XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/trump-do-te-heqe-te-drejten-e-shtetesise-nga-lindja/20%Monthly2018-10-31 22:47
https://kosovapost.net/ne-mbledhjen-e-perbashket-shqiperi-kosove-bushati-thote-se-fokus-do-te-jete-bashkepunimi-nderkufitar/20%Monthly2018-10-31 22:36
https://kosovapost.net/efl-cup-tri-skuadra-londineze-sigurojne-kalimin-ne-cerekfinale/20%Monthly2018-10-31 22:43
https://kosovapost.net/milani-ne-fund-triumfon-ndaj-genoas-ngjitet-ne-zonen-champions/20%Monthly2018-10-31 22:09
https://kosovapost.net/vlera-dhe-rendesia-e-qumeshtit-te-gjirit-ne-islam-dhe-ne-shkence/20%Monthly2018-10-31 21:55
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-zevendesministri-kosovar-ne-qeverine-e-edi-rames/20%Monthly2018-10-31 21:46
https://kosovapost.net/trump-une-nuk-mendoj-se-sauditet-me-kane-mashtruar/20%Monthly2018-10-31 21:35
https://kosovapost.net/qendra-e-ulqinit-behet-me-statuje-te-skenderbeut/20%Monthly2018-10-31 21:15
https://kosovapost.net/avdijaj-dhe-zeneli-shenojne-ne-kupen-e-holandes/20%Monthly2018-10-31 21:09
https://kosovapost.net/disa-insekte-te-lezetshme-qe-mund-te-zvarriten-drejt-ne-zemren-tende/20%Monthly2018-10-31 20:50
https://kosovapost.net/vendi-mysliman-shpenzon-miliona-dollare-per-te-ndikuar-ne-kongresin-amerikan/20%Monthly2018-10-31 20:35
https://kosovapost.net/semundja-qe-nenvleresohet-por-shkakton-800-mije-viktima-ne-vit/20%Monthly2018-10-31 20:18
https://kosovapost.net/rama-do-te-ndalohet-frekuentimi-i-personave-ne-18-vjec-ne-lokalet-e-nates/20%Monthly2018-10-31 20:03
https://kosovapost.net/populli-amerikan-i-shqetesuar-per-te-ardhmen-e-tij/20%Monthly2018-10-31 19:54
https://kosovapost.net/arsyeja-pse-mbappe-u-la-rezerve-ne-derbin-marseille-psg/20%Monthly2018-10-31 19:34
https://kosovapost.net/shkupi-tani-me-institut-te-hifzit/20%Monthly2018-10-31 19:24
https://kosovapost.net/ambasadorja-e-greqise-ne-shqiperi-thirret-ne-mepj/20%Monthly2018-10-31 19:45
https://kosovapost.net/haliti-te-metat-dhe-gabimet-jane-tonat-jo-vec-te-qeverise-dhe-presidentit/20%Monthly2018-10-31 18:57
https://kosovapost.net/prishtina-mban-hapin-me-feronikelin-e-fiton-derbin-ndaj-trepces-89/20%Monthly2018-10-31 18:43
https://kosovapost.net/gjuriq-deklarata-e-veselit-tregon-se-vuciq-eshte-e-vetmja-pengese-e-arritjes-se-qellimit-te-tyre/20%Monthly2018-10-31 18:20
https://kosovapost.net/zyrtare-di-maria-nenshkruan-me-skuadren-nga-liga-e-kampioneve/20%Monthly2018-10-31 18:17
https://kosovapost.net/albulena-haxhiu-e-ben-per-pese-pare-psd-ne-e-shpend-ahmetit-ja-si-e-quan/20%Monthly2018-10-31 18:05
https://kosovapost.net/zaev-per-shqiptaret-sollem-drejtesine/20%Monthly2018-10-31 17:44
https://kosovapost.net/shikoni-sa-i-gezuar-duket-messi-per-rikthimin-ne-stervitje-te-barcelona/20%Monthly2018-10-31 17:32
https://kosovapost.net/hoti-skemi-besuar-se-nje-perfaqesues-i-uck-se-e-ve-ne-dyshim-shtetesine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-31 17:23
https://kosovapost.net/jashari-nese-jane-10-kryetare-serbe-te-komunave-pse-skam-te-drejte-te-bej-parti/20%Monthly2018-10-31 17:07
https://kosovapost.net/akp-deklarimet-e-mustafes-paragjykime-te-pasakta-te-demshme-qe-lendojne-rende-imazhin-e-bordit/20%Monthly2018-10-31 16:56
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-bllokohet-qendra-e-prishtines-kjo-eshte-arsyeja-foto/20%Monthly2018-10-31 15:45
https://kosovapost.net/haradinaj-skemi-me-pas-qare-pa-thene-po-ose-jo-per-dialogun/20%Monthly2018-10-31 15:27
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-me-kosoven-pas-largimit-te-merkelit-nga-politika/20%Monthly2018-10-31 15:25
https://kosovapost.net/dje-u-takua-me-kryeprokurorin-e-gjykates-speciale-ministri-tahiri-niset-per-amerike/20%Monthly2018-10-31 15:19
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-shefi-i-ptk-se-gent-begolli/20%Monthly2018-10-31 15:07
https://kosovapost.net/pas-pauzes-vetem-kaq-deputete-kthehen-ne-seancen-e-kuvendit/20%Monthly2018-10-31 15:06
https://kosovapost.net/kuvendi-kthehet-nga-pauza-me-15-deputete/20%Monthly2018-10-31 14:48
https://kosovapost.net/me-investimin-e-tika-s-inaugurohet-restaurimi-i-kulles-se-sahatit-dhe-xhamise-kubelije/20%Monthly2018-10-31 14:36
https://kosovapost.net/neymar-rrezikon-deri-ne-6-vite-burg/20%Monthly2018-10-31 14:23
https://kosovapost.net/momenti-kur-mustafe-mucaj-qane-dhe-nuk-mund-ta-lexoj-komunikaten-kunder-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-10-31 14:40
https://kosovapost.net/thaci-ne-minsk-takon-kryeministrin-e-serbise-ja-per-cfare-flasin/20%Monthly2018-10-31 14:01
https://kosovapost.net/rinia-e-kosoves-kerkon-shpetim-ne-evrope-a-keni-ndergjegje-o-pushtetare/20%Monthly2018-10-31 14:14
https://kosovapost.net/thaci-nga-bjellorusia-kosova-dhe-serbia-po-kerkojne-marreveshje-paqeje/20%Monthly2018-10-31 13:20
https://kosovapost.net/zeka-fyen-konjufcen-ne-kuvend-befason-me-fjalorin-qe-perdore/20%Monthly2018-10-31 12:47
https://kosovapost.net/perplasen-ne-kuvend-konjufca-e-molliqaj-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-31 12:35
https://kosovapost.net/vulin-shqetesimi-i-vuciqit-per-ushtrine-e-kosoves-eshte-i-drejte/20%Monthly2018-10-31 11:52
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshja-mes-kosoves-dhe-serbise-per-personat-e-pagjetur/20%Monthly2018-10-31 11:52
https://kosovapost.net/keshilli-i-sigurimit-vendos-te-mblidhet-per-situaten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-31 11:43
https://kosovapost.net/tollovi-ne-prizren-shkas-punesimet-ne-gjermani-foto/20%Monthly2018-10-31 12:03
https://kosovapost.net/veseli-le-karrigen-e-kryetarit-te-kuvendit-ulet-krahe-krasniqit/20%Monthly2018-10-31 11:59
https://kosovapost.net/veseli-opozites-ejani-te-behemi-bashke-per-interesin-e-shtetit/20%Monthly2018-10-31 11:30
https://kosovapost.net/pse-po-ikin-hjekin-dore-nga-shtetesia-kosovaret/20%Monthly2018-10-31 11:18
https://kosovapost.net/sherifi-opozites-mos-e-luani-shpetimtarin-te-gjithe-e-duam-njejte-kosoven/20%Monthly2018-10-31 11:10
https://kosovapost.net/vuciq-demanton-raportimet-se-lavrov-e-bolton-jane-marre-vesh-per-kosoven/20%Monthly2018-10-31 11:06
https://kosovapost.net/konjufca-deputeteve-me-rezolute-tia-kufizojme-thacit-cdo-takim-me-serbine/20%Monthly2018-10-31 10:59
https://kosovapost.net/hoti-nuk-kundershtojme-dialogun-por-perfshirjen-e-korrigjimit-te-kufijve-ne-te/20%Monthly2018-10-31 10:52
https://kosovapost.net/kompania-nga-prizreni-hap-konkurs-per-2000-vende-pune-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-31 10:44
https://kosovapost.net/realizohet-fluturimi-i-pare-nga-aeroporti-i-ri-i-stambollit/20%Monthly2018-10-31 10:37
https://kosovapost.net/lengu-i-qepes-se-kuqe-sheron-alergjite-e-shume-semundje-te-tjera/20%Monthly2018-10-31 10:26
https://kosovapost.net/keta-jane-dy-trajneret-e-vetem-qe-ramos-propozon-per-trajner-te-real-madrid-it/20%Monthly2018-10-31 10:12
https://kosovapost.net/mesoni-se-si-diagnostikohet-nje-dhimbje-koke-qe-vjen-nga-qafa/20%Monthly2018-10-31 10:01
https://kosovapost.net/moshapja-e-ures-se-ibrit-deshtim-i-be-se/20%Monthly2018-10-31 10:10
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-hahnin-ne-bjellorusi-zbulohet-se-per-cfare-bisedojne/20%Monthly2018-10-31 09:47
https://kosovapost.net/apostolova-politikaneve-mos-jepni-data-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-10-31 09:45
https://kosovapost.net/vuciq-putinit-ia-kam-treguar-zgjidhjen-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-10-31 09:34
https://kosovapost.net/haradinaj-i-ben-lutje-ketyre-dy-ministrave-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-10-31 09:35
https://kosovapost.net/kie-mirepret-miratimin-ne-parim-te-projektligjit-per-tatim-ne-te-ardhurat-e-korporatave/20%Monthly2018-10-31 09:09
https://kosovapost.net/vizita-e-mathew-palmerit-ka-prodhuar-efektet-e-para/20%Monthly2018-10-31 08:53
https://kosovapost.net/ekspertet-amerikane-dhe-britanike-parashikojne-nje-gjendje-te-jashtezakonshme-ne-shba/20%Monthly2018-10-31 08:46
https://kosovapost.net/shqiperise-i-shtohet-edhe-nje-lojtare-kosovare-ja-per-ke-behet-fjale/20%Monthly2018-10-31 08:34
https://kosovapost.net/turi-diplomatik-i-veselit-deshtoi-ne-lobimin-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-10-31 08:12
https://kosovapost.net/trajneri-i-njohur-i-thote-jo-real-madridit/20%Monthly2018-10-31 07:41
https://kosovapost.net/kosova-pa-liste-te-shteteve-perkrahese-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-31 07:48
https://kosovapost.net/fmn-ja-kerkon-reforma-per-pensionet-e-veteraneve/20%Monthly2018-10-31 07:34
https://kosovapost.net/trump-nese-doni-qe-aksionet-tuaja-te-bien-atehere-votoni-per-demokratet/20%Monthly2018-10-31 07:30
https://kosovapost.net/mengjesi-ideal-per-zemren-2/20%Monthly2018-10-31 07:15
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-17/20%Monthly2018-10-31 07:11
https://kosovapost.net/nexhat-daci-thote-se-ujmani-nuk-mund-ti-merret-kosoves/20%Monthly2018-10-30 22:57
https://kosovapost.net/real-madridi-thote-se-i-ka-tete-lojtare-te-nominuar-per-topin-e-arte-por-si-po-luajne-ata-kete-sezon/20%Monthly2018-10-30 22:41
https://kosovapost.net/vizat-duhet-te-hiqen-ne-dhjetor/20%Monthly2018-10-30 22:33
https://kosovapost.net/neymar-jr-ronaldo-nje-perbindesh-me-messin-mesova-cdo-gje/20%Monthly2018-10-30 22:17
https://kosovapost.net/te-mbetesh-shtatzene-ne-te-30-at-dhe-40-at/20%Monthly2018-10-30 22:03
https://kosovapost.net/lista-50-trajneret-me-te-mire-te-vitit-kryeson-nje-spanjoll/20%Monthly2018-10-30 21:43
https://kosovapost.net/perez-ka-shkarkuar-13-trajnere-per-16-vjet-ne-real-madrid-2/20%Monthly2018-10-30 21:26
https://kosovapost.net/perez-ka-shkarkuar-13-trajnere-per-16-vjet-ne-real-madrid/20%Monthly2018-10-30 21:24
https://kosovapost.net/pd-e-pret-ramen-me-tymuese-ne-kukes/20%Monthly2018-10-30 21:12
https://kosovapost.net/gashi-nese-thaci-nuk-e-respekton-rezoluten-e-kuvendit-ben-tradhti-ndaj-shtetit-te-kosoves-video/20%Monthly2018-10-30 21:06
https://kosovapost.net/veseli-thaci-me-idene-e-tij-ka-vene-ne-siklet-disa-politikane-qe-kane-permendur-bashkimin-kombetar/20%Monthly2018-10-30 20:53
https://kosovapost.net/drejtori-i-pergjithshem-amazon-bezos-humbe-19-miliarde-dollare-per-2-dite/20%Monthly2018-10-30 20:32
https://kosovapost.net/orari-i-nderprerjes-se-rrymes-ne-ditet-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-30 20:27
https://kosovapost.net/danimarka-jemi-duke-dyshuar-ne-sherbimin-inteligjent-te-iranit/20%Monthly2018-10-30 20:10
https://kosovapost.net/saranda-krasniqi-vulos-themelet-e-vuajtjeve-te-banoreve-te-krushes-me-kengen-fol-moj-toke/20%Monthly2018-10-30 20:10
https://kosovapost.net/palestina-do-te-shkepuse-gradualisht-lidhjet-me-izraelin/20%Monthly2018-10-30 19:45
https://kosovapost.net/mpj-reagon-per-sulmin-me-gure-ndaj-autobusit-me-pasagjere-nga-kosova/20%Monthly2018-10-30 19:20
https://kosovapost.net/veseli-ne-drenas-kur-pdk-eshte-mire-edhe-kosova-eshte-mire/20%Monthly2018-10-30 19:14
https://kosovapost.net/khabib-nurmagomedov-zbulon-pse-e-admiron-sulmuesin-mohamed-salah/20%Monthly2018-10-30 19:06
https://kosovapost.net/tsipras-greqia-te-percaktoje-neutralitetin-fetar-brenda-kushtetutes/20%Monthly2018-10-30 19:01
https://kosovapost.net/ymeri-thote-se-duhet-te-gjendet-nje-ze-i-perbashket-per-dialogun/20%Monthly2018-10-30 18:47
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-kufijve-ft-plani-ballkanik-qe-meriton-mbeshtetje-te-kujdesshme/20%Monthly2018-10-30 18:38
https://kosovapost.net/moti-i-keq-gjunjezon-evropen/20%Monthly2018-10-30 18:20
https://kosovapost.net/trajtimi-kozmetik-estetik-ne-turqi-xhiron-dy-miliarde-dollare-ne-vit/20%Monthly2018-10-30 18:10
https://kosovapost.net/ismaili-si-pdk-nuk-shohim-te-perfitojme-vota-nga-procesi-i-dialogut-por-te-fitoje-kosova/20%Monthly2018-10-30 17:49
https://kosovapost.net/orca-45-per-qind-e-profesoreve-ne-up-kane-koeficientin-zero/20%Monthly2018-10-30 17:45
https://kosovapost.net/sekretet-e-interpolit-pacolli-nuk-celet-as-me-deputetet/20%Monthly2018-10-30 17:31
https://kosovapost.net/mpms-kerkon-rregullore-te-vecante-per-punesimin-e-personave-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-10-30 17:14
https://kosovapost.net/kryeprokurori-i-hages-sflet-asgje-tahiri-thote-se-te-akuzuarve-duhet-tu-respektohen-te-drejtat/20%Monthly2018-10-30 17:06
https://kosovapost.net/ulet-cmimi-i-rrymes-per-konsumatoret-komercial-per-amviseri-mbetet-i-njejte/20%Monthly2018-10-30 16:53
https://kosovapost.net/kukan-serbise-ska-be-pa-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-30 16:14
https://kosovapost.net/e-habitshme-permes-ketyre-ushqimeve-mund-te-sherohet-diabeti/20%Monthly2018-10-30 15:52
https://kosovapost.net/veseli-po-e-transformojme-shendetesine/20%Monthly2018-10-30 15:51
https://kosovapost.net/barcelona-vendos-ta-shes-yllin-qe-e-transferoi-veren-e-kaluar/20%Monthly2018-10-30 15:38
https://kosovapost.net/thaci-turqia-nderoi-shtetin-e-kosoves-dhe-shqiperise-beogradi-le-te-krrokat-sa-te-doje/20%Monthly2018-10-30 15:25
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-i-pergjigjet-vuciqit-per-ushtrine-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2018-10-30 15:15
https://kosovapost.net/keto-jane-5-vetite-sheruese-te-fasules/20%Monthly2018-10-30 15:18
https://kosovapost.net/brozoviq-e-perseriti-veprimin-fantastik-edhe-ndaj-lazios-video/20%Monthly2018-10-30 15:02
https://kosovapost.net/hungaria-del-haptas-pro-liberalizimit-te-vizave/20%Monthly2018-10-30 14:52
https://kosovapost.net/conte-i-hapur-per-kalim-te-manchester-united/20%Monthly2018-10-30 14:32
https://kosovapost.net/mustafa-ne-ne-itali-flet-per-liberalizim-vizash/20%Monthly2018-10-30 14:13
https://kosovapost.net/mustafa-bajrami-mos-u-besoni-njerezve-vetem-pse-thone-se-jane-besimtare-ne-zotin-e-as-mos-i-nenvleresoni-te-tjeret-per-shkak-te-bindjeve-te-tyre-fetare/20%Monthly2018-10-30 14:10
https://kosovapost.net/mustafa-ata-qe-nuk-vodhen-u-detyruan-te-largohen-nga-posti/20%Monthly2018-10-30 13:32
https://kosovapost.net/shkencetaret-deshmojne-se-qumeshti-i-ben-ftohjet-edhe-me-keq/20%Monthly2018-10-30 13:30
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-dele-alli-nenshkruan-me-gjigantin-evropian/20%Monthly2018-10-30 13:34
https://kosovapost.net/vuciq-kam-informata-se-ushtria-e-kosoves-do-te-formohet-me-28-nentor/20%Monthly2018-10-30 13:09
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-jo-i-mire-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-30 12:23
https://kosovapost.net/mesoni-se-cfare-efekti-kane-farat-e-ftoit/20%Monthly2018-10-30 12:02
https://kosovapost.net/ylli-i-milanit-mbetet-jashte-fushes-per-tre-muaj/20%Monthly2018-10-30 11:53
https://kosovapost.net/lirohet-rryma/20%Monthly2018-10-30 11:45
https://kosovapost.net/mbrojtja-ne-pune-vazhdon-te-jete-pike-e-dobet-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 11:45
https://kosovapost.net/rozmarina-bime-me-aftesi-sherues-per-reumatizmin-dhimbjen-e-muskujve-dhe-kujtesen/20%Monthly2018-10-30 11:31
https://kosovapost.net/perez-ne-aksion-po-e-sjell-super-trajnerin-e-premierliges-ne-real-madrid/20%Monthly2018-10-30 11:30
https://kosovapost.net/hilari-clinton-do-te-doja-te-behem-presidente/20%Monthly2018-10-30 11:22
https://kosovapost.net/volkswagen-shenon-rritje-te-fitimeve/20%Monthly2018-10-30 11:12
https://kosovapost.net/udheheqesja-e-fmn-se-ne-kosove-duhet-te-skenohen-listat-e-reja-te-veteraneve/20%Monthly2018-10-30 11:09
https://kosovapost.net/thaci-shkon-ne-bjellorusi-merr-pjese-ne-konferencen-e-sigurise/20%Monthly2018-10-30 10:52
https://kosovapost.net/hamza-duhet-te-jemi-te-kujdesshem-me-koston-e-projekteve/20%Monthly2018-10-30 10:44
https://kosovapost.net/hoxha-merr-perkrahje-per-vizat-nga-ministri-i-brendshem-i-hungarise/20%Monthly2018-10-30 10:21
https://kosovapost.net/vuciq-reagon-nga-stambolli-kush-qenka-rada-trajkoviq/20%Monthly2018-10-30 10:10
https://kosovapost.net/okb-ben-thirrje-per-ruajtjen-e-armepushimit-ne-idlib/20%Monthly2018-10-30 09:57
https://kosovapost.net/trajneri-i-ri-i-real-madridit-ka-dy-jave-per-te-deshmuar-veten/20%Monthly2018-10-30 09:51
https://kosovapost.net/jevtiq-serbet-nuk-do-te-heqin-dore-nga-kthimi-ne-kosove/20%Monthly2018-10-30 09:45
https://kosovapost.net/kryeprokurori-i-speciales-viziton-kosoven/20%Monthly2018-10-30 09:32
https://kosovapost.net/trump-fajeson-shtypin-per-gjendjen-ne-shba/20%Monthly2018-10-30 09:18
https://kosovapost.net/lulet-e-blirit-me-shume-te-mira-ja-cilat-semundje-i-sherojne/20%Monthly2018-10-30 09:13
https://kosovapost.net/lopetegui-ka-nje-mesazh-per-realin/20%Monthly2018-10-30 09:02
https://kosovapost.net/diplomati-i-padegjueshem/20%Monthly2018-10-30 09:00
https://kosovapost.net/a-do-te-ndikoje-ne-ceshtjen-e-kosoves-largimi-i-angela-merkel/20%Monthly2018-10-30 08:40
https://kosovapost.net/vuciq-takon-sot-serbet-nga-kosova/20%Monthly2018-10-30 08:31
https://kosovapost.net/400-te-rinj-te-shoqates-se-vorio-epirit-drejt-bularatit/20%Monthly2018-10-30 08:23
https://kosovapost.net/lista-e-shteteve-qe-jane-pro-dhe-kunder-pranimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-30 08:22
https://kosovapost.net/femija-i-meghan-markle-dhe-princ-harry-furtune-per-ekonomine-e-britanise/20%Monthly2018-10-30 08:35
https://kosovapost.net/trazira-ne-rruget-e-athines/20%Monthly2018-10-30 08:14
https://kosovapost.net/princesha-japoneze-heq-dore-nga-statusi-per-dashuri/20%Monthly2018-10-30 08:09
https://kosovapost.net/moti-i-keq-perfshine-italine-mbyllet-aeroporti-i-xhenovas/20%Monthly2018-10-30 08:07
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-psg-se-drejt-kalimit-ne-serie-a-ja-klubi/20%Monthly2018-10-30 07:57
https://kosovapost.net/gjethet-e-ullirit-te-shendetshme-per-zemren-dhe-trurin-ja-si-ti-perdorni/20%Monthly2018-10-30 07:56
https://kosovapost.net/merkel-iken-kush-jane-pretendentet-kryesore-per-postin-e-saj/20%Monthly2018-10-30 07:47
https://kosovapost.net/kompromiset-mundesi-te-vetme-per-konsensus-ne-dialog/20%Monthly2018-10-30 07:41
https://kosovapost.net/pushteti-dhe-opozita-te-percare-ia-mesyjne-seances-per-dialogun/20%Monthly2018-10-30 07:37
https://kosovapost.net/khabib-kerkon-te-mposhte-idhullin-dhe-te-futet-ne-histori/20%Monthly2018-10-30 07:32
https://kosovapost.net/keto-jane-frutat-qe-mbajne-melcine-tuaj-shendetshem/20%Monthly2018-10-30 07:23
https://kosovapost.net/shba-ka-mbetur-e-vetme-kunder-iranit-ja-deklarata-e-presidentit-iranian/20%Monthly2018-10-30 07:20
https://kosovapost.net/be-nuk-ka-date-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2018-10-30 07:15
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-28/20%Monthly2018-10-30 07:11
https://kosovapost.net/notat-e-lojtareve-lazio-inter/20%Monthly2018-10-29 22:45
https://kosovapost.net/iran-shba-e-varur-nga-sanksionet/20%Monthly2018-10-29 22:30
https://kosovapost.net/meksika-do-te-shkoje-ne-nje-referendum-mbi-koston-e-larte-te-aeroportit-populli-duhet-te-vendos/20%Monthly2018-10-29 22:29
https://kosovapost.net/macron-merkel-nje-lidere-e-jashtezakonshme/20%Monthly2018-10-29 22:07
https://kosovapost.net/periudha-e-lopetegui-ne-real-madrid-zgjati-4-muaj/20%Monthly2018-10-29 22:02
https://kosovapost.net/hillary-clinton-do-doja-te-behesha-presidente/20%Monthly2018-10-29 21:36
https://kosovapost.net/ambasadorja-turke-ne-prishtine-republika-e-turqise-sot-nje-burim-shprese-per-te-gjithe-popujt-vellezer/20%Monthly2018-10-29 21:32
https://kosovapost.net/a-do-te-diskutohet-ne-paris-per-marreveshjen-finale-mes-kosoves-dhe-serbise-flet-vuciq/20%Monthly2018-10-29 21:09
https://kosovapost.net/a-ka-grupacione-brenda-ldk-se-pergjigjet-lumir-abdixhiku/20%Monthly2018-10-29 21:06
https://kosovapost.net/kusari-lila-me-serbine-nuk-duhet-te-diskutohet-per-ndryshim-te-kufijve/20%Monthly2018-10-29 20:42
https://kosovapost.net/kosoven-po-e-bankroton-politika-diletante/20%Monthly2018-10-29 20:30
https://kosovapost.net/fotot-e-kafsheve-qe-vertetojne-se-nuk-ka-asgje-si-dashuria-e-nenes/20%Monthly2018-10-29 21:02
https://kosovapost.net/inter-kerkon-palacios/20%Monthly2018-10-29 20:07
https://kosovapost.net/tahiri-thaci-ka-filluar-te-terhiqet-nga-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-29 19:52
https://kosovapost.net/po-vazhdon-degradimi-i-pyjeve-ne-kosove-ja-%d2%abfare-pritet-te-ndodh/20%Monthly2018-10-29 19:44
https://kosovapost.net/haziri-se-di-a-do-ti-lejohet-vizita-ne-bujanoc-per-28-nentor/20%Monthly2018-10-29 19:37
https://kosovapost.net/ozil-pergjigjet-per-kritiket-qe-e-quajne-te-lazdruar/20%Monthly2018-10-29 19:17
https://kosovapost.net/shume-verejtje-per-projektligjin-per-mbrojtjen-e-femijeve/20%Monthly2018-10-29 19:10
https://kosovapost.net/zyrtari-i-be-se-ia-ben-te-qarte-serbise-se-ska-anetaresim-pa-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-29 18:55
https://kosovapost.net/halil-kastrati-ka-nje-lajm-te-mire-per-familjet-e-varfra-28-shtepi-per-festen-e-28-nentorit/20%Monthly2018-10-29 18:42
https://kosovapost.net/obsh-mbi-90-e-femijeve-thithin-ajer-toksik/20%Monthly2018-10-29 18:29
https://kosovapost.net/halil-kastrati-pergjigjet-nese-planifikon-qe-te-hyje-ne-politike/20%Monthly2018-10-29 18:20
https://kosovapost.net/barcelona-merr-vendim-befasues-per-dembele/20%Monthly2018-10-29 18:06
https://kosovapost.net/murati-shqetesuese-rritja-e-shpenzimeve-per-udhetimet-e-deputeteve/20%Monthly2018-10-29 17:55
https://kosovapost.net/pak-shprese-se-politika-kosovare-mund-te-bashkohet-rreth-dialogut/20%Monthly2018-10-29 17:37
https://kosovapost.net/beqaj-flet-per-perplasjet-ne-deget-e-pdk-se/20%Monthly2018-10-29 17:27
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-behet-elegante-ja-cfare-rroba-do-te-blejne/20%Monthly2018-10-29 17:16
https://kosovapost.net/hoti-eshte-e-pandershme-qe-koalicioni-i-pakices-te-fajesoje-opoziten/20%Monthly2018-10-29 17:01
https://kosovapost.net/gashi-konfirmon-doreheqjen-nga-kreu-i-bordit-te-akp-se/20%Monthly2018-10-29 16:56
https://kosovapost.net/kosova-shenon-fitore-te-madhe-ndaj-zvicres/20%Monthly2018-10-29 15:38
https://kosovapost.net/disa-menyra-praktike-per-largimin-e-aromes-se-pakendeshme-te-gojes/20%Monthly2018-10-29 15:34
https://kosovapost.net/pas-milaim-zekes-neser-para-gjykates-edhe-deputeti-ramiz-kelmendi-per-vjedhje-rryme/20%Monthly2018-10-29 15:34
https://kosovapost.net/lirohet-nga-burgu-sabit-pacolli-ish-anetar-i-akr-se/20%Monthly2018-10-29 15:24
https://kosovapost.net/isa-mustafa-takohet-me-ambasadorin-gjerman-ja-cka-biseduan/20%Monthly2018-10-29 15:14
https://kosovapost.net/khabib-takohet-me-tayyip-erdogan-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-29 15:06
https://kosovapost.net/kjo-eshte-zgjidhja-ideale-per-aromat-e-pakendshme-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-29 14:51
https://kosovapost.net/mos-i-humbisni-keto-jane-5-efektet-e-magjishme-te-hudhres/20%Monthly2018-10-29 14:43
https://kosovapost.net/rama-fsk-do-te-jete-e-dobishme-per-sigurine-ne-vend-dhe-me-gjere/20%Monthly2018-10-29 14:39
https://kosovapost.net/reali-ndodhet-ne-krize-ronaldo-flet-per-perezin-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-29 14:43
https://kosovapost.net/rama-jemi-te-vendosur-per-tranzicionin-e-fsk-se-do-te-punojme-me-faktorin-nderkombetar/20%Monthly2018-10-29 14:29
https://kosovapost.net/kastrati-ia-dorezon-kredencialet-presidentit-te-sllovenise/20%Monthly2018-10-29 14:17
https://kosovapost.net/me-ne-fund-ronaldo-tregon-arsyen-e-vertete-te-largimit-nga-reali/20%Monthly2018-10-29 14:16
https://kosovapost.net/nis-rrugetimin-11-mije-km-treni-i-mallrave-belgjike-kine/20%Monthly2018-10-29 14:15
https://kosovapost.net/forcohet-leku-bien-euro-dollari-dhe-funta-britanike/20%Monthly2018-10-29 13:59
https://kosovapost.net/pas-contes-reali-ne-janar-do-te-transferoje-keta-dy-super-lojtare/20%Monthly2018-10-29 13:53
https://kosovapost.net/pyllezohen-300-hektare-toke-pyjore/20%Monthly2018-10-29 13:49
https://kosovapost.net/deklaratat-e-haradinajt-per-trepcen-dhe-ujmanin-reagon-gjuriq/20%Monthly2018-10-29 13:42
https://kosovapost.net/te-gjithe-e-prisnin-ne-madrid-por-shikoni-ku-ndodhet-tani-antonio-conte/20%Monthly2018-10-29 13:34
https://kosovapost.net/analiza-e-doreheqjes-ditet-e-fundit-te-angela-merkelit/20%Monthly2018-10-29 13:15
https://kosovapost.net/ministri-recica-takon-te-riatdhesuarit-perfitues-te-programit-te-vetepunesimit/20%Monthly2018-10-29 12:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-ilaci-natyral-qe-sheron-dhimbjet-e-kokes/20%Monthly2018-10-29 12:51
https://kosovapost.net/marredheniet-bilaterale-kosove-gjermani-ne-nivel-te-shkelqyer/20%Monthly2018-10-29 12:42
https://kosovapost.net/vuciq-i-frikesohet-ushtrise-se-kosoves-destabilizon-rajonin/20%Monthly2018-10-29 12:11
https://kosovapost.net/conte-udheton-drejt-londres-neser-pritet-zyrtarizimi-tek-reali/20%Monthly2018-10-29 12:08
https://kosovapost.net/kuvendi-mbane-seance-te-jashtezakonshme/20%Monthly2018-10-29 12:39
https://kosovapost.net/veseli-thirrje-per-politikanet-lereni-inatet-mos-i-krijoni-kushte-vuciqit-te-tregohet-i-moderuar/20%Monthly2018-10-29 11:58
https://kosovapost.net/zbulohen-burime-te-reja-nafte-ne-norvegji/20%Monthly2018-10-29 11:49
https://kosovapost.net/putini-nderon-vuciqin-me-dekoraten-me-te-larte-ruse/20%Monthly2018-10-29 12:04
https://kosovapost.net/si-ta-pastroni-ujin-nga-klori-me-metoda-natyrale/20%Monthly2018-10-29 11:41
https://kosovapost.net/fabrizi-beogradi-e-prishtina-te-merren-vesh-pa-nderhyre-nga-jashte/20%Monthly2018-10-29 11:37
https://kosovapost.net/thaci-e-meta-arrijne-ne-stamboll-per-inaugurimin-e-aeroportit-te-ri/20%Monthly2018-10-29 11:32
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-flet-per-ceshtjen-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-29 11:21
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-i-kthehet-evropes-ja-ne-cilin-ekip/20%Monthly2018-10-29 11:17
https://kosovapost.net/haradinaj-i-bindur-para-nderrimit-te-moteve-do-te-marrim-lajm-pozitiv-per-vizat/20%Monthly2018-10-29 11:26
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-nese-vuani-nga-diabeti/20%Monthly2018-10-29 10:59
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-po-kthehet-ne-evrope-do-te-befasoheni-te-cili-ekip-do-te-luaj/20%Monthly2018-10-29 10:54
https://kosovapost.net/diabeti-zgjidhja-gjendet-tek-ushqimi/20%Monthly2018-10-29 10:44
https://kosovapost.net/ahmeti-ia-thote-ne-sy-haradinajt-do-te-punojme-per-ta-rrezuar-qeverine-tuaj/20%Monthly2018-10-29 11:21
https://kosovapost.net/vuk-jeremiq-zbulon-kohen-kur-do-te-arrihet-marreveshja-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-29 10:31
https://kosovapost.net/dorehiqet-angela-merkel/20%Monthly2018-10-29 09:53
https://kosovapost.net/aksident-zingjiror-tek-menza-e-studenteve-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-29 09:46
https://kosovapost.net/deklarohet-i-pafajshem-milaim-zeka/20%Monthly2018-10-29 10:22
https://kosovapost.net/veseli-kerkon-pergjegjesi-per-mbrojtjen-e-territorit/20%Monthly2018-10-29 09:31
https://kosovapost.net/erdogan-hapja-historike-e-aeroportit-simbol-i-suksesit-gjate-95-viteve-te-kaluara/20%Monthly2018-10-29 10:20
https://kosovapost.net/zyrtare-sapo-u-shkarkua-trajneri-i-njohur/20%Monthly2018-10-29 09:18
https://kosovapost.net/te-gjitha-genjeshtrat-e-politikaneve-per-vizat/20%Monthly2018-10-29 09:14
https://kosovapost.net/thaci-udhetoi-ne-stamboll-merr-pjese-ne-hapjen-e-aeroportit-te-ri/20%Monthly2018-10-29 10:27
https://kosovapost.net/nderi-per-te-hyre-ne-histori-si-nje-vend-qe-ndane-buken-dhe-shtepine-me-te-shtypurit-na-mjafton-neve/20%Monthly2018-10-29 08:35
https://kosovapost.net/keto-jane-perimet-qe-largojne-fryrjen-e-barkut/20%Monthly2018-10-29 08:40
https://kosovapost.net/trump-nuk-di-te-mbylle-cadren-ja-cfare-ndodhi-video/20%Monthly2018-10-29 08:12
https://kosovapost.net/nese-nuk-realizohen-kerkesat-e-sbashk-ut-ne-nentor-do-te-kete-greve/20%Monthly2018-10-29 08:06
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-4/20%Monthly2018-10-29 08:03
https://kosovapost.net/me-shume-se-10-shtete-te-be-se-jane-kunder-liberalizimit/20%Monthly2018-10-29 08:14
https://kosovapost.net/koalicioni-ne-telashe-seancat-e-pranveres-ende-te-pa-perfunduara/20%Monthly2018-10-29 07:50
https://kosovapost.net/koalicioni-ne-bllokade-seancat-e-kuvendit-mbesin-te-paperfunduara/20%Monthly2018-10-29 07:40
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-vizat-keto-jane-shtetet-kunder-liberalizimit/20%Monthly2018-10-29 07:38
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbledh-kryesine-sot-per-kete-qellim/20%Monthly2018-10-29 07:08
https://kosovapost.net/ldk-therret-seance-te-jashtezakonshme-kryesia-e-kuvendit-mblidhet-sot/20%Monthly2018-10-29 07:02
https://kosovapost.net/ne-serbi-asociacionin-e-shohin-si-republika-serbe-minus/20%Monthly2018-10-28 22:32
https://kosovapost.net/ja-cfare-temperaturash-na-presin-kete-jave/20%Monthly2018-10-28 22:21
https://kosovapost.net/premtimi-qe-nuk-u-realizua-asnjehere-nga-shpend-ahmeti/20%Monthly2018-10-28 22:13
https://kosovapost.net/isa-mustafa-mbledh-kryesine-e-partise-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-28 21:58
https://kosovapost.net/a-mund-te-gjesh-ate-qe-eshte-e-gabuar-me-keto-foto/20%Monthly2018-10-28 21:54
https://kosovapost.net/cooper-nese-ka-korrigjim-kufijsh-te-gjithe-duhet-ta-dine-e-te-pajtohen/20%Monthly2018-10-28 21:23
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-fundit-presidenciale-ne-gjeorgji/20%Monthly2018-10-28 20:55
https://kosovapost.net/ka-prova-te-besueshme-se-ushqimi-organik-parandalon-kancerin/20%Monthly2018-10-28 20:52
https://kosovapost.net/rusia-do-ti-pergjigjet-shba-se-lidhur-me-traktatin-e-armeve-berthamore/20%Monthly2018-10-28 20:46
https://kosovapost.net/namazi-i-udhetarit-studim-akademik-i-mbeshtetur-ne-argumente/20%Monthly2018-10-28 20:42
https://kosovapost.net/olsi-jazexhi-komenton-viziten-e-benjamin-netanjahut-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-28 20:38
https://kosovapost.net/valverde-i-del-ne-perkrahje-lopeteguit-ndersa-shprehet-i-lumtur-per-fitoren-ne-el-clasico/20%Monthly2018-10-28 20:04
https://kosovapost.net/presidenti-i-indonezise-denon-sulmin-ndaj-gazes-qe-demtoi-spitalin-indonezian/20%Monthly2018-10-28 19:52
https://kosovapost.net/byreku-dhe-pogacja-ndikojne-negativisht-ne-zhvillimin-e-trurit/20%Monthly2018-10-28 19:45
https://kosovapost.net/deputetet-e-zhytur-ne-lluks-nje-dreke-e-paguajne-4-mije-euro-me-taksat-e-qytetareve/20%Monthly2018-10-28 18:54
https://kosovapost.net/merkel-nuk-do-te-jape-doreheqje-ne-rast-se-humb-zgjedhjet-ne-hese/20%Monthly2018-10-28 18:44
https://kosovapost.net/mjeku-i-qkukse-tregon-se-si-duhet-trajtuar-kanceri-i-zorreve/20%Monthly2018-10-28 18:44
https://kosovapost.net/cmenduria-po-ndodh-ne-ndeshjen-milan-sampdoria/20%Monthly2018-10-28 18:35
https://kosovapost.net/lekaj-nenshkruan-marreveshje-bashkepunimi-me-turqine/20%Monthly2018-10-28 18:07
https://kosovapost.net/tahiri-vetevendosje-dhe-lista-serbe-i-kundershtojne-fuqishem-reformat-ne-drejtesi/20%Monthly2018-10-28 18:05
https://kosovapost.net/kadri-veseli-urgjentisht-te-bashkohemi-per-dialog/20%Monthly2018-10-28 18:18
https://kosovapost.net/haradinaj-kurr-nuk-kam-shkuar-ne-xhami-per-lutje/20%Monthly2018-10-28 17:41
https://kosovapost.net/barcelona-manita-realit-per-te-marre-kreun-video/20%Monthly2018-10-28 17:27
https://kosovapost.net/pacolli-serbia-mbetet-e-burgosur-ne-te-kaluaren-e-vet-te-turpshme/20%Monthly2018-10-28 17:04
https://kosovapost.net/nje-super-barcelone-ne-pjesen-e-pare-te-ndeshjes-kunder-realit/20%Monthly2018-10-28 17:01
https://kosovapost.net/neser-fillon-debati-mbi-hartimin-e-amendamenteve/20%Monthly2018-10-28 16:53
https://kosovapost.net/befasi-a-po-rikthehet-fabregas-tek-arsenali/20%Monthly2018-10-28 16:41
https://kosovapost.net/studim-mesimi-me-libra-te-shtypur-me-i-suksesshem-se-ai-elektronik/20%Monthly2018-10-28 16:20
https://kosovapost.net/draft-statuti-i-asociacionit-ende-nuk-i-eshte-dorezuar-be-se/20%Monthly2018-10-28 16:16
https://kosovapost.net/konferenca-e-pazakonte-e-veselit-iu-drejtohet-qytetareve-te-dielen/20%Monthly2018-10-28 16:01
https://kosovapost.net/ky-person-pi-300-gota-caji-ne-dite/20%Monthly2018-10-28 15:49
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-thacin-ja-cfare-e-pret-ne-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-28 15:24
https://kosovapost.net/autobusi-me-pasagjere-bie-ne-lum-nga-60-metra-lartesi/20%Monthly2018-10-28 14:46
https://kosovapost.net/neser-inaugurohet-aeroporti-i-ri-i-stambollit-qe-synon-te-kthehet-ne-aeroportin-me-te-madh-ne-bote/20%Monthly2018-10-28 14:30
https://kosovapost.net/uthulla-e-hudhres-ilac-per-sheqer-ne-gjak-kolesterol-yndyre-ne-gjak-dhe-tension-te-larte/20%Monthly2018-10-28 14:17
https://kosovapost.net/tregu-i-kosoves-me-produkte-made-in-serbia/20%Monthly2018-10-28 13:46
https://kosovapost.net/sa-ore-gjume-i-duhen-njeriut/20%Monthly2018-10-28 13:42
https://kosovapost.net/cilat-shtete-jane-kunder-liberalizimit-te-vizave-sipas-vetevendosjes/20%Monthly2018-10-28 13:28
https://kosovapost.net/bie-ne-stadium-helikopteri-i-pronarit-te-klubit-anglez/20%Monthly2018-10-28 13:14
https://kosovapost.net/vjehrri-ne-podujeve-e-rreh-rejen-e-tij/20%Monthly2018-10-28 12:48
https://kosovapost.net/cana-flet-per-skuadren-e-zemres-ja-cila-eshte-ajo/20%Monthly2018-10-28 12:13
