XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://kosovapost.net/real-madridi-ne-gjysmefinale-te-kupes-se-mbretit/20%Monthly2019-01-31 22:45
https://kosovapost.net/meta-populli-i-venezueles-meriton-lirine-e-zgjedhjeve/20%Monthly2019-01-31 22:28
https://kosovapost.net/ahmeti-psd-mund-te-largohet-nga-ekipi-negociator/20%Monthly2019-01-31 22:23
https://kosovapost.net/kosova-fiton-thelle-ndaj-norvegjise/20%Monthly2019-01-31 22:13
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-me-diell-e-vranesira/20%Monthly2019-01-31 21:56
https://kosovapost.net/hahn-beson-per-rinisje-te-dialogut-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-31 21:52
https://kosovapost.net/thaci-e-fton-sali-berishen-ne-debat-publik/20%Monthly2019-01-31 21:33
https://kosovapost.net/a-do-te-shkoje-vendi-ne-zgjedhje-te-reja-flasin-analistet/20%Monthly2019-01-31 21:13
https://kosovapost.net/e-konfirmon-ministri-kosova-aplikon-serish-ne-interpol/20%Monthly2019-01-31 22:01
https://kosovapost.net/na-befason-baba-i-greves-mund-te-humbet-krejt-viti-shkollor/20%Monthly2019-01-31 20:44
https://kosovapost.net/rreth-5-mije-venezuelas-largohen-cdo-dite-nga-vendi-i-tyre/20%Monthly2019-01-31 20:37
https://kosovapost.net/tahiri-nese-terhiqet-ligji-i-pagave-mesimdhenesit-ta-harrojne-pagen-600-euro/20%Monthly2019-01-31 20:19
https://kosovapost.net/mrekullia-e-lekures-se-mandarines/20%Monthly2019-01-31 20:01
https://kosovapost.net/zyrtare-barcelona-transferon-edhe-nje-mbrojtes/20%Monthly2019-01-31 19:56
https://kosovapost.net/limaj-flet-pas-takimit-me-kreret-e-koalicionit-qeverises/20%Monthly2019-01-31 19:42
https://kosovapost.net/lista-serbe-therret-proteste-per-neser-para-zyrave-te-be-se-dhe-eulex-it/20%Monthly2019-01-31 19:31
https://kosovapost.net/kuvend-xhaferi-drejtoi-seancen-ne-shqip-reagon-vmro-video/20%Monthly2019-01-31 19:11
https://kosovapost.net/dodik-zgjidhja-e-ceshtjes-se-kosoves-do-te-ndikoje-edhe-te-bosnja/20%Monthly2019-01-31 18:50
https://kosovapost.net/kerkohet-terheqja-e-projektligjit-per-paga/20%Monthly2019-01-31 18:45
https://kosovapost.net/vuciq-si-te-zgjidhen-ceshtjet-tjera-me-kosoven-kur-spo-zgjidhet-as-taksa/20%Monthly2019-01-31 18:32
https://kosovapost.net/thaci-tregon-cfare-bisedoi-ne-telefon-me-keshilltarin-e-trumpit-john-bolton/20%Monthly2019-01-31 18:25
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-ne-presidence-askush-nuk-deklarohet-per-media/20%Monthly2019-01-31 18:06
https://kosovapost.net/kelmendi-kosova-ka-shenuar-regres-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-01-31 17:43
https://kosovapost.net/foggo-fsk-ja-ti-permbahet-kufizimeve-mos-te-veproje-ne-veri/20%Monthly2019-01-31 17:37
https://kosovapost.net/sonte-ne-oren-0000-mbyllet-qeveria/20%Monthly2019-01-31 17:22
https://kosovapost.net/edhe-pas-nje-ore-vazhdon-takimi-mes-thacit-e-krereve-te-koalicionit/20%Monthly2019-01-31 17:10
https://kosovapost.net/limaj-pret-ne-takim-keshillin-e-ministrave-nga-shqiperia/20%Monthly2019-01-31 16:32
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-kosova-ska-cka-i-jep-me-serbise-porosite-haradinajn-ta-mbaje-taksen/20%Monthly2019-01-31 16:50
https://kosovapost.net/veseli-takon-rektoret-thote-se-universitetet-sdo-te-mbyllen-por-do-te-zhvillohen/20%Monthly2019-01-31 16:02
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-lideret-e-koalicionit-mblidhen-serish-te-thaci/20%Monthly2019-01-31 15:56
https://kosovapost.net/mesuesit-marrin-rrogat-edhe-pse-nuk-mbajne-oret-e-mesimit/20%Monthly2019-01-31 15:47
https://kosovapost.net/skandali-i-lopeve-te-semura-nga-polonia-mishi-u-perhap-ne-9-vende/20%Monthly2019-01-31 15:15
https://kosovapost.net/rama-ne-shtepine-e-bardhe-bisedoi-per-kosoven-me-keshilltarin-e-trumpin/20%Monthly2019-01-31 15:32
https://kosovapost.net/barcelona-godet-ne-merkato-transferon-mbrojtesin-toulouse/20%Monthly2019-01-31 15:23
https://kosovapost.net/ministri-kroat-bozhinovic-lavderon-turqine-per-kujdesin-ndaj-refugjateve/20%Monthly2019-01-31 15:02
https://kosovapost.net/veseli-me-ameriken-nuk-prishemi-per-karriget/20%Monthly2019-01-31 15:09
https://kosovapost.net/letra-prekese-e-nexhat-dacit-per-djalin-e-tij/20%Monthly2019-01-31 14:55
https://kosovapost.net/revolucion-te-bajerni-255-milione-euro-per-tri-blerje-te-medha/20%Monthly2019-01-31 14:37
https://kosovapost.net/nuk-ka-levizje-te-koeficienteve-jasharaj-thote-se-greva-nuk-do-te-ndalet/20%Monthly2019-01-31 14:33
https://kosovapost.net/xhaferi-zgjedhjet-presidenciale-do-te-shpallen-me-8-shkurt/20%Monthly2019-01-31 14:21
https://kosovapost.net/halil-kastrati-dhe-komuna-e-mitrovices-do-te-ndertojne-51-shtepi/20%Monthly2019-01-31 14:17
https://kosovapost.net/shqiptaret-enderrojne-vendet-e-huaja-pa-ditur-cmimin-qe-do-ta-paguajne/20%Monthly2019-01-31 14:16
https://kosovapost.net/dalin-pagat-per-sherbyesit-e-administrates-publike/20%Monthly2019-01-31 14:07
https://kosovapost.net/martial-te-unitedi-deri-me-2024/20%Monthly2019-01-31 14:02
https://kosovapost.net/pse-u-largua-kosnett-nga-takimi-me-haradinajn-e-thacin/20%Monthly2019-01-31 13:53
https://kosovapost.net/shkencetaret-zbulojne-pilulen-qe-fryhet-ne-stomak/20%Monthly2019-01-31 13:53
https://kosovapost.net/parlamenti-evropian-njeh-guaidon-si-president-te-perkohshem-te-venezueles/20%Monthly2019-01-31 13:51
https://kosovapost.net/shtohen-perdoruesit-dhe-fitimet-ne-facebook/20%Monthly2019-01-31 13:38
https://kosovapost.net/cfare-ndodhi-me-parate-e-dhuruara-nga-miliarderi-suedez-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-31 13:35
https://kosovapost.net/vlerat-e-rralla-cudiberese-te-berthames-se-hurmave/20%Monthly2019-01-31 13:27
https://kosovapost.net/kokedhima-mbeshtet-haradinajn-per-mosndryshimin-e-kufijve/20%Monthly2019-01-31 13:21
https://kosovapost.net/pas-thacit-edhe-vuciqi-i-shkruan-trumpit-dialogu-vazhdon-kur-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-01-31 13:16
https://kosovapost.net/hapet-marketi-vlora-citaku/20%Monthly2019-01-31 13:14
https://kosovapost.net/samsung-peson-renie-te-te-hyrave/20%Monthly2019-01-31 13:15
https://kosovapost.net/arrestohet-djali-i-ethem-cekut-dekanit-te-fakultetit-te-edukimit/20%Monthly2019-01-31 13:06
https://kosovapost.net/al-jazeera-balkans-haradinaj-taksat-mbeten-koalicioni-qeverises-po-bie/20%Monthly2019-01-31 13:15
https://kosovapost.net/milan-rifillon-negociatat-per-carrascon/20%Monthly2019-01-31 13:04
https://kosovapost.net/inteligjenca-amerikane-ballkani-perendimor-ne-rrezik-nga-ndonje-konflikt-ushtarak/20%Monthly2019-01-31 13:02
https://kosovapost.net/hoti-pan-ka-unitet-vetem-per-te-qendruar-ne-pushtet/20%Monthly2019-01-31 12:49
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-tregtise-bajram-hasani-do-te-kaloje-ne-vetevendosje/20%Monthly2019-01-31 12:41
https://kosovapost.net/si-ta-luftoni-plakjen/20%Monthly2019-01-31 12:20
https://kosovapost.net/berisha-me-ushtare-nderojne-figuren-e-zahir-pajazitit/20%Monthly2019-01-31 12:17
https://kosovapost.net/ja-si-reaguan-deputetet-maqedonas-pasi-seanca-filloi-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-01-31 12:11
https://kosovapost.net/real-madrid-do-ta-bleje-kete-sulmues-te-manchester-united/20%Monthly2019-01-31 11:58
https://kosovapost.net/kur-duhet-te-pensionohet-federer-tregon-legjenda-e-tenisit-agassi/20%Monthly2019-01-31 11:50
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-vendet-me-te-sigurta-ne-bote/20%Monthly2019-01-31 11:47
https://kosovapost.net/shkarkohet-kryesuesi-i-kuvendit-komunal-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-31 11:43
https://kosovapost.net/basha-rama-ne-pushtet-fale-mbeshtetjes-se-krimit/20%Monthly2019-01-31 11:41
https://kosovapost.net/nuk-ka-individ-as-agjende-ditore-qe-do-ta-sfidoje-partneritetin-e-kosoves-me-shba-ne/20%Monthly2019-01-31 11:41
https://kosovapost.net/der-standard-kryeministri-shqiptar-jep-sinjale-per-shqiperine-e-madhe/20%Monthly2019-01-31 11:35
https://kosovapost.net/13-persona-pengojne-policine-ta-kryejne-punen-e-tyre/20%Monthly2019-01-31 11:21
https://kosovapost.net/kerkohet-burgim-i-perjetshem-per-vrasesin-e-valbona-ndrecajt-dhe-vajzes-9-vjecare/20%Monthly2019-01-31 11:20
https://kosovapost.net/demtoi-nje-xhami-arrestohet-nje-burre-ne-podujeve-me-te-meta-psikike/20%Monthly2019-01-31 11:13
https://kosovapost.net/lavdi-profesorit-dhe-atdhetarit-ibrahim-fehmiut/20%Monthly2019-01-31 11:15
https://kosovapost.net/aksion-si-ne-filma-13-persona-tentojne-ta-lirojne-nje-te-arrestuar-ne-podujeve/20%Monthly2019-01-31 11:10
https://kosovapost.net/berisha-zbulon-mesazhin-qe-ka-marre-rama-ne-berlin/20%Monthly2019-01-31 11:08
https://kosovapost.net/haradinaj-i-habitur-pse-dialogu-te-kushtezohet-me-taksen-paralajmeron-jave-me-zhvillime-dramatike/20%Monthly2019-01-31 11:05
https://kosovapost.net/tensione-ne-kuvend-opozita-bllokon-foltoren-video/20%Monthly2019-01-31 10:49
https://kosovapost.net/haradinaj-del-nga-takimi-me-presidentin-nuk-deklarohet-per-media/20%Monthly2019-01-31 10:27
https://kosovapost.net/njoftohuni-me-rregullat-e-reja-per-vizat-shengen/20%Monthly2019-01-31 10:50
https://kosovapost.net/jahjaga-kerkon-nga-engel-organizimin-e-nje-seance-per-krimet-e-serbise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 10:10
https://kosovapost.net/dallimet-ekstreme-ne-shba-po-ngrin-gjithcka-nga-temperaturat-e-uleta-ne-australi-po-digjet-nga-i-nxehti-video/20%Monthly2019-01-31 10:08
https://kosovapost.net/lidhjet-politike-te-perfituesve-te-granteve-ne-ministrine-e-bujqesise/20%Monthly2019-01-31 10:04
https://kosovapost.net/lajiq-do-te-hiqet-taksa-apo-te-bie-qeveria-e-kosoves/20%Monthly2019-01-31 10:05
https://kosovapost.net/33-mije-udhetare-shfrytezojne-trenin-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 09:56
https://kosovapost.net/arrestohet-i-dyshuari-per-10-raste-te-vjedhjeve-ne-lipjan/20%Monthly2019-01-31 09:38
https://kosovapost.net/operacion-antidroge-ne-durres-arrestohen-3-persona/20%Monthly2019-01-31 09:32
https://kosovapost.net/zaev-inkurajon-kosoven-serbine-e-beh-ne-te-marrin-mesim-nga-marreveshja-e-prespes/20%Monthly2019-01-31 09:25
https://kosovapost.net/japonia-eshte-nje-nga-vendet-me-te-zhvilluara-ne-bote-ja-perse/20%Monthly2019-01-31 09:09
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-perfundon-takimin-me-kreret-e-shtetit-te-kosoves/20%Monthly2019-01-31 09:27
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-kosova-ka-pervetesuar-vlerat-perendimore/20%Monthly2019-01-31 08:51
https://kosovapost.net/limaj-takon-sot-delegacionin-e-keshillit-te-ministrave-te-shqiperise/20%Monthly2019-01-31 08:46
https://kosovapost.net/danimarka-vjen-ne-prishtine-ne-kohe-te-papershtatshme/20%Monthly2019-01-31 08:35
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-lidereve-shteteror-me-ambasadorin-kosnett/20%Monthly2019-01-31 08:33
https://kosovapost.net/pianistja-e-njohur-nga-kosova-lule-elezi-performon-ne-koncertin-dimeror-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-31 08:23
https://kosovapost.net/kontrolloret-e-trafikut-ajror-te-pakenaqur-me-ligjin-per-pagat/20%Monthly2019-01-31 08:18
https://kosovapost.net/kreret-e-shtetit-takohen-me-ambasadorin-amerikan/20%Monthly2019-01-31 08:06
https://kosovapost.net/141-projekte-ka-realizuar-serbia-ne-kosove/20%Monthly2019-01-31 08:04
https://kosovapost.net/ka-filluar-perdorimi-i-gjuhes-shqipe-nga-qeveria-e-maqedonise/20%Monthly2019-01-31 07:54
https://kosovapost.net/opozita-qeverise-haradinaj-i-ka-ardhur-fundi/20%Monthly2019-01-31 07:47
https://kosovapost.net/ndotja-e-madhe-e-ajrit-shkakton-mbylljen-e-400-shkollave/20%Monthly2019-01-31 07:35
https://kosovapost.net/me-proteste-ligjin-per-pagat-kundershtojne-edhe-infermieret/20%Monthly2019-01-31 07:24
https://kosovapost.net/kalendari-historik-31-janar/20%Monthly2019-01-31 07:19
https://kosovapost.net/qeveria-sponsorizon-dispozite-qe-e-rrenjos-politiken-ne-sherbimin-diplomatik/20%Monthly2019-01-31 07:16
https://kosovapost.net/gjyqtari-i-serbi-shqiperi-penalizoi-liverpoolin-i-mohoi-penalltine-video/20%Monthly2019-01-31 07:08
https://kosovapost.net/ky-eshte-shkaktari-kryesor-i-kancerit/20%Monthly2019-01-31 07:04
https://kosovapost.net/sot-behen-22-vjet-nga-renia-e-zahir-pajazitit-hakif-zejnullahut-dhe-edmond-hoxhes/20%Monthly2019-01-31 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-16/20%Monthly2019-01-31 06:49
https://kosovapost.net/ja-sa-persona-jane-pajisur-me-patente-shofer-ne-kosove/20%Monthly2019-01-30 22:48
https://kosovapost.net/lidhjet-politike-te-perfituesve-te-granteve/20%Monthly2019-01-30 22:39
https://kosovapost.net/ffk-ja-publikon-orarin-e-garave-te-stinorit-pranveror/20%Monthly2019-01-30 22:21
https://kosovapost.net/vv-ja-e-quan-te-pamoralshme-kerkesen-e-psd-se-per-parate-per-mbeshtetjen-e-partive/20%Monthly2019-01-30 22:17
https://kosovapost.net/abrashi-ldk-nuk-e-voton-buxhetin/20%Monthly2019-01-30 21:58
https://kosovapost.net/goditet-nje-kembesor-ne-pogradec-shoferi-tenton-te-zhduket/20%Monthly2019-01-30 21:49
https://kosovapost.net/xhavit-haliti-nuk-e-di-se-cfare-ka-fituar-kosova-me-kete-taksen-e-famshme/20%Monthly2019-01-30 21:22
https://kosovapost.net/molliqaj-taksa-nuk-duhet-te-hiqet-ende/20%Monthly2019-01-30 21:20
https://kosovapost.net/selimi-flet-per-zahir-pajazitin-lufta-do-kishte-dimensione-te-tjera-po-te-ishte-ende-gjalle-ai/20%Monthly2019-01-30 21:05
https://kosovapost.net/marketet-nuk-i-binden-mti-se-serish-vendosin-flamuj-te-shteteve-tjera-ne-produktet-serbe/20%Monthly2019-01-30 20:59
https://kosovapost.net/kosova-ne-futsall-e-nis-me-humbje-fazen-e-pare-kualifikuese-per-boteror/20%Monthly2019-01-30 20:37
https://kosovapost.net/sbashk-u-nese-ligji-per-pagat-kalon-ne-kuvend-do-ti-kerkojme-presidentit-te-mos-e-dekretoje/20%Monthly2019-01-30 20:33
https://kosovapost.net/gjini-thote-se-mesimdhenesit-sduhet-te-krahasojne-pagat-e-tyre-me-shoferin-e-kryeministrit/20%Monthly2019-01-30 20:27
https://kosovapost.net/ushqime-te-pasigurta-nuk-ka-laboratore-per-verifikimin-e-cilesise/20%Monthly2019-01-30 20:12
https://kosovapost.net/pronaret-e-autobuseve-te-podujeves-pritet-te-futen-ne-greve/20%Monthly2019-01-30 19:50
https://kosovapost.net/ndryshon-moti-keto-jane-temperaturat-per-ditet-ne-vijim/20%Monthly2019-01-30 19:32
https://kosovapost.net/vuciq-dhe-hahn-ne-bisede-telefonike-diskutohet-perseri-taksa-100/20%Monthly2019-01-30 19:21
https://kosovapost.net/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-e-pashendetshme-2/20%Monthly2019-01-30 19:15
https://kosovapost.net/akp-ja-bart-mbi-43-milione-euro-ne-fondin-e-konsoliduar-te-republikes-se-kosoves/20%Monthly2019-01-30 19:04
https://kosovapost.net/sherbyesit-civil-te-komunes-se-prishtines-paralajmerojne-greve-te-pergjithshme/20%Monthly2019-01-30 18:58
https://kosovapost.net/lideret-e-partive-ne-pushtet-koalicioni-eshte-funksional-dhe-stabil/20%Monthly2019-01-30 18:35
https://kosovapost.net/shba-vjen-edhe-me-nje-kritike-te-ashper-ndaj-qeverise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-30 18:26
https://kosovapost.net/haziri-vendi-ne-prag-zgjedhjesh-askush-smund-ti-thote-jo-amerikes/20%Monthly2019-01-30 18:18
https://kosovapost.net/sa-miliona-i-shkojne-buxhetit-te-kosoves-per-pensione/20%Monthly2019-01-30 18:12
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-koalicionit-qeverises-asnjeri-nga-lideret-nuk-deklarohet/20%Monthly2019-01-30 18:00
https://kosovapost.net/e-rralle-e-pabesueshme-por-e-vertete-zbulohen-gjurmet-e-gishtit-te-da-vincit/20%Monthly2019-01-30 17:53
https://kosovapost.net/shitjet-e-iphone-kane-rene-per-15/20%Monthly2019-01-30 17:52
https://kosovapost.net/perfundon-takimi-i-jashtezakonshem-i-partnereve-te-koalicionit/20%Monthly2019-01-30 17:52
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-neser-edhe-dogana-ne-greve/20%Monthly2019-01-30 17:50
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-kadri-veseli-duhet-te-jep-doreheqje/20%Monthly2019-01-30 17:40
https://kosovapost.net/deputetet-te-painteresuar-per-seancen-e-kuvendit-as-gjysma-ne-salle/20%Monthly2019-01-30 17:36
https://kosovapost.net/bashkimi-evropian-i-pergjigjet-me-jo-thirrjeve-te-britanise-se-madhe-per-negociata/20%Monthly2019-01-30 17:34
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-kerkon-zgjedhje-kjo-qeveri-nuk-mund-te-mbijetoje/20%Monthly2019-01-30 17:25
https://kosovapost.net/nese-preken-apo-korigjohen-kufijte-do-te-kete-protesta-trazira-e-gjendje-lufte-ne-kosove-e-serbi/20%Monthly2019-01-30 17:25
https://kosovapost.net/vlon-qeveria-por-lekaj-mendjen-e-ka-te-autostrada-e-dukagjinit/20%Monthly2019-01-30 17:19
https://kosovapost.net/kreret-e-sistemit-prokurorial-vizitojne-prokurorine-e-apelit-dhe-prokurorine-themelore-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-30 17:16
https://kosovapost.net/peje-arrestohen-tete-persona-te-dyshuar-per-vjedhje/20%Monthly2019-01-30 17:13
https://kosovapost.net/kreret-e-koalicionit-qeverises-gati-dy-ore-ne-takim-gazetare-nuk-lejohen-as-ne-oborr/20%Monthly2019-01-30 17:09
https://kosovapost.net/reali-kerkon-mbrojtesin-e-juventusit/20%Monthly2019-01-30 17:03
https://kosovapost.net/letra-e-30-shkrimtareve-evropiane-si-shuplake-per-copetuesit-e-kosoves/20%Monthly2019-01-30 16:26
https://kosovapost.net/zeneli-me-fjale-emocionuese-per-vendin-e-tij-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-01-30 16:04
https://kosovapost.net/alarmohet-ballkani-gripi-u-mori-jeten-mbi-70-personave/20%Monthly2019-01-30 16:01
https://kosovapost.net/rama-emeron-dedjen-zevendesminister-te-jashtem-ne-vend-te-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-30 15:51
https://kosovapost.net/25-vjet-burg-per-babain-qe-vrau-djalin-e-tij-14-vjecar-ne-gjilan/20%Monthly2019-01-30 15:50
https://kosovapost.net/edhe-presidenti-ne-levizje-pritet-te-kompletoje-kqz-ne/20%Monthly2019-01-30 15:36
https://kosovapost.net/nxenesit-mesojne-nga-ata-qe-i-duan/20%Monthly2019-01-30 15:31
https://kosovapost.net/nis-takimi-kadri-veseli-arrine-ne-qeveri-pacolli-nuk-u-ftua/20%Monthly2019-01-30 15:29
https://kosovapost.net/me-ne-fund-gjenden-pjese-nga-aeroplani-i-futbollistit-sala/20%Monthly2019-01-30 15:18
https://kosovapost.net/djersa-dhe-lotet-e-brexit/20%Monthly2019-01-30 15:16
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ku-eshte-amerika-eshte-edhe-kosova/20%Monthly2019-01-30 15:09
https://kosovapost.net/al-jazeera-dorezohet-maduro-pranon-te-takohet-me-opoziten-te-cilen-e-mbeshtet-shba-ja/20%Monthly2019-01-30 15:05
https://kosovapost.net/me-ne-fund-hap-letrat-haradinaj-po-na-kerkohet-ta-japim-veriun-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-01-30 14:59
https://kosovapost.net/vlon-koalicioni-qeveria-mbahet-ne-nje-fije-kashte/20%Monthly2019-01-30 15:12
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-ata-qe-kane-syt-nga-bankomati-neser-dalin-rrogat-e-janarit/20%Monthly2019-01-30 14:59
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-melcise-tuaj-nese-pini-dy-kafe-ne-dite-2/20%Monthly2019-01-30 14:55
https://kosovapost.net/veseli-ne-siklet-therret-ne-takim-kryesine-e-kuvendit/20%Monthly2019-01-30 14:37
https://kosovapost.net/basha-thirrje-per-proteste-edi-rama-ju-mashtroi/20%Monthly2019-01-30 14:27
https://kosovapost.net/bizneset-qe-mund-ti-filloni-me-pak-para/20%Monthly2019-01-30 14:15
https://kosovapost.net/komisioni-miraton-buxhetin-psd-e-voton-vv-dhe-ldk-kunder/20%Monthly2019-01-30 14:11
https://kosovapost.net/vrau-mizorisht-te-birin-14-vjecar-gjykata-ne-gjilan-e-denon-me-25-vjet-burg-autorin/20%Monthly2019-01-30 14:09
https://kosovapost.net/keto-jane-kushtet-finale-per-nderprerjen-e-greves-ne-arsim/20%Monthly2019-01-30 14:06
https://kosovapost.net/daciq-haradinaj-nuk-eshte-i-vetedijshem-per-situaten-ne-te-cilen-ndodhet/20%Monthly2019-01-30 14:05
https://kosovapost.net/renie-rapide-e-mbeshtetjes-per-presidentin-trump/20%Monthly2019-01-30 14:02
https://kosovapost.net/vendimi-i-ministrise-prej-1-shkurti-veturat-ne-kosove-duhet-ta-plotesojne-edhe-nje-kusht/20%Monthly2019-01-30 13:59
https://kosovapost.net/hoti-koalicionit-qeverises-leshoni-rruge-kosoves-i-duhet-qeveri-pro-evropiane/20%Monthly2019-01-30 13:59
https://kosovapost.net/djali-i-ukshin-hotit-deputet-i-pdk-se-kerkon-uljen-e-pagave-te-pdk-se/20%Monthly2019-01-30 13:53
https://kosovapost.net/ja-perse-duhet-ta-hani-nje-avokado-ne-dite/20%Monthly2019-01-30 13:49
https://kosovapost.net/shba-e-perdor-naften-si-vize-ne-venezuele/20%Monthly2019-01-30 13:45
https://kosovapost.net/kalendari-historik-30-janar/20%Monthly2019-01-30 13:38
https://kosovapost.net/matoshi-zbulon-se-cka-i-ka-shkruar-daciq-ne-letren-kthyese-haradinajt/20%Monthly2019-01-30 13:37
https://kosovapost.net/lajme-jo-te-mira-nga-skuadra-e-psg-se/20%Monthly2019-01-30 13:53
https://kosovapost.net/uefa-konfirmon-miqesoren-kosove-danimarke/20%Monthly2019-01-30 13:26
https://kosovapost.net/komisioni-qeveritar-per-te-pagjeturit-kritikon-punen-e-eulex-it/20%Monthly2019-01-30 13:25
https://kosovapost.net/sholtes-kosova-i-permbushi-te-gjitha-kriteret-per-viza-u-deshperua-nga-mos-realizimi-i-premtimit/20%Monthly2019-01-30 13:22
https://kosovapost.net/perplasen-ashper-ministri-hamza-e-deputeti-konjufca/20%Monthly2019-01-30 13:37
https://kosovapost.net/koalicioni-ne-skllote-pdk-i-con-selam-haradinajt/20%Monthly2019-01-30 12:53
https://kosovapost.net/haradinaj-taksa-deri-ne-njohje-kur-deshem-ta-rrezonim-specialen-nuk-iu-interesonte-raporti-me-shba-te/20%Monthly2019-01-30 12:43
