-qarkullim-trenin-e-pare-ne-bote-me-hidrogjen/20%Monthly2018-09-18 13:51
https://kosovapost.net/termete-te-fuqishme-ne-boten-orthodokse-orthodokset-para-nje-ndarje-te-re/20%Monthly2018-09-18 13:34
https://kosovapost.net/sikur-te-lobonim-per-bashkimin-kombetar/20%Monthly2018-09-18 12:59
https://kosovapost.net/hahn-per-korrigjimin-e-kufijve-duhet-ti-lejojme-palet-te-bisedojne/20%Monthly2018-09-18 12:50
https://kosovapost.net/largim-i-madh-nga-arsenali-ne-drejtim-te-milanit/20%Monthly2018-09-18 12:28
https://kosovapost.net/apeli-verteton-denimet-per-albin-kurtin-dhe-deputetet-tjere/20%Monthly2018-09-18 12:25
https://kosovapost.net/kryeministri-rrezon-teorine-e-presidentit-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-18 12:15
https://kosovapost.net/kurti-fton-qytetaret-ne-proteste-per-te-ndalur-kompromiset-personale-te-thacit/20%Monthly2018-09-18 12:07
https://kosovapost.net/qaji-hibiskus-i-mahnitshem-per-shendetin/20%Monthly2018-09-18 11:51
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-magjike-shkaterron-kancerin-brenda-pak-oresh/20%Monthly2018-09-18 11:28
https://kosovapost.net/flet-griezmann-ja-kush-e-fiton-championsin/20%Monthly2018-09-18 11:13
https://kosovapost.net/si-u-lirua-nga-burgu-nipi-i-enver-hoxhes-ky-eshte-vendimi/20%Monthly2018-09-18 11:02
https://kosovapost.net/posta-ne-krize-financiare-edhe-me-8-milion-te-te-hyrave-dy-mujore/20%Monthly2018-09-18 11:14
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-italia-ka-luajtur-rol-te-rendesishem-ne-te-gjitha-etapat-e-shtetndertimit/20%Monthly2018-09-18 10:49
https://kosovapost.net/thaci-per-listat-e-veteraneve-askush-nuk-mund-ta-njollos-ushtrine-clirimtare-te-kosoves/20%Monthly2018-09-18 10:48
https://kosovapost.net/plackitet-nje-pompe-e-derivateve-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-18 10:39
https://kosovapost.net/thaci-korrigjimi-paqesor-i-kufirit-me-serbine-i-sjelle-kosoves-njohje-reciproke-dhe-bashkim-me-presheven-medvegjen-dhe-bujanovcin/20%Monthly2018-09-18 10:30
https://kosovapost.net/ke-e-falenderon-majk-per-suksesin-e-kenges-krejt-ti-fala/20%Monthly2018-09-18 10:04
https://kosovapost.net/trajneri-i-psg-se-jep-lajmin-e-rendesishem-per-neymarin-para-duelit-ne-champions/20%Monthly2018-09-18 09:38
https://kosovapost.net/keshilltari-i-pacollit-thote-se-rasti-i-veteraneve-mashtrues-eshte-i-komprometuar/20%Monthly2018-09-18 09:34
https://kosovapost.net/eshte-akuzuar-per-listat-e-fryra-te-veteraneve-ja-cfare-thote-ministri-berisha/20%Monthly2018-09-18 09:31
https://kosovapost.net/miliarderi-japonez-i-pari-udhetar-qe-do-te-fluturoje-drejt-henes/20%Monthly2018-09-18 09:22
https://kosovapost.net/eurodeputeti-mandel-jep-lajm-te-hidhur-per-kosovaret-pas-liberalizimit-te-vizave-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-09-18 09:19
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-priti-ne-takim-lamtumires-ambasadorin-amerikan-delawie/20%Monthly2018-09-18 09:06
https://kosovapost.net/kim-jong-un-pret-ne-takim-presidentin-e-korese-se-jugut-ne-penian-video/20%Monthly2018-09-18 08:52
https://kosovapost.net/plogeshtimi-i-thacit-para-serbise/20%Monthly2018-09-18 08:49
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-ish-zevendeskryeministri-i-serbise-trajkoviq-per-aleksander-vuciqin/20%Monthly2018-09-18 08:45
https://kosovapost.net/kryetarja-e-gjykates-se-prishtines-ne-listen-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-18 08:30
https://kosovapost.net/haradinaj-diplomacia-me-e-mire-per-kosoven-eshte-shkembimi-i-studenteve/20%Monthly2018-09-18 08:23
https://kosovapost.net/per-keqperdorim-te-detyres-zyrtare-arrestohet-nje-polic/20%Monthly2018-09-18 08:08
https://kosovapost.net/rrezohet-aeroplani-ushtarak-rus-me-14-persona-ne-bord-u-godit-nga-forcat-izraelite/20%Monthly2018-09-18 07:51
https://kosovapost.net/joshua-i-frikesohet-rusit-do-jete-si-loje-shahu-ai-do-te-prese/20%Monthly2018-09-18 07:49
https://kosovapost.net/dieta-e-bishtajave-per-tri-dite-do-te-humbisni-dy-kilograme/20%Monthly2018-09-18 07:37
https://kosovapost.net/edhe-autostradat-e-kosoves-me-pagese/20%Monthly2018-09-18 07:27
https://kosovapost.net/shpetim-duro-trajner-i-drites-se-gjilanit-ardian-nuhiu-ndihmesi-i-tij/20%Monthly2018-09-18 07:24
https://kosovapost.net/vemendje-para-se-te-pini-kafen-e-mengjesit-kini-parasysh-keto-keshilla/20%Monthly2018-09-18 07:22
https://kosovapost.net/shqiperia-dhe-serbia-shtetet-me-te-uritura-ne-evrope/20%Monthly2018-09-18 07:16
https://kosovapost.net/pse-do-te-fiket-interneti-me-11-tetor-per-miliona-perdorues/20%Monthly2018-09-18 07:16
https://kosovapost.net/padia-e-138-muslimaneve-ne-kolorado-si-i-fituan-ca-te-drejta-dhe-ca-miliona/20%Monthly2018-09-18 07:10
https://kosovapost.net/mattis-rusia-po-perpiqet-te-pengoje-referendumin-e-30-shtatorit-dhe-anetaresimin-e-maqedonise-ne-nato/20%Monthly2018-09-18 07:05
https://kosovapost.net/ministrja-e-italise-ne-kosove-takim-me-presidentin-thaci/20%Monthly2018-09-18 06:59
https://kosovapost.net/kjo-eshte-supa-qe-ju-ndihmon-te-forconi-imunitetit/20%Monthly2018-09-18 06:41
https://kosovapost.net/gucati-prokuroria-na-ka-futur-ne-qorrsokak/20%Monthly2018-09-18 06:39
https://kosovapost.net/kujdes-djem-keto-veprime-do-ta-bejne-nje-vajze-tju-urreje/20%Monthly2018-09-18 06:35
https://kosovapost.net/premtim-i-vecante-i-kryeministrit-te-ri-te-pakistanit-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-09-18 06:33
https://kosovapost.net/real-cfare-po-ben-rivaldo-mahnitet-nga-ekipi-madrilen/20%Monthly2018-09-18 06:24
https://kosovapost.net/grupi-punues-per-vizat-javen-tjeter-ne-kosove/20%Monthly2018-09-18 06:20
https://kosovapost.net/pa-perkrahjen-nderkombetare-nuk-ka-ushtri/20%Monthly2018-09-18 06:15
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-gjate-dites-se-sotme-3/20%Monthly2018-09-18 06:09
https://kosovapost.net/delawie-me-mengjes-ia-ze-deren-kadri-veselit/20%Monthly2018-09-17 21:55
https://kosovapost.net/peson-renje-ekonomia-gjermane/20%Monthly2018-09-17 21:41
https://kosovapost.net/rexhep-selimi-kerkon-qe-thacit-ti-merret-pasaporta/20%Monthly2018-09-17 21:31
https://kosovapost.net/haraqia-i-kundervihet-mustafes-ldk-ne-e-bone-pike-e-pese/20%Monthly2018-09-17 21:27
https://kosovapost.net/mesoni-6-truket-si-te-mbeteni-shtatzene-shpejt/20%Monthly2018-09-17 20:48
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-i-ka-rene-pishman-qe-i-ka-thene-blakajt-hajn-i-pulave/20%Monthly2018-09-17 20:15
https://kosovapost.net/haradinaj-jep-lajmin-e-madh-per-vizat/20%Monthly2018-09-17 20:00
https://kosovapost.net/me-shume-se-100-te-vdekur-nga-permbytjet-ne-nigeri/20%Monthly2018-09-17 19:51
https://kosovapost.net/ne-serbi-sulmohet-me-gure-edhe-nje-autobus-nga-kosova/20%Monthly2018-09-17 19:46
https://kosovapost.net/ne-aktakuzen-e-re-dalin-mbi-21-mije-veterane-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-17 19:38
https://kosovapost.net/berisha-e-quan-blakajn-dezertor-qe-tregon-perralla-nga-amerika/20%Monthly2018-09-17 19:22
https://kosovapost.net/zotohet-vetevendosje-thone-se-pazaret-e-thacit-me-serbine-do-ti-ndalin-me-protesta/20%Monthly2018-09-17 19:07
https://kosovapost.net/mustafa-prane-hazirit-komenton-perplasjen-e-nenkryetarit-te-ldkse-me-deputeten-osmani/20%Monthly2018-09-17 18:47
https://kosovapost.net/me-kete-date-bllokohet-interneti-ne-tere-boten/20%Monthly2018-09-17 18:31
https://kosovapost.net/mustafa-paralajmeron-teuta-rugoven-o-me-neve-o-me-ata/20%Monthly2018-09-17 18:25
https://kosovapost.net/lajmi-i-madh-nga-be-ja-kur-levizim-pa-viza/20%Monthly2018-09-17 18:12
https://kosovapost.net/edhe-gruaja-e-komandantit-te-fsk-se-ne-listen-e-veteraneve-mashtrues-ani-pse-ishte-ushtare-e-dalluar-e-uck-se/20%Monthly2018-09-17 18:00
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-mlblidhet-kryesia-e-ldk-se/20%Monthly2018-09-17 17:45
https://kosovapost.net/prezantohen-bankenotat-e-reja-100-dhe-200-euroshe/20%Monthly2018-09-17 17:41
https://kosovapost.net/haradinaj-kur-flasim-per-kufij-i-bie-qe-ti-kthehemi-te-shkuares-tragjedise/20%Monthly2018-09-17 17:13
https://kosovapost.net/besim-dina-sqaron-pse-emri-i-tij-gjendet-ne-listen-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-17 16:51
https://kosovapost.net/pajtohen-ne-gjykate-noizy-dhe-babastars-palet-pranojne-fajin/20%Monthly2018-09-17 16:23
https://kosovapost.net/demalijaj-kercenon-blakajn-idiot-do-te-te-gjej-ne-amerike/20%Monthly2018-09-17 17:32
https://kosovapost.net/biseda-e-elez-blakajt-me-veteranet-e-pakenaqur/20%Monthly2018-09-17 16:22
https://kosovapost.net/kryerja-e-obligimeve-fetare-tek-policet-a-po-shkelen-te-drejtat-e-njeriut/20%Monthly2018-09-17 16:17
https://kosovapost.net/nje-nxenes-i-kercenon-me-arme-moshataret-e-tij-ne-nje-shkolle-te-drenasit/20%Monthly2018-09-17 15:49
https://kosovapost.net/agim-ceku-mori-vesh-nga-portalet-per-aktakuzen-ndaj-tij/20%Monthly2018-09-17 15:38
https://kosovapost.net/hahn-nuk-ka-anetaresim-ne-be-pa-liri-te-mediave/20%Monthly2018-09-17 15:29
https://kosovapost.net/apostolova-duhet-te-ecet-perpara-me-reformat-drejt-be-se/20%Monthly2018-09-17 15:29
https://kosovapost.net/picula-duhet-te-denohen-te-gjithe-ata-qe-kane-keqperdorur-poziten-e-punes/20%Monthly2018-09-17 15:14
https://kosovapost.net/veseli-kosova-eshte-e-vendosur-qe-te-hyje-ne-be/20%Monthly2018-09-17 14:52
https://kosovapost.net/nis-gjykimi-ndaj-kompanise-belge-qe-eksportoi-mish-ne-kosove/20%Monthly2018-09-17 14:42
https://kosovapost.net/daciq-e-njohim-kosoven-kur-tben-shelgjia-rrush/20%Monthly2018-09-17 14:25
https://kosovapost.net/picula-kosova-dhe-be-ja-duhet-te-qendrojne-afer-njera-tjetres/20%Monthly2018-09-17 15:35
https://kosovapost.net/duat-haradinaj-te-ndryshohet-ligji-per-veteranet/20%Monthly2018-09-17 13:56
https://kosovapost.net/limaj-me-ambasadorin-hungarez-flasin-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-17 13:43
https://kosovapost.net/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-arsim/20%Monthly2018-09-17 13:26
https://kosovapost.net/prokurori-i-shtetit-del-me-sqarim-rreth-listes-se-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-17 13:02
https://kosovapost.net/barcelona-nuk-heq-dore-nga-adrien-rabiot/20%Monthly2018-09-17 12:51
https://kosovapost.net/thaci-do-te-takohet-me-presidentin-trump-diskutojne-edhe-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-17 12:39
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-ju-vjen-era-e-keqe-e-gojes/20%Monthly2018-09-17 12:15
https://kosovapost.net/ozil-eshte-objektivi-kryesor-i-mourinhos/20%Monthly2018-09-17 12:10
https://kosovapost.net/deklarata-bombe-e-shqiptarit-politikani-me-i-ri-ne-itali-video/20%Monthly2018-09-17 12:06
https://kosovapost.net/kosovaret-po-paguajne-me-shume-se-5-euro-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-17 11:48
https://kosovapost.net/beckham-uron-ibrahimoviqin-per-golin-e-500-te/20%Monthly2018-09-17 12:17
https://kosovapost.net/kosova-po-ben-pergatitjet-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-09-17 11:32
https://kosovapost.net/hahn-nuk-ka-anetaresim-ne-be-pa-liri-te-medieve/20%Monthly2018-09-17 11:30
https://kosovapost.net/17-persona-humben-jeten-nga-uragani-florence-ne-shba/20%Monthly2018-09-17 11:26
https://kosovapost.net/ministria-e-shendetesise-investon-miliona-ne-modernizimin-e-klinikes-emergjente/20%Monthly2018-09-17 11:22
https://kosovapost.net/schulz-tregon-se-kur-do-te-largohet-nga-detyra-shefi-gjerman-i-inteligjences-maassen/20%Monthly2018-09-17 11:17
https://kosovapost.net/peskov-numri-i-vendeve-qe-kerkojne-nje-alternative-ndaj-dollarit-po-rritet/20%Monthly2018-09-17 10:55
https://kosovapost.net/cilat-jane-kryeveprat-e-milosheviqit-sipas-daciqit/20%Monthly2018-09-17 10:45
https://kosovapost.net/grumbullohen-316-tone-mbeturina/20%Monthly2018-09-17 10:41
https://kosovapost.net/macron-djaloshit-qe-u-ankua-per-papunesine-i-tha-nese-e-kaloj-rrugen-do-tju-gjej-nje-pune/20%Monthly2018-09-17 10:32
https://kosovapost.net/nisma-po-e-shqyrton-mundesine-e-zgjedhjeve-te-parakohshme/20%Monthly2018-09-17 10:26
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-nuk-po-kerkon-territore-per-serbet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-17 10:21
https://kosovapost.net/referendumi-ne-maqedoni-eshte-nje-beteje-e-re-e-stilit-to-be-or-not-to-be/20%Monthly2018-09-17 09:58
https://kosovapost.net/jeremiq-serbia-do-te-kufizohet-me-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2018-09-17 09:52
https://kosovapost.net/mattis-mberrin-ne-shkup-pritet-ne-menyre-solemne-nga-kryeministri-zaev/20%Monthly2018-09-17 09:49
https://kosovapost.net/i-plagosuri-mbreme-ne-prishtine-eshte-vellai-i-deputetit-pacolli/20%Monthly2018-09-17 09:45
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-komenton-aktorja-e-njohur-turke-bashkeshortes-se-granit-xhakes/20%Monthly2018-09-17 09:26
https://kosovapost.net/morena-taraku-ha-me-dy-luge-ledri-vula-ka-nje-mesazh-per-te/20%Monthly2018-09-17 09:24
https://kosovapost.net/mrekullite-e-sheges-sipas-mjekesise-tradicionale-kineze/20%Monthly2018-09-17 09:19
https://kosovapost.net/cfare-ndodh-nese-i-lani-shpesh-duart/20%Monthly2018-09-17 09:15
https://kosovapost.net/sokol-bashota-sot-ne-gjyq-per-akuzat-per-korrupsion/20%Monthly2018-09-17 09:07
https://kosovapost.net/martohet-ne-fshehtesi-aktorja-shqiptare-foto/20%Monthly2018-09-17 09:00
https://kosovapost.net/reagojne-veteranet-e-drenasit-fyese-dhe-degraduese-publikimi-i-listave-prokuroria-se-do-te-verteten/20%Monthly2018-09-17 08:55
https://kosovapost.net/merkel-dhe-kurz-trajtim-i-perbashket-i-problemit-te-refugjateve/20%Monthly2018-09-17 08:52
https://kosovapost.net/ndihesh-i-pergjumur-edhe-gjate-dites-rrezikohesh-nga-kjo-semundje/20%Monthly2018-09-17 08:43
https://kosovapost.net/thaci-nuk-duhet-ta-humbim-mundesine-per-marreveshje-me-serbine-permes-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-17 08:41
https://kosovapost.net/keto-jane-16-faktet-shokuese-rreth-adolf-hitlerit/20%Monthly2018-09-17 08:45
https://kosovapost.net/payet-shenon-golin-me-te-cmendur-ne-karriere-goditja-e-tij-thyen-ligjet-e-fizikes-video/20%Monthly2018-09-17 08:35
https://kosovapost.net/filloi-pagesa-ne-rrugen-e-kombit-ja-cfare-po-ndodhe-atje/20%Monthly2018-09-17 08:46
https://kosovapost.net/haradinaj-partneriteti-me-gjermanine-eshte-jetik-per-vendin/20%Monthly2018-09-17 08:27
https://kosovapost.net/posta-pezullon-greven-pa-iu-plotesuar-kerkesat/20%Monthly2018-09-17 08:24
https://kosovapost.net/ovl-e-dukagjinit-reagon-per-listat-e-veteraneve-mashtrues-aktakuzen-e-quan-cirk/20%Monthly2018-09-17 08:07
https://kosovapost.net/shumica-e-njerezve-ende-besojne-te-syri-i-keq/20%Monthly2018-09-17 07:57
https://kosovapost.net/pija-cudiberese-qe-parandalon-gerhitjen-dhe-cliron-mushkerite/20%Monthly2018-09-17 07:37
https://kosovapost.net/propozohen-masa-tregtare-ndaj-serbise-per-ta-detyruar-qe-ti-zbatoje-marreveshjet-e-arritura/20%Monthly2018-09-17 07:34
https://kosovapost.net/me-korrigjimin-e-kufijve-kercenohet-siguria-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-17 07:23
https://kosovapost.net/kryetari-i-ovl-te-uck-se-kerkon-te-permiresohen-listat-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-17 07:20
https://kosovapost.net/a-eshte-fejuar-dhe-pse-i-thumboi-koleget-e-saj-roza-radi/20%Monthly2018-09-17 07:13
https://kosovapost.net/allegri-befason-me-fjalet-pas-gjestit-te-turpshem-te-costas/20%Monthly2018-09-17 07:00
https://kosovapost.net/sa-fituan-reperet-kush-eshte-me-i-paguari/20%Monthly2018-09-17 06:55
https://kosovapost.net/shba-ja-dhe-kina-gjunjezohen-nga-stuhite/20%Monthly2018-09-17 06:46
https://kosovapost.net/grupi-punues-per-vizat-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2018-09-17 06:43
https://kosovapost.net/zafir-berisha-i-nisma-se-reagon-rreth-listave-te-veteraneve-ja-cfare-kerkon/20%Monthly2018-09-17 06:39
https://kosovapost.net/inter-vazhdon-me-endrren-messi/20%Monthly2018-09-17 06:22
https://kosovapost.net/keni-shume-rrudha-ne-balle-urgjent-tek-mjeku-vuani-nga-disa-semundje-te-rrezikshme/20%Monthly2018-09-17 06:15
https://kosovapost.net/krasniqi-qe-nga-komunizmi-askush-si-ka-bere-sherbim-me-te-mire-serbise-sesa-thaci/20%Monthly2018-09-17 06:11
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-prishtine-ka-te-lenduar/20%Monthly2018-09-17 06:06
https://kosovapost.net/moti-sot-11/20%Monthly2018-09-17 06:01
https://kosovapost.net/haradinaj-heq-dore-nga-statusi-i-veteranit/20%Monthly2018-09-16 22:25
https://kosovapost.net/kete-mot-do-ta-kemi-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-09-16 21:25
https://kosovapost.net/gucati-te-permiresohen-listat-e-veteraneve-prokuroria-te-kerkoje-falje/20%Monthly2018-09-16 21:08
https://kosovapost.net/bruksel-ne-diten-pa-makina-ndodhen-aksidente-trafiku-me-dhjetra-te-plagosur/20%Monthly2018-09-16 20:50
https://kosovapost.net/policia-konfirmon-vrasjen-ne-peje/20%Monthly2018-09-16 20:42
https://kosovapost.net/te-shtena-me-arme-ne-peje-dyshohet-per-te-vdekur/20%Monthly2018-09-16 20:34
https://kosovapost.net/e-habitshme-edhe-kjo-deputete-ne-listen-e-veteraneve-mashtrues/20%Monthly2018-09-16 20:03
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-turpi-qe-beri-heroi-nga-sot-jam-me-bashkeluftetaret-e-mi-te-shpallur-mashtrues-nuk-jam-veteran/20%Monthly2018-09-16 19:36
https://kosovapost.net/bulliqi-kunder-thacit-per-kufijte/20%Monthly2018-09-16 19:05
https://kosovapost.net/tre-deputete-te-pdk-se-e-nderojne-me-dore-ne-zemer-himnin-kombetar/20%Monthly2018-09-17 11:06
https://kosovapost.net/sulmohet-me-arme-shtepia-e-jusuf-gervalles-ne-decan/20%Monthly2018-09-16 18:26
https://kosovapost.net/thaci-fati-i-kosoves-nuk-mund-te-vuloset-pa-marreveshje-me-serbine/20%Monthly2018-09-16 17:58
https://kosovapost.net/paralajmerojne-ekspertet-me-e-keqja-ende-ska-ardhur/20%Monthly2018-09-16 17:30
https://kosovapost.net/mustafa-kalon-kohe-me-keshilltarin-e-tij-ja-cila-eshte-tema-e-diskutimit/20%Monthly2018-09-16 17:17
https://kosovapost.net/vulin-thote-se-haradinaj-nuk-pyetet-per-asgje/20%Monthly2018-09-16 17:11
https://kosovapost.net/ceshtja-came-dhe-largimi-i-rames-zbardhet-marreveshja-mes-bashes-e-idrizit/20%Monthly2018-09-16 16:52
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-i-con-selam-prishtines-dhe-beogradit-be-eshte-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-16 16:31
https://kosovapost.net/reagon-deputeti-avdyli-mjeket-po-suspendohen-sikur-te-ishin-kamariera-qkuk-nuk-eshte-kafiq/20%Monthly2018-09-16 16:17
https://kosovapost.net/ramadani-edhe-rajoni-do-te-perfitoje-nga-shnderrimi-i-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-16 16:08