https://kosovapost.net/zeka-nuk-kursen-as-bashkepartiakun-e-tij-bilall-sherifi-e-avdullah-hoti-i-ldk-se-po-i-keqperdorin-veturat-zyrtare/20%Monthly2018-10-28 12:07
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-aakse-i-qon-selam-opozites-kot-e-keni-mandatin-do-ta-cojme-deri-ne-fund/20%Monthly2018-10-28 11:44
https://kosovapost.net/shkelqejne-lenjani-dhe-seferi/20%Monthly2018-10-28 11:35
https://kosovapost.net/per-gruan-e-zhdukur-ne-kacanik-zbardhen-detaje-te-reja/20%Monthly2018-10-28 11:29
https://kosovapost.net/maqedonia-ne-vendin-e-fundit-ne-evrope-sipas-cilesise-se-jeteses/20%Monthly2018-10-28 11:18
https://kosovapost.net/barcelona-real-madrid-kesaj-radhe-shume-ndryshe/20%Monthly2018-10-28 11:10
https://kosovapost.net/rama-e-mbajti-premtimin-heq-kravaten-sic-dha-fjalen/20%Monthly2018-10-28 11:08
https://kosovapost.net/pershkallezohet-situata-pas-ngjarjes-ne-sinagogen-tree-of-life-ne-amerike/20%Monthly2018-10-28 10:55
https://kosovapost.net/prestigjiozja-amerikane-lonely-planet-shqiperia-nder-10-destinacionet-per-tu-vizituar-ne-2019/20%Monthly2018-10-28 10:50
https://kosovapost.net/tome-gashi-gjeneral-sylejman-selimi-nuk-mund-te-blihet-jo/20%Monthly2018-10-28 10:29
https://kosovapost.net/jane-identifikuar-vendet-me-jetegjatesine-me-te-gjate-te-qytetareve-te-tyre/20%Monthly2018-10-28 10:25
https://kosovapost.net/qytetaret-kerkojne-qe-bileta-mujore-e-autobuseve-ne-prishtine-te-vleje-per-te-gjithe-operatoret/20%Monthly2018-10-28 10:05
https://kosovapost.net/hetimi-i-fbi-se-ne-tesla/20%Monthly2018-10-28 10:02
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-jashtem-rus-shba-pergatitet-per-lufte/20%Monthly2018-10-28 09:58
https://kosovapost.net/lladrovci-ne-drenas-sundon-ligji-o-isa-xhemajlaj/20%Monthly2018-10-28 09:36
https://kosovapost.net/brenda-dy-javesh-ministria-e-kultures-zhvendoset-ne-prizren/20%Monthly2018-10-28 09:03
https://kosovapost.net/kete-shtet-te-evropes-ne-mengjesin-e-sotem-e-mbuloj-bora/20%Monthly2018-10-28 08:59
https://kosovapost.net/borxhin-milionesh-ndaj-bechtel-enkas-qeveria-planifikon-ta-kryeje-ne-vitin-qe-vjen/20%Monthly2018-10-28 08:53
https://kosovapost.net/marmalata-e-shijshme-e-ftoit-si-ta-pergatisni-vete-ne-shtepi-2/20%Monthly2018-10-28 08:45
https://kosovapost.net/kunder-rrudhave-ne-balle-metodat-natyrale-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-28 08:20
https://kosovapost.net/marmalata-e-shijshme-e-ftoit-si-ta-pergatisni-vete-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-28 08:17
https://kosovapost.net/prestigjiozja-franceze-shkruan-per-krimet-e-luftes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-28 07:48
https://kosovapost.net/sot-dita-nisi-ndryshe-nga-te-tjerat-kjo-eshte-arsye/20%Monthly2018-10-28 07:25
https://kosovapost.net/halil-kastrati-fton-thacin-e-haradinajn-ti-bashkohen-aksionit-te-tij-humanitar/20%Monthly2018-10-27 21:56
https://kosovapost.net/xhemajlaj-kritikon-lladrovcin-e-quan-monark/20%Monthly2018-10-27 21:31
https://kosovapost.net/ky-ilac-qe-po-e-merrni-per-tension-shkakton-kancer/20%Monthly2018-10-27 21:07
https://kosovapost.net/kroatet-bejne-reportazh-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-27 20:40
https://kosovapost.net/kush-ishin-myftite-e-kosoves-nga-47-ta-e-deri-me-sot/20%Monthly2018-10-27 20:25
https://kosovapost.net/veseli-flet-edhe-per-thacin-thote-se-mitrovica-eshte-e-shenjte/20%Monthly2018-10-27 19:48
https://kosovapost.net/erdogan-perderisa-nuk-ndermerret-iniciative-politike-dhe-diplomatike-tragjedia-ne-siri-do-te-perkeqesohet/20%Monthly2018-10-27 19:31
https://kosovapost.net/ja-si-mbeti-i-varur-ne-vinc-per-dy-ore-punetori-i-bechtel-enkas-foto/20%Monthly2018-10-27 19:03
https://kosovapost.net/putin-zgjidhja-ne-siri-e-mundur-vetem-permes-diplomacise/20%Monthly2018-10-27 18:57
https://kosovapost.net/merkel-jemi-te-gatshem-te-bejme-gjithcka-te-mundur-per-nje-armepushim-te-qendrueshem/20%Monthly2018-10-27 18:47
https://kosovapost.net/mesoni-shkaqet-pse-keni-gjakderdhje-nga-hunda/20%Monthly2018-10-27 18:34
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kryesia-e-bik-ut-qe-u-miratua-sot/20%Monthly2018-10-27 18:26
https://kosovapost.net/partia-e-shpend-ahmetit-reagon-ndaj-vetevendosjes/20%Monthly2018-10-27 18:08
https://kosovapost.net/luksi-per-vetura-e-orendi-ne-qeveri-nuk-do-te-ndalet-as-vitin-e-ardhshem/20%Monthly2018-10-27 17:50
https://kosovapost.net/kengetarja-e-famshme-konvertohet-ne-islam-nderron-edhe-emrin/20%Monthly2018-10-27 17:27
https://kosovapost.net/familja-qe-po-kerkon-azil-ne-zvicer-po-jeton-qe-shtate-jave-ne-zonen-transit-te-aeroportit/20%Monthly2018-10-27 17:19
https://kosovapost.net/neser-nderron-ora-2018-do-jete-viti-i-fundit-i-ketij-procesi/20%Monthly2018-10-27 16:56
https://kosovapost.net/nora-gjakova-fiton-medaljen-e-arte-ne-abu-dhabi/20%Monthly2018-10-27 16:48
https://kosovapost.net/limaj-i-hyne-ne-hise-pdk-se-lyp-vote-ne-bastionin-e-saj-me-te-fuqishem/20%Monthly2018-10-27 16:22
https://kosovapost.net/pergatituni-per-acar-bore-e-madhe-po-vjen-ne-kosove/20%Monthly2018-10-27 16:00
https://kosovapost.net/zvicrra-deboj-pas-20-vitesh-qendrimi-shtetasin-nga-kosova/20%Monthly2018-10-27 15:46
https://kosovapost.net/miku-i-thacit-abuzon-me-detyren-si-kryesues-bordi-i-ujesjellesit-ne-diten-e-fundit-te-mandatit-bene-kete-veprim/20%Monthly2018-10-27 15:39
https://kosovapost.net/anulohen-mbi-100-fluturime-per-kete-arsye/20%Monthly2018-10-27 15:22
https://kosovapost.net/pacolli-kam-shtruar-dreka-e-darka-per-ti-bere-bashke-kurtin-dhe-mustafen/20%Monthly2018-10-27 15:08
https://kosovapost.net/vv-ja-me-akuza-te-reja-per-partine-e-shpend-ahmetit/20%Monthly2018-10-27 14:37
https://kosovapost.net/pas-20-vitesh-zvicra-debon-kosovarin-e-ndan-ate-nga-familja/20%Monthly2018-10-27 14:34
https://kosovapost.net/pacolli-akr-eshte-parti-qe-punon-per-interesat-e-qytetareve/20%Monthly2018-10-27 14:19
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-decan-flet-per-ushtrine-e-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-27 14:07
https://kosovapost.net/feronikeli-rigjen-rrugen-e-fitores-prishtina-vazhdon-me-forme-te-larte/20%Monthly2018-10-27 14:02
https://kosovapost.net/shala-kerkon-nga-bizneset-ti-pajisin-produktet-me-treguesin-e-origjines/20%Monthly2018-10-27 13:51
https://kosovapost.net/nje-prokuror-po-e-heton-haradinajn-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-27 13:37
https://kosovapost.net/bahtiri-mos-ma-prekni-mitrovicen-dhe-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-27 13:32
https://kosovapost.net/bahtiri-hashim-thaci-ta-harroje-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2018-10-27 13:17
https://kosovapost.net/lendimi-i-gjashte-punetoreve-te-bechtel-enka-dalin-detaje-te-reja/20%Monthly2018-10-27 13:15
https://kosovapost.net/afp-liqeni-i-ujmanit-ujerat-e-trazuara-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-10-27 13:12
https://kosovapost.net/berlusconi-e-fajeson-gattuson-per-deshtimet-e-milanit-me-ben-te-vuaj/20%Monthly2018-10-27 12:57
https://kosovapost.net/bayern-munich-i-shkon-mainzit-te-pamposhtur-ne-shtepi-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-10-27 12:31
https://kosovapost.net/trajnohen-per-pune-ne-kosove-por-synojne-be-ne/20%Monthly2018-10-27 12:18
https://kosovapost.net/nba-golden-state-warriors-e-vazhdon-serine-e-fitoreve/20%Monthly2018-10-27 12:11
https://kosovapost.net/ne-itali-liqeni-i-famshem-lago-azzurro-eshte-zhdukur/20%Monthly2018-10-27 12:01
https://kosovapost.net/shprese-e-re-per-nje-zgjidhje-ne-siri-per-here-te-pare-takohen-se-bashku-lideret-e-rusise-gjermanise-turqise-dhe-frances/20%Monthly2018-10-27 11:44
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-mund-te-kerkohet-liberalizimi-i-vizave-nese-vazhdojme-ta-ndotim-ambientin/20%Monthly2018-10-27 11:27
https://kosovapost.net/ylli-i-kosoves-po-shkelqen-ne-holande/20%Monthly2018-10-27 11:07
https://kosovapost.net/kosova-e-vershuar-nga-mallrat-made-in-serbia/20%Monthly2018-10-27 10:53
https://kosovapost.net/vajza-kater-vjecare-qe-mbijetoi-12-dite-ne-mal-mes-arinjve-dhe-ujqerve-foto/20%Monthly2018-10-27 11:01
https://kosovapost.net/hoxhaj-mund-te-kete-zgjedhje-ne-2019-tentimi-per-rrezimin-e-qeverise-absurd/20%Monthly2018-10-27 10:37
https://kosovapost.net/lagjet-e-prishtines-qe-nuk-do-te-kene-uje-deri-ne-oren-16/20%Monthly2018-10-27 10:27
https://kosovapost.net/okb-i-ben-thirrje-rusise-te-ndihmoje-arritjen-e-paqes-ne-siri/20%Monthly2018-10-27 10:19
https://kosovapost.net/gojkoviq-serbia-nuk-e-njeh-kosoven-ne-shkembim-me-disa-karrota/20%Monthly2018-10-27 10:07
https://kosovapost.net/pd-xhafa-u-largua-qe-te-heshte-saimiri/20%Monthly2018-10-27 09:48
https://kosovapost.net/sot-votohet-per-kryetarin-e-bashkesise-islame-te-kosoves/20%Monthly2018-10-27 09:33
https://kosovapost.net/tete-deputetet-e-perjashtuar-ne-kuvend-si-te-pavarur/20%Monthly2018-10-27 09:25
https://kosovapost.net/kosova-e-pandalshme-ne-abu-dhabi-triumfon-edhe-distria-krasniqi/20%Monthly2018-10-27 12:05
https://kosovapost.net/rreth-37-mije-veterane-marrin-pensione-por-ende-nuk-dihet-numri-i-luftetareve-te-vertete/20%Monthly2018-10-27 08:57
https://kosovapost.net/pensionistet-do-te-marrin-nga-15-deri-ne-34-euro-me-shume-ne-muaj/20%Monthly2018-10-27 08:52
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-kam-pranuar-oferta-marramendese-por-askush-nuk-ta-jep-respektin-si-vendi-yt/20%Monthly2018-10-27 08:42
https://kosovapost.net/krijimi-i-ushtrise-se-kosoves-vjen-reagimi-i-rusise/20%Monthly2018-10-27 08:29
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-hani-ushqim-ne-tavolinen-e-punes/20%Monthly2018-10-27 08:17
https://kosovapost.net/pse-po-rritet-cmimi-i-naftes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-27 08:07
https://kosovapost.net/rrefehet-maldini-kete-pozite-e-synon-milan-ne-serie-a/20%Monthly2018-10-27 07:52
https://kosovapost.net/majko-te-kalosh-kufirin-kosove-shqiperi-te-duket-si-te-kalosh-kufirin-me-nje-shtet-tjeter/20%Monthly2018-10-27 07:43
https://kosovapost.net/shaqiri-cmend-serbet-kjo-eshte-kerkesa-e-tij-per-te-luajtur-ne-beograd/20%Monthly2018-10-27 07:35
https://kosovapost.net/3-vjet-qe-kur-kosova-nenshkroi-msa-ne-me-be-ne/20%Monthly2018-10-27 07:19
https://kosovapost.net/mbi-15-milione-euro-u-shpenzuan-nga-institucionet-per-vetura-luksoze/20%Monthly2018-10-27 07:11
https://kosovapost.net/kjo-po-shihet-si-zgjidhja-e-vetme-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-27 07:06
https://kosovapost.net/ja-cka-pritet-te-ndodh-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-10-27 07:02
https://kosovapost.net/%e2%80%8bne-fundjave-mot-i-ngrohte-pjeserisht-vranet/20%Monthly2018-10-27 06:54
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-takohen-me-11-nentor/20%Monthly2018-10-26 21:40
https://kosovapost.net/maroku-ndryshon-papritur-oren/20%Monthly2018-10-26 21:38
https://kosovapost.net/barca-nuk-e-ka-messin-por-ka-lojtare-tjere-te-medhenj/20%Monthly2018-10-26 21:24
https://kosovapost.net/kreu-i-nato-s-ne-serbi-kfor-i-nuk-largohet-nga-kosova/20%Monthly2018-10-26 21:16
https://kosovapost.net/zjarr-i-madh-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-26 20:56
https://kosovapost.net/pallati-i-rinise-rrezikon-te-mbetet-ne-terr-e-pa-uje-per-shkak-te-borxhit-te-papaguar/20%Monthly2018-10-26 21:53
https://kosovapost.net/facebook-bllokon-disa-llogari-me-origjine-nga-irani/20%Monthly2018-10-26 20:37
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-ne-beograd-kerkon-bashkepunim-rajonal-per-reformat-arsimore/20%Monthly2018-10-26 20:19
https://kosovapost.net/molliqaj-e-quan-koncert-protesten-e-vvse-kunder-thacit/20%Monthly2018-10-26 20:10
https://kosovapost.net/lajm-shume-i-mire-rriten-pensionet/20%Monthly2018-10-26 20:03
https://kosovapost.net/komiteti-olimpik-i-kosoves-ndan-31-mije-euro-per-bursistet-olimpik/20%Monthly2018-10-26 19:48
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-i-le-pa-fjale-te-pranishmit-flet-frengjisht/20%Monthly2018-10-26 19:41
https://kosovapost.net/ministri-lekaj-i-le-50-euro-bakshish-defaxhiut-gjate-perurimit-te-nje-rruge/20%Monthly2018-10-26 19:20
https://kosovapost.net/lendet-e-pakryera-te-eulex-it-pritet-qe-deri-ne-fund-te-viti-te-transferohen-tek-prokuroria-vendore/20%Monthly2018-10-26 19:14
https://kosovapost.net/ashley-young-kerkon-kontrate-te-re-ne-united/20%Monthly2018-10-26 19:06
https://kosovapost.net/veseli-ne-dukagjin-nuk-mund-te-kete-zhvillim-e-integrim-te-vendit-pa-besuar-ne-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-26 19:02
https://kosovapost.net/sindikatat-mbeshtesin-heqjen-e-1-majit-nga-lista-e-diteve-te-pushimit/20%Monthly2018-10-26 18:43
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-sportisja-e-njohur-diagnostifikohet-me-kete-semundje/20%Monthly2018-10-26 18:32
https://kosovapost.net/kundershtimi-i-merkel-per-ndryshimin-e-kufijve-vuciq-nuk-ia-kthej-fjalen-kancelares/20%Monthly2018-10-26 18:10
https://kosovapost.net/demaku-ndryshe-nga-sylejman-selimi-thote-se-uck-kishte-20-mije-ushtare/20%Monthly2018-10-26 18:05
https://kosovapost.net/saimir-tahiri-thyen-heshtjen-lajmeron-papritur-konference-per-media/20%Monthly2018-10-26 17:54
https://kosovapost.net/%d2%aafare-po-ndodh-mbyllet-kjo-rruge-e-kosoves/20%Monthly2018-10-26 17:45
https://kosovapost.net/me-shumice-votash-bordi-shkarkon-drejtorin-e-akp-se-ekrem-hajdari/20%Monthly2018-10-26 17:37
https://kosovapost.net/rruga-nacionale-kacanik-hani-i-elezit-bllokohet-perkohesisht/20%Monthly2018-10-26 17:20
https://kosovapost.net/serbia-e-gatshme-ti-bashkohet-projektit-rrjedha-turke/20%Monthly2018-10-26 17:13
https://kosovapost.net/ska-me-dilema-ja-kur-kthehet-ora/20%Monthly2018-10-26 16:55
https://kosovapost.net/bik-neser-voton-myftiun-e-ri/20%Monthly2018-10-26 16:54
https://kosovapost.net/limaj-zona-ekonomike-ne-suhareke-perfiton-edhe-prizreni/20%Monthly2018-10-26 16:46
https://kosovapost.net/insistimin-e-ldk-se-per-seance-kunder-korrigjimit-te-kufirit-pdk-ja-po-e-sheh-si-ikje-nga-pergjegjesia/20%Monthly2018-10-26 16:34
https://kosovapost.net/leibovich-tregon-pse-izraeli-nuk-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-10-26 16:22
https://kosovapost.net/lojtaret-e-liverpool-kane-zgjedhur-me-vota-zevendes-kapitenin/20%Monthly2018-10-26 16:14
https://kosovapost.net/emerohet-presidenti-i-ri-26-vjecar-i-interit/20%Monthly2018-10-26 14:55
https://kosovapost.net/mesoni-se-cfare-demton-stresi-tek-femijet/20%Monthly2018-10-26 14:49
https://kosovapost.net/kurti-dhe-kusari-lila-shfaqen-te-afert-ne-publik-a-po-i-bashkohet-alternativa-vv-se/20%Monthly2018-10-26 14:36
https://kosovapost.net/putini-ftohet-zyrtarisht-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2018-10-26 14:21
https://kosovapost.net/bakayoko-lojtari-me-i-dobet-ne-humbjen-e-milanit-nga-betisi/20%Monthly2018-10-26 14:09
https://kosovapost.net/qkuk-pasurohet-me-nje-aparature-te-re-per-personat-qe-vuajn-nga-zemra/20%Monthly2018-10-26 13:51
https://kosovapost.net/tahiri-drejtesia-nuk-do-te-jete-me-barre-per-bizneset-dhe-ekonomine/20%Monthly2018-10-26 13:46
https://kosovapost.net/deshtimi-i-madh-i-behgjet-pacollit-vetem-nje-njohje-kete-vit/20%Monthly2018-10-26 13:37
https://kosovapost.net/kosova-e-serbia-arrijne-marreveshje-per-te-pagjeturit/20%Monthly2018-10-26 13:39
https://kosovapost.net/bolton-shba-e-mbeshtet-integritetin-territorial-te-gjeorgjise/20%Monthly2018-10-26 13:32
https://kosovapost.net/psd-ja-fton-ne-interpelance-ministrin-skender-recica/20%Monthly2018-10-26 12:58
https://kosovapost.net/cfare-eshte-psoriaza-dhe-si-trajtohet/20%Monthly2018-10-26 12:44
https://kosovapost.net/bie-numri-i-azilkerkuesve-kosovare-ne-be-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-26 12:46
https://kosovapost.net/ja-cfare-thote-ish-presidenti-i-realit-per-ronaldon/20%Monthly2018-10-26 12:31
https://kosovapost.net/haradinaj-diplomatit-amerikan-ia-beme-te-qarte-se-nuk-e-pranojme-ndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2018-10-26 12:24
https://kosovapost.net/de-gea-te-juventusi-si-transferim-i-lire/20%Monthly2018-10-26 12:09
https://kosovapost.net/njazi-thaci-zgjidhet-drejtor-i-kek-ut/20%Monthly2018-10-26 13:10
https://kosovapost.net/pas-shqiperise-te-mbyllen-lojerat-e-fatit-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-10-26 11:32
https://kosovapost.net/aliu-dashuria-e-kryeministrit-per-natyren-nuk-ka-dhene-rezultate/20%Monthly2018-10-26 11:35
https://kosovapost.net/befason-djali-i-messit-tregon-se-cilin-eshte-ekipi-favorit-i-tij/20%Monthly2018-10-26 10:42
https://kosovapost.net/inzaghi-fluturon-nga-gezimi-mbremja-ne-marseille-do-te-mbahet-mend-gjate/20%Monthly2018-10-26 10:20
https://kosovapost.net/veseli-tregon-arsyen-pse-kosovaret-nuk-mund-te-investojne-ne-be/20%Monthly2018-10-26 10:18
https://kosovapost.net/vlerat-dhe-begatite-e-dites-se-premte-2/20%Monthly2018-10-26 10:02
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-ka-kapacitet-te-larte-per-investime/20%Monthly2018-10-26 09:45
https://kosovapost.net/ministri-shqiptar-ne-parlamentin-malazez-flamuri-im-eshte-flamuri-shqiptar/20%Monthly2018-10-26 10:05
https://kosovapost.net/ja-si-ta-zgjidhni-problemin-me-sinuset/20%Monthly2018-10-26 09:25
https://kosovapost.net/pjesemarrja-ne-konferencen-e-paqes-ne-paris-mundesi-e-shkelqyer-e-promovimit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-26 09:14
https://kosovapost.net/google-shkarkon-dhjetra-punonjes-por-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-26 09:11
https://kosovapost.net/ja-si-e-shperblen-trajneri-klopp-shaqirin-per-paraqitjen-fantastike-ndaj-zvezdes/20%Monthly2018-10-26 09:15
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-premton-institucione-me-zyrtare-te-paster/20%Monthly2018-10-26 08:30
https://kosovapost.net/siguria-e-sherbimeve-bankare-ne-kosove-eshte-shume-e-larte/20%Monthly2018-10-26 08:22
https://kosovapost.net/atk-pezullon-nga-puna-nje-inspektor-ja-arsyeja/20%Monthly2018-10-26 08:11
https://kosovapost.net/caktohet-buxheti-per-vitin-2019/20%Monthly2018-10-26 08:10
https://kosovapost.net/inteligjenca-artificiale-do-ti-beje-njerezit-me-inteligjente-ne-te-ardhmen/20%Monthly2018-10-26 08:07
https://kosovapost.net/13-foshnje-mbesin-pa-ngrohtesine-e-nenes/20%Monthly2018-10-26 08:06
https://kosovapost.net/gjenerali-amerikan-ne-15-vitet-e-ardhshme-mundesia-e-mosmarreveshjes-me-kinen-eshte-shume-e-larte/20%Monthly2018-10-26 07:59
https://kosovapost.net/komandot-shqiptare-pjese-e-stervitjeve-me-te-madha-te-nato-s/20%Monthly2018-10-26 07:56
https://kosovapost.net/luksi-i-deputeteve-shpenzojne-mbi-112-mije-euro-per-udhetime/20%Monthly2018-10-26 07:37
https://kosovapost.net/haradinaj-paralajmeron-hetime-per-mos-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-26 07:22
https://kosovapost.net/trajneri-serb-e-ndryshova-emrin-dy-here-sepse-me-vinte-turp-nga-prejardhja-ime-serbe/20%Monthly2018-10-26 07:18
https://kosovapost.net/pamjet-me-dron-te-memorialit-te-jashareve/20%Monthly2018-10-26 07:12
https://kosovapost.net/reagimi-i-vajzes-se-sylejman-selimit-pasi-nuk-e-liruan-babain-e-saj-foto/20%Monthly2018-10-26 07:07
https://kosovapost.net/vershime-te-papritura-ne-jordani/20%Monthly2018-10-26 06:50
https://kosovapost.net/daciq-per-deklaraten-e-beyer-ne-nuk-e-japim-kosoven-per-karrota-te-be-se-video/20%Monthly2018-10-26 06:45
https://kosovapost.net/kuvendi-i-fushe-kosoves-sfidon-vendimin-e-qeverise-per-deponine-ne-harilaq/20%Monthly2018-10-26 06:40
https://kosovapost.net/legjenda-braziliane-realit-e-shihni-qe-ronaldo-nuk-zevendesohet/20%Monthly2018-10-26 06:35
https://kosovapost.net/domatet-reduktojne-rrezikun-e-perhapjes-se-kancerit-ne-stomak/20%Monthly2018-10-26 06:27
https://kosovapost.net/qeveri-e-madhe-me-suksese-te-vogla/20%Monthly2018-10-26 06:22
https://kosovapost.net/trump-fton-putin-per-vizite-ne-uashington/20%Monthly2018-10-26 06:16
https://kosovapost.net/termete-te-fuqishem-godasin-detin-jon/20%Monthly2018-10-26 06:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-12/20%Monthly2018-10-26 06:08
https://kosovapost.net/perfundojne-te-gjitha-ndeshjet-keto-jane-rezultatet-ne-europa-lige/20%Monthly2018-10-25 21:43
https://kosovapost.net/humbja-nga-real-betis-gattuso-befason-te-gjithe-me-kete-deklarate/20%Monthly2018-10-25 21:32
https://kosovapost.net/shqiptaret-prijne-ne-vitin-2017-mbi-51-mije-lejeqendrimi-ne-evrope/20%Monthly2018-10-25 21:21
https://kosovapost.net/daciq-reagon-pas-deklaratave-te-deputetit-gjerman-per-kosoven/20%Monthly2018-10-25 21:15
https://kosovapost.net/oconnell-kosova-te-beje-sistem-kredibil-te-drejtesise/20%Monthly2018-10-25 21:04
https://kosovapost.net/gucati-presim-qe-shume-shpejte-te-lirohet-edhe-sylejman-selimi/20%Monthly2018-10-25 20:54
https://kosovapost.net/rezoluta-per-shtesat-e-femijeve-bllokohet-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-25 20:50
https://kosovapost.net/jo-vetem-mbeshtetje-por-edhe-perkrahje-muftiut-ef-mr-naim-ternaves/20%Monthly2018-10-25 20:18
https://kosovapost.net/behuni-gati-kete-te-diel-ndryshon-ora/20%Monthly2018-10-25 20:10
https://kosovapost.net/kek-ut-i-duhen-mbi-800-punetore-sindikata-e-re-paralajmeron-krize-te-energjise-elektrike/20%Monthly2018-10-25 19:43
https://kosovapost.net/nga-vjen-skeptizicmi-i-institucioneve-te-kosoves-per-liberalizim-te-vizave-sivjet/20%Monthly2018-10-25 19:35
https://kosovapost.net/gjednj-fyerja-e-profetit-muhamed-nuk-eshte-liri-e-shprehjes/20%Monthly2018-10-25 18:57
https://kosovapost.net/anetaresimi-i-ballkanit-perendimor-kancelari-i-austrise-eshte-ne-interes-te-be-se/20%Monthly2018-10-25 18:55
https://kosovapost.net/kengetarja-e-njohur-konvertohet-ne-islam-poston-fotografite-me-shami/20%Monthly2018-10-25 18:50
https://kosovapost.net/demaku-e-quan-te-pergjysmuar-lirimin-e-jahirit-pa-gjeneral-sylejman-selimin/20%Monthly2018-10-25 18:49
https://kosovapost.net/hasani-thaci-urdheroi-lumezin-te-me-vihet-pas/20%Monthly2018-10-25 18:38
https://kosovapost.net/spidermani-francez-ngjitet-pa-litar-ne-nje-ndertese-te-larte-ne-londer/20%Monthly2018-10-25 18:32
https://kosovapost.net/cka-po-ndodhe-me-milanin-mposhtet-per-here-te-dyte/20%Monthly2018-10-25 18:32
https://kosovapost.net/real-betis-befason-milanin/20%Monthly2018-10-25 17:54
https://kosovapost.net/vazhdon-renia-e-papunesise-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-25 17:44
https://kosovapost.net/pushteti-qe-shantazhon-popullin/20%Monthly2018-10-25 17:25
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-mal-te-zi-kosova-nuk-varet-nga-serbia/20%Monthly2018-10-25 17:10
https://kosovapost.net/prokuroria-e-shtetit-se-shpejti-pritet-te-beje-kallezim-penal-ndaj-gani-thacit/20%Monthly2018-10-25 17:05
https://kosovapost.net/keshilli-drejtues-i-up-se-ia-vazhdon-mandatin-sekretarit-esat-kelmendi/20%Monthly2018-10-25 17:04
https://kosovapost.net/ne-kuvend-u-mbajt-tryeze-per-trajtimin-e-semundjes-se-kancerit/20%Monthly2018-10-25 16:51
https://kosovapost.net/trump-e-ftoi-per-vizite-putinin-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-10-25 16:39
https://kosovapost.net/milan-mund-ti-kthehet-fitoreve-sonte-kunder-betisit-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-10-25 16:20
https://kosovapost.net/sahle-work-zewde-behet-presidentja-e-pare-grua-e-etiopise/20%Monthly2018-10-25 16:15
https://kosovapost.net/thaci-gjykata-kushtetuese-eshte-shembull-per-te-gjithe/20%Monthly2018-10-25 16:13
https://kosovapost.net/gashi-presidenti-thaci-eshte-pajtuar-qe-mos-te-negociohet-per-kufijte/20%Monthly2018-10-25 16:01
https://kosovapost.net/citaku-i-quan-te-rinjte-heronje-qe-krijojne-vende-pune-ne-kosove/20%Monthly2018-10-25 14:37
https://kosovapost.net/vitamina-c-ka-nje-funksion-te-rendesishem-ne-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2018-10-25 14:35
https://kosovapost.net/beogradi-u-kerkon-vendeve-kontribuese-te-kfor-it-te-hapin-arkivat-per-krimet-e-shqiptareve/20%Monthly2018-10-25 15:12
https://kosovapost.net/zbardhen-pagat-e-lojtareve-ne-amerike-ibra-paguhet-me-pak-se-lojtari-shqiptar/20%Monthly2018-10-25 14:15
https://kosovapost.net/vjen-pergjigja-zyrtare-se-a-do-ta-ndertoje-milan-stadiumin-e-ri/20%Monthly2018-10-25 14:10
https://kosovapost.net/ne-kosove-per-here-te-pare-ndertohet-centrali-i-eres-nga-kompania-turke/20%Monthly2018-10-25 14:15
https://kosovapost.net/ja-cfare-demi-i-bene-stresi-kujteses-sone/20%Monthly2018-10-25 13:57
https://kosovapost.net/muhamed-salah-50-gola-ne-65-ndeshje-me-liverpoolin-ja-cfare-dhurate-merr-nga-nje-fanse/20%Monthly2018-10-25 13:53
https://kosovapost.net/kina-dergon-ne-orbite-satelitin-per-vezhgim/20%Monthly2018-10-25 13:48
https://kosovapost.net/per-emerimet-e-dyshimta-te-konsujve-flet-behgjet-pacolli/20%Monthly2018-10-25 13:43
https://kosovapost.net/kompania-cima-construction-inauguron-kompleksin-banesor-ne-mati-1/20%Monthly2018-10-25 13:38
https://kosovapost.net/deshton-edhe-njehere-perpjekja-per-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-25 13:27
https://kosovapost.net/ldk-synon-tia-ndaloje-thacit-korrigjimin-e-kufijve-me-rezolute-te-kuvendit/20%Monthly2018-10-25 13:15
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-zgjidhet-nje-presidente-femer/20%Monthly2018-10-25 13:17
https://kosovapost.net/shefi-i-nato-s-rusia-po-shkel-traktatin/20%Monthly2018-10-25 13:08
https://kosovapost.net/ldk-kerkon-seance-te-jashtezakonshme-per-ceshtjen-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-10-25 13:06
https://kosovapost.net/befason-guardiola-nuk-do-behem-kurre-trajner-i-ketyre-skuadrave/20%Monthly2018-10-25 12:50
https://kosovapost.net/haradinaj-ekonomia-e-serbise-e-ka-njohur-kosoven-tash-eshte-rendi-i-politikes/20%Monthly2018-10-25 12:38
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-stafin-shendetesore-pagat-e-tyre-do-te-rriten/20%Monthly2018-10-25 12:32
https://kosovapost.net/mediat-serbe-e-provokojne-shaqirin-shikoni-se-si-i-injoron-xherdani-video/20%Monthly2018-10-25 12:26
https://kosovapost.net/ne-spitalin-amerikan-me-31-tetor-vjen-nje-nga-doktoret-me-te-njohur-ne-evrope-foto/20%Monthly2018-10-25 13:05
https://kosovapost.net/benzema-ju-tregoj-si-eshte-te-luash-pa-ronaldon/20%Monthly2018-10-25 12:14
https://kosovapost.net/haradinaj-askush-ska-arsye-te-jete-i-frikesuar-nga-ushtria-e-kosoves/20%Monthly2018-10-25 12:11
https://kosovapost.net/kush-do-ta-kete-guximin-ti-trajtoje-trimerite-e-familjareve-te-pushtetareve/20%Monthly2018-10-25 11:35
https://kosovapost.net/deputetet-bojkotojne-kuvendin/20%Monthly2018-10-25 11:17
https://kosovapost.net/pse-neymar-e-leshoi-fushen-i-nervozuar/20%Monthly2018-10-25 11:02
https://kosovapost.net/hoxha-dhe-mcallister-vendimmarrja-per-liberalizim-te-vizave-te-pershpejtohet/20%Monthly2018-10-25 10:56
https://kosovapost.net/10-perfitimet-shendetesore-te-kanelles-qe-sheron-shume-semundje/20%Monthly2018-10-25 10:17
https://kosovapost.net/raportuesi-per-kosove-me-deklarate-te-forte-paralajmeron-destabilizim-nese-nuk-ndodh-liberalizimi/20%Monthly2018-10-25 09:53
https://kosovapost.net/rama-sfida-e-shqiperise-eshte-te-arrije-ne-10-milione-turiste-ne-4-5-vitet-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-25 09:36
https://kosovapost.net/serbia-nis-fushate-per-refuzim-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-25 09:16
https://kosovapost.net/kosova-e-ngulfatur-nga-korrupsioni/20%Monthly2018-10-25 08:55
https://kosovapost.net/mesoni-arsyen-pse-lindja-natyrale-eshte-e-rendesishme-edhe-per-foshnjen/20%Monthly2018-10-25 08:42
https://kosovapost.net/lekaj-anulon-viziten-ne-gracanice-per-nje-arsye-shume-interesante/20%Monthly2018-10-25 08:35
https://kosovapost.net/rashiq-thote-se-gjuha-e-trupit-tregon-se-vuciq-e-thaci-kane-arritur-marreveshje-per-kufijte/20%Monthly2018-10-25 08:31
https://kosovapost.net/shenjat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-gjendren-tiroide/20%Monthly2018-10-25 08:08
https://kosovapost.net/fondi-per-garantimin-e-kredive-do-te-arrije-deri-ne-50-milione-euro/20%Monthly2018-10-25 07:44
https://kosovapost.net/rafinha-tregon-arsyen-pse-nuk-festoi-per-golin-qe-shenoi-ndaj-interit-video/20%Monthly2018-10-25 07:40
https://kosovapost.net/mesohet-se-ne-cilin-klub-futbollistik-pritet-te-jete-pronar-lorik-cana/20%Monthly2018-10-25 07:28
https://kosovapost.net/te-tregojme-pergjegjesi-kombetare/20%Monthly2018-10-25 08:05
https://kosovapost.net/keto-semundje-mund-ti-parandaloj-arra/20%Monthly2018-10-25 07:20
https://kosovapost.net/mbi-57-milione-euro-u-shpenzuan-per-nente-muaj-per-pagesa-te-veteraneve/20%Monthly2018-10-25 07:19
https://kosovapost.net/mustafa-do-te-jem-i-perkushtuar-per-vendosjen-e-rendit-dhe-zbatimin-e-ligjit/20%Monthly2018-10-25 07:03
https://kosovapost.net/nuk-do-ta-besoni-ky-eshte-golashenuesi-me-i-mire-ne-champions/20%Monthly2018-10-25 06:56
https://kosovapost.net/hepatitet-dhe-llojet-e-tij/20%Monthly2018-10-25 06:45
https://kosovapost.net/facebook-me-program-te-ri-bllokon-imazhet-e-papershtatshme/20%Monthly2018-10-25 06:41
https://kosovapost.net/takim-i-forte-mes-thacit-dhe-vuciqit-do-mbahet-ne-kryeqytetin-e-dashurise/20%Monthly2018-10-25 06:38
https://kosovapost.net/kusari-lila-pushteti-ta-beje-kuorumin-ose-te-shkojme-ne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-10-25 06:35
https://kosovapost.net/pakot-e-dyshimta-ne-shba-derguar-politikaneve-te-larte-shkaktojne-alarm/20%Monthly2018-10-25 06:29
https://kosovapost.net/analisti-pergatituni-per-nje-situate-te-re-si-ne-vitin-1983/20%Monthly2018-10-25 06:26
https://kosovapost.net/nje-dekade-mashtrim-me-viza/20%Monthly2018-10-25 06:14
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-10-25 06:11
https://kosovapost.net/paraqitja-e-mire-ndaj-crvenza-zvezdas-ja-cfare-note-mori-xhedan-shaqirin/20%Monthly2018-10-24 21:45
https://kosovapost.net/cfare-mendojne-serbet-per-kryeministrin-edi-rama/20%Monthly2018-10-24 21:28
https://kosovapost.net/edhe-pa-messin-barcelona-shkel-inerin/20%Monthly2018-10-24 21:07
https://kosovapost.net/berisha-nese-opozita-i-ben-60-vota-per-ta-rrezuar-qeverine-une-ia-siguroj-te-61-ten/20%Monthly2018-10-24 21:01
https://kosovapost.net/ererat-e-forta-shkaktojne-deme-dhe-nderprerje-te-energjise-elektrike-ne-disa-lokalitete/20%Monthly2018-10-24 20:53
https://kosovapost.net/penallti-per-liverpoolin-shikoni-si-e-ekzekuton-salah/20%Monthly2018-10-24 20:20
https://kosovapost.net/formimi-i-ushtrise-se-kosoves-lista-serbe-i-ankohet-zyrtarit-te-larte-amerikan/20%Monthly2018-10-24 20:14
https://kosovapost.net/me-kete-pamje-messi-preku-gjithe-tifozet-e-futbollit/20%Monthly2018-10-24 20:06
https://kosovapost.net/ldkja-shprehet-e-bindur-ne-fitore-ne-zgjedhjet-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-24 20:01
https://kosovapost.net/amerika-dhe-turqia-e-shpetojne-detin-shqiptar-nga-greqia/20%Monthly2018-10-24 19:40
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-ka-ardhur-koha-qe-nisma-te-kaloje-ne-fazen-e-fuqizimit/20%Monthly2018-10-24 19:21
https://kosovapost.net/veseli-ben-nje-zotim-para-qytetareve-te-skenderajt/20%Monthly2018-10-24 19:37
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-flet-per-raportet-me-ramiz-lladrovcin/20%Monthly2018-10-24 19:14
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-bore-ne-kosove/20%Monthly2018-10-24 18:55
https://kosovapost.net/ne-peru-qyteti-antik-ku-ekzistojne-skulptura-druri-800-vjecare-foto/20%Monthly2018-10-24 18:44
https://kosovapost.net/telekomi-i-kosoves-i-jep-para-avance-djemve-te-adem-grabovcit/20%Monthly2018-10-24 18:36
https://kosovapost.net/vellai-i-presidentit-thaci-lirohet-ne-procedure-te-rregullt/20%Monthly2018-10-24 18:31
https://kosovapost.net/10-aresyet-e-pagjumesise/20%Monthly2018-10-24 18:16
https://kosovapost.net/krasniqi-qellimi-i-nismes-eshte-qendrimi-i-qytetareve-ne-vendin-tone-e-jo-ikja-nga-atdheu/20%Monthly2018-10-24 18:49
https://kosovapost.net/presidenti-thaqi-i-ftoj-organet-e-rendit-qe-ta-trajtojne-rastin-ne-perputhje-me-ligjin/20%Monthly2018-10-24 17:49
https://kosovapost.net/rrefehet-ministri-serb-haradinaj-me-kerkoi-ta-lusja-gjuriqin-te-mos-hynte-ne-kosove/20%Monthly2018-10-24 17:44
https://kosovapost.net/be-ja-nuk-eshte-fajtore-e-deshtimit-tone-per-liberalizmin-e-vizave/20%Monthly2018-10-24 17:32
https://kosovapost.net/recica-nisma-subjekt-i-besueshem-qe-po-fuqizohet-cdo-dite-me-aderime-te-reja/20%Monthly2018-10-24 17:22
https://kosovapost.net/sela-stagnimi-i-maqedonise-jashte-strukturave-euroatlantike-sjell-ndarje-tjeter-mes-shqiptareve/20%Monthly2018-10-24 16:44
https://kosovapost.net/pastrohet-kampusi-universitar-i-hasan-prishtines/20%Monthly2018-10-24 16:58
https://kosovapost.net/orca-up-ja-ka-shpenzuar-mbi-2-milione-euro-mbi-normat-e-stafit-akademik/20%Monthly2018-10-24 16:22
https://kosovapost.net/gjermania-kerkojme-nga-arabia-saudite-hetim-te-plote/20%Monthly2018-10-24 20:09
https://kosovapost.net/i-pari-i-fsk-se-shpjegon-si-do-te-behet-transformimi-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-24 16:07
https://kosovapost.net/gjermania-ia-ben-te-qarte-serbise-pa-e-njohur-pavaresine-e-kosoves-nuk-ka-be/20%Monthly2018-10-24 15:57
https://kosovapost.net/fifa-do-te-beje-ndryshime-ne-boterorin-e-klubeve/20%Monthly2018-10-24 15:00
https://kosovapost.net/ministri-matoshi-kerkon-zbatim-te-udhezimit-per-gjoba-nga-inspektoret-komunal/20%Monthly2018-10-24 14:53
https://kosovapost.net/dicka-jo-e-mire-sapo-i-ka-ndodhur-kompanise-apple-dhe-samsung/20%Monthly2018-10-24 14:47