https://kosovapost.net/ministri-hamza-deputetes-haxhiu-je-juriste-e-dobet/20%Monthly2019-01-30 14:24
https://kosovapost.net/sholtes-be-ja-nuk-e-mbajti-premtimin-per-liberalizim-kosova-i-ka-plotesuar-kushtet/20%Monthly2019-01-30 12:01
https://kosovapost.net/haradinaj-therret-ne-takim-urgjent-veselin-limajn-e-pacollin/20%Monthly2019-01-30 11:55
https://kosovapost.net/kush-eshte-dashuria-e-pare-e-vesa-lumes/20%Monthly2019-01-30 11:43
https://kosovapost.net/rumania-mbeshtet-shtetin-shqiptar-per-integrim-ne-be/20%Monthly2019-01-30 11:40
https://kosovapost.net/formacionet-ne-kupen-e-mbretit-barcelona-sevilla-cka-u-vendos-per-messin/20%Monthly2019-01-30 11:36
https://kosovapost.net/bolton-do-ta-beje-terbije-edhe-ramen-pas-haradinajt-sot-i-telefonon-edhe-kryeministrit-shqiptar/20%Monthly2019-01-30 11:38
https://kosovapost.net/pse-ministrja-besa-shahini-braktisi-komisionin-e-edukimit/20%Monthly2019-01-30 11:27
https://kosovapost.net/ldk-pret-ne-takim-te-derguarin-special-per-evropen-juglindore-christian-hellbach/20%Monthly2019-01-30 11:19
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-nga-shba-keshilltari-i-trump-qorton-ramush-haradinajn/20%Monthly2019-01-30 11:12
https://kosovapost.net/beqa-aktivizohet-per-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-01-30 11:26
https://kosovapost.net/cka-po-zihet-ne-kuvend-nga-deputetet-e-pdk-se/20%Monthly2019-01-30 11:07
https://kosovapost.net/hoti-thote-se-rroga-e-nenes-se-tij-u-rrite-ne-500-euro-fale-pdk-se/20%Monthly2019-01-30 11:04
https://kosovapost.net/vetvendosje-i-del-ne-krah-ramush-haradinajt/20%Monthly2019-01-30 11:02
https://kosovapost.net/hamza-paralajmeron-nese-buxheti-nuk-aprovohet-nuk-ka-paga/20%Monthly2019-01-30 10:51
https://kosovapost.net/teuta-rugova-ne-seance-a-do-te-bie-qeveria/20%Monthly2019-01-30 11:05
https://kosovapost.net/krijohet-pajisja-qe-mund-te-lexoje-trurin-e-njeriut/20%Monthly2019-01-30 10:41
https://kosovapost.net/milaim-zeka-ka-nje-porosi-per-mesimdhenesit/20%Monthly2019-01-30 10:37
https://kosovapost.net/flet-ministrja-shahini-do-te-ndryshoje-ligji-i-arsimit-te-larte/20%Monthly2019-01-30 10:27
https://kosovapost.net/ja-cfare-deklarate-jep-gattuso-pas-golave-te-piatek/20%Monthly2019-01-30 10:25
https://kosovapost.net/krasniqi-i-reagon-thacit-nuk-ke-te-drejte-te-ofrosh-paraprakisht-kompromis-per-normalizimin-e-marredhenieve/20%Monthly2019-01-30 10:18
https://kosovapost.net/rrokulliset-nje-kamion-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-30 10:09
https://kosovapost.net/liderit-te-opozites-guaido-i-bllokohen-llogarite-bankare-dhe-i-ndalohet-dalja-nga-venezuela/20%Monthly2019-01-30 09:57
https://kosovapost.net/brezovica-vazhdon-te-jete-e-mbyllur/20%Monthly2019-01-30 09:47
https://kosovapost.net/pas-letres-se-haradinajt-per-kryeministrat-e-botes-reagon-daciq-ja-cfare-thote/20%Monthly2019-01-30 09:34
https://kosovapost.net/lekaj-i-pergjigjet-thacit-me-bagera-do-ta-heqim-sklloten/20%Monthly2019-01-30 09:24
https://kosovapost.net/hapesira-ajrore-dhe-politika-e-be-se-ne-agjenden-zvicerane-austriake/20%Monthly2019-01-30 09:12
https://kosovapost.net/ministri-lluka-tregon-se-sa-milion-euro-jane-shpenzuar-per-import-te-energjise-elektrike/20%Monthly2019-01-30 09:04
https://kosovapost.net/keto-jane-pasojat-per-vendin-nese-nuk-miratohet-buxheti-2019/20%Monthly2019-01-30 09:02
https://kosovapost.net/veseli-une-e-le-ne-lloc-cdokend-kur-e-demton-vendin/20%Monthly2019-01-30 08:37
https://kosovapost.net/kosnett-ne-presidence-takohet-me-thacin/20%Monthly2019-01-30 08:35
https://kosovapost.net/trajneri-i-liverpoolit-salah-nuk-duhet-te-rrezohet-aq-lehte/20%Monthly2019-01-30 08:31
https://kosovapost.net/aak-taksa-nuk-hiqet-jemi-te-gatshme-per-zgjedhje/20%Monthly2019-01-30 08:44
https://kosovapost.net/kush-e-mban-rekordin-e-tifozeve-ne-evrope/20%Monthly2019-01-30 08:14
https://kosovapost.net/takohen-diplomatet-e-pese-fuqive-berthamore-te-botes/20%Monthly2019-01-30 08:05
https://kosovapost.net/moti-ne-shqiperi-4/20%Monthly2019-01-30 08:04
https://kosovapost.net/sesioni-pranveror-i-kuvendit-fillon-sot/20%Monthly2019-01-30 08:06
https://kosovapost.net/cfare-mesazhi-ka-vuciqi-per-serbet-e-kosoves-tregon-gjuriq/20%Monthly2019-01-30 07:51
https://kosovapost.net/vazhdon-shprehja-e-pakenaqesise-ne-sektorin-publik/20%Monthly2019-01-30 07:40
https://kosovapost.net/korea-e-veriut-nuk-ka-hequr-dore-nga-armet-berthamore/20%Monthly2019-01-30 07:22
https://kosovapost.net/ministria-e-bujqesise-ndau-jashteligjshem-tre-milione-euro/20%Monthly2019-01-30 07:17
https://kosovapost.net/golat-qe-e-bene-hero-piatekun-kualifikon-milanin-ne-gjysmefinale-video/20%Monthly2019-01-30 07:16
https://kosovapost.net/thellohet-kriza-ne-koalicionin-qeverises/20%Monthly2019-01-30 07:00
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-sa-me-shpesh-kikirike/20%Monthly2019-01-30 06:52
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-te-ardhshme-5/20%Monthly2019-01-30 06:47
https://kosovapost.net/lekaj-me-vije-keq-me-vije-per-ata-qe-mendojne-se-po-rrezikohet-partneriteti-kosove-amerike/20%Monthly2019-01-29 22:47
https://kosovapost.net/nga-taksa-serbia-humbi-66-2-milione-euro-tani-po-humb-edhe-tregun/20%Monthly2019-01-29 22:38
https://kosovapost.net/nese-doni-te-dobesoheni-pa-dieta-ndiqni-keto-taktika/20%Monthly2019-01-29 22:16
https://kosovapost.net/kim-jong-un-nuk-ka-gjasa-te-heqe-dore-nga-programi-berthamor/20%Monthly2019-01-29 22:11
https://kosovapost.net/veseli-i-kam-dy-probleme-me-letren-e-haradinajt/20%Monthly2019-01-29 22:01
https://kosovapost.net/a-do-te-bjere-qeveria-hamza-ne-politike-sabahi-te-cele-e-akshami-nuk-te-erre/20%Monthly2019-01-29 21:52
https://kosovapost.net/neser-reshje-te-shiut-dhe-bores/20%Monthly2019-01-29 21:28
https://kosovapost.net/unicef-mianmari-te-permbushe-rekomandimet-e-komisionit-te-annanit/20%Monthly2019-01-29 21:21
https://kosovapost.net/bullgaria-synon-te-adoptoje-monedhen-euro/20%Monthly2019-01-29 21:09
https://kosovapost.net/juve-rikthen-martin-caceresin/20%Monthly2019-01-29 20:54
https://kosovapost.net/italia-planifikon-terheqjen-e-trupave-nga-afganistani/20%Monthly2019-01-29 20:36
https://kosovapost.net/gjuriq-ne-zvecan-vuciqi-porositi-te-ruhet-qetesia/20%Monthly2019-01-29 20:32
https://kosovapost.net/matoshi-letra-e-haradinajt-rithekson-garancite-mbi-te-cilat-kosova-eshte-shtet/20%Monthly2019-01-29 20:21
https://kosovapost.net/qytetarja-pyet-haradinajn-kryeminister-pse-nuk-e-vizitove-familjen-e-dajes-tim-qe-humbi-jeten-nga-predhat-e-luftes/20%Monthly2019-01-29 20:06
https://kosovapost.net/nuk-mund-ta-njihni-me-tyson-furyn-ai-ka-humbur-akoma-peshe/20%Monthly2019-01-29 19:53
https://kosovapost.net/gazeta-amerikane-tregon-pse-po-behet-baza-e-nato-s-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-29 19:42
https://kosovapost.net/mogherini-kerkon-perparim-te-pakthyeshem-te-ballkanit-perendimor-drejt-be-se/20%Monthly2019-01-29 19:23
https://kosovapost.net/vendit-nuk-i-duhet-nje-ngerc-i-ri-politik-buxheti-duhet-te-votohet/20%Monthly2019-01-30 09:52
https://kosovapost.net/rriten-rrogat-e-asamblisteve/20%Monthly2019-01-29 18:53
https://kosovapost.net/kim-mehmeti-perkrah-jeta-xharren-godet-edhe-me-ashper-haradinajn-per-15-mije-eurot/20%Monthly2019-01-29 18:54
https://kosovapost.net/serbi-qe-ne-trojet-shqiptare-e-quajne-lulezim-befason-me-ate-qe-thote-per-taksen-100/20%Monthly2019-01-29 18:40
https://kosovapost.net/lahi-brahimaj-daja-i-ramush-haradinajt-punesohet-ne-agjencine-e-kryeministrise/20%Monthly2019-01-29 18:22
https://kosovapost.net/8-dobite-e-vezes-ne-shendet/20%Monthly2019-01-29 18:12
https://kosovapost.net/anketat-mbeshtetja-per-presidentin-trump-ka-rene/20%Monthly2019-01-29 17:52
https://kosovapost.net/deputetja-e-kuvendit-fton-familjen-daci-mos-ti-marre-parate-e-ndara-nga-qeveria/20%Monthly2019-01-29 17:37
https://kosovapost.net/kosnett-politika-ska-vend-ne-arsim/20%Monthly2019-01-29 17:24
https://kosovapost.net/kadaj-bujupi-taksa-forcoi-subjektivitetin-dhe-dinjitetin-shteteror-te-kosoves/20%Monthly2019-01-29 17:10
https://kosovapost.net/hiqet-akciza-per-cigare-te-prodhuara-ne-kosove/20%Monthly2019-01-29 16:05
https://kosovapost.net/cka-perfitoni-nese-lexoni-cdo-dite/20%Monthly2019-01-29 15:56
https://kosovapost.net/vv-ia-qete-ne-fushe-te-bemat-e-rugoves-thote-se-shpenzoi-45-mije-euro-per-dreka-zyrtare/20%Monthly2019-01-29 15:44
https://kosovapost.net/deshironi-makine-pa-celes-ja-cfare-mund-te-ju-ndodh/20%Monthly2019-01-29 15:39
https://kosovapost.net/jeta-xharra-kritikon-ashper-ramush-haradinajn-qe-ndau-15-mije-euro-per-familjen-e-nexhat-dacit/20%Monthly2019-01-29 15:31
https://kosovapost.net/basketbollisti-serb-e-pranon-kosova-nuk-eshte-e-jona/20%Monthly2019-01-29 15:35
https://kosovapost.net/may-vihet-edhe-nje-here-ne-sprove-sot-votohen-amendamentet-per-brexit/20%Monthly2019-01-29 15:20
https://kosovapost.net/thaci-ne-letren-drejtuar-trumpit-e-fut-ne-thonjeza-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-29 15:16
https://kosovapost.net/ju-fryhen-gishterinjte-keshtu-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2019-01-29 15:15
https://kosovapost.net/venezuela-fushebeteje-e-re-e-superfuqive-lavrov-spiunonplanin-e-bolton-per-nderhyrje-ushtarake/20%Monthly2019-01-29 15:37
https://kosovapost.net/ullinjet-jane-burim-i-shendetit-te-syve/20%Monthly2019-01-29 15:07
https://kosovapost.net/kosova-vendi-me-entuziast-ne-ballkan-per-anetaresim-ne-evrope/20%Monthly2019-01-29 15:03
https://kosovapost.net/universiteti-i-gjilanit-hyne-ne-greve-anulon-te-gjitha-aktivitetet/20%Monthly2019-01-29 14:55
https://kosovapost.net/perplasen-albulena-haxhiu-dhe-bilall-sherifi-deshton-mbledhja-e-komisionit-per-legjislacion/20%Monthly2019-01-29 14:53
https://kosovapost.net/milan-dhe-liverpool-ne-gare-per-mesfushorin-e-njohur/20%Monthly2019-01-29 14:51
https://kosovapost.net/gruaja-e-marcelos-jep-deklaraten-surprize-per-ronaldon/20%Monthly2019-01-29 14:51
https://kosovapost.net/projektligji-per-komisionerin-e-fsk-se-diskutohet-ne-shkurt/20%Monthly2019-01-29 14:49
https://kosovapost.net/fellaini-drejt-kines/20%Monthly2019-01-29 14:48
https://kosovapost.net/babai-kafshon-krokodilin-per-ta-shpetuar-te-birin/20%Monthly2019-01-29 14:42
https://kosovapost.net/asamblistet-nafakli-nga-200-euro-page-ne-te-ardhmen-do-marrin-mbi-500-euro/20%Monthly2019-01-29 14:35
https://kosovapost.net/arjen-robben-do-ti-befasoje-te-gjithe-me-skuadren-e-re/20%Monthly2019-01-29 14:31
https://kosovapost.net/robben-befason-me-skuadren-e-re/20%Monthly2019-01-29 14:28
https://kosovapost.net/letra-e-dashurise-se-kadarese-per-rusen-ljuba/20%Monthly2019-01-29 14:28
https://kosovapost.net/arsyeja-interesante-pse-njerezit-e-suksesshem-vishen-njejte/20%Monthly2019-01-29 14:21
https://kosovapost.net/kryeqyteti-iranian-ndalon-shetitjet-me-qen-dhe-bartjen-e-tyre-me-veture/20%Monthly2019-01-29 14:14
https://kosovapost.net/zvicra-nuk-iu-pergjigj-nje-ftese-te-policise-gjermane/20%Monthly2019-01-29 14:07
https://kosovapost.net/si-ta-shmangur-shtypjen-e-larte-te-gjakut/20%Monthly2019-01-29 14:07
https://kosovapost.net/dua-lipa-vendos-emrin-e-kosoves-ne-times-square/20%Monthly2019-01-29 14:03
https://kosovapost.net/kapen-mashtruesit-e-vizave-te-punes-moren-5-mije-euro/20%Monthly2019-01-29 14:03
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-shkon-per-ngushellime-te-nexhat-daci/20%Monthly2019-01-29 13:57
https://kosovapost.net/shtyhet-gjykimi-i-uke-rugoves-per-biznesin-me-vizat-italiane/20%Monthly2019-01-29 13:50
https://kosovapost.net/lotus-e-williams-bashkohen-per-te-zhvilluar-veturat-elektrike/20%Monthly2019-01-29 13:47
https://kosovapost.net/zyrtare-juve-rikthen-caceresin/20%Monthly2019-01-29 13:45
https://kosovapost.net/van-dijk-nuk-do-te-luaj-ndaj-leicester-cityt/20%Monthly2019-01-29 13:45
https://kosovapost.net/milanin-deshiron-ta-bleje-miku-i-presidentit-rus-foto/20%Monthly2019-01-29 13:55
https://kosovapost.net/greqia-rrit-pagen-minimale-ja-sa-do-te-jete-ajo/20%Monthly2019-01-29 13:30
https://kosovapost.net/nderron-jete-ushtari-qe-la-gjermanine-per-uck-ne/20%Monthly2019-01-29 13:28
https://kosovapost.net/prizren-konference-kunder-semundjeve-te-varshmerise/20%Monthly2019-01-29 14:02
https://kosovapost.net/dobite-nga-manaferrat/20%Monthly2019-01-29 13:06
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-e-mbeshtet-programin-nacional-per-rinine/20%Monthly2019-01-29 13:04
https://kosovapost.net/plackitet-xhamia-ne-prizren/20%Monthly2019-01-29 13:03
https://kosovapost.net/fshijeni-keto-aplikacione-menjehere-nese-telefoni-nuk-ua-mban-baterine/20%Monthly2019-01-29 14:22
https://kosovapost.net/haradinaj-keta-te-ldk-se-po-shiten-te-mencur/20%Monthly2019-01-29 12:46
https://kosovapost.net/zv-ministri-koci-i-pakenaqur-me-ligjin-per-pagat-fton-koleget-e-tij-per-marsh/20%Monthly2019-01-29 12:51
https://kosovapost.net/a-do-te-ulen-tensionet-tregtare-shba-kine/20%Monthly2019-01-29 12:46
https://kosovapost.net/problemet-e-te-ushqyerit-me-mish-pule-te-skuqur/20%Monthly2019-01-29 12:43
https://kosovapost.net/basha-fton-qytetaret-ne-proteste-me-16-shkurt-perballje-me-qeverine/20%Monthly2019-01-29 12:40
https://kosovapost.net/inter-e-do-ne-skuader-ozil-in-por-ka-nje-kusht/20%Monthly2019-01-29 12:30
https://kosovapost.net/te-ndalohen-nderhyrjet-e-pushtetit-ne-universitetin-e-prishtines/20%Monthly2019-01-29 12:25
https://kosovapost.net/edhe-zyrtarishttsiprasi-dhe-zaevi-nominohen-per-cmimin-nobel-te-paqes/20%Monthly2019-01-29 12:32
https://kosovapost.net/haradinaj-mund-te-bie-qeveria-por-taksa-nuk-hiqet/20%Monthly2019-01-29 12:52
https://kosovapost.net/federalizmi-republikan-midis-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-01-29 12:04
https://kosovapost.net/miratohet-amandamenti-qe-zbret-koeficientin-e-pagave-ne-sektorin-publik-hiqen-privilegjet-e-perjetshme/20%Monthly2019-01-29 12:01
https://kosovapost.net/haradinaj-tu-tregoje-vendin-pushtuesve-kriminale/20%Monthly2019-01-29 11:53
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-paralajmeron-shkarkimin-e-nenad-rikalos-psd-ja-ne-qeveri/20%Monthly2019-01-29 11:44
https://kosovapost.net/shkon-ne-kuvend-ligji-qe-shnderron-rtk-ne-ndermarrje-publike/20%Monthly2019-01-29 11:50
https://kosovapost.net/haradinaj-ndan-15-mije-euro-per-familjen-daci/20%Monthly2019-01-29 11:20
https://kosovapost.net/durres-helmohen-13-rrobaqepese-shtrohen-ne-spital/20%Monthly2019-01-29 11:14
https://kosovapost.net/haradinaj-investimet-e-diaspores-sone-jane-me-interes-te-jashtezakonshem-per-kosoven/20%Monthly2019-01-29 11:20
https://kosovapost.net/perspektiva-e-zymte-nga-davosi/20%Monthly2019-01-29 11:01
https://kosovapost.net/sherbyesi-civil-une-nuk-mbaj-greve-rastet-sociale-mbijetojne-me-75-euro/20%Monthly2019-01-29 10:56
https://kosovapost.net/kroacia-po-pergatite-bllokade-per-anetaresimin-e-serbise-ne-be/20%Monthly2019-01-29 10:49
https://kosovapost.net/sherbyesi-civil-kunder-greves-une-do-te-punoje-rastet-sociale-jetojne-me-75-euro/20%Monthly2019-01-29 10:51
https://kosovapost.net/venezuela-po-kalon-neper-ditet-me-te-lavdishme-te-historise-se-saj-do-te-qendrojme-ndersa-shba-te-do-ta-marrin-pergjigjen-e-nevojshme/20%Monthly2019-01-29 10:30
https://kosovapost.net/pse-edi-rama-po-e-mban-sekret-cv-ne-e-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-29 10:26
https://kosovapost.net/flet-skitari-qe-pa-me-sy-ortekun-qe-ia-mori-jeten-arian-dacit-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-29 10:17
https://kosovapost.net/kur-ekipi-kosovar-udhetonte-me-traktor-per-te-zhvilluar-ndeshjet/20%Monthly2019-01-29 10:12
https://kosovapost.net/e-perzune-nga-autobusi-sepse-ishte-pa-bilete-ngrihet-nga-i-ftohti-dhe-e-humb-jeten-studentja/20%Monthly2019-01-29 10:07
https://kosovapost.net/gjenerali-iranian-do-ta-zhduk-izraelin-nga-harta-nese/20%Monthly2019-01-29 09:59
https://kosovapost.net/ambasadori-frances-ia-mesyn-zyres-se-presidentit-thaci/20%Monthly2019-01-29 10:03
https://kosovapost.net/vemendje-brokoli-ju-mbron-nga-semundjet-e-kancerit/20%Monthly2019-01-29 09:57
https://kosovapost.net/bllokohe-41-7-ton-banane-te-prishura-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-01-29 09:54
https://kosovapost.net/marko-gjuriq-viziton-sot-kosoven-me-leje/20%Monthly2019-01-29 09:44
https://kosovapost.net/mogherini-nuk-i-takon-limajn-dhe-ahmetin/20%Monthly2019-01-29 09:40
https://kosovapost.net/personi-qe-ishte-ne-kerkim-e-grabit-banken-para-hundes-se-policise/20%Monthly2019-01-29 09:39
https://kosovapost.net/liverpooli-ofron-35-milione-euro-per-talentin-italian/20%Monthly2019-01-29 09:35
https://kosovapost.net/haradinaj-me-kabinetin-e-tij-shkuan-per-kryeshendosh-ne-familjen-e-nexhat-dacit/20%Monthly2019-01-29 09:31
https://kosovapost.net/gruevski-mund-te-mbetet-pa-rroge-te-deputetit/20%Monthly2019-01-29 09:12
https://kosovapost.net/adelina-ismajli-nuk-deshmon-per-ish-te-fejuarin/20%Monthly2019-01-29 09:10
https://kosovapost.net/brenda-24-ore-217-raste-ne-emergjence/20%Monthly2019-01-29 08:52
https://kosovapost.net/shqiperia-magjepse-ne-nje-album-meta-mesazh-turisteve/20%Monthly2019-01-29 08:43
https://kosovapost.net/cfare-rroge-mund-te-prisni-nese-punesoheni-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-29 08:38
https://kosovapost.net/haradinaj-i-dergon-leter-te-gjithe-kryeministrave-te-botes-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-01-29 08:26
https://kosovapost.net/juventus-ne-gare-per-super-lojtarin-qe-e-kerkon-gjithe-europa-foto/20%Monthly2019-01-29 08:12
https://kosovapost.net/uke-rugova-perballet-me-drejtesine/20%Monthly2019-01-29 08:09
https://kosovapost.net/moti-ne-shqiperi-3/20%Monthly2019-01-29 08:07
https://kosovapost.net/ekipi-negociator-i-kosoves-sot-ne-bruksel-por-nuk-takohen-me-mogerinin/20%Monthly2019-01-29 08:02
https://kosovapost.net/ja-cfare-ben-skifteri-kur-mbush-40-vjet-3/20%Monthly2019-01-29 07:51
https://kosovapost.net/bullgaria-optimiste-per-tu-bere-pjese-e-eurozones-brenda-vitit-2022/20%Monthly2019-01-29 07:44
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-beni-per-te-gjetur-pune-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-29 07:43
https://kosovapost.net/shtohet-pakenaqesia-sherbyesit-civil-nga-sot-ne-greve/20%Monthly2019-01-29 07:32
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-punesimin-e-emigranteve/20%Monthly2019-01-29 07:25
https://kosovapost.net/taksa-e-skllota-lekundin-qeverine/20%Monthly2019-01-29 07:22
https://kosovapost.net/sa-kafe-duhet-te-pini-brenda-nje-dite/20%Monthly2019-01-29 06:57
https://kosovapost.net/shaqiri-ben-dicka-te-vecante-per-tifozin-e-vogel-te-liverpoolit-ja-per-cfare-behet-fjale-foto/20%Monthly2019-01-29 06:52
https://kosovapost.net/maduro-ushtrise-ruane-unitetin-dhe-disiplinen-venezuela-mbi-te-gjitha/20%Monthly2019-01-29 06:47
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-34/20%Monthly2019-01-29 06:47
https://kosovapost.net/kalendari-historik/20%Monthly2019-01-29 06:38
https://kosovapost.net/kongresi-kritikon-ashper-politikat-e-trumpit-ndaj-venezueles/20%Monthly2019-01-29 06:32
https://kosovapost.net/skandal-dokumenti-i-copetimit-te-kosoves-u-pergatit-nga-keshilltari-i-rames-dhe-miku-i-thacit/20%Monthly2019-01-29 06:19
https://kosovapost.net/kosova-drejte-nje-krize-totale-njejte-sikur-greqia-thone-analistet-e-ekonomise/20%Monthly2019-01-29 06:11
https://kosovapost.net/cilat-jane-ushqimet-me-te-keqija-qe-i-kemi-ne-frigorifer/20%Monthly2019-01-29 06:03
https://kosovapost.net/neser-ne-kosove-do-te-mbaje-mot-i-vranet/20%Monthly2019-01-28 22:53
https://kosovapost.net/keshilla-per-gjume-te-mire/20%Monthly2019-01-28 22:41
https://kosovapost.net/oferta-bombastike-e-real-madrid-per-firminon/20%Monthly2019-01-28 22:23
https://kosovapost.net/ky-eshte-propozimi-per-pagat-ne-te-gjithe-sektoret-foto/20%Monthly2019-01-28 22:15
https://kosovapost.net/vetem-27-vjec-shqiptarja-boton-liber-per-universitetin-e-oxford-it/20%Monthly2019-01-28 21:50
https://kosovapost.net/lutfi-haziri-thumbon-haradinajn-veseli-po-te-le-ne-lloc/20%Monthly2019-01-28 21:40
https://kosovapost.net/haradinaj-se-hedh-poshte-mundesine-qe-kjo-te-jete-java-e-tij-e-fundit-si-kryeminister/20%Monthly2019-01-28 21:29
https://kosovapost.net/katari-i-ofron-mbeshtetje-kosoves-ne-permiresimin-e-punesimit/20%Monthly2019-01-28 21:08
https://kosovapost.net/universiteti-i-prishtines-ngritet-per-1-mije-vende-ne-rangimin-e-universiteteve-boterore/20%Monthly2019-01-28 21:02
https://kosovapost.net/mes-krereve-te-shtetit-lufte-me-bore/20%Monthly2019-01-28 20:42
https://kosovapost.net/danimarka-nderton-gardh-prej-70-km-ne-kufi-me-gjermanine/20%Monthly2019-01-28 20:31
https://kosovapost.net/njohesit-e-ceshtjeve-ekonomike-kosova-mund-te-perfundoje-ne-krize-si-greqia-video/20%Monthly2019-01-29 09:17
https://kosovapost.net/besa-shahini-jep-lajmin-e-mire-per-studentet/20%Monthly2019-01-28 20:05
https://kosovapost.net/ushtaret-izraelite-hapin-zjarr-ndaj-nje-shkolle-ne-gaza/20%Monthly2019-01-28 19:46
https://kosovapost.net/berat-rukiqi-ne-situaten-ne-te-cilen-ndodhet-telekomi-duhet-te-privatizohet/20%Monthly2019-01-28 19:54
https://kosovapost.net/veseli-per-ruajtje-te-raporteve-me-shba-te-taksa-te-pezullohet-me-kushte-per-120-dite/20%Monthly2019-01-28 19:14
https://kosovapost.net/kryeministri-i-palestines-i-dorezon-kompetencat-kryetari-te-shtetit-mahmud-abbas/20%Monthly2019-01-28 19:08