https://kosovapost.net/leter-nga-burgu-sylejman-selimi-ka-kete-porosi-per-organizatoret-e-protestes/20%Monthly2018-09-16 15:31
https://kosovapost.net/stuhia-e-firences-ne-karolinen-e-veriut-eshte-shpallur-zone-fatkeqesie-te-pakten-6-te-vdekur/20%Monthly2018-09-16 15:23
https://kosovapost.net/kurti-vetem-nje-frikacak-si-thaci-mund-ta-shpetoje-nje-shovinist-si-vuciqi/20%Monthly2018-09-16 15:39
https://kosovapost.net/zbardhen-detaje-sesi-e-humbi-jeten-29-vjecari-ne-istog/20%Monthly2018-09-16 15:13
https://kosovapost.net/nje-29-vjecar-ne-istog-gjendet-pa-shenja-jete/20%Monthly2018-09-16 15:06
https://kosovapost.net/vuciq-flet-per-viziten-ne-kosove-ja-si-i-quan-kritiket/20%Monthly2018-09-16 14:41
https://kosovapost.net/befason-gjenerali-serb-ne-kosove-jane-bere-krime-lufte/20%Monthly2018-09-16 14:35
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-thote-se-ideja-per-ndryshimin-e-kufijve-nuk-pelqehet-as-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-16 13:37
https://kosovapost.net/rryma-ne-veri-ende-jashte-kontrollit/20%Monthly2018-09-16 13:25
https://kosovapost.net/meta-serish-kunder-ndryshimit-te-kufijve-kosova-dhe-serbia-te-gjejne-paqen/20%Monthly2018-09-16 13:24
https://kosovapost.net/kukan-ska-rendesi-kur-arrihet-marreveshja-kosove-serbi-por-cdo-te-permbaje-ajo/20%Monthly2018-09-16 13:00
https://kosovapost.net/bien-nga-nje-lartesi-prej-8-metrash-4-punetore-ne-ferizaj/20%Monthly2018-09-16 12:35
https://kosovapost.net/prokuroria-publikon-emrat-e-20-mije-veteraneve-mashtrues/20%Monthly2018-09-16 12:23
https://kosovapost.net/investime-te-medha-ne-institucionet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-16 12:10
https://kosovapost.net/protesta-e-vetevendosjes-rexhep-selimi-jep-detaje/20%Monthly2018-09-16 11:37
https://kosovapost.net/kolonat-ne-kufi-ja-cfare-ka-ndodhur/20%Monthly2018-09-16 11:36
https://kosovapost.net/familja-7-anetareshe-jeton-mes-rrezikut-shtepia-iu-shkaterrua-nga-termeti/20%Monthly2018-09-16 11:05
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-paralajmeron-protesta/20%Monthly2018-09-16 10:41
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-turqia-eshte-shume-me-e-forte-se-sa-e-prezantojne-pendat-e-ndrydhura/20%Monthly2018-09-16 11:32
https://kosovapost.net/zvicra-kerkon-punetore-ja-profesionet-ku-pritet-te-punesohen-17-mije-te-huaj-2/20%Monthly2018-09-16 10:24
https://kosovapost.net/matoshi-e-bahtiri-largojne-mbeturinat-vetem-deri-te-ura-e-ibrit/20%Monthly2018-09-16 09:57
https://kosovapost.net/zvicra-kerkon-punetore-ja-profesionet-ku-pritet-te-punesohen-17-mije-te-huaj/20%Monthly2018-09-16 09:38
https://kosovapost.net/gjendet-nje-mjet-i-dyshimte-shperthyes-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-16 09:38
https://kosovapost.net/depresioni-njoftohuni-me-simptomat-fizike/20%Monthly2018-09-16 09:08
https://kosovapost.net/vuciq-ilaci-me-i-mire-per-serbine-arritja-e-marreveshjes-me-shqiptaret/20%Monthly2018-09-16 08:53
https://kosovapost.net/medie-serbe-me-shume-lajme-te-rreme-per-armaten-kombetare-shqiptare/20%Monthly2018-09-16 08:36
https://kosovapost.net/kosova-rrezikohet-nga-ngerci-politik/20%Monthly2018-09-16 08:20
https://kosovapost.net/ushtria-serbe-vazhdon-te-armatoset-ja-cka-bleu-tash/20%Monthly2018-09-16 08:12
https://kosovapost.net/taksa-ne-rrugen-e-kombit-ja-cka-pritet-te-ndodh-neser/20%Monthly2018-09-16 08:02
https://kosovapost.net/shkumbin-demalijaj-i-akuzuar-per-mashtrime-me-veterane-i-qon-selam-prokurorit-blakaj/20%Monthly2018-09-16 07:38
https://kosovapost.net/75-vjet-nga-lidhja-e-dyte-e-prizrenit/20%Monthly2018-09-16 07:27
https://kosovapost.net/dy-te-vetehelmuar-ne-shqiperi-njeri-nderron-jete-16-vjecarja-ne-spital/20%Monthly2018-09-16 07:20
https://kosovapost.net/bulliqi-kunder-idese-se-thacit-per-territoret-maja-e-panciqit-pike-kontestuese-me-serbine/20%Monthly2018-09-16 07:03
https://kosovapost.net/aksioni-i-pastrimit-i-solli-nje-lajm-shume-te-mire-nje-qytetari-te-kosoves/20%Monthly2018-09-16 07:01
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-kufijve-flet-serish-merkel/20%Monthly2018-09-16 06:52
https://kosovapost.net/rruga-e-vetme-dhe-e-domosdoshme-jane-protestat/20%Monthly2018-09-15 21:38
https://kosovapost.net/hani-kungull-gjate-gjithe-javes-dhe-do-te-humbisni-3-kg/20%Monthly2018-09-15 21:26
https://kosovapost.net/stuhia-florence-trump-shpall-karolinen-e-veriut-zone-fatkeqesie/20%Monthly2018-09-15 21:25
https://kosovapost.net/basha-keshillon-shqiptaret-ne-maqedoni-votoni-pro-referendumit/20%Monthly2018-09-15 21:18
https://kosovapost.net/thaci-i-bindur-se-marreveshja-me-serbine-do-te-ndodhe/20%Monthly2018-09-15 21:14
https://kosovapost.net/nese-ndryshohen-kufijte-ja-edhe-cila-pjese-mund-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-09-15 20:49
https://kosovapost.net/martohet-motra-e-leonora-jakupit-ja-si-duket-sonte-ajo-video/20%Monthly2018-09-15 20:51
https://kosovapost.net/unitedi-mposht-watfordin/20%Monthly2018-09-15 19:52
https://kosovapost.net/serbia-blen-nga-kina-fluturake-pa-pilote-te-armatosura/20%Monthly2018-09-15 19:52
https://kosovapost.net/gjermania-me-deklarate-te-fuqishme-rreth-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-15 19:18
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-gjerman-heiko-maas-javen-e-ardhshme-ne-tirane/20%Monthly2018-09-15 19:05
https://kosovapost.net/polici-e-vret-shokun-e-tij-36-vjecar-dhe-e-djeg-video/20%Monthly2018-09-15 18:56
https://kosovapost.net/iniciativa-e-haradinajt-per-ushtrine-selimi-ka-di%d2%abka-per-te-thene/20%Monthly2018-09-15 18:43
https://kosovapost.net/ali-ahmeti-thote-se-ska-evrope-te-sigurt-pa-ballkan-te-qete/20%Monthly2018-09-15 18:20
https://kosovapost.net/seanca-e-jashtezakonshme-ndaj-presidentit-ky-eshte-reagimi-i-ldk-se/20%Monthly2018-09-15 17:48
https://kosovapost.net/keshilli-i-bese-deklarohet-rreth-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-15 17:43
https://kosovapost.net/delawie-tregon-sfiden-e-madhe-te-kosoves/20%Monthly2018-09-15 17:16
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-te-cilit-iu-ngrit-aktakuze-tallet-me-prokurorin-blakaj/20%Monthly2018-09-15 16:49
https://kosovapost.net/pas-aktakuzes-agim-ceku-ben-deklarate-befasuese/20%Monthly2018-09-15 16:36
https://kosovapost.net/takimi-i-thacit-me-vuciqin-deputeti-i-vv-se-permend-se-si-u-zhduk-tradhtari-me-i-madh-shqiptar-ne-paris/20%Monthly2018-09-15 20:49
https://kosovapost.net/policeve-te-kosoves-pritet-tu-rriten-pagat-per-rreth-200-euro/20%Monthly2018-09-15 16:10
https://kosovapost.net/brendi-i-njohur-i-veshjeve-piazza-italia-vjen-ne-minimax/20%Monthly2018-09-15 15:45
https://kosovapost.net/banoret-e-kukesit-te-henen-protestojne-per-taksen-rrugore/20%Monthly2018-09-15 15:38
https://kosovapost.net/opozita-nuk-deshiron-te-marre-pjese-ne-dialog-do-zgjedhje/20%Monthly2018-09-15 15:31
https://kosovapost.net/qeveria-thote-se-do-ta-shqyrtoje-kerkesen-per-krijimin-e-komunes-se-recanit/20%Monthly2018-09-15 15:43
https://kosovapost.net/rrahje-ne-prekaz-perfshihet-edhe-nje-i-mitur/20%Monthly2018-09-15 15:04
https://kosovapost.net/dpms-i-aak-se-kosova-ka-nevoje-teper-urgjente-te-behet-me-ushtri/20%Monthly2018-09-15 15:01
https://kosovapost.net/ky-eshte-prioriteti-i-serbise/20%Monthly2018-09-15 15:00
https://kosovapost.net/serbia-do-anetaresim-ne-be-dhe-ndihme-ekonomike-per-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-09-15 14:53
https://kosovapost.net/ju-sjellim-librin-dashuria-dhe-afersia-mes-familjes-fisnike-dhe-sahabeve-2/20%Monthly2018-09-15 14:43
https://kosovapost.net/ke-po-e-pengon-shkuarja-e-policeve-ne-kishe-dhe-xhami/20%Monthly2018-09-15 14:25
https://kosovapost.net/nga-kjo-dite-rruga-e-kombit-behet-me-pagese/20%Monthly2018-09-15 14:09
https://kosovapost.net/paralajmerohet-protest-per-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-09-15 13:49
https://kosovapost.net/ky-eshte-vleresimi-i-shefit-te-ri-te-ushtrise-serbe-per-republiken-e-kosoves/20%Monthly2018-09-15 13:30
https://kosovapost.net/marashi-i-prizrenit-pastrohet-ne-aksionin-ta-pastrojme-kosoven/20%Monthly2018-09-15 12:56
https://kosovapost.net/haradinaj-ata-qe-gjuajne-mbeturina-do-te-ndeshkohen/20%Monthly2018-09-15 12:15
https://kosovapost.net/deputeteve-kosovare-iu-rriten-pagat-per-500-euro-me-shume/20%Monthly2018-09-15 11:54
https://kosovapost.net/punetoret-e-spitalit-te-prizrenit-ne-aksioin-per-shenimin-e-dites-boterore-te-pastrimit/20%Monthly2018-09-15 11:37
https://kosovapost.net/pacolli-kerkon-pastrimin-e-kosoves-nga-thaci-haradinaj-e-deri-tek-veseli/20%Monthly2018-09-15 11:25
https://kosovapost.net/deda-thaci-nuk-e-di-kuptimin-e-fjaleve-qe-thote/20%Monthly2018-09-15 11:04
https://kosovapost.net/drejtoret-e-tij-te-komunes-i-dalin-kunder-shpend-ahmetit-kemi-harruar-kur-kemi-mbajtur-mbledhje/20%Monthly2018-09-15 10:36
https://kosovapost.net/atentat-ekonomik-ndaj-turqise-erdogan-flet-per-hakmarrje-nuk-do-te-harrojme/20%Monthly2018-09-15 09:33
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-e-plackitjes-se-bankes-ne-obiliq/20%Monthly2018-09-15 09:16
https://kosovapost.net/ndeshkimi-europian-per-hungarine-orban-vendos-te-takohet-me-putinin/20%Monthly2018-09-15 09:08
https://kosovapost.net/modriq-duhet-te-paguaje-1-2-milione-euro-per-evazion-fiskal/20%Monthly2018-09-15 08:51
https://kosovapost.net/gjenerali-nga-mitrovica-ne-krye-te-ushtrise-serbe/20%Monthly2018-09-15 08:33
https://kosovapost.net/qeveria-po-e-keqperdor-ceshtjen-e-formimit-te-ushtrise/20%Monthly2018-09-15 08:19
https://kosovapost.net/gjeneve-mori-fund-mbledhja-konsultative-per-sirine/20%Monthly2018-09-15 08:05
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-ideale-per-mengjes-efektet-jane-mahnitese/20%Monthly2018-09-15 07:53
https://kosovapost.net/institucionet-qendrore-te-kosoves-8-miliarde-euro-pasuri/20%Monthly2018-09-15 07:21
https://kosovapost.net/nisin-serish-protesta-per-taksen-ne-rruge-te-kombit/20%Monthly2018-09-15 07:14
https://kosovapost.net/gezim-kelmendi-kerkon-qe-policeve-tiu-lejohet-shkuarja-ne-xhami/20%Monthly2018-09-15 07:09
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-diten-e-sotme-8/20%Monthly2018-09-15 06:58
https://kosovapost.net/urime-dhe-suksese-air-albania-nis-fluturimet-te-shtunen-ja-destinacioni-i-pare/20%Monthly2018-09-14 21:39
https://kosovapost.net/berishes-i-publikohet-nje-dokument-sekret-kuptohet-qendrimi-i-tij-per-kosoven-qe-ia-kishte-derguar-bill-clintonit/20%Monthly2018-09-14 21:28
https://kosovapost.net/publikohen-pamje-ja-si-policet-rrugore-marrin-ryshfet-nga-qytetaret-per-mos-tju-dhene-gjoba/20%Monthly2018-09-14 21:02
https://kosovapost.net/rendimenti-i-grurit-ka-rene-shkak-reshjet-e-shiut/20%Monthly2018-09-14 20:49
https://kosovapost.net/vetevendosje-me-tubime-mobilizuese-per-aktivistet-dhe-anetaret-sot-ne-podujeve/20%Monthly2018-09-14 20:28
https://kosovapost.net/serish-protesta-per-taksen-ne-rruge-te-kombit/20%Monthly2018-09-14 20:18
https://kosovapost.net/transformimi-i-fsk-se-ja-vendimi-i-nato-s/20%Monthly2018-09-14 19:51
https://kosovapost.net/bytyqi-vlereson-projektin-e-shkolles-se-larte-profesionale-per-mekatronike-ne-prizren/20%Monthly2018-09-14 19:45
https://kosovapost.net/krasniqi-insiston-qe-ceshtjen-e-veteraneve-se-zgjidh-drejtesia-po-politika-propozon-qe-procesi-te-kthehet-nga-zero/20%Monthly2018-09-14 19:23
https://kosovapost.net/anita-haradinaj-rrefen-si-eshte-jeta-prane-kryeministrit/20%Monthly2018-09-14 19:12
https://kosovapost.net/ministria-e-infrastruktures-e-gatshme-per-aksionin-ta-pastrojme-kosoven/20%Monthly2018-09-14 19:01
https://kosovapost.net/kompania-e-pare-ajrore-shqiptare-rama-pa-erdoganin-nuk-do-ta-kishim/20%Monthly2018-09-14 18:43
https://kosovapost.net/mbyllet-seanca-veseli-therret-opoziten-qe-ti-kthehet-kuvendit/20%Monthly2018-09-14 18:26
https://kosovapost.net/avni-arifi-nderron-detyre-tani-behet-ambasador/20%Monthly2018-09-14 17:28
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-kris-kenges-shqiperi-moj-trime-te-ka-zili-bota-video/20%Monthly2018-09-14 17:19
https://kosovapost.net/pallati-presidencial-francez-filloi-shitjen-e-suvenireve/20%Monthly2018-09-14 16:54
https://kosovapost.net/kosova-ben-edhe-nje-perpjekje-tjeter-per-interpol-2/20%Monthly2018-09-14 16:49
https://kosovapost.net/flet-kryetari-i-ovl-uck-iu-del-ne-mbrojtje-12-te-akuzuarve-per-mashtrim-me-veteranet/20%Monthly2018-09-14 16:35
https://kosovapost.net/kocijanciq-i-kunderpergjigjet-vuciqit-fillimisht-kriteret-pastaj-anetaresimi-ne-be/20%Monthly2018-09-14 16:33
https://kosovapost.net/ekskluzive-avni-arifi-ambasador-ne-emirate-arabe/20%Monthly2018-09-14 16:23
https://kosovapost.net/kosova-ben-edhe-nje-perpjekje-tjeter-per-interpol/20%Monthly2018-09-14 16:18
https://kosovapost.net/ngritja-e-aktakuzes-per-veteranet-e-rrejshem-ja-cka-thote-ambasadori-delawie/20%Monthly2018-09-14 16:18
https://kosovapost.net/haradinaj-premton-te-gjeje-zgjidhje-te-kenaqshme-per-posten-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 15:55
https://kosovapost.net/prokuroria-ngriti-aktakuze-ndaj-tij-per-fryerjen-e-listave-te-vetaraneve-por-ja-cka-thote-ministri-i-fsk-se/20%Monthly2018-09-14 15:49
https://kosovapost.net/rukiqi-premton-hapjen-e-zyres-ekonomike-te-kosoves-ne-greqi/20%Monthly2018-09-14 15:40
https://kosovapost.net/hoxha-liberalizimi-i-vizave-me-afer-tani-gjithcka-ne-duart-e-shteteve-anetare/20%Monthly2018-09-14 15:06
https://kosovapost.net/milaim-zeka-i-kunderpergjigjet-veselit-nuk-hame-krunde-te-novi-sadit/20%Monthly2018-09-14 15:02
https://kosovapost.net/rrudhat-ne-balle-paralajmerojn-nje-semundje-ja-per-ke-behet-fjale/20%Monthly2018-09-14 14:40
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-ketij-ministri-te-qeverise/20%Monthly2018-09-14 14:36
https://kosovapost.net/deputete-te-ldk-se-takohen-me-kryetarin-e-komunes-se-bujanocit-foto/20%Monthly2018-09-14 14:31
https://kosovapost.net/bebe-rexha-ne-bashkepunim-me-kengetarin-me-fame-boteror/20%Monthly2018-09-14 14:26
https://kosovapost.net/dalin-emrat-e-te-akuzuarve-per-veterane-te-rrejshem/20%Monthly2018-09-14 14:13
https://kosovapost.net/ngritet-aktakuze-ndaj-12-personave-per-ceshtjen-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-14 14:03
https://kosovapost.net/lajm-i-rendesishem-per-kandidatet-per-police/20%Monthly2018-09-14 13:51
https://kosovapost.net/sipas-daciqit-ushtria-e-kosoves-do-te-sherbente-vetem-per-ndonje-konflikt-eventual/20%Monthly2018-09-14 13:37
https://kosovapost.net/meteorologet-paralajmerojne-kaos-ne-gjithe-boten/20%Monthly2018-09-14 13:08
https://kosovapost.net/edi-rama-merr-nje-vendim-te-rendesishem-ja-per-cka-behet-fjale/20%Monthly2018-09-14 13:01
https://kosovapost.net/arrestohen-31-persona-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-14 12:44
https://kosovapost.net/ne-ferizaj-po-hetohen-listat-e-fryra-te-veteraneve/20%Monthly2018-09-14 12:26
https://kosovapost.net/kryetari-i-grupit-parlamentar-te-pdk-se-takoi-perfaqesuesit-politike-te-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-09-14 11:58
https://kosovapost.net/bahtiri-del-kunder-pacollit-perfshirja-e-shqiperise-ne-dialog-eshte-ide-e-gabuar/20%Monthly2018-09-14 11:55
https://kosovapost.net/a-po-pergatitet-rusia-per-luften-e-ardhshme-te-madhe/20%Monthly2018-09-14 11:51
https://kosovapost.net/deputeti-kelmendi-reagon-ndaj-idese-per-korigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-14 11:48
https://kosovapost.net/samsung-i-habit-te-gjithe-galaxy-s10-mund-te-vije-me-pese-kamera/20%Monthly2018-09-14 11:29
https://kosovapost.net/propozohet-per-heqjen-e-licenses-pasi-blen-te-drejten-e-transmetimit-nga-telekomi-i-serbise/20%Monthly2018-09-14 11:16
https://kosovapost.net/gjermania-mbeshtet-perpjekjet-e-turqise-per-armepushim-ne-idlib/20%Monthly2018-09-14 10:57
https://kosovapost.net/luka-modriq-ne-telashe-ja-cfare-po-i-ndodh-kroatit/20%Monthly2018-09-14 10:51
https://kosovapost.net/veseli-takoi-ministrin-e-jashtem-te-shqiperise-ditmir-bushati/20%Monthly2018-09-14 10:47
https://kosovapost.net/kush-po-i-ben-thirrje-malit-te-zi-te-terheq-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 10:42
https://kosovapost.net/ahmeti-ka-nje-kerkese-te-rendesishme-per-qeverine/20%Monthly2018-09-14 10:42
https://kosovapost.net/vuciq-zgjidhje-e-lehte-me-shqiptaret-eshte-sikur-te-tentosh-sherimin-e-kancerit-me-aspirine/20%Monthly2018-09-14 10:37
https://kosovapost.net/marina-dhe-geti-shkojne-me-pushime-aty-ku-do-donim-te-ishim-te-gjithe-foto/20%Monthly2018-09-14 10:32
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-kufijve-fushe-kosova-ia-kerkon-dy-fshatra-gracanices/20%Monthly2018-09-14 09:50
https://kosovapost.net/ne-diten-e-demokracise-kryeparlamentari-veseli-bene-thirrje-per-unitet-te-skenes-politike/20%Monthly2018-09-14 09:46
https://kosovapost.net/pacolli-pala-shqiptare-te-mos-rrin-duarkryq-te-behet-pjese-e-dialogut/20%Monthly2018-09-14 09:41
https://kosovapost.net/ministri-gashi-e-papranueshme-transmetimi-nga-rtv-i-serbise-i-liges-se-kampioneve-ne-kosove/20%Monthly2018-09-14 09:20
https://kosovapost.net/nje-hap-me-afer-levizjes-pa-viza/20%Monthly2018-09-14 08:59
https://kosovapost.net/cka-po-zihet-ne-kuzhinen-qeveritare/20%Monthly2018-09-14 08:42
https://kosovapost.net/guterres-ka-filluar-te-bie-ndikimi-i-shba-se/20%Monthly2018-09-14 08:38
https://kosovapost.net/ulja-e-tensioneve-korea-e-veriut-dhe-e-jugut-zyre-te-unifikuar-bashkepunimi/20%Monthly2018-09-14 08:30
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-bushatin-kosova-dhe-shqiperia-ti-heqin-barrierat-burokratike/20%Monthly2018-09-14 08:25
https://kosovapost.net/era-istrefi-rri-e-mbyllur-kengetarja-tregon-arsyen/20%Monthly2018-09-14 08:23
https://kosovapost.net/si-votuan-shtetet-e-be-se-per-vizat-e-kosoves-ne-parlamentin-evropian/20%Monthly2018-09-14 08:16
https://kosovapost.net/pacolli-shpenzoi-rreth-2-mije-e-200-euro-per-dy-udhetime-me-aeroplan/20%Monthly2018-09-14 08:09
https://kosovapost.net/lista-serbe-pa-pelqimin-tone-smund-te-shnderrohet-fsk-ja-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-14 08:07
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-drecun-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-14 07:55
https://kosovapost.net/shiheni-kete-video-dhe-mesoni-se-si-kapet-peshku/20%Monthly2018-09-14 07:52
https://kosovapost.net/ronaldo-tallet-me-gazetarin-shikoni-cfare-i-ben-gjate-transmetimit-live-video/20%Monthly2018-09-14 11:03
https://kosovapost.net/rruga-me-e-rrezikshme-ne-bote-gjendet-afer-ballkanit/20%Monthly2018-09-14 07:42
https://kosovapost.net/nxenesit-e-shkolles-daut-bugujevci-vazhdojne-ta-bojkotojne-mesimin/20%Monthly2018-09-14 07:30
https://kosovapost.net/pija-e-cila-mahnit-me-rezultatet-duhet-ta-konsumoni-para-gjumit/20%Monthly2018-09-14 07:25