https://kosovapost.net/nje-kompani-japoneze-shperblehen-me-te-holla-punonjesit-qe-bejne-gjume-te-rregullt/20%Monthly2018-10-24 14:22
https://kosovapost.net/futbollisti-serb-e-ofendon-shaqirin-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2018-10-24 14:18
https://kosovapost.net/asgjesohen-17-mije-lodra-te-demshme-per-femijet-kosovare/20%Monthly2018-10-24 14:15
https://kosovapost.net/edhe-dy-talente-shqiptare-keta-jane-vella-e-moter-qe-luajne-futboll-ne-zvicer/20%Monthly2018-10-24 14:03
https://kosovapost.net/ministri-serb-ka-nje-deklarate-te-fuqishme-per-antaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-24 14:00
https://kosovapost.net/panairi-ne-paris-ure-lidhese-me-bizneset-shqiptare-ne-diaspore/20%Monthly2018-10-24 13:59
https://kosovapost.net/pacolli-ultimatum-mustafes-ti-largoje-te-punesuarit-e-labinot-tahirit-kjo-eshte-e-verteta/20%Monthly2018-10-24 13:48
https://kosovapost.net/mesoni-se-cilat-jane-arsyet-e-shfaqjes-se-venave-ne-lekure/20%Monthly2018-10-24 13:44
https://kosovapost.net/donnurma-beri-gabimin-e-madh-ne-derbin-me-interin-vjen-reagimi-i-pare/20%Monthly2018-10-24 13:10
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-rastin-thaci/20%Monthly2018-10-24 13:15
https://kosovapost.net/heqje-lirie-per-zyrtarin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-24 12:59
https://kosovapost.net/si-duhet-ti-ruajme-ushqimet-dhe-rrobat-e-perditshme/20%Monthly2018-10-24 12:46
https://kosovapost.net/stefanoviq-kam-frike-se-kosoven-po-e-ndihmojne-nderkombetaret-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-24 12:45
https://kosovapost.net/cfare-rreziku-paralajmeron-kuci-pas-dialogut-me-serbine/20%Monthly2018-10-24 12:38
https://kosovapost.net/konfirmohet-sulmi-i-vellait-te-presidentit-thaci-ndaj-dy-personave-ne-byrone-e-sigurimeve/20%Monthly2018-10-24 12:40
https://kosovapost.net/ministri-serb-druhet-se-kosova-mund-te-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2018-10-24 12:31
https://kosovapost.net/dorezohet-vuciq-thote-se-problemi-me-i-madh-i-serbise-drejt-be-se-eshte-kosova/20%Monthly2018-10-24 12:11
https://kosovapost.net/real-madridi-e-kontakton-conten-perseri-ja-per-cfare-flasin/20%Monthly2018-10-24 11:26
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-nga-strasburg-ka-nje-mesazh-te-mire-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-24 10:56
https://kosovapost.net/kurti-per-rastin-maxhuni-kapesit-e-shtetit-e-kane-ndare-popullsine-ne-te-paprekshem-dhe-qytetaret-te-pambrojtur/20%Monthly2018-10-24 10:53
https://kosovapost.net/ronaldo-tregohet-i-madh-me-tifozin-e-manchester-united-ja-cfare-gjesti-ka-bere/20%Monthly2018-10-24 10:35
https://kosovapost.net/ja-njerezit-e-ciles-moshe-rrezikohen-me-shume-nga-kanceri/20%Monthly2018-10-24 10:21
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-raporton-para-komisionit-per-studentet-e-komuniteteve/20%Monthly2018-10-24 10:06
https://kosovapost.net/vuciq-kosova-pengesa-me-e-madhe-e-serbise-ne-rrugen-drejt-be-se/20%Monthly2018-10-24 09:53
https://kosovapost.net/ceshtje-e-stacionit-te-autobuseve-shkon-ne-seance-plenare-te-kuvendit/20%Monthly2018-10-24 10:10
https://kosovapost.net/erdhi-fitoi-iku-ja-si-u-prit-ronaldo-ne-old-trafford-video/20%Monthly2018-10-24 09:35
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-hoxhaj-shuan-shpresat-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-24 09:11
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-ia-financoi-nje-vizite-studimore-ne-zvicer-deputetes-se-nismes/20%Monthly2018-10-24 08:59
https://kosovapost.net/naser-selimi-njeriu-qe-mposhti-kancerin-ne-prevalle-video/20%Monthly2018-10-24 08:36
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-shkoder-flet-edhe-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-24 08:32
https://kosovapost.net/serbia-e-mali-i-zi-perplasen-per-kosoven/20%Monthly2018-10-24 08:26
https://kosovapost.net/deshtime-te-serishme-per-zbatimin-e-kodit-383/20%Monthly2018-10-24 08:14
https://kosovapost.net/perfitimet-shendetesore-nga-farat-e-lulediellit-jane-mahnitese/20%Monthly2018-10-24 08:09
https://kosovapost.net/ronaldo-ka-nje-mesazh-per-tifozet-e-manchester-united/20%Monthly2018-10-24 08:07
https://kosovapost.net/lorik-cana-tregon-projektin-e-madh-do-blej-nje-klub-jashte-shqiperise/20%Monthly2018-10-24 08:00
https://kosovapost.net/ne-holande-rritet-numri-i-myslimaneve/20%Monthly2018-10-24 07:46
https://kosovapost.net/dybala-zbulon-piken-e-forte-te-juventusit-ndaj-man-utd/20%Monthly2018-10-24 07:43
https://kosovapost.net/mesoni-disa-prej-shkaktareve-te-fryrjes-se-barkut/20%Monthly2018-10-24 07:42
https://kosovapost.net/enver-hasani-denoncon-kryeprokurorin-lumezi/20%Monthly2018-10-24 07:36
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-stres/20%Monthly2018-10-24 07:27
https://kosovapost.net/asgjesohen-lodrat-e-demshme-per-shendetin-e-femijeve/20%Monthly2018-10-24 07:27
https://kosovapost.net/berisha-kompania-e-olsi-rames-pushton-prishtinen/20%Monthly2018-10-24 07:28
https://kosovapost.net/financimet-greke-ish-ministri-e-thote-troc-ne-na-paguan-turku/20%Monthly2018-10-24 07:04
https://kosovapost.net/pacolli-emeron-kater-konsuj-jashteligjshem/20%Monthly2018-10-24 07:30
https://kosovapost.net/shba-britania-e-madhe-franca-dhe-suedia-bllokojne-mbledhjen-e-keshillimit-te-sigurimit-ne-okb-per-kosoven/20%Monthly2018-10-24 06:57
https://kosovapost.net/gattuso-humb-besimin-drejtuesit-e-milanit-gjejne-trajnerin-e-ri/20%Monthly2018-10-24 06:49
https://kosovapost.net/njemije-arsye-per-te-konsumuar-lulelaker-ja-cilat-semundje-i-sheron/20%Monthly2018-10-24 06:45
https://kosovapost.net/edhe-nje-samit-i-dyte-shba-rusi-takimi-trump-putin/20%Monthly2018-10-24 06:33
https://kosovapost.net/kosova-do-te-paguaje-edhe-13-vjet-borxhet-e-trasheguara-nga-ish-jugosllavia/20%Monthly2018-10-24 06:26
https://kosovapost.net/humbi-ndaj-juventus-ja-cfare-thote-mourinho/20%Monthly2018-10-24 06:16
https://kosovapost.net/votimi-per-vizat-mund-te-shtyhet/20%Monthly2018-10-24 06:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-ditet-ne-vijim/20%Monthly2018-10-24 06:08
https://kosovapost.net/roma-shenon-fitore-bindese/20%Monthly2018-10-23 21:22
https://kosovapost.net/juventusi-nenshtron-unitedin-shenon-fitore-te-madhe-ne-old-trafford/20%Monthly2018-10-23 21:21
https://kosovapost.net/serbia-eshte-kushtezuar-nga-be-ja-per-kosoven/20%Monthly2018-10-23 21:17
https://kosovapost.net/visar-ymeri-tregon-nese-psd-ja-do-te-beje-koalicion-me-pdk-se/20%Monthly2018-10-23 21:00
https://kosovapost.net/ronaldo-prane-golit-por-e-pabesueshme-cfare-beri-de-gea/20%Monthly2018-10-23 20:57
https://kosovapost.net/ministria-qe-udhehiqet-nga-endrit-shala-puneson-kunaten-e-keshilltares-se-fatmir-limajt/20%Monthly2018-10-23 20:36
https://kosovapost.net/shoqata-jetimat-e-ballkanit-ben-me-shtepi-dy-familje-katolike-ne-zym-te-hasit/20%Monthly2018-10-23 20:24
https://kosovapost.net/kadri-kastrati-ushtrine-se-ben-emri-por-misioni/20%Monthly2018-10-23 20:19
https://kosovapost.net/ismet-beqiri-shteti-ka-nevoje-per-qeverisjen-e-ldk-se/20%Monthly2018-10-23 19:59
https://kosovapost.net/glauk-konjufca-i-pergjigjet-lutfi-hazirit-mos-bej-propagande-palidhje-per-ibrahim-rugoven/20%Monthly2018-10-23 19:53
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-do-te-kemi-koalicion-parazgjedhor-me-vetevendosjen/20%Monthly2018-10-23 19:36
https://kosovapost.net/haradinaj-harrojeni-njohja-nga-serbia-vjen-me-shkembime-territoresh/20%Monthly2018-10-23 19:25
https://kosovapost.net/lojtaret-e-manchester-united-bllokohen-ne-trafik-e-papritur-cfare-ben-jose-mourinho/20%Monthly2018-10-23 19:01
https://kosovapost.net/kuvendi-i-kosoves-ne-situate-paradoksale-ne-mungese-te-kuorumit/20%Monthly2018-10-23 18:55
https://kosovapost.net/reshitaj-flet-pas-largimit-nga-akr-tregon-se-a-do-te-aderoje-ne-ndonje-parti/20%Monthly2018-10-23 18:44
https://kosovapost.net/a-bisedoi-angela-merkel-me-vladimir-putinin-per-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2018-10-23 18:35
https://kosovapost.net/deputeti-gjerman-gati-e-pamundur-qe-sivjet-te-behet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-10-23 18:22
https://kosovapost.net/limaj-i-pakenaqur-me-gjendjen-ne-bujqesi-paralajmeron-ndryshim-te-politikave-ne-kete-sektor/20%Monthly2018-10-23 18:12
https://kosovapost.net/nje-largim-i-rendesishem-nga-partia-e-behgjet-pacollit/20%Monthly2018-10-23 17:57
https://kosovapost.net/punetoreve-te-kek-ut-u-ndalohet-thengjilli-ne-forme-dhurate/20%Monthly2018-10-23 17:45
https://kosovapost.net/veseli-krenare-me-bashkepunimin-me-shba-ne/20%Monthly2018-10-23 17:26
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-e-permbytur-nga-veprimet-skandaloze/20%Monthly2018-10-23 17:23
https://kosovapost.net/ish-trajneri-i-milanit-shpjegon-se-si-juventus-mund-ta-mposhte-manchester-united/20%Monthly2018-10-23 17:01
https://kosovapost.net/kocijancic-ke-dhe-serbia-kane-pikepamje-shume-te-ndryshme-per-nderprerjen-e-dialogut/20%Monthly2018-10-23 16:46
https://kosovapost.net/vojsa-osmani-falenderon-gjermanine-per-ruajtjen-e-kufijve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-23 16:25
https://kosovapost.net/oak-kerkon-nga-mti-ja-qe-te-kete-prioritet-problemet-e-zhvillimit-te-biznesit/20%Monthly2018-10-23 16:22
https://kosovapost.net/shou-i-agim-bahtirit-per-hapjen-e-ures-se-ibrit-komuna-nuk-eshte-ne-dijeni-per-asgje/20%Monthly2018-10-23 16:19
https://kosovapost.net/inspektorati-u-ben-thirrje-punetoreve-te-kerkojne-siguri-ne-vendet-e-punes/20%Monthly2018-10-23 16:04
https://kosovapost.net/mali-i-zi-vendi-i-29-te-kontribues-ne-kfor/20%Monthly2018-10-23 15:52
https://kosovapost.net/instagram-tani-vjen-me-nje-risi-interesante-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-10-23 15:02
https://kosovapost.net/kosova-kerkon-nga-franca-qe-te-kete-qasje-pozitive-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-23 14:56
https://kosovapost.net/allegri-zbulon-planin-per-ta-mposhtur-manchester-unitedin/20%Monthly2018-10-23 14:46
https://kosovapost.net/zbulohet-vila-e-edi-rames-ne-new-york-foto/20%Monthly2018-10-23 14:36
https://kosovapost.net/njihuni-me-vetite-sheruese-te-arres/20%Monthly2018-10-23 14:10
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-perse-nuk-shkarkon-ministrat-me-aktakuza-sikurse-veproj-ne-rastin-cena/20%Monthly2018-10-23 14:00
https://kosovapost.net/okb-ndalimi-i-burkes-ne-france-eshte-shkelje-e-te-drejtave-te-njeriut/20%Monthly2018-10-23 13:57
https://kosovapost.net/griezman-transferohet-te-gjignati-evropian/20%Monthly2018-10-23 13:48
https://kosovapost.net/ramushi-si-nuse-e-shtepise-e-sherben-me-uje-zevendesministrin-video/20%Monthly2018-10-23 13:37
https://kosovapost.net/ja-sa-do-te-jete-buxheti-i-kosoves-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-10-23 13:19
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-per-400-dite-qeverisje-100-skandale/20%Monthly2018-10-23 13:07
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-befasues-per-aktakuzen-ndaj-veteraneve/20%Monthly2018-10-23 12:35
https://kosovapost.net/mbledhja-e-dy-qeverive-kosove-shqiperi-do-te-mbahet-me-26-nentor/20%Monthly2018-10-23 13:03
https://kosovapost.net/kjo-eshte-bima-qe-ka-veti-sheruese-per-shume-semundje/20%Monthly2018-10-23 12:02
https://kosovapost.net/palmer-shba-ja-do-te-vazhdoje-ta-ndihmoje-kosoven-ne-fuqizimin-e-shtetit/20%Monthly2018-10-23 11:56
https://kosovapost.net/perplasja-ne-zyren-e-presidentit-cfare-porosi-erdhen-nga-berlini-per-hashim-thacin/20%Monthly2018-10-23 11:45
https://kosovapost.net/deputetja-e-pdk-se-i-thote-asaj-te-ldk-se-ti-je-bubrrec-per-mu/20%Monthly2018-10-23 11:39
https://kosovapost.net/haradinaj-me-zyrtarin-e-larte-amerikan-diskutojne-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-23 11:39
https://kosovapost.net/veseli-ka-nje-lajm-te-mire-per-pensionistet/20%Monthly2018-10-23 11:18
https://kosovapost.net/e-pazakonte-vjeherri-godet-rene-dhe-vajzen-e-tij-ne-podujeve/20%Monthly2018-10-23 11:08
https://kosovapost.net/ora-e-ronaldos-me-diamante-ja-vlera-marramendese-foto/20%Monthly2018-10-23 11:04
https://kosovapost.net/kuvendit-i-shkojne-4-emra-per-bordin-e-zrre-e-jo-dy-sic-thoshte-haradinaj/20%Monthly2018-10-23 10:56
https://kosovapost.net/musliu-kerkon-nga-organet-e-drejtesise-te-zbatojne-ligjin-pavaresisht-djali-i-kujt-eshte/20%Monthly2018-10-23 10:49
https://kosovapost.net/edi-rama-kemi-ca-drejtore-legena-qe-po-na-nxijne-faqen/20%Monthly2018-10-23 10:45
https://kosovapost.net/mourinho-tregon-se-cila-eshte-skuadra-favorite-per-ta-fituar-ligen-e-kampioneve/20%Monthly2018-10-23 10:33
https://kosovapost.net/komisioni-nuk-do-te-kete-meshire-per-rastin-maxhuni/20%Monthly2018-10-23 10:44
https://kosovapost.net/ferizaj-drejt-krijimit-te-zones-se-pare-ekonomike/20%Monthly2018-10-23 10:31
https://kosovapost.net/procesi-i-dialogut-me-serbine-mbetet-i-ngrire/20%Monthly2018-10-23 10:05
https://kosovapost.net/ramos-humb-durimin-ja-cfare-veprimi-bene-video/20%Monthly2018-10-23 09:56
https://kosovapost.net/vemendje-a-e-keni-ditur-se-per-cfare-mund-te-sherbej-lengu-i-kastravecave-turshi/20%Monthly2018-10-23 09:53
https://kosovapost.net/icardi-ben-deklarate-befasuese/20%Monthly2018-10-23 09:49
https://kosovapost.net/trump-shba-do-te-filloje-shkurtimin-e-ndihmes-per-ameriken-qendrore/20%Monthly2018-10-23 09:45
https://kosovapost.net/kompania-kosovare-hap-konkurs-per-2000-vende-pune-ne-gjermani-ja-ne-cilin-qytet-te-kosoves-behet-aplikimi/20%Monthly2018-10-23 09:43
https://kosovapost.net/gap-tregon-se-si-do-te-kursehej-buxheti-i-kosoves/20%Monthly2018-10-23 09:38
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-priti-ne-takim-deputetin-gjerman-diskutuan-edhe-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-23 09:32
https://kosovapost.net/boshkoviq-jemi-te-gatshem-per-bashkepunim-por-nuk-perzihemi-ne-ceshtjet-e-brendshme-te-kosoves/20%Monthly2018-10-23 09:22
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-personat-qe-marrin-pagat-ne-institucionet-shteterore/20%Monthly2018-10-23 09:14
https://kosovapost.net/shaqiri-e-di-cdo-ti-ndodhe-ne-sfiden-me-crvena-zvezden/20%Monthly2018-10-23 09:07
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-hani-shege/20%Monthly2018-10-23 08:57
https://kosovapost.net/hapet-ura-me-e-gjate-ne-bote/20%Monthly2018-10-23 08:26
https://kosovapost.net/reprezantuesi-me-ne-forme-eshte-i-palumtur-me-poziten-te-kosova/20%Monthly2018-10-23 08:18
https://kosovapost.net/shkodran-mustafi-nuk-kam-nevoje-te-tregoj-se-cfare-cilesish-ka-mesut-ozil/20%Monthly2018-10-23 08:15
https://kosovapost.net/mos-i-shkulni-thinjat-e-para-ja-sa-dem-po-i-shkaktoni-vetes/20%Monthly2018-10-23 08:12
https://kosovapost.net/rikalo-shperfill-dy-vendime-gjyqesore/20%Monthly2018-10-23 07:47
https://kosovapost.net/disa-keshilla-si-te-kujdesemi-per-floktet-e-thate-gjate-vjeshtes/20%Monthly2018-10-23 07:38
https://kosovapost.net/mami-apo-ne-emer-nese-keni-dilema-si-duhet-ti-therrisni-vjehrren-kjo-eshte-zgjidhja/20%Monthly2018-10-23 07:37
https://kosovapost.net/ozil-thyen-rekord-ne-premierlige/20%Monthly2018-10-23 07:35
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-hani-veze-te-ziera/20%Monthly2018-10-23 07:33
https://kosovapost.net/almeda-abazi-ka-nje-lajm-surprize-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-10-23 07:29
https://kosovapost.net/dervishi-greqia-ka-financuar-kunder-ceshtjes-came/20%Monthly2018-10-23 07:10
https://kosovapost.net/be-ushtria-te-behet-vetem-ne-perputhje-me-kushtetuten/20%Monthly2018-10-23 06:57
https://kosovapost.net/ministri-serb-i-frikesohet-pranimit-te-kosoves-ne-interpol-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-23 06:51
https://kosovapost.net/drejtori-i-policise-flet-per-skandalin-me-djalin-e-shpend-maxhunit/20%Monthly2018-10-23 06:44
https://kosovapost.net/roma-perfshihet-nga-stuhia-ja-pamjet-video/20%Monthly2018-10-23 06:34
https://kosovapost.net/funksioni-dhe-mandati-kushtetues-i-fsk-se-nuk-kane-ndryshuar/20%Monthly2018-10-23 06:31
https://kosovapost.net/keto-semundje-i-sheron-lakra-konsumojeni/20%Monthly2018-10-23 06:26
https://kosovapost.net/ronaldo-injoron-keq-realin-ja-cfare-beri-perballe-gazetareve/20%Monthly2018-10-23 06:19
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-8/20%Monthly2018-10-23 06:13
https://kosovapost.net/mussolini-ne-gjyq-kush-ofendon-gjyshin-tim-benito-mussolinin/20%Monthly2018-10-22 21:33
https://kosovapost.net/pas-bixhozit-rama-i-shpall-lufte-alkoolit-do-kete-masa-drastike/20%Monthly2018-10-22 21:23
https://kosovapost.net/tirana-mirepriti-the-miss-globe-2018/20%Monthly2018-10-22 21:22
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-renditet-si-muslimani-me-ndikim-me-te-madh-ne-bote/20%Monthly2018-10-22 21:07
https://kosovapost.net/lumezi-thote-se-aktakuza-per-veteranet-mashtues-shpejt-do-te-shkoje-ne-gjykate/20%Monthly2018-10-22 20:49
https://kosovapost.net/turp-ardit-gjebrea-noizy-erion-veliaj-ja-lista-e-plote-e-tradhtareve-qe-moren-para-nga-ish-ministri-grek-kotzias/20%Monthly2018-10-22 21:05
https://kosovapost.net/arsenali-e-permbys-leicesterin-me-dy-gola-te-shpejt/20%Monthly2018-10-22 20:39
https://kosovapost.net/ofensiva-e-serbise-kunder-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-22 20:31
https://kosovapost.net/mashkulli-i-pare-qe-punon-mami-ne-qkuk/20%Monthly2018-10-22 20:16
https://kosovapost.net/haradinaj-perdor-standarde-te-dyfishta-shkarkoi-zevendesministrin-nderkaq-mban-5-ministra-me-aktakuza/20%Monthly2018-10-22 20:05
https://kosovapost.net/neymar-rikthim-te-katalanasit-presidenti-i-barcelones-befason-me-pergjigjen/20%Monthly2018-10-22 19:19
https://kosovapost.net/grupi-i-kumanoves-i-ben-apel-politikaneve-shqiptare/20%Monthly2018-10-22 19:16
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-kroat-denohet-me-2-5-vjet-burg/20%Monthly2018-10-22 19:13
https://kosovapost.net/be-ja-pro-ushtrise-se-kosoves-por-vetem-sipas-kushtetutes/20%Monthly2018-10-22 19:01
https://kosovapost.net/temperatura-e-larte-te-femijet-cfare-duhet-te-dime-patjeter/20%Monthly2018-10-22 18:55
https://kosovapost.net/ndeshja-me-zvezden-shaqiri-vjen-me-nje-deklarate-te-fuqishme/20%Monthly2018-10-22 18:43
https://kosovapost.net/mjeket-nuk-ua-thone-kete-ja-si-ti-pastroni-veshkat-shpejt-dhe-pa-ilace/20%Monthly2018-10-22 18:24
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-dhuna-ne-familje-te-luftohet-para-se-te-ndodhe/20%Monthly2018-10-22 18:23
https://kosovapost.net/telekomi-i-kosoves-ka-arritur-ne-stadin-e-fundit-te-falimentimit/20%Monthly2018-10-22 18:03
https://kosovapost.net/veseli-pdk-ja-e-forte-garanci-per-sovranitetin-dhe-territorin/20%Monthly2018-10-22 17:45
https://kosovapost.net/serbet-kercenojne-milaim-zeken/20%Monthly2018-10-22 17:41
https://kosovapost.net/ish-deputeti-i-akr-se-antaresohet-ne-vetevendosjen-e-albin-kurtit/20%Monthly2018-10-22 17:32
https://kosovapost.net/bahtiri-per-koncertin-mbi-iber-pervec-shakires-i-kemi-shkruar-edhe-madonnes/20%Monthly2018-10-22 17:21
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-ne-kabinet-5-ministra-me-aktakuza-por-e-shkarkoi-zv-ministrin-qe-ende-eshte-i-dyshuar/20%Monthly2018-10-22 17:23
https://kosovapost.net/drenicaku-paralajmeron-ministrin-kosovar-deponia-me-helme-kimike-ndertohet-vetem-mbi-trupat-tane/20%Monthly2018-10-22 16:59
https://kosovapost.net/matoshi-jep-detaje-te-reja-rreth-ndertimit-te-deponise-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-10-22 16:50
https://kosovapost.net/dhurata-qe-haradinaj-i-beri-policit-qe-u-pensionua-nga-detyra/20%Monthly2018-10-22 16:30
https://kosovapost.net/veseli-i-thote-deputetit-gjerman-se-synon-investime-te-kompanive-gjermane-ne-kosove/20%Monthly2018-10-22 16:25
https://kosovapost.net/janjiq-as-serbia-as-rusia-e-kina-smund-ta-ndalin-formimin-e-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-22 16:12
https://kosovapost.net/brukseli-ende-spo-mundet-te-caktoje-nje-date-per-vazhdimin-e-bisedimeve-thaci-vuciq/20%Monthly2018-10-22 15:59
https://kosovapost.net/federata-e-italise-e-zgjedh-presidentin-e-ri/20%Monthly2018-10-22 14:58
https://kosovapost.net/haradinaj-ndihemi-fajtore-per-pagat-e-policeve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-22 14:54
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-kryeministri-haradinaj-rrite-rrogat-per-te-gjithe-policet-e-kosoves/20%Monthly2018-10-23 07:19
https://kosovapost.net/shpallet-situate-emergjendet-ne-rrugen-b-ne-prishtine-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-22 14:22
https://kosovapost.net/kjo-recete-me-limon-do-te-ju-largoj-nga-konsumimi-i-duhanit/20%Monthly2018-10-22 14:16
https://kosovapost.net/rusia-ne-pritje-te-deklarates-zyrtare-nga-shba-te-per-marreveshjen-berthamore/20%Monthly2018-10-22 14:01
https://kosovapost.net/dy-ekipet-e-medha-te-futbollit-e-kerkojn-ibrahimoviqin/20%Monthly2018-10-22 13:53
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kosova-po-e-nderton-arkitekturen-e-saj-te-sigurise/20%Monthly2018-10-22 13:45
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-shpall-situate-emergjente-ne-rrugen-b/20%Monthly2018-10-22 13:33
https://kosovapost.net/tome-gashi-dikush-me-qellim-po-e-bllokon-lirimin-e-sylejman-selimit/20%Monthly2018-10-22 13:32
https://kosovapost.net/keto-jane-dobite-e-molles-ne-organizem/20%Monthly2018-10-22 13:25
https://kosovapost.net/kombetarja-u-17-e-femrave-le-nam-peson-14-gola-nga-irlanda/20%Monthly2018-10-22 13:25
https://kosovapost.net/hoti-vetem-zgjedhjet-e-reja-do-te-krijojne-stabilitet-ne-kosove/20%Monthly2018-10-22 13:03
https://kosovapost.net/kadri-veseli-pranon-nje-dhurate-te-vecante-nga-futbollisti-modriq-foto/20%Monthly2018-10-22 12:57
https://kosovapost.net/polici-turk-me-lot-ne-sy-perpiqet-te-shpetoje-emigranten-e-vogel/20%Monthly2018-10-22 12:51
https://kosovapost.net/marcelo-kerkon-largimin-nga-reali-ja-ku-do-te-transferohet/20%Monthly2018-10-22 12:37
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-magjike-qe-luftojne-semundjen-e-kancerit/20%Monthly2018-10-22 12:31
https://kosovapost.net/daciq-une-spres-qe-kosova-te-jete-ne-interpol/20%Monthly2018-10-22 12:27
https://kosovapost.net/ldk-gjermania-mbeshtet-kosoven-ne-integrimin-evropian/20%Monthly2018-10-22 12:21
https://kosovapost.net/ylli-i-real-madridit-i-bashkohet-ronaldos-ne-juventus/20%Monthly2018-10-22 12:17
https://kosovapost.net/ja-nga-kush-merr-kercenim-agim-bahtiri/20%Monthly2018-10-22 12:11
https://kosovapost.net/bernabiq-ska-vija-te-kuqe-nga-nderkombetaret-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2018-10-22 12:12
https://kosovapost.net/gjermania-be-te-ndale-shitjen-e-armeve-arabise-saudite/20%Monthly2018-10-22 11:59
https://kosovapost.net/ky-eshte-futbollisti-kosovar-i-javes-i-cilesuar-si-me-i-miri-video/20%Monthly2018-10-22 11:56
https://kosovapost.net/berisha-i-rikthehet-polemikes-me-thacin-e-quan-argat-te-beogradit/20%Monthly2018-10-22 11:48
https://kosovapost.net/largohen-edhe-disa-pjesetare-serbe-te-fsk-se/20%Monthly2018-10-22 11:47
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-largimin-e-unmik-ut-ska-cka-rri-me-ne-kosove/20%Monthly2018-10-22 11:43
https://kosovapost.net/lista-serbe-shqiptaret-po-nxiten-nga-heshtja-e-bashkesise-nderkombetare-qe-ti-sulmojne-serbet/20%Monthly2018-10-22 11:42
https://kosovapost.net/ne-listen-e-te-paguarve-nga-greqia-edhe-keshilltari-i-behgjet-pacollit/20%Monthly2018-10-22 11:40
https://kosovapost.net/haradinaj-dhjete-vjet-pune-deri-te-kompletimi-i-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-22 11:36
https://kosovapost.net/skandali-me-djalin-e-shefit-te-aki-se-shpend-maxhuni-vjen-reagimi-i-presidentit-thaci/20%Monthly2018-10-22 11:13
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-medalja-e-bronzte-e-fsk-se-ne-britani-arritje-e-cila-na-bene-krenare/20%Monthly2018-10-22 10:38
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-keq-per-vizat/20%Monthly2018-10-22 10:11
https://kosovapost.net/prokuroria-dhe-policia-japin-detaje-per-operacionet-e-se-dieles/20%Monthly2018-10-22 09:49
https://kosovapost.net/eden-hazard-trondit-chelsean/20%Monthly2018-10-22 09:38
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-per-kosoven-eshte-ceshtje-e-politikes-jo-e-matematikes/20%Monthly2018-10-22 09:31
https://kosovapost.net/thaci-prokuroret-dhe-gjyqtaret-ti-marrin-seriozisht-pergjegjesite-e-tyre/20%Monthly2018-10-22 09:45
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-dobite-e-molles/20%Monthly2018-10-22 09:17
https://kosovapost.net/sipas-studimeve-mesohet-se-sa-fytyra-mund-te-mbaje-mend-truri-yne/20%Monthly2018-10-22 09:11
https://kosovapost.net/shaqiri-ka-nje-lajm-te-hidhur-per-salah/20%Monthly2018-10-22 08:59
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-vendim-perfundimtar-ndaj-zevendesministrit-te-dyshuar-per-ryshfet/20%Monthly2018-10-22 08:46
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-mire-per-mesimdhenesit/20%Monthly2018-10-22 08:32
https://kosovapost.net/keta-jane-hapat-e-mbetur-deri-te-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-10-22 08:40
https://kosovapost.net/nokia-prezanton-super-telefon-me-ekran-gjigant/20%Monthly2018-10-22 08:24
https://kosovapost.net/hahn-per-korrigjimin-e-kufijve-be-nuk-spekulon-rreth-marreveshjes-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-22 08:21
https://kosovapost.net/rasti-khashoggi-nje-beteje-mbi-udheheqjen-e-botes-islame/20%Monthly2018-10-22 08:17
https://kosovapost.net/krasniqi-thote-se-sulmuesit-e-pelegrineve-serbe-jane-ne-beograd-e-jo-ne-kosove/20%Monthly2018-10-22 08:09
https://kosovapost.net/kastrati-fsk-se-i-duhen-edhe-shtate-vjet-per-tu-bere-ushtri/20%Monthly2018-10-22 08:00
https://kosovapost.net/pse-rekomandohet-zgjimi-heret-ne-mengjes-ja-dobite-dhe-manuali/20%Monthly2018-10-23 07:13
https://kosovapost.net/keta-jane-gjashte-hapat-e-radhes-deri-te-liberalizimi-i-vizave/20%Monthly2018-10-22 07:51
https://kosovapost.net/dy-dekada-nga-dalja-e-raportit-te-famshem-te-islamofobise-ja-cka-ka-ndodhur-deri-me-sot/20%Monthly2018-10-22 07:45
https://kosovapost.net/erdogan-te-marten-do-flas-ne-detaje-per-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-22 07:39
https://kosovapost.net/erdogan-zhvillon-bisede-telefonike-me-trumpin/20%Monthly2018-10-22 07:34
https://kosovapost.net/real-madrid-po-e-transferon-zlatan-ibrahimoviqin/20%Monthly2018-10-22 07:28
https://kosovapost.net/ja-kur-pritet-te-bie-bora-e-pare/20%Monthly2018-10-22 07:20
https://kosovapost.net/vijat-e-kuqe-ne-dialog-dhe-transformimi-i-fsk-se-ne-ushtri-acarojne-serbine/20%Monthly2018-10-22 07:16
https://kosovapost.net/shteti-vazhdon-tu-jap-pensionet-veteraneve-te-rreme/20%Monthly2018-10-22 07:11
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-ne-kanda/20%Monthly2018-10-22 07:02
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-hani-shege/20%Monthly2018-10-22 06:47
https://kosovapost.net/zbulohet-skuadra-e-re-e-de-geas-foto/20%Monthly2018-10-22 06:40
https://kosovapost.net/ska-date-per-dialog-tre-muaj-nga-takimi-i-fundit/20%Monthly2018-10-22 06:34
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-3/20%Monthly2018-10-22 06:31
https://kosovapost.net/humbja-ne-minutat-e-fundit-nga-inter-vjen-deklarata-bombastike-nga-gattuso/20%Monthly2018-10-21 21:52
https://kosovapost.net/aks-do-te-formohet-kur-serbia-ta-pranoj-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-21 21:01
https://kosovapost.net/punimet-ne-autostraden-skenderaj-drenas-zgjasin-deri-ne-vitin-tjeter/20%Monthly2018-10-21 20:53
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-perez-per-lopeteguin/20%Monthly2018-10-21 20:41
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-reagon-pas-sulmit-ndaj-pelegrineve-serbe-ne-istog/20%Monthly2018-10-21 20:31
https://kosovapost.net/merkel-ne-kushtet-aktuale-ne-nuk-mund-te-eksportojme-arme-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-21 20:08
https://kosovapost.net/deputeti-gjerman-i-shkon-ne-shtepi-mustafes-ja-per-cfare-flasin/20%Monthly2018-10-21 20:04
https://kosovapost.net/presidenti-trump-sulmon-shpjegimin-e-arabise-saudite-per-gazetarin-khashoggi/20%Monthly2018-10-21 19:57
https://kosovapost.net/arabia-saudite-e-pranon-se-gaboi-me-gazetarin-pergjegjesit-do-perballen-me-drejtesi/20%Monthly2018-10-21 19:51
https://kosovapost.net/icardi-i-shenon-gol-milanit-por-me-pas-ndodh-e-papritura/20%Monthly2018-10-21 19:33
https://kosovapost.net/artikulli-i-priftit-suedez-per-muslimanet-me-rekord-pelqyeshmerie-ne-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-10-21 19:24
https://kosovapost.net/arrestohet-pronari-shqiptar-i-droges/20%Monthly2018-10-21 19:07
https://kosovapost.net/kosova-ska-ligj-per-transplant-megjithese-ka-kapacitet-per-nderhyrje-te-tilla/20%Monthly2018-10-21 18:54
https://kosovapost.net/gjuriq-i-quan-shqiptaret-ekstremiste-fetare/20%Monthly2018-10-21 18:37
https://kosovapost.net/veseli-se-permend-me-pastrimin-e-partise-thote-se-ne-zgjedhjet-e-brendshme-nuk-mundet-askush/20%Monthly2018-10-21 18:13
https://kosovapost.net/hazard-lojtari-me-i-paguar-ne-premierlige/20%Monthly2018-10-21 18:10
https://kosovapost.net/kujdes-policia-ju-ndjek-me-bicikleta/20%Monthly2018-10-21 17:42
https://kosovapost.net/zeka-i-kunderpergjigjet-tome-gashit-te-kane-rrahur-si-zagar-ne-rute-6/20%Monthly2018-10-21 17:21
https://kosovapost.net/ushtria-behet-pas-7-vitesh/20%Monthly2018-10-21 16:51
https://kosovapost.net/befasi-adrien-rabiot-vendos-per-te-ardhmen-e-tij/20%Monthly2018-10-21 16:42
https://kosovapost.net/ldk-qeveria-eshte-kthyer-ne-mekanizem-per-plotesimin-e-tekeve-te-individeve-e-bizneseve/20%Monthly2018-10-21 16:32
https://kosovapost.net/kurti-thaci-jo-vetem-qe-nuk-eshte-president-por-nuk-eshte-as-i-kosoves/20%Monthly2018-10-21 16:19
https://kosovapost.net/keto-jane-cajrat-qe-ju-ndihmojne-ne-ditet-e-vjeshtes/20%Monthly2018-10-21 16:00
https://kosovapost.net/mediat-serbe-zbulojne-daten-e-arritjes-se-marreveshjes-thaci-vuciq/20%Monthly2018-10-21 15:37
https://kosovapost.net/ky-ishte-reagimi-i-interit-kur-e-kuptuan-se-messi-ka-pesuar-lendim/20%Monthly2018-10-21 15:32
https://kosovapost.net/gjeneral-enver-cikaqi-fsk-ja-do-te-jete-force-profesionale-sipas-standardeve-te-nato-s/20%Monthly2018-10-21 15:22
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-bjeshket-reagon-per-arrestimin-e-zv-ministrit/20%Monthly2018-10-21 15:15
https://kosovapost.net/ambasadori-francez-tregon-problemin-kryesor-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-21 15:01
https://kosovapost.net/befason-jeremiq-kosova-mund-te-bashkohet-me-shqiperine/20%Monthly2018-10-21 14:34
https://kosovapost.net/axhib-tusha-artisti-i-madh-qe-u-nda-nga-jeta/20%Monthly2018-10-21 14:15
https://kosovapost.net/messi-nuk-do-te-mund-te-luaje-ne-el-clasico-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-21 13:55
https://kosovapost.net/ministri-per-brexit-i-britanise-thote-se-deklarata-e-arabise-per-khashoggin-nuk-eshte-e-besueshme/20%Monthly2018-10-21 13:58
https://kosovapost.net/rusia-denon-vendimin-e-trumpit-per-tu-terhequr-nga-marreveshja-berthamore/20%Monthly2018-10-21 13:26
https://kosovapost.net/veseli-tregon-edhe-njehere-per-iden-e-shkembimit-te-territoreve/20%Monthly2018-10-21 13:02
https://kosovapost.net/thacit-e-haradinajt-u-kerkohet-ta-shkarkojne-shefin-e-akise/20%Monthly2018-10-21 12:32
https://kosovapost.net/mesoni-se-cfare-pasojash-mund-te-keni-nga-rrjetet-sociale/20%Monthly2018-10-21 12:22
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ka-nje-thirrje-per-investitoret-gjermane/20%Monthly2018-10-21 12:03
https://kosovapost.net/michael-moore-ndaloni-trump-e-salvinin-sa-nuk-eshte-vone/20%Monthly2018-10-21 11:41
https://kosovapost.net/qeveria-mban-fshehte-emrat-e-kandidateve-per-bordin-e-zrre-se/20%Monthly2018-10-21 11:38
https://kosovapost.net/largimi-i-unmik-ut-nga-kosova-mision-i-veshtire/20%Monthly2018-10-21 11:01
https://kosovapost.net/blendi-fevziu-tregon-pritjen-madheshtore-qe-i-bene-ne-algjeri/20%Monthly2018-10-21 10:54
https://kosovapost.net/pyetja-qe-e-shtrojne-te-gjithe-ku-eshte-trupi-i-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2018-10-21 10:33
https://kosovapost.net/keto-veshtire-se-mund-te-quhen-mode-apo-edhe-te-bukura-foto/20%Monthly2018-10-21 10:47
https://kosovapost.net/disa-fakte-interesante-per-qumeshtin-dhe-vetite-e-tij/20%Monthly2018-10-21 10:07
https://kosovapost.net/da%d2%abiq-tregon-se-cili-shtet-nuk-do-te-votoje-pro-liberalizimit-te-vizave-per-kosoven/20%Monthly2018-10-21 09:59
https://kosovapost.net/nexhat-daci-u-pergjigjet-akuzave-per-plagjiature-ne-akademi/20%Monthly2018-10-21 09:41
https://kosovapost.net/3-simptomat-paralajmeruese-te-kancerit-te-zorres-se-trashe/20%Monthly2018-10-21 09:23
https://kosovapost.net/mesohet-se-kush-eshte-shkaktari-kryesor-i-ndotjes-se-ajrit-ne-kosove/20%Monthly2018-10-21 08:59
https://kosovapost.net/nese-keni-keto-shenja-mos-i-anashkaloni-vuani-nga-kjo-semundje/20%Monthly2018-10-21 08:36
https://kosovapost.net/prokuroria-merr-vendim-per-zevendesministrin-cena/20%Monthly2018-10-21 08:15
https://kosovapost.net/700-000-mije-londineze-dalin-kunder-brexit-kerkohet-nje-votim-i-dyte-popullor/20%Monthly2018-10-21 07:59
https://kosovapost.net/amnesty-international-thirrje-arabise-saudite-dorezo-menjehere-trupin-e-gazetarit/20%Monthly2018-10-21 07:45
https://kosovapost.net/mediat-serbe-shkruajne-per-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri-ja-cfare-thone/20%Monthly2018-10-21 07:23