https://kosovapost.net/nato-informon-maqedonine-se-po-pergatitet-protokolli-per-anetaresim/20%Monthly2019-01-28 19:01
https://kosovapost.net/grevat-te-orkestruara-nga-politika-provokojne-zgjedhje-te-reja/20%Monthly2019-01-28 18:51
https://kosovapost.net/ne-stadiumin-e-real-betisit-luhet-finalja-e-kupes-se-mbretit/20%Monthly2019-01-28 18:42
https://kosovapost.net/be-do-te-diskutoje-planin-emergjent-per-brexit-in/20%Monthly2019-01-28 18:32
https://kosovapost.net/parashikimi-i-eksperteve-renia-e-euros-rrezik-qe-vjen-nga-brenda-ekonomise/20%Monthly2019-01-28 18:12
https://kosovapost.net/haradinaj-do-te-jemi-cdohere-bashke-qe-te-mos-lejojme-te-perseriten-tragjedite-si-ajo-e-holokaustit/20%Monthly2019-01-28 17:54
https://kosovapost.net/skepticizem-rreth-premtimit-per-liberalizimin-e-vizave-gjate-qershorit/20%Monthly2019-01-28 17:50
https://kosovapost.net/haradinaj-me-leter-u-ve-kusht-vendeve-te-quintit-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-28 17:18
https://kosovapost.net/sbashk-bytyqi-te-reflektoje-perndryshe-greves-nuk-i-shihet-fundi/20%Monthly2019-01-28 17:10
https://kosovapost.net/presidenca-e-be-se-mbeshtet-nisjen-e-negociatave-te-anetaresimit-me-maqedonine/20%Monthly2019-01-28 17:05
https://kosovapost.net/tre-persona-vihen-prapa-grilave-per-mashtrim-me-viza/20%Monthly2019-01-28 15:55
https://kosovapost.net/kadare-ne-83-vjetorin-e-tij-pranon-urime-nga-personalitete-te-njohura/20%Monthly2019-01-28 15:45
https://kosovapost.net/pse-ronaldo-u-largua-nga-real-madridi/20%Monthly2019-01-28 15:40
https://kosovapost.net/paraqiten-raste-te-reja-me-epidemine-e-fruthit/20%Monthly2019-01-28 15:36
https://kosovapost.net/ja-se-si-ndikon-telefoni-ne-trurin-e-femiut-tuaj/20%Monthly2019-01-28 15:29
https://kosovapost.net/ska-vize-amerikane-per-asnje-zyrtare-shteteror-te-kosoves/20%Monthly2019-01-28 15:26
https://kosovapost.net/instagrami-vjen-me-risine-per-te-apasionuarit-e-fotografise/20%Monthly2019-01-28 15:24
https://kosovapost.net/futbollisti-kosovar-me-ekip-te-ri/20%Monthly2019-01-28 15:34
https://kosovapost.net/ish-shefi-i-starbucks-mendon-te-garoje-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-01-28 15:19
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-po-ua-demtojne-floket/20%Monthly2019-01-28 15:21
https://kosovapost.net/krijohet-aplikacioni-vec-per-myslimanet/20%Monthly2019-01-28 15:10
https://kosovapost.net/kujdes-mos-e-konsumoni-kurre-kete-frut-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-28 15:13
https://kosovapost.net/ja-cfare-ben-skifteri-kur-mbush-40-vjet-2/20%Monthly2019-01-28 15:09
https://kosovapost.net/pas-kthimit-te-bale-diaz-mbetet-jashte-formacionit-te-real-madridit/20%Monthly2019-01-28 15:08
https://kosovapost.net/eshte-caktuar-vendi-ku-do-te-luhet-finalja-e-kupes-se-mbretit/20%Monthly2019-01-28 15:02
https://kosovapost.net/de-gea-i-kenaqur-me-trajnerin-e-ri/20%Monthly2019-01-28 14:57
https://kosovapost.net/rrefen-skiatori-i-cili-po-skijonte-ne-te-njejtin-vend-ku-nderroi-jete-daci/20%Monthly2019-01-28 14:49
https://kosovapost.net/ndjenja-pranverore-gjermano-franceze/20%Monthly2019-01-28 15:11
https://kosovapost.net/krasniqi-grevat-dhe-protestat-mund-te-shpiejen-shtetin-drejt-kolapsit/20%Monthly2019-01-28 14:49
https://kosovapost.net/ambasadori-kosnett-mori-pjese-ne-hapjen-e-trajnimit-dy-ditor-i-cili-mbahet-ne-policine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-28 14:45
https://kosovapost.net/maqedonia-dhe-kosova-me-marreveshje-per-njohje-te-patente-shofereve/20%Monthly2019-01-28 15:02
https://kosovapost.net/tahiri-serbia-te-marre-pergjegjesi-per-personat-e-pagjetur/20%Monthly2019-01-28 14:41
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-sa-lloje-te-pagjumesise-ekzistojne/20%Monthly2019-01-28 14:37
https://kosovapost.net/prizren-nena-dyshohet-se-shiti-vajzen-dhe-mbesen/20%Monthly2019-01-28 14:37
https://kosovapost.net/edi-rama-pa-ameriken-kosova-nuk-do-te-clirohej-nga-kthetrat-e-beogradit/20%Monthly2019-01-28 14:36
https://kosovapost.net/ja-ku-do-luhet-finalja-e-kupes-se-mbretit/20%Monthly2019-01-28 14:35
https://kosovapost.net/presidenca-rumune-e-be-shqiperia-e-maqedonia-te-marrin-ftesat/20%Monthly2019-01-28 14:33
https://kosovapost.net/tahiri-kerkon-zgjatjen-e-afatit-te-hetimeve/20%Monthly2019-01-28 14:33
https://kosovapost.net/be-te-mesoje-nga-marreveshja-maqedonase-e-emrit/20%Monthly2019-01-28 14:34
https://kosovapost.net/edi-rama-nuk-pres-asgje-te-vecante-nga-qeveria-gjermane/20%Monthly2019-01-28 14:31
https://kosovapost.net/sejdiu-haradinajt-gjej-zgjidhje-ose-lesho-rrugen/20%Monthly2019-01-28 14:28
https://kosovapost.net/cifti-i-martuar-per-70-vite-nderron-jete-duke-mbajtur-doren-e-njeri-tjetrit/20%Monthly2019-01-28 14:26
https://kosovapost.net/19-milione-euro-jane-vjedhur-nga-pagesat-per-pensione-ne-kohen-e-ketyre-ministrave/20%Monthly2019-01-28 14:23
https://kosovapost.net/librat-qe-duhet-te-lexoni-nga-kolosi-i-letersise-shqiptare-ismail-kadare/20%Monthly2019-01-28 14:06
https://kosovapost.net/ne-qender-te-prishtines-bie-akulli-nga-ndertesa-lendohet-nje-person/20%Monthly2019-01-28 14:23
https://kosovapost.net/keto-gjera-duhet-ti-provoni-para-se-ti-beni-35-vjet/20%Monthly2019-01-28 13:57
https://kosovapost.net/ipad-i-ri-do-ta-kete-nje-risi-te-mahnitshme/20%Monthly2019-01-28 13:51
https://kosovapost.net/flijohet-per-kosove-milaim-zeka-nuk-udheton-per-suedi-per-kete-arsye/20%Monthly2019-01-28 13:41
https://kosovapost.net/pervec-rusise-dhe-kines-beogradi-kerkon-qe-edhe-vatikani-te-perfshihet-ne-dialogun-me-kosoven/20%Monthly2019-01-28 13:41
https://kosovapost.net/7-volejbolliste-te-huaja-ne-ekipet-kosovare/20%Monthly2019-01-28 13:33
https://kosovapost.net/ministri-recica-pritet-nga-kryeministri-i-katarit-khalifa-al-thani/20%Monthly2019-01-28 13:36
https://kosovapost.net/shkenctaret-tregojn-se-sa-ore-para-gjumit-mund-te-konsumoni-kafe/20%Monthly2019-01-28 13:23
https://kosovapost.net/benzema-lavderon-veten-jam-sulmues-mjaft-i-mire/20%Monthly2019-01-28 13:25
https://kosovapost.net/grevistet-mund-te-mbesin-pa-paga/20%Monthly2019-01-28 13:17
https://kosovapost.net/kurti-shkon-ne-acareve-thote-se-sylejman-selimin-e-ka-shok-qe-20-vite/20%Monthly2019-01-28 13:06
https://kosovapost.net/keni-shpesh-duart-dhe-kembet-e-ftohta-ja-cka-duhet-te-dini/20%Monthly2019-01-28 12:57
https://kosovapost.net/kryeministrat-e-harruar-te-kosoves/20%Monthly2019-01-28 12:41
https://kosovapost.net/simiq-flet-per-integrimin-e-veriut-ja-cfare-paralajmeron/20%Monthly2019-01-28 12:40
https://kosovapost.net/mushkolaj-postimi-i-thacit-per-boren-i-pa-takt-qellimi-i-tij-eshte-te-ushtroje-presion-mbi-haradinajn/20%Monthly2019-01-28 12:26
https://kosovapost.net/pritet-me-nderime-te-larta-presidenti-i-sllovenise-ne-serbi/20%Monthly2019-01-28 12:10
https://kosovapost.net/rrushi-mahnites-keto-jane-semundjet-qe-sheron/20%Monthly2019-01-28 12:03
https://kosovapost.net/deklarate-e-rendesishme-e-erdoganit-per-4-milione-siriane-qe-strehohen-ne-turqi/20%Monthly2019-01-28 11:57
https://kosovapost.net/kengetarja-kosovare-e-ka-nje-hall-ne-mungese-vize-nuk-mund-te-drekoje-ne-paris/20%Monthly2019-01-28 11:56
https://kosovapost.net/zvicra-kerkon-pilote-per-aeroplane-luftarake/20%Monthly2019-01-28 11:56
https://kosovapost.net/sindikata-kunder-privatizimit-te-telekomit-ja-si-u-pergjigjet-ministri-lluka/20%Monthly2019-01-28 11:47
https://kosovapost.net/ngordhje-masive-e-peshqve-ne-australi/20%Monthly2019-01-28 11:42
https://kosovapost.net/isa-mustafa-eshte-dem-te-pesojne-femijet-studentet-pacientet-dhe-qytetaret-nga-mashtrimet/20%Monthly2019-01-28 11:40
https://kosovapost.net/perleshja-e-nje-shqiptari-me-dy-londineze-video/20%Monthly2019-01-28 11:37
https://kosovapost.net/vazhdojne-pakenaqesite-ne-selanik-kunder-marreveshjes-se-prespes/20%Monthly2019-01-28 11:33
https://kosovapost.net/bekim-jashari-feston-ditelindjen-ja-me-cfare-fjale-e-uron-miku-i-tij-ramiz-lladrovci/20%Monthly2019-01-28 11:31
https://kosovapost.net/vuciq-e-presidenti-slloven-pahor-i-dergojne-porosi-kosoves/20%Monthly2019-01-28 11:19
https://kosovapost.net/25-aksidente-brenda-24-oreve/20%Monthly2019-01-28 11:15
https://kosovapost.net/ministri-i-brendshem-italian-ne-hall-me-binjaket-problematike-shqiptare/20%Monthly2019-01-28 11:03
https://kosovapost.net/eshte-sulmuar-nje-xhami-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-28 11:05
https://kosovapost.net/jovanovic-kunder-patriarkut-serb-nuk-na-duhet-te-shikojme-ne-qiell-por-ti-shohim-ne-sy-shqiptaret/20%Monthly2019-01-28 10:53
https://kosovapost.net/haradinaj-i-gatshem-te-shkoje-ne-shtepi-pret-ldk-ne-ti-siguroj-votat/20%Monthly2019-01-28 10:50
https://kosovapost.net/be-dhe-banka-boterore-ndajne-15-milione-euro-per-eficencen-e-energjise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-28 10:50
https://kosovapost.net/shba-heq-sanksionet-ndaj-kompanive-te-aleatit-te-putinit/20%Monthly2019-01-28 10:49
https://kosovapost.net/gazeta-e-ushtrise-amerikane-pse-po-ngrihet-baza-e-nato-s-ne-kucove/20%Monthly2019-01-28 10:47
https://kosovapost.net/aborti-ne-turqi-eshte-bere-thuajse-i-pamundur/20%Monthly2019-01-28 11:03
https://kosovapost.net/gucati-e-ben-fajtore-politiken-per-veteranet-mashtrues/20%Monthly2019-01-28 10:35
https://kosovapost.net/buja-i-nervikosur-pse-nuk-u-ftuan-edhe-komandantet-permend-edhe-thacin/20%Monthly2019-01-28 10:31
https://kosovapost.net/psg-oferte-20-milione-euro-per-yllin-e-bajernit-ja-pergjigja/20%Monthly2019-01-28 10:38
https://kosovapost.net/ja-per-cfare-e-lavderon-banka-boterore-kosoven-thote-se-eshte-numer-nje/20%Monthly2019-01-28 11:24
https://kosovapost.net/nese-taksa-ndaj-serbise-nuk-hiqet-ja-cfare-e-pret-shtetin-fqinj/20%Monthly2019-01-28 10:18
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-kritikon-ministrin-valdrin-lluka-por-e-lavderon-ish-kryeministrin-isa-mustafa/20%Monthly2019-01-28 10:17
https://kosovapost.net/macron-zotohet-per-diskutim-te-te-drejtave-te-njeriut-ne-egjipt/20%Monthly2019-01-28 10:08
https://kosovapost.net/ministri-lluka-prezantoi-projektin-qe-do-ti-zbuse-problemet-me-rryme/20%Monthly2019-01-28 11:04
https://kosovapost.net/stomatologet-kerkojne-pune-ne-institucionet-publike/20%Monthly2019-01-28 11:20
https://kosovapost.net/avioni-shperthen-ne-flake-sapo-prek-token-video/20%Monthly2019-01-28 09:55
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pergjigjja-e-ramush-haradinajt-per-grevistet-thote-se-hashim-thacin-nuk-e-ka-pa-moti/20%Monthly2019-01-28 09:48
https://kosovapost.net/australia-po-digjet-temperatura-ka-shkuar-deri-ne-keto-grade/20%Monthly2019-01-28 09:30
https://kosovapost.net/edhe-punetoret-e-rtk-se-protestojne/20%Monthly2019-01-28 09:11
https://kosovapost.net/haradinaj-me-fuqine-e-fjales-kadare-e-beri-te-njohur-te-verteten-e-kosoves/20%Monthly2019-01-28 09:08
https://kosovapost.net/barella-te-gjiganti-i-premierliges-per-60-milione-euro/20%Monthly2019-01-28 09:07
https://kosovapost.net/nuk-ka-pune-protestojne-stomatologet-akuzojne-kadri-veselin-per-premtime-te-rrejshme/20%Monthly2019-01-28 08:58
https://kosovapost.net/macron-viziton-serbine-a-do-te-flasin-per-kosoven/20%Monthly2019-01-28 09:17
https://kosovapost.net/rritja-e-konsumit-te-frutave-pergjysmon-rrezikun-nga-semundjet-kronike/20%Monthly2019-01-28 08:36
https://kosovapost.net/kadare-mbush-83-vjet/20%Monthly2019-01-28 08:39
https://kosovapost.net/stolteberg-qe-maqedonia-te-behet-anetare-e-plote-e-nato-s-duhen-nje-vit/20%Monthly2019-01-28 08:33
https://kosovapost.net/moti-ne-shqiperi-2/20%Monthly2019-01-28 08:29
https://kosovapost.net/nese-urina-juaj-ka-kete-ngjyre-urgjent-tek-mjeku/20%Monthly2019-01-28 08:28
https://kosovapost.net/martohen-live-ne-emision-moderatori-shqiptar-shkaterron-dasmen/20%Monthly2019-01-28 08:24
https://kosovapost.net/loriana-ia-shton-edhe-nje-shprese-olimpike-kosoves/20%Monthly2019-01-28 08:23
https://kosovapost.net/unitet-jo-grindje-i-nevojitet-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-01-28 08:16
https://kosovapost.net/greva-ne-arsim-vazhdon-sot-dita-e-njembedhjete/20%Monthly2019-01-28 08:09
https://kosovapost.net/psg-me-cdo-kusht-e-do-kete-mesfushor-te-bayern-munich/20%Monthly2019-01-28 08:06
https://kosovapost.net/tramp-i-vendosur-ne-do-ta-ndertojme-murin/20%Monthly2019-01-28 07:55
https://kosovapost.net/sot-protestojne-edhe-specialistet-stomatologe/20%Monthly2019-01-28 07:57
https://kosovapost.net/manipulimi-i-lidereve-me-qendrimin-amerikane-rreth-takses/20%Monthly2019-01-28 07:43
https://kosovapost.net/reali-mposht-espanyol-in-keto-jane-notat-e-lojtareve/20%Monthly2019-01-28 07:36
https://kosovapost.net/be-porosi-kosoves-hiqeni-taksen-angazhohuni-ne-dialog/20%Monthly2019-01-28 07:33
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pime-nje-gote-qumesht-cdo-mengjes-2/20%Monthly2019-01-28 07:21
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-javes-9/20%Monthly2019-01-28 07:09
https://kosovapost.net/driton-kuka-fotografohet-me-dy-heronjte-e-kosoves/20%Monthly2019-01-27 22:46
https://kosovapost.net/bajrami-te-marten-ose-te-nise-mesimi-ose-te-dorehiqet-qeveria/20%Monthly2019-01-27 22:28
https://kosovapost.net/kujdes-me-ujin-e-ftohte-mund-tu-sjelle-keto-telashe/20%Monthly2019-01-27 22:22
https://kosovapost.net/telefonatat-e-deputeteve-kushtojne-50-mije-euro-ne-vit/20%Monthly2019-01-27 22:04
https://kosovapost.net/veteranet-e-rrejshem-neser-shqyrtimi-fillestar-ndaj-12-te-akuzuarve/20%Monthly2019-01-27 21:42
https://kosovapost.net/gjera-interesante-qe-thuhen-per-kruarjen-e-shuplakes-se-majte-dhe-te-djathtes/20%Monthly2019-01-27 21:25
https://kosovapost.net/rreth-70-mije-persona-protestojne-per-klimen-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-27 21:17
https://kosovapost.net/moti-per-5-ditet-e-ardhshme-temperatura-te-ndryshueshme/20%Monthly2019-01-27 21:01
https://kosovapost.net/danimarka-kampione-e-botes-ne-hendboll/20%Monthly2019-01-27 20:47
https://kosovapost.net/ja-ne-cilin-muaj-pritet-te-vazhdojne-intervisimet-e-te-ftuarve-tjere-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-01-27 20:24
https://kosovapost.net/kampionati-boteror-ne-hendboll-franca-mposht-gjermanine/20%Monthly2019-01-27 20:10
https://kosovapost.net/interviste-berat-rukiqi-taksa-do-ta-kthjelle-serbine/20%Monthly2019-01-27 19:58
https://kosovapost.net/keshilli-i-prinderve-te-prishtines-paralajmeron-protesta-nese-nuk-nderpritet-greva/20%Monthly2019-01-27 19:15
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-aktualisht-gjendet-para-dy-vetevrasjeve-egoiste-dhe-altruiste-interesante-politike/20%Monthly2019-01-27 18:58
https://kosovapost.net/milaim-zeka-paralajmeron-muaji-qershor-mundet-te-jete-muaji-i-fundit-qe-dikush-merr-page-nga-shteti/20%Monthly2019-01-27 18:43
https://kosovapost.net/brezovica-mbetet-e-mbyllur-policia-kthen-vizitore-te-shumte-qe-deshen-te-qendronin-aty/20%Monthly2019-01-27 18:42
https://kosovapost.net/pdk-zgjedhe-dy-kryetare-te-rinj-te-degeve/20%Monthly2019-01-27 18:16
https://kosovapost.net/haradinaj-ne-konakun-e-sylejman-selimit-i-dhuron-flamurin-kuq-e-zi/20%Monthly2019-01-27 18:05
https://kosovapost.net/sherbyesit-civile-te-marten-ne-greve-njeoreshe/20%Monthly2019-01-27 17:50
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-jashtem-serb-tregon-kush-po-punon-per-ndarjen-e-kosoves-soros-rama-thaci-vucic/20%Monthly2019-01-27 17:36
https://kosovapost.net/thaci-paralajmeron-vendime-te-medha-diteve-te-ardhshme/20%Monthly2019-01-27 17:24
https://kosovapost.net/befasi-e-madhe-cahill-po-kalon-te-arsenali/20%Monthly2019-01-27 17:08
https://kosovapost.net/sbashk-deklarohet-serish-per-greven-tregon-se-kur-do-te-filloje-mesimi/20%Monthly2019-01-27 17:10
https://kosovapost.net/jeta-eshte-dhurate-qe-te-jepet-vetem-nje-here/20%Monthly2019-01-27 16:33
https://kosovapost.net/veseli-kujtojme-burrat-e-grate-e-kombit-tone-qe-mbrojten-familjet-hebrenje/20%Monthly2019-01-27 16:29
https://kosovapost.net/pacolli-do-te-merr-pjese-ne-lutjet-e-mengjesit-ne-washington-haradinaj-rrin-ne-shtepi/20%Monthly2019-01-27 16:27
https://kosovapost.net/gjermania-do-te-ndaloj-perdorimin-e-qymyrit/20%Monthly2019-01-27 16:15
https://kosovapost.net/thaci-thumbon-haradinajn-per-taksen-bora-po-shkrihet-shpejt/20%Monthly2019-01-27 16:02
https://kosovapost.net/duran-trump-deshiron-te-rrenoje-pushtetin-socialist-20-vjecar/20%Monthly2019-01-27 15:52
https://kosovapost.net/konfiskohet-grure-i-krimbur-ne-viva-fresh-store/20%Monthly2019-01-27 15:40
https://kosovapost.net/ismet-ferati-kujton-nje-moment-interesant-me-arian-dacin/20%Monthly2019-01-27 15:31
https://kosovapost.net/kunderpergjigjet-serbia-ne-lidhje-me-taksen-ja-cfare-veprimi-do-te-ndermerr/20%Monthly2019-01-27 15:20
https://kosovapost.net/nese-shihni-kete-detaj-ne-gjuhen-tuaj-menjehere-konsultohuni-me-mjekun/20%Monthly2019-01-27 15:05
https://kosovapost.net/avokati-koci-reagon-ashper-ndaj-dick-martyt/20%Monthly2019-01-27 15:11
https://kosovapost.net/atlanta-roma-keto-jane-formacionet-zyrtare/20%Monthly2019-01-27 14:32
https://kosovapost.net/kurti-paralajmeron-partite-ne-pushtet-po-e-vjedhin-telekomin/20%Monthly2019-01-27 14:23
https://kosovapost.net/greva-ne-arsim-sbashk-u-tregon-a-do-te-filloje-mesimi-neser/20%Monthly2019-01-27 14:18
https://kosovapost.net/shasha-pushtetaret-nuk-duhet-te-premtojne-data-per-liberalizim-te-vizave-por-te-angazhohen-ne-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-01-27 13:54
https://kosovapost.net/avni-arifi-dialogu-i-9-viteve-te-fundit-ishte-ne-sherbim-te-interesave-te-serbise/20%Monthly2019-01-27 13:37
https://kosovapost.net/pas-takses-rritet-dukshem-eksporti-i-shqiperise-ne-kosove/20%Monthly2019-01-27 13:13
https://kosovapost.net/dobite-shendetesore-te-karrotes/20%Monthly2019-01-27 13:08
https://kosovapost.net/dalim-pamjet-e-para-te-golf-8/20%Monthly2019-01-27 13:06
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-sa-fitojn-lypesit-gjate-dites-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-27 12:56
https://kosovapost.net/para-se-ti-vendos-lulet-nexhat-dacit-i-habit-te-gjithe-te-pranishmit-me-veprimin-e-tij/20%Monthly2019-01-27 12:47
https://kosovapost.net/i-jepet-lamtumira-e-fundit-arian-dacit-kjo-eshte-gjendja-e-babait-te-tij/20%Monthly2019-01-27 12:27
https://kosovapost.net/motra-e-arian-dacit-nen-emocione-i-tha-dy-fjale-shume-prekese/20%Monthly2019-01-27 12:10
https://kosovapost.net/presidenti-hashim-thaci-ben-homazhe-prane-arkivolit-te-arian-dacit/20%Monthly2019-01-27 11:50
https://kosovapost.net/kryeministri-me-fjale-prekese-per-arianin/20%Monthly2019-01-27 12:01
https://kosovapost.net/sa-ndikon-kriza-politike-ne-krizat-sociale-flet-ramush-tahiri/20%Monthly2019-01-28 11:48
https://kosovapost.net/tottenham-nis-oferten-drejt-psg-se/20%Monthly2019-01-27 11:23
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-mund-ta-mbajme-konfliktin-e-ngrire-me-kosoven/20%Monthly2019-01-27 11:07
https://kosovapost.net/homazhet-per-arianin-deputetja-nuk-permbahet-shperthen-ne-lot/20%Monthly2019-01-27 10:48
https://kosovapost.net/vjen-nje-super-lajm-nga-qkuk/20%Monthly2019-01-27 10:32
https://kosovapost.net/kjo-eshte-sasia-e-bores-qe-ka-rene-ne-kosove/20%Monthly2019-01-27 10:09
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-nexhat-dacit-para-homazheve-per-djalin-e-tij/20%Monthly2019-01-27 10:02
https://kosovapost.net/albin-kurti-ka-nje-kerkese-nga-lidhja-demokratike-e-kosoves/20%Monthly2019-01-27 09:46
https://kosovapost.net/dalin-detaje-te-reja-rreth-djalit-te-nexhat-dacit/20%Monthly2019-01-27 09:28
https://kosovapost.net/qytetaret-ecin-rruges-sepse-trotuaret-jane-te-pa-pastruar-nga-bora/20%Monthly2019-01-27 09:17
https://kosovapost.net/vjen-rrefimi-rrenqethes-i-skijatorit-qe-shpetoi-mrekullisht-ne-vendin-ku-humbi-jeten-arian-daci/20%Monthly2019-01-27 08:53
https://kosovapost.net/dr-krasniqi-i-shprehe-ngushellime-nexhat-dacit-per-humbjen-e-djalit/20%Monthly2019-01-27 08:34
https://kosovapost.net/fsk-ja-vazhdone-te-kete-presione-nga-autoritetet-e-serbise/20%Monthly2019-01-27 08:22
https://kosovapost.net/acar-ne-kosove-pergatituni-per-keto-temperatura-sot/20%Monthly2019-01-27 07:59
https://kosovapost.net/studentet-ne-up-greva-na-demton-sduam-te-humbim-afatin-e-provimeve/20%Monthly2019-01-26 22:27
https://kosovapost.net/burrat-apo-grate-jane-shofere-me-te-mire/20%Monthly2019-01-26 22:20
https://kosovapost.net/vuciq-i-gatshem-te-jep-doreheqje-por-ka-nje-kusht/20%Monthly2019-01-26 22:15
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-wenger-dhe-mourinho-ne-nje-skuader/20%Monthly2019-01-26 21:52
https://kosovapost.net/jordi-alba-neymar-sdo-kthehet-ne-barcelone/20%Monthly2019-01-26 21:47
https://kosovapost.net/me-moton-nje-ne-pese-milione-vazhdojne-protestat-kunder-vuciq/20%Monthly2019-01-26 21:42
https://kosovapost.net/kb-prishtina-me-fitore-te-lehte-ndaj-lipjanit/20%Monthly2019-01-26 21:34
https://kosovapost.net/kina-me-uren-me-te-gjate-3d-mos-i-humbisni-keto-pamje/20%Monthly2019-01-26 21:25
https://kosovapost.net/thaci-pranon-ftesen-nga-trump-mesoni-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-01-26 21:30
https://kosovapost.net/kelmendi-kunder-takses-ka-nje-kerkese-per-haradinajn/20%Monthly2019-01-26 21:16
https://kosovapost.net/problemi-i-serbise-me-kosoven-100-here-me-i-madh-se-ai-greqi-maqedoni/20%Monthly2019-01-26 20:29