https://kosovapost.net/tallet-me-kundershtarin-se-eshte-i-shkurter-tensionohet-situata-ne-ndeshje-video/20%Monthly2018-09-14 07:19
https://kosovapost.net/qeveria-e-serbise-u-premton-serbeve-se-do-te-investoje-ne-kosove-mbi-200-milione-euro/20%Monthly2018-09-14 07:09
https://kosovapost.net/kush-jane-10-shqiptaret-me-te-rrezikshem/20%Monthly2018-09-14 06:59
https://kosovapost.net/lori-hoxha-kritikon-veten-ja-arsyeja/20%Monthly2018-09-14 06:50
https://kosovapost.net/totti-tregohet-i-madh-fitimet-do-te-shkojne-per-femijet-e-semure/20%Monthly2018-09-14 06:44
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-permes-ligjit-kundershton-shba-ja/20%Monthly2018-09-14 06:39
https://kosovapost.net/ministri-bushati-sot-vizite-zyrtare-ne-kosove/20%Monthly2018-09-14 06:34
https://kosovapost.net/hani-fasule-do-mahniteni-nga-ajo-cfare-do-mesoni-mbi-kete-ushqim/20%Monthly2018-09-14 06:25
https://kosovapost.net/nis-uragani-florence-stuhite-e-para-zbarkojne-ne-shba-video/20%Monthly2018-09-14 06:19
https://kosovapost.net/ore-e-njejte-si-e-dimrit-dhe-e-veres-kryetari-i-ke-se-jep-lajmin/20%Monthly2018-09-14 06:15
https://kosovapost.net/meteorologet-paralajmerojne-bota-do-te-perballet-me-situata-kaotike/20%Monthly2018-09-14 06:11
https://kosovapost.net/veseli-tregon-kohen-kur-do-te-behet-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-09-13 21:50
https://kosovapost.net/ismail-kadare-del-kunder-rishikimit-te-kufijve-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-09-13 21:36
https://kosovapost.net/pro-liberalizimit-te-vizave-votuan-edhe-deputete-te-vendeve-qe-nuk-e-kane-njohur-kosoven/20%Monthly2018-09-13 21:20
https://kosovapost.net/ne-serbi-thone-se-qellimi-i-vetem-i-formimit-te-ushtrise-nga-kosova-eshte-konflikti-me-te/20%Monthly2018-09-13 21:00
https://kosovapost.net/sali-berisha-zbulon-se-kush-qendron-prapa-projektit-per-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-13 20:34
https://kosovapost.net/mjeku-qe-u-suspendua-per-mos-respektimin-e-orarit-thote-se-kreu-tre-operacione-ate-dite/20%Monthly2018-09-13 20:21
https://kosovapost.net/mimoza-kusari-tregon-pse-u-ndan-nga-ldk-ja/20%Monthly2018-09-13 19:56
https://kosovapost.net/vuciqi-i-qet-kusht-be-se-per-marreveshjen-me-kosoven/20%Monthly2018-09-13 19:59
https://kosovapost.net/veseli-kush-ka-me-i-dhene-serbise-dicka-prej-kosoves-le-ti-jep-prej-shpise-se-vete/20%Monthly2018-09-13 19:16
https://kosovapost.net/psd-ja-vlereson-se-kosova-e-shqiperia-do-vazhdojne-bashkepunimin-ne-shume-fusha/20%Monthly2018-09-13 19:01
https://kosovapost.net/armend-zemaj-me-akuza-te-renda-per-qeverine/20%Monthly2018-09-13 18:45
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-09-13 18:17
https://kosovapost.net/edhe-nato-kundershton-vendimin-e-qeverise-per-ushtrine/20%Monthly2018-09-13 17:52
https://kosovapost.net/paralajmeron-analisti-amerikan-shkembimi-i-territoreve-mund-te-sjelle-pasoja-serioze-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-13 18:23
https://kosovapost.net/kuvendi-mbetet-ne-krize-percarje-ne-pozite-e-ne-opozite/20%Monthly2018-09-13 17:17
https://kosovapost.net/serish-punesime-politike-ne-komunen-e-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-09-13 17:15
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-jam-kunder-qe-shqiptareve-tu-heqen-vizat/20%Monthly2018-09-13 16:42
https://kosovapost.net/blerta-deliu-akuzon-opoziten-se-po-bojkoton-seancat-per-inate-politike/20%Monthly2018-09-13 16:38
https://kosovapost.net/hoxhaj-sondazhin-e-kdi-se-e-quan-selektiv-thote-se-pdk-ja-eshte-partia-e-pare-ne-vend/20%Monthly2018-09-13 16:27
https://kosovapost.net/vulinit-i-dhemb-per-ushtrine-e-kosoves-thote-se-qellimi-i-saj-eshte-hyrja-ne-konflikt-me-serbine/20%Monthly2018-09-13 16:22
https://kosovapost.net/deputeti-qe-ngeli-ne-shkolle-ngel-edhe-ne-kqz/20%Monthly2018-09-13 16:05
https://kosovapost.net/hyn-me-veture-ne-pompe-shkel-edhe-punetorin/20%Monthly2018-09-13 15:57
https://kosovapost.net/reagon-ambasada-amerikane-qeveria-nuk-na-konsultoi-per-ushtrine/20%Monthly2018-09-13 15:44
https://kosovapost.net/gjenden-arme-te-groposura-ne-toke-ne-han-te-elezit/20%Monthly2018-09-13 15:06
https://kosovapost.net/keto-shenja-tregojne-se-vuani-nga-astma/20%Monthly2018-09-13 14:59
https://kosovapost.net/guardiola-mendon-per-mbylljen-e-karrieres/20%Monthly2018-09-13 14:51
https://kosovapost.net/thaci-ndryshon-qendrim-tani-thote-se-transferimi-i-fsk-se-nuk-perben-kercenim-per-rajonin/20%Monthly2018-09-13 14:48
https://kosovapost.net/granit-xhaka-behet-kapiten-i-skuadres/20%Monthly2018-09-13 14:43
https://kosovapost.net/vuciq-befason-me-deklaraten-per-rekomandimin-pozitiv-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 14:28
https://kosovapost.net/vendimi-i-parlamentit-evropian-per-viza-ja-cka-thote-edi-rama/20%Monthly2018-09-13 14:19
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-e-shtimit-te-peshes/20%Monthly2018-09-13 14:10
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-reja-ldk-e-para-pasojne-pdk-dhe-aak/20%Monthly2018-09-13 13:48
https://kosovapost.net/lista-serbe-nuk-mbeshtet-formimin-e-ushtrise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-13 13:49
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-magjistralen-podujeve-prishtine/20%Monthly2018-09-13 13:11
https://kosovapost.net/tronditje-mijera-femije-ne-gjermani-u-abuzuan-seksualisht-nga-prifterinjte-katolike/20%Monthly2018-09-13 13:06
https://kosovapost.net/mustafa-pas-votimit-pro-te-pe-se-kete-vendim-e-meritojne-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-09-13 13:02
https://kosovapost.net/kompanite-gjermane-humbin-miliarda-euro-nga-sulmet-kibernetike/20%Monthly2018-09-13 12:40
https://kosovapost.net/prokuroria-e-gjakoves-fillon-hetimet-per-listat-e-veteraneve-te-luftes/20%Monthly2018-09-13 12:37
https://kosovapost.net/thaci-brenda-nje-kohe-te-shkurter-do-te-permbyllet-procesi-i-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-13 12:31
https://kosovapost.net/ja-si-ka-ndryshuar-dua-lipa-nder-vite-video/20%Monthly2018-09-13 12:24
https://kosovapost.net/ja-misteret-e-medha-qe-fshehin-keto-objekte/20%Monthly2018-09-13 12:20
https://kosovapost.net/stuhia-tropikale-olivia-shkaktoi-deme-te-medha-ne-havai/20%Monthly2018-09-13 12:18
https://kosovapost.net/milani-njofton-si-eshte-gjendja-e-cutrones/20%Monthly2018-09-13 12:10
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-se-cfare-efekti-ka-kafja-ne-shendetin-tuaj-nese-e-pini-ne-menyre-te-moderuar/20%Monthly2018-09-13 12:02
https://kosovapost.net/limaj-projektligji-tregon-se-fsk-eshte-e-gatshme-per-tu-shnderruar-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-13 12:00
https://kosovapost.net/komisioneri-hahn-mirepret-votimin-pro-te-parlamentit-evropian-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-13 11:54
https://kosovapost.net/veseli-pas-votimit-ne-parlamentin-evropian-nje-hap-me-afer-levizjes-se-lire/20%Monthly2018-09-13 11:49
https://kosovapost.net/hoti-liberalizimi-i-vizave-hap-i-rendesishem-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 11:33
https://kosovapost.net/pretendohet-se-bunjaki-do-behet-trajner-i-klubit-turk/20%Monthly2018-09-13 11:24
https://kosovapost.net/shba-do-te-ndaloje-shitjen-e-cigareve-elektronike/20%Monthly2018-09-13 11:15
https://kosovapost.net/haradinaj-urime-qytetare-te-kosoves-se-shpejti-do-te-levizni-lirshem-ne-europe/20%Monthly2018-09-13 11:07
https://kosovapost.net/soltes-pas-votimit-ne-pe-per-vizat-shpresoj-qe-edhe-keshilli-i-evropes-ta-ndjeke-shembullin-e-njejte/20%Monthly2018-09-13 10:54
https://kosovapost.net/fajon-pas-votimit-ne-pe-nuk-do-te-ndalemi-deri-ne-liberalizim-te-plote-te-vizave-per-kosovaret/20%Monthly2018-09-13 10:55
https://kosovapost.net/puntoret-e-postes-nuk-largohen-nga-protesta-pa-u-takuar-me-kryeministrin/20%Monthly2018-09-13 11:17
https://kosovapost.net/thaci-ushtria-behet-ne-koordinim-me-partneret-nderkombetare-njeanshem-lendohet-misioni-shumetnik-i-saj/20%Monthly2018-09-13 10:35
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-parlamenti-europian-voton-pro-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-09-13 10:34
https://kosovapost.net/haradinaj-i-vendosur-per-ushtrine-nese-parlamenti-na-kthen-projektligjin-ne-ua-kthejme-serish/20%Monthly2018-09-13 10:21
https://kosovapost.net/taksi-fluturues-do-te-revolucionarizoje-aviacionin/20%Monthly2018-09-13 10:11
https://kosovapost.net/be-i-vazhdon-sanksionet-kunder-rusise/20%Monthly2018-09-13 09:58
https://kosovapost.net/shitje-rekorde-e-librit-frike-trump-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-09-13 09:54
https://kosovapost.net/nga-kanceri-do-te-humbin-jeten-10-milion-njerez-me-2018/20%Monthly2018-09-13 09:50
https://kosovapost.net/qeveria-e-voton-projektligjin-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-13 09:44
https://kosovapost.net/deda-sot-eshte-dasht-te-votohet-rezoluta-e-opozites/20%Monthly2018-09-13 09:33
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-nese-eshte-ne-interes-te-kosoves-do-ta-vizitoje-ujmanin/20%Monthly2018-09-13 09:27
https://kosovapost.net/fajon-pret-qe-pe-te-votoje-ne-favor-te-heqjes-se-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 09:21
https://kosovapost.net/ldk-bojkoton-seancen-e-rregullt-te-kuvendit/20%Monthly2018-09-13 09:05
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-nuk-mund-te-kete-njohje-nga-serbia-pa-demarkimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-13 09:13
https://kosovapost.net/dalin-pamjet-se-si-policia-e-kosoves-patrollon-me-dron-video/20%Monthly2018-09-13 08:42
https://kosovapost.net/kurti-per-presidentin-thaci-dikur-tradhtar-sot-vecse-kolaboracionist/20%Monthly2018-09-13 08:41
https://kosovapost.net/shaqiri-kloop-kerkon-gjithmone-shume/20%Monthly2018-09-13 08:18
https://kosovapost.net/bie-vlera-e-iphone-x-ja-sa-do-te-kushtoj-tani/20%Monthly2018-09-13 08:16
https://kosovapost.net/tramp-nenshkruan-urdher-per-te-ndeshkuar-nderhyresit-e-huaj-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-13 08:14
https://kosovapost.net/zbulimi-interesant-si-e-mbron-zemren-vaji-i-ullirit/20%Monthly2018-09-13 08:07
https://kosovapost.net/sipas-studiuesve-kjo-eshte-menyra-natyrale-per-ta-qetesuar-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2018-09-13 07:51
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-kufirit-me-malin-e-zi-nuk-eshte-ceshtje-urgjente/20%Monthly2018-09-13 07:46
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-milanit-po-nenshkruan-me-gjigantin-spanjoll/20%Monthly2018-09-13 07:31
https://kosovapost.net/mitchell-dhe-mogherini-ne-shkup-ne-mbeshtetje-te-referendumit-per-emrin/20%Monthly2018-09-13 07:23
https://kosovapost.net/adelina-tahiri-me-ne-fund-poston-foton-e-djalit-foto/20%Monthly2018-09-13 07:59
https://kosovapost.net/neymar-ka-arritur-marreveshjen-me-klubin-e-madh/20%Monthly2018-09-13 06:50
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-loja-me-kufij-pune-me-rreziqe-te-medha/20%Monthly2018-09-13 06:36
https://kosovapost.net/kuvendi-nuk-i-legjitimon-negociatoret/20%Monthly2018-09-13 06:30
https://kosovapost.net/ronaldo-hap-hotelin-super-luksoz-ne-zemer-te-europes-foto/20%Monthly2018-09-13 08:01
https://kosovapost.net/imazhi-qe-po-ben-xhiron-e-botes-1616-shiringa-per-te-sjelle-ne-jete-nje-femije/20%Monthly2018-09-13 06:21
https://kosovapost.net/studiuesit-tregojne-se-truri-i-kujt-eshte-me-aktiv-i-meshkujve-apo-i-femrave/20%Monthly2018-09-13 06:16
https://kosovapost.net/putin-i-propozon-japonise-nje-traktat-paqeje-pa-kushte/20%Monthly2018-09-13 06:09
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-pritet-te-votoje-sot-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-09-13 06:04
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-12/20%Monthly2018-09-13 06:00
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-con-perpara-reformat-per-te-drejten-e-autorit/20%Monthly2018-09-12 21:43
https://kosovapost.net/si-e-zbuti-shba-ja-qendrimin-ndaj-serbise/20%Monthly2018-09-12 21:25
https://kosovapost.net/taksa-ne-rrugen-e-kombit-beqiri-godet-fort-shqiperine/20%Monthly2018-09-12 21:08
https://kosovapost.net/turqi-gjermania-investon-ne-mega-projektet/20%Monthly2018-09-12 20:39
https://kosovapost.net/bytyqi-viziton-shkollen-mihal-grameno-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-09-12 20:18
https://kosovapost.net/rrefimi-i-blakajt-nga-amerika-pas-kercenimeve-po-e-shqyrtoj-kthimin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 20:11
https://kosovapost.net/gracanica-korrigjon-kufirin-me-fushe-kosoven-i-jep-pjese-te-territorit-te-vet/20%Monthly2018-09-12 19:45
https://kosovapost.net/veseli-flet-per-takimin-e-lidereve-ne-shqiperi/20%Monthly2018-09-12 19:41
https://kosovapost.net/presidenti-neser-serish-konference-per-media-cfare-po-ndodh/20%Monthly2018-09-12 19:31
https://kosovapost.net/ahmeti-thirrje-publike-ldk-se-e-vv-se-per-te-rrezuar-qeverine/20%Monthly2018-09-12 19:27
https://kosovapost.net/thacit-i-konvenon-isa-mustafa-ne-krye-te-ldk-se/20%Monthly2018-09-12 19:05
https://kosovapost.net/kurti-falenderon-ambasadorin-gjerman-per-qendrimin-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-12 18:24
https://kosovapost.net/drejtori-i-pkse-policet-nuk-do-te-rrine-ne-kafe-kisha-e-xhamia/20%Monthly2018-09-12 17:42
https://kosovapost.net/policia-kthen-ne-pune-tarkanin-polici-i-akuzuar-per-sulm-ndaj-agron-mustafes/20%Monthly2018-09-12 17:41
https://kosovapost.net/bizneset-kosovare-te-orientohen-ne-tregje-tjera-pas-takses-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-12 17:00
https://kosovapost.net/opozita-shkon-nje-hap-me-tej-i-drejton-leter-mogerinit-kerkojn-ndaljen-e-thacit/20%Monthly2018-09-12 16:58
https://kosovapost.net/konjufca-opozita-ka-kushte-protestat-te-pashmangshme-2/20%Monthly2018-09-12 16:53
https://kosovapost.net/%e2%80%8blimaj-nga-tirana-i-ben-ftese-opozites-qe-te-mos-kalkuloje-politikisht-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-12 16:47
https://kosovapost.net/konjufca-opozita-ka-kushte-protestat-te-pashmangshme/20%Monthly2018-09-12 16:51
https://kosovapost.net/alarmante-ja-sa-njerez-do-te-mbyse-kanceri-me-2018/20%Monthly2018-09-12 16:34
https://kosovapost.net/eksluzive-prof-maloku-baton-haxhiu-beje-kete/20%Monthly2018-09-12 19:10
https://kosovapost.net/haradinaj-selam-thacit-e-te-tjerve-levizni-ju-se-un-po-ruaj-shtepine/20%Monthly2018-09-12 15:25
https://kosovapost.net/rrjeti-i-grave-i-reagon-lutfi-hazirit-pasi-e-quajti-vjosa-osmanin-nuse-te-presheves/20%Monthly2018-09-12 15:20
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-fondet-e-siguruara-nga-biznismenet-ne-gjermani-nuk-kane-qene-140-mije-euro/20%Monthly2018-09-12 15:13
https://kosovapost.net/kadri-veseli-e-lulzim-basha-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-12 15:09
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-marreveshja-me-serbine-smund-te-arrihet-permes-territoreve-dhe-kufijve/20%Monthly2018-09-12 15:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-formacioni-me-i-mire-ne-ligen-e-kombeve/20%Monthly2018-09-12 14:38
https://kosovapost.net/zevendesministri-shkodra-merr-perkrahje-nga-emiratet-e-bashkuara-arabe-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-09-12 14:19
https://kosovapost.net/zjarrefiksi-nga-suhareka-i-le-pa-fjale-te-gjithe-me-kete-veprim-video/20%Monthly2018-09-12 13:59
https://kosovapost.net/neymar-le-pas-legjenden-pele/20%Monthly2018-09-12 13:54
https://kosovapost.net/kusari-e-deda-ne-bujanovc-lugina-e-presheves-te-jete-pjese-e-bisedimeve/20%Monthly2018-09-12 13:43
https://kosovapost.net/dieta-me-rrush-humbisni-2-kilogram-per-nje-jave/20%Monthly2018-09-12 13:34
https://kosovapost.net/vemendje-ne-kete-vend-nuk-duhet-ta-lini-kurre-telefonin/20%Monthly2018-09-12 13:35
https://kosovapost.net/nato-ja-thote-se-rusia-po-pergatitet-per-konflikt-ne-shkalle-te-gjere/20%Monthly2018-09-12 13:20
https://kosovapost.net/kurti-me-ambasadorin-e-frances-thaci-ska-as-autorizim-as-platforme-per-negociata-me-serbine/20%Monthly2018-09-12 13:11
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-e-mori-parasysh-greven-e-punetoreve-te-postes-neser-proteste/20%Monthly2018-09-12 13:04
https://kosovapost.net/aktorja-turke-shokon-me-pamjen-pa-makiazh-foto/20%Monthly2018-09-12 12:53
https://kosovapost.net/kush-po-i-terheq-vijat-e-kuqe-per-kosoven-dhe-serbine/20%Monthly2018-09-12 12:45
https://kosovapost.net/italianet-befasohen-me-kosoven-sa-shume-yje/20%Monthly2018-09-12 12:40
https://kosovapost.net/shaqiri-nuk-kam-frike-nga-askush-do-te-shkoj-ne-beograd/20%Monthly2018-09-12 12:32
https://kosovapost.net/alarm-per-pilulat-e-dobesimit-jane-vdekjeprurese/20%Monthly2018-09-12 12:21
https://kosovapost.net/pas-12-vitesh-qendrimi-ne-gjermani-debohet-familja-nga-kosova/20%Monthly2018-09-12 12:08
https://kosovapost.net/keni-humbur-celesat-kjo-video-ju-tregon-si-te-veproni/20%Monthly2018-09-12 11:59
https://kosovapost.net/kush-po-e-kerkon-shpalljen-e-hashim-thacit-mbret-te-kosoves-me-fron-trashegues/20%Monthly2018-09-12 11:47
https://kosovapost.net/gashi-ta-lirojne-vendin-drejtorat-e-shkollave-qe-nuk-jane-per-ate-pozite/20%Monthly2018-09-12 12:01
https://kosovapost.net/ethet-e-nilit-perendimor-arrijne-ne-kroaci-5-persona-ne-koma/20%Monthly2018-09-12 11:37
https://kosovapost.net/qendrimi-humbi-betejen-me-kancerin-ishte-djale-i-vetem-i-familjes-aliu/20%Monthly2018-09-12 11:29
https://kosovapost.net/financimi-i-partive-politike-proces-i-pakontrolluar/20%Monthly2018-09-12 11:09
https://kosovapost.net/udhekryqi-ekzistencial-i-kosoves/20%Monthly2018-09-12 11:03
https://kosovapost.net/gashi-mohon-te-kete-percarje-ne-ldk-ja-kujt-ia-hedh-fajin/20%Monthly2018-09-12 11:21
https://kosovapost.net/komisioni-paralajmeron-shkarkime-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-12 10:56
https://kosovapost.net/juncker-nese-e-leme-pas-dore-ballkanin-te-tjeret-e-marrin-mbi-vete/20%Monthly2018-09-12 10:24
https://kosovapost.net/per-te-jetuar-shendetshem-qendroni-larg-alkoolit/20%Monthly2018-09-12 10:20
https://kosovapost.net/zaev-therret-lideret-e-rajonit-te-behemi-bashke-per-paqen/20%Monthly2018-09-12 10:15
https://kosovapost.net/thaci-nga-shkupi-kosova-dhe-maqedonia-nuk-kane-asnje-ceshtje-te-hapur/20%Monthly2018-09-12 10:09
https://kosovapost.net/kryekuvendari-i-shqiperise-kerkon-unitet-te-forcave-politike-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 09:55
https://kosovapost.net/neser-lajmi-i-madh-per-vizat-nga-parlamenti-evropian/20%Monthly2018-09-12 11:45
https://kosovapost.net/presidenti-i-kosoves-hashim-thaci-vizite-pune-ne-shkup-takohet-me-kryeministrin-zaev/20%Monthly2018-09-12 10:04
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-qender-te-pejes/20%Monthly2018-09-12 09:41