https://kosovapost.net/thaci-e-zgjedh-deputetin-me-te-mire-ja-kush-eshte/20%Monthly2018-10-21 07:05
https://kosovapost.net/koha-me-diell-drejt-fundit-ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-10-21 06:55
https://kosovapost.net/trump-marreveshjet-me-saudine-na-mbajne-me-mijera-vende-pune/20%Monthly2018-10-20 21:45
https://kosovapost.net/merkel-ne-lidhje-me-rastin-e-gazetarit-khashoggi-ende-nuk-eshte-zbardhur-rasti/20%Monthly2018-10-20 22:05
https://kosovapost.net/barcelona-merr-kreun-por-humb-messin/20%Monthly2018-10-20 21:32
https://kosovapost.net/shoqerohet-ne-polici-nje-zevendes-minister/20%Monthly2018-10-20 21:26
https://kosovapost.net/keta-jane-lideret-me-seksi-ne-bote-ne-top-10-eshte-edhe-nje-shqiptar/20%Monthly2018-10-20 21:11
https://kosovapost.net/standardet-me-te-rrepta-te-emetimit-te-co2-pjese-te-legjislacionit-evropian/20%Monthly2018-10-20 20:34
https://kosovapost.net/thaci-vizat-hiqen-kur-partite-i-lene-anash-inatet-dhe-flasin-mire-per-kosoven-me-zyrtaret-e-bese/20%Monthly2018-10-20 20:22
https://kosovapost.net/gjukanoviq-sulmon-ashper-popat-serbe-kisha-serbe-ne-sherbim-te-imperializmit-rus-dhe-nacionalizmin-serbomadh/20%Monthly2018-10-20 20:01
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-komunen-e-prishtinen-nga-ujesjellesi/20%Monthly2018-10-20 19:58
https://kosovapost.net/barcelona-sevilla-shenohet-gol-i-shpejte/20%Monthly2018-10-20 19:20
https://kosovapost.net/be-tregon-kur-mund-te-zhvillohet-takimi-thaci-vuciq/20%Monthly2018-10-20 19:09
https://kosovapost.net/shba-gjenden-eshtrat-e-me-shume-se-60-foshnjave-ne-nje-shtepi/20%Monthly2018-10-20 18:39
https://kosovapost.net/genoa-ia-nderpret-serine-e-fitoreve-juventusit/20%Monthly2018-10-20 18:32
https://kosovapost.net/genoa-befason-juven-barazohet-rezultati/20%Monthly2018-10-20 18:23
https://kosovapost.net/zbulohen-monedhat-e-mbretit-anglez-mbi-te-cilat-shkruhej-nuk-ka-zot-pervec-allahut-foto/20%Monthly2018-10-20 18:16
https://kosovapost.net/aeroporti-i-ri-i-stambollit-me-i-madhi-ne-bote-video/20%Monthly2018-10-20 18:12
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-barcelona-sevilla-2/20%Monthly2018-10-20 17:59
https://kosovapost.net/ldk-mobilizohet-per-zgjedhje-te-parakohshme/20%Monthly2018-10-20 17:38
https://kosovapost.net/asiston-shaqiri-salah-shenon-gol-te-bukur-video/20%Monthly2018-10-20 17:25
https://kosovapost.net/sa-do-ta-shfrytezojne-kacanikasit-autostraden-arber-xhaferi-ne-segmentin-rrugor-kacanik-hani-i-elezit-dhe-anasjelltas/20%Monthly2018-10-20 19:52
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-turqia-si-ka-kerkuar-atij-deportimin-e-gylenisteve/20%Monthly2018-10-20 16:53
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-kur-hani-cokollate/20%Monthly2018-10-20 16:23
https://kosovapost.net/ambasadori-norvegjez-ne-beograd-thote-se-kosova-ka-te-drejte-ta-kete-ushtrine-e-vet/20%Monthly2018-10-20 16:14
https://kosovapost.net/drame-ne-stanford-bridge-chelsea-dhe-manchester-united-barazojne-ne-minuten-e-fundit/20%Monthly2018-10-20 15:51
https://kosovapost.net/tifozet-kerkojne-shkarkimin-e-lopeteguit-foto/20%Monthly2018-10-20 15:29
https://kosovapost.net/cavusoglu-mbeshtesim-procesin-e-dialogut-mes-prishtines-dhe-beogradit/20%Monthly2018-10-20 15:26
https://kosovapost.net/rutte-nevojitet-te-dihet-e-verteta-mbi-gazetarin-khashoggi/20%Monthly2018-10-20 15:20
https://kosovapost.net/misioni-austriak-ne-be-tregon-se-kur-do-te-hiqen-vizat-per-kosovaret/20%Monthly2018-10-20 15:17
https://kosovapost.net/ne-vlore-kapet-nje-peshkaqen-dem-rreth-3-metra-i-gjate-video/20%Monthly2018-10-20 15:04
https://kosovapost.net/e-mahniteshme-i-verberi-qe-krijon-aplikacione-per-smartfona-video/20%Monthly2018-10-20 15:07
https://kosovapost.net/jahjaga-takohet-me-kolonelin-amerikan-ducich-ja-per-cfare-flasin/20%Monthly2018-10-20 14:48
https://kosovapost.net/per-te-shpetuar-nga-gripi-keto-ushqime-preferohet-ti-konsumoni/20%Monthly2018-10-20 14:20
https://kosovapost.net/momenti-i-incidentit-mes-mourinhos-dhe-asistentit-te-sarrit-video/20%Monthly2018-10-20 14:06
https://kosovapost.net/shenohet-rekordi-ne-historine-e-real-madridit/20%Monthly2018-10-20 13:47
https://kosovapost.net/kjo-eshte-e-verteta-mes-khabibit-dhe-ushtarit-te-uck-se/20%Monthly2018-10-20 13:33
https://kosovapost.net/ekskluzive-me-nje-histori-prekese-rrefehet-vajza-nga-gjilani-qe-fitoi-zgjedhjet-ne-belgjike/20%Monthly2018-10-20 13:13
https://kosovapost.net/chelsea-ne-epersi-ne-derbin-ndaj-manchester-unitedin-video/20%Monthly2018-10-20 12:51
https://kosovapost.net/cka-po-mban-te-fshehur-policia-per-djalin-e-shefit-te-aki-se/20%Monthly2018-10-20 13:01
https://kosovapost.net/shokohet-real-madrid-nga-levante-kjo-eshte-asyeja/20%Monthly2018-10-20 12:30
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-ne-turqi-ekspozohet-makina-elektrike-foto/20%Monthly2018-10-20 12:23
https://kosovapost.net/deklarohet-mourinho-kete-lojtar-dua-ta-kem-ne-skuader/20%Monthly2018-10-20 12:01
https://kosovapost.net/ambasadori-i-norvegjise-midis-beogradit-ja-cfare-thote-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-20 11:51
https://kosovapost.net/dalin-detaje-te-reja-ja-cfare-gjeti-policia-ne-veturen-e-djalit-te-shefit-te-aki-se/20%Monthly2018-10-20 12:58
https://kosovapost.net/rama-pergezon-zaevin-per-ndryshimet-kushtetuese-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2018-10-20 11:21
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-takoi-ministrin-e-jashtem-te-turqise/20%Monthly2018-10-20 10:50
https://kosovapost.net/pacolli-marreveshja-me-greqine-arritje-e-jashtezakonshme-per-maqedonine-veriore/20%Monthly2018-10-20 10:30
https://kosovapost.net/trump-thote-se-do-te-kemi-disa-pyetje-per-sauditet/20%Monthly2018-10-20 12:59
https://kosovapost.net/sipas-psikologeve-keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-jeni-ne-stres/20%Monthly2018-10-20 09:57
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-sylejman-selimin/20%Monthly2018-10-20 09:25
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-i-gezohet-ndryshimit-te-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2018-10-20 09:05
https://kosovapost.net/bisede-telefonike-erdogan-selman/20%Monthly2018-10-20 08:53
https://kosovapost.net/senatori-republikan-graham-eshte-shume-veshtire-te-gjesh-nje-pershkrim-saudit-te-besueshem-per-rastin-kashikci/20%Monthly2018-10-20 08:34
https://kosovapost.net/arabia-saudite-e-pranon-fajin-per-humbjen-e-gazetarit-jamal-khashoggi/20%Monthly2018-10-20 08:15
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-pacollin-ministri-cavushoglu-takon-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2018-10-20 08:05
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-kercenon-goran-rakiqin-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-20 07:39
https://kosovapost.net/vemendje-shkencetaret-zhvillojne-ilacin-kunder-kancerit/20%Monthly2018-10-20 07:30
https://kosovapost.net/shokohen-tifozet-spanjoll-real-madrid-e-shet-yllin-e-ekipit/20%Monthly2018-10-20 07:21
https://kosovapost.net/keshtu-do-te-duket-ushtria-e-kosoves-te-cilen-e-mbeshtet-amerika/20%Monthly2018-10-20 06:56
https://kosovapost.net/dimri-ka-filluar-keto-jane-teperaturat-per-diten-e-sotme/20%Monthly2018-10-20 06:53
https://kosovapost.net/instagrami-rrjeti-social-me-i-demshem-per-shendetin-mendor/20%Monthly2018-10-19 21:59
https://kosovapost.net/hoxhaj-mesazh-shteteve-ballkanike-mos-te-mendoj-dikush-se-shqiptaret-jane-si-boshnjaket/20%Monthly2018-10-19 21:24
https://kosovapost.net/hoxha-rexhep-boja-i-jep-fund-spekulimeve-o-vllazni-une-ja-lava-xhenazen-ibrahim-rugoves/20%Monthly2018-10-19 21:12
https://kosovapost.net/khabibi-mayweather-po-ndodh-meci-i-vitit/20%Monthly2018-10-19 20:59
https://kosovapost.net/votim-historik-ne-shkup-me-80-vota-kuvendi-ndryshon-emrin-e-maqedonise-hape-dyert-per-nato/20%Monthly2018-10-19 20:47
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-sbehet-gje-te-lihen-ne-gjysme-autostradat-e-te-financohet-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-19 20:41
https://kosovapost.net/cani-ti-po-u-heq-shqiptareve-adrenalinen-e-tyre-ja-si-pergjigjet-rama/20%Monthly2018-10-19 20:36
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-kunder-bashkepunimit-me-vetevendosjen/20%Monthly2018-10-19 20:28
https://kosovapost.net/komandanti-i-fsk-se-ushtria-do-te-veproje-ne-gjithe-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-19 20:12
https://kosovapost.net/vjen-nje-super-lajm-per-kombetaren-e-kosoves/20%Monthly2018-10-19 20:01
https://kosovapost.net/haziri-tregon-se-si-u-perjashtua-ideja-e-serbise-qe-te-negocioje-me-shqiperine-per-kosoven/20%Monthly2018-10-19 19:37
https://kosovapost.net/sejdiu-thote-se-zgjedhjet-jane-zgjidhje-e-bllokades/20%Monthly2018-10-19 19:22
https://kosovapost.net/priten-drunjte-ne-oborrin-e-spitalit-te-mitrovices-iu-dhurohen-punonjesve-te-sigurimit/20%Monthly2018-10-19 19:18
https://kosovapost.net/ky-mal-eshte-nder-me-te-rrezikshmit-ne-bote-zbuloni-per-cilin-behet-fjale/20%Monthly2018-10-19 19:10
https://kosovapost.net/masht-procedurat-po-e-vonojne-projektligjin-e-mesimdhenesve-te-viteve-90-jo-ministri-bytyqi/20%Monthly2018-10-19 19:03
https://kosovapost.net/befasi-neymar-serish-ne-barcelone/20%Monthly2018-10-19 18:32
https://kosovapost.net/pdk-pjese-e-acre-grupimit-politik-me-rritjen-me-te-madhe-ne-evrope/20%Monthly2018-10-19 18:07
https://kosovapost.net/harilaci-deklarohet-kunder-vendimit-te-qeverise-rreth-mbeturinave/20%Monthly2018-10-19 18:01
https://kosovapost.net/ldk-ja-kerkon-mobilizim-per-tu-pergatitur-per-zgjedhje/20%Monthly2018-10-19 17:49
https://kosovapost.net/nje-lajm-i-keq-per-qytetaret-sapo-ka-ardhur-nga-ujesjellesi/20%Monthly2018-10-19 17:50
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-turqise-i-garantoje-kosoves-mbeshtjetjen-e-plote-per-antaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-19 17:37
https://kosovapost.net/cavoshoglu-i-kerkon-kosoves-ti-dorezoj-njerezit-e-fetos-s/20%Monthly2018-10-19 17:56
https://kosovapost.net/lenjani-pyet-thacin-a-eshte-ideja-te-bashkohet-lugina-me-kosoven-a-karaceva-me-serbine/20%Monthly2018-10-19 16:50
https://kosovapost.net/hoxhaj-nuk-besoj-te-ndryshimi-kufijve-por-shqiptareve-sdo-tiu-binte-keq/20%Monthly2018-10-19 16:38
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-faktin-se-pse-ka-dyshime-se-materialet-per-veteranet-jane-derguar-edhe-ne-serbi/20%Monthly2018-10-19 16:31
https://kosovapost.net/cacaj-demanton-ternaven-dhe-bojen-rugoves-nuk-iu-la-xhenazja-ai-u-varros-i-veshur-me-rroba/20%Monthly2018-10-19 16:29
https://kosovapost.net/mbahet-tryeze-e-kampanjes-drejtesia-dhe-biznesi-cfare-diskutuan-tahiri-e-rukiqi/20%Monthly2018-10-19 16:16
https://kosovapost.net/havolli-thote-se-deri-ne-fund-te-vitit-do-ta-bejne-kontrollin-e-pasurise-se-zyrtareve/20%Monthly2018-10-19 16:04
https://kosovapost.net/informata-te-rendesishme-per-perdoruesit-e-iphone-duhet-te-keni-kujdes/20%Monthly2018-10-19 15:55
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-neymar-eshte-i-pakenaqur-ne-psg/20%Monthly2018-10-19 15:26
https://kosovapost.net/diplomati-britanik-u-jep-leksion-politikaneve-serb/20%Monthly2018-10-19 15:19
https://kosovapost.net/kosova-dhe-maqedonia-me-bashkepunim-ne-fushen-e-arsimit/20%Monthly2018-10-19 15:10
https://kosovapost.net/formimi-i-ushtrise-se-kosoves-ky-eshte-reagimi-i-ashper-nga-vuciq/20%Monthly2018-10-19 14:54
https://kosovapost.net/vuciq-ushtria-e-kosoves-na-mbeshtet-per-muri/20%Monthly2018-10-19 14:43
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-me-e-mire-per-ta-ulur-temperaturen/20%Monthly2018-10-19 14:38
https://kosovapost.net/sipas-te-dhenave-te-fundit-mesohet-se-sa-shqiptare-jetojne-ne-gjermani/20%Monthly2018-10-19 14:15
https://kosovapost.net/rrezikon-te-shtyhet-ndeshja-barcelone-sevilla-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-19 14:08
https://kosovapost.net/kosova-krijon-ushtrine-me-28-nentor/20%Monthly2018-10-19 14:00
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-merr-nje-mbeshtetje-te-fuqishme-nga-beogradi-permes-zyrtarit-te-larte-amerikan/20%Monthly2018-10-19 13:48
https://kosovapost.net/babai-i-khabib-tregon-madheshtine-e-tij-ja-oferta-qe-ka-i-bere-mcgregorit/20%Monthly2018-10-19 13:57
https://kosovapost.net/regjimi-i-assadit-shkel-marreveshjen-e-socit/20%Monthly2018-10-19 13:37
https://kosovapost.net/haradinaj-fokusi-yne-eshte-drejt-liberalizimit-te-vizave-dhe-anetaresimin-ne-interpol/20%Monthly2018-10-19 13:29
https://kosovapost.net/palmer-ne-beograd-perkrahim-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-19 13:12
https://kosovapost.net/rritet-konkurrueshmeria-dhe-siguria-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2018-10-19 13:07
https://kosovapost.net/rashiq-ushtria-e-kosoves-eshte-kercenim-per-serbet/20%Monthly2018-10-19 12:58
https://kosovapost.net/interi-shokon-barcelonen-po-ia-rremben-yllin-e-madh/20%Monthly2018-10-19 12:51
https://kosovapost.net/dedaj-dekretohet-si-ambasador-ne-maqedoni/20%Monthly2018-10-19 12:41
https://kosovapost.net/lista-serbe-se-pranon-ushtrine-e-kosoves-paralajmeron-ankese-ne-kushtetuese/20%Monthly2018-10-19 12:33
https://kosovapost.net/real-madrid-fillon-negociatat-me-antonio-conte-2/20%Monthly2018-10-19 12:08
https://kosovapost.net/si-te-qetesohemi-ne-pushimin-e-drekes/20%Monthly2018-10-19 12:03
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-tek-bayern-thirret-konference-e-jashtezakonshme-per-shtyp/20%Monthly2018-10-19 11:58
https://kosovapost.net/thaci-lugines-nuk-iu-dua-vetem-une-ju-do-edhe-ramushi/20%Monthly2018-10-19 11:50
https://kosovapost.net/keto-simptoma-ju-paralajmerojne-qe-keni-probleme-me-zemer-ja-si-mund-ta-kuptoni/20%Monthly2018-10-19 11:56
https://kosovapost.net/thaci-nuk-leshon-pe-ne-qendrimin-e-tij-per-luginen/20%Monthly2018-10-19 11:18
https://kosovapost.net/terrnava-strateg-teolog-e-njohes-i-fuqishem-i-filozofise-islame-dhe-akaidit/20%Monthly2018-10-19 11:06
https://kosovapost.net/konsensusi-mes-subjekteve-politike-eshte-vendimtar-per-zhbllokimin-e-jetes-parlamentare/20%Monthly2018-10-19 11:02
https://kosovapost.net/ylli-i-milanit-interi-me-kerkoi-dy-here/20%Monthly2018-10-19 10:54
https://kosovapost.net/hoti-pyet-per-1-2-milion-euro-per-lobim-kujt-do-ti-paguhen-keto-mjete/20%Monthly2018-10-19 10:49
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-ekonomine-e-vendit-miratohet-projektligji-per-tatimin-mbi-vleren-e-shtuar/20%Monthly2018-10-19 10:38
https://kosovapost.net/kuci-frika-me-e-madhe-eshte-pas-dialogut/20%Monthly2018-10-19 10:41
https://kosovapost.net/zyba-presidentit-thaci-mbroje-qytetaret-ne-veri-e-leri-spektaklet-mediatike/20%Monthly2018-10-19 10:33
https://kosovapost.net/shperthen-krasniqi-mos-kerkoni-nga-kosova-me-shume-sesa-pakoja-e-ahtisarit/20%Monthly2018-10-19 10:18
https://kosovapost.net/shperthen-zeka-ja-per-cfare-e-akuzon-prokurorin-lumezi/20%Monthly2018-10-19 10:02
https://kosovapost.net/fatmir-sejdiu-mbeshtet-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-19 10:22
https://kosovapost.net/vetevendosje-leshon-seancen-e-kuvendit/20%Monthly2018-10-19 09:50
https://kosovapost.net/tregim-motivues-sadakaja-e-fshehte-ne-diten-e-xhuma-2/20%Monthly2018-10-19 09:29
https://kosovapost.net/cavushoglu-presim-nga-shqiperia-mike-ekstradimin-e-anetareve-te-feto-s/20%Monthly2018-10-19 09:34
https://kosovapost.net/suso-gezon-tifozet-e-milanit-para-derbit-me-interin-jep-premtimin-e-cmendur/20%Monthly2018-10-19 09:24
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-tregon-pse-ndodhi-perplasja-me-xhavit-halitin/20%Monthly2018-10-19 09:14
https://kosovapost.net/vlerat-dhe-begatite-e-dites-se-premte-xhumase/20%Monthly2018-10-19 09:13
https://kosovapost.net/haradinaj-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-ka-vdekur/20%Monthly2018-10-19 09:01
https://kosovapost.net/banoret-e-fushe-kosoves-revoltohen-me-vendimin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-19 09:04
https://kosovapost.net/cavushoglu-shqiperia-mik-i-vertete-me-te-cilin-kemi-lidhje-te-lashta/20%Monthly2018-10-19 08:41
https://kosovapost.net/me-keto-metoda-natyrale-mund-ta-ulni-tensionin-e-larte/20%Monthly2018-10-19 08:40
https://kosovapost.net/benzema-do-ta-braktiste-madridin-per-man-city-ose-psg/20%Monthly2018-10-19 08:27
https://kosovapost.net/ndahen-mbi-1-milion-euro-per-lobim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-19 08:23
https://kosovapost.net/rasti-i-khashoggi-mbi-40-kongresiste-amerikane-kerkojne-sanksione-per-riadin/20%Monthly2018-10-19 08:03
https://kosovapost.net/e-mahniteshme-se-cfare-perfitime-shendetesore-mund-te-merrni-nga-hurma/20%Monthly2018-10-19 07:58
https://kosovapost.net/kosova-po-e-formon-ushtrine-vulin-sot-therret-kfor-in/20%Monthly2018-10-19 07:57
https://kosovapost.net/gazetaret-kosovare-meren-me-hoxhallare-por-vetem-per-tre-muaj-kosoves-i-iken-mbi-90-mjeke/20%Monthly2018-10-19 07:59
https://kosovapost.net/macron-pezulloi-disa-vizita-per-shkak-te-rastit-khashoggi/20%Monthly2018-10-19 07:43
https://kosovapost.net/fair-play-financiar-uefa-perjashton-klubin-e-njohur/20%Monthly2018-10-19 07:40
https://kosovapost.net/novosti-vuciq-shpall-okupimin-nese-kosova-krijon-ushtrine/20%Monthly2018-10-19 07:35
https://kosovapost.net/ministri-pacolli-pret-sot-ne-takim-homologun-turk-cavushoglu/20%Monthly2018-10-19 07:17
https://kosovapost.net/rektori-bajraktari-zgjedhet-nenkryetar-i-keshillit-drejtues-te-autoritetit-kombetar-te-kualifikimeve/20%Monthly2018-10-19 07:01
https://kosovapost.net/per-shba-ne-zgjidhja-me-e-mire-eshte-njohja-e-ndersjelle-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-19 06:49
https://kosovapost.net/kastrati-ushtria-teresisht-e-gatshme-me-2025/20%Monthly2018-10-19 06:40
https://kosovapost.net/vuciqi-serish-paralajmeron-kompromise-te-dhimbshme-me-kosoven/20%Monthly2018-10-19 06:35
https://kosovapost.net/kushtoi-75-milione-euro-chelsea-behet-pishman-per-kete-lojtar/20%Monthly2018-10-19 06:24
https://kosovapost.net/ja-si-te-kaloni-gripin-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2018-10-19 06:18
https://kosovapost.net/diskutohet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-19 06:11
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-sot-dhe-gjate-vikendit-4/20%Monthly2018-10-19 06:06
https://kosovapost.net/myftiu-frikacak-i-ofrohet-kusive-me-te-qelbura-mediatike/20%Monthly2018-10-19 12:17
https://kosovapost.net/mayweather-thote-se-do-te-perballet-me-khabibin-dhe-mcgregorin/20%Monthly2018-10-18 21:37
https://kosovapost.net/terrnava-i-terheq-verejtjen-buzhales-ndali-shpifjet/20%Monthly2018-10-18 21:54
https://kosovapost.net/ministri-i-jashtem-i-turqise-te-premten-per-vizite-zyrtare-edhe-ne-kosove/20%Monthly2018-10-18 21:00
https://kosovapost.net/ministri-hamza-tregon-kur-do-tu-rriten-pagat-mesimdhenesve-mjekeve-dhe-policeve/20%Monthly2018-10-18 20:38
https://kosovapost.net/ldk-zbulon-sekretin-per-tejkalimin-e-krizes-institucionale/20%Monthly2018-10-18 20:25
https://kosovapost.net/ky-eshte-kushti-i-presidentit-per-tu-terhequr-nga-ideja-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-10-18 20:14
https://kosovapost.net/terrnava-bik-nuk-ka-bashkepunuar-me-organizata-te-dyshimta/20%Monthly2018-10-18 19:56
https://kosovapost.net/juventusi-merr-lajmin-gjigant-ylli-i-madh-kthehet-ne-stervitje/20%Monthly2018-10-18 19:42
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-nato-s-pas-votimit-ne-kuvend-per-fsk-ne/20%Monthly2018-10-18 19:27
https://kosovapost.net/terrnava-nuk-jam-autoritar-ne-bik-ka-demokraci-te-vertete/20%Monthly2018-10-18 19:24
https://kosovapost.net/aksident-mes-pese-veturave-ne-fushe-kosove/20%Monthly2018-10-18 19:01
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-dialogu-nuk-duhet-ta-udheheq-thaci-e-limaj-por-ky-person/20%Monthly2018-10-18 18:52
https://kosovapost.net/qeveria-haradinaj-si-ode-burrash-ja-sa-pak-gra-jane-ne-pozita/20%Monthly2018-10-18 18:31
https://kosovapost.net/vulin-ne-kosove-smund-te-kete-ushtri-sa-te-jete-ne-fuqi-rezoluta-1244/20%Monthly2018-10-18 18:24
https://kosovapost.net/liverpool-dhe-man-utd-ne-gare-te-ashper-per-super-talentin/20%Monthly2018-10-18 18:06
https://kosovapost.net/daut-haradinaj-flet-per-perplasjen-e-kryeministrit-me-xhavit-halitin/20%Monthly2018-10-18 17:50
https://kosovapost.net/jashari-per-ushtrine-jetesim-i-amanetit-te-shume-gjeneratave/20%Monthly2018-10-18 17:36
https://kosovapost.net/merkel-e-macron-dalin-per-birra-e-patate-pas-samitit-ne-bruksel/20%Monthly2018-10-18 17:30
https://kosovapost.net/hoxhaj-takon-kreret-shteteror-ne-tirane-se-shpejti-pa-dogana-mes-dy-vendeve/20%Monthly2018-10-18 17:13
https://kosovapost.net/tahiri-nuk-do-te-lejojme-qe-grupet-kriminale-te-cenojne-rrugen-tone-drejt-be-se/20%Monthly2018-10-18 17:03
https://kosovapost.net/pacolli-serbia-vazhdon-propaganden-por-kuvendi-i-kosoves-e-themeloje-ushtrine/20%Monthly2018-10-18 16:47
https://kosovapost.net/krijimi-i-ushtrise-sylejman-selimi-shkruan-leter-emocionuese-nga-burgu/20%Monthly2018-10-18 16:32
https://kosovapost.net/gjuriq-vendimi-i-prishtines-per-ushtrine-mund-te-kete-pasoja-te-paimagjinueshme/20%Monthly2018-10-18 16:27
https://kosovapost.net/rama-uron-votimin-pro-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-18 16:23
https://kosovapost.net/turqia-paralajmeron-greqine/20%Monthly2018-10-18 16:03
https://kosovapost.net/paralajmerohet-themelimi-i-odes-ekonomike-te-diaspores/20%Monthly2018-10-18 15:59
https://kosovapost.net/prokuroria-ngrit-aktakuze-pasi-shisnin-ushqime-te-demshme/20%Monthly2018-10-18 14:56
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-kosovaret-qe-marrin-pension-ne-zvicer-e-belgjike/20%Monthly2018-10-18 14:49
https://kosovapost.net/pas-rrefimit-te-vasfije-krasniqit-reagon-gjykata-supreme/20%Monthly2018-10-18 14:31
https://kosovapost.net/fifa-me-deklarate-te-fuqishme-per-kosoven-2/20%Monthly2018-10-18 14:23
https://kosovapost.net/bytyqi-pyet-eminin-a-ke-menduar-se-me-keto-deklarime-te-pa-verteta-mund-tia-prishesh-familjen-dikujt/20%Monthly2018-10-18 14:20
https://kosovapost.net/perplasja-e-ganes-me-konjufcen-turp-qe-se-keni-votu-mos-u-sarrakuq/20%Monthly2018-10-18 14:11
https://kosovapost.net/fifa-me-deklarate-te-fuqishme-per-kosoven/20%Monthly2018-10-18 14:10
https://kosovapost.net/kuvendi-miraton-projektligjin-per-kullat-e-jashareve/20%Monthly2018-10-18 13:39
https://kosovapost.net/bytyqi-bik-dhe-medreseja-jane-institucione-me-tradite-arsimore-fetare-e-kombetare/20%Monthly2018-10-18 13:34
https://kosovapost.net/limaj-dite-historike-urime-kosove-ushtria/20%Monthly2018-10-18 12:55
https://kosovapost.net/ramadani-i-kerkon-ahmeti-shkarkimin-e-bordit-te-stacionit-te-autobusave/20%Monthly2018-10-18 12:39
https://kosovapost.net/pacolli-per-ushtrine-kur-eshte-ne-pyetje-kosova-te-gjithe-jemi-bashke/20%Monthly2018-10-18 12:49
https://kosovapost.net/si-ta-largojme-eren-e-keqe-te-kepuceve-foto/20%Monthly2018-10-18 12:30
https://kosovapost.net/do-tia-ndryshojme-emrin-fsk-se-thote-berisha/20%Monthly2018-10-18 12:16
https://kosovapost.net/ja-pse-vjeshta-eshte-koha-me-e-mire-per-te-udhetuar/20%Monthly2018-10-18 12:16
https://kosovapost.net/ibrahimoviq-me-pergjigje-interesante-per-derbin-inter-milan/20%Monthly2018-10-18 12:47
https://kosovapost.net/konjufca-e-pyet-berishen-a-do-ti-siguroni-nendetese-thacit-se-po-i-bije-neper-ujera-me-lundru/20%Monthly2018-10-18 11:47
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-kosova-po-behet-me-ushtri-votojne-101-deputete/20%Monthly2018-10-18 11:42
https://kosovapost.net/kurti-forcat-e-armatosura-jane-kapaciteti-yne-mbrojtes-ndaj-serbise/20%Monthly2018-10-18 11:29
https://kosovapost.net/shkencetarja-shqiptare-shperblehet-me-cmimin-nderkombetar-ne-neuroshkence/20%Monthly2018-10-18 10:59
https://kosovapost.net/drenasi-i-nxehte-edhe-nje-emer-per-degen-e-pdk-se/20%Monthly2018-10-18 10:56
https://kosovapost.net/be-dhe-gjermania-e-kundershtojne-importimin-e-veturave-te-vjetra-ne-kosove/20%Monthly2018-10-18 10:54
https://kosovapost.net/ldk-ne-mbeshtetje-te-ushtrise/20%Monthly2018-10-18 10:34
https://kosovapost.net/universiteti-i-ferizajt-anetaresohet-ne-asociacionin-evropian-te-institucioneve-ne-arsimin-e-larte/20%Monthly2018-10-18 10:33
https://kosovapost.net/e-papritur-ne-barcelone-lojtari-detyrohet-te-paguaje-800-mije-euro/20%Monthly2018-10-18 10:32
https://kosovapost.net/universiteti-i-ferizajt-hyne-ne-marreveshje-bashkepunimi-me-lykens/20%Monthly2018-10-18 10:29
https://kosovapost.net/ish-presidenti-kroat-kunder-korrigjimit-arkitektura-e-europes-u-kompletua-me-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-18 10:24
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-lista-serbe-leshon-seancen-e-kuvendit/20%Monthly2018-10-18 10:21
https://kosovapost.net/berisha-projektligji-per-ministrine-e-mbrojtjes-eshte-ne-harmoni-me-kushtetuten/20%Monthly2018-10-18 10:16
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-shtyn-viziten-ne-arabine-saudite-deri-ne-zbardhjen-e-rastit-khashoggi/20%Monthly2018-10-18 10:05
https://kosovapost.net/vuciq-zgjidhja-kosove-serbi-nuk-ka-te-bej-me-guximin-tim/20%Monthly2018-10-18 10:04
https://kosovapost.net/greqi-jep-doreheqje-ministri-i-jashtem-nikos-kotzias/20%Monthly2018-10-18 09:51
https://kosovapost.net/inteligjenca-amerikane-e-bindur-per-lidhjen-e-princit-saudit-ne-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-18 09:51
https://kosovapost.net/eskalon-situata-ne-kuvendin-e-kosoves-haliti-haradinajt-kqyri-punte-e-tua/20%Monthly2018-10-18 09:58
https://kosovapost.net/real-madrid-fillon-negociatat-me-antonio-conte/20%Monthly2018-10-18 09:46
https://kosovapost.net/shba-duhet-ta-denoje-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-18 09:45
https://kosovapost.net/lista-serbe-deklarohet-per-projektligjet-e-fsk-se/20%Monthly2018-10-18 09:41
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-ndihmon-kosoven-ne-luftimin-e-dukurive-negative/20%Monthly2018-10-18 09:33
https://kosovapost.net/veseli-per-dw-ushtria-e-kosoves-do-te-behet-ne-partneritet-me-nato-n/20%Monthly2018-10-18 09:14
https://kosovapost.net/ministri-i-ekonomise-se-frances-nuk-do-te-marre-pjese-ne-konferencen-e-investimeve-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-18 10:38
https://kosovapost.net/senacen-e-kuvendit-e-bojkotojne-perseri-ldk-dhe-vv/20%Monthly2018-10-18 09:21
https://kosovapost.net/ndalimi-i-migrimit-legal-hap-i-rendesishem-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-18 08:56
https://kosovapost.net/20-ushqimet-qe-pastrojne-arteriet-dhe-mbrojne-sulmin-ne-zemer/20%Monthly2018-10-18 14:13
https://kosovapost.net/psd-pa-ne-nuk-mund-te-rrezohet-qeveria/20%Monthly2018-10-18 08:27
https://kosovapost.net/nje-modele-me-shami-qe-po-i-mahnit-te-gjithe-me-bukurine-e-saj-fotovideo/20%Monthly2018-10-18 08:14
https://kosovapost.net/krasniqi-ndez-duelin-me-stefen-hartel-ai-nuk-e-ka-idene-me-cfare-do-perballet/20%Monthly2018-10-18 08:05
https://kosovapost.net/anija-e-forces-detare-shqiptare-shpeton-73-emigrante-ne-detin-egje/20%Monthly2018-10-18 07:56
https://kosovapost.net/ne-shkolle-i-thonin-se-kendon-si-dhi-ndersa-sot-eshte-nder-kengetaret-me-te-famshme/20%Monthly2018-10-18 08:04
https://kosovapost.net/vasfije-krasniqi-dekorohet-nga-thaci-kerkon-drejtesi/20%Monthly2018-10-18 08:00
https://kosovapost.net/inter-me-formacion-te-frikshem-kunder-milanit/20%Monthly2018-10-18 07:41
https://kosovapost.net/keto-jane-pese-keshilla-per-ata-qe-bejne-palester/20%Monthly2018-10-18 07:39
https://kosovapost.net/bie-niveli-i-ujit-ne-danub-ndalohet-kalimi-i-anijeve-me-mallra/20%Monthly2018-10-18 07:35
https://kosovapost.net/zbulohet-ja-pse-u-largua-ish-pronari-kinez-nga-milani/20%Monthly2018-10-18 07:20
https://kosovapost.net/buxheti-i-kosoves-humb-miliona-euro-nga-blerja-e-barnave-te-shtrenjta/20%Monthly2018-10-18 07:15
https://kosovapost.net/i-riu-ben-akrobaci-ne-lartesine-270-metra-ja-pamjet-e-pabesueshme-video/20%Monthly2018-10-18 06:56
https://kosovapost.net/aktori-shqiptar-cmend-femrat-turke-foto/20%Monthly2018-10-18 06:42
https://kosovapost.net/ish-presidenti-i-realit-calderon-jep-deklarate-shokuese-per-hazardin/20%Monthly2018-10-18 06:32
https://kosovapost.net/shkencetaret-zvicerane-zbulojne-zevendesuesin-e-insulines/20%Monthly2018-10-18 06:30
https://kosovapost.net/cooper-thote-se-duhet-pasur-kujdes-me-idene-e-shkembimit/20%Monthly2018-10-18 06:23
https://kosovapost.net/haradinaj-ideja-e-ndarjes-eshte-financuar-nga-serbia/20%Monthly2018-10-18 06:11
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-16/20%Monthly2018-10-18 06:04
https://kosovapost.net/harrojini-motrat-vjollca-mbesa-e-tyre-ju-le-pa-mend/20%Monthly2018-10-17 21:56
https://kosovapost.net/keta-jane-22-artistet-qe-konkurojne-per-te-perfaqesuar-shqiperine-ne-eurovision/20%Monthly2018-10-17 21:33
https://kosovapost.net/irinej-ne-kosove-kete-vend-nuk-e-japim/20%Monthly2018-10-17 21:20
https://kosovapost.net/zbutet-vuciq-e-permend-per-here-te-pare-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-17 21:15
https://kosovapost.net/i-bejne-kamere-te-fshehur-do-habiteni-me-reagimin-e-gent-fatalit/20%Monthly2018-10-17 21:05
https://kosovapost.net/prishtina-e-nis-me-fitore-ne-fiba-europe-cup/20%Monthly2018-10-17 20:59
https://kosovapost.net/stipe-mesiq-ndryshimi-i-kufijve-con-drejt-nje-lufte-te-re/20%Monthly2018-10-17 20:48
https://kosovapost.net/ne-kosove-ska-kontroll-e-ska-cilesi-te-naftes/20%Monthly2018-10-17 20:37
https://kosovapost.net/lluka-termocentrali-kosova-e-re-nuk-do-te-ndertohet-me-parate-nga-buxheti-i-kosoves/20%Monthly2018-10-17 20:15
https://kosovapost.net/besnik-tahiri-po-punojme-qe-vizat-te-hiqen-kete-vit/20%Monthly2018-10-17 20:11
https://kosovapost.net/bajrami-ligji-per-automjete-po-behet-per-ti-bere-me-shume-pune-monopolit-te-homologimit/20%Monthly2018-10-17 19:57
https://kosovapost.net/selimi-qeveria-nuk-e-ka-seriozisht-punen-e-ushtrise/20%Monthly2018-10-17 19:37
https://kosovapost.net/heldt-ka-nje-rritje-jashtezakonisht-te-madhe-te-te-berit-biznes-ne-kosove/20%Monthly2018-10-17 19:34
https://kosovapost.net/gjysma-e-popullates-ne-bote-jeton-me-pese-euro-ne-dite/20%Monthly2018-10-17 19:26
https://kosovapost.net/cooper-serbia-nuk-do-te-kete-sukses-nese-nuk-e-njeh-kosoven/20%Monthly2018-10-17 19:09
https://kosovapost.net/prokuroria-nis-permiresimin-e-aktakuzes-per-veteranet-ovl-uck-kerkon-rivleresimin-e-65-mije-emrave/20%Monthly2018-10-17 18:59
https://kosovapost.net/bahtiri-i-vendosur-ura-e-ibrit-hapet-me-koncert-te-shakires/20%Monthly2018-10-17 18:21
https://kosovapost.net/nese-ndryshon-ligji-per-fsk-ne-rishikohet-angazhimi-i-nato-s-ne-kosove/20%Monthly2018-10-17 18:14
https://kosovapost.net/bazaj-dhe-hoxha-molle-sherri-ne-mes-kadri-veselit-dhe-hashim-thacit-ne-drenas/20%Monthly2018-10-18 09:32
https://kosovapost.net/balaj-halimaj-ministri-bytyqi-i-pari-qe-ka-sjell-ne-kuvend-ligjin-per-mesimdhenesit-viteve-90-ta/20%Monthly2018-10-17 18:08
https://kosovapost.net/30-inspektore-parashihen-per-zbatimin-e-gjobave-ndaj-ndotesve-te-ambientit/20%Monthly2018-10-17 18:04
https://kosovapost.net/fsk-ne-vitin-2019-mund-te-kete-status-ushtarak-por-jo-edhe-rritje-buxheti/20%Monthly2018-10-17 17:33
https://kosovapost.net/reali-ka-gjetur-zevendesuesin-e-ronaldos/20%Monthly2018-10-17 17:27
https://kosovapost.net/veseli-nuk-eshte-kohe-zgjedhjesh-opozita-te-orientohet-ne-mbrojtjen-e-shtetesise/20%Monthly2018-10-17 17:23
https://kosovapost.net/akademik-qosja-fjalori-enciklopedik-eshte-fryt-i-zi-i-korrupsionit/20%Monthly2018-10-17 17:16
https://kosovapost.net/gjuriq-paqen-ne-rajon-nuk-e-krijojne-vendimet-e-njeanshme-duhet-kompromis-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-17 17:05
https://kosovapost.net/limaj-deri-me-tash-ne-dialog-eshte-shkuar-me-duar-ne-xhepa/20%Monthly2018-10-17 16:47
https://kosovapost.net/lekaj-shtimi-i-qendrave-te-kontrollit-do-te-zvogelonte-sigurine-ne-rruge/20%Monthly2018-10-17 16:35
https://kosovapost.net/serbia-po-pengon-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol-per-te-fshehur-gjenocidin-e-saj/20%Monthly2018-10-17 16:29
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-cavani-po-rikthehet-ne-serie-a/20%Monthly2018-10-17 16:21
https://kosovapost.net/kusari-lila-thote-se-importimi-i-veturave-deri-15-vjet-te-vjetra-rrezikon-jeten-e-qytetareve/20%Monthly2018-10-17 16:07
https://kosovapost.net/franca-e-interesuar-per-te-investuar-ne-kosove-ne-energji-te-riperterishme/20%Monthly2018-10-17 15:54
https://kosovapost.net/pas-ndarjes-nga-seldi-mimoza-shkodra-ja-cfare-feston/20%Monthly2018-10-17 15:33
https://kosovapost.net/mesoni-disa-nga-shenjat-me-te-pazakonta-te-stresit/20%Monthly2018-10-17 15:14
https://kosovapost.net/veseli-merr-mbeshtetje-per-liberalizimin-e-vizave-nga-nje-shtet-i-fuqishem/20%Monthly2018-10-17 14:52
https://kosovapost.net/man-city-merr-lajmin-e-vitit/20%Monthly2018-10-17 14:39
https://kosovapost.net/keshilltari-kryesor-i-kryeministrit-emerohet-ambasador-ne-kete-vend/20%Monthly2018-10-17 14:35
https://kosovapost.net/uefa-i-ben-surprize-yllit-te-kosoves-pas-supergolit/20%Monthly2018-10-17 14:06
https://kosovapost.net/shkencetaret-paralajmerojne-semundjen-e-shekullit/20%Monthly2018-10-17 13:58
https://kosovapost.net/facebook-ju-meson-si-te-shpetoni-nga-mesazhet-qe-i-dergoni-pa-dashje-ja-si-ti-fshini/20%Monthly2018-10-17 13:47