https://kosovapost.net/lirimi-nga-burgu-i-selimit-ish-komandantet-e-uck-se-mblidhen-ne-buroje/20%Monthly2019-01-26 20:09
https://kosovapost.net/pensionistet-sdo-i-marrin-pensionet-me-rritje-nese-nuk-miratohet-buxheti/20%Monthly2019-01-26 20:03
https://kosovapost.net/24-vjecari-nga-podujeva-punesohet-ne-nasa/20%Monthly2019-01-26 19:44
https://kosovapost.net/sevilla-e-atletico-me-lehtesi-shenojne-fitore-ne-kuader-te-ndeshjeve-ne-la-liga/20%Monthly2019-01-26 19:36
https://kosovapost.net/miliarderi-i-dhuron-5-milione-euro-nje-te-moshuari-nga-lezha/20%Monthly2019-01-26 19:24
https://kosovapost.net/edhe-kurti-ngushellon-familjen-daci/20%Monthly2019-01-26 19:00
https://kosovapost.net/moti-neser-temperaturat-bien-ne-8-grade/20%Monthly2019-01-26 19:00
https://kosovapost.net/pas-mjekeve-e-mesimdhenesve-ne-greve-futen-edhe-sherbyesit-civile/20%Monthly2019-01-26 18:43
https://kosovapost.net/thaci-ende-ska-marre-pergjigjeje-nga-kushtetuesja-per-ratifikimin-e-marreveshjeve-nderkombetare/20%Monthly2019-01-26 18:36
https://kosovapost.net/hetimet-per-dacin-mbyllet-qendra-e-skijimit-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-26 18:28
https://kosovapost.net/ekipi-i-muriqit-ska-te-ndalur-mposht-burnleyt-ne-fa-cup/20%Monthly2019-01-26 18:55
https://kosovapost.net/france-perseri-protesta/20%Monthly2019-01-26 18:27
https://kosovapost.net/disa-keshilla-per-gjume-te-rehatshem-gjate-dimrit/20%Monthly2019-01-26 18:10
https://kosovapost.net/goli-fantastik-i-mesfushorit-kosovar/20%Monthly2019-01-26 17:53
https://kosovapost.net/haradinajt-i-duhet-kohe-per-tiu-pergjigjur-shba-se-ne-lidhje-me-taksen/20%Monthly2019-01-26 17:38
https://kosovapost.net/mungesa-e-pjesetareve-serbe-sfide-per-tranzicionin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2019-01-26 17:29
https://kosovapost.net/facebook-perseri-me-ndryshime-kete-here-prek-edhe-whatsapp-dhe-instagram/20%Monthly2019-01-26 17:06
https://kosovapost.net/https-kosovapost-net-facebook-perseri-me-ndryshime-kete-here-prek-edhe-whatsapp-dhe-instagram/20%Monthly2019-01-26 17:11
https://kosovapost.net/dortmund-me-pese-gola-shenon-fitoren-e-radhes/20%Monthly2019-01-26 16:39
https://kosovapost.net/as-kete-vit-nuk-ka-zgjidhje-per-trafikun-e-ngarkuar-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-26 16:27
https://kosovapost.net/limaj-ngushellon-familjen-daci/20%Monthly2019-01-26 16:18
https://kosovapost.net/trupi-juaj-mban-ere-te-keqe-ja-semundjet-nga-te-cilat-mund-te-vuani/20%Monthly2019-01-26 16:17
https://kosovapost.net/haradinaj-ngushellon-humbjen-e-jetes-se-zevendesministrit/20%Monthly2019-01-26 16:04
https://kosovapost.net/loriana-kuka-fiton-medaljen-e-argjendte-ne-tel-aviv/20%Monthly2019-01-26 16:02
https://kosovapost.net/mi-kolonat-ne-brezovice-nuk-jane-nga-bora/20%Monthly2019-01-26 15:39
https://kosovapost.net/policia-tregon-se-si-ndodhi-orteku-ku-humbi-jeten-djali-i-nexhat-dacit/20%Monthly2019-01-26 15:35
https://kosovapost.net/humb-jeten-zv-ministri-djali-i-nexhat-dacit-e-ze-orteku-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-26 15:28
https://kosovapost.net/shkrimtari-serb-qe-kerkon-guerile-speciale-per-kosoven/20%Monthly2019-01-26 15:10
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-kohe-per-tiu-pergjigjur-shba-se-ne-lidhje-me-taksen/20%Monthly2019-01-26 14:51
https://kosovapost.net/kosova-do-te-kryesoje-per-dy-vite-diten-boterore-te-pastrimit/20%Monthly2019-01-26 14:36
https://kosovapost.net/kurti-flet-per-misionin-e-perbashket-qe-ka-me-ldkne/20%Monthly2019-01-26 14:19
https://kosovapost.net/dikur-ne-kosove-koha-e-shtepive-shkolla/20%Monthly2019-01-26 14:03
https://kosovapost.net/ky-lojtar-nuk-levize-nga-chelsea/20%Monthly2019-01-26 13:47
https://kosovapost.net/zaev-rroge-mesatare-prej-500-euro-do-te-kete-shteti-do-kete-sukses-nese-populli-ka-para/20%Monthly2019-01-26 13:22
https://kosovapost.net/vjen-nipi-dhe-me-thote-gjysh-i-urrej-shqiptaret-desh-u-alivanosa/20%Monthly2019-01-26 13:04
https://kosovapost.net/shala-smendon-qe-taksa-po-rrezikon-raportet-me-shba-ne-dhe-be-ne-ai-thote-na-kuptojne-qe-jemi-detyruar-ta-veme/20%Monthly2019-01-26 12:56
https://kosovapost.net/a-pritet-te-kete-zhvillim-ekonomik-gjate-vitit-2019-ne-kosove/20%Monthly2019-01-26 12:24
https://kosovapost.net/e-tere-serbia-eshte-me-serbet-e-kosoves/20%Monthly2019-01-26 12:19
https://kosovapost.net/182-raste-per-24-ore-ne-emergjence/20%Monthly2019-01-26 12:03
https://kosovapost.net/agim-bahtiri-me-kamion-pastron-rruget-e-mitrovices/20%Monthly2019-01-26 11:57
https://kosovapost.net/bllokohet-nga-bora-brezovica/20%Monthly2019-01-26 11:42
https://kosovapost.net/rruget-e-gjilanit-te-papastruara-nga-bora/20%Monthly2019-01-26 11:27
https://kosovapost.net/vajza-me-mbulese-nga-skenderaj-futi-kosoven-ne-librin-e-guinnesit/20%Monthly2019-01-26 11:12
https://kosovapost.net/sindikata-e-minatoreve-pershendet-aprovimin-e-statutit-te-trepces/20%Monthly2019-01-26 10:59
https://kosovapost.net/loriana-kuka-fiton-ndeshjen-e-pare-ne-tel-aviv/20%Monthly2019-01-26 10:46
https://kosovapost.net/haradinaj-kosova-po-ece-sigurt-drejt-pavaresise-se-plote-energjetike/20%Monthly2019-01-26 10:28
https://kosovapost.net/rrefimi-per-dy-jetime-qe-u-bene-shpresa-te-futbollit-kamboxhian/20%Monthly2019-01-26 10:19
https://kosovapost.net/thaci-per-blick-tani-eshte-momenti-per-paqe/20%Monthly2019-01-26 10:08
https://kosovapost.net/bosnja-kerkon-heqjen-e-takses-por-keto-jane-dy-kushtet-e-kosoves/20%Monthly2019-01-26 09:48
https://kosovapost.net/mungesa-e-vitamines-d-e-perhapur-dhe-shume-e-rrezikshme/20%Monthly2019-01-26 09:43
https://kosovapost.net/diplomacia-e-xhudos/20%Monthly2019-01-26 09:23
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-ky-person-fle-jashte-ne-8-grade-ne-rruget-e-qytetit-shqiptar-foto/20%Monthly2019-01-26 09:12
https://kosovapost.net/haradinaj-do-ta-zvogeloj-qeverine-e-ardhshme/20%Monthly2019-01-26 09:04
https://kosovapost.net/ska-garanci-per-heqjen-e-vizave-ne-qershor/20%Monthly2019-01-26 08:53
https://kosovapost.net/mazreku-kerkesa-e-shba-se-per-heqjen-e-takses-nuk-eshte-as-presion-as-ultimatum-per-kosoven/20%Monthly2019-01-26 08:48
https://kosovapost.net/pas-13-ditesh-gjendet-trupi-i-2-vjecarit-qe-ra-ne-pus/20%Monthly2019-01-26 08:39
https://kosovapost.net/bajrami-grevistet-nuk-kane-faj-qeveria-u-dha-shembull-kur-ia-ngriti-vetes-pagen/20%Monthly2019-01-26 08:31
https://kosovapost.net/gashi-kosova-larg-marreveshjes-finale-me-serbine-ekipi-negociator-i-pamjaftueshem/20%Monthly2019-01-26 08:21
https://kosovapost.net/infermieret-e-qkuk-se-ne-proteste-kerkojne-rritje-te-pagave/20%Monthly2019-01-26 08:18
https://kosovapost.net/shba-haradinajt-hiqe-taksen-ose-perballu-me-pasojat/20%Monthly2019-01-26 08:10
https://kosovapost.net/alarmuese-mbi-18-mije-kosovare-u-preken-nga-gripi-per-tre-muaj/20%Monthly2019-01-26 08:09
https://kosovapost.net/rruget-nacionale-dhe-lokale-te-pa-pastruara/20%Monthly2019-01-26 08:03
https://kosovapost.net/ne-kosove-moti-sot-me-reshje-te-dobeta-bore/20%Monthly2019-01-26 07:59
https://kosovapost.net/kusari-lila-haradinaj-te-flas-per-hapjen-e-shkollave-jo-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-25 22:59
https://kosovapost.net/mjeku-iken-ne-gjermani-drejtoresha-pacienteve-beni-si-te-beni-deri-me-4-shkurt/20%Monthly2019-01-25 22:45
https://kosovapost.net/putin-mberthen-vuciqin-serbia-nuk-mund-ta-njohe-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-25 22:42
https://kosovapost.net/halil-kastrati-bashke-me-yllin-e-la-ligas-i-dhurojne-nje-shtepi-familjes-nga-podujeva/20%Monthly2019-01-25 22:26
https://kosovapost.net/unitedi-eliminon-arsenalin-nga-kupa-siguron-fitoren-e-tete-me-radhe/20%Monthly2019-01-25 22:19
https://kosovapost.net/e-gjithe-familja-rama-kembezebathur-ne-berlin-foto/20%Monthly2019-01-25 22:13
https://kosovapost.net/vuciq-thote-se-bisedimet-me-kosoven-duhet-te-vazhdojne/20%Monthly2019-01-25 21:55
https://kosovapost.net/jardim-kthehet-si-trajner-i-monacos-tre-muaj-pas-shkarkimit/20%Monthly2019-01-25 21:46
https://kosovapost.net/5-avione-luftarake-te-nato-s-fluturuan-mbi-tirane-pamje-mahnitese-nga-kabina-e-pilotimit-video-2/20%Monthly2019-01-25 21:26
https://kosovapost.net/5-avione-luftarake-te-nato-s-fluturuan-mbi-tirane-pamje-mahnitese-nga-kabina-e-pilotimit-video/20%Monthly2019-01-25 21:22
https://kosovapost.net/telefonat-e-zgjuar-me-rrjetin-5g-qe-pritet-te-prezantohen-gjate-muajit-qe-vjen/20%Monthly2019-01-25 21:14
https://kosovapost.net/serish-bllokohet-rruga-tetove-kodra-e-diellit/20%Monthly2019-01-25 21:10
https://kosovapost.net/ministri-gashi-muajin-tjeter-nis-rinovimi-i-stadiumit-adem-jashari/20%Monthly2019-01-25 21:00
https://kosovapost.net/as-bora-e-as-temperatura-3-grade-nuk-i-ndale-myslimanet-ne-lipjan-ta-falin-xhumane/20%Monthly2019-01-25 20:50
https://kosovapost.net/lluka-paga-mesatare-ne-trepce-eshte-770-euro-skemi-mundesi-per-me-shume-rritje/20%Monthly2019-01-25 20:47
https://kosovapost.net/ministri-ismaili-mjeket-te-mos-presin-rroge-4-mije-euro-mos-ti-banalizojne-kerkesat/20%Monthly2019-01-25 20:44
https://kosovapost.net/reagim-me-shkas-a-duhet-infermieret-te-futen-ne-greve/20%Monthly2019-01-25 20:40
https://kosovapost.net/shba-arrihet-marreveshja-per-rihapjen-e-qeverise/20%Monthly2019-01-25 20:36
https://kosovapost.net/limaj-thote-se-thaci-nuk-mund-te-zhvilloj-bisedime-me-vuciqin-pa-prezencen-e-delegacionit/20%Monthly2019-01-25 20:17
https://kosovapost.net/a-do-te-kemi-bore-edhe-neser-keto-jane-temperaturat/20%Monthly2019-01-25 20:08
https://kosovapost.net/guardiola-i-merzitur-me-suspendimin-e-thierry-henry-keto-jane-fjalet-e-tij/20%Monthly2019-01-25 19:59
https://kosovapost.net/ramizi-i-hidheruar-me-qeverine-thote-se-duhet-degjuar-shba-ja-per-taksen/20%Monthly2019-01-25 19:43
https://kosovapost.net/bahtiri-per-mungesen-e-rrymes-intervenoni-sa-nuk-eshte-bere-vone-qytetaret-po-rrezikohen-nga-te-ftohtit/20%Monthly2019-01-25 19:26
https://kosovapost.net/whatsapp-instagram-dhe-messenger-risia-e-re-teknologji-do-te-jete-3-ne-1/20%Monthly2019-01-25 19:15
https://kosovapost.net/temperaturat-7-ne-berlin-por-te-pastrehet-refuzojne-fjetoret/20%Monthly2019-01-25 18:56
https://kosovapost.net/cfare-ndikoi-ne-rritjen-e-shitjes-se-prodhimeve-vendore/20%Monthly2019-01-25 18:40
https://kosovapost.net/analisti-rus-rusia-te-mos-perkrahe-zgjidhjen-perfundimtare-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-25 18:26
https://kosovapost.net/sanxhaku-eshte-i-vetmi-territor-i-pazgjidhur-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-25 18:12
https://kosovapost.net/reshjet-e-bores-komuna-e-prishtines-ben-apel-per-kujdes-ne-komunikacion/20%Monthly2019-01-25 17:59
https://kosovapost.net/te-mirat-qe-trupi-merr-nga-molla/20%Monthly2019-01-25 17:46
https://kosovapost.net/lirimi-i-sylejman-selimit-eshte-lajm-shume-i-mire-per-kosoven/20%Monthly2019-01-25 17:36
https://kosovapost.net/ministri-gashi-tregon-kur-do-te-hidhet-gurethemeli-i-stadiumit-nacional/20%Monthly2019-01-25 17:25
https://kosovapost.net/oeak-pengesat-ne-tregtine-e-lire-cenojne-prospektet-e-zhvillimit-ekonomik-te-kosoves/20%Monthly2019-01-25 17:11
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-dobite-e-qepes/20%Monthly2019-01-25 17:07
https://kosovapost.net/marreveshja-e-prespes-flasin-hoxhaj-e-pacolli/20%Monthly2019-01-25 15:54
https://kosovapost.net/mustafa-uron-selimin-thote-se-ka-dhene-kontribut-te-vecante-ne-lufte-e-paqe/20%Monthly2019-01-25 15:52
https://kosovapost.net/marreveshja-e-prespes-ja-reagimet-e-tiranes/20%Monthly2019-01-25 15:51
https://kosovapost.net/shba-po-e-shton-me-shume-kaosin-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-01-25 15:49
https://kosovapost.net/pse-celulari-juaj-nxehet-ja-arsyeja/20%Monthly2019-01-25 15:32
https://kosovapost.net/investimet-e-duhura-per-te-trajtuar-krizen-e-kapitalit-njerezor/20%Monthly2019-01-25 15:31
https://kosovapost.net/liverpoolin-veshtire-ta-mposhtim-e-pranojne-dyshja-e-bayern-munich/20%Monthly2019-01-25 15:29
https://kosovapost.net/mti-zgjedh-telekomin-e-kosoves-per-sherbimet-telefonike/20%Monthly2019-01-25 15:22
https://kosovapost.net/e-quajti-shoqerine-parazite-vetevendosje-kadri-veselit-ju-jeni-pergjegjesit-kryesore-per-kete-gjendje/20%Monthly2019-01-25 15:19
https://kosovapost.net/a-po-u-vjen-fundi-vlerave-njerezore/20%Monthly2019-01-25 15:18
https://kosovapost.net/real-madridi-ne-gare-me-barcelonen-per-kete-lojtar/20%Monthly2019-01-25 15:40
https://kosovapost.net/lajm-i-mire-per-shoferet-e-kosoves-qe-shkojne-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-25 14:50
https://kosovapost.net/televizioni-italian-kronike-te-vecante-per-shkollen-shqipe-ne-itali/20%Monthly2019-01-25 14:49
https://kosovapost.net/keni-pyetur-ndonjehere-veten-pse-disa-njerez-jane-te-dobet-ja-pergjigjja-e-shkencetareve/20%Monthly2019-01-25 15:17
https://kosovapost.net/edhe-berat-buzhala-ftohet-si-deshmitar/20%Monthly2019-01-25 14:23
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-shpallet-i-pafajshem-kerkon-1-4-milion-euro-demshperblim-nga-shteti/20%Monthly2019-01-25 14:09
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-qeverise-dhe-psd-se-nuk-ju-bejne-ndere-pazaret-politike-per-te-mbetur-ne-pushtet/20%Monthly2019-01-25 15:07
https://kosovapost.net/aksident-ne-autostraden-prishtine-shkup/20%Monthly2019-01-25 14:06
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-parakohshme-parlamentare-ne-maqedoni-partite-mprehin-shpatat/20%Monthly2019-01-25 14:03
https://kosovapost.net/zuckerberg-ka-nje-sqarim-te-rendesishem-per-te-gjithe-perdoruesit-e-facebook/20%Monthly2019-01-25 13:56
https://kosovapost.net/parlamenti-grek-me-153-vota-per-ratifikoi-marreveshjen-e-prespes/20%Monthly2019-01-25 13:54
https://kosovapost.net/shba-me-mesazh-te-qarte-kosoves-ja-se-cfare-shkruan/20%Monthly2019-01-25 13:42
https://kosovapost.net/me-gjeneralin-sylejman-selimi-ne-liri-kosova-eshte-me-e-mire-dhe-me-e-sigurt/20%Monthly2019-01-25 13:49
https://kosovapost.net/jasharaj-greva-e-mesimdhenesve-mund-te-vazhdoje-me-muaj/20%Monthly2019-01-25 13:35
https://kosovapost.net/filip-david-njohja-e-kosoves-eshte-ne-interes-te-serbise/20%Monthly2019-01-25 13:27
https://kosovapost.net/policia-gjermane-konfiskon-disa-piktura-te-hitlerit/20%Monthly2019-01-25 13:18
https://kosovapost.net/moda-e-viteve-80-te-dizajnuar-ne-menyre-moderne-trend-i-2019-es/20%Monthly2019-01-25 13:52
https://kosovapost.net/dorezohet-vuiciq-prishtina-nuk-e-heqe-taksen/20%Monthly2019-01-25 13:12
https://kosovapost.net/rritje-rekorde-e-popullsise-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-25 13:02
https://kosovapost.net/renie-drasktike-e-temperaturave-ne-shba-40-grade/20%Monthly2019-01-25 12:57
https://kosovapost.net/fillon-inciativa-per-shtimin-e-mbeshtetjes-se-sektorit-privat/20%Monthly2019-01-25 12:45
https://kosovapost.net/kadri-veseli-sylejman-selimit-mire-se-vjen-komandant/20%Monthly2019-01-25 12:36
https://kosovapost.net/per-relokimin-e-bazes-amerikane-japonia-mund-te-mbaje-referendum/20%Monthly2019-01-25 12:01
https://kosovapost.net/uleset-inteligjente-me-wi-fi-e-mbushes-telefoni/20%Monthly2019-01-25 12:03
https://kosovapost.net/kadr-veseli-ofendon-rende-qytetaret-e-kosoves-jemi-shoqeri-me-shume-parazite-qe-mendjen-e-kane-vec-te-pensionet/20%Monthly2019-01-25 11:46
https://kosovapost.net/a-do-te-shkarkohet-ministri-rikalo-sic-kerkon-psd-flet-kreu-i-qeverise/20%Monthly2019-01-25 11:40
https://kosovapost.net/haradinaj-jep-date-te-re-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-25 11:26
https://kosovapost.net/asnje-presion-nuk-ia-thyen-mendjen-haradinajt-per-taksen-2/20%Monthly2019-01-25 11:19
https://kosovapost.net/asnje-presion-nuk-ia-thyen-mendjen-haradinajt-per-taksen/20%Monthly2019-01-25 11:18
https://kosovapost.net/hoti-i-jep-leksion-qeverise-se-si-mund-ti-ndale-grevat/20%Monthly2019-01-25 11:32
https://kosovapost.net/lajm-i-madh-lirohet-gjenaral-sylejman-selimi/20%Monthly2019-01-25 11:09
https://kosovapost.net/hoti-taksa-ndaj-serbise-mbulese-e-deshtimeve-te-qeverise/20%Monthly2019-01-25 11:37
https://kosovapost.net/qeveria-dergon-ne-kuvend-projekt-statutin-per-trepcen/20%Monthly2019-01-25 10:48
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-veseli-takon-ekonomistet-nderkombetare-flasin-per-taksen/20%Monthly2019-01-25 11:57
https://kosovapost.net/serbet-e-kurshumlise-paralajmerojne-bllokimin-e-merdarit/20%Monthly2019-01-25 10:30
https://kosovapost.net/rasti-syri-i-popullit-limaj-tregon-ne-seance-se-kur-e-kuptoi-se-i-rrezikohej-jeta/20%Monthly2019-01-25 10:05
https://kosovapost.net/zbulohet-se-nga-kush-merr-instruksione-jashari-per-ta-vazhduar-greven-foto/20%Monthly2019-01-25 10:02
https://kosovapost.net/shqiperise-i-duhen-shtetare-dhe-njerez-me-te-mire/20%Monthly2019-01-25 09:54
https://kosovapost.net/maqedoni-eksportet-drejt-kosoves-shenojne-rritje-prej-40-per-qind/20%Monthly2019-01-25 09:54
https://kosovapost.net/keto-pjese-te-trupit-thone-shume-per-personalitetin-tuaj-te-brendshem/20%Monthly2019-01-25 09:32
https://kosovapost.net/shtohet-fesati-midis-komunes-se-prishtines-dhe-vetevendosjes/20%Monthly2019-01-25 09:31
https://kosovapost.net/portieri-kosovar-i-preferuari-i-pep-guardioles/20%Monthly2019-01-25 09:29
https://kosovapost.net/barcelona-do-te-beje-nje-transferim-interesant/20%Monthly2019-01-25 09:21
https://kosovapost.net/edhe-shqiptaret-kandidate-per-president-te-maqedonise/20%Monthly2019-01-25 09:09
https://kosovapost.net/keni-iphone-me-vite-por-keto-gjera-nuk-i-keni-ditur/20%Monthly2019-01-25 09:04
https://kosovapost.net/rikthehet-bora-ministria-infastruktures-njofton-per-gjendjen-e-rrugeve/20%Monthly2019-01-25 09:14
https://kosovapost.net/loriana-kuka-synon-medaljen-e-arte-ne-grand-prix/20%Monthly2019-01-25 09:00
https://kosovapost.net/faktet-qe-duhet-ti-dini-per-kancerin/20%Monthly2019-01-25 08:50
https://kosovapost.net/venezuela-mbyll-ambasaden-dhe-konsullatat-ne-shba/20%Monthly2019-01-25 08:54
https://kosovapost.net/moti-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-25 08:41
https://kosovapost.net/njoftohuni-me-personin-qe-po-ia-ben-me-te-bukur-boten-vlora-citakut/20%Monthly2019-01-25 08:34
https://kosovapost.net/berisha-protesta-deri-ne-rrezimin-e-qeverise/20%Monthly2019-01-25 08:31
https://kosovapost.net/levorja-e-bananes-bene-mrekulli-ne-zbardhimin-e-dhembeve/20%Monthly2019-01-25 08:28
https://kosovapost.net/tenderi-per-qumeshtin-ahmeti-do-padise-vetevendosjen/20%Monthly2019-01-25 08:25
https://kosovapost.net/kelmendi-do-udheheq-kategorine-e-saj-pas-medaljes-se-arte-qe-fitoi-dje/20%Monthly2019-01-25 08:10
https://kosovapost.net/be-ja-deri-ne-levizjen-e-lire-te-qytetareve-te-kosoves-nevojitet-ende-kohe/20%Monthly2019-01-25 08:02
https://kosovapost.net/ne-kosove-200-mjeke-specialiste-te-papune/20%Monthly2019-01-25 07:58
https://kosovapost.net/a-po-hyn-kosova-ne-krize-buxhetore/20%Monthly2019-01-25 07:35
https://kosovapost.net/komisioni-evropian-kunder-shitjes-se-pasaportave/20%Monthly2019-01-25 07:31
https://kosovapost.net/vendimi-i-be-se-per-viza-ne-qershor/20%Monthly2019-01-25 07:26
https://kosovapost.net/penallti-per-realin-ramos-me-gjuajtjen-e-tij-turperon-portierin-video/20%Monthly2019-01-25 07:16
https://kosovapost.net/bien-importet-nga-serbia-rriten-nga-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-01-25 07:11
https://kosovapost.net/ne-kembim-te-heqjes-se-takses-marreveshje-ekonomike/20%Monthly2019-01-25 07:04
https://kosovapost.net/keto-jane-shenjat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2019-01-25 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-21/20%Monthly2019-01-25 06:52
https://kosovapost.net/reali-mposht-gironan-ne-cerekfinalen-e-pare-te-kupes-se-mbretit/20%Monthly2019-01-24 22:50
https://kosovapost.net/veseli-taksa-ndaj-serbise-sdo-te-hiqet-do-te-shkojme-ne-reciprocitet-te-plote/20%Monthly2019-01-24 22:38
https://kosovapost.net/senati-pa-marreveshje-qeveria-ende-e-mbyllur/20%Monthly2019-01-24 22:23
https://kosovapost.net/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-e-pashendetshme/20%Monthly2019-01-24 22:16
https://kosovapost.net/flet-eksperti-i-ekonomise-rritja-e-pagave-pertej-mundesive-buxhetore-rrezikon-stabilitetin-fiskal/20%Monthly2019-01-24 22:02
https://kosovapost.net/mot-i-vranet-e-me-reshje-bore-neser-ne-kosove/20%Monthly2019-01-24 21:56
https://kosovapost.net/krasniqi-pagat-e-mesimdhenesve-do-te-rriten-per-30-per-qind/20%Monthly2019-01-24 21:37
https://kosovapost.net/nderron-jete-plaku-dy-muaj-pasi-halil-kastrati-ia-ndertoi-shtepine-e-re-foto/20%Monthly2019-01-24 21:14
https://kosovapost.net/thaci-nje-marreveshje-te-paqes-ua-kemi-borxh-gjeneratave-te-reja/20%Monthly2019-01-24 20:50
https://kosovapost.net/berisha-ben-deklaraten-e-forte-rama-duhet-rrezuar-me-cdo-cmim/20%Monthly2019-01-24 20:37
https://kosovapost.net/keto-ushqime-ju-ndihmojne-te-humbni-30-kg/20%Monthly2019-01-25 09:10
https://kosovapost.net/ky-eshte-avioni-ushtarak-me-i-shpejte-ne-bote-video/20%Monthly2019-01-24 20:19
https://kosovapost.net/vuciq-i-perkulet-amerikaneve-lutet-te-hiqet-taksa-nga-kosova/20%Monthly2019-01-24 20:07
https://kosovapost.net/psg-ja-siguron-sherbimet-e-dy-mesfushoreve-nga-serie-a/20%Monthly2019-01-24 20:01
https://kosovapost.net/kosova-pa-ambasadore-ne-8-shtete-opozita-e-cileson-deshtim-te-thacit-e-pacollit/20%Monthly2019-01-24 19:47