https://kosovapost.net/cfare-e-pret-boten-ne-2000-vitet-qe-pasojne/20%Monthly2018-09-12 09:37
https://kosovapost.net/orban-nuk-dorezohet-para-be-se-do-ti-mbrojme-kufijte-tane-edhe-prej-jush-nese-do-te-duhet/20%Monthly2018-09-12 09:31
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-treni-godet-veturen-ne-sllatine/20%Monthly2018-09-12 09:24
https://kosovapost.net/fifa-vendos-me-cilin-ekip-do-luaje-loret-sadiku-kosoven-apo-shqiperine/20%Monthly2018-09-12 09:22
https://kosovapost.net/psg-heq-dore-nga-neymar-nje-kampion-bote-po-vjen/20%Monthly2018-09-12 09:16
https://kosovapost.net/sali-berisha-vuciqi-eshte-nje-millosheviq-i-dyte-plus-nje-cubrilloviq/20%Monthly2018-09-12 09:12
https://kosovapost.net/agim-veliut-nuk-po-i-pelqen-perplasja-mes-vjosa-osmanit-dhe-lutfi-hazirit-jane-negative-per-ldk-ne/20%Monthly2018-09-12 09:06
https://kosovapost.net/me-12-shtator-apple-do-ti-befasoje-te-gjithe/20%Monthly2018-09-12 08:36
https://kosovapost.net/shteti-francez-me-vendim-befasues-per-kosovarin-qe-shpetoi-6-persona-nga-permbytja/20%Monthly2018-09-12 08:32
https://kosovapost.net/vdes-ish-i-dashuri-i-princeshes-diana-mesohet-historia-tyre/20%Monthly2018-09-12 08:20
https://kosovapost.net/berisha-i-vendosur-kundershton-perseri-thashim-thacin/20%Monthly2018-09-12 08:10
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-me-medalje-delawien-per-kontributin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 08:03
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-godet-lutfi-hazirin-pas-ofendimeve-te-tij-e-quan-te-pafytyre-genjeshtar-e-mashtrues/20%Monthly2018-09-12 07:44
https://kosovapost.net/studiuesi-qe-po-sfidon-gjuhetaret/20%Monthly2018-09-12 07:28
https://kosovapost.net/mos-u-habitni-kjo-eshte-arsyeja-pse-ju-nxen-ngerqi/20%Monthly2018-09-12 07:27
https://kosovapost.net/hysaj-ne-ferrin-e-beogradit-ja-cfare-po-ndodh-per-sfiden-crvena-zvezda-napoli/20%Monthly2018-09-12 07:25
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-i-kerkon-parlamentit-evropian-tia-heqe-vizat-kosoves/20%Monthly2018-09-12 07:12
https://kosovapost.net/uefa-nuk-licencon-per-champions-league-stadiumin-e-napolit-ja-arsyeja/20%Monthly2018-09-12 06:57
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-mund-te-sherojne-diabetin/20%Monthly2018-09-12 06:54
https://kosovapost.net/pse-trump-anuloi-viziten-ne-irlande/20%Monthly2018-09-12 06:48
https://kosovapost.net/okb-ja-paralajmeron-rritje-te-urise-ne-nivelin-global/20%Monthly2018-09-12 06:45
https://kosovapost.net/ja-pse-te-gjithe-qeshin-me-shaqirin-foto/20%Monthly2018-09-12 06:44
https://kosovapost.net/bashkimi-i-lugines-me-kosoven-rezoluta-ndeshet-me-kushtetuten/20%Monthly2018-09-12 06:40
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-aak-se-kjo-opozite-nuk-perben-rrezik-per-qeverine/20%Monthly2018-09-12 06:36
https://kosovapost.net/i-vrafte-buka-kreu-i-presheves-mallkon-ata-qe-po-e-perdorin-politikisht-luginen/20%Monthly2018-09-12 06:27
https://kosovapost.net/rritja-e-brishte-ekonomike-ne-kosove/20%Monthly2018-09-12 06:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-sot-2/20%Monthly2018-09-12 06:20
https://kosovapost.net/shba-do-te-mbylle-zyren-e-organizates-per-clirimin-e-palestines/20%Monthly2018-09-11 21:21
https://kosovapost.net/pse-eshte-i-rendesishem-idlibi/20%Monthly2018-09-11 21:16
https://kosovapost.net/pas-disa-vitesh-vuajtje-qytetari-nga-maqedonia-kerkon-sherim-ne-spitalin-amerikan/20%Monthly2018-09-11 21:11
https://kosovapost.net/serbia-paralajmeron-konflikt-ne-lugine-te-presheves/20%Monthly2018-09-11 21:08
https://kosovapost.net/pse-jane-mbledhur-kreret-e-shtetit-ne-tirane/20%Monthly2018-09-11 20:00
https://kosovapost.net/limaj-presidentin-nuk-mundemi-me-mbyte/20%Monthly2018-09-11 19:51
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciqi-kane-marreveshje-te-fshehte/20%Monthly2018-09-11 19:18
https://kosovapost.net/haradinaj-ndez-qirinj-ne-kujtim-te-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 19:10
https://kosovapost.net/ekipi-i-qeverise-ne-krye-me-limajn-nuk-mund-te-shkoj-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-11 18:51
https://kosovapost.net/paralajmerimi-i-natos-rusia-po-pergatitet-per-lufte/20%Monthly2018-09-11 18:28
https://kosovapost.net/kriza-e-profesionit-te-mesuesit/20%Monthly2018-09-11 18:03
https://kosovapost.net/blerand-stavileci-nuk-mund-te-behet-drejtor-i-kek-ut/20%Monthly2018-09-11 17:43
https://kosovapost.net/psd-i-rehaton-nepervende-pune-ish-aktivistet-qe-u-larguan-nga-vv-ja/20%Monthly2018-09-11 17:41
https://kosovapost.net/efektet-e-ndryshimit-eventual-te-kufirit/20%Monthly2018-09-11 17:25
https://kosovapost.net/edhe-nje-zyrtar-i-larte-ne-pdk-kunder-idese-se-thacit-per-kufijte/20%Monthly2018-09-11 17:02
https://kosovapost.net/hetohet-kusari-lila-servisoi-veturen-e-firmes-se-pacollit-me-para-te-komunes/20%Monthly2018-09-11 16:33
https://kosovapost.net/deklarata-per-millosheviqin-nga-vuciq-fsheh-prapa-kete-mesazh/20%Monthly2018-09-11 16:24
https://kosovapost.net/thaci-shkon-te-gjukanoviqi-per-ta-njoftuar-per-bisedimet-me-vuciqin/20%Monthly2018-09-11 15:43
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-optimist-per-nje-marreveshje-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-11 15:40
https://kosovapost.net/kurti-per-11-shtatorin-ngjarja-qe-tronditi-gjithe-njerezimin/20%Monthly2018-09-11 15:15
https://kosovapost.net/zbardhen-detaje-te-reja-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-11 15:07
https://kosovapost.net/dikur-me-nje-varg-njeshash-ne-ditar-sot-deputet-i-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-11 14:52
https://kosovapost.net/japonezet-e-kane-te-lejuar-te-flene-ne-pune-per-kete-arsye/20%Monthly2018-09-11 14:49
https://kosovapost.net/kaq-para-do-te-paguani-kur-te-kaloni-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-11 14:41
https://kosovapost.net/ushtaret-italian-zgjedhin-per-mjekim-spitalin-me-te-mire-ne-kosove-ja-per-ke-behet-fjale/20%Monthly2018-09-11 14:32
https://kosovapost.net/barcelona-merr-nje-lajm-te-madh-befasohen-te-gjithe/20%Monthly2018-09-11 14:25
https://kosovapost.net/caktohet-data-e-gjykimit-per-rastin-pronto/20%Monthly2018-09-11 14:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-17-vjecari-qe-mbreme-e-mbyti-bojleri-ne-kacanik-foto/20%Monthly2018-09-11 14:01
https://kosovapost.net/zbulohet-nje-thesar-i-madh-ne-detin-adriatik-ja-per-sa-miliona-behet-fjale-video/20%Monthly2018-09-11 13:57
https://kosovapost.net/policia-arreston-tre-persona-ne-viti/20%Monthly2018-09-11 13:01
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-konfiskon-arme-dhe-municion-ne-fshatin-trude/20%Monthly2018-09-11 12:43
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-vendosja-e-memorialit-ndjenje-e-perkrahjes-se-parezerve-per-familjet-e-viktimave-te-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 12:28
https://kosovapost.net/vjen-deklarimi-nga-prokuroria-per-perfshirjen-e-ish-deputetit-ne-skandalin-seksual/20%Monthly2018-09-11 12:24
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-hyje-ne-greva-te-pergjithshme-ultimatumet-e-fundit-per-institucionet-e-vendit/20%Monthly2018-09-11 12:19
https://kosovapost.net/nga-e-hena-hyn-ne-funksion-tarifa-per-kalim-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-11 12:00
https://kosovapost.net/puntoret-e-keds-it-paralajmerojn-hyrjen-me-dhune-ne-kuvend-foto/20%Monthly2018-09-11 12:00
https://kosovapost.net/hoti-veriu-eshte-pjese-e-pandashme-e-kosoves/20%Monthly2018-09-11 11:53
https://kosovapost.net/vdes-asamblisti-i-pdk-se-ne-rahovec/20%Monthly2018-09-11 11:50
https://kosovapost.net/tregimi-rreqethes-i-legjendes-se-futbollit-maradones/20%Monthly2018-09-11 11:44
https://kosovapost.net/tifozet-masakrojne-kuqezinjte-dhe-panuccin-komentet-pikante/20%Monthly2018-09-11 11:35
https://kosovapost.net/dikur-e-mbante-si-shembull-sot-perendimi-po-e-sakrifikon-kosoven/20%Monthly2018-09-11 11:26
https://kosovapost.net/mbrojtja-e-kudsit-eshte-me-e-rendesishme-se-marredheniet-me-shba-te/20%Monthly2018-09-11 11:21
https://kosovapost.net/haradinaj-qeveri-zbatuese-dhe-vepruese-per-zhvillim-ekonomik/20%Monthly2018-09-11 11:17
https://kosovapost.net/blerand-stavileci-e-konfirmon-jam-kandidat-per-drejtor-te-kek-ut/20%Monthly2018-09-11 10:49
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-loja-me-kufij-eksperiment-i-rrezikshem/20%Monthly2018-09-11 10:52
https://kosovapost.net/a-do-te-luftoje-ushtria-gjermane-ne-siri-bisedimet-kane-filluar/20%Monthly2018-09-11 10:32
https://kosovapost.net/a-eshte-korrigjimi-i-kufijve-zgjidhje-afatagjate/20%Monthly2018-09-11 10:23
https://kosovapost.net/perse-eshte-i-rendesishem-liqeni-i-ujmanit/20%Monthly2018-09-11 10:08
https://kosovapost.net/ymeri-nuk-mund-te-kete-dialog-pa-konsensus/20%Monthly2018-09-11 10:04
https://kosovapost.net/pence-i-gatshem-ti-nenshtrohet-detektorit-te-genjeshtrave/20%Monthly2018-09-11 09:55
https://kosovapost.net/keshtu-arsyetohet-vuciqi-per-fjalimin-e-millosheviqit-ne-mitrovice/20%Monthly2018-09-11 09:51
https://kosovapost.net/thaci-viziton-podgoricen-takohet-me-presidentin-gjukanoviq/20%Monthly2018-09-11 09:43
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-sot-ka-dite-te-vecante/20%Monthly2018-09-11 09:40
https://kosovapost.net/proteste-para-nderteses-se-keds-it-nga-elektro-kosova-foto/20%Monthly2018-09-11 09:29
https://kosovapost.net/ish-ministri-dhe-deputeti-i-kosoves-perfshihet-ne-skandal-seksual/20%Monthly2018-09-11 09:12
https://kosovapost.net/posti-i-shefit-te-kek-ut-synohet-nga-nje-ish-minister-i-pdk-se-foto/20%Monthly2018-09-11 08:53
https://kosovapost.net/ja-ne-cfare-ore-behet-dezinsektimi-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-11 08:41
https://kosovapost.net/ahmeti-mbreme-e-perjetuam-ndjenjen-e-nje-shteti-normal/20%Monthly2018-09-11 08:31
https://kosovapost.net/daciq-thaci-e-di-qe-smund-te-vije-ne-presheve-per-shkak-te-gjykates/20%Monthly2018-09-11 08:12
https://kosovapost.net/jevtiq-bllokada-ne-banje-tregon-qe-serbet-e-kosoves-nuk-jane-te-sigurt/20%Monthly2018-09-11 07:55
https://kosovapost.net/sulm-vandal-ndaj-xhamise-ne-gjermani/20%Monthly2018-09-11 07:52
https://kosovapost.net/zbulohet-se-cfare-u-tha-lojtareve-panucci-pas-ndeshjes/20%Monthly2018-09-11 07:45
https://kosovapost.net/thaci-perkujton-viktimat-e-sulmit-terrorist-te-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 07:32
https://kosovapost.net/haradinaj-perkujton-viktimat-e-sulmit-terrorist-te-11-shtatorit-jemi-bashke-ne-luften-kunder-terrorit/20%Monthly2018-09-11 07:18
https://kosovapost.net/limaj-per-thacin-dhe-vuciqin-ka-mundur-te-ndodhe-marreveshja-por-per-kosoven-jo/20%Monthly2018-09-11 06:55
https://kosovapost.net/thaci-nuk-i-bindet-merkelit/20%Monthly2018-09-11 06:47
https://kosovapost.net/tronditese-vritet-me-arme-zjarri-futbollisti/20%Monthly2018-09-11 06:44
https://kosovapost.net/komisioni-parlamentar-kerkon-raport-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-11 06:41
https://kosovapost.net/aksidentohet-enca-video/20%Monthly2018-09-11 06:35
https://kosovapost.net/shba-kercenon-me-sanksione-gjykaten-nderkombetare-penale/20%Monthly2018-09-11 06:32
https://kosovapost.net/rezidence-me-12-sherbyes-njihuni-me-jeten-luksoze-te-studentes/20%Monthly2018-09-11 06:23
https://kosovapost.net/dobite-ushqyese-dhe-mjekesore-te-ftoit/20%Monthly2018-09-11 06:17
https://kosovapost.net/arifi-ambasadat-amerikane-e-gjermane-ne-beograd-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-09-11 06:13
https://kosovapost.net/si-neper-filma-shoferi-me-mercedes-tallet-keq-me-policet-video/20%Monthly2018-09-11 06:10
https://kosovapost.net/kosova-kujton-viktimat-e-11-shtatorit/20%Monthly2018-09-11 06:02
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-sot-8/20%Monthly2018-09-11 05:55
https://kosovapost.net/haradinaj-pas-ndeshjes-pozon-perkrahe-policeve/20%Monthly2018-09-10 21:44
https://kosovapost.net/trajneri-i-ishujve-faroe-i-habit-te-gjithe-ja-cfare-thote-per-futbollistet-kosovare/20%Monthly2018-09-10 21:29
https://kosovapost.net/bernard-challandes-reagon-pas-fitores-historike-ndaj-ishujve-faroe/20%Monthly2018-09-10 21:23
https://kosovapost.net/keshtu-e-festoi-fitoren-e-kosoves-kryeministri-se-bashku-me-gruan-e-tij-video/20%Monthly2018-09-10 21:12
https://kosovapost.net/shqiperia-e-humb-takimin-ndaj-skocise/20%Monthly2018-09-10 20:55
https://kosovapost.net/thaci-e-ramushi-bejne-llafe-gjate-percjelljes-se-ndeshjes-ne-stadium-foto/20%Monthly2018-09-10 20:41
https://kosovapost.net/limaj-serbia-ska-propozim-konkret-se-cka-kerkon-ne-kembim-te-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-10 20:18
https://kosovapost.net/shenohet-goli-i-dyte-brenda-pese-minutave/20%Monthly2018-09-10 20:01
https://kosovapost.net/perfundon-pjesa-e-pare-nuk-ka-gola-ne-stadiumin-fadil-vokrri/20%Monthly2018-09-10 19:45
https://kosovapost.net/ja-cfare-eshte-duke-ndodhur-ne-stadiumin-fadil-vokrri-video/20%Monthly2018-09-10 19:50
https://kosovapost.net/lendohet-ne-fushe-lojtari-i-ekipit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-10 18:55
https://kosovapost.net/futbollistet-dalin-ne-nxemje-para-ndeshjes-se-shumepritur-foto/20%Monthly2018-09-10 18:44
https://kosovapost.net/kjo-eshte-atmosfera-para-fillimit-te-ndeshjes-kosove-ishujt-faroe-foto/20%Monthly2018-09-10 18:32
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-deputeti-me-i-ri-i-kuvendit-pas-doreheqjes-se-cocajt-foto/20%Monthly2018-09-10 18:14
https://kosovapost.net/ky-eshte-formacioni-zyrtare-skoci-shqiperi/20%Monthly2018-09-10 18:08
https://kosovapost.net/kryeministrja-serbe-flet-per-mundesine-e-vizites-se-thacit-ne-presheve/20%Monthly2018-09-10 17:41
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-kosova-ishujt-faroe/20%Monthly2018-09-10 17:33
https://kosovapost.net/petkoviq-vuciq-eshte-rrenc-patologjik/20%Monthly2018-09-10 17:24
https://kosovapost.net/dorezon-mandatin-deputeti-i-pdk-se/20%Monthly2018-09-10 16:59
https://kosovapost.net/shtetasi-francez-ndalohet-nga-policia-e-kosoves-ne-merdare-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-10 16:46
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-i-reagon-thacit-rreth-fjaleve-te-medha-te-vuciqit-per-millosheviqin/20%Monthly2018-09-10 16:31
https://kosovapost.net/gjendet-i-pajete-13-vjecari-nga-vlora-dyshohet-se-eshte-vrare/20%Monthly2018-09-10 16:12
https://kosovapost.net/angli-zvicer-do-te-ndodh-ajo-qe-nuk-e-ka-pritur-askush/20%Monthly2018-09-10 16:01
https://kosovapost.net/washington-post-vuciq-lartesoi-figuren-e-personit-qe-vrau-mbi-120-mije-njerez/20%Monthly2018-09-10 15:38
https://kosovapost.net/reagon-vv-suspendon-zyrtarin-qe-iu-zene-3-kilograme-heroine-ne-france/20%Monthly2018-09-10 15:21
https://kosovapost.net/befasi-zbulohet-se-si-juventusi-arriti-ta-transferoje-cr7/20%Monthly2018-09-10 15:04
https://kosovapost.net/banoret-e-kesaj-lagje-ne-prishtine-neser-do-te-mbeten-pa-uje/20%Monthly2018-09-10 14:07
https://kosovapost.net/rritet-indeksi-i-kostos-se-ndertimit-ne-kosove/20%Monthly2018-09-10 13:54
https://kosovapost.net/be-sulmet-ne-idlib-do-te-shkaktojne-pasoja-shkaterruese-humanitare/20%Monthly2018-09-10 13:32
https://kosovapost.net/priten-sulme-ndaj-pushtetit-te-merkel/20%Monthly2018-09-10 13:28
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-kompanite-e-sigurimeve-nuk-u-paguajne-borxhet-kryqit-te-kuq/20%Monthly2018-09-10 13:10
https://kosovapost.net/be-reagon-ndaj-fjalimit-te-vuciqit-per-millosheviqin/20%Monthly2018-09-10 13:09
https://kosovapost.net/vazhdojne-sulmet-ajrore-ndaj-qyteteve-idlib-dhe-hama-ne-siri/20%Monthly2018-09-10 13:06
https://kosovapost.net/mediat-serbe-te-kontrolluara-nga-vuciq-fushate-kunder-kadri-veselit/20%Monthly2018-09-10 12:47
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-ja-si-presin-pacientet-ne-bodrumet-e-qkuk-se/20%Monthly2018-09-10 12:43
https://kosovapost.net/bytyqi-vendimi-per-mbylljen-e-shkollave-ne-komunen-e-drenasit-eshte-i-pabazuar-dhe-i-gabueshem/20%Monthly2018-09-10 12:10
https://kosovapost.net/thaci-serbise-ia-kemi-treguar-vendin-ateher-kur-ka-qene-koha/20%Monthly2018-09-10 12:02
https://kosovapost.net/lideret-e-lugines-kane-nje-lutje-per-kuvendin-e-kosoves-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-09-10 11:48
https://kosovapost.net/shoqeria-levizja-kerkon-zbardhjen-e-vrasjeve-te-te-burgosurve-politik/20%Monthly2018-09-10 11:25
https://kosovapost.net/bik-mbeshtete-mmph-ne-per-pastrimin-e-ambientit-ne-xhami-do-te-ligjerohet-per-ambientin/20%Monthly2018-09-10 11:22
https://kosovapost.net/apeli-shqyrton-rastin-e-vrasjes-se-donjeta-pajazitajt-proteste-para-gjykates/20%Monthly2018-09-10 11:05
https://kosovapost.net/limaj-tregon-se-cka-nenkupton-marreveshja-perfundimtare-me-serbine/20%Monthly2018-09-10 11:02
https://kosovapost.net/djali-perkedhelet-me-pitonin-gjigand-shihni-cfare-bejne-prinderit-e-tij-video/20%Monthly2018-09-10 11:07
https://kosovapost.net/mediat-bllokojne-presidencen-foto/20%Monthly2018-09-10 10:50
https://kosovapost.net/tenton-te-hyje-me-arme-ne-gjinekologji-arrestohet/20%Monthly2018-09-10 10:34
https://kosovapost.net/ambasadorja-kilic-porosite-nxenesit-besoni-tek-vetja-arrini-endrrat-tuaja-jeni-e-ardhmja-e-ketij-vendi/20%Monthly2018-09-10 10:34
https://kosovapost.net/perleshje-me-arme-zjarri-arrestohen-shtate-persona-ne-barileve/20%Monthly2018-09-10 09:44
https://kosovapost.net/keshtu-ishte-dasma-e-fshehte-e-rona-nishliut-foto/20%Monthly2018-09-10 09:31
https://kosovapost.net/cmenduri-i-kap-frenat-e-motorit-te-kundershtarit-duke-levizur-ne-230km-h-video/20%Monthly2018-09-10 09:10
https://kosovapost.net/albian-ajeti-skam-menduar-kurre-per-shqiperine-doja-gjithmone-zvicren/20%Monthly2018-09-10 09:02
https://kosovapost.net/alarmojne-shkencetaret-toka-shume-shpejt-do-te-ndaloje-se-rrotulluari/20%Monthly2018-09-10 08:58
https://kosovapost.net/u-akuzua-per-ngacmime-seksuale-jep-doreheqjen-kreu-i-gjigandit-mediatik/20%Monthly2018-09-10 08:54
https://kosovapost.net/collaku-per-mediat-franceze-korrigjimi-i-kufijve-nuk-do-te-krijoje-precedent/20%Monthly2018-09-10 08:51
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-ua-premton-1-milion-euro-lojtareve-te-kombetares-kosovare/20%Monthly2018-09-10 08:45
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-ldk-se-para-gjyqit-per-korrupsion/20%Monthly2018-09-10 08:34
https://kosovapost.net/nje-person-gjendet-i-vdekur-ne-kanal/20%Monthly2018-09-10 08:35
https://kosovapost.net/nje-vit-qeverisje-e-mbushur-me-skandale/20%Monthly2018-09-10 08:23
https://kosovapost.net/kroaci-gjendet-thesari-nenujor-me-vlere-qindra-milione-euro/20%Monthly2018-09-10 08:14