https://kosovapost.net/eshte-e-mahniteshme-se-cfare-ndodh-nese-e-mbjellim-trendafilin-ne-patate-video/20%Monthly2018-10-17 13:46
https://kosovapost.net/france-football-po-mendon-ti-jape-topin-e-arte-ketij-lojtari/20%Monthly2018-10-17 13:37
https://kosovapost.net/shba-e-gatshme-te-ofroje-cdo-lloj-ndihme-per-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-17 13:24
https://kosovapost.net/vuciqi-i-frikesohet-anetaresimit-te-kosoves-ne-interpol-do-te-kemi-5-mije-serbe-ne-lista-te-kerkimit/20%Monthly2018-10-17 13:12
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-gjergj-kastrioti-skenderbeu-figure-e-fuqishme-qe-na-lidh-me-perendimin/20%Monthly2018-10-17 12:50
https://kosovapost.net/spitali-amerikan-ofron-eksperiencen-e-tij-ne-panairin-medikos-2018/20%Monthly2018-10-17 13:04
https://kosovapost.net/vajza-e-vellaut-te-presidentit-thaci-kritikon-shtesat-10-euro-per-femije-e-quan-fushate-elektorale/20%Monthly2018-10-17 12:38
https://kosovapost.net/pse-afrona-reagon-ndaj-bashkeshortes-se-ermal-fejzullahut/20%Monthly2018-10-17 12:32
https://kosovapost.net/vendos-perez-kete-lojtar-po-e-transferon-te-real-madridi/20%Monthly2018-10-17 12:16
https://kosovapost.net/serbise-1-km-autostrade-me-bechtelin-i-kushton-7-milione-euro-kurse-kosoves-gati-13-milione/20%Monthly2018-10-17 12:09
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-e-padukshme-te-kancerit-ne-gji/20%Monthly2018-10-17 12:09
https://kosovapost.net/nese-kosova-hyn-ne-interpol-do-te-behen-5-mije-fletearreste-serbeve-qe-kane-luftuar/20%Monthly2018-10-17 12:05
https://kosovapost.net/khabib-takohet-me-ish-ushtarin-e-uck-se-nga-kumanova-foto/20%Monthly2018-10-17 11:50
https://kosovapost.net/ministri-matoshi-nenshkruan-nje-udhezim-administrativ-te-rendesishem-per-qytetaret/20%Monthly2018-10-17 11:34
https://kosovapost.net/mup-i-serb-pranimi-i-kosoves-ne-interpol-eshte-shkelje-e-te-drejtes-nderkombetare/20%Monthly2018-10-17 11:22
https://kosovapost.net/kilic-investimi-ne-cerdhen-armela-kontribut-per-te-ardhmen-e-femijeve/20%Monthly2018-10-17 11:51
https://kosovapost.net/ligjevensit-ekonomiste-ndalojne-importin-e-veturave-me-te-vjetra-se-dhjete-vjet/20%Monthly2018-10-17 11:13
https://kosovapost.net/forcat-amerikane-kryejne-aksionin-me-te-madh-te-vitit-ne-somali/20%Monthly2018-10-17 11:05
https://kosovapost.net/haradinajt-jep-kete-arsyetim-per-20-mije-dollaret-e-shpenzuar-ne-amerike/20%Monthly2018-10-17 10:43
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-keni-nevoje-per-me-shume-kalcium/20%Monthly2018-10-17 10:31
https://kosovapost.net/kengetarja-arinda-gjoni-lidh-kontrate-me-nje-shtepi-diskografike-turke/20%Monthly2018-10-17 09:59
https://kosovapost.net/gati-te-largohet-salah-deshiron-te-transferohet-tek-kjo-skuader/20%Monthly2018-10-17 09:55
https://kosovapost.net/pervec-fsk-se-edhe-komandot-shqiptare-moren-medalje-ne-uells/20%Monthly2018-10-17 09:50
https://kosovapost.net/rusia-kerkon-nga-brukseli-ti-beje-presion-kosoves-per-zbatim-te-marreveshjeve-me-serbine/20%Monthly2018-10-17 09:40
https://kosovapost.net/agjenda-ballkanike-rezultatet-dhe-pritshmeria-pas-zgjedhjeve-te-pergjithshme-ne-bosnje-hercegovine/20%Monthly2018-10-17 09:33
https://kosovapost.net/izraeli-per-rastin-khashoggi-u-besojme-deklaratave-te-arabise-saudite/20%Monthly2018-10-17 08:50
https://kosovapost.net/lagarde-anulon-pjesemarrjen-ne-konferencen-ne-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-17 08:44
https://kosovapost.net/shqiperia-60-vjet-ne-unesco/20%Monthly2018-10-17 08:30
https://kosovapost.net/kryeimami-bajgora-kane-filluar-ligjeratat-neper-burgje-po-ndikojne-pozitivisht-te-te-burgosurit-video/20%Monthly2018-10-17 08:32
https://kosovapost.net/haley-kerkon-terheqjen-e-unmik-ut-nga-kosova-por-ja-si-reagon-serbia/20%Monthly2018-10-17 08:16
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-takon-sekretarin-amerikan-te-shtetit-mike-pompeo/20%Monthly2018-10-17 08:09
https://kosovapost.net/scott-nuk-ndryshon-as-pas-presionit-serb-politika-e-shba-se-per-kosoven-nuk-eshte-e-re/20%Monthly2018-10-17 07:56
https://kosovapost.net/si-mund-ti-dallojme-alergjite-nga-e-ftohura/20%Monthly2018-10-17 07:42
https://kosovapost.net/cavusoglu-turqia-eshte-e-detyruar-te-zbardhe-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-17 07:25
https://kosovapost.net/shqiperia-do-ta-mbeshtese-pranimin-e-kosoves-ne-unesco/20%Monthly2018-10-17 07:16
https://kosovapost.net/shpresa-te-reja-per-diabetiket-eshte-shpikur-terapia-qe-e-sheron-diabetin/20%Monthly2018-10-17 07:12
https://kosovapost.net/eventi-i-deshtuar-ne-new-york-ia-avullon-kosoves-20-mije-dollare/20%Monthly2018-10-17 06:54
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-guximi-i-vasfijes-le-te-jete-udherrefyes-per-viktimat-e-dhunes-seksuale/20%Monthly2018-10-17 06:53
https://kosovapost.net/ky-qytet-i-shqiperise-po-thyen-rekord-me-martesa/20%Monthly2018-10-17 06:37
https://kosovapost.net/kah-po-shkon-shpend-ahmeti-me-parti/20%Monthly2018-10-17 06:32
https://kosovapost.net/si-ta-ndalini-gripin-ende-pa-u-zene/20%Monthly2018-10-17 06:28
https://kosovapost.net/neymar-hyne-ne-histori-kalon-legjendat-pele-kaka-e-dunga/20%Monthly2018-10-17 06:20
https://kosovapost.net/interpol-i-dhe-fsk-ja-dy-betejat-diplomatike-te-kosoves-me-serbine/20%Monthly2018-10-17 06:14
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-15/20%Monthly2018-10-17 06:08
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-per-neser-ne-kosove/20%Monthly2018-10-16 21:47
https://kosovapost.net/gjermania-nuk-ia-del-kunder-kampioneve-te-botes-humb-me-permbysje/20%Monthly2018-10-16 21:08
https://kosovapost.net/bytyqi-priti-drejtorin-e-pare-te-usaid-it-ne-kosove/20%Monthly2018-10-16 21:06
https://kosovapost.net/hahn-ja-kur-do-ta-njohin-kosoven-pese-vendet-e-be-se/20%Monthly2018-10-16 21:05
https://kosovapost.net/sheshel-pyet-pse-si-dergohet-proteste-shba-se-dhe-pse-vuciq-flet-per-kembime-territoresh/20%Monthly2018-10-16 20:57
https://kosovapost.net/bajrami-terrnaves-silli-200-mije-ushtaret-dhe-protesto-para-komunes-nese-ajo-po-pengon-ndertimin-e-xhamise/20%Monthly2018-10-16 21:43
https://kosovapost.net/bajrami-demanton-xharren-se-turqia-ne-kosove-po-investon-vetem-ne-xhamia-kurse-ne-serbi-ne-fabrika/20%Monthly2018-10-16 21:42
https://kosovapost.net/bspk-kerkon-strategji-per-mbrojtjen-e-punetoreve/20%Monthly2018-10-16 20:08
https://kosovapost.net/bajrami-xhami-e-nisur-per-fushaten-e-terrnaves/20%Monthly2018-10-16 19:51
https://kosovapost.net/bajrami-eshte-ndjer-i-shokuar-me-deklaraten-se-ne-bik-jane-shfryezuar-nxeneset-seksualisht/20%Monthly2018-10-16 19:44
https://kosovapost.net/mustafa-i-vetequajturi-myfti-mos-te-luaj-me-ndjenjat-e-qytetareve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-16 19:22
https://kosovapost.net/eksluzive-eksplodon-dr-mustafa-bajrami-per-punen-e-xhamise/20%Monthly2018-10-16 19:00
https://kosovapost.net/edhe-nje-princ-saudit-rezident-ne-gjermani-pretendon-se-i-kishin-ngritur-kurth-per-ta-rrembyer/20%Monthly2018-10-16 18:54
https://kosovapost.net/nga-neser-ju-presin-keto-denime-me-para-nese-hidhni-mbeturina-jashte-kontejnereve/20%Monthly2018-10-16 18:39
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-nga-kosova-kalimin-ne-vetura-hibride-dhe-elektrike/20%Monthly2018-10-16 18:31
https://kosovapost.net/tusk-te-hetohet-plotesisht-dhe-te-ndeshkohen-fajtoret-per-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-16 18:18
https://kosovapost.net/kullat-e-familjes-jashari-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-10-16 18:08
https://kosovapost.net/konsulli-i-arabise-saudite-ne-stamboll-kthehet-ne-shtetin-e-tij/20%Monthly2018-10-16 17:48
https://kosovapost.net/zyra-e-be-se-reagon-ndaj-vendimit-per-importimin-e-veturave-te-vjetra/20%Monthly2018-10-16 17:31
https://kosovapost.net/ministri-i-shkarkuar-gashi-pritet-te-emerohet-ambasador-ne-nje-vend-te-rajonit/20%Monthly2018-10-16 17:18
https://kosovapost.net/krasniqi-aliut-sdi-per-cfare-bereqeti-po-flet-nga-partia-e-pare-perfunduat-ne-vendin-e-trete/20%Monthly2018-10-16 17:16
https://kosovapost.net/bejtush-gashi-thyen-heshtjen-ja-pse-u-shkarkua-nga-posti-i-ministrit-te-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-10-16 16:56
https://kosovapost.net/mpj-e-kosoves-i-pergjigjet-daciqit-lesoto-nuk-e-ka-terheq-njohjen-per-kosoven/20%Monthly2018-10-16 16:41
https://kosovapost.net/bernabiq-falenderon-rusine-per-qendrimin-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-10-16 16:40
https://kosovapost.net/komuna-e-skenderajt-ndihmon-fermeret-me-81-makina-mjelese/20%Monthly2018-10-16 16:29
https://kosovapost.net/zbulohen-sa-paguhen-vip-at-shqiptare-per-nje-postim-ne-instagram/20%Monthly2018-10-16 16:12
https://kosovapost.net/ibrahimovic-ne-milan-parate-nuk-jane-problem/20%Monthly2018-10-16 16:02
https://kosovapost.net/policia-kerkon-nga-qytetaret-qe-ti-ndihmojne-per-kapjen-e-ketyre-personave-foto/20%Monthly2018-10-16 15:46
https://kosovapost.net/nderron-jete-ne-ore-mesimi-12-vjecarja-nga-istogu/20%Monthly2018-10-16 15:23
https://kosovapost.net/analizat-laboratorike-ne-kosove-shkel-e-shko/20%Monthly2018-10-16 15:02
https://kosovapost.net/mediat-serbe-shkruajne-se-ky-shtet-e-terhoqi-sot-njohjen-ndaj-kosoves/20%Monthly2018-10-16 14:50
https://kosovapost.net/po-binte-shi-gjesti-i-trump-ndaj-gruas-se-tij-eshte-bere-hit-ne-internet-video/20%Monthly2018-10-16 14:40
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-miu-i-ngordhur-ne-viva-vresh-ne-veternik-video/20%Monthly2018-10-16 14:11
https://kosovapost.net/audi-pritet-ta-nderroje-logon-ja-si-do-te-duket-foto/20%Monthly2018-10-16 14:06
https://kosovapost.net/ministri-matoshi-e-bene-sefte-postin-ne-prekazin-legjendare-keto-jane-fjalet-emocionuese-te-tij-foto/20%Monthly2018-10-16 14:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-me-i-bukur-ne-bote-foto/20%Monthly2018-10-16 13:40
https://kosovapost.net/jose-mourinho-sapo-mori-lajmin-katastrofal/20%Monthly2018-10-16 13:33
https://kosovapost.net/mesojeni-se-per-cfare-sherben-mjalti-limoni-dhe-kanella/20%Monthly2018-10-16 13:13
https://kosovapost.net/haradinajt-ja-nin-zemra-se-do-ta-qoj-mandatin-deri-ne-fund/20%Monthly2018-10-16 12:57
https://kosovapost.net/krasniqi-jep-nje-lajm-te-mire-per-lehonat-e-kosoves/20%Monthly2018-10-16 12:50
https://kosovapost.net/reagon-brnabiq-ndaj-deklarates-se-ambasadorit-amerikan-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-16 12:38
https://kosovapost.net/hahn-ka-nje-lajm-te-mire-per-kosoven/20%Monthly2018-10-16 12:21
https://kosovapost.net/aliu-vetevendosja-po-rritet-ata-qe-u-larguan-jane-ne-pazar-kujt-do-ti-shiten/20%Monthly2018-10-16 12:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-sekreti-si-ta-leme-duhanin/20%Monthly2018-10-16 11:56
https://kosovapost.net/barcelona-me-transferim-bombe-ne-janar-ja-emri/20%Monthly2018-10-16 10:59
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-e-di-ku-jane-kufijte-midis-shqiptareve-e-serbeve-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-16 10:56
https://kosovapost.net/princi-i-monakos-nis-viziten-dy-ditore-ne-shqiperi-pritet-nga-presidenti-meta/20%Monthly2018-10-16 10:47
https://kosovapost.net/i-derguari-amerikan-per-sirine-vizite-ne-turqi-katar-dhe-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-16 10:30
https://kosovapost.net/votohet-projektligji-qe-lejon-importin-e-veturave-me-te-vjetra-se-10-vjet/20%Monthly2018-10-16 10:33
https://kosovapost.net/ky-eshte-mesazhi-i-sala-berishes-per-opoziten-qe-leshuan-mbledhjen/20%Monthly2018-10-16 10:04
https://kosovapost.net/opozita-leshon-mbledhjen-e-komisionit-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-16 09:56
https://kosovapost.net/nuk-votohen-anetaret-e-zrre-se-nitaj-thote-eshte-bere-nje-peshtjellim/20%Monthly2018-10-16 09:44
https://kosovapost.net/largimi-i-ronaldos-dhe-zidanes-e-la-pa-fjale-modriqin-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-16 09:31
https://kosovapost.net/ambasada-amerikane-tregon-se-a-i-kane-shkeputur-kontaktet-me-ministrin-e-fsk-se/20%Monthly2018-10-16 09:24
https://kosovapost.net/khabib-i-kerkon-perballje-ja-si-i-pergjigjet-mayweather/20%Monthly2018-10-16 09:19
https://kosovapost.net/new-york-times-princi-saudit-miratoi-marrjen-ne-pyetje-te-khashoggit/20%Monthly2018-10-16 09:12
https://kosovapost.net/vuciq-i-reagon-ndaj-deklarates-se-ambasadorit-amerikan-ne-beograd-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-16 09:06
https://kosovapost.net/ne-jemen-22-milione-femije-ballafaqohen-me-kequshqyerjen/20%Monthly2018-10-16 09:01
https://kosovapost.net/ne-gjermani-ka-rene-numri-i-te-huajve-por-eshte-rritur-ai-i-ballkanasve/20%Monthly2018-10-16 08:56
https://kosovapost.net/21-vjet-nga-renia-e-gjeneral-adrian-krasniqit/20%Monthly2018-10-16 08:52
https://kosovapost.net/rezultati-i-kerkimit-shkencor-dy-veze-ne-dite-e-cmendin-organizmin/20%Monthly2018-10-16 08:21
https://kosovapost.net/labinot-gashi-se-shpejti-behet-baba-zbulon-gjinine-e-foshnjes/20%Monthly2018-10-16 08:13
https://kosovapost.net/vermeulen-kosova-mund-te-shkoje-drejt-krizes-fiskale/20%Monthly2018-10-16 08:12
https://kosovapost.net/mjeku-shqiptar-nga-kosova-ne-gjermani-rezultatet-e-analizave-laboratorike-ne-spitalet-e-kosoves-kryhen-shkel-e-shko/20%Monthly2018-10-16 08:02
https://kosovapost.net/mesojeni-se-ne-cilin-vend-do-te-ishte-barcelona-pa-messin/20%Monthly2018-10-16 07:53
https://kosovapost.net/fillon-ligjerimi-i-imameve-ne-burgje/20%Monthly2018-10-16 07:43
https://kosovapost.net/keto-jane-perimet-me-te-shendetshme-ne-bote/20%Monthly2018-10-16 07:38
https://kosovapost.net/dodik-sdo-ta-njohim-kosoven-dhe-nuk-do-te-hyjme-ne-nato/20%Monthly2018-10-16 07:33
https://kosovapost.net/efektet-pozitive-te-vajit-te-ullirit-ne-shendetin-tone/20%Monthly2018-10-16 07:29
https://kosovapost.net/sara-hoxha-tregon-pse-eshte-ndare-me-ledion/20%Monthly2018-10-16 07:00
https://kosovapost.net/hyjne-avionet-amerikane-f22-raptor-largohen-600-avione-ruse-e-iraniane/20%Monthly2018-10-16 06:52
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-themeluesi-i-microsoft/20%Monthly2018-10-16 06:47
https://kosovapost.net/khabib-tregon-se-si-e-kuptoi-qe-e-kishte-thyer-mcgregorin/20%Monthly2018-10-16 06:44
https://kosovapost.net/lista-serbebetohet-nuk-do-ta-lejojme-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-16 06:36
https://kosovapost.net/deshtimet-qe-mund-ta-rrezojne-qeverine/20%Monthly2018-10-16 06:27
https://kosovapost.net/keshtu-do-jete-moti-gjate-dites-se-sotme/20%Monthly2018-10-16 06:21
https://kosovapost.net/saudia-po-pergadite-raportin-per-pranimin-e-ekzekutimit-te-gazetarit-kashikci/20%Monthly2018-10-15 21:44
https://kosovapost.net/me-asistet-e-shaqirit-dhe-xhakes-zvicra-fiton-kunder-islandes/20%Monthly2018-10-15 21:24
https://kosovapost.net/befason-ramiz-lladrovci-po-planifikon-te-shkruaje-liber-per-jeten-e-tij/20%Monthly2018-10-15 21:14
https://kosovapost.net/nje-i-vdekur-dhe-nje-i-plagosur-gjate-shkembimit-te-zjarrit-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-15 21:18
https://kosovapost.net/stamboll-rezultatet-e-kontrollit-ne-konsullaten-saudite/20%Monthly2018-10-15 21:07
https://kosovapost.net/u-emerua-trajner-i-monacos-henry-merr-mbeshtetje-nga-trajneri-i-njohur/20%Monthly2018-10-15 20:41
https://kosovapost.net/ju-qofte-perhajer-atyre-qe-e-sollen-ternaven-ne-fillim-edhe-e-shnderruan-ne-tito-apo-kral-te-bik-ut/20%Monthly2018-10-15 20:50
https://kosovapost.net/plagjiaturat-e-avancimet-ne-up-perplasin-shoqerine-civile-me-kreret-e-arsimit/20%Monthly2018-10-15 20:34
https://kosovapost.net/trump-nuk-ka-asnje-vend-tjeter-qe-na-keqtrajton-sikurse-be-ja/20%Monthly2018-10-15 20:12
https://kosovapost.net/daci-bashkesia-nderkombetare-nuk-eshte-e-ndershme-ndaj-popullit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-15 19:59
https://kosovapost.net/pergjigjja-per-te-gjitha-problemet-ekonomike-qendron-ne-ekonomine-islame/20%Monthly2018-10-15 19:45
https://kosovapost.net/kequshqyerja-ka-prekur-mbi-150-milione-femije/20%Monthly2018-10-15 19:13
https://kosovapost.net/be-per-rastin-khashoggi-kemi-te-njejtin-qendrim-me-shba-te/20%Monthly2018-10-15 19:09
https://kosovapost.net/trendin-e-renies-se-cilesise-ne-arsim-ne-kosove-ska-kush-e-ndal/20%Monthly2018-10-15 19:00
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-del-kunder-ish-partise-se-saj-thote-se-vv-ja-e-ldk-ja-po-punojne-per-interesa-te-veta/20%Monthly2018-10-15 18:53
https://kosovapost.net/vulini-i-pergjigjet-ambasadorit-scott-shyqyr-qe-ska-qene-vuciqi-ne-qeveri-sepse-do-te-fluturoje-nga-aty/20%Monthly2018-10-15 18:39
https://kosovapost.net/ekipi-nga-fsk-ja-del-i-treti-ne-garen-e-veshtire-te-patrullimit-ne-mesin-e-135-ekipeve/20%Monthly2018-10-15 18:14
https://kosovapost.net/tolgahan-tregon-ndryshimet-qe-ka-pesuar-tek-vetja-pasi-u-lidh-me-almeda-abazin/20%Monthly2018-10-15 18:12
https://kosovapost.net/harrojeni-ronaldon-djali-i-tij-shenon-nje-super-gol-do-tiu-le-pa-mend/20%Monthly2018-10-15 18:03
https://kosovapost.net/qeveria-smerret-me-drejtoret-e-larguar-nga-puna-ne-masht/20%Monthly2018-10-15 17:50
https://kosovapost.net/qeveria-e-bindur-se-fsk-ja-as-sdo-te-mbetet-barre-e-as-peng-i-buxhetit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-15 17:36
https://kosovapost.net/njihuni-me-trajneren-e-boksit-me-hixhab-qe-ndihmon-grate/20%Monthly2018-10-15 17:31
https://kosovapost.net/ldk-ne-kerkim-te-numrave-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-15 17:07
https://kosovapost.net/pacolli-deklarohet-pas-ndryshimeve-ne-qeveri/20%Monthly2018-10-15 16:55
https://kosovapost.net/mesohet-se-ku-perfundojne-rastet-e-krimeve-te-luftes-nga-gjykata-themelore/20%Monthly2018-10-15 16:49
https://kosovapost.net/haradinaj-zyrtarizon-mustafen-e-matoshin-ministra-te-rinj/20%Monthly2018-10-15 16:34
https://kosovapost.net/hoxha-qe-liberalizimi-te-ndodhe-nevojitet-vota-pro-e-55-te-shteteve-te-be-se/20%Monthly2018-10-15 16:23
https://kosovapost.net/deputeti-tahiri-emeron-ministrin-e-ri-te-puneve-te-brendshme/20%Monthly2018-10-15 16:10
https://kosovapost.net/zbulohet-shtesa-qe-do-te-marrin-femijet-deri-ne-moshen-16-vjecare/20%Monthly2018-10-15 16:00
https://kosovapost.net/princi-i-monakos-viziton-shqiperine/20%Monthly2018-10-15 15:04
https://kosovapost.net/keto-jane-6-zakone-te-sigurta-qe-do-tju-bejne-nje-lider-te-paharrueshem-sot-ose-neser/20%Monthly2018-10-15 15:00
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-trajneri-i-njohur/20%Monthly2018-10-15 14:53
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-e-shkarkimit-te-ministrit-te-akr-se/20%Monthly2018-10-15 14:48
https://kosovapost.net/humbi-zgjedhjet-ne-bavari-merkel-befason-me-deklaraten-e-fundit/20%Monthly2018-10-15 14:41
https://kosovapost.net/padit-burrin-pasi-harxhon-shume-kohe-ne-rrjete-sociale-duke-shikuar-ish-te-dashurat/20%Monthly2018-10-15 14:25
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-jep-doreheqje-trajneri-i-njohur/20%Monthly2018-10-15 14:13
https://kosovapost.net/krize-pengjesh-ne-stacionin-qendror-te-trenit-ne-keln/20%Monthly2018-10-15 14:02
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-e-shkarkimit-te-ministrit-te-akr-se/20%Monthly2018-10-15 14:00
https://kosovapost.net/cifti-harry-meghan-pret-femijen-e-pare/20%Monthly2018-10-15 13:58
https://kosovapost.net/guardiola-nuk-e-refuzon-kalimin-ne-serie-a-por-te-cila-skuader/20%Monthly2018-10-15 13:54
https://kosovapost.net/akr-zbulon-arsyen-e-shkarkimit-te-bejtush-gashit/20%Monthly2018-10-15 13:48
https://kosovapost.net/tensionet-shba-arabi-saudite-rrisin-cmimin-e-naftes/20%Monthly2018-10-15 13:43
https://kosovapost.net/vitet-qe-humbasin-shqiptaret-ne-shkolle/20%Monthly2018-10-15 13:39
https://kosovapost.net/be-miraton-sistem-te-ri-sanksionesh-kunder-armeve-kimike/20%Monthly2018-10-15 13:31
https://kosovapost.net/mesohet-emri-qe-do-ta-zevendesoj-ministrin-e-shkarkuar-te-akr-se/20%Monthly2018-10-15 13:28
https://kosovapost.net/akep-paralajmeron-mbylljen-e-disa-mediave-online-ne-kosove-e-shqiperi/20%Monthly2018-10-15 13:05
https://kosovapost.net/vuciq-e-pranon-serbia-gjendet-ne-situate-te-veshtire/20%Monthly2018-10-15 13:03
https://kosovapost.net/keln-te-dyshuarit-po-mbajne-pengje-ne-nje-barnatore-live/20%Monthly2018-10-15 13:00
https://kosovapost.net/princi-i-arabise-deshiron-te-bleje-klubin-e-madh-te-championsit/20%Monthly2018-10-15 12:49
https://kosovapost.net/publikohet-pamjet-kur-mcgregor-i-lutet-khabibit-mos-ta-godase-zbulohen-fjalet-video/20%Monthly2018-10-15 12:46
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-real-madrid-ofron-50-milon-euro-per-yllin-27-vjecar/20%Monthly2018-10-15 12:42
https://kosovapost.net/undp-dhe-ambasada-gjermane-nenshkruan-marreveshjen-per-te-mbeshtetur-sektorin-e-sigurise/20%Monthly2018-10-15 12:38
https://kosovapost.net/man-utd-po-shitet-per-4-miliarde-funte/20%Monthly2018-10-15 12:38
https://kosovapost.net/ekskluzive-fit-arreston-pese-persona-te-perfshire-ne-plackitje/20%Monthly2018-10-15 12:37
https://kosovapost.net/bejtush-gashi-eshte-liruar-zyrtarisht-nga-posti-qe-mbante/20%Monthly2018-10-15 12:26
https://kosovapost.net/mesut-ozil-eshte-me-fat-ja-cfare-dedikimi-i-bene-e-dashura-e-tij-foto/20%Monthly2018-10-15 12:14
https://kosovapost.net/pallati-i-drejtesise-nuk-ka-zyra-per-17-gjyqtare-te-rinje-qe-filluan-punen/20%Monthly2018-10-15 12:02
https://kosovapost.net/media-serbe-edhe-nese-ndodh-korrigjimi-i-kufijve-institucionet-e-serbise-do-te-mbeten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-15 12:12
https://kosovapost.net/kusheriri-i-messit-hedh-akuza-ndaj-maradones-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-15 11:53
https://kosovapost.net/me-dy-aspirina-mund-ta-reduktoni-rrezikun-e-kancerit-te-melcise/20%Monthly2018-10-15 11:44
https://kosovapost.net/pritet-shkarkimi-i-ministrit-te-brendshem-ja-cila-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-15 11:34
https://kosovapost.net/robert-berisha-zbulon-nje-sekret-te-cuditshem/20%Monthly2018-10-15 11:26
https://kosovapost.net/do-te-mbeteni-pa-fjale-ja-sa-eshte-afati-i-perdorimit-te-ujit-ne-shishe/20%Monthly2018-10-15 11:06
https://kosovapost.net/labi-feston-ditelindjen-kaq-vite-ka-mbushur/20%Monthly2018-10-15 11:03
https://kosovapost.net/fmn-te-filloje-klasifikimi-i-veteraneve-kujdes-me-pensionet-per-mesimdhenesit-e-viteve-90/20%Monthly2018-10-15 10:56
https://kosovapost.net/keto-ushtrime-djegin-dhjamin-ne-zonen-e-barkut/20%Monthly2018-10-15 10:54
https://kosovapost.net/mot-i-keq-ne-france-humbin-jeten-6-persona/20%Monthly2018-10-15 10:43
https://kosovapost.net/largohet-nga-rendi-i-dites-rezoluta-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2018-10-15 10:32
https://kosovapost.net/hajnat-plackiten-banken-ne-cagllavice-ja-sa-para-vodhen/20%Monthly2018-10-15 10:33
https://kosovapost.net/deputetet-harrojne-sakrificen-e-adem-jasharit-nuk-kalon-ligji/20%Monthly2018-10-15 10:23
https://kosovapost.net/kryeakademiku-daci-publikon-librin-lindja-e-veshtire-e-shtetesise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-15 10:23
https://kosovapost.net/tramp-akuzon-rende-putinin/20%Monthly2018-10-15 10:13
https://kosovapost.net/shikoni-se-si-dukej-sinan-hoxha-para-nderhyrjeve-plastike-foto/20%Monthly2018-10-15 10:10
https://kosovapost.net/facebook-me-opsionin-e-njejte-si-te-whats-app-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-10-15 10:00
https://kosovapost.net/khabib-nuk-ka-te-ndalur-zbulon-skandalin-e-radhes/20%Monthly2018-10-15 09:58
https://kosovapost.net/per-here-te-pare-nje-papa-do-te-vizitoi-korene-e-veriut/20%Monthly2018-10-15 09:41
https://kosovapost.net/te-larguarit-nga-masht-i-leter-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-10-15 09:40
https://kosovapost.net/sot-eshte-njera-prej-femrave-me-te-bukura-por-shikojeni-se-si-ka-qene-ronela-15-vjecare-foto/20%Monthly2018-10-15 09:42
https://kosovapost.net/detajet-e-fundit-nga-rasti-i-gazetarit-jamal-khashoggi/20%Monthly2018-10-15 09:33
https://kosovapost.net/aleatet-bavareze-te-merkelit-u-perulen-ne-pengimin-historik-te-zgjedhjeve/20%Monthly2018-10-15 09:17
https://kosovapost.net/meghan-dhe-harry-jane-ne-pritje-te-femiut-te-pare/20%Monthly2018-10-15 09:06
https://kosovapost.net/projektligji-per-ushtrine-e-kosoves-shqyrtohet-te-enjten/20%Monthly2018-10-15 08:44
https://kosovapost.net/messi-mund-te-largohet-nga-barcelona-si-transfere-i-lire/20%Monthly2018-10-15 07:53
https://kosovapost.net/mbi-70-persona-humbin-jeten-ne-trafik-gjate-ketij-viti/20%Monthly2018-10-15 07:24
https://kosovapost.net/keto-jane-gjobat-per-punedhenesit-kur-i-shkelin-te-drejtat-e-punetoreve/20%Monthly2018-10-15 07:20
https://kosovapost.net/dembelia-e-deputeteve-mbi-120-projektligje-bllokohen-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-15 06:24
https://kosovapost.net/sot-kuvendi-jep-driten-e-gjelber-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-15 06:21
https://kosovapost.net/moti-sot-temperatura-befasuese/20%Monthly2018-10-15 06:18
https://kosovapost.net/angela-martini-ka-disa-keshilla-per-vajzat-e-reja-surprizon-me-deklarata/20%Monthly2018-10-15 05:04
https://kosovapost.net/trajnerit-te-chelseas-i-mungon-nje-lojtar/20%Monthly2018-10-15 05:02
https://kosovapost.net/gjashte-efektet-negative-qe-shkakton-mungesa-e-gjumit/20%Monthly2018-10-15 04:59
https://kosovapost.net/cdomethenie-ka-ti-japesh-dikujt-e-celesit-te-qytetit-dhe-kuriozitete-te-tjera-interesante-qe-mund-te-mos-i-keni-ditur/20%Monthly2018-10-14 21:46
https://kosovapost.net/pse-po-e-humbim-betejen-kunder-lajmeve-te-rreme/20%Monthly2018-10-14 21:13
https://kosovapost.net/zhdukja-e-gazetarit-sauditet-kundershtojne-kercenimin-e-presidentit-trump/20%Monthly2018-10-14 21:11
https://kosovapost.net/u-kry-milan-po-e-transferon-nje-bishe-ne-janar/20%Monthly2018-10-14 21:10
https://kosovapost.net/ligji-me-jonjerezor-miratohet-ne-hungarine-e-viktor-orban/20%Monthly2018-10-14 21:06
https://kosovapost.net/krasniqi-ne-kete-situate-as-zgjedhjet-nuk-jane-zgjidhje/20%Monthly2018-10-14 20:34
https://kosovapost.net/kosova-larg-be-se-me-energji-alternative/20%Monthly2018-10-14 20:28
https://kosovapost.net/zhdukja-e-gazetares-bullgare-zbardhen-detaje-te-reja-tronditese/20%Monthly2018-10-14 20:25
https://kosovapost.net/befason-pacolli-ura-mbi-iber-do-te-marre-emrin-e-kesaj-kengetareje-amerikane/20%Monthly2018-10-14 19:35
https://kosovapost.net/dikur-fliste-zi-e-terr-per-te-sot-donika-dhe-ramushi-e-pushtuan-majen-e-lybetenit/20%Monthly2018-10-14 19:20
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-kjo-eshte-sfida-e-fundit/20%Monthly2018-10-14 19:17
https://kosovapost.net/gjermani-proteste-kunder-islamofobise-dhe-sulmeve-raciste/20%Monthly2018-10-14 19:15
https://kosovapost.net/zyrtaret-turq-zbulojne-audio-incizimin-e-momentit-kur-i-shuhet-jeta-gazetarit-nga-skuadra-saudite/20%Monthly2018-10-14 19:10
https://kosovapost.net/sot-u-mbajt-turneu-i-futbollit-astrit-dehari-foto/20%Monthly2018-10-14 18:59
https://kosovapost.net/rouhani-qellimi-perfundimtar-i-shba-ve-ne-iran-eshte-ndryshimi-i-regjimit/20%Monthly2018-10-14 18:47
https://kosovapost.net/katari-fillon-nje-fushate-ndihme-gjitheperfshirese-per-gazen/20%Monthly2018-10-14 18:43
https://kosovapost.net/besarta-jashari-e-vetmja-e-mbijetuar-e-familjes-jashari-nuk-e-harron-te-kaluaren-foto/20%Monthly2018-10-14 18:29
https://kosovapost.net/fatimja-ia-thote-ne-sy-gruevskit-tka-ardh-dakiku/20%Monthly2018-10-14 18:13
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vetura-luksoze-qe-e-ka-blere-burri-i-mirsa-kerqelit/20%Monthly2018-10-14 17:43
https://kosovapost.net/trump-paralajmeron-largimin-e-sekretarit-te-mbrojtjes/20%Monthly2018-10-14 17:58
https://kosovapost.net/banoret-e-lugines-se-presheves-duan-bashkimin-me-kosoven/20%Monthly2018-10-14 17:29
https://kosovapost.net/kosova-peson-nga-gabimi-i-rrahmanit/20%Monthly2018-10-14 17:17
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-te-reja-rreth-rastit-me-eksploziv-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-14 17:10
https://kosovapost.net/zgjedhjet-ne-bavari-merkel-peson-humbje-te-rende/20%Monthly2018-10-14 16:46
https://kosovapost.net/thaci-kerkon-fitoren-e-kosoves-ndaj-ishujve-faroe/20%Monthly2018-10-14 16:37
https://kosovapost.net/veseli-kerkon-te-fuqizohet-integriteti-dhe-sovraniteti-i-vendit/20%Monthly2018-10-14 16:34
https://kosovapost.net/rusia-nuk-deshiron-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-14 16:24
https://kosovapost.net/djali-i-ish-kryeministrit-pozon-me-vogelushin-por-vemendjen-e-merr-gruaja-e-tij/20%Monthly2018-10-14 16:18
https://kosovapost.net/ambasadorja-citaku-reagon-ndaj-propagandes-se-medieve-serbe-per-shqiptaret/20%Monthly2018-10-14 16:05
https://kosovapost.net/kush-po-e-pengon-reformen-zgjedhore-ne-kosove/20%Monthly2018-10-14 15:46
https://kosovapost.net/messi-mund-te-largohet-falas-nga-barcelona-ekziston-kjo-klauzole-ne-kontrate/20%Monthly2018-10-14 15:42
https://kosovapost.net/ligj-i-ri-per-personat-me-probleme-te-shendetit-mendor-ne-kosove/20%Monthly2018-10-14 15:28
https://kosovapost.net/pas-granitit-edhe-taulanti-ne-premierlige/20%Monthly2018-10-14 15:02
https://kosovapost.net/befason-lushtaku-jep-daten-e-berjes-se-fsk-se-ushtri/20%Monthly2018-10-14 15:02
https://kosovapost.net/keto-jane-shenja-nepermjet-te-cilave-mund-ta-njohim-personin-i-cili-eshte-i-goditur-nga-mesyshi/20%Monthly2018-10-14 15:55
https://kosovapost.net/daciq-kosova-me-nuk-eshte-e-perkedhelura-e-shba-se/20%Monthly2018-10-14 14:40
https://kosovapost.net/zyrtari-i-larte-amerikan-vjen-ne-kosove-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-14 14:20
https://kosovapost.net/dasma-kosovare-qe-bashkoi-shume-fytyra-publike-ne-nje-vend-foto/20%Monthly2018-10-14 14:01
https://kosovapost.net/ldk-ja-ka-nje-kerkese-per-rrezimi-i-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-10-14 13:40
https://kosovapost.net/dy-autostradat-kosovare-me-pagese-flet-ministri-i-infrastruktures/20%Monthly2018-10-14 13:32
https://kosovapost.net/khabib-merr-nje-dhurate-shume-te-madhe-nga-nje-person-i-rendesishem-foto/20%Monthly2018-10-14 13:02
https://kosovapost.net/me-kete-date-pritet-qe-te-ndodh-takimi-thaci-vuciq-ne-paris/20%Monthly2018-10-14 12:32
https://kosovapost.net/mesohet-arsyeja-pse-bashkeshortja-e-khabib-nuk-shfaqet-kurre-ne-publik/20%Monthly2018-10-14 12:14
https://kosovapost.net/kengetari-zbulon-se-sa-miliona-eshte-paguar-vildane-zeneli-per-klipin-seksi-te-tunes/20%Monthly2018-10-14 11:56
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-qytetaret-rritet-cmimi-i-bukes-dhe-dritherave/20%Monthly2018-10-14 11:31
https://kosovapost.net/tragjike-kamioni-me-emigrante-bie-ne-lume-19-persona-humben-jeten/20%Monthly2018-10-14 11:24
https://kosovapost.net/e-akuzoi-se-bleu-kemishe-prej-23-mije-dollaresh-vjen-reagimi-i-ashper-i-rames-ndaj-berishes/20%Monthly2018-10-14 11:14
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-nuk-duhet-ti-lajm-dhembet-pas-ngrenies/20%Monthly2018-10-14 10:50
https://kosovapost.net/mogherinimarreveshja-e-prespes-eshte-rast-unikat-per-pajtim-mes-shkupit-dhe-athines/20%Monthly2018-10-14 10:34
https://kosovapost.net/mavraj-jemi-pergatitur-mire-nese-luajme-me-vetebesim-mund-te-fitojme/20%Monthly2018-10-14 10:27
https://kosovapost.net/deputeti-i-pdk-se-propozon-themelimin-e-ushtrise-me-kete-date-foto/20%Monthly2018-10-14 09:32
https://kosovapost.net/serbia-me-shume-bashkepunon-me-kosoven-sesa-me-rusine/20%Monthly2018-10-14 09:05
https://kosovapost.net/kryeministri-i-maqedonise-kunder-ndryshimit-te-kufijve-ballkanit-nuk-i-duhen-konflikte-te-reja/20%Monthly2018-10-14 08:46
https://kosovapost.net/low-vjen-me-deklarate-befasuese-pas-humbjes-se-mbremshme/20%Monthly2018-10-14 08:27
https://kosovapost.net/emine-cunmulaj-tregon-se-si-eshte-njohur-me-burrin-miliarder/20%Monthly2018-10-14 08:06
https://kosovapost.net/lajm-fantastik-per-mjeket-ja-sa-do-te-behet-paga-e-tyre/20%Monthly2018-10-14 07:55
https://kosovapost.net/koalicioni-i-udhehequr-nga-shba-te-perdoren-fosfor-te-bardhe-ne-siri/20%Monthly2018-10-14 07:51
https://kosovapost.net/hoxha-per-vizat-asgje-nuk-eshte-ne-doren-tone-eshte-e-gjitha-ne-duart-e-shteteve-anetare-te-be-se/20%Monthly2018-10-14 07:44
https://kosovapost.net/kandidati-per-president-i-komisionit-evropian-weber-turqia-kurre-nuk-mund-te-behet-anetare-e-be/20%Monthly2018-10-14 07:25
https://kosovapost.net/ushtria-e-kosoves-cilesohet-si-provokim-nga-serbia/20%Monthly2018-10-14 07:14
https://kosovapost.net/moti-sot-do-tiu-befasoje-ja-cfare-temperature-do-te-kemi/20%Monthly2018-10-14 07:02
https://kosovapost.net/keto-ushqime-nuk-duhet-ti-hani-ne-mengjes/20%Monthly2018-10-13 21:47
https://kosovapost.net/ju-qe-beni-gjume-te-tepert-mesoni-se-cfare-i-beni-vetes-tuaj/20%Monthly2018-10-13 21:31
https://kosovapost.net/bie-mbeshtetja-ndaj-zonjes-se-hekurt/20%Monthly2018-10-13 21:23
https://kosovapost.net/krasniqi-tregon-vendin-ku-kishte-fshehur-librat-ne-vitin-1980-foto/20%Monthly2018-10-13 20:43
https://kosovapost.net/tahiri-tregon-arsyen-pse-deshi-te-dorehiqej/20%Monthly2018-10-13 20:20
https://kosovapost.net/nato-deshiron-te-tregoje-gadishmerine-per-te-mbrojtur-atlantikun/20%Monthly2018-10-13 20:14
https://kosovapost.net/presidenti-i-shba-donald-trump-priti-priftin-brunson-ne-zyren-ovale/20%Monthly2018-10-13 20:08