https://kosovapost.net/keto-jane-pagat-ne-fsk-polici-dhe-sherbimin-zjarrfikes-te-kosoves-sipas-projektligjit-te-ri/20%Monthly2019-01-24 19:36
https://kosovapost.net/thaci-ne-davos-kosova-eshte-shtet-i-ri-por-me-potenciale-te-medha/20%Monthly2019-01-24 22:09
https://kosovapost.net/kroacia-rikonfirmon-mbeshtetjen-per-kosoven-ne-proceset-integruese/20%Monthly2019-01-24 19:11
https://kosovapost.net/keshilla-per-nenat-ja-cfare-duhet-te-beni-nese-femija-juaj-i-ka-hundet-e-bllokuara/20%Monthly2019-01-24 18:58
https://kosovapost.net/paraqitje-mbreselenese-e-durim-limajt-ne-sarajeve-e-heqim-taksen-nese-na-njeh-bosnja-video/20%Monthly2019-01-24 18:47
https://kosovapost.net/hazard-acaron-sarrin-nuk-je-lider-mendon-vetem-per-vete/20%Monthly2019-01-24 18:38
https://kosovapost.net/iran-salehi-mashtruam-bashkebiseduesit-per-betonimin-e-reaktorit-berthamor-ne-arak/20%Monthly2019-01-24 18:27
https://kosovapost.net/greqi-shtyhet-votimi-ne-parlament-per-ndryshimin-e-emrit-te-maqedonise/20%Monthly2019-01-24 18:08
https://kosovapost.net/shskuk-furnizimi-me-oksigjen-ne-qkuk-eshte-i-rregullt/20%Monthly2019-01-24 17:55
https://kosovapost.net/bosnja-i-kerkon-kosoves-qe-per-kaq-muaj-ta-pezulloje-taksen-prej-100/20%Monthly2019-01-24 17:51
https://kosovapost.net/hoxhaj-ferizaj-se-shpejti-me-zone-ekonomike/20%Monthly2019-01-24 17:36
https://kosovapost.net/davos-merkel-vendet-e-industrializuara-pergjegjese-per-klimen/20%Monthly2019-01-24 17:20
https://kosovapost.net/ngjarjet-ne-venezuele-po-marrin-permasa-shqetesuese-anglia-kerkon-zgjidhje-paqesore-dhe-diplomatike/20%Monthly2019-01-24 17:17
https://kosovapost.net/berxulli-up-ja-nuk-e-di-pse-kshc-ja-ia-hoqi-akreditimin-disa-programeve-te-saj/20%Monthly2019-01-24 17:06
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-e-arte-me-ippon-ne-tel-aviv/20%Monthly2019-01-24 16:19
https://kosovapost.net/lajiq-taksa-drejt-heqjes-importuesit-ne-veri-po-presin-mallrat-e-serbise/20%Monthly2019-01-24 16:03
https://kosovapost.net/sevilla-nuk-heq-dore-nga-sulmuesi-i-man-utd/20%Monthly2019-01-24 16:00
https://kosovapost.net/komuna-e-malisheves-merr-nje-vendim-te-rendesishem/20%Monthly2019-01-24 15:55
https://kosovapost.net/deshironi-gjume-te-mire-flini-ne-nje-dhome-te-erret/20%Monthly2019-01-24 15:51
https://kosovapost.net/gruevski-ahmeti-e-mijallkov-ne-duart-e-supremes/20%Monthly2019-01-24 15:49
https://kosovapost.net/haradinaj-pret-ne-qeveri-shoket-e-djalit-te-tij-per-nje-arsye-interesante/20%Monthly2019-01-24 15:45
https://kosovapost.net/mustafa-deshtimet-e-qeverise-po-synohet-te-mbulohen-me-taksen/20%Monthly2019-01-24 15:32
https://kosovapost.net/presidenti-i-universiteti-prestigjioz-ne-gjermani-vlereson-lart-besa-shahinin/20%Monthly2019-01-24 17:05
https://kosovapost.net/a-do-te-jete-taksa-shkak-i-prishjes-se-koalicionit-qeverises-flet-haradinaj/20%Monthly2019-01-24 15:58
https://kosovapost.net/hoxhaj-e-osmani-diskutojne-per-rolin-e-shqiptareve-ne-maqedonine-veriore/20%Monthly2019-01-24 15:26
https://kosovapost.net/veprimet-qe-do-te-ua-largojne-negativitetin/20%Monthly2019-01-24 15:40
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-koalicioni-me-pdk-ne-vec-po-forcohet/20%Monthly2019-01-24 15:21
https://kosovapost.net/durim-limaj-shef-i-kabinetit-ne-mti-ka-nisur-gjobitja-e-bizneseve-qe-mashtrojne-konsumatoret-me-prodhime-serbe/20%Monthly2019-01-24 15:09
https://kosovapost.net/neymar-perfundimisht-po-largohet-nga-psg/20%Monthly2019-01-24 14:39
https://kosovapost.net/qeveria-po-e-perdor-buxhetin-per-pazare-me-psd-ne-vetem-per-te-qendruar-ne-pushtet/20%Monthly2019-01-24 14:43
https://kosovapost.net/apostolova-takon-deputetet-e-psd-se-dialogu-teme-diskutimi/20%Monthly2019-01-24 14:30
https://kosovapost.net/kosoven-dhe-turqine-i-bashkon-jo-vetem-interesi-ekonomik-por-edhe-historia/20%Monthly2019-01-24 14:45
https://kosovapost.net/kina-fshin-7-milione-informacione-online-dhe-mijera-aplikacione/20%Monthly2019-01-24 14:17
https://kosovapost.net/te-marten-ekipi-negociator-shkon-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-24 14:13
https://kosovapost.net/eksporti-ne-kosove-shenon-rritje-per-40-per-qind/20%Monthly2019-01-24 14:02
https://kosovapost.net/84-gjoba-per-ata-qe-ndoten-ambientin-sfide-mbetet-mungesa-e-tiketave/20%Monthly2019-01-24 13:57
https://kosovapost.net/puna-e-cila-ofron-200-mije-dollare-ne-vit-por-askush-nuk-do-ta-punoje/20%Monthly2019-01-24 13:47
https://kosovapost.net/inspektoriati-denon-super-viva-n-shkaku-se-afer-produktit-serb-vendosi-flamurin-e-kosoves/20%Monthly2019-01-24 13:39
https://kosovapost.net/rektoret-duan-shkarkimin-e-keshillit-shteteror-te-cilesise/20%Monthly2019-01-24 13:33
https://kosovapost.net/meta-pret-gjeneralin-wolters-mirenjohes-ndaj-shba-se-dhe-nato-s/20%Monthly2019-01-24 13:33
https://kosovapost.net/nderron-jete-hoxha-qe-sherbeu-25-vjet-ne-xhamine-e-ibrit/20%Monthly2019-01-24 13:31
https://kosovapost.net/skijimi-sporti-me-i-shendetshem/20%Monthly2019-01-24 13:35
https://kosovapost.net/hoxhaj-taksa-nuk-hiqet-paralajmeron-masa-tjera-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-24 13:22
https://kosovapost.net/jo-vec-taksa-hoxhaj-paralajmeron-reciprocitet-edhe-ne-fusha-tjera-kunder-serbise/20%Monthly2019-01-24 13:22
https://kosovapost.net/kinezet-habitin-bote-zbulojne-aplikacionin-i-cili-do-tiu-tregoje-nese-keni-ndonje-borxhli-afer/20%Monthly2019-01-24 13:21
https://kosovapost.net/deputeti-i-parlamentit-evropian-mogherinit-filozofoni-me-pak-e-punoni-me-shume/20%Monthly2019-01-24 13:17
https://kosovapost.net/skandaloze-prodhimet-serbe-kamufllohen-dhe-shiten-si-prodhime-te-kosoves-ne-markete-foto/20%Monthly2019-01-24 13:12
https://kosovapost.net/minarja-mbi-liqenin-e-ngrire-reflekton-pamje-magjepse-atraksion-per-turistet/20%Monthly2019-01-24 13:00
https://kosovapost.net/triumfon-serish-majlinda-kelmendi-nje-hap-larg-medaljes-se-arte/20%Monthly2019-01-24 12:57
https://kosovapost.net/keshilla-nga-onkologu-keshtu-mund-ta-pengoni-shfaqjen-e-semundjes/20%Monthly2019-01-24 14:22
https://kosovapost.net/lluka-u-pergjigjet-kundershtuesve-te-privatizimit-te-telekomit-thote-se-qeveria-do-te-mbetet-aksionare/20%Monthly2019-01-24 12:38
https://kosovapost.net/xhacka-investimi-i-nato-s-me-rendesi-per-sigurine-kombetare-e-rajonale/20%Monthly2019-01-24 12:40
https://kosovapost.net/qeveria-paralajmeron-rritje-ekonomike-deri-ne-7-perqind-2/20%Monthly2019-01-24 12:26
https://kosovapost.net/qeveria-paralajmeron-rritje-ekonomike-deri-ne-7-perqind/20%Monthly2019-01-24 12:23
https://kosovapost.net/manchester-united-ua-vazhdon-kontratat-de-geas-dhe-martial/20%Monthly2019-01-24 12:22
https://kosovapost.net/nga-1-shkurti-ujesjellesi-me-masa-te-rrepta-per-konsumatoret-e-papergjegjshem/20%Monthly2019-01-24 12:18
https://kosovapost.net/shenjat-e-para-te-aeroplanit-te-emiliano-salas-ne-nje-ishull/20%Monthly2019-01-24 12:19
https://kosovapost.net/kjo-eshte-mosha-ideale-per-syneti/20%Monthly2019-01-24 11:57
https://kosovapost.net/skandaloze-inspektorati-ne-gjume-produkteve-te-serbise-marketet-u-vendosin-flamuj-te-kosoves-e-te-brazilit-foto/20%Monthly2019-01-24 11:47
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-mposht-kocherin-kalon-ne-gjysmefinale-te-grand-prixit-te-tel-avivit/20%Monthly2019-01-24 11:39
https://kosovapost.net/delegacioni-i-kosoves-nen-percjelljen-e-policise-arrin-ne-bosnje/20%Monthly2019-01-24 11:30
https://kosovapost.net/ekipi-holandez-zevendeson-nje-nder-lojtaret-me-te-mire-te-tij-me-futbollistin-nga-kosova/20%Monthly2019-01-24 11:25
https://kosovapost.net/pamje-magjepese-te-ujevares-se-ngrire-te-niagares-viedo/20%Monthly2019-01-24 11:22
https://kosovapost.net/zbulohet-menyra-se-si-mund-ta-sheroni-dhimbjen-e-mishit-te-dhembeve/20%Monthly2019-01-24 11:13
https://kosovapost.net/nadal-per-here-te-peste-ne-finalen-e-australian-open/20%Monthly2019-01-24 11:10
https://kosovapost.net/malajzia-me-mbret-te-ri-ceremoni-madheshtore-ne-pallatin-mbreteror/20%Monthly2019-01-24 11:09
https://kosovapost.net/majlinda-kelmendi-synon-medaljen-e-arte-edhe-ne-izrael/20%Monthly2019-01-24 11:04
https://kosovapost.net/venezuela-ne-protesta-mijera-qytetare-kerkojne-largimin-e-maduros/20%Monthly2019-01-24 11:04
https://kosovapost.net/gecaj-tregon-se-cfare-duhet-te-behet-nese-refuzohet-kerkesa-e-abrashit-nga-kushtetuesja/20%Monthly2019-01-24 10:50
https://kosovapost.net/drecun-haradinaj-pa-u-turperuar-do-ta-heqe-taksen-amerika-eshte-ne-pyetje/20%Monthly2019-01-24 10:43
https://kosovapost.net/ismail-qemal-vlora-figura-qendrore-e-pavaresise-shqiptare/20%Monthly2019-01-24 10:26
https://kosovapost.net/pal-lekaj-ndan-2-milione-euro-per-rrugen-a-ne-komunen-e-prishtines/20%Monthly2019-01-24 10:54
https://kosovapost.net/aksioni-i-pare-si-ministri-e-mbrojtjes-ushtaret-e-kosoves-dhurojne-gjak-per-te-shpetuar-jete-foto/20%Monthly2019-01-24 11:02
https://kosovapost.net/trafiku-urban-shume-shpejt-edhe-per-ne-aeroportin-e-prishtines/20%Monthly2019-01-24 10:22
https://kosovapost.net/reagon-shume-ashper-elvis-naci-i-del-ne-krah-halil-kastratit/20%Monthly2019-01-24 10:00
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kompania-qe-ka-perfituar-9-tendere-nga-komuna-e-drenasit/20%Monthly2019-01-24 09:26
https://kosovapost.net/ja-se-si-do-te-kompensohen-punetoret-pas-privatizimit-te-telekomit/20%Monthly2019-01-24 09:23
https://kosovapost.net/e-le-veturen-ne-parkingun-e-punes-nuk-e-gjen-me/20%Monthly2019-01-24 09:23
https://kosovapost.net/ngordhje-masive-e-kafsheve-nga-te-nxehtit-ne-australi/20%Monthly2019-01-24 09:19
https://kosovapost.net/aksioni-i-madh-policor-u-bastisen-10-lokacione-ndersa-u-prangosen-16-persona/20%Monthly2019-01-24 09:14
https://kosovapost.net/pas-trumpit-kryeministri-shqiptar-njeh-presidentin-e-ri-te-venezueles/20%Monthly2019-01-24 09:12
https://kosovapost.net/komuna-pret-ti-ndaloje-taksite-ilegale-me-policine-e-vet/20%Monthly2019-01-24 09:11
https://kosovapost.net/mos-valle-rama-shkeli-betimin-kushtetues-me-delegimin-e-cakajt/20%Monthly2019-01-24 09:13
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-tregon-se-cfare-bisedoi-me-komisionerin-hahn-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-24 09:01
https://kosovapost.net/shba-nuk-do-te-terheqe-personelin-diplomatik-nga-venezuela/20%Monthly2019-01-24 08:55
https://kosovapost.net/rriten-cmimet-e-sherbimeve-dentare-ne-klinikat-shqiptare/20%Monthly2019-01-24 08:55
https://kosovapost.net/ministri-shala-ne-bosnje-a-do-te-hiqet-taksa/20%Monthly2019-01-24 08:40
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-tregon-nese-lidhi-kontrate-konfidenciale-me-avokatet-nice-dhe-tromp-per-specialen/20%Monthly2019-01-24 08:50
https://kosovapost.net/guardiola-lavderon-portierin-kosovar-ishte-i-jashtezakonshem/20%Monthly2019-01-24 08:35
https://kosovapost.net/a-do-rinisin-kerkimet-per-futbollistin-e-zhdukur/20%Monthly2019-01-24 08:26
https://kosovapost.net/bore-shi-dhe-ulje-temperaturash-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-24 08:20
https://kosovapost.net/bashkimi-i-mitrovices-smund-te-ndodh-pa-voten-e-serbeve/20%Monthly2019-01-24 08:15
https://kosovapost.net/pini-caj-kamomil-per-te-pasur-imunitet-me-te-forte/20%Monthly2019-01-24 08:10
https://kosovapost.net/sot-100-vjetori-i-vdekjes-se-ismail-qemalit/20%Monthly2019-01-24 08:04
https://kosovapost.net/konfirmohet-perplasja-bushati-rama-foto/20%Monthly2019-01-24 07:49
https://kosovapost.net/keto-jane-erezat-e-bekuara-nga-zoti-luftojne-kancerin/20%Monthly2019-01-24 07:34
https://kosovapost.net/shba-njeh-si-president-te-venezueles-liderin-e-opozites/20%Monthly2019-01-24 07:28
https://kosovapost.net/bllokohet-dialogu-kosove-serbia-shkak-taksa-100-per-qind/20%Monthly2019-01-24 08:19
https://kosovapost.net/emocionuese-tifozet-e-psg-se-therrasin-emrin-e-sala/20%Monthly2019-01-24 07:13
https://kosovapost.net/gjermania-e-palekundur-mbetet-kunder-ndryshimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-24 07:08
https://kosovapost.net/ushtaret-e-kosoves-dhurojne-gjak/20%Monthly2019-01-24 07:01
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-29/20%Monthly2019-01-24 06:45
https://kosovapost.net/ndryshime-te-medha-te-tregtise-ne-rajon-shkak-taksa-100-maqedonia-dhe-shqiperia-perfitojne-me-se-shumti/20%Monthly2019-01-24 06:37
https://kosovapost.net/seriali-turk-kryeqyteti-abdulhamid-me-i-shikuari-ne-bote-i-thyen-te-gjitha-rekordet/20%Monthly2019-01-24 06:32
https://kosovapost.net/dyshimet-e-moskes-rreth-terheqjes-amerikane-nga-siria/20%Monthly2019-01-24 06:22
https://kosovapost.net/kujdes-te-vecante-ndaj-personave-me-tipin-o-te-gjakut-jane-te-rendesishem/20%Monthly2019-01-24 06:13
https://kosovapost.net/ju-flet-kardiologu-temperaturat-e-uleta-kujdesi-qe-duhet-te-tregojne-te-semuret-me-zemer-e-hipertension/20%Monthly2019-01-24 06:02
https://kosovapost.net/ndryshimet-klimatike-kane-bere-te-kete-zhdukje-te-varieteteve-te-kafese/20%Monthly2019-01-23 22:57
https://kosovapost.net/taksa-te-qendroje-deri-aty-ku-nuk-prish-marredheniet-me-miqte-thote-murati/20%Monthly2019-01-23 22:37
https://kosovapost.net/efekti-i-takses-rritet-dukshem-importi-nga-maqedonia-dhe-shqiperia/20%Monthly2019-01-23 22:19
https://kosovapost.net/shefi-i-sherbimit-sekret-rus-takohet-me-princin-trashegimtar-te-arabise-saudite/20%Monthly2019-01-23 22:09
https://kosovapost.net/maduro-njofton-nderprerjen-e-marredhenieve-me-shba-ne/20%Monthly2019-01-23 21:58
https://kosovapost.net/bahtiri-te-henen-fillon-mesimi-me-mesimdhenes-vullnetare-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-23 21:46
https://kosovapost.net/suarez-nuk-e-pyet-barcelonen-ja-cfare-i-kerkon-arsenalit/20%Monthly2019-01-23 21:30
https://kosovapost.net/policia-jep-detaje-per-aksionin-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-23 21:03
https://kosovapost.net/haradinaj-vendimi-per-taksen-seshte-shkaku-i-prodhuesve-vendore-por-per-shkaqe-politike/20%Monthly2019-01-23 20:48
https://kosovapost.net/deshtimet-ne-diplomaci-kerkohet-qe-kosova-te-ndryshoje-politiken-e-jashtme/20%Monthly2019-01-23 20:13
https://kosovapost.net/venezuele-kryetari-i-parlamentit-veteshpallet-president-i-vendit/20%Monthly2019-01-23 20:09
https://kosovapost.net/keto-jane-ushqimet-e-ndaluara-per-bebet/20%Monthly2019-01-23 20:04
https://kosovapost.net/prishtina-mposhtet-thelle-ne-shtepi/20%Monthly2019-01-23 19:59
https://kosovapost.net/vuciq-kosova-na-demtoi-shume-me-taksen/20%Monthly2019-01-23 19:50
https://kosovapost.net/thaci-tregon-se-cfare-diskutoi-me-komisionerin-hahn-gjate-takimit-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-23 19:38
https://kosovapost.net/ndryshon-serish-moti-keto-jane-temperaturat-per-neser/20%Monthly2019-01-23 18:43
https://kosovapost.net/murati-shba-ja-ka-interes-qe-ti-bashkoje-shqiptaret/20%Monthly2019-01-23 18:40
https://kosovapost.net/zyrtare-bylbyl-sokoli-trajneri-i-ri-i-ferizajt/20%Monthly2019-01-23 18:30
https://kosovapost.net/haradinaj-mirenjohes-keds-it-dhe-kostt-it-per-punen-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-23 18:21
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-permiresim-te-marredhenieve-me-shba-ne/20%Monthly2019-01-23 18:15
https://kosovapost.net/vuciq-flet-pas-takimit-me-merkelin-tregon-cfare-biseduan/20%Monthly2019-01-23 18:12
https://kosovapost.net/manipulimet-per-zyrtar-korrektues-flasin-nga-sherbimi-korrektues/20%Monthly2019-01-23 17:31
https://kosovapost.net/sbashku-i-pergjigjet-haradinajt-per-kompensimin-e-oreve-te-humbura/20%Monthly2019-01-23 17:28
https://kosovapost.net/keto-jane-shanset-e-kosoves-per-tu-kualifikuar-ne-euro-2020/20%Monthly2019-01-23 17:25
https://kosovapost.net/mustafa-harron-presidentin-historik/20%Monthly2019-01-23 17:18
https://kosovapost.net/rezultate-minimale-ne-konfiskimin-e-pasurise-se-paligjshme/20%Monthly2019-01-23 17:04
https://kosovapost.net/ekskluzive-pjese-e-pazarit-psd-qeveri-edhe-3-milione-euro-per-rrugen-a-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-23 16:06
https://kosovapost.net/te-mirat-e-thanes/20%Monthly2019-01-23 15:52
https://kosovapost.net/dhurata-hoxha-tregon-se-a-jane-permbushur-kushtet-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-23 15:46
https://kosovapost.net/ismaili-sigurimet-shendetesore-kete-vit/20%Monthly2019-01-23 15:42
https://kosovapost.net/haradinaj-bizneseve-taksa-ka-shance-te-hiqet/20%Monthly2019-01-23 15:31
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-si-mund-ta-largoni-dhimbjen-e-kokes/20%Monthly2019-01-23 15:26
https://kosovapost.net/kryetari-i-presheves-taksa-ka-pasur-efekt-te-rende/20%Monthly2019-01-23 15:26
https://kosovapost.net/krijohet-ne-afat-rekord-zgjidhja-per-furnizim-te-mitrovices-dhe-trepces/20%Monthly2019-01-23 15:23
https://kosovapost.net/arban-ende-nuk-je-kthjellur-nga-humbja-e-prishtines/20%Monthly2019-01-23 15:12
https://kosovapost.net/salah-drejt-real-madridit-e-konfirmon-edhe-ne-twitter/20%Monthly2019-01-23 15:09
https://kosovapost.net/be-heq-nga-agjenda-ballkanin-presidenca-rumune-nuk-e-ka-prioritet-2/20%Monthly2019-01-23 15:06
https://kosovapost.net/trump-nasa-s-do-keni-gjithcka-vetem-shkoni-ne-mars-gjate-mandatit-tim/20%Monthly2019-01-23 14:59
https://kosovapost.net/ja-si-ndikojne-vezet-ne-zemer-2/20%Monthly2019-01-23 15:10
https://kosovapost.net/ja-si-ta-trajtoni-dhimbjen-e-veshit-ne-menyre-natyrale/20%Monthly2019-01-23 14:42
https://kosovapost.net/be-heq-nga-agjenda-ballkanin-presidenca-rumune-nuk-e-ka-prioritet/20%Monthly2019-01-23 14:33
https://kosovapost.net/edhe-nje-amerikane-ne-kbf-prishtina/20%Monthly2019-01-23 14:29
https://kosovapost.net/cilat-jane-rreziqet-e-astmes/20%Monthly2019-01-23 14:24
https://kosovapost.net/deputetet-e-kuvendit-te-kosoves-pjese-e-asamblese-se-ke-se-ne-strasburg/20%Monthly2019-01-23 14:20
https://kosovapost.net/transferimi-i-higuain-ne-chelsea-drejt-fundit/20%Monthly2019-01-23 14:18
https://kosovapost.net/e-thone-nga-barcelona-neymar-do-kthehet-tek-ne/20%Monthly2019-01-23 14:05
https://kosovapost.net/aak-i-kerkon-falje-publike-ish-kryeministrit-mustafa/20%Monthly2019-01-23 13:53
https://kosovapost.net/sherifi-i-thote-apostoloves-taksa-eshte-mbrojtje-ndaj-veprimeve-te-serbise/20%Monthly2019-01-23 13:44
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-paralajmeron-masa-nese-sbashk-u-nuk-i-kompenson-oret-e-humbura-masa/20%Monthly2019-01-23 14:08
https://kosovapost.net/ahmeti-i-jep-te-drejte-haradinajt-per-taksen/20%Monthly2019-01-23 13:20
https://kosovapost.net/rikthim-i-fuqishem-i-yulia-tymoshenko-garon-perseri-per-presidente-te-ukraines/20%Monthly2019-01-23 13:26
https://kosovapost.net/xiaomi-telefoni-qe-palohet-i-teri-dhe-mund-te-punosh-lirshem-me-te/20%Monthly2019-01-23 13:16
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-dialogu-nuk-do-te-vazhdoje-nese-serbia-nuk-e-njeh-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-23 13:12
https://kosovapost.net/vuciq-per-takimin-me-merkelin-me-te-nuk-ka-budallaqe-ndiej-frike/20%Monthly2019-01-23 13:09
https://kosovapost.net/palestrat-e-acarta-merdhijne-sportistet-ankohen-klubet/20%Monthly2019-01-23 12:57
https://kosovapost.net/marreveshja-e-shekullit/20%Monthly2019-01-23 12:54
https://kosovapost.net/delegimi-i-cakajt-vjen-reagimi-i-presidentit-ilir-meta/20%Monthly2019-01-23 12:50
https://kosovapost.net/ish-presidneti-nishani-delegimi-i-cakajt-si-minister-veprim-skandaloz/20%Monthly2019-01-23 12:44
https://kosovapost.net/ministrja-e-suedise-wallstrom-nuk-pendohem-per-gjerat-qe-kam-bere-kercenimet-nuk-me-dekurajojne/20%Monthly2019-01-23 12:42
https://kosovapost.net/alarmohen-mediat-greke-xhamite-ne-shqiperi-e-kosove-i-quajne-turke/20%Monthly2019-01-23 12:33
https://kosovapost.net/ja-cilat-shtete-jane-kercenim-kryesor-i-shba/20%Monthly2019-01-23 12:22
https://kosovapost.net/hashim-thaci-bashkimi-kombetar-dhe-fuqizimi-i-kombit-ishin-porosi-te-isa-boletinit/20%Monthly2019-01-23 12:15
https://kosovapost.net/hoxhaj-per-mediat-boshnjake-taksa-mbetet-ne-fuqi-derisa-nuk-pushojne-arsyet-qe-shtyen-tek-vendosja-e-saj/20%Monthly2019-01-23 11:57
https://kosovapost.net/partia-e-serbise-moderne-kerkon-pajtim-midis-shqiptareve-e-serbeve/20%Monthly2019-01-23 11:53
https://kosovapost.net/daciqi-ia-numeron-pacollit-13-vende-qe-kane-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-23 11:50
https://kosovapost.net/balotelli-me-ekip-te-ri-perfundon-edhe-testet-mjekesore/20%Monthly2019-01-23 11:36
https://kosovapost.net/kjo-eshte-arsyeja-kryesore-pse-nuk-duhet-te-fleni-ne-jastek-pambuku/20%Monthly2019-01-23 11:35
https://kosovapost.net/edi-rama-hape-ekspoziten-e-skulpturave-ne-berlin/20%Monthly2019-01-23 11:32
https://kosovapost.net/pronari-i-feronikelit-blen-edhe-tirana-banken/20%Monthly2019-01-23 11:35
https://kosovapost.net/ngjarje-e-rende-vdes-hendbollisti-shqiptar-pak-ore-me-vone-edhe-babai-i-tij/20%Monthly2019-01-23 11:30
https://kosovapost.net/inteligjenca-amerikane-rusia-dhe-kina-jane-kercenimet-kryesore/20%Monthly2019-01-23 11:26
https://kosovapost.net/hajnat-ne-gjilan-futen-ne-xhami-vjedhin-2000-euro/20%Monthly2019-01-23 11:17
https://kosovapost.net/fuqia-dhelpra-ze-lepurin-shihni-pastaj-se-cfare-u-ben-shqiponja-video/20%Monthly2019-01-23 11:11
https://kosovapost.net/be-gjobite-mastercard-ne-vlere-prej-570-milione-euro/20%Monthly2019-01-23 11:05
https://kosovapost.net/halil-kastrati-e-frymezon-pal-lekajn-per-bamiresi-foto/20%Monthly2019-01-23 11:03