https://kosovapost.net/zgjedhjet-lokale-ne-rusi-kryeson-partia-rusia-e-bashkuar/20%Monthly2018-09-10 08:13
https://kosovapost.net/cana-nuk-dua-te-largohem-nga-futbolli-ju-tregoj-se-cfare-kam-ne-plan-te-bej/20%Monthly2018-09-10 07:53
https://kosovapost.net/mediat-serbe-senatori-amerikan-do-te-sjelle-ne-beograd-mesazhin-e-shba-ve-per-kosoven/20%Monthly2018-09-10 07:41
https://kosovapost.net/vujiciq-fjalimi-i-vuciqit-tregon-se-beogradi-zyrtar-me-ne-fund-e-sheh-realisht-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-09-10 07:38
https://kosovapost.net/ja-si-te-eliminoni-guret-ne-veshka-pa-shkuar-tek-mjeku/20%Monthly2018-09-10 07:18
https://kosovapost.net/vuciq-ne-kosove-i-ngriti-ne-qiell-kriminelet-e-luftes/20%Monthly2018-09-10 07:12
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-serb-kadri-veseli-ka-probleme-me-degjim-ose-perkthim/20%Monthly2018-09-10 07:10
https://kosovapost.net/ldk-ja-e-psd-ja-sjane-te-gatshme-per-protesta/20%Monthly2018-09-10 06:50
https://kosovapost.net/caplan-ndryshimi-i-negociuar-i-kufijve-mund-te-normalizoje-raportet-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-10 06:43
https://kosovapost.net/ky-sulmues-kalon-zidane-ne-listen-e-golashenuesve-te-frances-foto/20%Monthly2018-09-10 06:38
https://kosovapost.net/serish-sulm-me-thike-ne-france-disa-te-plagosur/20%Monthly2018-09-10 06:36
https://kosovapost.net/adelina-ismaili-shkelqen-ne-nje-selfie-perkrah-foto/20%Monthly2018-09-10 06:30
https://kosovapost.net/protestat-ne-rusi-qindra-te-arrestuar-foto/20%Monthly2018-09-10 06:24
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-befason-boten-zhvillon-parade-ushtarake-pa-raketen-berthamore/20%Monthly2018-09-10 06:21
https://kosovapost.net/ja-pse-ju-kap-ngerci/20%Monthly2018-09-10 06:17
https://kosovapost.net/punetoret-e-postes-nga-sot-do-te-hyjne-ne-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2018-09-10 06:13
https://kosovapost.net/mustafa-do-te-bashkepunojme-me-vetevendosjen-per-ta-rrezuar-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-09-10 06:07
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-2/20%Monthly2018-09-10 06:01
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-ja-cfare-moti-do-te-mbaj-5-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-09 21:37
https://kosovapost.net/vucic-ju-njesoj-si-gjysherit-tuaj-mos-shpresoni-per-amin-nga-shqiptaret/20%Monthly2018-09-10 07:23
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-pergenjeshtron-mediat-ne-serbi-per-prefektin-e-nishit/20%Monthly2018-09-09 20:36
https://kosovapost.net/cka-po-ndodhe-lideret-e-lugines-neser-prape-ne-kosove/20%Monthly2018-09-09 20:33
https://kosovapost.net/cfare-i-tha-senatori-amerikan-johnson-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-09-09 20:32
https://kosovapost.net/banore-e-skenderajt-flasin-per-tentim-viziten-e-vuciqit-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 19:14
https://kosovapost.net/%e2%80%8bstefanoviq-vazhdon-provokimet-veseli-ka-problem-me-degjim-ose-ka-perkthyes-te-keq-2/20%Monthly2018-09-09 18:40
https://kosovapost.net/smakiqi-ne-shkrijme-miliona-euro-per-integrim-serbet-e-veriut-me-nxitjen-e-vuciqit-gerryjne-buxhet-e-shtet/20%Monthly2018-09-09 18:35
https://kosovapost.net/%e2%80%8bstefanoviq-vazhdon-provokimet-veseli-ka-problem-me-degjim-ose-ka-perkthyes-te-keq/20%Monthly2018-09-09 18:21
https://kosovapost.net/pas-vizites-se-vuciqit-delawie-vjen-me-deklarate-befasuese/20%Monthly2018-09-09 18:18
https://kosovapost.net/kjo-grimere-me-shami-te-le-pa-mend-foto/20%Monthly2018-09-09 20:58
https://kosovapost.net/media-serbe-thaci-u-fsheh-ne-durres-gjate-vizites-se-vuciq-ne-kosove/20%Monthly2018-09-09 16:42
https://kosovapost.net/scott-vizita-e-vuciqit-deshmi-se-sa-i-nevojshem-eshte-normalizimi/20%Monthly2018-09-09 16:38
https://kosovapost.net/opozita-ne-serbi-vuciqi-se-paraqiti-programin-per-mbrojtjen-e-ujmanit/20%Monthly2018-09-09 16:37
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-ia-kujton-veselit-deklaraten-per-nishin/20%Monthly2018-09-09 16:08
https://kosovapost.net/mpb-ja-vlereson-lart-punen-e-policise-ne-ruajtjen-e-rendit-ne-viziten-vuciqit-2/20%Monthly2018-09-09 16:03
https://kosovapost.net/albin-kurti-kerkon-qe-grate-ti-futen-politikes/20%Monthly2018-09-09 15:55
https://kosovapost.net/mpb-ja-vlereson-lart-punen-e-policise-ne-ruajtjen-e-rendit-ne-viziten-vuciqit/20%Monthly2018-09-09 15:31
https://kosovapost.net/proteste-kunder-racizmit-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-09 15:26
https://kosovapost.net/dhenia-e-lejes-per-vuciqin-ia-rrit-serbise-pretendimet-per-kosoven/20%Monthly2018-09-09 15:10
https://kosovapost.net/hahn-te-merkuren-ne-strasburg-e-jo-ne-presheve-me-thacin/20%Monthly2018-09-09 15:10
https://kosovapost.net/kujdes-ne-prishtine-po-qarkullojne-me-te-madhe-monedha-te-falsifikuara/20%Monthly2018-09-09 14:53
https://kosovapost.net/bartesit-e-shtetit-ndihmes-te-fitores-se-vuciqit/20%Monthly2018-09-09 14:44
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-rashiq-per-te-biseduar-kunder-pazareve-te-rrezikshme/20%Monthly2018-09-09 14:15
https://kosovapost.net/thaci-ne-durres-drekon-me-meten/20%Monthly2018-09-09 13:51
https://kosovapost.net/keto-gjera-do-te-ndalohen-ne-ndeshjen-kosove-ishujt-faroe/20%Monthly2018-09-09 13:29
https://kosovapost.net/veseli-vuciqin-e-lame-te-shkoje-te-ujmani-pas-insistimit-te-nderkombetareve/20%Monthly2018-09-09 13:01
https://kosovapost.net/nuk-e-lejuan-vuciqin-te-hyje-ne-drenice-kreret-e-drenices-relaksohen-me-kafe/20%Monthly2018-09-09 12:37
https://kosovapost.net/lladrovci-thote-se-vuciqin-sot-ne-drenice-e-bllokoi-gjithe-kosova/20%Monthly2018-09-09 12:17
https://kosovapost.net/zyrtaret-policor-sulmohen-ne-jarinje/20%Monthly2018-09-09 12:12
https://kosovapost.net/snapjeristet-e-policise-se-kosoves-te-pranishem-ne-veri/20%Monthly2018-09-09 11:48
https://kosovapost.net/mesazhi-kryesor-i-vuciqit-ne-mitrovicen-veriore-ne-nuk-e-njohim-kosoven/20%Monthly2018-09-09 11:42
https://kosovapost.net/njesia-speciale-ndermerr-kete-veprim-ne-fshatin-banje/20%Monthly2018-09-09 11:13
https://kosovapost.net/nervozohet-vuciq-kurre-nuk-do-ta-njohim-kosoven/20%Monthly2018-09-09 11:08
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-be-se-pas-bllokimit-te-vuciqit-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 10:59
https://kosovapost.net/belgjike-grate-muslimane-objektiv-i-sulmeve-islamofobike/20%Monthly2018-09-09 10:32
https://kosovapost.net/adem-jashari-ka-nje-porosi-per-vuciqin-kjo-toke-se-duron-dike-tjeter-vec-kemben-e-shqiptar/20%Monthly2018-09-09 10:30
https://kosovapost.net/reagimi-i-pare-i-thacit-me-rastin-e-protestave-dhe-bllokimin-e-rrugeve-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 10:24
https://kosovapost.net/mesoni-vendin-se-ku-ndodhet-vuciq/20%Monthly2018-09-09 10:20
https://kosovapost.net/pasi-u-poshterua-ne-drenice-vuciqit-i-organizohet-pritje-ne-veri/20%Monthly2018-09-09 09:57
https://kosovapost.net/drenica-ia-ndaloj-vuciqit-viziten-ne-banje-ai-komunikon-me-telefon-me-serbet-e-banjes/20%Monthly2018-09-09 09:25
https://kosovapost.net/mediat-nderkombetare-shkruajne-per-ate-qe-ish-ushtaret-e-uck-se-po-bejne-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 09:20
https://kosovapost.net/protestuesit-perforcojne-bllokaden-ne-banje-ja-cfare-po-ndodhe-tani-atje-foto/20%Monthly2018-09-09 09:06
https://kosovapost.net/nje-furgon-i-kfor-it-del-si-perforcim-ne-nje-zone-te-skenderajt/20%Monthly2018-09-09 08:48
https://kosovapost.net/policia-e-zbaton-urdhrin-ia-ndalon-vucicit-hyrjen-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 08:45
https://kosovapost.net/vuciq-e-di-se-e-ka-te-ndaluar-te-hyje-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 08:15
https://kosovapost.net/bekim-jashari-me-mesazh-prekes-nga-protesta-kunder-vuciqit-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 08:06
https://kosovapost.net/vulin-thote-se-veseli-eshte-pergjegjes-per-bllokimin-e-rruges-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 07:55
https://kosovapost.net/haradinaj-konfirmon-se-ia-ka-anuluar-lejen-presidentit-serb-per-ta-vizituar-drenicen/20%Monthly2018-09-09 07:43
https://kosovapost.net/dacic-serbia-mund-te-flase-per-kosoven-ne-okb-me-kusht-qe-ajo-te-jete-pjese-e-marreveshjes/20%Monthly2018-09-09 07:35
https://kosovapost.net/bekim-jashari-del-ne-proteste-kunder-vuciqit/20%Monthly2018-09-09 07:17
https://kosovapost.net/vuciq-per-protesten-ne-drenice-gjerat-zgjidhen-me-fjale-jo-me-arme/20%Monthly2018-09-09 06:56
https://kosovapost.net/kfor-i-arrin-prane-protestuesve-ne-ternavc-ja-cka-po-ndodh/20%Monthly2018-09-09 06:50
https://kosovapost.net/si-ia-kurdisen-pejanit-granaten-ne-dere-te-shtepise/20%Monthly2018-09-09 06:45
https://kosovapost.net/protestuesit-kunder-vuciqit-ndezin-zjarr-te-madh-ne-hyrje-te-drenices-foto/20%Monthly2018-09-09 06:38
https://kosovapost.net/vuciqi-nuk-kalon-pamje-nga-protesta-ne-drenice/20%Monthly2018-09-09 06:32
https://kosovapost.net/vuciqit-i-bllokohet-me-drunj-rruga-per-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-09 06:24
https://kosovapost.net/neser-proteste-ne-skenderaj-nuk-duan-qe-vuciq-te-shkel-ne-drenice/20%Monthly2018-09-08 21:47
https://kosovapost.net/pas-anulimit-te-takimit-te-brukselit-vuciq-e-thaci-takohen-ne-nju-jork/20%Monthly2018-09-08 21:33
https://kosovapost.net/ne-merdare-ende-pritjet-e-gjata/20%Monthly2018-09-08 21:08
https://kosovapost.net/ky-cift-i-moshuar-thyen-monotonine-qe-krijohet-ne-banje-shikoni-si-vallezojne-pa-komplekse-video/20%Monthly2018-09-08 20:23
https://kosovapost.net/turqia-rusia-dhe-irani-tregti-pa-dollar/20%Monthly2018-09-08 20:16
https://kosovapost.net/vuciq-vazhdon-me-provokime-mitrovica-do-te-behet-qyteti-me-i-bukur-serb/20%Monthly2018-09-08 19:57
https://kosovapost.net/joe-dioguardi-serbeve-nuk-mund-tu-zesh-bese-se-pari-ta-njohin-kosoven/20%Monthly2018-09-08 19:48
https://kosovapost.net/thaci-per-politico-dje-u-pajtuam-se-me-mire-te-mos-takohemi-dhe-te-prishim-gjithcka/20%Monthly2018-09-08 19:40
https://kosovapost.net/vuciq-neser-viziton-skenderajn-por-ja-cka-paralajmerojne-disa-veprimtare/20%Monthly2018-09-08 19:05
https://kosovapost.net/merkel-ballkani-perendimor-vendimtar-per-stabilitetin-e-be-se/20%Monthly2018-09-08 18:59
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-kritikon-partite-thote-se-te-gjithe-han-me-dy-luge-per-kufirin/20%Monthly2018-09-08 18:55
https://kosovapost.net/ahmeti-kerkon-urgjentisht-te-ndalohet-strategjia-e-qeverise-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 18:27
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-kufijve-barazi-me-shtetin-pa-kufij/20%Monthly2018-09-08 18:04
https://kosovapost.net/meta-selam-thacit-duke-drekuar-me-albin-kurtin/20%Monthly2018-09-08 17:35
https://kosovapost.net/daciq-thumbon-presidentin-thaci-ai-e-di-se/20%Monthly2018-09-08 17:18
https://kosovapost.net/hoxhaj-i-del-kunder-qeverise-vizita-e-vuciqit-eshte-imazh-i-turpit/20%Monthly2018-09-08 16:54
https://kosovapost.net/vuciq-provokon-une-dje-i-tregova-mogherinit-se-sot-do-jem-ne-ujman/20%Monthly2018-09-08 16:36
https://kosovapost.net/vucic-me-te-birin-ne-fshatin-leshak-dhurojne-nje-traktor/20%Monthly2018-09-08 16:15
https://kosovapost.net/bahtiri-dhe-haziri-pro-thacit-per-ndryshim-kufijsh-kerkojne-bashkimin-e-lugines/20%Monthly2018-09-08 16:08
https://kosovapost.net/partite-opozitare-asnje-reagim-deri-tash-per-viziten-e-vucic/20%Monthly2018-09-08 15:58
https://kosovapost.net/kolumbi-trujillo-do-te-vazhdojme-te-njohim-shtetin-e-palestines/20%Monthly2018-09-08 15:36
https://kosovapost.net/kufiri-kosove-serbi-merkel-nga-shkupi-me-rendesi-integriteti-territorial/20%Monthly2018-09-08 15:24
https://kosovapost.net/haradinaj-siguron-se-teresia-territoriale-nuk-do-te-preket/20%Monthly2018-09-08 15:16
https://kosovapost.net/katari-rrit-investimet-ne-gjermani-ja-per-sa-miliarda-behet-fjale/20%Monthly2018-09-08 14:49
https://kosovapost.net/albin-kurti-ia-permendi-vajzen-kjo-eshte-deklarata-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-08 14:41
https://kosovapost.net/egjipti-denon-mijera-protestues-pro-morsi-gjate-vitit-2013/20%Monthly2018-09-08 14:36
https://kosovapost.net/shba-nderhyrja-ruse-ne-presidenciale-14-vite-burg-per-ish-keshilltarin-elektoral-te-trumpit/20%Monthly2018-09-08 14:52
https://kosovapost.net/alkooli-shton-rrezikun-ndaj-kancerit/20%Monthly2018-09-08 14:20
https://kosovapost.net/berisha-takon-kurtin-nuk-kam-degjuar-ndonjehere-te-vihen-ne-diskutim-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-09-08 13:59
https://kosovapost.net/bresher-i-madh-ne-kete-komune-te-kosoves-foto/20%Monthly2018-09-08 13:42
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-e-para-te-vuciqit-pas-arritjes-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 13:21
https://kosovapost.net/vuciq-hyn-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 13:00
https://kosovapost.net/berisha-thaci-eshte-argat-i-serbise-po-i-perdore-idete-serbe/20%Monthly2018-09-08 12:50
https://kosovapost.net/numri-i-madh-i-mediave-serbe-vershojne-gazivoden-foto/20%Monthly2018-09-08 12:27
https://kosovapost.net/ish-keshilltari-i-trump-denohet-me-burg/20%Monthly2018-09-08 12:13
https://kosovapost.net/befasojne-serbet-tregojne-arsyen-pse-iu-intereson-ujmani/20%Monthly2018-09-08 11:48
https://kosovapost.net/ne-bote-750-milione-persona-nuk-dine-te-lexojne-dhe-shkruajne/20%Monthly2018-09-08 11:33
https://kosovapost.net/kancelarja-gjermane-merkel-filloi-viziten-ne-maqedoni/20%Monthly2018-09-08 11:15
https://kosovapost.net/vulin-vuciq-i-mundi-serish-lideret-kosovare/20%Monthly2018-09-08 11:06
https://kosovapost.net/u-be-mire-qe-korigjimi-parcial-po-shkon-ne-histori/20%Monthly2018-09-08 10:55
https://kosovapost.net/konfirmohet-dita-dhe-koha-e-zhvillimit-te-el-clasicos/20%Monthly2018-09-08 10:36
https://kosovapost.net/mpj-kjo-eshte-arsyeja-pse-ia-lejuam-vuciqit-viziten-te-ujmani/20%Monthly2018-09-08 10:21
https://kosovapost.net/sipas-shkenctareve-ky-eshte-efekti-kryesor-i-cajit-kamomil/20%Monthly2018-09-08 09:52
https://kosovapost.net/sherifi-nese-vuciq-nuk-e-don-limajn-kryenegociator-ne-duam-te-bisedojme-me-jovanoviqin/20%Monthly2018-09-08 09:38
https://kosovapost.net/kolona-dhe-pritje-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2018-09-08 09:20
https://kosovapost.net/haxhiu-thaci-po-e-realizone-ate-qe-stanishiqi-vetem-ne-enderr-ka-mundur-ta-shohe/20%Monthly2018-09-08 08:51
https://kosovapost.net/kfor-tregon-se-si-eshte-gjendja-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 08:45
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-ne-kosove-vetura-zyrtare-mbushet-me-speca-foto/20%Monthly2018-09-08 08:32
https://kosovapost.net/gjuriq-thote-se-vizita-e-vuciq-do-ti-sjelle-siguri-serbeve-te-kosoves/20%Monthly2018-09-08 08:10
https://kosovapost.net/jakshiq-gazimestani-i-millosheviqit-duhej-ta-kthente-kosoven-ne-serbi/20%Monthly2018-09-08 07:49
https://kosovapost.net/isufi-territoret-nderrohen-vec-me-lufte/20%Monthly2018-09-08 07:34
https://kosovapost.net/befason-ministri-i-brendshem-serb-ta-harrojne-kosovaret-se-mund-ta-arrestojne-vucicin-ne-kosove/20%Monthly2018-09-08 07:25
https://kosovapost.net/maqedonia-sot-feston-27-vjetorin-e-pavaresise/20%Monthly2018-09-08 07:06
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-diten-e-shtune/20%Monthly2018-09-08 07:01
https://kosovapost.net/kaq-police-do-ta-prisnin-vuciqin-neser-ne-gazivode/20%Monthly2018-09-07 21:49
https://kosovapost.net/ne-vikend-bien-temperaturat-ne-kosove/20%Monthly2018-09-07 21:37
https://kosovapost.net/mustafa-opozita-duhet-te-bashkepunoje-per-ta-cuar-vendin-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-07 21:27
https://kosovapost.net/agjenda-e-vizites-se-vuciqit-ne-kosove/20%Monthly2018-09-07 21:03
https://kosovapost.net/vendosen-postere-mikprites-per-vuciqin-afer-ujmanit/20%Monthly2018-09-07 20:53
https://kosovapost.net/bia-serbe-ka-gati-planin-per-destabilizinim-e-kosoves/20%Monthly2018-09-07 20:28
https://kosovapost.net/macron-u-takua-me-merkelin-ne-nuk-duam-te-shohim-mesdheun-me-frike-por-si-nje-shans-per-refugjatet/20%Monthly2018-09-07 20:18
https://kosovapost.net/vuciq-neser-ne-kosove-shkoj-edhe-ne-gazivode/20%Monthly2018-09-07 20:00
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-special-i-okb-se-ne-siri-samiti-ne-teheran-eshte-shume-i-rendesishem/20%Monthly2018-09-07 19:47
https://kosovapost.net/trump-njoftoi-nje-tarife-te-re-doganore-per-kinen-prej-267-miliarde-dollaresh-e-urrej-te-bej-por/20%Monthly2018-09-07 19:35
https://kosovapost.net/ne-kete-qytet-te-kosoves-prangosen-dy-persona-qe-kryen-tete-vjedhje-te-renda/20%Monthly2018-09-07 19:24
https://kosovapost.net/me-rekomandim-te-shba-se-kosova-lejon-vuciqin-ta-vizitoj-edhe-ujmanin/20%Monthly2018-09-07 19:05
https://kosovapost.net/mullinjte-drejt-mbylljes-shkaku-i-tatimit/20%Monthly2018-09-07 18:57
https://kosovapost.net/bekim-jashari-tregon-per-nje-aksion-qe-ndodhi-sot-ne-skenderaj-foto/20%Monthly2018-09-07 18:39
https://kosovapost.net/a-do-te-hyje-vuciq-ne-kosove-flet-pacolli/20%Monthly2018-09-07 18:28
https://kosovapost.net/opozita-vlereson-se-thaci-gaboi-qe-shkoi-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-07 18:03
https://kosovapost.net/tika-mbeshtetje-per-fermeret-e-kosoves/20%Monthly2018-09-07 17:44
https://kosovapost.net/vajza-e-fatmir-limajt-publikon-pamje-nga-kanagjegji-keshtu-eshte-dukur-ajo/20%Monthly2018-09-07 17:05
https://kosovapost.net/pacolli-ujmani-vetem-arsyetim-per-mos-mbajtjen-e-takimit-trepalesh-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-07 16:55
https://kosovapost.net/qeveria-policia-obligohet-ta-zbatoje-vendimin-e-mpj-se-rreth-kerkeses-se-vuciqit-per-vizite-te-liqeni-i-ujmanit/20%Monthly2018-09-07 16:34
https://kosovapost.net/semundja-e-parkinsonit-keto-jane-simptomat/20%Monthly2018-09-07 16:24
https://kosovapost.net/vetura-me-targa-te-kosoves-perplaset-ne-has-vdes-6-vjecarja/20%Monthly2018-09-07 16:11
https://kosovapost.net/kosova-po-luan-nen-masa-te-rrepta-sigurie/20%Monthly2018-09-07 16:06
https://kosovapost.net/kjo-agjende-e-vuciqit-iu-refuzua-nga-shteti-i-kosoves/20%Monthly2018-09-07 16:01
https://kosovapost.net/vuciq-ne-kete-ore-tregon-nese-do-ta-vizitoje-kosoven/20%Monthly2018-09-07 15:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-formacioni-i-kosoves-perballe-azerbajxhanit-kjo-eshte-befasia/20%Monthly2018-09-07 15:38
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-haradinaj-ne-takim-urgjent-me-shefin-e-policise/20%Monthly2018-09-07 15:11
https://kosovapost.net/ne-namazin-e-xhumase-fali-gjakun-e-djalit-familja-vatovci-nga-vushtrria/20%Monthly2018-09-07 15:05