https://kosovapost.net/10-gjera-nga-cfare-frikesohen-shqiptaret/20%Monthly2018-10-13 20:01
https://kosovapost.net/europe-afrohet-uragani-leslie/20%Monthly2018-10-13 19:49
https://kosovapost.net/aktivisti-i-njohur-i-shoqerise-civile-aderon-ne-vetevendosje/20%Monthly2018-10-13 19:36
https://kosovapost.net/gruaja-gjermane-behet-myslimane-ja-momenti-kur-ajo-shperthen-ne-lot-video/20%Monthly2018-10-13 19:11
https://kosovapost.net/haraqija-isa-mustafes-me-ke-do-besh-koalicion-me-molotovat-apo-me-dashnine-e-vjeter/20%Monthly2018-10-13 19:02
https://kosovapost.net/familja-e-astrit-deharit-merr-kete-vendim/20%Monthly2018-10-13 18:51
https://kosovapost.net/lushtaku-bene-kete-thirrje-per-deputetet-e-kosoves/20%Monthly2018-10-13 18:39
https://kosovapost.net/thengjilli-vazhdon-te-shitet-ilegalisht-ne-prishtine-perkeqesohet-gjendja-e-ajrit/20%Monthly2018-10-13 18:25
https://kosovapost.net/presidenti-erdogan-priti-guvernatorin-e-mekkes/20%Monthly2018-10-13 18:15
https://kosovapost.net/trump-premton-ndeshkime-te-ashpra-per-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-13 17:58
https://kosovapost.net/thaci-e-lushtaku-vizitojne-vellezerit-geci-ne-llaushe/20%Monthly2018-10-13 17:56
https://kosovapost.net/te-henen-synohet-zhbllokimi-i-punes-se-kuvendit/20%Monthly2018-10-13 17:50
https://kosovapost.net/trump-paralajmeronndeshkime-te-ashpra-per-arabine-saudite/20%Monthly2018-10-13 17:37
https://kosovapost.net/ceshtja-e-emrit-maqedonia-rrezikon-ndarjen/20%Monthly2018-10-13 17:25
https://kosovapost.net/cfare-eshte-fibroadenoma-e-gjirit/20%Monthly2018-10-13 17:09
https://kosovapost.net/cipras-marreveshja-e-prespes-eshte-mundesi-e-vetme-dhe-e-pazevendesueshme-per-te-dy-popujt/20%Monthly2018-10-13 16:55
https://kosovapost.net/diego-maradona-kritikon-ashper-messin/20%Monthly2018-10-13 16:34
https://kosovapost.net/veseli-pdk-e-hapur-per-te-gjithe-ata-qe-duan-ta-zhvillojne-kosoven/20%Monthly2018-10-13 16:27
https://kosovapost.net/zbulohet-testi-i-gjakut-qe-arrin-te-zbuloje-lloje-kanceri-te-lekures/20%Monthly2018-10-13 16:11
https://kosovapost.net/rekord-per-guinness-per-1-minute-i-theu-243-kokrra-arra-me-koke/20%Monthly2018-10-13 15:59
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-ja-sa-mjeke-kane-ikur-nga-kosova-per-3-muaj/20%Monthly2018-10-13 15:42
https://kosovapost.net/perplasje-rreth-dialogut-bllokohet-kuvendi-i-kosoves/20%Monthly2018-10-13 15:31
https://kosovapost.net/kerkohet-shkarkim-i-ministrave-te-listes-serbe/20%Monthly2018-10-13 15:24
https://kosovapost.net/limaj-paralajmeron-tri-lajme-te-medha-per-kosoven/20%Monthly2018-10-13 15:19
https://kosovapost.net/tymosin-duhan-gjithe-jeten-por-mushkerite-i-kane-te-shendetshme-per-kete-arsye/20%Monthly2018-10-13 15:12
https://kosovapost.net/hamas-protestat-do-te-vazhdojne-deri-ne-heqjen-e-bllokades-ndaj-gazes/20%Monthly2018-10-13 15:00
https://kosovapost.net/kerkohet-doreheqja-e-ministrit-te-fsk-se/20%Monthly2018-10-13 14:53
https://kosovapost.net/deputeti-i-nismes-perkrahe-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-10-13 14:42
https://kosovapost.net/ylli-i-milanit-pensionohet-perfundimisht-nga-futbolli/20%Monthly2018-10-13 14:08
https://kosovapost.net/shqiperia-i-kerkon-kosoves-ekstradimin-e-babaljes/20%Monthly2018-10-13 14:05
https://kosovapost.net/kryetari-i-kamenices-kerkon-doreheqjen-e-drejtoreshes-nga-vv-ja/20%Monthly2018-10-13 13:53
https://kosovapost.net/proteste-kunder-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-10-13 13:39
https://kosovapost.net/veseli-paralajmeron-largimet-e-reja-nga-pdk-ja/20%Monthly2018-10-13 13:28
https://kosovapost.net/nje-arsye-e-madhe-per-te-konsumuar-qumesht-djath-kos-e-gjalpe/20%Monthly2018-10-13 13:21
https://kosovapost.net/vetem-per-tre-muaj-kosoves-i-iken-mbi-90-mjeke/20%Monthly2018-10-13 12:41
https://kosovapost.net/cigaret-elektrike-me-te-demshme-se-duhani/20%Monthly2018-10-13 12:28
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-besnik-hasi-zyrtarizohet-trajner-i-kesaj-skuadren/20%Monthly2018-10-13 12:30
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-pse-shba-ja-ka-shkeputur-komunikimin-me-berishen-e-cekun/20%Monthly2018-10-13 12:20
https://kosovapost.net/pacolli-pershendet-deklaratat-e-komshiqit-rreth-kosoves-thote-jane-personale-por-edhe-pragmatike/20%Monthly2018-10-13 12:13
https://kosovapost.net/a-po-respektohen-te-drejtat-e-pacienteve-ne-kosove/20%Monthly2018-10-13 11:39
https://kosovapost.net/cka-po-ndodh-te-inter-rrefehet-javier-zanetti/20%Monthly2018-10-13 11:23
https://kosovapost.net/i-thone-publikisht-nderroji-ndonjehere-keto-rroba-shihni-si-reagon-capital-t/20%Monthly2018-10-13 11:12
https://kosovapost.net/zbulohet-data-ja-kur-do-te-boksoje-haxhi-krasniqi/20%Monthly2018-10-13 10:59
https://kosovapost.net/banka-qendrore-e-kosoves-dhe-ajo-e-turqise-merren-vesh-per-shkembim-informacionesh/20%Monthly2018-10-13 10:57
https://kosovapost.net/melania-e-dua-donald-trump/20%Monthly2018-10-13 10:49
https://kosovapost.net/sejdiu-psd-ja-eshte-ndryshe-nga-vv-ja-ne-nuk-bejme-protesta-por-shtyjme-procese-para/20%Monthly2018-10-13 10:43
https://kosovapost.net/turqia-dhe-india-duan-te-blejne-sistemin-raketor-rus-s-400-ekspertet-tregojne-pse-shba-te-dhe-nato-i-frikesohen-kesaj/20%Monthly2018-10-13 10:26
https://kosovapost.net/emerohet-edhe-nje-zevendesminister-shkon-ne-79-numri-i-tyre/20%Monthly2018-10-13 10:22
https://kosovapost.net/bb-publikon-raportin-per-cilesine-ne-arsim-zhgenjyes-per-femijet-kosovar/20%Monthly2018-10-13 09:51
https://kosovapost.net/si-te-dallojme-alergjine-nga-e-ftohura/20%Monthly2018-10-13 09:29
https://kosovapost.net/ne-shba-po-mbyllen-shume-kisha-katolike/20%Monthly2018-10-13 09:28
https://kosovapost.net/mbyllja-e-lojrave-te-fatit-arsyetimi-i-ministrit-ahmetaj-si-te-kish-lexuar-kuranin/20%Monthly2018-10-13 09:16
https://kosovapost.net/mf-ja-thote-se-banka-boterore-eshte-e-gatshme-ti-pergjigjet-kerkesave-te-kosoves/20%Monthly2018-10-13 09:09
https://kosovapost.net/thierry-henry-sot-zyrtarizohet-trajner-i-gjigantit-evropian/20%Monthly2018-10-13 08:47
https://kosovapost.net/mbreme-shqiperia-u-lekund-nga-nje-termet/20%Monthly2018-10-13 08:24
https://kosovapost.net/shasha-vizat-shiqen-as-ne-vitin-2019/20%Monthly2018-10-13 08:15
https://kosovapost.net/uragani-michael-nena-e-te-gjitha-bombave-fshin-nga-harta-qytetin-bregdetar/20%Monthly2018-10-13 07:49
https://kosovapost.net/deshmia-se-tupac-eshte-gjalle-dhe-mire/20%Monthly2018-10-13 08:44
https://kosovapost.net/sprisja-situate-kaq-te-tmerrshme-rama-nxjerr-videon-cka-ndodh-me-familjen-e-varfer/20%Monthly2018-10-13 07:15
https://kosovapost.net/foto-noizy-e-krahasoi-me-lopen-por-enca-e-degjeneron-fare/20%Monthly2018-10-13 07:11
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-parandalojne-semundje/20%Monthly2018-10-13 07:04
https://kosovapost.net/opozita-qe-10-muaj-po-deshton-te-ngris-mocion-per-rrezimin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2018-10-13 07:01
https://kosovapost.net/ja-cka-do-te-ndodh-sot-ne-kosove/20%Monthly2018-10-13 06:58
https://kosovapost.net/vazhdon-te-rritet-numri-i-veteraneve-u-shpenzuan-mbi-57-milione-euro/20%Monthly2018-10-13 06:54
https://kosovapost.net/kosova-ka-pak-gjasa-ta-padise-serbine-per-gjenocid-thote-hasani/20%Monthly2018-10-13 06:46
https://kosovapost.net/bebe-rexha-shfaqet-prane-rita-ores-kur-vajzat-e-perkrahin-njera-tjetren/20%Monthly2018-10-13 06:42
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-11/20%Monthly2018-10-13 06:35
https://kosovapost.net/publikohet-video-ku-shpjegohet-pse-khabib-doli-nga-oktogoni-per-tu-perleshur-me-trajnerin-e-mcgregorit/20%Monthly2018-10-12 21:39
https://kosovapost.net/buxhovi-ldk-e-ka-ngritur-ne-fron-hashim-thacin/20%Monthly2018-10-12 21:31
https://kosovapost.net/kengetari-i-njohur-shqiptar-zbulon-se-po-sjelle-kenge-me-bebe-rexhen/20%Monthly2018-10-12 21:26
https://kosovapost.net/gjermania-rasti-khashoggi-te-zbardhet-ne-menyre-te-shpejte-dhe-te-detajuar/20%Monthly2018-10-12 21:05
https://kosovapost.net/fatkeqesia-ne-indonezi-nuk-arriti-te-rrenoje-xhamine-qe-noton/20%Monthly2018-10-12 21:07
https://kosovapost.net/ne-stamboll-do-te-mbahet-konferenca-nderkombetare-umeti-musliman/20%Monthly2018-10-12 20:52
https://kosovapost.net/al-ghanim-turqia-seshte-republika-e-bananes-planet-kunder-ekonomise-se-saj-do-te-deshtojne/20%Monthly2018-10-12 20:47
https://kosovapost.net/dua-lipa-edhe-nese-vjen-nga-nje-vend-i-vogel-sic-eshte-kosova-mund-te-arrish-shume/20%Monthly2018-10-12 20:17
https://kosovapost.net/eksperti-amerikan-amerika-nuk-i-ka-thene-po-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-10-12 20:13
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-tregon-sa-vota-i-kane-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2018-10-12 20:08
https://kosovapost.net/thaci-e-merr-nje-goditje-nga-ish-keshilltari-i-tij/20%Monthly2018-10-12 19:36
https://kosovapost.net/befason-gattuso-ky-eshte-lojtari-i-tij-i-preferuar/20%Monthly2018-10-12 19:23
https://kosovapost.net/zgjoheni-nga-gjumi-ne-mes-te-nates-per-te-shkuar-ne-banjo-mos-i-neglizhoni-arsyet/20%Monthly2018-10-12 19:20
https://kosovapost.net/doni-te-jeni-kreativ-dhe-te-mos-keni-probleme-me-peshen-atehere-flini-me-orar/20%Monthly2018-10-12 19:09
https://kosovapost.net/ideja-unike-e-agim-bahtirit-per-hapjen-e-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-10-12 19:04
https://kosovapost.net/perkujtohen-15-maturantet-nga-malisheva-qe-vdiqen-ne-fushe-arrez-ne-ekskursion/20%Monthly2018-10-12 18:52
https://kosovapost.net/ndeshja-kroaci-angli-publikohen-formacionet-zyrtare/20%Monthly2018-10-12 18:43
https://kosovapost.net/emri-i-rruges-clirimi-ne-prishtine-zevendesohet-me-arbnor-e-astrit-dehari/20%Monthly2018-10-12 18:26
https://kosovapost.net/bebe-rexha-cmendi-me-paraqitjen-e-fundit-jam-veshur-nga-stilistja-shqiptare/20%Monthly2018-10-12 18:16
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-ndahet-nga-jeta-sportistja-shume-e-njohur/20%Monthly2018-10-12 18:02
https://kosovapost.net/lekaj-per-keqardhje-qe-po-pengohet-nje-projekt-gjigant-ne-fazen-e-finalizimit/20%Monthly2018-10-12 17:46
https://kosovapost.net/diplomacia-ne-zbehje/20%Monthly2018-10-12 17:36
https://kosovapost.net/nuk-do-te-lejohet-me-plagjiatura-up-ja-merr-masa-te-rrepta/20%Monthly2018-10-12 17:23
https://kosovapost.net/limaj-kerkese-shqiperise-rishikojeni-cmimin-e-takses-per-rrugen-e-kombit/20%Monthly2018-10-12 17:12
https://kosovapost.net/pdk-ja-jep-detaje-per-personat-qe-do-te-largohen-nga-partia/20%Monthly2018-10-12 17:03
https://kosovapost.net/shqiperia-e-kosova-nisin-pergatitjet-per-mbledhjen-e-peste-te-perbashket-mes-qeverive/20%Monthly2018-10-12 16:49
https://kosovapost.net/zhdukja-e-gazetares-bullgare-zbardhen-detaje-te-reja/20%Monthly2018-10-12 16:37
https://kosovapost.net/beha-kosova-ne-dialog-nuk-duhet-te-kete-te-hapura-te-gjitha-opsionet/20%Monthly2018-10-12 16:22
https://kosovapost.net/kryeministrat-shqiptare-qe-udhehoqen-perandorine-osmane/20%Monthly2018-10-12 16:16
https://kosovapost.net/kosova-nuk-do-te-dergoje-libra-shqip-per-nxenesit-e-lugines/20%Monthly2018-10-12 16:03
https://kosovapost.net/ateron-avioni-qe-beri-fluturimin-me-te-gjate-ne-bote/20%Monthly2018-10-12 15:54
https://kosovapost.net/zbulohen-bisedat-e-fshehta-te-thacit-me-presidentin-e-armenise/20%Monthly2018-10-12 14:49
https://kosovapost.net/gattuso-flet-per-modricin-ja-cka-thote-per-te/20%Monthly2018-10-12 14:35
https://kosovapost.net/tuna-publikon-pamje-aspak-te-mira-te-patrisit-ky-detaj-merr-vemendjen/20%Monthly2018-10-12 14:13
https://kosovapost.net/pacolli-serbia-nuk-posedon-kurrfare-kapaciteti-qe-ti-kundervihet-kosoves-dhe-mua/20%Monthly2018-10-12 14:10
https://kosovapost.net/turqi-lirohet-kleriku-amerikan-andrew-brunson/20%Monthly2018-10-12 14:39
https://kosovapost.net/per-gjetjen-e-trupit-te-gazetarit-te-humbur-po-behen-germime-ne-5-pika-te-ndryshme/20%Monthly2018-10-12 13:56
https://kosovapost.net/khabib-mendon-te-filloje-nje-sport-te-ri-ja-per-cilin-sport-te-cuditshem-behet-fjale/20%Monthly2018-10-12 13:44
https://kosovapost.net/bernabiq-kerkon-nga-kosova-ta-le-rehat-serbine-qendrore/20%Monthly2018-10-12 13:18
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-ylli-manchester-cityt-po-i-bashkohet-kosoves/20%Monthly2018-10-12 12:56
https://kosovapost.net/shba-kerkon-nga-serbia-ta-ndale-fushaten-per-anulimin-e-njohjeve-te-kosoves/20%Monthly2018-10-12 12:31
https://kosovapost.net/kryeministrja-serbe-kercenon-thacin-boll-fole-per-presheven-durimi-jone-ka-fund/20%Monthly2018-10-12 12:22
https://kosovapost.net/zbulohet-rreziku-i-ri-per-kancerin-e-gojes/20%Monthly2018-10-12 11:49
https://kosovapost.net/64-perqind-e-evropianeve-nuk-besojne-se-kushtet-e-jeteses-do-te-perkeqesohen-nese-shperbehet-be-ja/20%Monthly2018-10-12 11:33
https://kosovapost.net/shba-kerkon-informacione-nga-ambasadori-saudit-per-gazetarin-khashoggi/20%Monthly2018-10-12 11:29
https://kosovapost.net/skandali-ne-futbollin-belg-akuzohen-refere-dhe-menaxhere/20%Monthly2018-10-12 11:29
https://kosovapost.net/ylli-i-kosoves-ish-kane-mire-me-ndertu-nje-stadium-me-te-madh/20%Monthly2018-10-12 11:13
https://kosovapost.net/lojtari-i-ekipit-te-kosoves-kerkon-qe-te-ndertohet-nje-stadium-me-i-madh/20%Monthly2018-10-12 10:56
https://kosovapost.net/ldk-sot-pret-ne-takim-ambasadoret-e-frances-ne-serbi/20%Monthly2018-10-12 10:48
https://kosovapost.net/mustafa-nuk-bashkepunojme-me-koalicionin-per-dialog/20%Monthly2018-10-12 10:24
https://kosovapost.net/zbulohet-se-cfare-marredhenie-ka-capital-t-me-vajzen-qe-postoi-fotot-ne-instagram/20%Monthly2018-10-12 10:12
https://kosovapost.net/policia-arreston-11-persona-per-shitje-ilegale-te-biletave-ne-ndeshjen-kosova-malta/20%Monthly2018-10-12 09:58
https://kosovapost.net/majlinda-ka-nje-mesazh-rrenqethes-per-sportistet-kosovare/20%Monthly2018-10-12 09:48
https://kosovapost.net/a-ka-princi-muhamed-bin-salman-gisht-ne-zhdukjen-e-gazetarit-saudit/20%Monthly2018-10-12 09:36
https://kosovapost.net/komisionerja-e-be-se-flet-per-vizat-ka-nje-kerkese/20%Monthly2018-10-12 09:25
https://kosovapost.net/ndeshja-kosove-malte-policia-arrestoi-11-persona-qe-shiten-bileta-ne-tregun-e-zi/20%Monthly2018-10-12 08:55
https://kosovapost.net/komisionerja-e-be-se-kosova-ka-plotesuar-kriteret-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2018-10-12 08:54
https://kosovapost.net/mandati-i-ri-i-fsk-se-diskutohet-ne-pentagon/20%Monthly2018-10-12 08:50
https://kosovapost.net/mesoni-se-cilat-jane-gjerat-qe-ju-shkaktojne-renien-e-flokeve/20%Monthly2018-10-12 08:11
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takoi-homologun-e-tij-armen-armen-sarkissian/20%Monthly2018-10-12 08:09
https://kosovapost.net/ovl-uck-kerkon-riverifikim-te-plote-te-veteraneve/20%Monthly2018-10-12 07:39
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-kufijve-mes-fushe-kosoves-dhe-gracanices-ne-duar-te-kuvendit-te-kosoves-2/20%Monthly2018-10-12 07:24
https://kosovapost.net/kerkohet-lirimi-me-kusht-i-sylejman-selimit-dhe-jahir-demakut/20%Monthly2018-10-12 07:21
https://kosovapost.net/nje-tjeter-dimer-me-ndotje-te-ajrit-ne-kosove/20%Monthly2018-10-12 07:16
https://kosovapost.net/fundjava-ne-kosove-kryesisht-me-diell/20%Monthly2018-10-12 07:06
https://kosovapost.net/korrigjimi-i-kufijve-mes-fushe-kosoves-dhe-gracanices-ne-duar-te-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2018-10-12 07:02
https://kosovapost.net/newyork-ne-shume-vende-jane-ngritur-buste-te-trumpit-me-mbishkrime-pshurr-mbi-mua/20%Monthly2018-10-11 22:37
https://kosovapost.net/zemaj-thote-se-thaci-e-haradinaj-po-shtiren-si-kundershtare/20%Monthly2018-10-11 21:45
https://kosovapost.net/kush-do-te-jete-kunderkandidati-i-veselit-per-kryetar-te-pdk-se/20%Monthly2018-10-11 21:25
https://kosovapost.net/thaci-thote-se-macroni-mbeshtet-idene-e-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-10-11 21:12
https://kosovapost.net/kosova-dhe-turqia-memorandum-mirekuptimi-ne-sektorin-bankar/20%Monthly2018-10-11 20:53
https://kosovapost.net/kosova-e-mrekullueshme-fitore-me-spektakel-ndaj-maltes/20%Monthly2018-10-11 20:48
https://kosovapost.net/spektakolare-kosova-kololli-shenon-pas-aksionit-perfekt-me-berishen/20%Monthly2018-10-11 20:37
https://kosovapost.net/vihet-ne-funksion-treni-super-i-shpejte-qe-lidh-meken-dhe-medinen-foto/20%Monthly2018-10-11 20:32
https://kosovapost.net/mbappe-te-jesh-bamires-dhe-modest-ne-kete-cmenduri-moderne/20%Monthly2018-10-11 19:35
https://kosovapost.net/ambasadorja-turke-n%d1%91-prishtin%d1%91-turqia-do-t%d1%91-jet%d1%91-pran%d1%91-miqve-kosovar%d1%91/20%Monthly2018-10-11 19:31
https://kosovapost.net/trump-kemi-hetues-ne-turqi-per-rastin-khashoggi/20%Monthly2018-10-11 19:28
https://kosovapost.net/turqia-mund-te-arrestoje-konsullin-e-arabise-saudite-ne-stamboll/20%Monthly2018-10-11 19:26
https://kosovapost.net/ish-ministri-thote-se-kosova-po-rrezikon-te-humbe-miliona-euro/20%Monthly2018-10-11 19:06
https://kosovapost.net/maloku-zgjedhjet-e-reja-do-te-prodhojne-elite-te-re-politike-komandantet-te-shkojne-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-11 18:54
https://kosovapost.net/tete-erezat-qe-jane-burim-i-mineralit-me-te-rendesishem-per-trurin/20%Monthly2018-10-11 18:35
https://kosovapost.net/sejdiu-thote-vv-ja-e-ldk-ja-nuk-e-kane-pernjemend-qe-duan-ta-rrezojne-qeverine/20%Monthly2018-10-11 19:38
https://kosovapost.net/albin-kurti-injoron-edhe-njehere-himnin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-11 18:16
https://kosovapost.net/ja-si-e-quan-behgjet-pacolli-perplasjen-thaci-haradinaj/20%Monthly2018-10-11 18:13
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-por-e-vertete-kjo-bionde-simpatike-hap-shishen-e-shampanjes-me-nje-levizje-te-pasmeve/20%Monthly2018-10-11 17:50
https://kosovapost.net/rreth-70-zyrtare-publike-ne-qeveri-dhe-borde-te-ndryshme-po-hetohen-per-konflikt-interesi/20%Monthly2018-10-11 17:45
https://kosovapost.net/kush-po-fshihet-prapa-gjithe-kesaj-sjellje-te-serbise/20%Monthly2018-10-11 17:36
https://kosovapost.net/pak-para-nisjes-se-ndeshjes-presidenti-me-fjale-emocionuese-per-kosoven/20%Monthly2018-10-11 17:02
https://kosovapost.net/nese-nuk-ka-viza-sivjet-nuk-i-besojme-me-evropes/20%Monthly2018-10-11 16:55
https://kosovapost.net/uragani-demton-rende-juglindjen-e-shba-se/20%Monthly2018-10-11 16:46
https://kosovapost.net/xavi-i-ri-vjen-ne-barcelone-ka-disa-fjale-per-messin/20%Monthly2018-10-11 16:35
https://kosovapost.net/hoxhaj-thaci-te-ulet-ne-tavoline-me-vuciqin-por-kuvendi-te-udheheqe-dialogun/20%Monthly2018-10-11 16:18
https://kosovapost.net/liberalizimi-i-vizave-vjen-nje-lajm-i-mire-nga-holanda/20%Monthly2018-10-11 16:14
https://kosovapost.net/ju-dridhet-syri-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-11 16:08
https://kosovapost.net/kosova-ne-vjene-delegacioni-i-serbise-dhe-spanjes-leshojne-konferencen/20%Monthly2018-10-11 16:03
https://kosovapost.net/ushqimi-qe-rregullon-nivelin-e-sheqerit-ne-gjak/20%Monthly2018-10-11 15:48
https://kosovapost.net/nderron-jete-futbollisti-labinot-harbuzi/20%Monthly2018-10-11 15:18
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-futbollisti-kosovare-nderron-jete-foto/20%Monthly2018-10-11 14:58
https://kosovapost.net/dorezohet-vuciq-nuk-do-te-kete-ndarje-te-kosoves/20%Monthly2018-10-11 14:33
https://kosovapost.net/godet-capital-t-zyrtarizon-lidhjen-prezanton-te-dashuren-e-tij-nga-amerika-foto/20%Monthly2018-10-11 14:09
https://kosovapost.net/nese-keni-problem-me-zorren-e-trashe-keto-pije-duhet-ti-konsumoni/20%Monthly2018-10-11 13:43
https://kosovapost.net/zbulohet-dicka-e-pabesueshme-ne-detin-ku-nuk-jeton-asnje-gjallese/20%Monthly2018-10-11 13:29
https://kosovapost.net/vjen-lajmi-i-rendesishem-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-11 13:18
https://kosovapost.net/mali-i-zi-me-ligj-gjobiten-ata-qe-nuk-ngriten-ne-kembe-per-himnin-kombetar/20%Monthly2018-10-11 13:02
https://kosovapost.net/keto-jane-10-ushqimet-qe-parandalojne-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-11 12:55
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-behet-me-gjashte-zevendesministra-ja-kush-jane-ata/20%Monthly2018-10-11 12:48
https://kosovapost.net/ganja-thyen-kodin-e-veshjes-kryeson-komisionin-me-fanelle-dardane/20%Monthly2018-10-11 12:13
https://kosovapost.net/nga-amerika-vjen-lajmi-i-madh-per-fsk-ne/20%Monthly2018-10-11 12:00
https://kosovapost.net/ky-lojtar-i-kosoves-do-te-mungon-gjate-ndeshjes-me-malten/20%Monthly2018-10-11 11:45
https://kosovapost.net/kusari-lila-i-thote-haradinajt-vete-i-ke-fajet-qe-ia-le-thacit-mundesin-te-flas-pa-mandat-per-kufijte/20%Monthly2018-10-11 11:30
https://kosovapost.net/veseli-thirrje-ldk-se-e-vv-se-leni-apetitet-per-kolltuqe-per-hire-te-sovranitetit/20%Monthly2018-10-11 11:04
https://kosovapost.net/u-martua-vajza-e-george-w-bush-por-askush-nuk-e-ka-vrejtur-nje-detaj-te-rendesishem-nga-dasma/20%Monthly2018-10-11 10:52
https://kosovapost.net/fsk-e-gatshme-te-filloje-transicionin-ne-mandat-ushtarak/20%Monthly2018-10-11 10:37
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-arsyen-pse-ka-leshuar-takimin-e-thirrur-nga-veseli/20%Monthly2018-10-11 10:14
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-ne-indonezi-ja-cfare-rrefen-per-kosoven/20%Monthly2018-10-11 10:00
https://kosovapost.net/ldk-e-vetevendosje-nuk-e-bejne-hesap-veselin/20%Monthly2018-10-11 09:35
https://kosovapost.net/ramadan-muja-del-para-gjykates-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-11 09:20
https://kosovapost.net/deklarata-e-anetarit-kroat-te-presidences-se-bosnjes-per-kosoven-qon-peshe-serbine/20%Monthly2018-10-11 08:56
https://kosovapost.net/nga-cila-semundje-rrezikoheni-nese-hiqni-qimet-ne-hunde/20%Monthly2018-10-11 08:52
https://kosovapost.net/vemendje-nese-ju-vjen-per-te-vjelle-mund-te-vuani-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-10-11 08:32
https://kosovapost.net/11-vjecari-qe-humbi-jeten-ne-aksident-ne-mitrovice-ishte-nipi-i-ketij-komandati-te-uck-se-foto/20%Monthly2018-10-11 08:25
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-flet-per-rezuluten-e-propozuar-nga-kadri-veseli-ja-cfare-thote/20%Monthly2018-10-11 07:47
https://kosovapost.net/perez-planifikon-dy-transfere-te-medha-ne-janar/20%Monthly2018-10-11 07:30
https://kosovapost.net/kosova-afer-interpool-it-ky-eshte-rrugetimi/20%Monthly2018-10-11 07:15
https://kosovapost.net/nuk-mund-te-kthehet-ne-piken-zero-procesi-i-veteraneve-nga-presidenti/20%Monthly2018-10-11 07:07
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-diten-e-sotme-pitet-ndryshim-i-shpejt-gjate-dites/20%Monthly2018-10-11 07:00
https://kosovapost.net/pse-te-gjithe-duan-te-blejne-nje-s-400-rus/20%Monthly2018-10-10 21:45
https://kosovapost.net/avdiu-grate-njehere-e-pergjithmone-duhet-me-heqe-dore-prej-arit-dallamave-dimijave/20%Monthly2018-10-10 21:35
https://kosovapost.net/shtetasit-e-shqiperise-serish-me-viza-ne-serbi/20%Monthly2018-10-10 21:12
https://kosovapost.net/shqiperia-barazon-ne-miqesoren-me-jordanine/20%Monthly2018-10-10 21:08
https://kosovapost.net/panucci-me-vjen-keq-qe-nuk-fituam-lojtaret-dhane-maksimumin/20%Monthly2018-10-10 21:05
https://kosovapost.net/tri-tema-te-reja-te-serbise-ne-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2018-10-10 21:02
https://kosovapost.net/shqiperi-levizje-intensive-te-popullsise-brenda-dhe-jashte-vendit/20%Monthly2018-10-10 20:47
https://kosovapost.net/zgjoheni-gjate-nates-trupi-po-ju-paralajmeron-per-keto-rreziqe-shendetesore/20%Monthly2018-10-10 20:25
https://kosovapost.net/edhe-limaj-thote-se-haradinaj-duhet-te-jape-doreheqje/20%Monthly2018-10-10 20:03
https://kosovapost.net/kjo-nuk-pritej-barcelona-po-transferon-kete-lojtar/20%Monthly2018-10-10 20:01
https://kosovapost.net/ne-mal-te-zi-serbet-kerkojne-anulimin-e-njohjes-se-kosoves/20%Monthly2018-10-10 19:25
https://kosovapost.net/mbyllen-disa-shkolla-ne-kamenice/20%Monthly2018-10-10 19:16
https://kosovapost.net/keto-gjera-duhet-ti-largoni-nga-dhoma-e-gjumit-ato-po-ju-semurin-juve/20%Monthly2018-10-10 19:04
https://kosovapost.net/austriaket-thone-se-eshte-koha-qe-kosoves-ti-hiqen-vizat/20%Monthly2018-10-10 18:58
https://kosovapost.net/kadri-veseli-e-permend-thacin-e-gjithe-konventa-e-pdk-se-ne-kembe/20%Monthly2018-10-10 18:47
https://kosovapost.net/zhelko-komshiq-kosova-eshte-shtet-i-pavarur/20%Monthly2018-10-10 18:34
https://kosovapost.net/qytetaret-ankohen-pas-rritjes-se-cmimit-te-naftes-dhe-benzines/20%Monthly2018-10-10 18:25
https://kosovapost.net/pdk-ja-nis-zgjedhjet-e-brendshme-folesit-e-quajne-kryeminister-te-ardhshem-kadri-veselin/20%Monthly2018-10-10 18:10
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-miraton-amandament-per-korrigjimin-e-kufijve-mes-kosoves-e-serbise/20%Monthly2018-10-10 18:02
https://kosovapost.net/gracanica-i-fal-toke-fushe-kosoves-vjen-reagimi-i-vv-se/20%Monthly2018-10-10 17:53
https://kosovapost.net/kerkohet-ndihma-nga-vendet-frankofone-per-anetaresimin-e-kosoves-ne-interpol/20%Monthly2018-10-10 17:43
https://kosovapost.net/komuna-nderprene-asfaltimin-e-rruges-ne-banje-te-malisheves/20%Monthly2018-10-10 17:31
https://kosovapost.net/ky-eshte-mesazhi-per-diten-boterore-te-shendetit-mendor-video/20%Monthly2018-10-10 17:17
https://kosovapost.net/gjykimi-muhaxheri-haradinaj-permenden-dosjet-e-natos/20%Monthly2018-10-10 17:02
https://kosovapost.net/salihu-nga-904-premtime-kryetaret-e-komunave-permbushen-vetem-95/20%Monthly2018-10-10 16:55
https://kosovapost.net/arrestohet-nje-nga-djemt-e-presidentit-muhammed-mursi/20%Monthly2018-10-10 16:25
https://kosovapost.net/hoxhaj-nese-deri-ne-fundvit-nuk-hiqen-vizat-skemi-pse-ti-besojme-me-be-se/20%Monthly2018-10-10 16:17
https://kosovapost.net/banka-boterore-nuk-do-te-mbeshtese-termocentralin-kosova-e-re/20%Monthly2018-10-10 16:14
https://kosovapost.net/masht-nderron-30-drejtore/20%Monthly2018-10-10 16:02
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-mitrovicen-do-ta-bashkojme-me-nje-koncert-madheshtor/20%Monthly2018-10-10 15:14
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-pensionohet-ylli-i-argjentines/20%Monthly2018-10-10 15:12
https://kosovapost.net/deshtimi-i-madh-i-shpend-ahmetit-ka-realizuar-vetem-6-premtime-nga-81-sosh/20%Monthly2018-10-10 14:56
https://kosovapost.net/spitali-amerikan-me-kampanje-vetdijesuese-per-kancerin-e-gjirit/20%Monthly2018-10-10 14:39
https://kosovapost.net/adelina-pas-lindjes-tash-fillon-me-veshje-provokative/20%Monthly2018-10-10 14:32
https://kosovapost.net/ibrahimovic-tregon-nje-sekret-per-mourinhon/20%Monthly2018-10-10 13:58
https://kosovapost.net/gjykata-ia-kthen-prokurorise-aktakuzen-kunder-agim-cekut-dhe-te-tjereve/20%Monthly2018-10-10 13:46
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-shume-shpejt-marreveshja-obliguese-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-10 13:36
https://kosovapost.net/punetoret-e-kek-ut-te-interesuar-te-dhurojne-gjak/20%Monthly2018-10-10 13:24
https://kosovapost.net/daciq-politikanet-ne-prishtine-nuk-po-e-kuptojne-ne-csituate-jane/20%Monthly2018-10-10 13:07
https://kosovapost.net/thaci-parlamenti-evropian-eshte-pro-idese-se-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2018-10-10 12:50
https://kosovapost.net/svecla-e-beqa-kapen-per-thacin-do-te-intervistohet-dhunshem-nga-gjykata/20%Monthly2018-10-10 12:17
https://kosovapost.net/serbet-protestojne-afer-ures-se-ibrit/20%Monthly2018-10-10 12:13
https://kosovapost.net/reali-po-e-sjell-ne-bernabeu-anesorin-anglez/20%Monthly2018-10-10 12:03
https://kosovapost.net/paralajmerohet-konflikt-i-ri-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-10 11:52
https://kosovapost.net/memorandum-bashkepunimi-kosove-maqedoni-per-luftimin-e-ekonomise-jo-formale/20%Monthly2018-10-10 11:47
https://kosovapost.net/thaci-shpresoj-qe-draft-rezoluta-e-afet-it-do-ti-ndihmoje-institucionet-te-kuptojne-se-cila-eshte-zgjidhja-me-serbine/20%Monthly2018-10-10 11:46
https://kosovapost.net/surroi-mungesa-e-nje-alternative-te-perbashket-e-ve-kosoven-ne-qorrsokak/20%Monthly2018-10-10 11:11
https://kosovapost.net/vuciq-thone-gjerat-po-ndryshojne-ne-bote-e-kacaniku-ku-mbeti/20%Monthly2018-10-10 10:55
https://kosovapost.net/haley-ia-shemb-dheun-nen-kembe-trumpit-ja-posti-qe-synon/20%Monthly2018-10-10 10:53
https://kosovapost.net/uji-sjell-keto-perfitime-per-shendetin/20%Monthly2018-10-10 10:51
https://kosovapost.net/ldk-therret-partite-opozitare-per-tu-marre-vesh-per-daten-e-zgjedhjeve/20%Monthly2018-10-10 10:38
https://kosovapost.net/operatoret-e-telefonise-preferojne-shtyrjen-e-zbatimit-te-kodit-383/20%Monthly2018-10-10 10:20
https://kosovapost.net/leonardo-deshperon-serish-tifozet-e-milanit-ja-deshira-e-tij-per-juventusin/20%Monthly2018-10-10 10:19
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-quint-it-te-haradinaj-vjen-lajmi-i-mire-per-vizat/20%Monthly2018-10-10 10:13
https://kosovapost.net/haradinaj-liberalizimi-i-vizave-ne-fazen-finale-por-kemi-disa-obligime-qe-duhet-ti-zbatojme/20%Monthly2018-10-10 09:39
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-10 09:36
https://kosovapost.net/be-miraton-rezoluten-per-shqiperine/20%Monthly2018-10-10 09:11
https://kosovapost.net/shpallen-vendet-finaliste-per-organizimin-e-lojerave-olimpike-dimerore-2026/20%Monthly2018-10-10 08:59
https://kosovapost.net/khabib-ben-shaka-me-kreun-e-ufc-se-mire-qe-me-dhate-brezin-se-do-ta-thyeja-makinen/20%Monthly2018-10-10 08:52
https://kosovapost.net/i-gjithe-shteti-po-e-kerkon-elvana-gjaten-gazetari-tregon-se-ku-gjendet-ajo/20%Monthly2018-10-10 08:56
https://kosovapost.net/serbia-me-skenar-te-ri-per-bisedimet-zbulohet-plani-me-shume-kerkesa/20%Monthly2018-10-10 08:41
https://kosovapost.net/e-fejuara-kerkon-ndihme-nga-trump-per-zhdukjen-e-gazetarit-saudit/20%Monthly2018-10-10 09:29
https://kosovapost.net/zbardhen-detaje-te-reja-rreth-likuidimit-te-gazetares-bullgare/20%Monthly2018-10-10 08:29
https://kosovapost.net/barna-ilegale-nga-serbia-vazhdojne-te-shiten-ne-kosove/20%Monthly2018-10-10 08:05
https://kosovapost.net/merkelit-i-kerkohet-te-pranoje-zgjidhje-per-kosoven-ne-baze-te-propozimeve-nga-serbia/20%Monthly2018-10-10 07:48
https://kosovapost.net/lamtumire-milan-ky-lojtar-po-transferohet-ne-angli/20%Monthly2018-10-10 07:47
https://kosovapost.net/zidane-i-thote-po-gjigantit-evropian/20%Monthly2018-10-10 07:36
https://kosovapost.net/gjoba-e-ndjekje-penale-per-politikanet-qe-i-fshehin-financat/20%Monthly2018-10-10 07:27
https://kosovapost.net/hudhra-ilaci-magjik-qe-nuk-duhet-ta-largoni-nga-trupi/20%Monthly2018-10-10 07:20
https://kosovapost.net/daciq-nuk-do-ta-njohim-kosoven-per-asnje-cmim/20%Monthly2018-10-10 07:16
https://kosovapost.net/a-po-liberalizohen-vizat-kosova-fillon-sot-fushaten/20%Monthly2018-10-10 07:09
https://kosovapost.net/nje-gare-e-rendesishme-nis-ne-pdk/20%Monthly2018-10-10 07:05
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-deri-ne-fund-te-javes/20%Monthly2018-10-10 07:03
https://kosovapost.net/budapest-presidenti-erdogan-inaguroi-muzeun-gylbaba-e-restauruar-nga-tika/20%Monthly2018-10-09 21:45
https://kosovapost.net/skandaloze-ja-vendimi-i-gjykates-ne-lidhje-me-filmin-qe-shan-dhe-ofendon-uck-ne/20%Monthly2018-10-09 21:36
https://kosovapost.net/e-fundit-elvana-gjata-shpallet-ne-kerkim-nga-policia/20%Monthly2018-10-09 21:32
https://kosovapost.net/cfare-mendojne-shenjat-e-horoskopit-pas-seksit-jo-se-do-te-lavderohem-mirepo-askush-nuk-eshte-me-i-mire-se-une/20%Monthly2018-10-09 21:21
https://kosovapost.net/paralajmerohet-nisja-e-xhamise-se-madhe-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-10-09 21:07
https://kosovapost.net/thaci-takon-perfaqesuesit-e-lugines-se-presheves/20%Monthly2018-10-09 20:46
https://kosovapost.net/ataullah-efendi-kurtishi-ne-gjykate/20%Monthly2018-10-09 20:38
https://kosovapost.net/trump-perfaqesuesja-e-shba-ve-ne-okb-niki-haley-do-te-largohet-nga-posti-i-saj/20%Monthly2018-10-09 20:29
https://kosovapost.net/trump-shprehet-i-shqetesuar-per-zhdukjen-e-gazetarit-khashoggi/20%Monthly2018-10-09 20:09
https://kosovapost.net/gjermania-mbeshtet-zgjidhjen-me-dy-shtete-midis-palestines-dhe-izraelit/20%Monthly2018-10-09 20:07
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-dine-sa-ushtare-kishte-ne-brojen-e-hashim-thacit-por-per-dukagjin-e-dine-sakte/20%Monthly2018-10-09 20:08
https://kosovapost.net/momentet-e-fundit-te-gazetarit-te-zhdukur-kur-ai-futet-brenda-konsullates-saudite-turqia-kerkon-per-furgonin-e-zi-te-perdorur-per-te-larguar-trupin-e-tij-foto-video/20%Monthly2018-10-09 20:24
https://kosovapost.net/haradinaj-ashpersohet-me-gazetaret-qe-po-qeshnin-ne-emision-live/20%Monthly2018-10-09 19:46
https://kosovapost.net/pacolli-flet-serish-per-takimin-qe-e-beri-hore-befason-me-deklarate/20%Monthly2018-10-09 19:39
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-e-pranon-kadri-veseli-nuk-ka-qene-ne-njohuri-per-viziten-ne-ujman/20%Monthly2018-10-09 19:32
https://kosovapost.net/haradinaj-thacit-ta-jap-karrigen-time-coje-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-09 19:19
https://kosovapost.net/real-madrid-nis-festen-rikthehet-ylli-i-madh/20%Monthly2018-10-09 19:09
https://kosovapost.net/zhaku-shkruan-nga-gjermania-si-mund-te-hidhni-kaq-lehte-nje-yll-si-elvana/20%Monthly2018-10-09 19:07
https://kosovapost.net/haradinaj-i-kujton-thacit-ta-pam-sherrin-me-malin-e-zi-nuk-te-lejojm-me/20%Monthly2018-10-09 19:01