https://kosovapost.net/telekomi-i-kosoves-thellon-bashkepunimin-me-mpms/20%Monthly2019-01-23 10:50
https://kosovapost.net/ronaldos-ne-juventus-do-i-bashkohet-edhe-nje-lojtar-i-real-madridit/20%Monthly2019-01-23 10:40
https://kosovapost.net/rrezohet-avioni-supersonik-rus/20%Monthly2019-01-23 10:40
https://kosovapost.net/futbollisti-shqiptar-shkakton-telashe-ne-ekipin-e-chelseat/20%Monthly2019-01-23 10:34
https://kosovapost.net/kryetari-i-kuvendit-te-malit-te-zi-per-vizite-ne-maqedon/20%Monthly2019-01-23 10:30
https://kosovapost.net/nje-vend-ne-lojerat-evropiane-ne-bjellorusi-i-rezervohet-boksieres-nga-kosova/20%Monthly2019-01-23 10:24
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-flini-ne-anen-e-djathte-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-23 10:19
https://kosovapost.net/lvv-telekomi-nuk-duhet-te-privatizohet-haradinaj-po-ecen-ne-hapat-e-qeverise-thaci-2/20%Monthly2019-01-23 10:11
https://kosovapost.net/samir-mane-pronari-i-feronikelit-blen-edhe-tirana-banken/20%Monthly2019-01-23 10:11
https://kosovapost.net/1-milion-euro-do-te-ndahen-nga-buxheti-per-kompleksin-memorial-adem-jashari/20%Monthly2019-01-23 10:08
https://kosovapost.net/lista-serbe-thacin-nuk-do-lejojme-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-01-23 10:10
https://kosovapost.net/nga-e-premtja-komuna-e-junikut-me-linje-te-vecante-te-furnizimit-me-energji-elektrike/20%Monthly2019-01-23 10:01
https://kosovapost.net/menduh-thaci-dhe-sasho-mijallkov-ne-seance-gjyqesore-per-parregullsi-zgjedhore/20%Monthly2019-01-23 09:43
https://kosovapost.net/bora-ne-shqiperi-bllokon-disa-zona/20%Monthly2019-01-23 09:39
https://kosovapost.net/jakup-krasniqi-jo-vec-taksen-por-duhet-vendosur-edhe-kushte-te-tjera-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-23 09:33
https://kosovapost.net/vazhdon-cirku-rama-jep-doreheqjen-nga-detyra-ja-delegon-kompetencat-e-tij-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-23 09:24
https://kosovapost.net/haradinaj-isa-boletini-na-la-nje-porosi-se-atdheu-nuk-tjetersohet-dhe-nuk-vihet-ne-pazar/20%Monthly2019-01-23 09:29
https://kosovapost.net/shefi-i-inteligjences-se-nato-s-viziton-shkupin/20%Monthly2019-01-23 09:21
https://kosovapost.net/kosova-trampolina-e-re-e-be-se-per-rusine-pas-brexit/20%Monthly2019-01-23 09:19
https://kosovapost.net/se-kosova-i-ka-plotesuar-kriteret-per-viza-kishte-deklaruar-edhe-hahn/20%Monthly2019-01-23 09:14
https://kosovapost.net/aak-ja-akuzon-haskuken-per-punesim-te-militanteve-partiake/20%Monthly2019-01-23 09:04
https://kosovapost.net/man-utd-refuzon-oferten-e-arsenalit/20%Monthly2019-01-23 09:03
https://kosovapost.net/zbulohet-se-sa-ndikon-caji-dhe-kafeja-tek-grate-shtatzena/20%Monthly2019-01-23 08:54
https://kosovapost.net/vuciq-i-kerkon-ndihme-nga-merkel-per-kosoven/20%Monthly2019-01-23 09:07
https://kosovapost.net/pothuajse-nje-vit-nga-bllokimi-i-kqz-se/20%Monthly2019-01-23 08:45
https://kosovapost.net/bahtiri-pas-takimit-me-thacin-garantoj-qe-mitrovica-do-te-bashkohet/20%Monthly2019-01-23 08:37
https://kosovapost.net/leo-messi-sdo-luaj-per-barcelonen/20%Monthly2019-01-23 08:39
https://kosovapost.net/shi-dhe-bore-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-23 08:04
https://kosovapost.net/zaev-do-te-jem-qytetari-i-pare-maqedonas-me-pasaporte-edhe-ne-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-01-23 08:00
https://kosovapost.net/me-ne-fund-be-e-pranon-kosova-i-ka-plotesuar-te-gjitha-kushtet-per-te-fituar-vizat/20%Monthly2019-01-23 07:51
https://kosovapost.net/putin-dhe-erdogan-do-te-diskutojne-per-zonen-e-sigurise-ne-siri/20%Monthly2019-01-23 07:44
https://kosovapost.net/joshua-whyte-perballja-e-vitit/20%Monthly2019-01-23 07:22
https://kosovapost.net/paqartesia-e-brexit-do-sjelle-kufi-te-veshtire/20%Monthly2019-01-23 07:13
https://kosovapost.net/ndertimi-i-tc-kosova-e-re-pritet-te-fillojne-ne-mars/20%Monthly2019-01-23 07:15
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-rrisin-performancen-e-trurit-ja-cilat-duhet-ti-konsumoni/20%Monthly2019-01-23 07:05
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-nen-trysni-ul-pazarin-rreth-takses/20%Monthly2019-01-23 06:58
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-28/20%Monthly2019-01-23 06:50
https://kosovapost.net/maqedoni-kreu-kishes-ortodokse-takohet-me-prijesit-e-bashkesive-fetare/20%Monthly2019-01-23 06:44
https://kosovapost.net/hapi-i-gjermanise-dhe-frances-qe-mund-te-hidheroj-shba-ne-merkel-dhe-macron-gju-me-gju/20%Monthly2019-01-23 06:38
https://kosovapost.net/haradinaj-investitoreve-te-huaj-ejani-dhe-investoni-ne-kosove-keni-lehtesime/20%Monthly2019-01-23 06:28
https://kosovapost.net/mos-dilni-nga-shtetpi-pa-ngrene-mengjes-ja-si-ndikon-uria-ne-organizem/20%Monthly2019-01-23 06:17
https://kosovapost.net/bolti-i-kthehet-realitetit-i-jep-fund-endrres-si-futbollist/20%Monthly2019-01-22 22:49
https://kosovapost.net/rakiq-i-reagon-thacit-serbet-kurre-se-lejojne-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-01-22 22:33
https://kosovapost.net/be-kosova-i-ka-plotesuar-te-gjitha-kushtet-per-liberalizim-te-vizave/20%Monthly2019-01-22 22:25
https://kosovapost.net/banoret-e-skenderajt-pa-uje-per-shkak-te-djegies-se-trafos-ne-trepce/20%Monthly2019-01-22 22:09
https://kosovapost.net/e-dashura-e-icardit-wanda-shpresoj-qe-marreveshja-te-behet-kete-jave/20%Monthly2019-01-22 21:50
https://kosovapost.net/masht-kerkon-nga-sbashk-u-te-reflektojne-po-demtohen-nxenesit/20%Monthly2019-01-22 21:32
https://kosovapost.net/rama-betohet-te-meta-si-minister-i-jashtem/20%Monthly2019-01-22 21:22
https://kosovapost.net/lladrovci-merr-zotime-te-fuqishme-nga-kryetari-veseli-per-projektet-kapitale/20%Monthly2019-01-22 21:07
https://kosovapost.net/nese-nuk-shtrengoni-duart-kur-pershendetni-dike-zvicra-nuk-iu-jep-pasaporte/20%Monthly2019-01-22 20:46
https://kosovapost.net/kushtetuesja-refuzon-ankesen-e-abrashit/20%Monthly2019-01-22 20:24
https://kosovapost.net/veseli-eshte-pergatitur-projekti-mitrovica-po-behet-me-stadium-modern/20%Monthly2019-01-22 20:20
https://kosovapost.net/ne-kosove-neser-mot-i-vranet/20%Monthly2019-01-22 20:05
https://kosovapost.net/pas-lendimit-alli-u-drejtohet-tifozeve-me-nje-mesazh/20%Monthly2019-01-22 19:50
https://kosovapost.net/hikrra-drithi-me-ne-mode-qe-ndihmon-trupin/20%Monthly2019-01-22 19:31
https://kosovapost.net/rama-betohet-te-meta-ceremoni-10-minuteshe-e-jo-mediatike/20%Monthly2019-01-22 19:14
https://kosovapost.net/ramush-tahiri-ramush-haradinajt-degjoje-kerkesen-e-shbave-hiqe-taksen/20%Monthly2019-01-22 18:45
https://kosovapost.net/lushtaku-lufta-e-uck-se-ishte-e-drejte-dhe-clirimtare/20%Monthly2019-01-22 18:36
https://kosovapost.net/greva-ne-arsim-vazhdon-mesimi-i-humbur-nuk-do-te-kompensohet/20%Monthly2019-01-22 18:20
https://kosovapost.net/klinaku-efekti-i-takimit-te-sotem-eshte-i-madh-porosia-amerikane-shkoi-te-lideret/20%Monthly2019-01-22 18:04
https://kosovapost.net/flet-minatori-i-cili-mbeti-i-ngujuar-ne-trepce/20%Monthly2019-01-22 17:52
https://kosovapost.net/kadri-veseli-vjedhi-planin-per-ulje-te-rroges-nga-lvv/20%Monthly2019-01-22 17:41
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-diplomati-i-trumpit-per-evropen/20%Monthly2019-01-22 17:31
https://kosovapost.net/ambasadori-norvegjez-te-gjitha-partite-te-japin-kontribut-per-dialogun-edhe-nese-nuk-behen-pjese/20%Monthly2019-01-22 17:11
https://kosovapost.net/ministri-recica-bene-thirrje-ka-vende-te-lira-pune-paraqituni/20%Monthly2019-01-22 16:13
https://kosovapost.net/thaci-takohet-me-bahtirin-bashkimi-i-mitrovices-i-pandalshem/20%Monthly2019-01-22 16:02
https://kosovapost.net/klopp-takohet-me-tifozin-me-te-vecante-te-liverpoolit/20%Monthly2019-01-22 15:50
https://kosovapost.net/veseli-kerkon-qe-ti-zvogelohet-rroga-me-kete-demton-edhe-deputetet/20%Monthly2019-01-22 15:58
https://kosovapost.net/nje-foshnje-humb-jeten-nga-fruthi/20%Monthly2019-01-22 15:18
https://kosovapost.net/ne-europe-nacionalizmi-ne-rritje-merkel-dhe-macron-nenshkruajne-marreveshje-te-re/20%Monthly2019-01-22 15:37
https://kosovapost.net/pershtypjet-e-studiuesve-te-huaj-per-shqiptaret-jane-pak-fetare-dhe-urrejne-shume/20%Monthly2019-01-22 15:07
https://kosovapost.net/kosova-ka-arritur-ne-futboll-ate-qe-shqiperia-nuk-e-ka-arritur-per-80-vjet/20%Monthly2019-01-22 14:58
https://kosovapost.net/haradinaj-kryenec-e-heqim-taksen-por-pas-nje-marreveshje-per-njohje-nga-serbia/20%Monthly2019-01-22 14:59
https://kosovapost.net/liverpool-vendos-rekord-i-pari-klub-me-100-mln-euro-fitim/20%Monthly2019-01-22 14:27
https://kosovapost.net/temperaturat-e-uleta-ne-amerike-ngrijne-ujevaren-e-niagaras/20%Monthly2019-01-22 14:22
https://kosovapost.net/rumania-ka-nje-lajm-te-keq-per-kosoven-ne-lidhje-me-vizat/20%Monthly2019-01-22 14:19
https://kosovapost.net/vulin-takohet-me-zyrtarin-e-larte-te-nato-s-i-ankohet-per-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-22 14:09
https://kosovapost.net/portieri-i-chievos-tregon-si-ndihet-pasi-priti-penalltine-ronaldos/20%Monthly2019-01-22 14:08
https://kosovapost.net/zaev-kemi-me-shume-se-10-kandidate-per-president/20%Monthly2019-01-22 13:52
https://kosovapost.net/shba-kujton-udheheqesin-e-te-drejtave-civile-martin-luther-king/20%Monthly2019-01-22 13:52
https://kosovapost.net/abrashi-per-ahmetin-qysh-ja-kemi-pa-sherrin-ne-prishtine-njejt-kemi-me-ja-pa-edhe-ne-dialog/20%Monthly2019-01-22 14:00
https://kosovapost.net/veseli-tregon-se-cfare-u-diskutua-ne-takimin-me-ambasadorin-amerikan/20%Monthly2019-01-22 13:29
https://kosovapost.net/portierit-te-kosoves-manchester-city-ia-trefishon-pagen/20%Monthly2019-01-22 12:59
https://kosovapost.net/ekskluzive-buxheti-i-shtetit-si-bahcja-e-babes-bekim-haxhiu-kamishi-kerkon-investime-milioneshe-per-komunen-e-tij-skenderajn-dokument/20%Monthly2019-01-22 14:19
https://kosovapost.net/mediat-serbe-raportojne-se-si-do-te-ndahet-kosova/20%Monthly2019-01-22 12:52
https://kosovapost.net/pse-nuk-u-kthye-te-milani-tregon-ibrahimovic/20%Monthly2019-01-22 12:49
https://kosovapost.net/prodhohet-vetura-e-pare-elektrike-ne-turqi/20%Monthly2019-01-22 12:48
https://kosovapost.net/ambasadori-amerikan-le-takimin-me-veselin-e-haradinajn-pa-folur-asnje-fjale/20%Monthly2019-01-22 12:18
https://kosovapost.net/zhduket-aeroplani-ne-te-ndodhej-futbollisti-i-njohur/20%Monthly2019-01-22 12:11
https://kosovapost.net/tre-raste-te-reja-te-te-prekurve-nga-fruthi-ne-shkup-deri-tani-69-te-semure/20%Monthly2019-01-22 12:06
https://kosovapost.net/ende-nuk-ka-zgjidhje-perfundimtare-per-brexit-it-britaniket-te-ndare-ne-dysh-per-te-ardhen-e-vendit/20%Monthly2019-01-22 12:06
https://kosovapost.net/konfirmon-arsenal-ky-lojtar-do-jete-jashte-fushe-deri-ne-nente-muaj/20%Monthly2019-01-22 11:47
https://kosovapost.net/qeveria-maqedonase-dergon-ligjin-per-gjuhet-ne-komisionin-e-venecias/20%Monthly2019-01-22 11:41
https://kosovapost.net/thaci-udheton-drejt-davosit-ne-zvicer-a-do-te-takohet-me-vuciqin/20%Monthly2019-01-22 11:34
https://kosovapost.net/takohen-kosnett-veseli-e-haradinaj-a-po-hiqet-taksa/20%Monthly2019-01-22 11:55
https://kosovapost.net/bota-ne-fokus-muslimanet-me-referendum-kerkojne-autonomi-nga-filipinet/20%Monthly2019-01-22 11:17
https://kosovapost.net/ronaldo-paguan-18-8-milione-euro-per-te-mos-shkuar-ne-burg/20%Monthly2019-01-22 11:09
https://kosovapost.net/semundjet-qe-lufton-panxhari/20%Monthly2019-01-22 11:04
https://kosovapost.net/abrashi-ia-rendit-shpend-ahmetit-deshtimet-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-22 11:48
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-diplomatet-e-huaj-thote-se-jemi-ne-fazen-finale-per-heqjen-e-vizave/20%Monthly2019-01-22 10:57
https://kosovapost.net/rumania-ndermjeteson-mes-be-se-dhe-turqise-perpiqet-te-organizoje-ne-mars-nje-samit-gjitheperfshires-mes-dy-paleve/20%Monthly2019-01-22 10:52
https://kosovapost.net/kurti-dhe-hoti-japin-zgjidhje-per-greven-e-mesimdhenesve/20%Monthly2019-01-22 10:40
https://kosovapost.net/ky-eshte-hoteli-luksoz-ne-hapesire-foto/20%Monthly2019-01-22 10:39
https://kosovapost.net/deshmitare-sekrete-ne-gjykimin-e-sekiraqes-seanca-mbyllet-per-publikun/20%Monthly2019-01-22 10:31
https://kosovapost.net/arberie-nagavci-e-padite-deputeten-e-aak-se-teuta-haxhiu-i-kerkon-demshperblim-50-mije-euro/20%Monthly2019-01-22 10:23
https://kosovapost.net/per-nje-mjedis-te-pastert-duhet-angazhimi-i-te-gjitheve/20%Monthly2019-01-22 14:56
https://kosovapost.net/prijesit-fisnore-libiane-arrijne-marreveshje-per-armepushim-ne-tripoli/20%Monthly2019-01-22 10:14
https://kosovapost.net/ekskluzive-shfaqen-pazaret-e-psdse-per-votimin-e-buxhetit-dardan-molliqaj-kerkon-miliona-euro-per-kamenicen-dokument/20%Monthly2019-01-22 11:34
https://kosovapost.net/me-e-veshtire-sesa-situata-ku-te-dy-palet-e-kane-gabim-eshte-ajo-ku-te-dy-palet-kane-te-drejte/20%Monthly2019-01-22 10:06
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-hendbollisti-kosovar/20%Monthly2019-01-22 09:51
https://kosovapost.net/whatsapp-njofton-kufizimin-e-rendesishem-per-mesazhet/20%Monthly2019-01-22 09:46
https://kosovapost.net/vuciq-merkel-ne-davos-bisedojne-per-kosoven/20%Monthly2019-01-22 09:34
https://kosovapost.net/zyrtare-ky-eshte-lojtari-me-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2019-01-22 09:11
https://kosovapost.net/hoti-per-koalicionin-qeverises-mashtrimet-elektorale-u-kane-dale-sheshit/20%Monthly2019-01-22 09:04
https://kosovapost.net/zyrtare-transferohet-lojtari-me-i-ri-i-barcelones/20%Monthly2019-01-22 09:02
https://kosovapost.net/si-te-ushqeheni-kur-keni-infeksion-urinar/20%Monthly2019-01-22 08:38
https://kosovapost.net/psd-ja-sdo-votoje-buxhetin-pa-shkarkimin-e-rikalos/20%Monthly2019-01-22 08:37
https://kosovapost.net/pogba-ndryshon-mendje-do-qendroj-ne-manchester/20%Monthly2019-01-22 08:28
https://kosovapost.net/shkencetarja-shqiptare-po-mahnit-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-22 08:28
https://kosovapost.net/cfare-do-te-sjelle-forumi-i-ekonomise-boterore-ne-davos/20%Monthly2019-01-22 08:13
https://kosovapost.net/sot-behen-21-vjet-nga-sulmi-i-dyte-ndaj-familjes-jashari-ne-prekaz/20%Monthly2019-01-22 08:00
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-me-njohjet-e-kosoves/20%Monthly2019-01-22 07:48
https://kosovapost.net/merovci-tregon-pse-i-shkeputi-lidhjet-me-ibrahim-rugoven/20%Monthly2019-01-22 07:41
https://kosovapost.net/veseli-e-haradinaj-sot-takojne-kosnett-flasin-per-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-22 07:35
https://kosovapost.net/meta-nga-mali-i-zi-vit-i-rendesishem-per-dialogun-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-22 10:24
https://kosovapost.net/humbi-penalltine-por-e-pabesueshme-cfare-note-merr-ronaldofoto/20%Monthly2019-01-22 07:14
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-hani-arra/20%Monthly2019-01-22 07:11
https://kosovapost.net/miratohen-sanksione-kunder-dy-zyrtareve-te-inteligjences-ruse-ky-eshte-vendimi-i-be-se/20%Monthly2019-01-22 07:03
https://kosovapost.net/dialogu-i-presidentit-thacit-vetem-me-9-pika-e-9-faqe/20%Monthly2019-01-22 06:58
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-27/20%Monthly2019-01-22 06:51
https://kosovapost.net/filmi-nga-identifikimi-ne-edukim-moral/20%Monthly2019-01-22 06:47
https://kosovapost.net/si-ta-sheroni-fytin-tuaj-ja-10-menyrat-me-te-shpejta/20%Monthly2019-01-22 06:40
https://kosovapost.net/a-i-keni-ditur-edhe-keto-10-gjera-per-davosin-aty-ku-mbahet-forumi-ekonomik-boteror/20%Monthly2019-01-22 06:31
https://kosovapost.net/a-do-te-sjelle-ndryshime-per-be-traktati-i-ri-midis-frances-dhe-gjermanise/20%Monthly2019-01-22 06:10
https://kosovapost.net/hyseni-profili-i-ibrahim-rugoves-po-i-mungon-ketij-vendi/20%Monthly2019-01-21 22:59
https://kosovapost.net/tahiri-taksa-nuk-hiqet-as-neser-e-as-pasneser/20%Monthly2019-01-21 22:53
https://kosovapost.net/qytetaret-nuk-presin-qe-taksa-per-mallrat-serbe-te-hiqet-se-shpejti/20%Monthly2019-01-21 22:43
https://kosovapost.net/osmani-edhe-me-nje-pergjigje-per-kadri-veselin/20%Monthly2019-01-21 22:33
https://kosovapost.net/keto-jane-arsyet-pse-duhet-te-hani-nga-nje-luge-mjalte-cdo-dite/20%Monthly2019-01-21 22:19
https://kosovapost.net/deputeti-i-ldk-se-u-del-ne-mbrojtje-mesimdhenesve-fajeson-qeverine/20%Monthly2019-01-21 22:08
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-trump-me-te-afert-se-kurre/20%Monthly2019-01-21 21:40
https://kosovapost.net/juventus-pa-pengesa-ne-rrugen-drejt-titullit-kalon-pa-problem-edhe-chievon/20%Monthly2019-01-21 21:30
https://kosovapost.net/mourinho-viziton-vendin-ku-do-te-mbahet-kampionati-boteror-2022-pamje-mahnitese/20%Monthly2019-01-21 21:21
https://kosovapost.net/nderkohe-qe-ne-kosove-mbahet-greve-mesuesja-nga-shqiperia-ecen-mbi-2-ore-per-te-dhene-mesim/20%Monthly2019-01-21 21:11
https://kosovapost.net/zyrtare-boateng-te-barca/20%Monthly2019-01-21 20:44
https://kosovapost.net/ja-efektet-mahnitese-te-xhinxherfilit/20%Monthly2019-01-21 20:41
https://kosovapost.net/neser-diskutohet-per-taksen-me-ambasadorin-e-shba-ve-a-do-te-rezistoje-haradinaj/20%Monthly2019-01-21 20:28
https://kosovapost.net/moti-per-diten-e-neserme-2/20%Monthly2019-01-21 20:07
https://kosovapost.net/dyfishimi-i-shperblimit-per-kampion-motivon-bashkimin/20%Monthly2019-01-21 20:03
https://kosovapost.net/trusti-thote-se-humbja-e-85-milione-eurove-nuk-eshte-shqetesuese/20%Monthly2019-01-21 19:46
https://kosovapost.net/perdorues-te-samsung-nese-nuk-ua-mban-bateria-gjate-fshijini-keto-aplikacione/20%Monthly2019-01-21 19:31
https://kosovapost.net/dobite-dhe-te-mirat-qe-perfiton-trupi-nga-lakra-turshi-keto-jane-vlerat-ushqyese-qe-si-dini/20%Monthly2019-01-21 19:18
https://kosovapost.net/haziri-rugova-figure-kolosi-nje-lider-qe-realizoi-endrrat-tona/20%Monthly2019-01-21 18:58
https://kosovapost.net/pogba-dhe-matic-fotografohen-me-ciftin-e-vjeter-ja-cfare-kishte-ndodhur-me-pas/20%Monthly2019-01-21 18:36
https://kosovapost.net/kelmendi-suspendojeni-taksen-degjojeni-mikun-e-madh-shba-ne/20%Monthly2019-01-21 18:31
https://kosovapost.net/vec-nacionalizmi-populist-mund-ta-shpetoj-shtetin-e-kosoves/20%Monthly2019-01-21 18:23
https://kosovapost.net/kryeministri-rama-votohet-ne-postin-e-ministrit-te-jashtem/20%Monthly2019-01-21 18:05
https://kosovapost.net/pacolli-se-shpejti-ruanada-do-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2019-01-21 17:59
https://kosovapost.net/shkaku-i-greves-shtyhen-per-kohe-te-pacaktuar-provimet-ne-up/20%Monthly2019-01-21 17:41
https://kosovapost.net/ristrukturimi-i-qeverise-kadaj-bujupi-ujku-do-mjegull-e-ne-rastin-tone-ujku-eshte-gjarpri/20%Monthly2019-01-21 17:36
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-e-jep-brukselin-per-prishtinen/20%Monthly2019-01-21 17:33
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-serbia-e-ka-kiamet-taksen-ne-e-kemi-njohjen/20%Monthly2019-01-21 17:19
https://kosovapost.net/bytyqi-sbashk-u-se-ka-te-qarte-se-ska-buxhet-per-rritje-pagash/20%Monthly2019-01-21 17:08
https://kosovapost.net/paralajmerohen-zgjedhje-te-parakohshme-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-21 16:45
https://kosovapost.net/sherbyesit-civile-te-pakenaqur-i-japin-ultimatum-qeverise/20%Monthly2019-01-21 16:36
https://kosovapost.net/thaci-i-dergon-leter-trump-ja-se-cfare-i-shkruan/20%Monthly2019-01-21 16:31
https://kosovapost.net/lladrovci-ka-porosi-per-mesimdhenesit/20%Monthly2019-01-21 16:22
https://kosovapost.net/mantelbardhet-greviste-perplasen-me-federaten-sindikale-te-shendetesise-lidhur-me-anulimin-e-greves/20%Monthly2019-01-21 16:41
https://kosovapost.net/shaqiri-lojtari-me-i-shtrenjte-shqiptar/20%Monthly2019-01-21 15:52
https://kosovapost.net/thaci-jep-fjalen-ujmani-trepca-dhe-veriu-do-jene-pjese-e-kosoves/20%Monthly2019-01-21 15:41
https://kosovapost.net/shkaku-i-greves-kryetari-i-sindikates-ne-decan-jep-doreheqje/20%Monthly2019-01-21 15:37
https://kosovapost.net/keto-jane-disa-nga-menyrat-me-ideale-per-sherimin-e-dhimbjes-se-fytit/20%Monthly2019-01-21 15:33
https://kosovapost.net/shaqirit-i-rritet-vlera-ne-merkato/20%Monthly2019-01-21 15:32
https://kosovapost.net/katari-blen-detyrimet-qeveritare-libaneze-milioneshe/20%Monthly2019-01-21 15:25
https://kosovapost.net/per-mareveshje-me-milanin-do-te-takohemi-pas-ndeshjes/20%Monthly2019-01-21 15:15
https://kosovapost.net/hashim-thaci-ne-pritje-te-fteses-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-01-21 15:10
https://kosovapost.net/hoti-takon-apostoloven-dakordohen-per-dialogun-e-agjenden-evropiane/20%Monthly2019-01-21 15:03
https://kosovapost.net/harroni-ti-merrni-barnat-ky-eshte-zbulimi-qe-ka-bere-shkenca-per-ju/20%Monthly2019-01-21 14:53
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-na-mbrojne-nga-sulmi-ne-zemer/20%Monthly2019-01-21 14:49
https://kosovapost.net/senatorja-e-njohur-kandidate-per-presidente-te-shba-se/20%Monthly2019-01-21 14:45
https://kosovapost.net/limaj-e-ahmeti-marrin-vetem-garance-nga-thaci-por-jo-letrat/20%Monthly2019-01-21 15:16
https://kosovapost.net/krajnoviqbashkimi-nuk-me-lejoi-te-stervitesha-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-21 14:29
https://kosovapost.net/klubet-evropiane-ne-gare-per-futbollistin-kosovar/20%Monthly2019-01-21 14:21
https://kosovapost.net/veseli-ka-dy-fjale-per-vepren-e-ibrahim-rugoves/20%Monthly2019-01-21 14:19