https://kosovapost.net/albin-kurti-kerkon-nga-shqiperia-te-dal-kunder-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-07 14:52
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-mesazh-te-qarte-vuciqit-mos-ia-mesyje-ujmanit/20%Monthly2018-09-07 14:41
https://kosovapost.net/kurti-kujton-demacin-ne-20-vjetorin-e-hapjes-se-zyres-se-uck-se-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-07 14:24
https://kosovapost.net/ldk-zhvillimet-ne-kuvend-arsyeja-e-deshtimit-te-takimit-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-07 14:21
https://kosovapost.net/cartet-daciq-zyrtaret-shteteror-te-kosoves-i-quan-njerez-te-cmendur/20%Monthly2018-09-07 13:42
https://kosovapost.net/marreveshja-kosove-serbi-do-te-aprovohet-permes-referendumit/20%Monthly2018-09-07 13:27
https://kosovapost.net/erdogan-turqia-nuk-mund-ta-le-idlibin-ne-meshiren-e-regjimit-te-asadi-miq-presim-mbeshtetje/20%Monthly2018-09-07 13:03
https://kosovapost.net/nuk-e-kuptoj-perse-femrat-magjepsen-pas-meje/20%Monthly2018-09-07 12:54
https://kosovapost.net/kush-eshte-personin-i-cili-i-ka-shikuar-365-ndeshje-futbolli-ne-365-dite/20%Monthly2018-09-07 12:49
https://kosovapost.net/maqedonia-kerkon-falje-per-pritjen-e-kurz-me-flamur-te-letonise/20%Monthly2018-09-07 12:46
https://kosovapost.net/injorohen-nga-kabineti-stafi-i-zyres-se-kryeministrit-nderpret-greven/20%Monthly2018-09-07 12:35
https://kosovapost.net/grezda-largohet-nga-kombetarja-ja-arsyet-qe-e-detyruan/20%Monthly2018-09-07 12:22
https://kosovapost.net/erdogan-takon-homologun-rus-putin/20%Monthly2018-09-07 12:08
https://kosovapost.net/boronicat-bejne-mrekulli-ruajne-zemren-trurin-dhe/20%Monthly2018-09-07 12:02
https://kosovapost.net/kocijanciq-takimi-thaci-vuciq-ne-fund-te-ketij-muaji/20%Monthly2018-09-07 12:03
https://kosovapost.net/mogherini-veshtiresite-e-dialogut-vazhdojne/20%Monthly2018-09-07 11:50
https://kosovapost.net/brnabic-kercenon-be-ne-mos-e-testoni-durimin-tone/20%Monthly2018-09-07 11:47
https://kosovapost.net/dialogu-po-veshtiresohet-thote-thaci-bisedimet-u-zhvilluan-permes-mogherinit/20%Monthly2018-09-07 11:43
https://kosovapost.net/fillon-takimi-trepalesh-turqi-rusi-iran/20%Monthly2018-09-07 11:37
https://kosovapost.net/thaci-e-komenton-anulimin-e-takimit-me-vuciqin/20%Monthly2018-09-07 11:32
https://kosovapost.net/veriu-i-kosoves-drejt-trazirave-ja-paralajmerimi-i-kryeministres-se-serbise/20%Monthly2018-09-07 10:48
https://kosovapost.net/franca-zyrtarisht-perkrah-korrigjimin-e-kufijve-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-07 10:31
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-eshte-momenti-i-fundit-qe-te-gjithe-te-behemi-bashke-per-nje-ambient-sa-me-te-paster/20%Monthly2018-09-07 10:22
https://kosovapost.net/a-po-frikesohet-vuciq-te-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-09-07 10:07
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-anulohet-takimi-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-07 09:47
https://kosovapost.net/skandal-diplomatik-ne-shkup-kancelari-austriak-pritet-me-flamur-te-letonise/20%Monthly2018-09-07 09:30
https://kosovapost.net/pacolli-nga-brukseli-ndarja-dhe-shkembimi-propagande-e-kundershtareve-te-kosoves/20%Monthly2018-09-07 09:26
https://kosovapost.net/ja-si-i-kunderpergjigjet-haradinaj-ambasadorit-kicmari-i-cili-e-quan-te-paditur/20%Monthly2018-09-07 10:50
https://kosovapost.net/mbrapa-diskursit-per-territore-qendron-asociacioni-me-kompetenca-ekzekutive-thote-preteni/20%Monthly2018-09-07 09:18
https://kosovapost.net/syla-hapja-e-debatit-per-dialogun-sado-me-coroditje-eshte-serish-e-mire/20%Monthly2018-09-07 08:43
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-flet-per-takimin-me-mogherinin/20%Monthly2018-09-07 08:21
https://kosovapost.net/dasma-perrallore-qe-theu-rekordin-ia-kalon-dasmes-mbreterore-te-princit-harry/20%Monthly2018-09-07 08:11
https://kosovapost.net/zbulohet-misteri-i-madh-ja-cfare-fshehin-piramidat/20%Monthly2018-09-07 08:05
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-special-i-shba-ne-siri-jeffrey-nuk-eshte-puna-jone-te-heqim-qafe-assadin/20%Monthly2018-09-07 07:44
https://kosovapost.net/pas-kritikave-reagon-ambasadori-kicmari-haradinaj-shperfaqi-arrogance-e-padituri/20%Monthly2018-09-07 07:35
https://kosovapost.net/daily-mail-zbulon-ronaldo-nuk-e-ka-gjate-te-juventusi-do-te-perfundoje-ne-inter/20%Monthly2018-09-07 07:34
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-gjerman-ne-shba-sheh-ardhjen-e-nje-ndryshimi-epokal-ne-bote/20%Monthly2018-09-07 07:28
https://kosovapost.net/hakeret-sulmojne-faqen-e-british-airways-vjedhin-informacione-te-vlefshme/20%Monthly2018-09-07 08:26
https://kosovapost.net/a-jane-ndare-mimoza-e-seldi-ky-eshte-lajmi-i-fundit/20%Monthly2018-09-07 07:22
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-depresion-te-thelle/20%Monthly2018-09-07 07:10
https://kosovapost.net/kurti-kujton-kushtetuten-e-kacanikut-kushtetuta-me-e-perparuar-se-kjo-qe-kemi-sot/20%Monthly2018-09-07 07:13
https://kosovapost.net/serwer-administrata-amerikane-me-njerez-qe-kundershtuan-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-09-07 06:52
https://kosovapost.net/mediat-serbe-tregojne-pse-vuciqi-mund-ta-anuloje-viziten-ne-kosove/20%Monthly2018-09-07 06:48
https://kosovapost.net/a-dini-sa-i-ka-blere-morena-taraku-atletet-e-firmes-louis-vuitton-foto/20%Monthly2018-09-07 06:46
https://kosovapost.net/haradinaj-levizja-e-kufijve-lufte-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-07 06:29
https://kosovapost.net/viagra-jo-vetem-per-seks-por-mund-tu-ktheje-shikimin-te-verberve/20%Monthly2018-09-07 06:24
https://kosovapost.net/lamtumire-mes-lotesh-e-wesley-sneijder/20%Monthly2018-09-07 06:15
https://kosovapost.net/kosova-rrezikon-te-mbetet-pa-uje/20%Monthly2018-09-07 06:13
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-26/20%Monthly2018-09-07 06:10
https://kosovapost.net/sot-behen-28-vjet-nga-shpallja-e-kushtetutes-se-kacanikut/20%Monthly2018-09-07 06:05
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-sot-pritet-te-takohen-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-07 06:03
https://kosovapost.net/kandidati-presidencial-trumpi-i-brazilit-bolsanaro-eshte-therrur-ne-fushaten-zgjedhore/20%Monthly2018-09-06 21:58
https://kosovapost.net/kurti-thaci-e-vuciqi-po-sillen-si-dy-monarke-te-mesjetes/20%Monthly2018-09-06 21:47
https://kosovapost.net/mesazh-nga-sekretari-i-pergjithshem-i-okb-se-guterres-mbi-eksperimentet-berthamore/20%Monthly2018-09-06 21:44
https://kosovapost.net/gazetarja-lala-tregon-pse-e-sulmuan-me-arme-ne-banesen-e-prinderve/20%Monthly2018-09-06 21:22
https://kosovapost.net/deklaron-thaci-nuk-kam-fuqi-ta-bindi-serbine-qe-ta-njohe-kosoven/20%Monthly2018-09-06 21:05
https://kosovapost.net/meta-dhe-kryeministri-rama-jane-pro-arritjes-se-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-06 20:44
https://kosovapost.net/studio-e-opinion-kontrollohet-me-qen-para-se-thaci-te-hynte-ne-interviste-video/20%Monthly2018-09-06 20:18
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-ska-ndarje-dhe-as-srpska-republike/20%Monthly2018-09-06 19:57
https://kosovapost.net/thaci-per-marreveshjen-gjithcka-eshte-duke-u-bere-ne-koordinim-me-shba-ne-e-be-ne/20%Monthly2018-09-06 19:41
https://kosovapost.net/franca-paralajmeron-humbjen-e-plote-te-isis-it-ne-siri-dhe-irak/20%Monthly2018-09-06 19:17
https://kosovapost.net/ymeri-ironizon-me-deklaraten-e-glauk-konjufces-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-06 19:13
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-jo-i-mire-per-kosovaret/20%Monthly2018-09-06 18:42
https://kosovapost.net/shkembimi-i-territoreve-phillips-dhe-serwer-jane-kunder/20%Monthly2018-09-06 18:23
https://kosovapost.net/skandaloze-ne-makarona-u-gjet-nje-mi-femijet-e-kater-cerdheve-ne-prishtine-mbeten-pa-ushqim/20%Monthly2018-09-06 18:03
https://kosovapost.net/vuciq-do-ta-anuloj-viziten-ne-kosove-dhe-takimin-me-thacin-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-06 17:45
https://kosovapost.net/trump-marreveshja-e-prespes-i-hap-rrugen-maqedonise-per-anetaresim-ne-nato-dhe-be/20%Monthly2018-09-06 17:20
https://kosovapost.net/foreign-policy-serbise-i-intereson-bosnja-jo-mitrovica/20%Monthly2018-09-06 17:03
https://kosovapost.net/thaci-dhe-vuciq-takohen-neser-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-06 16:47
https://kosovapost.net/daciq-veriun-nuk-do-ta-japim-kurre/20%Monthly2018-09-06 16:16
https://kosovapost.net/hoti-si-kemi-numrat-nuk-arrihet-asnje-marreveshje-per-seance/20%Monthly2018-09-06 16:04
https://kosovapost.net/publikohet-lista-e-kandidateve-per-testin-me-shkrim-ne-policine-e-kosoves-kjo-eshte-data-koha-dhe-vendi/20%Monthly2018-09-06 15:46
https://kosovapost.net/vetevendosje-fton-ldk-ne-per-proteste/20%Monthly2018-09-06 15:36
https://kosovapost.net/kadri-veseli-kosova-sndahet-me-asnje-kusht/20%Monthly2018-09-06 15:20
https://kosovapost.net/veseli-optimiste-se-partite-do-te-arrijne-konsensus-per-dialogun/20%Monthly2018-09-06 15:18
https://kosovapost.net/isufi-opozita-e-interesuar-ta-rrezoje-qeverine-dhe-te-vije-ne-pushtet/20%Monthly2018-09-06 15:10
https://kosovapost.net/kryenecesia-e-pozites-dhe-opozites-bllokon-institucionet-e-vendit/20%Monthly2018-09-06 15:02
https://kosovapost.net/sulmohet-zidan-ndryshonte-skemen-qe-te-mos-luaja-une/20%Monthly2018-09-06 14:58
https://kosovapost.net/te-shtunen-proteste-e-mesimdhenesve-para-qeverise/20%Monthly2018-09-06 14:17
https://kosovapost.net/vulin-fyen-dhe-kercenon-shqiptaret/20%Monthly2018-09-06 14:14
https://kosovapost.net/zhvillimi-i-ekonomise-se-turqise-eshte-ne-interesin-strategjik-te-gjermanise/20%Monthly2018-09-06 14:03
https://kosovapost.net/sejdiu-kuvendi-duhet-ti-marre-dizginat-e-dialogut/20%Monthly2018-09-06 13:51
https://kosovapost.net/ish-ambasadori-britanik-ne-beograd-mbron-idene-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-09-06 13:50
https://kosovapost.net/vetevendosje-thirrje-ldk-se-per-organizim-te-perbashket-te-protestave/20%Monthly2018-09-06 13:37
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-te-kuvendi-i-kosoves/20%Monthly2018-09-06 13:12
https://kosovapost.net/aktiviziohet-isa-musatafa-thote-se-ldk-ja-po-sulmohet-per-ta-percare/20%Monthly2018-09-06 13:01
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-sherbimi-korrektues-sektor-i-rendesishem-per-te-cilin-duhet-angazhuar-te-gjithe-ne/20%Monthly2018-09-06 12:59
https://kosovapost.net/cartet-daciq-i-quan-hipokrit-lideret-e-kosoves/20%Monthly2018-09-06 12:58
https://kosovapost.net/mblidhet-kryesia-e-kuvendit-a-do-te-kete-marreveshje/20%Monthly2018-09-06 12:35
https://kosovapost.net/reforma-rregullatore-bankare-sfide-per-bqk-ne/20%Monthly2018-09-06 12:22
https://kosovapost.net/marreveshja-per-kosoven-do-ti-sfidoje-shtetet-qe-refuzuan-njohjen/20%Monthly2018-09-06 12:04
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-krenar-me-policine-e-kosoves-jeni-me-te-miret-ne-rajon/20%Monthly2018-09-06 11:29
https://kosovapost.net/kercenon-serbia-stefanoviq-nese-i-ndodh-dicka-vuciqit-ne-kosove-jemi-gati-te-pergjigjemi/20%Monthly2018-09-06 11:17
https://kosovapost.net/kjo-ndodhi-ne-ceremonine-e-19-vjetorit-te-policise-se-kosoves-video/20%Monthly2018-09-06 11:12
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-shkaktojne-rrahje-te-shpejta-dhe-te-crregullta-te-zemres/20%Monthly2018-09-06 11:00
https://kosovapost.net/daciq-fajeson-prishtinen-eshte-pengesa-kryesore-per-marreveshje-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-06 10:52
https://kosovapost.net/tre-musketaret-kamikaz-dhe-ideja-e-korigjimit/20%Monthly2018-09-06 10:40
https://kosovapost.net/selmanaj-po-ta-kishim-ne-shumicen-sot-kesaj-qeverie-nuk-ia-kishim-fale-dakikin/20%Monthly2018-09-06 10:35
https://kosovapost.net/bbc-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise-moment-historik-ose-propozim-per-lufte/20%Monthly2018-09-06 10:25
https://kosovapost.net/shefi-i-policise-qalaj-kosova-e-gatshme-te-jete-pjese-e-europolit-dhe-interpolit/20%Monthly2018-09-06 10:18
https://kosovapost.net/shala-ceshtjet-e-kosoves-nuk-mund-te-negociohen-pa-marreveshje/20%Monthly2018-09-06 10:14
https://kosovapost.net/kusari-lila-ne-kosove-vendoset-me-diktat-te-hashim-thacit/20%Monthly2018-09-06 09:44
https://kosovapost.net/ne-pervjetorin-e-themelimit-me-nje-minute-heshtje-nderohen-policet-e-vrare-ne-detyre-foto/20%Monthly2018-09-06 09:36
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-mund-ti-bashkohet-egjiptit/20%Monthly2018-09-06 09:22
https://kosovapost.net/konjufca-nese-perleshen-haradinaj-me-kurtin-ky-i-fundit-e-sose/20%Monthly2018-09-06 09:15
https://kosovapost.net/nje-muaj-paraburgim-per-te-dyshuarin-per-vrasje-ne-aki/20%Monthly2018-09-06 09:12
https://kosovapost.net/konjufca-qeveria-po-e-bllokon-opoziten-duhet-shkuar-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-09-06 09:53
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-te-mitur-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-06 08:59
https://kosovapost.net/pdk-dhe-aak-injorojne-opoziten-nuk-shkojne-ne-seancen-e-thirrur-nga-ata/20%Monthly2018-09-06 08:56
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-turp-ambasadoreve-kur-thone-se-prishtina-nuk-i-informon/20%Monthly2018-09-06 08:47
https://kosovapost.net/kombetarja-e-kosoves-niset-drejt-azerbajxhanit/20%Monthly2018-09-06 08:40
https://kosovapost.net/inter-modriq-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-ne-janar/20%Monthly2018-09-06 08:36
https://kosovapost.net/gjuajtje-me-arme-zjarri-ne-skenderaj/20%Monthly2018-09-06 08:30
https://kosovapost.net/tronditet-roma-nga-nje-shperthim-i-fuqishem/20%Monthly2018-09-06 08:25
https://kosovapost.net/veseli-nuk-ka-force-qe-mund-ta-ndal-forcimin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-06 08:35
https://kosovapost.net/thaci-perserit-as-ndarje-e-as-shkembim-territoresh-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-09-06 08:14
https://kosovapost.net/konfederata-jordanezo-palestineze/20%Monthly2018-09-06 08:12
https://kosovapost.net/shteti-ne-bllokade-nga-politika/20%Monthly2018-09-06 07:59
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-gazetarja-e-njohur-burri-i-saj-perlot-me-postimin/20%Monthly2018-09-06 07:52
https://kosovapost.net/kryeministrja-serbe-duhet-te-arrihet-nje-zgjidhje-kompromisi-per-kosoven/20%Monthly2018-09-06 07:46
https://kosovapost.net/qela-kosova-lindore-eshte-injoruar-gjate/20%Monthly2018-09-06 07:37
https://kosovapost.net/mesojeni-se-sa-kushton-nje-kemishe-e-getit/20%Monthly2018-09-06 07:31
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-magjike-luftojne-kancerin/20%Monthly2018-09-06 07:16
https://kosovapost.net/7-pasojat-serioze-per-njerezit-qe-flene-pak/20%Monthly2018-09-06 07:15
https://kosovapost.net/bitcoin-bie-nen-7-mije-dollare/20%Monthly2018-09-06 07:05
https://kosovapost.net/italia-prangos-peshkataret-tuniziane-shpetuan-emigrantet-ne-det/20%Monthly2018-09-06 06:59
https://kosovapost.net/termet-6-7-balle-2-te-vdekur-e-dhjetra-te-plagosur/20%Monthly2018-09-06 06:58
https://kosovapost.net/veriu-nen-presionin-e-pritjes-se-vuciqit/20%Monthly2018-09-06 06:48
https://kosovapost.net/treni-i-tragjedive-rrefimi-per-vdekjen-e-tre-anetareve-te-familjes-bajraktari/20%Monthly2018-09-06 06:49
https://kosovapost.net/kate-e-ka-perjetuar-me-keq-nga-sa-e-kishim-menduar-ndarjen-nga-princi-william/20%Monthly2018-09-06 06:38
https://kosovapost.net/reali-me-i-dobet-pas-largimit-te-ronaldos-ja-si-pergjigjet-suarez/20%Monthly2018-09-06 06:34
https://kosovapost.net/cmimi-i-naftes-do-vazhdoje-te-rritet/20%Monthly2018-09-06 06:32
https://kosovapost.net/ne-kete-vend-turistet-do-marrin-gjobe-nese-hane-ne-rruge/20%Monthly2018-09-06 06:28
https://kosovapost.net/lani-cdo-mbremje-kembet-me-uje-te-ftohte-dhe-do-habiteni-cfare-do-i-ndodhe-trupit-tuaj/20%Monthly2018-09-06 06:23
https://kosovapost.net/sot-19-vjet-nga-themelimi-i-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-06 06:13
https://kosovapost.net/moti-sot-10/20%Monthly2018-09-06 06:05
https://kosovapost.net/veseli-mesazh-vuciqit-nuk-ke-cfare-kerkon-te-gazivoda/20%Monthly2018-09-05 21:50
https://kosovapost.net/haradinaj-kufijte-nuk-jane-nen-juridiksionin-e-presidentit/20%Monthly2018-09-05 21:32
https://kosovapost.net/sherifi-i-gatshem-te-jape-voten-e-tij-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-09-05 21:02
https://kosovapost.net/daciq-e-thumbon-pacollin-thote-qe-ai-e-ngre-zerin-aty-ku-nuk-jam-une/20%Monthly2018-09-05 20:45
https://kosovapost.net/gazetari-serb-nga-kosova-kercenon-se-do-vetevritet-te-premten-foto/20%Monthly2018-09-05 20:26
https://kosovapost.net/ja-si-e-quan-konjufca-teuta-rugoven/20%Monthly2018-09-05 20:05
https://kosovapost.net/arrestohet-personi-qe-kishte-plackitur-dhe-shantazhuar-vellezerit-palushi/20%Monthly2018-09-05 19:50
https://kosovapost.net/konjufca-akuzon-nismen-se-ka-bere-kalukulime-me-numra-te-deputeteve/20%Monthly2018-09-05 19:26
https://kosovapost.net/tahiri-godet-rende-mustafen-do-te-mbahesh-mend-per-krijimin-e-nje-republike-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-09-05 19:17
https://kosovapost.net/uefa-ka-nje-kerkese-marramendes-ne-futboll/20%Monthly2018-09-05 18:59
https://kosovapost.net/rrefimi-i-familjes-per-vrasjen-ne-aki-nuk-e-dime-pse-u-vra-djali-yne/20%Monthly2018-09-05 18:43
https://kosovapost.net/perseri-shtyhet-seanca-opozites-i-duhen-edhe-dy-deputete/20%Monthly2018-09-05 18:20
https://kosovapost.net/deputeteve-te-opozites-i-bashkohet-edhe-nje-grup-tjeter-parlamentar-i-pozites/20%Monthly2018-09-05 17:55
https://kosovapost.net/mos-u-habitni-ky-do-te-jete-moti-per-diten-e-neserme/20%Monthly2018-09-05 17:42
https://kosovapost.net/kater-te-vdekur-ne-ceki-pas-rrezimit-te-helikopterit/20%Monthly2018-09-05 17:31
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-mbeshtet-perpjekjet-e-dy-presidenteve-per-marreveshjen-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-05 16:56
https://kosovapost.net/ministria-e-puneve-te-jashtme-zbulon-lojen-e-gjuriqit/20%Monthly2018-09-05 16:50
https://kosovapost.net/seanca-e-thirrur-nga-opozita-mbahet-ne-oren-1930/20%Monthly2018-09-05 16:22
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ketu-mund-ti-bleni-biletat-per-ndeshjet-e-kosoves/20%Monthly2018-09-05 15:37
https://kosovapost.net/konjufca-thote-se-aak-ja-eshte-e-kercenuar-nga-thaci/20%Monthly2018-09-05 15:21
https://kosovapost.net/sot-ska-seance-per-dialogun/20%Monthly2018-09-05 15:21
https://kosovapost.net/policia-e-bosnjes-perleshet-me-veteranet-e-luftes/20%Monthly2018-09-05 15:13
https://kosovapost.net/konjufca-qeveria-po-vjedh-kohen-per-te-pamundesuar-seancen-e-opozites/20%Monthly2018-09-05 15:01