https://kosovapost.net/haradinaj-thacit-mjaft-na-nxore-telashe-me-malin-e-zi-per-kufijte-nuk-do-te-kete-here-te-dyte/20%Monthly2018-10-09 18:54
https://kosovapost.net/pacolli-arsyetohet-se-ironizoi-me-bernabiqin-ne-okb-ankohet-se-kete-nuk-e-kuptuan-ne-kosove/20%Monthly2018-10-09 18:45
https://kosovapost.net/citaku-pas-doreheqjes-se-haleyt-falemnderit-per-mbeshtetjen-per-kosoven/20%Monthly2018-10-09 18:33
https://kosovapost.net/flet-babai-i-clirimit-qe-u-rrah-ne-novi-sad-marre-per-lideret-tone-vuciqi-reagoi-para-tyre/20%Monthly2018-10-09 18:21
https://kosovapost.net/haskuka-viziton-familjen-e-clirimit-kerkon-bojkotimin-e-produkteve-serbe/20%Monthly2018-10-09 18:10
https://kosovapost.net/perplasje-ndermjet-pdk-se-e-vv-se-ne-komisionin-per-legjislacion/20%Monthly2018-10-09 17:56
https://kosovapost.net/ne-prishtine-promovohet-libri-me-opinione-per-luginen-e-presheves/20%Monthly2018-10-09 17:40
https://kosovapost.net/ja-pikat-negocuese-te-marreveshjes-se-brukselit-ku-xhorxh-washingtoni-i-kosoves-eshte-dashur-ta-ve-firmen/20%Monthly2018-10-09 17:24
https://kosovapost.net/shqiptari-rrefen-si-erdhi-deri-te-rrahja-nga-serbet/20%Monthly2018-10-09 17:19
https://kosovapost.net/agim-ademi-ia-le-fajin-fadil-vokrrit-te-vogel-heren-tjeter-biletat-do-ti-shesim-online/20%Monthly2018-10-09 17:03
https://kosovapost.net/tika-kontribon-per-bashkepunim-ne-shendetesi-mes-evropes-dhe-afrikes/20%Monthly2018-10-09 16:52
https://kosovapost.net/e-pranon-daciq-serbia-jashte-be-se-pa-marreveshje-me-kosoven/20%Monthly2018-10-09 16:39
https://kosovapost.net/soltes-kosova-afer-liberalizim-por-duhet-lufte-e-perhershme-kunder-korrupsionit/20%Monthly2018-10-09 16:30
https://kosovapost.net/neymar-na-tha-se-do-nenshkruante-me-los-blancos/20%Monthly2018-10-09 16:23
https://kosovapost.net/thaci-e-haradinaj-ashpersojne-polemikat/20%Monthly2018-10-09 16:08
https://kosovapost.net/kreret-e-ovl-e-uck-se-i-shkojne-ne-zyre-thacit-kane-nje-kerkese-per-listat/20%Monthly2018-10-09 15:55
https://kosovapost.net/tika-investon-ne-kosove-pa-ndalur-dhe-nuk-harron-te-investoje-edhe-per-femijet-me-autizem/20%Monthly2018-10-09 14:59
https://kosovapost.net/ja-pse-e-preku-ne-fe-dhe-ne-nder-khabib-in-conor-mcgregor-ia-tregon-arsyen-dhe-kerkon-falje/20%Monthly2018-10-09 14:42
https://kosovapost.net/zbulohet-biseda-mes-khabib-dhe-ronaldos-ja-cfare-i-ka-premtuar-ronaldo-per-ndeshje/20%Monthly2018-10-09 14:29
https://kosovapost.net/bleona-qereti-drekon-me-faton-shoshin-ne-prishtine-foto/20%Monthly2018-10-09 14:10
https://kosovapost.net/khabibit-probleme-me-veshin-ne-rrezik-qe-ta-humb-edhe-shikimin/20%Monthly2018-10-09 13:56
https://kosovapost.net/haradinaj-akuzon-thacin-thote-se-shkoi-ne-veri-per-ta-nxitur-ndarjen-e-vendit/20%Monthly2018-10-09 13:37
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-jep-lajmin-e-madh-per-policine/20%Monthly2018-10-09 13:25
https://kosovapost.net/cilat-jane-perfitimet-shendetesore-te-hurmes/20%Monthly2018-10-09 13:13
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-cift-i-showbizit-shqiptar-e-zyrtarizon-lidhjen/20%Monthly2018-10-09 12:52
https://kosovapost.net/ky-eshte-televizione-qe-shikohet-me-se-shumti-ne-kosove/20%Monthly2018-10-09 12:37
https://kosovapost.net/vemendje-kjo-eshte-arsyeja-pse-duhen-konsumuar-geshtenjat/20%Monthly2018-10-09 12:06
https://kosovapost.net/a-e-dini-cfare-i-ndodh-trupit-te-njeriut-kur-goditet-nga-rrufeja-foto/20%Monthly2018-10-09 12:01
https://kosovapost.net/mesohet-se-ne-cilin-muaj-do-te-kete-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2018-10-09 11:34
https://kosovapost.net/ska-liberalizim-te-vizave-deri-2020-dorezohet-kosova/20%Monthly2018-10-09 11:10
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-gabime-te-perditshme-qe-ju-bene-te-shtoni-peshe/20%Monthly2018-10-09 10:52
https://kosovapost.net/mcgregor-nuk-dorezohet-ky-eshte-kundershtari-i-tij-i-ri/20%Monthly2018-10-09 10:37
https://kosovapost.net/zbulohet-se-kush-ishin-serbet-qe-rrahen-brutalisht-dy-kosovaret-foto/20%Monthly2018-10-09 10:18
https://kosovapost.net/revista-prestigjioze-national-geographic-shkruan-arsyen-pse-duhet-te-vizitohet-prizreni/20%Monthly2018-10-09 09:57
https://kosovapost.net/molliqaj-qeveria-te-kerkoje-nga-serbia-denimin-e-fashisteve-qe-rrahen-dy-shqiptaret-vec-pse-jane-shqiptare/20%Monthly2018-10-09 09:43
https://kosovapost.net/njeri-nga-te-rrahurit-ne-serbi-ka-gjakderdhje-ne-tru/20%Monthly2018-10-09 09:28
https://kosovapost.net/barcelona-me-transferim-te-papritur-nga-franca-foto/20%Monthly2018-10-09 09:06
https://kosovapost.net/aki-reagon-rreth-akuzave-se-ka-derguar-ne-hage-informata-te-rrejshme/20%Monthly2018-10-09 08:54
https://kosovapost.net/vuciq-do-te-flas-me-ramen-sot-apo-neser-dhe-shpresoj-ta-zgjidh-kete-situate/20%Monthly2018-10-09 08:30
https://kosovapost.net/flet-vllau-i-clirimit-pas-perleshjes-se-dy-kosovareve-ne-novi-sad/20%Monthly2018-10-09 08:10
https://kosovapost.net/gjykata-pezullon-vendimin-e-zgjedhjes-se-rektorit-te-ri-te-upz-se/20%Monthly2018-10-09 07:50
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-mire-nga-tremokosi-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-10-09 07:36
https://kosovapost.net/zbulohet-se-ku-ndodhej-elvana-ne-momentin-e-ngjarjes-tragjike-ne-ish-bllok/20%Monthly2018-10-09 07:18
https://kosovapost.net/ky-eshte-moti-per-diten-e-sotme-9/20%Monthly2018-10-09 06:46
https://kosovapost.net/ministrja-britanike-seriali-zgjimi-ertugrul-ka-krijuar-varesi-tek-une-dhe-bashkeshorti-im-me-padurim-presim-fillimin-e-sezonit-te-ri/20%Monthly2018-10-08 21:50
https://kosovapost.net/pas-diagnostifikimit-me-kancer-ne-kosove-loreta-gjen-sherim-ne-turqi/20%Monthly2018-10-08 21:38
https://kosovapost.net/adelina-tahiri-nepermjet-ketij-imazhi-zbulon-per-here-te-pare-fytyren-e-djalit/20%Monthly2018-10-08 21:35
https://kosovapost.net/musliu-kullat-e-jashareve-duhen-konservuar-urgjentisht/20%Monthly2018-10-08 21:09
https://kosovapost.net/juventus-del-me-vendim-zyrtar-per-pogban-a-do-ta-rikthej-lojtarin/20%Monthly2018-10-08 20:57
https://kosovapost.net/agk-me-mbledhje-perkujtimore-per-gazetarin-ibrahim-rexhepi/20%Monthly2018-10-08 20:38
https://kosovapost.net/ja-kush-pritet-te-zevendesoje-lopeteguin-te-real-madridi/20%Monthly2018-10-08 20:14
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-asnje-fjale-per-akuzat-e-thacit/20%Monthly2018-10-08 19:57
https://kosovapost.net/presidentja-kroate-flet-per-bisedimet-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2018-10-08 19:40
https://kosovapost.net/rona-nishliu-publikon-per-here-te-pare-foto-me-bashkeshortin/20%Monthly2018-10-08 19:39
https://kosovapost.net/berisha-i-aak-se-i-pergjigjet-thacit-nuk-kemi-frike-jemi-te-gatshem-per-zgjedhje/20%Monthly2018-10-08 19:18
https://kosovapost.net/a-eshte-kosova-e-gatshme-per-malten/20%Monthly2018-10-08 19:02
https://kosovapost.net/donald-trump-nuk-ka-plane-ta-shkarkoj-rod-rosenstein/20%Monthly2018-10-08 19:00
https://kosovapost.net/zevendeskryeministri-i-kosoves-ftohet-ne-beograd/20%Monthly2018-10-08 18:48
https://kosovapost.net/lista-e-plote-keta-jane-30-kandidate-per-topin-e-arte/20%Monthly2018-10-08 18:39
https://kosovapost.net/kitaroviq-e-gjithe-be-ja-te-mbeshtes-dialogun-kosove-serbi-kroacia-sperzihet/20%Monthly2018-10-08 18:33
https://kosovapost.net/2018-viti-me-i-nxehte-qe-nga-1800/20%Monthly2018-10-08 18:14
https://kosovapost.net/national-geographic-kosova-meriton-me-shume-turiste-lavdron-prizrenin/20%Monthly2018-10-08 18:17
https://kosovapost.net/messi-merr-lajmin-e-madh-ne-nominimin-per-topin-e-arte/20%Monthly2018-10-08 17:58
https://kosovapost.net/keshilltari-i-ish-kryeministrit-isa-mustafa-thote-se-thaci-po-ben-aventure-politike/20%Monthly2018-10-08 17:41
https://kosovapost.net/surroi-nje-person-i-vetem-nuk-mund-ti-rivendose-kufijte-e-nje-shteti/20%Monthly2018-10-08 17:31
https://kosovapost.net/edhe-nje-rezolute-qe-rrezikon-te-mbetet-vetem-draft/20%Monthly2018-10-08 17:18
https://kosovapost.net/12-kompani-te-autobuseve-proteste-para-komunes-se-prishtines/20%Monthly2018-10-08 17:00
https://kosovapost.net/veseli-ne-prage-me-marreveshjen-finale-me-serbine-kosova-do-ta-kete-vendin-ne-okb-nato-e-be/20%Monthly2018-10-08 16:50
https://kosovapost.net/keto-jane-7-lengjet-e-frutave-qe-parandalojne-semundjet/20%Monthly2018-10-08 16:41
https://kosovapost.net/deputeti-i-aak-se-me-fjale-te-renda-pas-kercenimeve-te-hashim-thacit-ndaj-kryeministrit-haradinaj/20%Monthly2018-10-08 16:31
https://kosovapost.net/barcelona-me-deklarate-zyrtare-per-suarezin/20%Monthly2018-10-08 16:18
https://kosovapost.net/nato-deklarohet-per-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-08 16:07
https://kosovapost.net/muharrem-nitaj-i-kunderpergjigjet-thacit-presidenti-ti-korrigjoje-vete-deklaratat-e-tij/20%Monthly2018-10-08 15:57
https://kosovapost.net/sa-i-kushton-buxhetit-te-kosoves-transformimi-i-fsk-se/20%Monthly2018-10-08 14:57
https://kosovapost.net/thaci-i-pergjigjet-haradinajt-korrigjoji-deklaratat-ne-lidhje-me-procesin-e-dialogut/20%Monthly2018-10-08 14:46
https://kosovapost.net/pacolli-njofton-qe-serbia-e-ka-liruar-ibrahim-matoshin/20%Monthly2018-10-08 14:32
https://kosovapost.net/maloku-kosova-do-shembet-si-shtet-nese-hyn-ne-koncesione-te-reja-me-serbine/20%Monthly2018-10-08 15:16
https://kosovapost.net/lajm-i-tmerrshem-per-juventusin-e-pret-denim-i-rende/20%Monthly2018-10-08 14:09
https://kosovapost.net/kadri-veseli-i-shkruan-leter-isa-mustafes-kjo-eshte-kerkesa-e-tij/20%Monthly2018-10-08 13:46
https://kosovapost.net/askush-nuk-e-di-se-si-financohen-partite-politike-ne-kosove/20%Monthly2018-10-08 13:12
https://kosovapost.net/duke-agjeruar-vetem-72-ore-ju-e-parandaloni-kancerin/20%Monthly2018-10-08 12:51
https://kosovapost.net/dorezohet-vuciq-ja-cka-thote-tash-per-dialogun/20%Monthly2018-10-08 12:23
https://kosovapost.net/polici-i-kosoves-kapet-me-droge/20%Monthly2018-10-08 12:04
https://kosovapost.net/konfiromet-ndalimi-i-shefit-te-interpoli-it/20%Monthly2018-10-08 11:30
https://kosovapost.net/miratohet-projektligji-per-mbrojtjen-e-vlerave-te-uck-se/20%Monthly2018-10-08 11:26
https://kosovapost.net/lluka-i-merzitur-ja-cka-shkruan-per-keshilltarin-e-tij/20%Monthly2018-10-08 11:23
https://kosovapost.net/ndahet-cmimi-nobel-per-ekonomi-2018-foto/20%Monthly2018-10-08 10:43
https://kosovapost.net/ja-kush-jane-ne-garen-per-anetare-te-presidences-ne-zgjedhjet-e-bosnje-e-hercegovine/20%Monthly2018-10-08 10:38
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-nuk-do-te-eksportoje-pasiguri-dhe-kriminalitet-ne-be/20%Monthly2018-10-08 10:29
https://kosovapost.net/ne-prapashtice-gjendet-nje-mortaje-antitank/20%Monthly2018-10-08 10:13
https://kosovapost.net/proteste-ne-prishtine-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-08 10:01
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-gazetarit-te-njohur-kosovar/20%Monthly2018-10-08 09:43
https://kosovapost.net/psikologia-tregon-arsyen-tronditese-pse-nuk-qeshin-disa-njerez/20%Monthly2018-10-08 09:28
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-hani-arra-arsyeja-do-tju-befasoje/20%Monthly2018-10-08 09:10
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-puntor-lendohet-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-08 09:02
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-deri-ne-sa-per-qind-ka-rene-shifra-e-azilkerkuesve/20%Monthly2018-10-08 08:55
https://kosovapost.net/si-te-mbrohemi-nga-gripi-sezonal-iksh-apelon-per-vaksinim/20%Monthly2018-10-08 08:29
https://kosovapost.net/qytetaret-ne-veri-deklarohen-per-idene-e-thacit-ja-cfare-thone/20%Monthly2018-10-08 08:11
https://kosovapost.net/musliu-qeverine-mund-ta-rrezoje-vetem-pozita/20%Monthly2018-10-08 07:53
https://kosovapost.net/merkel-kundershton-propozimin-e-serbise-per-kosoven/20%Monthly2018-10-08 07:32
https://kosovapost.net/zyrtare-ministrja-hoxha-tregon-daten-kur-liberalizohen-vizat/20%Monthly2018-10-08 07:17
https://kosovapost.net/qeveria-merr-lajm-te-mire-per-vizat/20%Monthly2018-10-08 07:03
https://kosovapost.net/mot-befasues-per-diten-e-sotme-ja-cfare-temperature-do-te-kemi/20%Monthly2018-10-08 06:57
https://kosovapost.net/lajm-i-keq-per-kosoven-ka-zhvillime-te-papritura-ne-interpol/20%Monthly2018-10-07 21:43
https://kosovapost.net/kush-eshte-gruaja-e-khabib-nurmagomedov-sa-femije-kane-sebashku/20%Monthly2018-10-07 21:07
https://kosovapost.net/dhjete-shprehje-frymezuese-nga-rita-ora/20%Monthly2018-10-07 21:04
https://kosovapost.net/bordel-ballkan-vleresohet-pozitivisht-ne-sarajeve/20%Monthly2018-10-07 20:57
https://kosovapost.net/kompanite-ne-kosove-ankohen-se-nuk-po-gjejne-punetore-2/20%Monthly2018-10-07 20:55
https://kosovapost.net/vuciq-me-vjen-te-qesh-kur-degjoj-qe-thone-se-tre-fshatra-do-te-kembehen-me-tre/20%Monthly2018-10-07 20:31
https://kosovapost.net/qeveria-po-e-mban-gjalle-idene-e-thacit-per-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2018-10-07 20:14
https://kosovapost.net/deputeti-i-nisma-s-hashimi-e-luan-mire-lojen/20%Monthly2018-10-07 19:53
https://kosovapost.net/shfaqet-super-messi-i-shenon-super-gol-valencias/20%Monthly2018-10-07 19:29
https://kosovapost.net/qeveria-ka-nje-lajm-me-rendesi-per-veteranet/20%Monthly2018-10-07 19:27
https://kosovapost.net/kenga-magjike-rikthen-ne-ekran-armend-rexhepagiqin/20%Monthly2018-10-07 19:01
https://kosovapost.net/dorezohet-ramiz-lladrovci-agim-bahtiri-eshte-me-frajer-se-une/20%Monthly2018-10-07 18:57
https://kosovapost.net/kurti-dimri-i-vetmise-se-madhe/20%Monthly2018-10-07 19:40
https://kosovapost.net/e-cuditshme-zedhenesi-i-policise-se-prizrenit-emerohet-komandant-ne-malisheve/20%Monthly2018-10-07 18:02
https://kosovapost.net/veseli-fton-opoziten-te-le-menjane-dallimet-partiake-rezoluta-thote-se-eshte-interes-shteteror/20%Monthly2018-10-07 17:45
https://kosovapost.net/goditja-e-radhes-per-seldin-ish-e-fejuara-e-tij-zyrtarizon-lidhjen-me-tjetrin/20%Monthly2018-10-07 17:40
https://kosovapost.net/burgat-me-vite-te-tera-muslimanet-i-tjetersuam-dhe-deshem-te-ngjajne-si-ne/20%Monthly2018-10-07 17:09
https://kosovapost.net/bashkeshortja-e-kryeministrit-izraelit-ne-gjyq-per-mashtrime/20%Monthly2018-10-07 17:06
https://kosovapost.net/stoltenberg-vizite-ne-serbi-nato-ja-mbeshtet-normalizimin-e-marredhenieve-prishtine-beograd/20%Monthly2018-10-07 17:00
https://kosovapost.net/gazetarja-e-njohur-gjendet-pa-shenja-jete-ne-danub/20%Monthly2018-10-07 16:30
https://kosovapost.net/ideja-e-ndryshimit-te-kufijve-%d2%abfare-po-ndodh-tani/20%Monthly2018-10-07 16:10
https://kosovapost.net/keto-ishin-fjalet-e-burrit-qe-gezoi-zemrat-e-nje-miliard-e-600-milion-muslimaneve/20%Monthly2018-10-07 15:59
https://kosovapost.net/dua-lipa-brenda-nje-muaji-per-here-te-pare-kap-40-milioneshin-ne-spotify/20%Monthly2018-10-07 15:52
https://kosovapost.net/diabeti-mund-te-zbulohet-me-shpejt/20%Monthly2018-10-07 15:26
https://kosovapost.net/sipas-vulinit-keto-jane-tri-vendet-ne-te-cilat-serbia-ka-interes/20%Monthly2018-10-07 15:21
https://kosovapost.net/formacione-befasuese-ne-ndeshjen-liverpool-manchester-city/20%Monthly2018-10-07 15:19
https://kosovapost.net/mimoza-shkodra-shfaqet-shume-e-lumtur-pak-kohe-pas-ndarjes-nga-seldi/20%Monthly2018-10-07 15:16
https://kosovapost.net/peleti-per-rezidencen-ibrahim-rugova-u-ble-nga-qeveria-haradinaj/20%Monthly2018-10-07 15:08
https://kosovapost.net/vuciq-i-vendos-kushte-be-se/20%Monthly2018-10-07 15:01
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-prinderit-kosovare-dhe-femijet/20%Monthly2018-10-07 14:38
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-qe-nuk-duhet-ti-konsumoni-kur-jeni-me-grip/20%Monthly2018-10-07 14:31
https://kosovapost.net/trump-takohet-serish-me-kim-jong-unin-arrihet-marreveshja/20%Monthly2018-10-07 14:08
https://kosovapost.net/zhduket-nje-femer-ne-gjakove/20%Monthly2018-10-07 13:52
https://kosovapost.net/vemendje-ja-sa-te-ardhura-per-koke-banori-ka-kosova/20%Monthly2018-10-07 13:37
https://kosovapost.net/policia-e-shqiperise-jep-detaje-per-aksidentin-e-autobuseve-me-maturante-nga-gjilani/20%Monthly2018-10-07 13:12
https://kosovapost.net/hapen-zgjedhjet-e-pdkse-ne-skenderaj-kush-do-te-jete-kryetari-i-ri/20%Monthly2018-10-07 12:57
https://kosovapost.net/psd-kundershton-propozim-rezoluten-e-koalicionit-qeveritar-per-dialogun/20%Monthly2018-10-07 12:29
https://kosovapost.net/kadri-veseli-vizite-zyrtare-ne-ceki-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-07 12:05
https://kosovapost.net/perseri-ndryshime-te-motit-keto-jane-temperaturat-per-javen-e-ardhshme/20%Monthly2018-10-07 11:48
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-nga-ujmani-qesharake-pse-presidenti-erdhi-ketu-me-polici/20%Monthly2018-10-07 11:23
https://kosovapost.net/zbulohet-e-verteta-rreth-kafes-dhe-gjumit/20%Monthly2018-10-07 10:55
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-aksidentohen-autobuset-me-maturante-nga-kosova/20%Monthly2018-10-07 10:55
https://kosovapost.net/vemendje-kjo-ju-ndodh-nese-humbni-peshe-shume-shpejt/20%Monthly2018-10-07 10:46
https://kosovapost.net/pas-ahengut-drejtori-i-kultures-se-skenderajt-perfundon-me-veture-mbi-themelet-e-nje-shtepie/20%Monthly2018-10-07 10:40
https://kosovapost.net/ikd-qeveria-ne-menyre-te-kunderligjshme-merr-kompetenca-dhe-pergjegjesi-te-kuvendit/20%Monthly2018-10-07 10:37
https://kosovapost.net/a-do-ta-perkrahe-psdja-rezoluten-e-propozuar-nga-kadri-veseli/20%Monthly2018-10-07 10:29
https://kosovapost.net/ne-letoni-zgjedhjet-i-fiton-partia-e-afert-me-rusine/20%Monthly2018-10-07 10:20
https://kosovapost.net/lajm-katastrofal-per-khabib-nurmagomedov-mund-ti-merret-titulli-i-kampionit/20%Monthly2018-10-07 12:11
https://kosovapost.net/shefi-i-nato-s-kerkon-zgjidhje-politike-per-kosoven/20%Monthly2018-10-07 09:41
https://kosovapost.net/basha-akuzon-ramen-per-tendere-tregon-si-jane-vjedhur-parate-e-shqiptareve/20%Monthly2018-10-07 09:38
https://kosovapost.net/magjia-e-ftoit-ja-cfare-semundje-sheron/20%Monthly2018-10-07 13:26
https://kosovapost.net/kjo-eshte-vajza-kosovare-keshilltare-e-presidentes-kroate-foto/20%Monthly2018-10-07 09:28
https://kosovapost.net/ldk-qeveria-i-ka-ditet-e-numeruara-mocioni-se-shpejti/20%Monthly2018-10-07 09:20
https://kosovapost.net/ja-cfare-duhet-te-beni-nese-djersiteni-shume/20%Monthly2018-10-07 09:14
https://kosovapost.net/e-ardhmja-shqipatre-ne-kutine-e-pandores/20%Monthly2018-10-07 08:58
https://kosovapost.net/veteranet-e-rrejshem-edhe-me-tutje-vazhdojne-ti-marrin-pensionet/20%Monthly2018-10-07 08:51
https://kosovapost.net/sot-ne-bosnje-dhe-hercegovine-mbahen-zgjedhjet-presidenciale/20%Monthly2018-10-07 08:21
https://kosovapost.net/hamilton-afer-titullit-per-kampion-bote/20%Monthly2018-10-07 08:11
https://kosovapost.net/stamboll-hetime-ne-lidhje-me-zhdukjen-e-gazetarit-te-washington-post/20%Monthly2018-10-07 07:50
https://kosovapost.net/ky-qytet-i-kosoves-kaplohet-nga-mbeturinat/20%Monthly2018-10-07 07:35
https://kosovapost.net/jeremiq-ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-e-rrezikshme-shkakton-konflikte-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-07 07:30
https://kosovapost.net/ja-sa-pritet-te-rriten-pagat-per-stafin-shendetesore/20%Monthly2018-10-07 07:17
https://kosovapost.net/ky-eshte-parashikimi-i-motit-per-sot-2/20%Monthly2018-10-07 06:55
https://kosovapost.net/mbi-100-deputete-te-kuvendit-do-ta-votojne-ligjin-per-ushtrine/20%Monthly2018-10-06 21:50
https://kosovapost.net/thirret-proteste-per-punetoret-qe-humben-jete-ne-vendin-e-punes/20%Monthly2018-10-06 21:40
https://kosovapost.net/drejtuesit-e-shtetit-bejne-pak-pushim-sonte-dikush-ne-prishtine-e-dikush-ne-kline-foto/20%Monthly2018-10-06 21:26
https://kosovapost.net/e-thote-sekretari-i-nato-se-do-ta-monitorojme-dhe-mbeshtesim-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2018-10-06 20:57
https://kosovapost.net/vellezerit-haradinaj-shkelqejne-prane-bashkeshorteve-ne-dasme/20%Monthly2018-10-06 20:43
https://kosovapost.net/elvana-gjata-largohet-nga-shqiperia/20%Monthly2018-10-06 20:23
https://kosovapost.net/reagojne-legjendat-se-kemi-rrahur-ne-sokolin-jemi-krenare-me-te/20%Monthly2018-10-06 20:16
https://kosovapost.net/bayerni-deshton-serish-kater-ndeshje-pa-fitore/20%Monthly2018-10-06 19:49
https://kosovapost.net/permbysje-e-cmendur-e-united-sanchez-i-jep-fitoren-mourinhos/20%Monthly2018-10-06 19:30
https://kosovapost.net/rrahet-trajneri-i-llapit-pas-humbjes-nga-prishtina/20%Monthly2018-10-06 19:27
https://kosovapost.net/juventus-i-pandalshem-fiton-edhe-ndaj-udineses-se-behramit/20%Monthly2018-10-06 19:20
https://kosovapost.net/kreu-i-interpolit-zhduket-pas-nisjes-per-ne-kine/20%Monthly2018-10-06 19:10
https://kosovapost.net/vajza-e-astrit-deharit-prane-grafitit-ku-kerkohet-drejtesi-per-babane-saj/20%Monthly2018-10-06 19:08
https://kosovapost.net/le-maire-shba-te-nuk-mund-te-vendosin-per-bashkepunim-mes-iranit-dhe-evropes/20%Monthly2018-10-06 19:03
https://kosovapost.net/merkel-kthen-mbrapsht-azilkerkuesit/20%Monthly2018-10-06 18:59
https://kosovapost.net/rrefimi-i-gruas-se-kosovarit-qe-u-ndalua-ne-serbi/20%Monthly2018-10-06 18:54
https://kosovapost.net/trump-it-i-ngjitet-ne-kepuce-letra-e-tualetit-ja-reagimi-i-tij/20%Monthly2018-10-06 18:37
https://kosovapost.net/dalin-detaje-te-reja-rreth-personi-i-cili-mashtroi-arbnora-dobrajn/20%Monthly2018-10-06 18:19
https://kosovapost.net/per-nente-muaj-96-viktima-ne-aksidente-trafiku-ne-kosove/20%Monthly2018-10-06 18:08
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-komoran/20%Monthly2018-10-06 17:45
https://kosovapost.net/martohet-per-here-te-peste-ish-kancelari-gjerman-gerhard-schroder/20%Monthly2018-10-06 17:36
https://kosovapost.net/haradinaj-kufijte-e-kosoves-nuk-negociohen/20%Monthly2018-10-06 17:13
https://kosovapost.net/veteranet-e-dukagjinit-paralajmerojne-kete-veprim-nga-e-enjtja/20%Monthly2018-10-06 16:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendi-ku-dyshohet-se-ronalo-kreu-perdhunimin/20%Monthly2018-10-06 16:31
https://kosovapost.net/ldk-nuk-e-perkrah-rezoluten-e-qeverise/20%Monthly2018-10-06 16:23
https://kosovapost.net/bashkeshorti-i-tunes-midis-japonise-me-tupan/20%Monthly2018-10-06 16:03
https://kosovapost.net/thaci-dhe-veseli-drekojne-bashke-foto/20%Monthly2018-10-06 15:50
https://kosovapost.net/termet-i-fuqishem-shembje-dhe-40-te-plagosur/20%Monthly2018-10-06 15:30
https://kosovapost.net/thaci-godet-haradinajn-ne-dialog-me-serbine-duhet-mencuri-e-jo-patriotizem-neper-akademi/20%Monthly2018-10-06 15:25
https://kosovapost.net/arrestohet-aktivisti-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-10-06 14:30
https://kosovapost.net/humb-jeten-sportisti-i-njohur/20%Monthly2018-10-06 14:19
https://kosovapost.net/vuciq-i-frikesohet-luftes-ne-ballkan-te-cilen-e-permendi-dje-juncker/20%Monthly2018-10-06 14:15
https://kosovapost.net/kadri-veseli-me-iniciative-per-harmonizimin-e-rezolutes-per-dialogun/20%Monthly2018-10-06 14:09
https://kosovapost.net/ideja-per-korrigjimin-e-kufijve-ky-deputet-del-pro-tha%d2%abit/20%Monthly2018-10-06 13:47
https://kosovapost.net/levizja-vetevendosje-puna-pa-siguri-e-dinjitet-eshte-skllaveri/20%Monthly2018-10-06 13:30
https://kosovapost.net/keni-probleme-me-kapsllekun-konsumoni-kete-frut/20%Monthly2018-10-06 13:27
https://kosovapost.net/haradinaj-shendetesia-prioritet-i-qeverise/20%Monthly2018-10-06 13:24
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-u-premton-mbeshtetje-nxenesve-nga-lugina/20%Monthly2018-10-06 13:25
https://kosovapost.net/liverpool-manchester-city-e-papritur-cfare-pritet-te-ndodh-gjate-ndeshjes/20%Monthly2018-10-06 12:47
https://kosovapost.net/pengesat-e-fundit-ne-rrugetimin-drejt-heqjes-se-vizave/20%Monthly2018-10-06 12:25
https://kosovapost.net/haradinaj-kujton-6-tetorin-e-68-es-kur-ne-kosove-u-lejua-perdorimi-i-flamurit-kombetar/20%Monthly2018-10-06 12:22
https://kosovapost.net/tre-muaj-paraburgim-per-kosovarin-qe-serbia-e-arrestoi-ne-kufi-mesohet-identiteti-i-tij/20%Monthly2018-10-06 12:13
https://kosovapost.net/mcallister-ka-skepticizem-brenda-be-se-sa-i-perket-vizave/20%Monthly2018-10-06 12:10
https://kosovapost.net/rritje-e-madhe-e-numrit-te-personave-qe-humben-jeten-ne-vendin-e-punes-kerkohen-masa/20%Monthly2018-10-06 11:53
https://kosovapost.net/ledina-celo-sa-me-e-vjeter-aq-me-joshese/20%Monthly2018-10-06 11:50
https://kosovapost.net/keto-jane-pagat-e-reja-ne-arsim-nga-rektori-deri-te-edukatori/20%Monthly2018-10-06 11:27
https://kosovapost.net/pas-nje-kohe-te-gjate-vesa-luma-rikthehet-ne-kosove-kjo-eshte-gjeja-e-pare-qe-ben/20%Monthly2018-10-06 11:23
https://kosovapost.net/e-dini-se-cfare-ndodh-nese-konsumoni-mandarina-per-nje-jave/20%Monthly2018-10-06 11:11
https://kosovapost.net/flisni-me-shume-se-cduhet-ja-se-cfare-duhet-te-beni/20%Monthly2018-10-06 11:09
https://kosovapost.net/pajtohen-adelina-ismaili-dhe-leonora-jakupi/20%Monthly2018-10-06 10:52
https://kosovapost.net/mats-hummels-transferohet-te-gjiganti-nga-serie-a/20%Monthly2018-10-06 10:48
https://kosovapost.net/si-ta-kuptoni-kur-femija-juaj-vuan-nga-diabeti-ja-shenjat/20%Monthly2018-10-06 10:30
https://kosovapost.net/kosova-ka-ngec-ne-zbatimin-e-obligimeve-qe-dalin-nga-msa-ja-2/20%Monthly2018-10-06 10:25
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-pas-takimit-me-mcallister-ka-nje-lajm-te-mire-per-vizat/20%Monthly2018-10-06 10:13
https://kosovapost.net/i-dashuri-ia-mori-jeten-nje-personi-per-shkak-te-saj-e-pabesueshme-cka-i-bejne-elvanes-ne-shqiperi/20%Monthly2018-10-06 10:04
https://kosovapost.net/kosova-ka-ngec-ne-zbatimin-e-obligimeve-qe-dalin-nga-msa-ja/20%Monthly2018-10-06 10:00
https://kosovapost.net/policia-ka-shqiptuar-rreth-300-mije-gjoba-per-9-muaj-ne-gjithe-kosoven-2/20%Monthly2018-10-06 09:41
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-legjenda-e-operes-spanjolle-montserrat-caballe/20%Monthly2018-10-06 09:39
https://kosovapost.net/policia-ka-shqiptuar-rreth-300-mije-gjoba-per-9-muaj-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2018-10-06 09:34
https://kosovapost.net/nje-punetor-bie-nga-ndertesa-ne-prishtine-humb-jeten/20%Monthly2018-10-06 09:21
https://kosovapost.net/cka-mund-te-mesohet-ne-ish-kampin-gjerman-te-kfor-it-kur-te-behet-park-inovacioni/20%Monthly2018-10-06 09:10
https://kosovapost.net/asnjehere-nuk-kam-kerkuar-ndarjen-e-kosoves-mbi-baza-etnike/20%Monthly2018-10-06 08:51
https://kosovapost.net/paralajmeron-juncker-ballkani-drejt-nje-lufte-te-re/20%Monthly2018-10-06 08:42
https://kosovapost.net/mourinho-shkarkohet-sot-ky-pritet-te-jete-trajneri-i-ri-i-manchester-united/20%Monthly2018-10-06 08:33
https://kosovapost.net/princi-i-kurores-saudite-ne-paguam-per-te-gjitha-armet-qe-kemi-marre-nga-shba-te/20%Monthly2018-10-06 08:32
https://kosovapost.net/bomba-e-mengjesit-raiola-zbulon-kur-ibrahimovic-do-rikthehet-te-milan/20%Monthly2018-10-06 07:49
https://kosovapost.net/%e2%80%8barkep-vala-dhe-ipko-kane-licence-vetem-edhe-pak-muaj/20%Monthly2018-10-06 07:46
https://kosovapost.net/kaluan-tete-muaj-pa-asnje-njohje-per-kosoven/20%Monthly2018-10-06 07:38
https://kosovapost.net/kosovari-ndalohet-per-krime-lufte-ne-serbi-vjen-reagimi-i-mpjse/20%Monthly2018-10-06 07:32
https://kosovapost.net/nje-vajze-8-vjecare-ne-suedi-gjeti-nje-shpate-ne-liqen-para-epokes-se-vikingit/20%Monthly2018-10-06 07:30
https://kosovapost.net/zbulohet-me-ne-fund-ja-kur-do-te-martohet-blero-dhe-afrona/20%Monthly2018-10-06 07:24
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-takohet-me-david-mcallister-ja-cfare-diskutojne/20%Monthly2018-10-06 07:18
https://kosovapost.net/komuna-trashegoi-nga-akp-ja-borxhe-milioneshe-per-pallatin-e-rinise/20%Monthly2018-10-06 07:16
https://kosovapost.net/kosova-behet-me-ushtri-ne-kete-muaj-ja-sa-deputete-pritet-ta-votojne/20%Monthly2018-10-06 07:12
https://kosovapost.net/keni-bere-plane-per-vikend-ja-cfare-temperaturash-na-presin/20%Monthly2018-10-06 07:09
https://kosovapost.net/serbia-ndalon-edhe-nje-shtetas-te-kosoves-reagon-ashper-mpj/20%Monthly2018-10-05 21:48
https://kosovapost.net/kjo-nuk-pritej-mourinho-i-ka-ditet-e-numeruara-ne-manchester/20%Monthly2018-10-05 21:36
https://kosovapost.net/netanjahu-per-here-te-12-te-u-pyet-per-akuzat-e-korrupsionit-dhe-rryshfete/20%Monthly2018-10-05 21:16
https://kosovapost.net/erdogan-paralajmeron-referendum-per-hyrjen-e-turqise-ne-be/20%Monthly2018-10-05 21:04
https://kosovapost.net/suedi-propozim-ligj-per-ndalimin-e-synetimit-te-femijeve/20%Monthly2018-10-05 20:58
https://kosovapost.net/brenda-5-viteve-ne-burg-morsit-i-jane-mundesuar-vetem-4-vizita/20%Monthly2018-10-05 20:43
https://kosovapost.net/studentet-jane-akomoduar-ne-konvikte-por-nuk-mund-te-llogarisin-ne-ushqim/20%Monthly2018-10-05 20:29
https://kosovapost.net/a-do-ti-ndryshohet-emri-fsk-se-vjen-pergjigja-zyrtare/20%Monthly2018-10-05 20:16
https://kosovapost.net/rita-ora-shenon-historine-ne-top-listat-te-britanise/20%Monthly2018-10-05 20:01
https://kosovapost.net/sa-jane-kosovaret-shoqeri-e-apolitizuar/20%Monthly2018-10-05 19:53
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-iu-mbrojne-nga-semundjet-e-zemres/20%Monthly2018-10-05 19:33
https://kosovapost.net/gazetari-investigativ-zbulon-nese-ngjarja-lidhet-teresisht-vetem-me-elvanen/20%Monthly2018-10-05 19:24
https://kosovapost.net/%d2%aafare-po-ndodh-per%d2%abarje-tek-bayerni/20%Monthly2018-10-05 19:11
https://kosovapost.net/dy-femije-nga-rahoveci-iken-nga-shtepia-flasin-familjaret-e-tyre/20%Monthly2018-10-05 19:04
https://kosovapost.net/arkep-i-do-te-vendose-me-31-tetor-se-si-te-veproje-me-kerkesen-e-operatoret-mobile-per-kodin-383/20%Monthly2018-10-05 18:51
https://kosovapost.net/ismet-beqiri-mobilizon-qytetaret-ldk-ja-gardian-i-shtetit-zgjedhje-te-reja-sa-me-pare/20%Monthly2018-10-05 18:34
https://kosovapost.net/nderrohet-pllaka-e-varrit-te-deshmorit-ne-skenderaj-ne-vend-te-tij-vendoset-nje-tjeter/20%Monthly2018-10-05 18:27
https://kosovapost.net/nato-i-jep-driten-jeshile-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2018-10-05 18:14
https://kosovapost.net/haradinaj-ia-refuzon-thacit-edhe-dreken-pas-perplasjes-ne-skenderaj/20%Monthly2018-10-05 17:57
https://kosovapost.net/bllokimi-i-nje-projektligji-po-mban-peng-mbi-21-mije-lende-ne-dhomen-e-posacme-te-supremes/20%Monthly2018-10-05 17:43
https://kosovapost.net/neymar-mundohet-ta-bind-pogban/20%Monthly2018-10-05 17:37
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-shkon-ne-suhareke-peruron-tri-projekte/20%Monthly2018-10-05 17:25
https://kosovapost.net/skandal-barnat-per-pacientet-e-qkuk-se-blihen-2000-per-qind-me-shtrenjte/20%Monthly2018-10-05 17:12
https://kosovapost.net/temperaturat-per-kete-vikend-ne-kosove-shkojne-deri-23-grade/20%Monthly2018-10-05 17:03
https://kosovapost.net/enver-hoxhaj-ftohet-te-marre-pjese-ne-forumin-e-sigurise-ne-beograd/20%Monthly2018-10-05 16:54
https://kosovapost.net/zbulohet-oferta-e-cmendur-e-bayernit-per-yllin-e-romes/20%Monthly2018-10-05 16:40
https://kosovapost.net/cka-do-te-ndodh-me-60-vendet-e-serbeve-te-larguar-nga-fsk/20%Monthly2018-10-05 16:30
https://kosovapost.net/e-kaluara-dhe-e-tashmja-e-nje-mesueseje-nga-kosova/20%Monthly2018-10-05 16:18
https://kosovapost.net/juncker-thote-se-mund-te-kete-luftera-te-reja-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-05 15:58
https://kosovapost.net/recica-thote-se-lehonat-e-punesuara-e-te-papunesuara-do-te-kene-trajtim-te-njejte/20%Monthly2018-10-05 15:56
https://kosovapost.net/kompanite-ne-kosove-ankohen-se-nuk-po-gjejne-punetore/20%Monthly2018-10-05 15:32
https://kosovapost.net/presidenti-merr-vendim-perfundimtar-per-elez-blakajn/20%Monthly2018-10-05 15:22
https://kosovapost.net/kosova-nuk-i-ploteson-kriteret-me-numer-te-mjekeve-per-koke-banori/20%Monthly2018-10-05 15:00
https://kosovapost.net/ministri-shala-merr-vendim-te-rendesishem-per-prodhuesit-vendor-ben-kosoven-me-tregues-gjeografik/20%Monthly2018-10-05 14:59
https://kosovapost.net/a-ishte-rrembyer-22-vjecarja-nga-skenderaj/20%Monthly2018-10-05 15:17
https://kosovapost.net/ministria-e-financave-optimiste-se-do-te-vazhdoje-rritja-ekonomike/20%Monthly2018-10-05 14:28
https://kosovapost.net/haradinaj-e-kishte-sulmuar-thacin-ne-drenice-edhe-para-dy-vitesh/20%Monthly2018-10-05 14:27
https://kosovapost.net/be-ja-dhe-shqiperia-me-marreveshje-per-kontroll-kufitar/20%Monthly2018-10-05 14:00
https://kosovapost.net/deputete-te-kosoves-ne-sofje-serbia-po-u-bishtnon-marreveshjeve/20%Monthly2018-10-05 13:52
https://kosovapost.net/fjolla-morina-ia-rremben-te-dashurin-morena-tarakut/20%Monthly2018-10-05 13:42
https://kosovapost.net/kfor-i-u-pergjigjet-akuzave-te-serbise-per-veriun-nuk-mund-ta-sulmojme-veten/20%Monthly2018-10-05 13:39
https://kosovapost.net/brengosje-ne-beograd-qe-askush-spo-reagon-rreth-deklaratave-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2018-10-05 13:35
https://kosovapost.net/njoftim-i-rendesishem-nga-sbashk-u-per-nxenesit/20%Monthly2018-10-05 13:19
https://kosovapost.net/ibrahimovic-flet-per-kalimin-ne-milan-e-gjithe-bota-me-deshiron-mua/20%Monthly2018-10-05 12:58
https://kosovapost.net/kurti-sulmon-thacin-edhe-per-18-vjetorin-e-renies-se-regjimit-te-milloshevicit/20%Monthly2018-10-05 12:52
https://kosovapost.net/undp-mbeshtet-policine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-05 12:47
https://kosovapost.net/lajm-i-madh-per-real-madrid-rikthehet-dyshja-e-madhe/20%Monthly2018-10-05 12:31