https://kosovapost.net/sbashk-ut-kerkon-rritje-te-pagave-45-milione-euro-ne-vit-qeveria-ofron-rritje-vec-per-20-milione-euro/20%Monthly2019-01-21 14:11
https://kosovapost.net/kjo-eshte-komuna-e-pare-qe-e-nderpren-greven-neser-nxenesit-fillojne-mesimin/20%Monthly2019-01-21 13:56
https://kosovapost.net/thaci-pret-ne-takim-lushtakun-thote-se-eshte-krenar-me-te-kaluaren/20%Monthly2019-01-21 13:43
https://kosovapost.net/boateng-do-nenshkruaj-kontrate-me-barcelonen/20%Monthly2019-01-21 13:26
https://kosovapost.net/trendi-bizar-i-bukurise-aktorja-ka-paguar-qe-te-thumbohet-nga-bletet/20%Monthly2019-01-21 13:14
https://kosovapost.net/vmro-padit-talat-xhaferin-shkak-ligji-per-gjuhen-shqipe/20%Monthly2019-01-21 14:15
https://kosovapost.net/klubi-prishtina-behet-me-prone-per-aktivitete-sportive/20%Monthly2019-01-21 13:04
https://kosovapost.net/mali-i-zi-kategorikisht-kunder-korrigjimit-te-kufijve/20%Monthly2019-01-21 13:03
https://kosovapost.net/klubi-i-prodhuesve-te-kosoves-reagon-ndaj-skandalit-te-aqpse/20%Monthly2019-01-21 12:58
https://kosovapost.net/inspektoret-shendetesore-hyjne-ne-greve/20%Monthly2019-01-21 12:54
https://kosovapost.net/deshton-mbledhja-e-komisionit-per-arsim-2/20%Monthly2019-01-21 12:39
https://kosovapost.net/gjykata-e-denon-kreun-e-pdse-lulzim-bashen/20%Monthly2019-01-21 12:34
https://kosovapost.net/mourinho-luan-msheftas-me-zyrtaret-e-uefa-s/20%Monthly2019-01-21 12:29
https://kosovapost.net/perfundon-mandati-i-ambasadores-turke-ne-kosove/20%Monthly2019-01-21 12:27
https://kosovapost.net/mesimdhenesit-e-mamushes-vazhdojne-me-greve/20%Monthly2019-01-21 14:14
https://kosovapost.net/ilir-meta-shfaqet-ne-mal-te-zi/20%Monthly2019-01-21 11:55
https://kosovapost.net/zhurma-e-kafeneve-i-mbledh-prishtinasit-para-komunes/20%Monthly2019-01-21 11:47
https://kosovapost.net/vuciq-para-kembimit-te-territoreve-duhet-zgjidhur-disa-ceshtje-me-te-thjeshta/20%Monthly2019-01-21 11:43
https://kosovapost.net/hashim-thaci-dikur-paralajmeronte-ndeshkimin-e-ibrahim-rugoves-sot-i-thurr-lavde/20%Monthly2019-01-21 11:41
https://kosovapost.net/vuciq-e-konsideron-si-te-kryer-kembimin-e-territoreve-flet-per-disa-disa-ceshtje-me-te-thjeshta/20%Monthly2019-01-21 13:40
https://kosovapost.net/kryeministri-haradinaj-viziton-feronikelin/20%Monthly2019-01-21 10:45
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-i-ben-thirrje-britanise-te-gjeje-zgjidhje-per-brexitin/20%Monthly2019-01-21 10:06
https://kosovapost.net/messi-thyen-rekordin-e-shekullit-te-21-te/20%Monthly2019-01-21 09:59
https://kosovapost.net/iu-ben-presion-stafit-kerkohet-shkarkimi-i-drejtorit-te-emergjences/20%Monthly2019-01-21 09:51
https://kosovapost.net/haradinaj-pagat-ne-arsim-nuk-mund-te-rriten-me-shume/20%Monthly2019-01-21 09:49
https://kosovapost.net/simiq-paralajmeron-udheheqesit-e-kosoves-do-bllokojme-dialogun-nese-nuk-e-hiqni-taksen/20%Monthly2019-01-21 09:51
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-dhe-agim-bahtiri-dy-kundeshtaret-me-te-medhenj-te-greves-se-mesimdhenesve/20%Monthly2019-01-21 09:38
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-konsumoni-shume-karrota/20%Monthly2019-01-21 09:29
https://kosovapost.net/sbashk-ose-do-te-fitojme-te-gjithe-ose-do-te-humbim/20%Monthly2019-01-21 09:20
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-kur-eshte-shpallur-per-here-te-pare-shqiperia-republike/20%Monthly2019-01-21 09:06
https://kosovapost.net/shafrani-i-indise-bima-qe-lufton-shume-semundje-nder-to-dhe-kancerin/20%Monthly2019-01-21 08:59
https://kosovapost.net/thaci-sot-i-hap-letrat/20%Monthly2019-01-21 08:58
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-perkulet-para-varrit-te-rugoves/20%Monthly2019-01-21 08:55
https://kosovapost.net/20-mije-euro-gjobe-per-bizneset-qe-nuk-i-vendosin-flamujt-e-origjines-se-produktit/20%Monthly2019-01-21 08:51
https://kosovapost.net/haradinaj-per-taksen-edhe-bora-do-te-shkrihet-dikur/20%Monthly2019-01-21 08:31
https://kosovapost.net/pezullimi-i-takses-i-domosdoshem/20%Monthly2019-01-21 08:37
https://kosovapost.net/mbrojtesi-i-manutd-huazohet-te-juventusi/20%Monthly2019-01-21 08:31
https://kosovapost.net/ngadalesimi-i-rritjes-ekonomike-ne-kine-shkaton-probleme-ne-ekonomite-globale/20%Monthly2019-01-21 08:50
https://kosovapost.net/haradinaj-zbulon-pllaken-e-ministrise-se-mbrojtjes-zyrtarizon-transformimin-e-fsk-se-ne-ushtri/20%Monthly2019-01-21 08:49
https://kosovapost.net/shqiperi-mot-me-shi-dhe-bore/20%Monthly2019-01-21 08:10
https://kosovapost.net/sa-here-duhet-te-urinoni-gjate-dites/20%Monthly2019-01-21 07:37
https://kosovapost.net/kreret-e-shtetit-takohen-neser-flasin-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-21 07:32
https://kosovapost.net/aeroplani-ne-minus-20-grade-me-dere-te-hapur/20%Monthly2019-01-21 07:26
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-26/20%Monthly2019-01-21 07:25
https://kosovapost.net/greva-e-nisur-me-14-janar-vazhdon-edhe-sot/20%Monthly2019-01-21 07:08
https://kosovapost.net/dashamiresia-e-kahershme-e-shba-se-ndaj-kosoves-2/20%Monthly2019-01-21 06:55
https://kosovapost.net/ibrahim-kalin-pembysja-e-emigranteve-ne-detaerat-e-hapur-eshte-fytyra-moderne-e-barbarizmit-te-sistemit-nderkombetar/20%Monthly2019-01-21 06:48
https://kosovapost.net/bush-u-dergon-pica-punonjesve-federale-qe-punojne-pa-rroga/20%Monthly2019-01-21 06:38
https://kosovapost.net/njeriu-me-i-moshuar-ne-bote-nderron-jete-ne-moshen-113-vjecare-ne-japoni/20%Monthly2019-01-21 06:30
https://kosovapost.net/eshte-mbajtur-festivali-i-tulipaneve-ne-holande-pamje-dhe-atmosere-madheshtore/20%Monthly2019-01-21 06:23
https://kosovapost.net/marsh-e-performance-artistike-per-nder-te-27-janarit/20%Monthly2019-01-20 23:07
https://kosovapost.net/cmontohen-grevistet-komunat-e-aferta-me-haradinajn-tradhtuan-shoket-e-tyre/20%Monthly2019-01-20 22:57
https://kosovapost.net/pas-junikut-greven-do-ta-ndepresin-edhe-decani-e-mamusha/20%Monthly2019-01-20 22:06
https://kosovapost.net/juniku-i-bindet-haradinajt-nderpret-greven/20%Monthly2019-01-20 21:29
https://kosovapost.net/arsenali-ne-gare-me-monakon-per-futbollistin-e-atletico-madridit/20%Monthly2019-01-20 21:20
https://kosovapost.net/13-vjet-nga-vdekja-e-ish-presidentit-ibrahim-rugova/20%Monthly2019-01-20 20:56
https://kosovapost.net/greva-e-pa-arsyeshme-sbashk-u-punon-per-interesa-personale/20%Monthly2019-01-20 20:40
https://kosovapost.net/pas-kryeministrit-edhe-ministri-i-arsimit-kerkon-nderprerjen-e-greves/20%Monthly2019-01-20 20:18
https://kosovapost.net/salah-flet-per-fitoren-e-liverpool-na-ndihmoi-pauza-mes-dy-pjeseve/20%Monthly2019-01-20 20:05
https://kosovapost.net/sbashk-oferta-haradinajt-e-papranueshme-greva-do-te-vazhdoje/20%Monthly2019-01-20 20:44
https://kosovapost.net/si-te-kujdeseni-per-lekuren-e-duarve-gjate-dimrit/20%Monthly2019-01-20 19:10
https://kosovapost.net/qeveria-rrit-pagat-per-arsimtaret-a-do-ta-nderprese-sbashk-u-greven/20%Monthly2019-01-20 19:09
https://kosovapost.net/vdes-burri-me-i-vjeter-ne-bote-ja-ne-cfare-moshe/20%Monthly2019-01-20 18:38
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ua-forcojne-sistemin-imunitar/20%Monthly2019-01-20 18:17
https://kosovapost.net/trump-per-terheqjen-nga-siria-eshte-koha-te-kthejme-amerikanet-ne-shtepi/20%Monthly2019-01-20 18:01
https://kosovapost.net/thaci-e-pranon-me-serbine-do-te-merremi-vesh-edhe-per-kufijte/20%Monthly2019-01-20 17:41
https://kosovapost.net/protestat-kunder-vuciqit-skane-te-ndalur/20%Monthly2019-01-20 17:24
https://kosovapost.net/mposhtet-federer/20%Monthly2019-01-20 17:19
https://kosovapost.net/daciq-tha-se-numri-i-shteteve-qe-e-njohin-kosoven-do-bie-ne-96-ja-pergjigjeja-e-mpj/20%Monthly2019-01-20 17:02
https://kosovapost.net/sukseset-dhe-deshtimet-e-trump-gjate-dy-viteve-ne-udheheqje-te-shba-se/20%Monthly2019-01-20 17:01
https://kosovapost.net/deputetet-e-pdk-se-ne-mbeshtetje-te-thacit-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-20 16:32
https://kosovapost.net/bayern-dhe-madrid-ne-gare-per-sulmuesin-anglez/20%Monthly2019-01-20 16:12
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-ne-greqi-kunder-marreveshjes-me-maqedonine/20%Monthly2019-01-20 21:57
https://kosovapost.net/cka-ndodh-nese-konsumoni-hudher-cdo-dite/20%Monthly2019-01-20 16:04
https://kosovapost.net/thaci-nuk-do-te-kete-as-shqiperi-te-madhe-as-kosove-te-madhe/20%Monthly2019-01-20 22:00
https://kosovapost.net/nuk-eshte-prishtina-qyteti-me-ajrin-me-te-ndotur-ne-bote-ja-per-ke-behet-fjale/20%Monthly2019-01-20 22:04
https://kosovapost.net/arsenal-dhe-bayern-jane-ne-bisedime-per-shkembimin-e-dy-lojtareve-me-te-mire/20%Monthly2019-01-20 22:08
https://kosovapost.net/ja-cfare-te-beni-nese-bateria-e-celularit-tuaj-eshte-dobesuar/20%Monthly2019-01-20 22:10
https://kosovapost.net/thaci-nervozohet-me-mediet-e-huaja-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-20 14:55
https://kosovapost.net/sbashk-njofton-edhe-sa-do-te-vazhdoje-greva/20%Monthly2019-01-20 14:32
https://kosovapost.net/real-po-ia-merr-yllin-e-madh-guardioles/20%Monthly2019-01-20 14:07
https://kosovapost.net/sami-lushtaku-e-rifat-jashari-ia-krisin-qiftelise-ne-oden-e-jetullah-gecit/20%Monthly2019-01-20 22:13
https://kosovapost.net/bilall-sherifi-tregon-disa-arsye-te-rendesishme-pse-nuk-duhet-te-heqet-taksa-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-20 13:35
https://kosovapost.net/milaim-zeka-per-taksen-presidenti-e-ka-ditur-fundin-e-ketij-vendimi-kryeministri-duhet-ta-kuptoje-lojen/20%Monthly2019-01-20 13:17
https://kosovapost.net/rrezohen-nga-skelet-dy-punetore-ne-ferizaj/20%Monthly2019-01-20 12:53
https://kosovapost.net/hoti-koalicioni-qeverises-eshte-me-i-dobeti-qe-ndonjehere-ka-pasur-kosova/20%Monthly2019-01-20 12:35
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-sa-baktere-ndodhen-ne-trupin-e-njeriut/20%Monthly2019-01-20 12:23
https://kosovapost.net/muajin-e-ardhshem-mblidhet-keshilli-i-sigurimit-te-okb-se-diskutojne-per-kosoven/20%Monthly2019-01-20 12:11
https://kosovapost.net/veseli-takon-remin-ne-nuk-kemi-frike-uck-luftoi-ne-anen-e-drejtesise/20%Monthly2019-01-20 11:52
https://kosovapost.net/ushtarit-te-uck-se-qe-humbi-gjymtyre-per-lirine-e-kosoves-po-i-refuzohet-shkalla-e-invaliditetit-video/20%Monthly2019-01-20 13:46
https://kosovapost.net/fundjava-e-ben-bashke-edi-ramen-e-hashim-thacin-foto/20%Monthly2019-01-20 11:13
https://kosovapost.net/partite-politike-ne-kosove-jo-transparente-thote-demokraci-plus-infografike/20%Monthly2019-01-20 10:45
https://kosovapost.net/leonardo-ska-te-ndalur-do-te-nenshkruaje-edhe-me-dy-lojtare-tjere/20%Monthly2019-01-20 10:30
https://kosovapost.net/daciq-thote-se-haradinaj-do-ta-pesoi-per-taksen/20%Monthly2019-01-20 10:03
https://kosovapost.net/kalendari-historik-20-janar/20%Monthly2019-01-20 09:44
https://kosovapost.net/erdogan-sa-here-qe-jane-bere-progrese-para-turqise-jane-vendosur-kurthe/20%Monthly2019-01-20 09:27
https://kosovapost.net/emrat-e-tre-gjyqtareve-qe-do-te-merren-me-ankesen-e-ish-ushtarit-te-uck-se/20%Monthly2019-01-20 08:42
https://kosovapost.net/pranon-senatori-graham-obama-ka-armatosur-ypg-ne-qe-ka-lidhje-me-pkk-ne-terroriste-turqine-pa-tjeter-duhet-ta-mbrojme/20%Monthly2019-01-20 09:09
https://kosovapost.net/greva-ne-arsim-pasoje-e-premtimeve-elektorale/20%Monthly2019-01-20 08:17
https://kosovapost.net/veterane-kunder-ftesave-te-speciales-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2019-01-20 08:28
https://kosovapost.net/mitrovica-sot-ka-feste-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-20 07:57
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-01-20 07:52
https://kosovapost.net/interi-ndan-piket-me-sassuolon/20%Monthly2019-01-19 22:48
https://kosovapost.net/kastrati-me-17-shkurt-do-ti-dhurojme-17-banesa-per-nevojtaret/20%Monthly2019-01-19 22:15
https://kosovapost.net/ramush-haradinajt-i-zvogelohet-paga-pune-e-mbaruar-as-vet-rambo-nuk-mund-ta-ndale/20%Monthly2019-01-19 22:05
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-kunder-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-19 22:12
https://kosovapost.net/skenderbeu-perforcohet-me-shqiprim-taipin/20%Monthly2019-01-19 21:41
https://kosovapost.net/halil-kastrati-tregon-se-a-merr-page-mujore-nga-jetimat-e-ballkanit/20%Monthly2019-01-19 21:27
https://kosovapost.net/shba-hiqeni-taksen-ndaj-serbise-e-bosnjes-kosova-nuk-perfiton-asgje/20%Monthly2019-01-19 21:18
https://kosovapost.net/komuna-e-gjilanit-shpall-konkurs-per-58-vende-te-lira-pune-ne-arsim/20%Monthly2019-01-19 21:05
https://kosovapost.net/mourinho-thote-se-ka-refuzuar-tre-oferta/20%Monthly2019-01-19 21:00
https://kosovapost.net/komunat-pa-kryetare/20%Monthly2019-01-19 20:43
https://kosovapost.net/neser-mot-me-shi-ne-kosove/20%Monthly2019-01-19 20:30
https://kosovapost.net/lagjja-e-podujeves-qe-19-ore-pa-rryme/20%Monthly2019-01-19 19:46
https://kosovapost.net/ende-kontrolle-te-dyfishta-ne-kufirin-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-01-19 19:45
https://kosovapost.net/hoxha-liberalizimi-i-vizave-eshte-ne-zonen-e-debateve-te-zjarrta/20%Monthly2019-01-19 19:23
https://kosovapost.net/trump-thote-se-ka-gjasa-te-arrihet-marreveshje-tregtare-me-kinen/20%Monthly2019-01-19 19:21
https://kosovapost.net/kushtet-per-ngritjen-e-aktakuzave-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-01-19 19:13
https://kosovapost.net/grabitje-e-madhe-dhe-e-armatosur-ne-prishtine-vazhdon-nga-lajmi-i-para-pak-minutash/20%Monthly2019-01-19 18:37
https://kosovapost.net/e-ofendon-vjosa-osmanin-ldk-kerkon-nga-veseli-ta-largoje-nga-puna/20%Monthly2019-01-19 18:32
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodh-ne-lagjen-e-spitalit-ne-prishtine-e-gjithe-policia-e-kosoves-ne-kembe/20%Monthly2019-01-19 18:27
https://kosovapost.net/napoli-refuzon-kerkesen-e-milanit-per-kete-futbollist/20%Monthly2019-01-19 18:11
https://kosovapost.net/kadri-veseli-fton-ambasadorin-amerikan-dhe-kryeministrin-haradinaj-per-taksen-100/20%Monthly2019-01-19 17:43
https://kosovapost.net/doreheqjet-e-kater-kryetareve-serb-ende-mbesin-te-paqarta/20%Monthly2019-01-19 17:22
https://kosovapost.net/komuna-e-kamenices-ikja-e-te-rinjve-shqetesuese-por-jo-e-papritur/20%Monthly2019-01-19 17:16
https://kosovapost.net/qytetaret-mbeshtesin-grevistet-e-arsimit-dhe-shendetesise/20%Monthly2019-01-19 16:54
https://kosovapost.net/serbia-shperblen-shtetet-qe-kane-terhequr-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-19 16:43
https://kosovapost.net/hakohen-1-miliarde-adresa-unike-emaili-dhe-kombinime-fjalekalimesh/20%Monthly2019-01-19 16:26
https://kosovapost.net/shkupi-shenon-rekord-per-ajrin-e-ndotur/20%Monthly2019-01-19 16:05
https://kosovapost.net/nenkryetari-i-aakse-taksa-ka-arritur-efektin-me-serbine-vendimmarrja-ne-qeveri/20%Monthly2019-01-19 16:00
https://kosovapost.net/koha-e-ozil-ka-mbaruar-ai-duhet-te-transferohet-ne-kine/20%Monthly2019-01-19 16:01
https://kosovapost.net/kuvendi-nis-sesionin-e-ri-me-sfidat-e-vjetra/20%Monthly2019-01-19 15:46
https://kosovapost.net/sbashk-i-reagon-bahtirit-mos-provo-te-na-frikesosh-se-nuk-mundesh/20%Monthly2019-01-19 15:30
https://kosovapost.net/duket-shume-serioz-interesimi-i-chelsea-per-anesorin-e-perfaqesueses-se-kosoves-arber-zeneli/20%Monthly2019-01-19 15:04
https://kosovapost.net/leter-agim-tekanjozit-mesimdhenesi-nga-vushtrria/20%Monthly2019-01-19 14:58
https://kosovapost.net/boset-e-real-madridit-jane-pajtuar-qe-te-transferojne-eden-hazardin/20%Monthly2019-01-19 14:39
https://kosovapost.net/be-ja-i-pergjigjet-vuciqit-per-taksen-e-vendosur-nga-kosova/20%Monthly2019-01-19 14:26
https://kosovapost.net/kalendari-historik-19-janar/20%Monthly2019-01-19 14:18
https://kosovapost.net/pas-vizites-ne-serbi-putin-mbledh-keshillin-e-sigurise-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2019-01-19 14:17
https://kosovapost.net/mbani-pak-kripe-gjithmone-ne-xhepin-tuaj-sepse-do-tju-shpetoje-jeten/20%Monthly2019-01-19 13:54
https://kosovapost.net/aqp-pranon-se-me-2015-kishte-demtuar-prodhuesit-vendor-duke-favorizuar-ata-serb/20%Monthly2019-01-19 13:48
https://kosovapost.net/e-pabesueshme-mourinho-refuzoi-tri-skuadrat-e-medha-te-evropes/20%Monthly2019-01-19 13:38
https://kosovapost.net/kosova-edhe-sivjet-tenton-te-anetaresohet-ne-interpol/20%Monthly2019-01-19 13:14
https://kosovapost.net/bahtiri-ka-nje-ide-per-zevendesimin-e-mesuesve-nese-greva-nuk-nderpritet-te-henen/20%Monthly2019-01-19 12:59
https://kosovapost.net/ancelotti-ky-futbollist-ndryshoi-idene-time-rreth-futbollit/20%Monthly2019-01-19 12:48
https://kosovapost.net/pjesetaret-serbe-te-fsk-se-u-intervistuan-per-3-ore-rresht/20%Monthly2019-01-19 12:42
https://kosovapost.net/nitaj-kritikon-ashper-sbashk-un-thote-se-duan-vetem-para/20%Monthly2019-01-19 12:18
https://kosovapost.net/dil-jashte-tension-ne-salle-rama-perze-studenten-pasi-e-nderpreu/20%Monthly2019-01-19 12:05
https://kosovapost.net/labinot-tahirit-i-ka-mbetur-hatri-pse-u-quajt-mashtrues-nga-liburn-aliu-ja-cfare-i-thote/20%Monthly2019-01-19 11:51
https://kosovapost.net/shkup-fillon-projekti-trashegimia-e-perbashket-osmane/20%Monthly2019-01-19 11:28
https://kosovapost.net/takimi-i-dyte-trump-kim-do-te-mbahet-ne-shkurt/20%Monthly2019-01-19 11:13
https://kosovapost.net/pacolli-e-denon-ashper-frikesimin-ushtareve-serbe-nga-autoritet-e-beogradit/20%Monthly2019-01-19 10:59
https://kosovapost.net/daciq-ia-thote-kenges-perseri-por-putinin-e-tmerron-zeri-i-tij/20%Monthly2019-01-19 10:52
https://kosovapost.net/para-pak-minutash-deklarate-pompoze-e-senatorit-amerikan-lindsey-graham-ne-ankara/20%Monthly2019-01-19 10:33
https://kosovapost.net/be-e-paafte-rusia-mund-te-bashkohet-ne-dialogun-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-19 10:23
https://kosovapost.net/inspektorati-monitoron-ata-qe-skane-vendosur-flamujt-e-origjines-neper-produkte-foto/20%Monthly2019-01-19 10:20
https://kosovapost.net/serbia-ndaloi-dy-ushtare-te-fsk-se-haradinaj-kerkon-lirimin-e-menjehershem-te-tyre/20%Monthly2019-01-19 10:13
https://kosovapost.net/shba-mbyllja-e-pjesshme-e-qeverise-sjell-konfrontime-politike/20%Monthly2019-01-19 09:38
https://kosovapost.net/lakra-e-gjelber-sheron-ulceren-e-stomakut-njihuni-me-perfitimet-e-tjera-te-saj/20%Monthly2019-01-19 09:24
https://kosovapost.net/viziten-e-putinit-ne-beograd-ramadani-e-cileson-konfirmim-te-samitit-anti-nato/20%Monthly2019-01-19 09:10
https://kosovapost.net/ju-flet-ditmir-bushati-pse-u-shkarkua-cka-mendon-per-skandalin-gent-cakaj-dhe-pse-rama-u-be-edhe-minister-i-jashtem/20%Monthly2019-01-19 09:08
https://kosovapost.net/pd-zgjedh-sot-kryesine-basha-lexon-emrat-e-te-preferuarve/20%Monthly2019-01-19 08:55
https://kosovapost.net/detaje-per-humbjen-e-jetes-se-ish-luftetarit-te-uck-se-nga-qkuk/20%Monthly2019-01-19 08:40
https://kosovapost.net/veseli-haradinaj-e-kosnett-te-marten-diskutojne-per-taksen/20%Monthly2019-01-19 08:28
https://kosovapost.net/ndalohet-perdorimi-i-motoreve-te-bores-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-19 08:18
https://kosovapost.net/ska-shtesa-per-femijet-kete-vit/20%Monthly2019-01-19 08:11
https://kosovapost.net/institucionet-blejne-plazma-permes-tenderit-publik/20%Monthly2019-01-19 08:08
https://kosovapost.net/cfare-do-te-ndodhe-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-01-19 08:05
https://kosovapost.net/vikendi-ne-kosove-me-mot-te-ndryshueshem/20%Monthly2019-01-19 08:01
https://kosovapost.net/hipokrizia-nderkombetare-ne-kosove-apo-si-e-cmontoi-bardhyl-mahmuti-dick-marty-n/20%Monthly2019-01-19 07:11
https://kosovapost.net/rruget-me-kallderma-te-prages-apo-historia-e-dhimbjes-dhe-gjenocidit-te-nje-qyteti-te-evropes/20%Monthly2019-01-19 07:05
https://kosovapost.net/trepca-deshton-ta-transferoje-wilsonin/20%Monthly2019-01-18 22:28
https://kosovapost.net/mustafa-specialen-na-imponuan-edhe-presidenti-ishte-kunder/20%Monthly2019-01-18 22:19
https://kosovapost.net/haliti-nuk-mund-tiu-kundervihemi-shba-ve-ato-i-kane-te-gjitha-instrumentet-qe-te-na-detyrojne/20%Monthly2019-01-18 22:10
https://kosovapost.net/ruset-tallen-keq-me-menyren-se-si-vuciq-e-priti-putinin/20%Monthly2019-01-18 21:57
https://kosovapost.net/saga-per-qebapxhiun-kosovare-me-pasaporte-diplomatike-te-ambasadorit/20%Monthly2019-01-18 21:51
https://kosovapost.net/ky-eshte-i-moshuari-qe-kerkoi-ndihme-ne-qkuk-jep-nje-deklarate/20%Monthly2019-01-18 21:29
https://kosovapost.net/beqiri-i-kontribuojme-dialogut-si-opozite-nuk-hyjme-ne-proces/20%Monthly2019-01-18 20:57
https://kosovapost.net/daciq-ia-ben-qefin-putinit-ia-kendon-live-kengen-e-famshme-ruse/20%Monthly2019-01-18 20:53
https://kosovapost.net/permiresohet-moti-keto-jane-temperaturat-per-neser/20%Monthly2019-01-18 20:53
https://kosovapost.net/psd-ja-se-voton-buxhetin-pa-iu-plotesuar-kushtet-qeveria-synon-ta-miratoje-ne-fund-te-muajit/20%Monthly2019-01-18 20:44
https://kosovapost.net/osmani-i-reagon-veselit-je-bere-komik-pdk-ja-eshte-tradhtare-dhe-mashtruese/20%Monthly2019-01-18 20:15
https://kosovapost.net/sot-nje-tjeter-e-premte-e-zeze-per-shqiptaret/20%Monthly2019-01-18 20:10
https://kosovapost.net/cfare-bisedoi-haradinaj-mbi-taksen-me-komisionerin-e-be-se-johannes-hahn/20%Monthly2019-01-18 20:09
https://kosovapost.net/up-ofron-pune-praktike-me-pagese-per-studente/20%Monthly2019-01-18 20:03
https://kosovapost.net/hyseni-thote-se-e-kaluara-e-tij-ne-pdk-nuk-do-te-ndikoje-ne-punen-ne-kpk/20%Monthly2019-01-18 19:57