https://kosovapost.net/vemendje-sipas-studiuesve-ky-ushqim-nuk-i-shkakton-aknet/20%Monthly2018-09-05 14:59
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-gjuriq-pasi-nuk-lejohet-te-hyje-ne-kosove/20%Monthly2018-09-05 14:55
https://kosovapost.net/ky-minister-u-shkarkua-nga-kryeministri-haradinaj/20%Monthly2018-09-05 14:30
https://kosovapost.net/sheshel-gjinxhiqi-ka-dorezuar-ne-hage-dokumente-sekrete-per-funksionimin-e-ushtrise-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-09-05 14:02
https://kosovapost.net/nisma-nuk-do-ta-bojkotoje-seance-e-thirrur-nga-opozita/20%Monthly2018-09-05 14:26
https://kosovapost.net/i-derguari-i-trumpit-viziton-kosoven-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-05 13:29
https://kosovapost.net/berisha-koalicioni-i-mazhorances-i-ndikuar-nga-lista-serbe/20%Monthly2018-09-05 13:20
https://kosovapost.net/oettinger-projekti-i-be-se-perballe-nje-rreziku-vdekjeprures/20%Monthly2018-09-05 13:10
https://kosovapost.net/ministri-gashi-viziton-ekipin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-05 13:02
https://kosovapost.net/vuciq-e-ka-te-qarte-se-kosova-nuk-do-te-flas-per-veriun-dhe-gazivoden/20%Monthly2018-09-05 12:57
https://kosovapost.net/deputeti-selimi-paralajmeron-do-te-kemi-nje-vjeshte-te-nxehte/20%Monthly2018-09-05 12:48
https://kosovapost.net/maas-gjermania-deshiron-ti-permiresoje-lidhjet-me-turqine/20%Monthly2018-09-05 12:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-29-vjecari-qe-u-gjet-i-vdekur-ne-banesen-e-tij-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-09-05 12:05
https://kosovapost.net/a-do-te-nxise-dobesimin-e-dollarit-lufta-tregtare-e-trumpit/20%Monthly2018-09-05 12:02
https://kosovapost.net/haradinaj-fsk-eshte-e-gatshme-per-procesin-e-tranzicionit-ne-ushtri/20%Monthly2018-09-05 11:53
https://kosovapost.net/sportistja-kroate-i-gezohet-fitores-se-saj-duke-e-bere-shqiponjen/20%Monthly2018-09-05 11:49
https://kosovapost.net/rreziku-qe-se-prisni-pse-nuk-duhet-ti-postoni-fotot-e-dites-se-pare-te-shkolles/20%Monthly2018-09-05 11:44
https://kosovapost.net/opozita-bojkoton-serish-seancen-per-emerimin-e-ekipit-negociator/20%Monthly2018-09-05 11:55
https://kosovapost.net/ne-nje-perleshje-vdes-nje-shqiptar-ne-itali/20%Monthly2018-09-05 11:33
https://kosovapost.net/labi-jam-mesuar-te-digjem-vete-por-jo-te-tjeret/20%Monthly2018-09-05 11:04
https://kosovapost.net/nisma-do-te-marre-pjese-ne-seancen-e-opozites-dhe-do-ta-votoje-rezoluten/20%Monthly2018-09-05 10:56
https://kosovapost.net/partia-e-boshnjakeve-ne-serbi-e-ndryshon-emrin-e-tyre-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-09-05 10:42
https://kosovapost.net/sara-iftekhar-eshte-finalistja-e-pare-me-hixhab-ne-miss-anglia-2018-foto/20%Monthly2018-09-05 10:29
https://kosovapost.net/miliarderja-me-e-re-ne-bote-tregon-shtepine-e-saj-super-luksoze-foto/20%Monthly2018-09-05 11:42
https://kosovapost.net/cka-ka-te-re-tek-cifti-miriam-e-alban-skenderaj/20%Monthly2018-09-05 10:24
https://kosovapost.net/arma-e-re-e-policise-foto/20%Monthly2018-09-05 10:21
https://kosovapost.net/jovanoviq-nese-nuk-gjendet-zgjidhje-per-kosoven-pasoja-fatale-per-serbine/20%Monthly2018-09-05 09:59
https://kosovapost.net/lideri-nga-presheva-thote-se-eshte-e-pamundur-qe-serbia-te-jape-luginen-pa-marre-dicka/20%Monthly2018-09-05 10:02
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-aksidente-ndodhen-brenda-24-oreve-ne-kosove/20%Monthly2018-09-05 09:44
https://kosovapost.net/thaci-qytetaret-me-referendum-do-ti-japin-vulen-marreveshjes-me-serbine/20%Monthly2018-09-05 09:34
https://kosovapost.net/takimi-mes-thacit-dhe-kusari-lilajt-por-si-qendron-e-verteta-deklarohet-deputetja/20%Monthly2018-09-05 09:33
https://kosovapost.net/ne-indi-perfundon-ngritja-e-statujes-me-te-madhe-ne-bote/20%Monthly2018-09-05 09:08
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-sigurt-nuk-do-te-kete-republike-serbe-ne-kosove/20%Monthly2018-09-05 09:05
https://kosovapost.net/kurti-na-ka-mbetur-qe-djali-i-thacit-te-martohet-me-vajzen-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-05 09:37
https://kosovapost.net/departamenti-amerikan-i-shtetit-kujdes-nga-ndeshja-shqiperi-izrael/20%Monthly2018-09-05 08:34
https://kosovapost.net/hoti-ideja-e-shkembimit-te-territoreve-eshte-tragjike/20%Monthly2018-09-05 08:35
https://kosovapost.net/policia-raporton-per-nje-vdekje-te-dyshimte-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-05 08:24
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-malisheve-ka-te-lenduar/20%Monthly2018-09-05 08:17
https://kosovapost.net/perfaqesuesja-e-perhershme-e-shba-se-ne-okb-haley-nese-armet-kimike-perdoren-ne-siri-ne-e-dime-se-kush-do-ti-perdore-ato/20%Monthly2018-09-05 08:27
https://kosovapost.net/agjencite-e-lajmeve-paralajmerojne-gjigantet-e-internetit-per-copyright/20%Monthly2018-09-05 08:04
https://kosovapost.net/washington-post-trump-urdheroi-pentagonin-te-shkaterronte-asadin/20%Monthly2018-09-05 08:00
https://kosovapost.net/reali-gati-200-milione-euro-per-zevendesuesin-e-ronaldos/20%Monthly2018-09-05 07:54
https://kosovapost.net/stratfor-shkembimi-i-territoreve-kercenon-paqen-ne-ballkanin-perendimor/20%Monthly2018-09-05 07:49
https://kosovapost.net/nje-liber-i-ri-kritikon-ashper-presidentin-trump-injorant-deri-ne-rrezikshmeri-ndaj-ceshtjeve-boterore/20%Monthly2018-09-05 07:32
https://kosovapost.net/merkel-stoltenberg-dhe-kurz-kete-jave-vizitojne-shkupin/20%Monthly2018-09-05 07:15
https://kosovapost.net/ish-drejtori-i-pergjithshem-i-policise-se-kosoves-dialogu-ska-ndikim-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-09-05 07:02
https://kosovapost.net/japonia-shkaterrohet-nga-stuhia-e-fuqishme-ja-pamjet-foto/20%Monthly2018-09-05 06:58
https://kosovapost.net/a-po-frikesohet-thaci-presidenti-ndryshon-fjalet-per-takimin-me-vuciqin-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2018-09-05 06:52
https://kosovapost.net/zbulohen-detaje-te-reja-rreth-vrasjes-ne-ndertese-te-aki-se/20%Monthly2018-09-05 06:48
https://kosovapost.net/ronaldo-kercenon-me-padi-nje-televizion-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-05 06:46
https://kosovapost.net/shkenca-verteton-pse-e-duam-kaq-shume-kafene/20%Monthly2018-09-05 06:40
https://kosovapost.net/djersini-gjate-nates-ja-8-semundjet-qe-mund-tu-vrasin-ngadale/20%Monthly2018-09-05 06:36
https://kosovapost.net/keto-jane-10-nominimet-per-golin-me-te-bukur-te-vitit-video/20%Monthly2018-09-05 06:33
https://kosovapost.net/sllovenia-ne-alarm-nga-mercenaret-e-armatosur-te-nje-politikani/20%Monthly2018-09-05 06:25
https://kosovapost.net/seanca-e-jashtezakonshme-per-ekipin-negociator-vazhdon-sot/20%Monthly2018-09-05 06:15
https://kosovapost.net/mbahet-tryeza-loja-me-kufij-lufte-apo-zgjidhje-ne-ballkan/20%Monthly2018-09-05 06:12
https://kosovapost.net/moti-sot-i-ndryshueshem-me-vranesira-e-reshje-te-shiut/20%Monthly2018-09-05 06:06
https://kosovapost.net/alternativa-e-pergenjeshtron-lajmin-e-rrejshem-per-takimin-e-kusari-lila-me-thacin/20%Monthly2018-09-04 21:55
https://kosovapost.net/hahn-tregon-se-kur-do-te-perfundoi-dialogu-dhe-cfare-do-te-bisedohet/20%Monthly2018-09-04 21:40
https://kosovapost.net/vjen-nje-deklarate-e-fuqishme-nga-keshilltari-i-thacit-ja-cfare-thote-per-bisedimet-thaci-vuciq/20%Monthly2018-09-04 21:26
https://kosovapost.net/deputetja-i-bene-thirrje-mitrovicasit-qe-te-dalin-kunder-thacit/20%Monthly2018-09-04 21:03
https://kosovapost.net/mustafa-kerkon-qe-kosova-ti-shpetoje-shqiptaret-e-lugines-nga-kasaphana-serbe/20%Monthly2018-09-04 20:55
https://kosovapost.net/molliqaj-ldk-duhet-te-pranoj-qe-ka-bere-gabim/20%Monthly2018-09-04 20:34
https://kosovapost.net/isa-mustafa-kerkon-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-09-04 20:19
https://kosovapost.net/memli-krasniqi-ka-nje-kerkese-per-delegacionin-e-kosoves/20%Monthly2018-09-04 19:54
https://kosovapost.net/hoti-shteti-ne-rrezik-nga-thaci-veseli-e-haradinaj/20%Monthly2018-09-04 19:36
https://kosovapost.net/aak-e-nisma-pritet-te-marrin-pjese-ne-seancen-e-thirrur-nga-opozita/20%Monthly2018-09-04 19:21
https://kosovapost.net/sipas-onkologeve-keto-jane-4-ushqimet-qe-shkaktojne-kancerin/20%Monthly2018-09-04 19:11
https://kosovapost.net/ldk-bene-thirrje-per-vazhdimin-e-seances-pasi-perfundon-kuvendi/20%Monthly2018-09-04 19:00
https://kosovapost.net/veseli-i-reagon-hotit-ska-mbet-kosova-me-mbrojt-ti/20%Monthly2018-09-04 18:34
https://kosovapost.net/shtyhet-per-neser-seanca-per-ekipin-negociator-te-qeverise/20%Monthly2018-09-04 18:21
https://kosovapost.net/kurti-teuta-rugova-eshte-marr-peng-ndersa-kosova-eshte-shtet-i-kapur/20%Monthly2018-09-04 18:08
https://kosovapost.net/haxhiu-kane-kaluar-afer-10-ore-me-pazare-te-pista-per-vota/20%Monthly2018-09-04 17:52
https://kosovapost.net/edhe-nje-zevendesminister-i-shtohet-qeverise-haradinaj-ja-kush-eshte-foto/20%Monthly2018-09-04 17:38
https://kosovapost.net/zyrtare-futbollisti-kosovare-nenshkruan-me-kete-ekip-gjigant-foto/20%Monthly2018-09-04 17:14
https://kosovapost.net/skandal-vrasja-ne-aki-u-krye-me-revole-ilegale/20%Monthly2018-09-04 17:02
https://kosovapost.net/termkolli-i-del-ne-mbrojtje-rugoves-thumbon-rende-ata-qe-po-e-fundosin-kosoven/20%Monthly2018-09-04 16:41
https://kosovapost.net/thaci-kosova-e-orientuar-drejt-vlerave-perendimore/20%Monthly2018-09-04 16:30
https://kosovapost.net/ja-sa-shishe-vere-paguan-shteti-per-hashim-thacin/20%Monthly2018-09-04 16:11
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-vajza-nga-dibra-vrau-prinderit-e-saj-foto/20%Monthly2018-09-04 15:53
https://kosovapost.net/lavrov-pranon-se-rusia-ka-marrdhenie-te-acaruara-me-shba-te/20%Monthly2018-09-04 15:34
https://kosovapost.net/deputetja-e-ldk-se-e-thumbon-rende-teuta-rugoven/20%Monthly2018-09-04 15:25
https://kosovapost.net/policia-bastise-shtepine-e-te-dyshuarit-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-04 15:15
https://kosovapost.net/keta-persona-nuk-duhet-te-konsumojne-kafe-turke-ky-eshte-efekti-ne-organizem/20%Monthly2018-09-04 15:04
https://kosovapost.net/kuvendi-shkon-ne-pauze-reagon-deputeti-zemaj-tash-sigurisht-kerkohet-amini-i-vuciqit-per-te-lejuar-vazhdimin/20%Monthly2018-09-04 14:49
https://kosovapost.net/krimi-ne-aki-me-ne-fund-vjen-reagimi-i-ministrit-te-drejtesise/20%Monthly2018-09-04 14:17
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-zyrtaren-e-larte-austriake-kosova-se-shpejti-pa-viza/20%Monthly2018-09-04 14:16
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-vizitoi-gjimnazin-e-pejes/20%Monthly2018-09-04 13:56
https://kosovapost.net/nic-nese-fillon-shkembimi-i-territoreve-kosove-serbi-loja-nuk-do-te-perfundonte-me-kaq/20%Monthly2018-09-04 13:51
https://kosovapost.net/opozita-e-painteresuar-qe-ti-bashkohet-ekipit-negociator-te-qeverise/20%Monthly2018-09-04 13:35
https://kosovapost.net/gazetaret-mjeket-dhe-mesuesit-me-te-rrezikuar-nga-crregullimet-mendore/20%Monthly2018-09-04 13:32
https://kosovapost.net/thaci-pranon-kredencialet-nga-ambasadorja-e-re-e-suedise-ne-kosove/20%Monthly2018-09-04 13:21
https://kosovapost.net/serish-shembet-nje-ure-mbi-20-persona-nen-rrenoja/20%Monthly2018-09-04 13:21
https://kosovapost.net/sulm-ajror-ndaj-idlibit/20%Monthly2018-09-04 13:06
https://kosovapost.net/hoti-teuta-rugova-ka-obligim-ti-respektoje-qendrimet-e-ldk-se/20%Monthly2018-09-04 13:02
https://kosovapost.net/haraqija-avdullah-hoti-dhe-haxhi-avdyli-jane-matrapaz-ne-mendojme-per-shtet-si-rugovista/20%Monthly2018-09-04 12:43
https://kosovapost.net/rritet-importi-ne-kosove/20%Monthly2018-09-04 12:38
https://kosovapost.net/pacolli-nese-serbia-e-ka-shef-te-dialogut-presidentin-atehere-do-ta-kemi-edhe-ne/20%Monthly2018-09-04 12:06
https://kosovapost.net/kirurgu-harron-gjilperen-vdes-pacienti/20%Monthly2018-09-04 12:00
https://kosovapost.net/ministrja-zvicerane-ulet-ne-shkallet-e-trenit-sepse-skishte-vende-foto/20%Monthly2018-09-04 11:50
https://kosovapost.net/ledri-vula-i-kthehet-profesionit-te-vjeter-foto/20%Monthly2018-09-04 11:32
https://kosovapost.net/ja-sa-paguhet-hysaj-te-napoli/20%Monthly2018-09-04 11:23
https://kosovapost.net/drejtori-serb-i-crvena-zvezdes-shaqirin-e-pret-ferri-ja-cfare-do-ti-ndodhe-ne-stadium/20%Monthly2018-09-04 11:15
https://kosovapost.net/ldk-nuk-do-te-lejojme-perdhosje-te-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-04 11:10
https://kosovapost.net/merkel-porosite-ministrat-e-saj-lexoni-librin-si-shkoi-evropa-ne-lufte-ne-1914/20%Monthly2018-09-04 11:10
https://kosovapost.net/messi-flet-per-ronaldon-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-04 11:05
https://kosovapost.net/daciq-mund-te-kete-nje-dayton-2-per-kosoven/20%Monthly2018-09-04 10:53
https://kosovapost.net/taksa-per-rrugen-e-kombit-nga-kjo-date-ky-eshte-cmimi/20%Monthly2018-09-04 10:43
https://kosovapost.net/molliqaj-ldk-gjithnje-e-nxjerr-nga-kriza-pdk-ne/20%Monthly2018-09-04 10:43
https://kosovapost.net/konjufca-haradinaj-nuk-ka-qare-pa-e-bere-ate-cka-i-thote-thaci-e-veseli-sepse-udhehiqet-nga-principi-i-lakmise-per-pushtet/20%Monthly2018-09-04 10:21
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-per-vrasjen-ne-aki/20%Monthly2018-09-04 10:00
https://kosovapost.net/milaim-zeka-isa-mustafa-per-shkak-te-inateve-me-thacin-e-la-kosoven-pa-ushtri/20%Monthly2018-09-04 09:55
https://kosovapost.net/koreja-e-veriut-thirrje-shba-ve-te-mos-minojne-afrimin-me-korene-e-jugut/20%Monthly2018-09-04 09:50
https://kosovapost.net/enver-sekiraqa-nuk-i-pergjigjet-as-prokurorit-as-trupit-gjykues/20%Monthly2018-09-04 09:44
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-territori-i-kosoves-nuk-guxon-te-negociohet/20%Monthly2018-09-04 09:38
https://kosovapost.net/aki-deklarohet-per-vrasjen-e-punetorit-te-saj/20%Monthly2018-09-04 09:30
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-i-pasionuar-pas-fotove-ben-selfie-edhe-kur-kryeson-seancen/20%Monthly2018-09-04 09:25
https://kosovapost.net/detaje-per-vrasjen-ne-ndertesen-e-aki-se/20%Monthly2018-09-04 09:13
https://kosovapost.net/teuta-rugova-tradheton-ldkne-foto/20%Monthly2018-09-04 08:56
https://kosovapost.net/teuta-rugova-e-padegjueshmja-e-ldk-se-nuk-e-leshon-seancen-si-koleget-e-saj/20%Monthly2018-09-04 08:48
https://kosovapost.net/u-kercenua-nga-udheheqesi-i-serbeve-te-bosnjes-pacolli-anulon-takimin/20%Monthly2018-09-04 08:39
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-vrasje-ne-ndertesen-e-aki-se-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-04 08:42
https://kosovapost.net/nje-president-qe-nuk-mund-te-anashkalohet/20%Monthly2018-09-04 08:17
https://kosovapost.net/kadri-veselit-nuk-po-i-shkon-fjala-ne-kuvend/20%Monthly2018-09-04 08:17
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-takon-ambasadorin-delawie-flasin-per-dialogun/20%Monthly2018-09-04 08:13
https://kosovapost.net/deputetet-serb-zhvatin-buxhetin-e-kosoves-pa-pike-turpi/20%Monthly2018-09-04 08:11
https://kosovapost.net/qeveria-hakmerret-nuk-i-shkon-opozites-ne-seancen-per-kufijte/20%Monthly2018-09-04 08:06
https://kosovapost.net/opozita-e-bojkoton-seancen-e-thirrur-nga-kryeministri-haradinaj/20%Monthly2018-09-04 07:52
https://kosovapost.net/te-kujt-jane-keto-veze-qe-kalojne-ne-skanerin-e-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-09-04 07:41
https://kosovapost.net/hahni-se-perjashton-ndryshimin-e-kufijve-por-thote-se-zgjidhja-duhet-ti-kontribuoje-rajonit/20%Monthly2018-09-04 07:31
https://kosovapost.net/hahn-se-perjashton-ndryshimin-e-kufijve-zgjidhja-duhet-ti-kontribuoje-rajonit/20%Monthly2018-09-04 07:29
https://kosovapost.net/bechtel-enka-s-i-kerkohet-ti-ndreq-rruget-qe-i-demtoi-vete/20%Monthly2018-09-04 07:17
https://kosovapost.net/krasniqi-seanca-e-qeverise-perpjekje-per-te-bllokuar-miratimin-e-rezolutes-se-opozites/20%Monthly2018-09-04 06:57
https://kosovapost.net/liberalet-e-europes-te-shqetesuar-se-kontinenti-po-i-afrohet-fundit-te-nje-epoke/20%Monthly2018-09-04 06:52
https://kosovapost.net/formacioni-i-futbollisteve-me-te-paguar-ne-serie-a/20%Monthly2018-09-04 06:46
https://kosovapost.net/u-ul-ne-autobus-4-minuta-para-kohe-gjobitet-92-vjecarja-ne-zvicer/20%Monthly2018-09-04 06:41
https://kosovapost.net/endrra-e-putin-eshte-percarja-e-europes-kjo-eshte-deklarata-shokuese-e-presidentit/20%Monthly2018-09-04 06:39
https://kosovapost.net/serbia-dhe-rusia-bashkepunojne-ne-fushen-e-risive-berthamore/20%Monthly2018-09-04 06:25
https://kosovapost.net/selimi-haradinaj-e-limaj-dikur-e-kundershtonin-thacin-sot-e-perkrahin/20%Monthly2018-09-04 06:22
https://kosovapost.net/shkodran-mustafi-nuk-denohet-pse-beri-shqiponjen/20%Monthly2018-09-04 06:19
https://kosovapost.net/e-dini-sa-para-i-kushton-nese-me-shkarkojne-mourinho-i-ben-presion-manchesterit/20%Monthly2018-09-04 06:13
https://kosovapost.net/kjo-semundje-shkakton-dem-fatal-dhe-90-per-qind-e-njerzve-nuk-e-dine-se-e-kane/20%Monthly2018-09-04 06:09
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciqi-ne-shtator-i-hapin-letrat/20%Monthly2018-09-04 06:04
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-25/20%Monthly2018-09-04 05:58
https://kosovapost.net/opozita-ne-mal-te-zi-me-peticion-per-terheqjen-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-03 21:36
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-mustafen-thote-se-nga-neser-fillojme-bashkepunimin-me-ldk-ne/20%Monthly2018-09-03 21:18
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-diten-e-neserme/20%Monthly2018-09-03 20:46
https://kosovapost.net/zyrtare-claudio-marchisio-nenshkruan-me-klubin-e-ri/20%Monthly2018-09-03 20:22
https://kosovapost.net/haradinaj-e-konfirmon-rritjen-e-pagave-te-policise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-03 20:04
https://kosovapost.net/veseli-serbia-deshirone-ta-shfaros-kosoven/20%Monthly2018-09-03 19:51
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-dy-femijeve-nga-aksidenti-me-tren-ne-kline/20%Monthly2018-09-03 19:34
https://kosovapost.net/prokuroria-tregon-dyshimet-e-para-per-vdekjen-e-te-riut-nga-ferizaji/20%Monthly2018-09-03 19:22
https://kosovapost.net/pacolli-anulon-shkuarjen-ne-bosnje-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-03 18:59
https://kosovapost.net/partia-social-demokrate-bojkoton-seancen-e-jashtezakonshme-te-kuvendit/20%Monthly2018-09-03 18:47
https://kosovapost.net/treni-godet-makinen-vdes-nje-grua-ndersa-dy-femije-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-09-03 18:29
https://kosovapost.net/isa-mustafa-me-fjale-perkeledhese-per-albin-kurtin/20%Monthly2018-09-03 18:10
https://kosovapost.net/isa-mustafa-godet-rende-hashim-thacin-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-03 17:45