https://kosovapost.net/ishte-me-e-bukura-e-turqise-por-nermini-eshte-plakur-kaq-shume/20%Monthly2018-10-05 12:18
https://kosovapost.net/ldk-po-pergatitet-per-rrezimin-e-qeverise-por-ka-frike-nga-manipulimet-e-pdk-se/20%Monthly2018-10-05 12:07
https://kosovapost.net/daciq-specialja-nuk-do-ti-arrestoje-thacin-dhe-haradinajn-jane-kukulla-te-perendimit/20%Monthly2018-10-05 11:36
https://kosovapost.net/kreu-i-oek-ut-i-pergjigjet-kryeministrit-haradinaj-ceshtja-e-vizave-lidhet-ngushte-edhe-me-bizneset/20%Monthly2018-10-05 11:31
https://kosovapost.net/nese-ndjeni-lodhje-dhe-plogeshti-vuani-nga-keto-semundje/20%Monthly2018-10-05 11:18
https://kosovapost.net/opozita-maqedonase-paralajmeron-mbi-200-padi-per-referendumin/20%Monthly2018-10-05 11:05
https://kosovapost.net/nxenesit-nga-lugina-e-presheves-vizitojne-prekazin/20%Monthly2018-10-05 20:55
https://kosovapost.net/haradinaj-ua-kemi-borxh-deshmoreve-qe-ta-ruajme-territorin-e-kosoves/20%Monthly2018-10-05 10:36
https://kosovapost.net/jashari-nga-sot-frymojme-me-lehte-sepse-i-kemi-te-gjithe-heronjte-bashke-ne-marine/20%Monthly2018-10-05 10:24
https://kosovapost.net/drenica-tash-e-tutje-do-te-jete-meka-e-shqiptareve/20%Monthly2018-10-05 10:22
https://kosovapost.net/thaci-dekoron-deshmoret-e-marines-me-urdhrin-hero-i-kosoves/20%Monthly2018-10-05 10:12
https://kosovapost.net/dr-mustafa-bajrami-danke-deutchland/20%Monthly2018-10-05 10:06
https://kosovapost.net/ndodhe-sherri-mbreme-per-elvana-gjaten-kengetarja-ne-prokurori/20%Monthly2018-10-05 09:44
https://kosovapost.net/bisedimet-me-serbine-qosja-i-ben-per-pese-pare-thacin-rugoven-dhe-dacin/20%Monthly2018-10-05 09:31
https://kosovapost.net/e-harruam-protesten-paqesore-per-nje-barke-ne-liqen/20%Monthly2018-10-05 09:25
https://kosovapost.net/vidhet-xhamia-ne-prishtine-hajnat-e-marrin-arken-me-para/20%Monthly2018-10-05 09:07
https://kosovapost.net/vitaminat-qe-duhet-te-marre-cdo-grua-dhe-cdo-vajze-per-nje-shendet-te-mire/20%Monthly2018-10-05 08:52
https://kosovapost.net/napoli-barcelones-ja-sa-kushton-koulibaly-2/20%Monthly2018-10-05 08:53
https://kosovapost.net/napoli-barcelones-ja-sa-kushton-koulibaly/20%Monthly2018-10-05 08:40
https://kosovapost.net/vuciq-ushtria-e-kosoves-nuk-do-te-shetise-neper-veri/20%Monthly2018-10-05 08:32
https://kosovapost.net/zhduken-dy-femije-ne-rahovec/20%Monthly2018-10-05 08:08
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-ia-hedh-valles-me-vajzen-e-tij/20%Monthly2018-10-05 08:03
https://kosovapost.net/ministrat-me-aktakuze-ne-qeverine-e-kosoves-fshihen-pas-zbrazetive-ligjore/20%Monthly2018-10-05 07:56
https://kosovapost.net/rruga-e-arbrit-do-te-perfundoje-para-vitit-2021/20%Monthly2018-10-05 07:43
https://kosovapost.net/banane-mjalte-dhe-spinaq-per-mengjes-2/20%Monthly2018-10-05 07:34
https://kosovapost.net/leonora-shkon-te-sellma-ja-ne-cfare-gjendje-ka-perfunduar/20%Monthly2018-10-05 07:31
https://kosovapost.net/banane-mjalte-dhe-spinaq-per-mengjes/20%Monthly2018-10-05 07:27
https://kosovapost.net/johnson-trump-deshiron-arritjen-e-marreveshjes/20%Monthly2018-10-05 07:15
https://kosovapost.net/kreret-e-shtetit-behen-bashke-ne-marine/20%Monthly2018-10-05 07:14
https://kosovapost.net/nese-keni-bere-plane-per-fundjave-keshtu-do-te-jete-moti/20%Monthly2018-10-05 07:07
https://kosovapost.net/shqetesuese-rritet-numri-i-te-prekurve-me-tuberkuloz-ne-kosove/20%Monthly2018-10-05 07:01
https://kosovapost.net/kosova-u-ka-borxh-miliona-euro-qytetareve-dhe-bizneseve/20%Monthly2018-10-05 06:58
https://kosovapost.net/pacolli-putini-eshte-burre-i-mire/20%Monthly2018-10-04 21:47
https://kosovapost.net/moti-neser-sipas-rajoneve-ne-kosove/20%Monthly2018-10-04 21:38
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-ne-kete-date-termokosi-e-leshon-ngrohjen/20%Monthly2018-10-04 21:24
https://kosovapost.net/keshilla-e-vjosa-osmanit-per-kadri-veselin/20%Monthly2018-10-04 20:56
https://kosovapost.net/bebe-rexha-ka-dicka-te-madhe-per-te-treguar-per-duan-dhe-riten/20%Monthly2018-10-04 21:10
https://kosovapost.net/fitorja-me-permbysje-e-milanit-vjen-deklarata-bombastike-nga-gattuso/20%Monthly2018-10-04 20:43
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-me-aksion-te-suksesshem-ne-veri/20%Monthly2018-10-04 20:25
https://kosovapost.net/thaci-regjistrimi-i-veteraneve-duhet-te-filloje-nga-zeroja/20%Monthly2018-10-04 20:11
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-priti-zyrtare-nga-ambasada-amerikane-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-04 20:02
https://kosovapost.net/hoxhaj-edhe-une-do-te-lundroja-me-thacin-ne-ujman/20%Monthly2018-10-04 19:58
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-special-i-okb-mistura-eshte-kusht-mbeshtetja-e-negociatave-turqi-rusi-per-sirine/20%Monthly2018-10-04 19:27
https://kosovapost.net/befason-thaci-flet-nese-do-te-kthehet-ne-pdk-dhe-qeveri/20%Monthly2018-10-04 19:23
https://kosovapost.net/milano-olympiacos-ky-eshte-lojtari-i-ndeshjes/20%Monthly2018-10-04 19:12
https://kosovapost.net/masazhat-skane-te-ndalur-ne-kosove-atk-leshoi-kaq-gjoba-per-9-muaj/20%Monthly2018-10-04 18:59
https://kosovapost.net/gjermania-dhe-izraeli-irani-nuk-duhet-te-kete-kurre-arme-berthamore/20%Monthly2018-10-04 19:08
https://kosovapost.net/per-11-muaj-humbi-30-kilograme-duke-mos-nderprere-asnje-ushqim-gruaja-tregon-se-cfare-ndryshoi-jeten-e-saj/20%Monthly2018-10-04 18:40
https://kosovapost.net/prizren-manifestim-lamtumires-per-ushtaret-e-kfor-it-gjerman/20%Monthly2018-10-04 18:26
https://kosovapost.net/serbia-heq-gjendjen-e-gatishmerise-se-larte-ushtarake/20%Monthly2018-10-04 18:22
https://kosovapost.net/pas-kritikave-ahmeti-thote-se-do-te-kete-diskutim-publik-lidhur-me-ndertimin-e-salles-koncertale/20%Monthly2018-10-04 18:13
https://kosovapost.net/fsk-ja-fton-serbet-ti-bashkohen-ne-procesin-e-transformimit-ne-ushtri/20%Monthly2018-10-04 17:59
https://kosovapost.net/deputeti-i-vvse-nese-thaci-nuk-vjen-te-raportoje-per-gylenistet-do-ta-sjellim-me-dhune/20%Monthly2018-10-04 17:48
https://kosovapost.net/milan-olympiacos-nuk-do-te-besoni-kush-gjendet-ne-san-siro/20%Monthly2018-10-04 17:38
https://kosovapost.net/turqit-mund-ta-largojne-nga-gara-telekom-srbija-per-blerjen-e-telekom-albania/20%Monthly2018-10-04 17:16
https://kosovapost.net/kosova-po-behet-me-ushtri-por-sa-helikoper-i-ka-shteti/20%Monthly2018-10-04 17:11
https://kosovapost.net/ministri-lluka-ne-sheshin-zahir-pajaziti-kafe-dhe-caj-po-shperndahen-falas-per-vizitoret/20%Monthly2018-10-04 16:57
https://kosovapost.net/zbulohet-kush-e-ktheu-listen-serbe-ne-qeveri/20%Monthly2018-10-04 16:41
https://kosovapost.net/a-do-te-shkoj-albin-kurti-ne-veri-pergjigjet-zyrtari-i-vetevendosjes/20%Monthly2018-10-04 16:28
https://kosovapost.net/kosova-ne-avantazh-me-fuqi-punetore-por-punetoret-duan-te-ikin-nga-kosova/20%Monthly2018-10-04 16:32
https://kosovapost.net/ish-menaxheri-i-fushates-se-trumpit-mohon-se-eshte-lobist-i-kosoves/20%Monthly2018-10-04 16:11
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-serbise-emocionohet-kur-pyetet-per-kosoven/20%Monthly2018-10-04 16:01
https://kosovapost.net/inagurohen-punimet-per-asfaltimin-e-rrugeve-ne-lagjen-hade-e-re/20%Monthly2018-10-04 15:51
https://kosovapost.net/pasi-kthimit-te-arbnores-ne-shtepi-fjalet-e-vellaut-te-saj-do-ju-prekin-pa-mase/20%Monthly2018-10-04 14:52
https://kosovapost.net/keta-jane-ministrat-me-aktakuze-ne-qeverine-haradinaj/20%Monthly2018-10-04 14:39
https://kosovapost.net/gjykata-e-apelit-ndryshon-masen-e-sigurise-ndaj-deputetit-demalijaj/20%Monthly2018-10-04 14:32
https://kosovapost.net/sekuestrohen-14-vetura-pa-tebela-pas-aksionit-ne-veri/20%Monthly2018-10-04 14:10
https://kosovapost.net/shatervani-i-prizrenit-pergatitet-per-viziten-e-kryeministrit-foto/20%Monthly2018-10-04 13:53
https://kosovapost.net/me-ne-fund-thaci-paralajmeron-krijimin-e-ushtrise/20%Monthly2018-10-04 13:16
https://kosovapost.net/prekazi-publikon-listen-e-futbollisteve-per-ndeshjen-kunder-izraelit/20%Monthly2018-10-04 13:12
https://kosovapost.net/dalin-detaje-te-reja-ja-si-iu-kthehet-familjes-22-vjecarja-nga-skenderaji/20%Monthly2018-10-04 13:06
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-renien-e-njohjeve-per-kosoven-nen-100-shtete/20%Monthly2018-10-04 12:53
https://kosovapost.net/merret-vendimi-nga-prokuroria-per-personin-qe-u-fut-i-armatosur-ne-zyren-e-haki-rugoves/20%Monthly2018-10-04 12:31
https://kosovapost.net/haxhiu-zyrtaret-punojne-ne-me-shume-se-dy-apo-tre-vende-te-punes/20%Monthly2018-10-04 12:15
https://kosovapost.net/neser-proteste-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-04 11:55
https://kosovapost.net/haki-rugova-flet-pas-tentimit-per-kanosje-me-arme-ne-zyren-e-tij/20%Monthly2018-10-04 12:23
https://kosovapost.net/zbulohet-se-sa-ushtare-gjerman-e-dhane-jeten-per-kosoven/20%Monthly2018-10-04 11:10
https://kosovapost.net/isa-mustafa-ka-nje-lajm-te-keq-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-04 10:53
https://kosovapost.net/lista-serbe-kthehet-ne-qeveri-ja-kush-arriti-ta-beje-kete/20%Monthly2018-10-04 10:32
https://kosovapost.net/thaci-per-veteranet-ska-pasur-me-shume-se-15-mije-luftetare-me-uniforme-te-tjerat-jane-mashtrime/20%Monthly2018-10-04 10:33
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-ofron-perkrahje-per-vizitat-ne-shtepi-te-nenave-dhe-femijeve/20%Monthly2018-10-04 09:57
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-lufte-nuk-lejojne-te-shkelen-serbet/20%Monthly2018-10-04 09:40
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-takohet-me-librashitesin-askush-nuk-e-largon-askend/20%Monthly2018-10-04 09:25
https://kosovapost.net/si-i-pasqyron-media-zhvillimet-ne-ballkan/20%Monthly2018-10-04 09:10
https://kosovapost.net/nje-trup-i-ri-qiellor-u-zbulua-jashte-sistemit-diellor-me-permasa-te-neptunit-apo-uranit/20%Monthly2018-10-04 09:00
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-flet-kunder-korrupsionit-godet-haradinajn-per-veteranet/20%Monthly2018-10-04 08:57
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-vatikan-kerkojne-publikimin-e-dokumenteve-te-abuzimit-me-femije-te-prifterinjeve/20%Monthly2018-10-04 09:33
https://kosovapost.net/forbes-publikoi-listen-e-400-amerikaneve-me-te-pasur/20%Monthly2018-10-04 08:40
https://kosovapost.net/pensilvani-policia-amerikane-heton-kampin-e-feto-s/20%Monthly2018-10-04 08:17
https://kosovapost.net/deputetes-se-pdk-se-i-keqperdoren-fotot-vjen-reagimi-i-saj/20%Monthly2018-10-04 07:58
https://kosovapost.net/pse-profeti-muhammed-ndaloi-mbajtjen-e-qenve-ne-shtepi/20%Monthly2018-10-04 07:39
https://kosovapost.net/vuciq-anulon-urdhrin-per-gatishmeri-te-ushtrise-qe-e-mori-kur-thaci-vizitoi-ujmanin/20%Monthly2018-10-04 07:18
https://kosovapost.net/na-ndajn-edhe-dy-muaj-deri-tek-formimi-i-ushtrise/20%Monthly2018-10-04 07:13
https://kosovapost.net/na-pret-nje-mot-befasues-keto-temperatura-do-ti-kemi-sot/20%Monthly2018-10-04 07:11
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-ushtria-po-behet-ne-harmoni-me-aleatet/20%Monthly2018-10-03 21:57
https://kosovapost.net/cooper-tregon-se-cili-do-jete-problemi-nese-kosova-e-serbia-merren-vesh-per-kufijte/20%Monthly2018-10-03 21:41
https://kosovapost.net/zyrtari-i-pdk-se-pranon-deshtimin-ja-cka-kemi-humbur/20%Monthly2018-10-03 21:33
https://kosovapost.net/bashkimi-nis-nga-koka-e-jo-vetem-nga-toka/20%Monthly2018-10-03 21:19
https://kosovapost.net/kina-zhvillon-fushate-propagandistike-per-te-bere-qe-kampet-e-te-burgosurve-musliman-te-duken-te-mira/20%Monthly2018-10-03 21:10
https://kosovapost.net/te-dhena-interesante-per-ujmanin-sa-kushtoi-dhe-ku-i-mori-kosova-parate-per-ta-ndertuar/20%Monthly2018-10-03 21:01
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-thote-se-thaci-ka-ndikim-ne-keto-parti/20%Monthly2018-10-03 20:45
https://kosovapost.net/presidentja-mbron-temen-e-doktoratures/20%Monthly2018-10-03 20:25
https://kosovapost.net/krasniqi-flet-per-ndikimin-e-thacit-ne-pdk/20%Monthly2018-10-03 20:11
https://kosovapost.net/ky-eshte-shteti-ku-kater-dite-punohet-e-tri-dite-pushohet/20%Monthly2018-10-03 19:46
https://kosovapost.net/pamjet-prekese-te-53-vjecarit-i-cili-dha-per-donacion-organet-derisa-po-ndrronte-jete/20%Monthly2018-10-03 19:33
https://kosovapost.net/kjo-parti-kerkon-qe-sa-me-shpejte-te-mbahen-zgjedhjet/20%Monthly2018-10-03 19:25
https://kosovapost.net/konjufca-thaci-mund-ta-kete-bindur-ramen-se-tema-e-lugines-eshte-vec-taktike-e-tij/20%Monthly2018-10-03 19:09
https://kosovapost.net/daciq-permend-tre-emra-te-uckse-qe-do-te-paditen-nga-specialja/20%Monthly2018-10-03 20:49
https://kosovapost.net/modric-i-shpeton-denimit-me-5-vite-burg/20%Monthly2018-10-03 18:49
https://kosovapost.net/sulmin-ne-zemer-mund-ta-parandaloni-me-keto-ushqime/20%Monthly2018-10-03 18:27
https://kosovapost.net/hamza-arsyeton-shetitjen-me-varken-e-thacit-ne-ujaman/20%Monthly2018-10-03 18:06
https://kosovapost.net/ahmet-isufi-i-aak-se-po-akuzohet-se-kercenoi-ish-prokurorin-elez-blakaj/20%Monthly2018-10-03 18:00
https://kosovapost.net/ja-cfare-ndodh-nese-makina-rrotullohet-ne-shpejtesi-190kmh-video/20%Monthly2018-10-03 20:54
https://kosovapost.net/bushati-normalizimi-i-raporteve-kosove-serbi-nuk-zevendesohet-me-raportet-shqiperi-serbi/20%Monthly2018-10-03 17:27
https://kosovapost.net/vetevendosje-e-pakenaqur-me-projektligjet-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2018-10-03 17:13
https://kosovapost.net/tensionet-thaci-haradinaj-per-kufijte-ja-cka-shkruajne-mediat-amerikane/20%Monthly2018-10-03 16:55
https://kosovapost.net/lajme-te-keqija-nga-shtetet-e-bashkuara-per-papen-ne-nuk-ju-besojme/20%Monthly2018-10-03 16:33
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-tregon-arsyen-pse-u-ndalua-nga-policia-zvicerane/20%Monthly2018-10-03 16:18
https://kosovapost.net/dridhet-bota-e-futbollit-ja-ku-po-transferohet-falcao/20%Monthly2018-10-03 16:09
https://kosovapost.net/kapja-e-shtetit-te-kosoves-permes-ekonomise-politike-te-zhavorrit/20%Monthly2018-10-03 15:48
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-arrestohet-ne-zvicerr-ky-eshte-reagimi-i-tij/20%Monthly2018-10-03 15:42
https://kosovapost.net/rrezikohen-gjurmet-e-fundit-te-historise-dhe-trashegimise-se-prishtines/20%Monthly2018-10-03 15:42
https://kosovapost.net/opozita-tenton-rrezimi-e-qeverise-haradinaj-ja-edhe-sa-vota-po-i-duhen/20%Monthly2018-10-03 15:29
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-nenshkruan-memorandumin-me-te-rendesishem-te-vitit-2018/20%Monthly2018-10-03 15:14
https://kosovapost.net/gjendet-misteri-me-i-madh-i-numrit-zero-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2018-10-03 15:01
https://kosovapost.net/dorezohet-lista-serbe-e-pranon-se-kosova-po-behet-me-ushtri/20%Monthly2018-10-03 14:38
https://kosovapost.net/pasi-u-largua-nga-kosova-shqiperia-e-fton-menjehere-lojtarin/20%Monthly2018-10-03 14:36
https://kosovapost.net/njofitm-i-rendesishem-nga-qkuk-vaksinohuni-kunder-gripit/20%Monthly2018-10-03 14:13
https://kosovapost.net/hoxha-barazia-gjinore-te-jete-prioritet-per-te-gjithe-sektoret/20%Monthly2018-10-03 13:53
https://kosovapost.net/gjykata-merr-vendim-te-ri-per-milaim-zeken/20%Monthly2018-10-03 13:48
https://kosovapost.net/putini-i-jep-nje-premtim-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2018-10-03 13:34
https://kosovapost.net/serbet-optimiste-per-blerjen-e-telekom-albania/20%Monthly2018-10-03 13:09
https://kosovapost.net/mustafa-ushtria-do-te-jete-fitore-per-kosoven-dhe-shba-ne/20%Monthly2018-10-03 13:00
https://kosovapost.net/cfare-po-feston-teuta-dhe-adonisi/20%Monthly2018-10-03 12:48
https://kosovapost.net/bytyqi-ofron-mbeshtetje-per-up-ne/20%Monthly2018-10-03 12:31
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-tregon-se-a-do-te-jete-ende-minister/20%Monthly2018-10-03 12:16
https://kosovapost.net/daciq-ia-zbulon-thacit-nje-sekret/20%Monthly2018-10-03 12:17
https://kosovapost.net/kfor-thaci-mund-te-levize-kudo-neper-kosove-si-duhet-leje-as-per-veri/20%Monthly2018-10-03 11:44
https://kosovapost.net/haradinaj-uron-qytetaret-per-ushtrine-pa-u-votuar-projekligji-ne-kuvend/20%Monthly2018-10-03 11:41
https://kosovapost.net/trump-mbreti-saudit-nuk-do-te-zgjase-dy-jave-pa-mbeshtetjen-e-shba-se/20%Monthly2018-10-03 11:39
https://kosovapost.net/projektligji-per-lehonat-parasheh-pushim-edhe-per-babane/20%Monthly2018-10-03 11:00
https://kosovapost.net/ish-kryeministri-suedez-kerkon-natos-te-dergoje-me-shume-trupa-ne-kosove/20%Monthly2018-10-03 10:42
https://kosovapost.net/blair-mohon-se-negocion-ne-emer-te-vuciqit-per-kosoven-2/20%Monthly2018-10-03 10:30
https://kosovapost.net/gjykata-pritet-ta-caktoj-seancen-ne-rastin-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2018-10-03 10:29
https://kosovapost.net/nuk-jeni-mesuar-ta-shihni-keshtu-miriam-cani-shfaqet-ne-bikini/20%Monthly2018-10-03 10:27
https://kosovapost.net/bie-popullariteti-i-papa-franceskut-ne-shba/20%Monthly2018-10-03 10:13
https://kosovapost.net/blair-mohon-se-negocion-ne-emer-te-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2018-10-03 09:51
https://kosovapost.net/veseli-mohon-doreheqjen-e-ministrit-hamza/20%Monthly2018-10-03 09:49
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-e-ndalimit-te-lushtakut-nga-autoritetet-zvicerane/20%Monthly2018-10-03 09:15
https://kosovapost.net/shba-te-ende-lider-global-por-jo-edhe-presidenti-trump/20%Monthly2018-10-03 09:13
https://kosovapost.net/28-vjet-nga-bashkimi-i-gjermanise/20%Monthly2018-10-03 09:12
https://kosovapost.net/digjet-nje-shtepi-ne-drenas-brenda-ndodheshin-dy-femije/20%Monthly2018-10-03 09:08
https://kosovapost.net/gjendet-i-varur-ne-litar-nje-person-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-03 08:30
https://kosovapost.net/lopetegui-nervozon-tifozet-me-deklaraten-e-tij-pas-humbjes-nga-cska-moscow/20%Monthly2018-10-03 08:19
https://kosovapost.net/shkurte-fejza-shperthen-ndaj-politikaneve-video-po-ben-buje/20%Monthly2018-10-03 08:10
https://kosovapost.net/blerand-stavileci-behet-baba-per-here-te-dyte/20%Monthly2018-10-03 07:51
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-nga-shendetesia-do-te-zhduket-kanceri-i-qafes-se-mitres/20%Monthly2018-10-03 07:39
https://kosovapost.net/vemendje-shofer-policia-nis-aksionin-per-kontrollimin-e-gjendjes-teknike-te-automjeteve/20%Monthly2018-10-03 07:39
https://kosovapost.net/tony-blair-i-pergenjeshtron-serbet-per-kosoven/20%Monthly2018-10-03 07:34
https://kosovapost.net/nisin-kontaktet-intenzive-pogba-behet-me-skuader-te-re/20%Monthly2018-10-03 07:31
https://kosovapost.net/sherbime-te-mangeta-shendetesore-per-personat-me-aftesi-te-kufizuara/20%Monthly2018-10-03 07:29
https://kosovapost.net/vendi-mund-te-shkoj-ne-zgjedhje/20%Monthly2018-10-03 07:21
https://kosovapost.net/nuk-do-te-mbetet-vetem-veriu-nen-serbi-por-edhe/20%Monthly2018-10-03 07:10
https://kosovapost.net/kerkohet-qe-kuvendi-ta-marre-pronesine-e-dialogut/20%Monthly2018-10-03 07:06
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-27/20%Monthly2018-10-03 07:04
https://kosovapost.net/varka-e-thacit-fundos-disa-ministra/20%Monthly2018-10-03 07:01
https://kosovapost.net/arrin-me-sukses-ne-finale-mesuesja-me-shami-ne-eventin-mesuesi-i-vitit-2018/20%Monthly2018-10-03 00:34
https://kosovapost.net/bernabiq-kosova-eshte-nje-krahine-autonome-e-republikes-se-serbise/20%Monthly2018-10-02 21:30
https://kosovapost.net/lotaria-amerikane-si-do-behen-regjistrimet-dhe-si-duhet-te-jete-fotoja/20%Monthly2018-10-02 21:13
https://kosovapost.net/vjosa-osmani-zbulon-planin-e-thacit-me-kuvendin-per-shkembim-territoresh/20%Monthly2018-10-02 20:56
https://kosovapost.net/keto-jane-rezultatet-per-te-gjitha-ndeshjet-e-champions-ne-pjeset-e-para/20%Monthly2018-10-02 20:41
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ka-nje-lajm-te-keq-per-zevendesministrat/20%Monthly2018-10-02 20:32
https://kosovapost.net/maqedonia-shkon-ne-zgjedhje-nuk-do-te-kete-takim-zaev-mickoski/20%Monthly2018-10-02 20:21
https://kosovapost.net/gjermani-lehtesime-per-ardhjen-e-punetoreve-te-kualifikuar-nga-vendet-e-treta/20%Monthly2018-10-02 19:49
https://kosovapost.net/pentagoni-kritikoi-ashper-sulmin-e-iranit-me-raketa-ne-siri/20%Monthly2018-10-02 19:24
https://kosovapost.net/moti-neser-diell-e-vranesira/20%Monthly2018-10-02 19:03
https://kosovapost.net/pamje-perrallore-nga-vendi-ku-po-e-kalojne-muajin-e-mjaltit-gjiko-dhe-elita/20%Monthly2018-10-02 19:00
https://kosovapost.net/virusi-i-nilit-ne-kosove-vetem-gjate-shtatorit-preken-tre-persona-nje-ne-gjendje-te-rende/20%Monthly2018-10-02 18:44
https://kosovapost.net/me-aktakuze-nis-punen-si-minister-endrit-shala/20%Monthly2018-10-02 18:42
https://kosovapost.net/portugalia-premton-mbeshtetje-te-kosoves-per-anetaresim-ne-interpol/20%Monthly2018-10-02 18:31
https://kosovapost.net/zidane-ne-manchester-ka-dicka-qe-nuk-shkon/20%Monthly2018-10-02 18:23
https://kosovapost.net/pse-po-e-lene-punen-shume-qytetare/20%Monthly2018-10-02 18:10
https://kosovapost.net/cka-po-ndodh-edhe-nje-minister-jep-doreheqje/20%Monthly2018-10-02 17:53
https://kosovapost.net/milan-merr-lajmin-nga-ylli-i-madh-transferimi-po-ndodh/20%Monthly2018-10-02 17:33
https://kosovapost.net/kengetari-i-njohur-kosovar-po-pret-binjake/20%Monthly2018-10-02 17:24
https://kosovapost.net/haradinaj-pyet-nese-liberalizohet-vizat-kete-vit/20%Monthly2018-10-02 17:18
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-shpetimtari-i-kosoves-nga-kthetrat-e-te-korruptuarve/20%Monthly2018-10-02 17:44
https://kosovapost.net/erdogan-ne-siri-nuk-kemi-bere-hapa-te-gabuar/20%Monthly2018-10-02 16:51
https://kosovapost.net/barcelona-ne-krize-zbulohet-ky-fakt/20%Monthly2018-10-02 16:26
https://kosovapost.net/ministri-gashi-une-i-bindem-vec-kadri-veselit/20%Monthly2018-10-02 16:08
https://kosovapost.net/thaci-takon-perfaqesuesit-e-lugines-ja-cfare-u-premton/20%Monthly2018-10-02 16:00
https://kosovapost.net/keds-tregon-se-cilat-vende-do-te-mbesin-pa-rryme/20%Monthly2018-10-02 15:33
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-kur-do-te-formohet-ushtria/20%Monthly2018-10-02 15:32
https://kosovapost.net/50-minuta-biseduan-per-kosoven-vuciq-tregon-cka-i-tha-putinit-per-idene-e-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2018-10-02 15:17
https://kosovapost.net/kosova-deshton-te-beje-zgjidhje-per-kartonin-e-gjelber/20%Monthly2018-10-02 15:04
https://kosovapost.net/lajmet-e-keqija-per-milanin-skane-te-ndalur-lendohet-lojtari-40-milionesh/20%Monthly2018-10-02 14:48
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-vendim-per-abelard-tahirin/20%Monthly2018-10-02 14:37
https://kosovapost.net/haradinaj-seshte-mire-te-kemi-njerez-me-aktakuza-ne-qeveri-por-snderhyj-ne-perzgjedhjet-e-partive-te-koalicionit/20%Monthly2018-10-02 14:31
https://kosovapost.net/nexhmije-pagarusha-me-status-te-meritave-te-vecanta/20%Monthly2018-10-02 14:20
https://kosovapost.net/ministrin-matoshi-e-befasojne-stafi-i-tij-ja-cfare-i-pergaditen-per-ditelindjefoto/20%Monthly2018-10-02 14:18
https://kosovapost.net/jane-shpallur-fituesit-e-cmimit-nobel-per-fizike-per-vitin-2018/20%Monthly2018-10-02 13:26
https://kosovapost.net/zidane-i-refuzon-dy-gjigantet-evropian/20%Monthly2018-10-02 13:12
https://kosovapost.net/ministrja-hoxha-gjasat-jane-reale-qe-ne-dhjetor-te-merret-vendimi-per-vizat/20%Monthly2018-10-02 13:09
https://kosovapost.net/si-ti-kuroni-bajamet-me-bime-mjekesore/20%Monthly2018-10-02 13:06
https://kosovapost.net/policeve-do-tu-paguhen-oret-shtese/20%Monthly2018-10-02 13:03
https://kosovapost.net/indonezi-rreth-600-mije-njerez-te-prekur-nga-termeti-presin-ndihme-2/20%Monthly2018-10-02 13:00
https://kosovapost.net/bernabiq-ne-gjeneve-kete-vit-do-te-njohim-kosoven-per-cka-eshte-krahine-autonome-e-serbise/20%Monthly2018-10-02 12:25
https://kosovapost.net/zbutet-thaci-i-nderron-fjalet-per-marreveshjen-finale-me-serbine/20%Monthly2018-10-02 12:24
https://kosovapost.net/nis-rrenimi-i-nje-pike-karburanti-ne-veternik/20%Monthly2018-10-02 12:03
https://kosovapost.net/sezoni-i-geshtenjave-pse-i-nevojiten-organizmit/20%Monthly2018-10-02 12:01
https://kosovapost.net/indonezi-rreth-600-mije-njerez-te-prekur-nga-termeti-presin-ndihme/20%Monthly2018-10-02 11:59
https://kosovapost.net/reperi-i-famshem-nga-shqiperia-behet-dhender-ne-kosove/20%Monthly2018-10-02 11:42
https://kosovapost.net/kacanik-vjedhin-pjeset-e-ures-me-vlere-mbi-27-mije-euro/20%Monthly2018-10-02 11:38
https://kosovapost.net/sheshel-mos-te-quhet-korrigjim-por-ndarje-kufijte-e-gjithe-kosoves-te-kontrollohen-nga-serbia/20%Monthly2018-10-02 11:29
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-pdk-se-nese-thaci-flet-per-kufijte-e-kosoves-rreshqet-nga-mandati-kushtetues/20%Monthly2018-10-02 11:05
https://kosovapost.net/punetoret-ne-proteste-kercenojne-me-mbylljen-e-pallatit-te-rinise-nese-nuk-i-marrin-pagat/20%Monthly2018-10-02 11:00
https://kosovapost.net/veseli-vendimmarrja-per-ministrat-eshte-e-pdk-se-dhe-jo-e-individit/20%Monthly2018-10-02 10:47
https://kosovapost.net/abelard-tahiri-arrine-ne-zyret-e-pdk-se-befason-me-deklarate-para-gazetareve/20%Monthly2018-10-02 10:34
https://kosovapost.net/beogradi-thote-se-kina-ka-rikthyer-raportimin-per-kosoven-ne-keshillin-e-sigurimit/20%Monthly2018-10-02 10:28
https://kosovapost.net/hallakame-ne-pdk-ja-cka-do-te-ndodh-ne-ora-1200/20%Monthly2018-10-02 09:58
https://kosovapost.net/gjermania-me-ligj-te-ri-per-punetoret-e-huaj-perfiton-edhe-kosova/20%Monthly2018-10-02 09:45
https://kosovapost.net/ldk-ja-ne-fushe-kosove-refuzon-ta-emertoje-nje-rruge-adem-demaci/20%Monthly2018-10-02 09:37
https://kosovapost.net/kostt-mbeshtet-ndarjen-e-infrastruktures-digjitale-ballkanike/20%Monthly2018-10-02 09:35
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-ramen-thote-se-po-i-shijojne-kafet-dhe-rrezet-e-diellit/20%Monthly2018-10-02 09:29
https://kosovapost.net/keta-jane-gjashte-shkaktaret-qe-shpiejne-ne-sulm-te-zemres/20%Monthly2018-10-02 09:20
https://kosovapost.net/ne-kine-per-nje-muaj-humbin-jeten-1-983-persona-nga-semundjet-ngjitese/20%Monthly2018-10-02 09:02
https://kosovapost.net/pas-vizites-se-thacit-ne-liqenin-e-ujmanit-serbia-rrit-gatishmerine-luftarake/20%Monthly2018-10-02 08:55
https://kosovapost.net/sekuestrohen-229-mije-euro-false-ne-prizren/20%Monthly2018-10-02 08:47
https://kosovapost.net/deshton-seanca-ndaj-milaim-zekes-arsyeja-qesharake/20%Monthly2018-10-02 08:44
https://kosovapost.net/befason-kina-e-kthen-kosoven-ne-agjenden-e-okb-se/20%Monthly2018-10-02 08:40
https://kosovapost.net/i-merr-vetes-jeten-polici-30-vjecar/20%Monthly2018-10-02 08:01
https://kosovapost.net/te-dielave-sheshi-fillon-nga-katedralja/20%Monthly2018-10-02 07:59
https://kosovapost.net/dita-boterore-kunder-dhunes/20%Monthly2018-10-02 07:33
https://kosovapost.net/kaos-ne-prishtine/20%Monthly2018-10-02 07:29
https://kosovapost.net/qeveria-po-shkon-drejt-veterrezimit/20%Monthly2018-10-02 07:21
https://kosovapost.net/mblidhen-dostat-e-vjeter-kurti-dhe-keshilltari-i-kadri-veselit/20%Monthly2018-10-02 07:18
https://kosovapost.net/vuciq-takohet-me-putinin-ne-moske-ne-fokus-kosova/20%Monthly2018-10-02 07:11
https://kosovapost.net/temperatura-befasuese-per-sot/20%Monthly2018-10-02 07:07
https://kosovapost.net/veseli-do-ta-perkrahja-viziten-e-thacit-ne-ujman-sikur-te-ishte-ne-dite-tjeter-nga-protesta/20%Monthly2018-10-01 21:44
https://kosovapost.net/hazardi-vendosi-te-qendroje-te-chelsea/20%Monthly2018-10-01 21:19
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-sa-mije-euro-i-ka-shpenuzar-marina-per-1-pale-bikini-dhe-syze/20%Monthly2018-10-01 21:01
https://kosovapost.net/veseli-nderprene-viziten-ne-britani-mbrrin-ne-prishtine-ne-oret-e-vona/20%Monthly2018-10-01 20:51
https://kosovapost.net/kurti-se-di-sa-protestues-dolen-ne-shesh-te-shtunen/20%Monthly2018-10-01 20:44
https://kosovapost.net/chelsea-po-e-mendon-largimin-e-moratas-ne-janar/20%Monthly2018-10-01 20:30
https://kosovapost.net/dardan-molliqaj-merret-me-opoziten-vv-ja-dhe-ldk-ja-nuk-e-kane-guximin-per-ta-rrezuar-qeverine/20%Monthly2018-10-01 20:16
https://kosovapost.net/haradinaj-zbulon-nje-telefonat-te-veselit-ja-per-cilin-minister-iu-lut-mos-te-merr-vendim-per-shkarkim/20%Monthly2018-10-01 20:02
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pergjigjet-thacit-per-takimet-me-radojiciqin/20%Monthly2018-10-01 19:40
https://kosovapost.net/edhe-nje-minister-i-pdk-se-afer-doreheqjes-ja-per-kend-behet-fjale/20%Monthly2018-10-01 19:36
https://kosovapost.net/ja-si-do-te-jete-moti-per-neser/20%Monthly2018-10-01 19:27
https://kosovapost.net/deklarata-e-dites-milani-do-te-pendohet-qe-e-shiti-kete-lojtar/20%Monthly2018-10-01 19:04
https://kosovapost.net/a-kemi-strategji-kombetare-e-shteterore-dhe-kah-po-shkojme-e-cfare-po-bejme/20%Monthly2018-10-01 18:54
https://kosovapost.net/opozita-vetem-edhe-4-vota-per-ta-rrezuar-qeverine/20%Monthly2018-10-01 18:39
https://kosovapost.net/vazhdon-te-digjet-mali-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2018-10-01 18:21
https://kosovapost.net/ldk-ja-do-ta-votoje-ne-kuvend-projektligjin-e-ushtrise/20%Monthly2018-10-01 18:06
https://kosovapost.net/a-do-te-rikthehet-hajredin-kuqi-ne-qeveri/20%Monthly2018-10-01 17:44
https://kosovapost.net/thaci-e-vuciq-te-shtunen-bene-spektakel-u-frikesuan-nga-qytetaret-e-kosoves/20%Monthly2018-10-01 17:34
https://kosovapost.net/per-kufijte-referendumi-nuk-e-zevendeson-kushtetuten/20%Monthly2018-10-01 17:17
https://kosovapost.net/bektashi-padit-gashin-dhe-shllakun-per-raportin-e-plagjiaturave-ne-up/20%Monthly2018-10-01 17:03
https://kosovapost.net/anulohen-testet-per-patente-shofere-zbulohet-arsyeja/20%Monthly2018-10-01 16:44
https://kosovapost.net/kjo-nuk-pritej-messi-tek-interi/20%Monthly2018-10-01 16:22
https://kosovapost.net/perplasje-mes-thacit-e-haradinajt-ne-new-york-zbulohen-detajet/20%Monthly2018-10-01 16:11
https://kosovapost.net/pas-turbullirave-ne-pdk-dhe-largimit-te-ministrit-tahiri-flet-xhavit-haliti/20%Monthly2018-10-01 15:52
https://kosovapost.net/njeriu-i-afert-i-limajt-emrohet-ne-krye-te-kesaj-ministrie/20%Monthly2018-10-01 15:27
https://kosovapost.net/deshtimi-i-referendumit-ne-maqedoni-dhe-roli-i-turqise-ne-kete-te-papritur/20%Monthly2018-10-01 15:06
https://kosovapost.net/apeli-verteton-pafajesine-e-imamit-shefqet-krasniqi/20%Monthly2018-10-01 14:50
https://kosovapost.net/milaim-zeka-neser-del-para-gjykates-aty-do-te-jete-edhe-partneri-i-tij-ne-biznesin-e-vizave/20%Monthly2018-10-01 14:41
https://kosovapost.net/rimbursimi-i-kuponeve-atk-vjen-me-nje-njoftim-me-rendesi/20%Monthly2018-10-01 14:23
https://kosovapost.net/ribashkohen-lideret-e-protestes-se-1-tetorit/20%Monthly2018-10-01 14:03
https://kosovapost.net/ambasadoret-e-kuintit-i-shkojne-thacit-ne-zyre-ja-per-cfare/20%Monthly2018-10-01 13:34
https://kosovapost.net/kryeministrja-e-serbise-fyen-rende-politikanet-kosovare/20%Monthly2018-10-01 13:20
https://kosovapost.net/lakra-sjell-tri-perfitime-te-medha-per-shendetin/20%Monthly2018-10-01 13:08
https://kosovapost.net/numerohen-te-gjitha-votat-e-referendumit-keto-jane-rezultatet-finale/20%Monthly2018-10-01 12:58
https://kosovapost.net/the-guardian-shkruan-per-maqedonine-nisi-kriza-politike-pas-deshtimit-te-referendumit/20%Monthly2018-10-01 12:31
https://kosovapost.net/shpallen-fituesit-e-nobelit-ne-mjekesi/20%Monthly2018-10-01 12:20
https://kosovapost.net/ambasadori-i-shba-se-ne-beograd-flet-per-marreveshje/20%Monthly2018-10-01 11:59
https://kosovapost.net/vajza-e-zhdukur-gjendet-ne-maqedoni-ndersa-i-fejuari-ne-skenderaj-ja-cfare-thote-vellau-i-saj/20%Monthly2018-10-01 11:38
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-e-vertete-e-largimit-te-ronaldos-nga-reali/20%Monthly2018-10-01 11:15
https://kosovapost.net/thaci-udheton-per-ne-zvicer-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2018-10-01 10:51
https://kosovapost.net/ekskluzive-themeluesi-i-nismes-socialdemokrate-sot-emerohet-minister-i-tregtise-dhe-industrise/20%Monthly2018-10-01 10:41
https://kosovapost.net/gjendet-vajza-e-raportuar-si-e-zhdukur-nga-skenderaj-ja-ne-cfare-vendi-ndodhet/20%Monthly2018-10-01 10:18
https://kosovapost.net/partite-i-fshehin-raportet-financiare-ja-kush-po-iu-ndihmon/20%Monthly2018-10-01 09:57
https://kosovapost.net/vizita-e-thacit-ne-ujman-e-con-vuciqin-te-putini/20%Monthly2018-10-01 09:43
https://kosovapost.net/per-vetem-nje-muaj-plackiten-7-banka-ne-kosove/20%Monthly2018-10-01 09:31
https://kosovapost.net/festa-e-beqarise-qe-u-kthye-ne-tragjedi-mes-tyre-nje-shqiptar-foto/20%Monthly2018-10-01 09:07
https://kosovapost.net/shefi-i-natos-shkon-ne-serbi/20%Monthly2018-10-01 08:47
https://kosovapost.net/hoxha-takohet-me-hahnin-vjen-lajmi-i-mire-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2018-10-01 08:25
https://kosovapost.net/deshton-seanca-per-rastin-pronto/20%Monthly2018-10-01 08:06
https://kosovapost.net/daciq-shperthen-te-akuzuarit-e-gjykates-speciale-ne-kosove-i-pret-burgu-ne-hage/20%Monthly2018-10-01 07:46
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-befasohet-nga-deputetja-e-pdk-se-pasi-thaci-nuk-e-mori-ne-ujman/20%Monthly2018-10-01 07:29
https://kosovapost.net/vetevendosje-nese-thaci-dhe-qeveria-vazhdojne-me-avazin-e-vjeter-ne-vazhdojme-me-protesta/20%Monthly2018-10-01 07:14
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-diten-e-sotme-foto/20%Monthly2018-10-01 06:55