https://kosovapost.net/kujdes-vozitesit-e-makinave-fillon-partullimi-me-dron-neper-prishtine/20%Monthly2018-09-03 17:19
https://kosovapost.net/prokuroria-themelore-ne-gjilan-po-heton-listat-e-veteraneve/20%Monthly2018-09-03 17:02
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-si-ta-largojme-dhimbjen-e-dhembit-per-shtate-minuta/20%Monthly2018-09-03 16:49
https://kosovapost.net/pdk-deklarone-se-do-te-marr-pjese-ne-seancen-e-jashtezakonshme-per-dialogun/20%Monthly2018-09-03 16:33
https://kosovapost.net/sipas-mogherinit-ekziston-nje-shans-mes-thacit-dhe-vuciqit-qe-te-gjejne-nje-zgjidhje/20%Monthly2018-09-03 16:19
https://kosovapost.net/rektorit-dema-tregon-arsyet-e-doreheqjes-se-prorektorit-naser-sahiti/20%Monthly2018-09-03 16:06
https://kosovapost.net/lojtari-mane-i-liverpoolit-filmohet-duke-pastruar-wc-n-e-xhamise-ne-liverpool-video/20%Monthly2018-09-03 15:44
https://kosovapost.net/dhurata-hoxha-shpenzoi-shuma-marramendese-ne-nje-hotel-ne-londer/20%Monthly2018-09-03 15:31
https://kosovapost.net/haradinaj-thaci-mund-te-takohet-me-vuciqin-por-jo-te-marre-vendime-krye-ne-vete/20%Monthly2018-09-03 15:16
https://kosovapost.net/pacolli-demanton-lajmet-per-dorheqjen-e-labinot-tahirit-nga-akr/20%Monthly2018-09-03 15:09
https://kosovapost.net/haradinaj-i-porosite-limajn-kujdes-tema-e-kufijve-nuk-guxon-te-hapet-ne-dialog/20%Monthly2018-09-03 14:49
https://kosovapost.net/te-merkuren-perseri-proteste/20%Monthly2018-09-03 14:21
https://kosovapost.net/kombetarja-u-17-zbulon-listen-e-lojtareve-per-miqesoret-me-kosoven/20%Monthly2018-09-03 14:01
https://kosovapost.net/gjendet-e-vdekur-nje-femer-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-09-03 13:50
https://kosovapost.net/fifa-shpall-tre-finalistet-per-futbollistin-e-vitit/20%Monthly2018-09-03 13:47
https://kosovapost.net/haradinaj-propozon-delegacion-qeveritar-per-dialogun-me-serbine-kryesues-limajn/20%Monthly2018-09-03 14:06
https://kosovapost.net/bie-zilja-e-pare-ne-shkollat-e-fondacionit-maarif-ne-maqedoni-dhe-kosove/20%Monthly2018-09-03 13:37
https://kosovapost.net/collaku-zgjidhja-e-konfliktit-i-gjate-kosove-serbi-do-te-sjelle-perfitime-ne-ekonomine-e-rajonit/20%Monthly2018-09-03 13:50
https://kosovapost.net/messi-ngel-jashte-treshes-me-te-mire-ne-bote/20%Monthly2018-09-03 13:16
https://kosovapost.net/nga-nje-shkembim-zjarri-ne-shba-10-te-plagosur/20%Monthly2018-09-03 13:13
https://kosovapost.net/perzgjidhen-kater-konsorciumet-e-mundshem-per-ndertimin-e-termocentralit-kosova-e-re/20%Monthly2018-09-03 13:09
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-jep-doreheqje-nga-akr-ja/20%Monthly2018-09-03 13:02
https://kosovapost.net/lenda-per-rrahjen-e-agron-mustafes-transferohet-ne-prishtine/20%Monthly2018-09-03 12:53
https://kosovapost.net/mogherini-sulmi-ndaj-idlibit-do-te-prodhonte-rezultate-shkaterruese/20%Monthly2018-09-03 12:50
https://kosovapost.net/dua-lipa-ndryshon-look-ja-cfare-ndryshimi-ka-bere-foto/20%Monthly2018-09-03 12:46
https://kosovapost.net/dorehiqet-prorektori-i-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2018-09-03 12:39
https://kosovapost.net/1-2-milione-euro-rruge-perurohen-ne-gjakove/20%Monthly2018-09-03 12:07
https://kosovapost.net/proteste-ne-diten-e-pare-te-mesimit-ne-fushe-kosove-nxenesve-u-nderrohet-shkolla/20%Monthly2018-09-03 12:08
https://kosovapost.net/mazrreku-i-kujton-thacit-ndryshimi-i-kufijve-vetem-me-konsensus-nacional/20%Monthly2018-09-03 12:28
https://kosovapost.net/veteranet-paralajmerojne-protesta-te-dhunshme-nese-nuk-u-plotesohen-kerkesat/20%Monthly2018-09-03 11:59
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-ndan-2-milione-euro-per-veriun/20%Monthly2018-09-03 11:49
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-prorektori-i-universitetit-te-prishtines/20%Monthly2018-09-03 11:45
https://kosovapost.net/mpj-i-aprovon-kerkesen-vuciqit-per-te-hyre-ne-kosove/20%Monthly2018-09-03 11:19
https://kosovapost.net/arsyet-pse-duhet-te-hani-veze-cdo-dite/20%Monthly2018-09-03 11:10
https://kosovapost.net/njembedhjete-shkolla-te-kosoves-nuk-fillojne-sot-mesimin-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-03 10:40
https://kosovapost.net/komandanti-i-bondsteel-it-per-mediat-serbe-kosova-eshte-nje-pjese-e-rendesishme-per-ameriken/20%Monthly2018-09-03 10:33
https://kosovapost.net/izraeli-rrenon-shtepite-e-palestinezeve-ne-bregun-perendimor/20%Monthly2018-09-03 10:25
https://kosovapost.net/veteranet-protestues-ne-takim-me-kadri-veselin/20%Monthly2018-09-03 10:20
https://kosovapost.net/daciq-jemi-ne-kerkim-te-zgjidhjes-per-kosoven-serbise-po-i-behet-presion/20%Monthly2018-09-03 10:08
https://kosovapost.net/ish-futbollisti-i-zvicres-kritikon-shqiponjat-nga-xhaka-e-shaqiri/20%Monthly2018-09-03 10:05
https://kosovapost.net/deda-dhe-kusari-lila-zyrtarisht-ndahen-nga-gp-i-ldk-se/20%Monthly2018-09-03 09:24
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-dorezon-kontigjentin-e-pare-te-pajisjeve-moderne-per-qkuk-ne/20%Monthly2018-09-03 09:01
https://kosovapost.net/serbet-ne-mal-te-zi-me-peticion-kerkojne-te-terhiqet-njohja-e-pavaresise-se-kosoves/20%Monthly2018-09-03 08:56
https://kosovapost.net/veseli-edukimi-cilesor-rruga-e-vetme-per-perparimin-e-shtetit/20%Monthly2018-09-03 08:40
https://kosovapost.net/tony-blair-kritika-be-se-projekti-per-ballkanin-i-paperfunduar-nga-mosanetaresimi-ne-europe/20%Monthly2018-09-03 08:36
https://kosovapost.net/bangkoku-mund-te-fundoset-ne-uje-deri-ne-vitin-2030/20%Monthly2018-09-03 08:31
https://kosovapost.net/durresi-permbytet-nga-reshjet-e-shiut/20%Monthly2018-09-03 08:18
https://kosovapost.net/thaci-uron-nxenesit-dhe-mesimdhenesit-me-pune-dhe-perkushtim-suksesi-do-te-jete-i-garantuar/20%Monthly2018-09-03 08:13
https://kosovapost.net/hoti-pdk-se-i-ka-humbur-rruga-ne-oborr/20%Monthly2018-09-03 07:52
https://kosovapost.net/ruset-ne-protesta-ja-cfare-kerkojne-nga-putin/20%Monthly2018-09-03 07:43
https://kosovapost.net/keto-gjera-tregojne-se-jeni-nen-stres/20%Monthly2018-09-03 07:40
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-fillimin-e-vitit-te-ri-shkollor-premton-perafrim-te-standardeve-me-be-ne/20%Monthly2018-09-03 07:30
https://kosovapost.net/sejdiu-pret-qe-deputetet-ta-votojne-rezoluten-e-opozites-per-kufijte/20%Monthly2018-09-03 07:27
https://kosovapost.net/muzeu-me-i-vjeter-ne-brazil-perfshihet-nga-flaket/20%Monthly2018-09-03 07:14
https://kosovapost.net/konfirmon-kadri-veseli-neser-seanca-e-jashtezakonshme-per-kufijte/20%Monthly2018-09-03 07:08
https://kosovapost.net/njihuni-me-vetite-sheruese-te-djathit/20%Monthly2018-09-03 07:02
https://kosovapost.net/gjermania-e-franca-te-rezervuara-per-liberalizim/20%Monthly2018-09-03 06:56
https://kosovapost.net/metoda-sekrete-e-ushtrise-amerikane-qe-te-vendos-ne-gjume-per-2-minuta/20%Monthly2018-09-03 06:44
https://kosovapost.net/harrohet-ronaldo-ja-golashenuesi-me-mire-ne-laliga-foto/20%Monthly2018-09-03 07:01
https://kosovapost.net/haziri-mundesi-ideale-per-luginen-korrigjimi-i-kufijve/20%Monthly2018-09-03 06:34
https://kosovapost.net/propozim-i-vecante-a-do-funksiononte-kjo-tek-shqiptaret-foto/20%Monthly2018-09-03 06:27
https://kosovapost.net/sot-fillon-viti-i-ri-shkollor/20%Monthly2018-09-03 06:22
https://kosovapost.net/dy-shkolla-ne-prishtine-nisin-me-vonese-vitin-e-ri-shkollor/20%Monthly2018-09-03 06:19
https://kosovapost.net/papa-francesku-ben-thirrje-per-mbrojtje-te-civileve-ne-siri/20%Monthly2018-09-03 06:16
https://kosovapost.net/maskohet-si-e-moshuar-dhe-flet-shqip-do-qeshni-me-videon-e-bebe-rexhes/20%Monthly2018-09-03 06:13
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-2/20%Monthly2018-09-03 06:05
https://kosovapost.net/studiuesit-zbulojne-vaksinen-kunder-akneve/20%Monthly2018-09-02 21:56
https://kosovapost.net/veseli-me-ftese-te-vecante-per-ldk-ne-dhe-vv-ne/20%Monthly2018-09-02 21:41
https://kosovapost.net/stavileci-opozita-po-e-legjitimon-ceshtjen-e-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-02 21:28
https://kosovapost.net/beqiri-i-kunderpergjigjet-veselit-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-09-02 21:08
https://kosovapost.net/vuciq-duhet-ta-largojme-urrejtjen-200-vjecare-mes-serbeve-dhe-shqiptareve/20%Monthly2018-09-02 20:50
https://kosovapost.net/bisha-joshu-akuzon-rivalin-e-tij-bokson-vetem-per-para/20%Monthly2018-09-02 20:31
https://kosovapost.net/senocak-armiku-me-i-madh-i-evropes-nuk-jane-muslimanet-por-politikat-raciste-qe-zbaton/20%Monthly2018-09-02 20:10
https://kosovapost.net/barca-i-shkakton-humbje-te-thelle-huescas/20%Monthly2018-09-02 19:56
https://kosovapost.net/eshte-duke-u-formuar-ushtria-e-padukshme-e-putinit/20%Monthly2018-09-02 19:44
https://kosovapost.net/keto-jane-notat-e-lojtareve-te-barcelones-dhe-huesca-foto/20%Monthly2018-09-02 19:31
https://kosovapost.net/neser-pritet-te-merret-nje-vendim-me-rendesi-nga-kryesia-e-kuvendit/20%Monthly2018-09-02 19:17
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-rendesishem-nga-ministri-i-arsimit/20%Monthly2018-09-02 18:58
https://kosovapost.net/neser-fillon-seanca-ndaj-azem-syles/20%Monthly2018-09-02 18:24
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-kosoven-pranohet-ne-organizaten-e-madhe-nderkombetare/20%Monthly2018-09-02 18:07
https://kosovapost.net/pese-persona-lendohen-rende-nga-aksidenti-ne-magjistralen-prishtine-podujeve/20%Monthly2018-09-02 17:59
https://kosovapost.net/ne-darken-e-thacit-qe-kushtoi-1-mije-euro-nuk-mungoi-bakllava/20%Monthly2018-09-02 17:27
https://kosovapost.net/befason-vuciq-ja-cfare-thote-tash-per-veriun/20%Monthly2018-09-02 17:06
https://kosovapost.net/i-zhdukuri-ne-ferizaj-gjendet-pa-shenja-jete/20%Monthly2018-09-02 17:02
https://kosovapost.net/mustafi-me-deklarate-befasuese-pas-fitores-se-arsenalit/20%Monthly2018-09-02 16:36
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-kufijve-kosove-serbi-prek-gjithe-ballkanin/20%Monthly2018-09-02 16:26
https://kosovapost.net/zbardhet-misteri-i-vrasjes-se-biznesmenit-ne-shkoder-dhe-me-sa-plumba/20%Monthly2018-09-02 16:14
https://kosovapost.net/mblidhen-4-mije-franga-nga-mergimtaret-ne-zvicer-per-besnik-ukaj-foto/20%Monthly2018-09-02 15:56
https://kosovapost.net/e-zbulon-surroi-ja-kush-eshte-ideatori-i-ndarjes-se-kosoves/20%Monthly2018-09-02 15:33
https://kosovapost.net/vuciq-dhe-zaev-bisedojne-per-kosoven/20%Monthly2018-09-02 15:13
https://kosovapost.net/shembulli-qe-duhet-ndjekur-vullnetaret-pastrojne-kete-vend-ne-kosove/20%Monthly2018-09-02 14:27
https://kosovapost.net/veseli-mbron-presidentin-thaci-akuzon-opoziten-per-manipulim/20%Monthly2018-09-02 14:25
https://kosovapost.net/juncker-do-te-pergjigjemi-nese-prishet-armepushimi-me-trumpin/20%Monthly2018-09-02 14:11
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-kufijve-shba-te-dhe-gjermania-me-qendrime-te-ndryshme/20%Monthly2018-09-02 14:03
https://kosovapost.net/xhaka-jep-asisit-mustafi-realizon-supergol-dhe-feston-me-shqiponje-video/20%Monthly2018-09-02 13:58
https://kosovapost.net/edhe-nje-shtet-i-fuqishem-i-be-se-kunder-idese-se-thacit-e-vuciqit/20%Monthly2018-09-02 13:48
https://kosovapost.net/khamenei-nuk-ka-te-beje-me-lufte-ushtarake/20%Monthly2018-09-02 13:35
https://kosovapost.net/vemendje-nxenes-sapo-erdhi-nje-njoftim-i-ri-per-ju/20%Monthly2018-09-02 13:09
https://kosovapost.net/sulmohen-verbalisht-aktivistet-opozitare-ne-serbi-per-shkak-te-kosoves/20%Monthly2018-09-02 13:07
https://kosovapost.net/%d2%aafare-po-ndodh-ne-mitrovice-shihen-koordinata-te-kufirit-te-ri/20%Monthly2018-09-02 12:32
https://kosovapost.net/pagesat-e-veteraneve-te-rrejshem-do-te-stopoheshin-sikur-te-kishte-aktgjykim-denues-dhe-te-pavarur/20%Monthly2018-09-02 12:09
https://kosovapost.net/veseli-mitrovica-ka-qene-dhe-pergjithmone-ka-per-te-mbetur-zemra-dhe-krenaria-e-kosoves/20%Monthly2018-09-02 11:54
https://kosovapost.net/paga-minimale-ne-kosove-mund-te-jete-edhe-me-e-ulet-se-130-euro/20%Monthly2018-09-02 11:16
https://kosovapost.net/bashkatdhetaret-ne-suedi-protesojne-kunder-idese-se-hashim-thacit/20%Monthly2018-09-02 10:45
https://kosovapost.net/mustafa-ceshtja-e-minatoreve-te-zgjidhet-me-ligj-serbet-sdo-te-mund-te-ekzistonin-jashte-trepces/20%Monthly2018-09-02 10:23
https://kosovapost.net/ushtria-amerikane-do-te-nderpreje-ndihmen-financiare-ndaj-pakistanit/20%Monthly2018-09-02 09:56
https://kosovapost.net/edhe-ne-nje-tjeter-shkolle-shtyhet-mesimi/20%Monthly2018-09-02 09:50
https://kosovapost.net/kurti-ben-thirrje-per-mobilizim-do-kete-protesta/20%Monthly2018-09-02 09:17
https://kosovapost.net/gjendet-nje-foshnje-e-vdekur-e-hedhur-ne-rruget-e-tiranes/20%Monthly2018-09-02 09:01
https://kosovapost.net/napoli-nenshkruan-me-mbrojtesin-e-njohur/20%Monthly2018-09-02 08:42
https://kosovapost.net/11-te-vdekur-dhe-37-te-lenduar-nga-perplasja-e-autobusit-ne-ekuador/20%Monthly2018-09-02 08:37
https://kosovapost.net/deri-ne-nje-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2018-09-02 08:17
https://kosovapost.net/permbytje-ne-kine-dy-te-vdekur-e-mijera-te-evakuuar/20%Monthly2018-09-02 07:48
https://kosovapost.net/%d2%aafare-pritet-nga-takimi-i-7-shtatorit-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-02 07:26
https://kosovapost.net/tryeza-per-fazen-finale-te-dialogut-do-te-marr-pjese-edhe-kadri-veseli/20%Monthly2018-09-02 07:14
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-9/20%Monthly2018-09-02 07:04
https://kosovapost.net/nga-17-shtatori-fillon-pagesa-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-02 07:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-fjalimi-prekes-i-vajzes-se-mccain-ku-kritikoi-trumpin/20%Monthly2018-09-01 21:53
https://kosovapost.net/ne-kosove-mungon-transparenca-per-dokumentet-publike/20%Monthly2018-09-01 21:40
https://kosovapost.net/vdes-shkrimtari-dhe-veprimtari-i-ceshtjes-kombetare/20%Monthly2018-09-01 21:20
https://kosovapost.net/labi-paralajmeron-proteste-te-henen-prezent-edhe-haradinaj/20%Monthly2018-09-01 20:59
https://kosovapost.net/dua-lipa-rrjetet-sociale-e-bejne-me-te-veshtire-ndarjen-nga-partneri/20%Monthly2018-09-01 20:42
https://kosovapost.net/benzema-shenon-nje-tjeter-gol-fantastik/20%Monthly2018-09-01 20:19
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-jete-moti-deri-diten-e-merkure/20%Monthly2018-09-01 19:54
https://kosovapost.net/veseli-tregon-se-a-do-te-kete-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-09-01 19:35
https://kosovapost.net/shperthimi-ne-ukraine-nxehet-perseri-tensioni-me-rusine/20%Monthly2018-09-01 19:28
https://kosovapost.net/amerika-merr-nje-vendim-te-ri-kunder-palestinezeve/20%Monthly2018-09-01 19:13
https://kosovapost.net/juncker-kerkon-heqjen-e-ndryshimit-te-ores-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-09-01 18:50
https://kosovapost.net/keto-jane-notat-e-lojtareve-te-man-city-pas-ndeshjes-me-newcastlen/20%Monthly2018-09-01 18:31
https://kosovapost.net/vrasja-e-familjes-shqiptare-dyshohet-se-eshte-me-porosi-nga-mafia-italiane/20%Monthly2018-09-01 18:04
https://kosovapost.net/senatori-mccain-nderohet-nga-kosova/20%Monthly2018-09-01 17:41
https://kosovapost.net/ja-%d2%abfare-do-te-ndodh-neser-ne-merdare/20%Monthly2018-09-01 17:22
https://kosovapost.net/okb-kina-duhet-te-liroje-menjehere-ujguret-nga-qendrat-e-paraburgimit/20%Monthly2018-09-01 17:33
https://kosovapost.net/suedi-proteste-kunder-racizmit-dhe-diskriminimit/20%Monthly2018-09-01 16:33
https://kosovapost.net/vuciq-tejet-i-deshpruar-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-09-01 16:15
https://kosovapost.net/me-miqesi-tradicionale-sdo-mundemi-ta-ruajme-miqesine-amerikane/20%Monthly2018-09-01 15:57
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-reagon-ashper-pas-fitores-se-liverpoolit/20%Monthly2018-09-01 15:34
https://kosovapost.net/alarmante-keto-jane-urat-me-te-rrezikshme-ne-kosove/20%Monthly2018-09-01 15:11
https://kosovapost.net/trump-mungon-ne-funeralin-e-mccain-ja-kush-merr-pjese/20%Monthly2018-09-01 14:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-duhet-te-flini-shume-gjate/20%Monthly2018-09-01 14:31
https://kosovapost.net/thacit-i-prere-ne-takimin-me-quint-in-edhe-nese-nderrohet-qeveria-vazhdon-dialogu-me-serbine/20%Monthly2018-09-01 14:07
https://kosovapost.net/bahtiri-takohet-me-kurtin-koha-per-bashkim-nuk-ka-vend-per-ndarje-te-reja/20%Monthly2018-09-01 13:57
https://kosovapost.net/kosova-merr-mbeshtetje-nga-hungaria-per-interpol-in/20%Monthly2018-09-01 13:43
https://kosovapost.net/reshje-te-dendura-ne-kine-qindra-mijera-te-evakuuar/20%Monthly2018-09-01 13:38
https://kosovapost.net/keto-jane-pasojat-e-konsumimit-te-pijeve-te-gazuara/20%Monthly2018-09-01 13:23
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-ka-permbushur-te-gjitha-kushtet-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-09-01 12:56
https://kosovapost.net/aku-bllokon-50-ton-miell-nga-kosova-dhe-serbia/20%Monthly2018-09-01 12:51
https://kosovapost.net/mti-javen-e-ardhshme-ne-aksion-per-konfiskimin-e-lodrave-nga-kina/20%Monthly2018-09-01 12:30
https://kosovapost.net/alarm-per-urat-e-rrezikshme-ne-kosove/20%Monthly2018-09-01 11:52
https://kosovapost.net/thaci-diplomateve-te-huaj-gjendja-pezull-rreziku-me-i-madh-per-kosoven/20%Monthly2018-09-01 11:14
https://kosovapost.net/ish-i-dashuri-i-morena-tarakut-zgjedh-serbine-para-kosoves-per-ta-vizituar/20%Monthly2018-09-01 10:27
https://kosovapost.net/veseli-flet-per-raportet-e-tij-me-thacin-jemi-si-vllazen/20%Monthly2018-09-01 10:11
https://kosovapost.net/kurti-thaci-ka-bere-marreveshje-per-korrigjimin-e-kufirit/20%Monthly2018-09-01 10:05
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-kufijve-kosove-serbi-perplas-shba-ne-e-gjermanine/20%Monthly2018-09-01 09:07
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-bashkuar-e-shpallin-tuzin-komune/20%Monthly2018-09-01 08:42
https://kosovapost.net/ju-qe-keni-fryrje-barku-ja-cfare-duhet-te-pini/20%Monthly2018-09-01 08:25
https://kosovapost.net/kolone-e-gjate-ne-morine/20%Monthly2018-09-01 08:08
https://kosovapost.net/me-17-shtator-fillon-pagesa-e-kalimit-ne-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-09-01 08:02
https://kosovapost.net/ne-paga-e-pensione-u-shpenzuan-rreth-700-milione-euro-kete-vit/20%Monthly2018-09-01 07:52
https://kosovapost.net/be-kunder-shkembimit-te-territoreve-mes-kosoves-e-serbise-hapet-kutia-e-pandores/20%Monthly2018-09-01 07:39
https://kosovapost.net/kouchner-e-quan-ide-te-mire-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-09-01 07:08
https://kosovapost.net/ky-do-jete-moti-per-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-09-01 07:02
https://kosovapost.net/pozita-dhe-opozita-duan-konsensus-para-takimit-ne-bruksel/20%Monthly2018-09-01 06:36