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-dobite-shendetesore-qe-trupi-merr-nga-fasulja/20%Monthly2019-01-18 19:40
https://kosovapost.net/po-forcohemi-paralajmerimi-i-besnik-berishes-per-isa-mustafen/20%Monthly2019-01-18 19:19
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-ti-zbritet-paga-reagon-hykmete-bajrami/20%Monthly2019-01-18 19:07
https://kosovapost.net/130-dite-pas-zgjedhjeve-suedia-mezi-formon-qeverine-e-re/20%Monthly2019-01-18 18:55
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-mosdhenia-e-vizes-nuk-e-lekund-besimin-e-tij-ndaj-shba-se/20%Monthly2019-01-18 18:53
https://kosovapost.net/lama-nuk-u-bindet-urdherave-te-thacit-vazhdon-punen-si-ambasadore-edhe-pas-shkarkimit-te-saj/20%Monthly2019-01-18 18:49
https://kosovapost.net/plani-i-shba-se-per-lindjen-e-mesme-publikohet-pas-zgjedhjeve-ne-izrael/20%Monthly2019-01-18 18:40
https://kosovapost.net/barca-e-reali-mesojne-kundershtaret-ne-cerekfinalen-e-kupes/20%Monthly2019-01-18 18:29
https://kosovapost.net/indiani-i-penduar-nga-shembja-e-xhamise-ka-riparuar-dhjetera-xhami/20%Monthly2019-01-18 19:03
https://kosovapost.net/sbashk-u-apelon-masht-in-dhe-drejtorite-komunale-te-mos-tentojne-te-thyejne-greven/20%Monthly2019-01-18 18:02
https://kosovapost.net/ne-parlamentin-kroat-serbise-ti-ndalohet-hyrja-ne-be-derisa-te-pranoj-agresionin-e-bere/20%Monthly2019-01-18 17:51
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-permend-rihapjen-e-paktit-per-brexit/20%Monthly2019-01-18 17:44
https://kosovapost.net/gazeta-e-madhe-angleze-pse-po-kerkohet-doreheqja-e-politikanit-me-te-fuqishem-ne-bote/20%Monthly2019-01-18 17:22
https://kosovapost.net/i-dyshuari-per-mishin-e-prishur-ne-peje-pasha-zoten-mishin-kam-pas-me-ia-qit-qenit/20%Monthly2019-01-18 17:17
https://kosovapost.net/veseli-thote-se-rusia-eshte-ne-rruge-per-ta-njohur-kosoven/20%Monthly2019-01-18 17:10
https://kosovapost.net/milani-me-oferte-per-piatekun/20%Monthly2019-01-18 17:04
https://kosovapost.net/permes-nderprerjes-se-internetit-ky-shtet-synon-ti-ndal-protestat/20%Monthly2019-01-18 15:57
https://kosovapost.net/immobile-ne-radarin-e-ketyre-dy-klubeve-angleze/20%Monthly2019-01-18 15:46
https://kosovapost.net/ministrja-kosovare-tregon-planin-per-ti-dhene-fund-ngujimit-te-studenteve/20%Monthly2019-01-18 15:32
https://kosovapost.net/pini-uje-me-limon-ne-mengjes-keto-jane-efektet/20%Monthly2019-01-18 15:27
https://kosovapost.net/trajneri-i-ri-ka-kthyer-fergusonin-ne-manchester-united/20%Monthly2019-01-18 15:10
https://kosovapost.net/serbia-i-kerkon-ndihme-be-se-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-18 14:40
https://kosovapost.net/veseli-per-taksen-serbia-duhet-ta-respektoje-kosoven-si-shtet-i-pavarur/20%Monthly2019-01-18 14:30
https://kosovapost.net/xhamia-e-namazgjase-me-e-madhja-ne-ballkan-hapet-kete-vitit/20%Monthly2019-01-18 13:46
https://kosovapost.net/hamza-inkurajon-perfaqesuesit-e-berzh-it-per-mbeshtetje-te-sektorit-privat/20%Monthly2019-01-18 13:43
https://kosovapost.net/xherdan-shaqiri-e-meson-liverpoolin-si-ta-fitoje-titullin/20%Monthly2019-01-18 13:30
https://kosovapost.net/keto-ushqime-mos-i-beni-bashke-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-18 13:19
https://kosovapost.net/vizita-e-putinit-nuk-ia-prish-punet-serbise-me-be-ne/20%Monthly2019-01-18 13:10
https://kosovapost.net/a-po-e-humb-chelsea-futbollistin-eden-hazard/20%Monthly2019-01-18 13:03
https://kosovapost.net/daciq-paralajmeron-kosoven-te-henen-ju-vjen-nje-lajm-i-keq/20%Monthly2019-01-18 12:26
https://kosovapost.net/trump-i-anulon-vizitat-jashte-vendi-kryetares-se-dhomes-shtyje-ekskursionin/20%Monthly2019-01-18 12:13
https://kosovapost.net/arsenal-vendos-ta-rrembeje-lojtarin-e-barcelones/20%Monthly2019-01-18 12:07
https://kosovapost.net/haradinaj-studentet-tane-i-dallon-nga-ata-evropian-vetem-mungesa-e-lirise-se-levizjes/20%Monthly2019-01-18 11:44
https://kosovapost.net/mti-fillon-kontrollimin-e-pompave-te-derivateve-2/20%Monthly2019-01-18 11:21
https://kosovapost.net/mti-fillon-kontrollimin-e-pompave-te-derivateve/20%Monthly2019-01-18 11:16
https://kosovapost.net/artisti-serb-petroviq-serbia-duhet-ta-njohe-kosoven-dhe-ti-vere-sanksione-rusise/20%Monthly2019-01-18 10:59
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-te-jep-llogari-per-humbjen-e-530-mije-euro/20%Monthly2019-01-18 10:56
https://kosovapost.net/kolinda-kitarovic-ne-turqi/20%Monthly2019-01-18 10:54
https://kosovapost.net/meta-dekreton-ramen-minister-per-europen-dhe-punet-e-jashtme/20%Monthly2019-01-18 11:05
https://kosovapost.net/banka-boterore-kosova-me-rritjen-ekonomike-me-te-madhe-ne-rajon/20%Monthly2019-01-18 10:15
https://kosovapost.net/vjen-reagimi-i-amerikes-pas-vizites-se-putinit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-18 10:02
https://kosovapost.net/haradinaj-besimi-im-ne-shba-nuk-ndryshon/20%Monthly2019-01-18 09:51
https://kosovapost.net/namazi-i-xhumase/20%Monthly2019-01-18 10:07
https://kosovapost.net/sa-i-kushton-amerikes-mbrojtja-e-izraelit/20%Monthly2019-01-18 09:34
https://kosovapost.net/fillon-aplikimi-per-bursat-e-turqise-2019/20%Monthly2019-01-18 10:54
https://kosovapost.net/trump-anulon-udhetimin-e-delegacionit-amerikan-ne-forumin-ekonomik-ne-davos/20%Monthly2019-01-18 09:17
https://kosovapost.net/austria-do-te-ndihmoje-ne-riatdhesimin-e-sirianeve/20%Monthly2019-01-18 09:33
https://kosovapost.net/pas-akilit-dhe-nores-familjes-gjakova-do-i-shtohet-edhe-nje-xhudiste/20%Monthly2019-01-18 12:57
https://kosovapost.net/kompromis-per-taksen/20%Monthly2019-01-18 09:11
https://kosovapost.net/viti-2019-sjell-ne-treg-televizorin-qe-paloset-si-leter/20%Monthly2019-01-18 08:59
https://kosovapost.net/cilat-jane-prioritetet-e-okb/20%Monthly2019-01-18 08:40
https://kosovapost.net/shi-dhe-bore-sot-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-18 08:34
https://kosovapost.net/sulmuesi-i-milanit-kalon-ne-skuadren-e-njohur-angleze/20%Monthly2019-01-18 08:20
https://kosovapost.net/bechtel-enka-nuk-i-ka-raportuar-ministrise-per-vonesat-ne-autostraden-arben-xhaferi/20%Monthly2019-01-18 08:03
https://kosovapost.net/shqiperia-eksportoi-ne-kosove-44-5-per-qind-me-shume-ne-dhjetor-2018-sesa-nje-vit-me-pare/20%Monthly2019-01-18 07:50
https://kosovapost.net/ylli-i-milanit-drejt-transferimit-ku-do-te-shkoje/20%Monthly2019-01-18 07:25
https://kosovapost.net/edhe-nje-tjeter-autostrade-e-re-ne-kosove/20%Monthly2019-01-18 07:17
https://kosovapost.net/shba-me-interceptore-te-rinj-kunder-fuqive-armike/20%Monthly2019-01-18 07:06
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-sot-dhe-diteve-te-vikendit/20%Monthly2019-01-18 06:58
https://kosovapost.net/hani-levoret-e-frutave-flasin-ekspertet/20%Monthly2019-01-18 06:45
https://kosovapost.net/perse-trembeni-ne-gjume-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-18 06:31
https://kosovapost.net/kur-eshte-zbuluar-numri-zero-na-flet-historia/20%Monthly2019-01-18 06:23
https://kosovapost.net/basri-sejdiu-shkon-ne-emergjence-pas-pamjeve-te-moshuarit-jep-nje-mesazh/20%Monthly2019-01-17 22:35
https://kosovapost.net/isufi-te-shtohen-masat-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-17 22:26
https://kosovapost.net/skandaloze-i-moshuari-ne-gjendje-te-rende-injorohet-nga-emergjenca-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-17 22:18
https://kosovapost.net/ndotja-e-ajrit-ne-prishtine-vazhdon-te-jete-e-rrezikshme/20%Monthly2019-01-17 21:26
https://kosovapost.net/moti-neser-ne-kosove-9/20%Monthly2019-01-17 21:22
https://kosovapost.net/putin-jep-alarmin-ne-serbi-taksa-dhe-fsk-mund-te-destabilizojne-ballkanin/20%Monthly2019-01-17 21:20
https://kosovapost.net/e-akuzuan-se-e-shiti-nga-chelsea-mourinho-befason-me-deklaraten-per-salah/20%Monthly2019-01-17 21:14
https://kosovapost.net/vendimi-per-negociatat-hahn-darke-pune-me-ramen/20%Monthly2019-01-17 20:58
https://kosovapost.net/muslimanet-ne-jug-te-filipineve-ne-pritje-te-referendumit-historik-per-autonomi/20%Monthly2019-01-17 20:55
https://kosovapost.net/jeleket-e-verdhe-lekunden-ekonomine-dhe-turizmin-e-frances/20%Monthly2019-01-17 20:32
https://kosovapost.net/shaqiri-kerkon-qe-liverpooli-te-vazhdoje-mentalitetin-fitues/20%Monthly2019-01-17 20:17
https://kosovapost.net/pse-sipas-deputetes-kollcaku-u-shperblyen-sherbyesit-civile-ne-qeveri/20%Monthly2019-01-17 20:12
https://kosovapost.net/besa-shahini-zyrtarisht-ministre-e-arsimit-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-17 20:05
https://kosovapost.net/e-tmerrshme-mishi-i-lopeve-te-ngordhura-do-te-perfundonte-ne-suxhuke-dhe-byrektore/20%Monthly2019-01-17 19:48
https://kosovapost.net/kur-dhimbjet-e-kokes-jane-shqetesuese/20%Monthly2019-01-17 19:35
https://kosovapost.net/dite-te-veshtira-per-klasen-politike-te-kosoves/20%Monthly2019-01-17 19:27
https://kosovapost.net/putin-angazhohemi-per-kompromis-mbi-ceshtjen-e-kosoves-ne-pajtim-rezoluten-1244/20%Monthly2019-01-17 19:18
https://kosovapost.net/delegacionet-e-kosoves-dhe-shqiperise-harmonizuan-mini-shengenin-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-01-17 19:01
https://kosovapost.net/thaci-ka-10-dite-qe-mungon-presidenca-thote-se-eshte-ne-pushime-por-stregon-ku/20%Monthly2019-01-17 18:49
https://kosovapost.net/dhurata-qe-putin-i-dha-vuciqit-ka-lidhje-me-stalinin/20%Monthly2019-01-17 18:33
https://kosovapost.net/haxhiu-sa-here-flet-per-drejtesi-pushteti-aktual-eshte-e-qarte-qe-po-pergatitet-edhe-me-shume-per-kapjen-e-tij/20%Monthly2019-01-17 18:24
https://kosovapost.net/haradinaj-permes-facebook-ut-tregon-cfare-bisedoi-me-hahnin/20%Monthly2019-01-17 18:14
https://kosovapost.net/putin-mbeshtesim-arritjen-e-nje-marreveshjeje-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-17 18:04
https://kosovapost.net/ahmeti-vizita-e-putinit-ne-beograd-shperfaq-nevojen-urgjente-te-demokratizimit-te-ballkanit-perendimor/20%Monthly2019-01-17 17:40
https://kosovapost.net/bytyqi-kerkesat-e-sbashk-ut-ekstreme-te-henen-nxenesit-te-kthehen-ne-shkolle/20%Monthly2019-01-17 17:26
https://kosovapost.net/e-pazakonte-kalon-pa-deklarata-takimi-haradinaj-hahn/20%Monthly2019-01-17 17:16
https://kosovapost.net/ky-eshte-qeni-i-sharrit-qe-vuciqi-ia-dhuroi-putinit/20%Monthly2019-01-17 17:07
https://kosovapost.net/rama-i-del-ne-mbrojtje-dialektit-kosovar-te-besa-shahinit-thote-se-do-bashkohemi-se-shpejti/20%Monthly2019-01-17 16:14
https://kosovapost.net/apostolova-dhe-oconnell-mysafire-te-mustafa-ja-arsyeja/20%Monthly2019-01-17 15:51
https://kosovapost.net/putin-ne-beograd-per-sigurine-e-tij-merr-valixhen-qe-trondite-boten-foto/20%Monthly2019-01-17 15:30
https://kosovapost.net/mesohuni-me-shqipen-e-kosoves-se-shpejti-do-te-jemi-ne-nje-cati/20%Monthly2019-01-17 15:20
https://kosovapost.net/real-madridi-do-te-paguaj-50-milione-euro-per-20-vjecarin/20%Monthly2019-01-17 15:14
https://kosovapost.net/1-milion-dollare-dhe-nje-veture-nese-arrin-te-besh-kete-gje/20%Monthly2019-01-17 14:50
https://kosovapost.net/posta-e-kosoves-dhe-posta-shqiptare-me-sherbim-te-ri-postar-lehtesojne-shitblerjen-online/20%Monthly2019-01-17 14:41
https://kosovapost.net/motorola-sjell-perditesimin-me-dinamik-ne-kete-vit/20%Monthly2019-01-17 14:31
https://kosovapost.net/daciq-putin-nuk-e-sjell-zgjidhjen-per-kosoven/20%Monthly2019-01-17 14:06
https://kosovapost.net/ancelotti-deshiron-ta-kete-rodriguez-ne-napol/20%Monthly2019-01-17 14:03
https://kosovapost.net/sipas-daciqit-putin-kerkon-nga-serbia-kompromis-me-kosoven/20%Monthly2019-01-17 13:53
https://kosovapost.net/cavusoglu-firmat-turke-ne-maqedoni-kane-investime-ne-vlere-prej-12-miliarde-dollaresh/20%Monthly2019-01-17 13:56
https://kosovapost.net/dimitrov-maqedonia-do-te-vazhdoje-te-jete-prane-turqise-ne-luften-kunder-terrorit/20%Monthly2019-01-17 13:46
https://kosovapost.net/shtepia-kushton-1-euro-ne-kete-qyteze-te-bukur-italiane/20%Monthly2019-01-17 13:34
https://kosovapost.net/i-ka-111-banesa-zyrtari-multimilioner-pretendon-se-e-ka-vetem-nje-shtepi/20%Monthly2019-01-17 13:31
https://kosovapost.net/gashi-do-takohemi-me-perfaqesuesit-e-bosnjes-por-taksa-mbetet-ne-fuqi/20%Monthly2019-01-17 13:59
https://kosovapost.net/nota-verbale-te-cilen-mpj-e-maqedonise-e-dergoi-ne-athine/20%Monthly2019-01-17 13:24
https://kosovapost.net/bora-e-madhe-bllokon-banoret-dhe-qindra-turiste-ne-alpet-zvicerane/20%Monthly2019-01-17 13:13
https://kosovapost.net/atk-e-orientuar-ne-luftimin-e-ekonomise-joformale/20%Monthly2019-01-17 13:02
https://kosovapost.net/hetim-penal-ndaj-huaweit-ne-shba/20%Monthly2019-01-17 13:01
https://kosovapost.net/skuadra-italiane-pas-luka-modriqit/20%Monthly2019-01-17 13:02
https://kosovapost.net/hoti-pan-i-eshte-unik-vetem-ne-sulmet-ndaj-ldk-se/20%Monthly2019-01-17 12:55
https://kosovapost.net/pas-kosoves-hahn-do-ta-vizitoje-edhe-shqiperine/20%Monthly2019-01-17 12:50
https://kosovapost.net/biznesmeni-i-njohur-apelon-kompanite-rrisni-pagat-qe-mos-te-braktiset-kosova/20%Monthly2019-01-17 12:23
https://kosovapost.net/si-do-te-dukeshin-shtetet-nese-madhesia-e-tyre-do-te-perputhej-me-popullsine-qe-kane/20%Monthly2019-01-17 12:08
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ka-marreveshje-te-nenshkruar-do-ta-takoj-ekipin-negociator/20%Monthly2019-01-17 11:30
https://kosovapost.net/haradinaj-serbise-nuk-i-ka-mbetur-tjeter-vecse-ti-bashkohet-brss/20%Monthly2019-01-17 11:28
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kerkesa-e-vuciqit-per-putinin-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2019-01-17 11:27
https://kosovapost.net/lekaj-premton-qe-se-shpejti-kosova-do-te-kete-infrastrukture-evropiane/20%Monthly2019-01-17 11:25
https://kosovapost.net/bosnja-pret-heqjen-e-takses-nga-kosova-paralajmeron-negociata/20%Monthly2019-01-17 11:17
https://kosovapost.net/dogana-e-kosoves-prezanton-vulat-qe-do-te-perdoren-ne-portin-e-durresit/20%Monthly2019-01-17 11:15
https://kosovapost.net/bie-shitja-per-23-per-qind-e-armeve-gjermane-ne-vitin-2018/20%Monthly2019-01-17 10:45
https://kosovapost.net/kfor-heqe-posteret-e-putinit-ne-veri/20%Monthly2019-01-17 10:32
https://kosovapost.net/vjedhje-me-force-ne-nje-xhami-ne-suhareke/20%Monthly2019-01-17 10:23
https://kosovapost.net/shisnin-mish-te-prishur-arrestohet-tre-persona-ne-peje/20%Monthly2019-01-17 10:20
https://kosovapost.net/dembele-nga-tottenhami-kalon-ne-kine/20%Monthly2019-01-17 10:14
https://kosovapost.net/zhduket-nje-e-mitur-ne-fushe-kosove/20%Monthly2019-01-17 10:11
https://kosovapost.net/per-24-ore-37-te-arrestuar-ne-kosove-per-vepra-penale/20%Monthly2019-01-17 10:09
https://kosovapost.net/deri-me-31-dhjetor-ky-person-e-kishte-pagen-me-te-larte-ne-kosove/20%Monthly2019-01-17 10:06
https://kosovapost.net/gjithcka-gati-per-rastin-veteranet-e-rrejshem-gjykata-ua-dergon-ftesat-te-akuzuarve/20%Monthly2019-01-17 09:59
https://kosovapost.net/mbi-20-e-perdorimit-te-antibiotikeve-eshte-i-panevojshem/20%Monthly2019-01-17 09:49
https://kosovapost.net/trump-nuk-eshte-agjent-rus-keto-pretendimet-jane-te-cmendura/20%Monthly2019-01-17 09:37
https://kosovapost.net/i-ftuari-i-speciales-nuk-dua-avokat-mos-te-rrjedhin-lot-krokodili-ne-parlament-ata-qe-sollen-kete-gjykate/20%Monthly2019-01-17 09:30
https://kosovapost.net/edi-rama-mos-luani-me-taksat-se-ju-gjen-belaja/20%Monthly2019-01-17 09:25
https://kosovapost.net/nenshkruhet-marreveshja-prej-1-milion-euro-per-ndertimin-e-autostrades-kijeve-zahaq/20%Monthly2019-01-17 09:37
https://kosovapost.net/shaqiri-ne-top-dhjeteshen-e-futbollisteve-me-me-se-shumti-tituj-te-fituar/20%Monthly2019-01-17 09:23
https://kosovapost.net/putin-sot-ne-serbi-e-ruajne-mbi-7-mije-police-tre-mige/20%Monthly2019-01-17 09:16
https://kosovapost.net/nese-hyni-ne-kamp-ju-nuk-do-te-dilni-kurre-prej-aty-brenda-kines-ka-lufte-ndaj-islamit/20%Monthly2019-01-17 09:14
https://kosovapost.net/zbehen-shpresat-per-heqjen-e-vizave-ne-2019en/20%Monthly2019-01-17 09:12
https://kosovapost.net/aeroporti-nderkombetar-louisville-ne-shba-emerohet-muhammed-ali/20%Monthly2019-01-17 09:08
https://kosovapost.net/gjashte-studente-nga-shqiperia-ne-programet-stervitore-me-fsk-ne/20%Monthly2019-01-17 09:07
https://kosovapost.net/kujdes-ne-keto-rruge-ne-shqiperi-qarkullimi-behet-ende-me-zinxhire/20%Monthly2019-01-17 09:07
https://kosovapost.net/sfidon-temperaturat-60-grade-per-te-mbledhur-fonde-per-vajzen-e-semure-video/20%Monthly2019-01-17 09:04
https://kosovapost.net/porosi-nga-mjeket-keto-ushqime-konsumoni-ne-mengjes/20%Monthly2019-01-17 08:59
https://kosovapost.net/haradinaj-per-viziten-e-hahn-taksa-ka-te-beje-me-njohjen-nga-serbia-jo-me-agjenden-evropiane/20%Monthly2019-01-17 08:48
https://kosovapost.net/deputetet-shqiptare-pa-diplome-ja-si-ia-kane-hedhur-kokat-e-kombit/20%Monthly2019-01-17 08:46
https://kosovapost.net/ne-oret-e-mengjesit-tentohet-te-vidhet-bankomati/20%Monthly2019-01-17 08:41
https://kosovapost.net/bullgaret-blejne-telekomin-shqiptar-per-50-milione-euro/20%Monthly2019-01-17 08:33
https://kosovapost.net/keto-jane-profesionet-qe-paguhen-me-se-miri-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-17 08:20
https://kosovapost.net/be-pa-u-hequr-taksa-nuk-do-te-kete-takime-mes-kosoves-dhe-serbise-2/20%Monthly2019-01-17 08:10
https://kosovapost.net/perfituesit-me-te-medhenj-te-projektligjit-per-pagat-njerezit-e-politikes/20%Monthly2019-01-17 07:54
https://kosovapost.net/a-do-te-hiqet-taksa-ndaj-serbise-haradinaj-takohet-me-hahn/20%Monthly2019-01-17 07:31
https://kosovapost.net/flamuj-rus-foto-te-putinit-dhe-mbishkrime-kudo-ne-mitrovice/20%Monthly2019-01-17 07:26
https://kosovapost.net/deshtimi-i-pare-i-ekipit-negociator/20%Monthly2019-01-17 07:22
https://kosovapost.net/putin-sot-ne-beograd-bisedohet-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-01-17 07:18
https://kosovapost.net/mallit-nga-serbia-dhe-bosnja-qe-u-lirua-nga-taksa-100-per-qind-arrin-vleren-2-milione-euro/20%Monthly2019-01-17 07:17
https://kosovapost.net/higuainin-se-mbajne-nervat-ja-cfare-bene-pas-ndeshjes-video/20%Monthly2019-01-17 07:05
https://kosovapost.net/keto-ushqime-rrisin-performancen-e-trurit-tuaj/20%Monthly2019-01-17 07:01
https://kosovapost.net/shba-dhe-rusia-perplasen-ashper/20%Monthly2019-01-17 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-diteve-ne-vijim-6/20%Monthly2019-01-17 06:51
https://kosovapost.net/tahiri-nese-thaci-pajtohet-per-kembim-i-ben-favor-millosheviqit-putinit-e-vuciqit/20%Monthly2019-01-16 22:51
https://kosovapost.net/veriu-i-kosoves-i-dekoruar-me-flamuj-ruse-dhe-foto-te-putinit/20%Monthly2019-01-16 22:44
https://kosovapost.net/girona-eliminon-atleticon-nga-kupa/20%Monthly2019-01-16 22:22
https://kosovapost.net/tahiri-thote-se-per-shkak-te-dorezimit-te-pasaportes-i-ka-humbur-30-mije-dollare/20%Monthly2019-01-16 22:08
https://kosovapost.net/vuciqit-si-pelqen-qe-putin-perkrah-cdo-gje-qe-serbia-vendos-per-kosoven/20%Monthly2019-01-16 22:00
https://kosovapost.net/bashkimi-humb-derbin-shqiptar-ne-ligen-ballkanike/20%Monthly2019-01-16 21:40
https://kosovapost.net/hoxhaj-taksa-ndaj-serbise-nuk-duhet-ti-lendoje-raportet-tona-me-shba-ne-dhe-be-ne/20%Monthly2019-01-16 21:33
https://kosovapost.net/vogelushi-nga-dragashi-eshte-diagnostikuar-me-leukemi-familja-kerkon-ndihme/20%Monthly2019-01-16 21:31
https://kosovapost.net/haradinaj-i-pergjigjet-putinit-rusia-destabilizon-ballkanin/20%Monthly2019-01-16 21:02
https://kosovapost.net/krasniqi-nese-amerika-kerkon-ta-heqim-taksen-duhet-ta-shqyrtojme-seriozisht/20%Monthly2019-01-16 20:53
https://kosovapost.net/temperatura-te-uleta-neser-ne-kosove-ajri-me-i-ndotur/20%Monthly2019-01-16 20:49
https://kosovapost.net/donika-kadaj-asnje-cent-per-serbine/20%Monthly2019-01-16 20:38
https://kosovapost.net/zgjedhjet-per-kryetar-te-odes-infermiereve-te-kosoves/20%Monthly2019-01-16 21:22
https://kosovapost.net/mustafa-ldk-ne-asnje-variant-sbehet-pjese-e-qeverise-dhe-ekipit-negociator/20%Monthly2019-01-16 20:08
https://kosovapost.net/shba-nuk-ndryshon-qendrim-per-taksen/20%Monthly2019-01-16 20:03
https://kosovapost.net/si-po-pengohet-greva-e-mesimdhenesve-ne-universitetin-e-mitrovices/20%Monthly2019-01-16 19:48
https://kosovapost.net/probleme-me-gjumin-ndryshimi-ne-frymemarrjen-tuaj-do-tiu-beje-te-flini-brenda-sekondave/20%Monthly2019-01-16 19:28
https://kosovapost.net/biesla-i-shokon-te-gjithe-thote-se-i-ka-spiunuar-te-gjitha-skuadrat/20%Monthly2019-01-16 19:05
https://kosovapost.net/edhe-sherbyesit-civile-ne-kryeministri-kerkojne-rritje-pagash-te-henen-ne-greve/20%Monthly2019-01-16 18:33
https://kosovapost.net/cilet-mallra-nga-serbia-pritet-te-dalin-ne-tregun-e-kosoves/20%Monthly2019-01-16 18:26
https://kosovapost.net/krimb-ne-produktin-ushqimor-ne-nje-market-brenda-qendres-studentore/20%Monthly2019-01-16 18:21
https://kosovapost.net/riatdhesohen-100-shqiptare-kerkuan-azil-ne-vendet-e-be-se/20%Monthly2019-01-16 18:02
https://kosovapost.net/milaim-zeka-tregon-a-ka-prova-specialja-per-ta-denuar-lushtakun/20%Monthly2019-01-16 17:43
https://kosovapost.net/sali-berisha-nuk-le-gje-pa-i-thene-edi-rames/20%Monthly2019-01-16 17:38
https://kosovapost.net/mujka-per-bashkimin-e-mitrovices-nuk-na-shmang-qendrimi-i-ministrit/20%Monthly2019-01-16 17:24
https://kosovapost.net/rumania-thote-se-skane-presione-nga-jashte-qe-te-njohin-pavaresine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-16 17:10
https://kosovapost.net/e-pohon-edhe-daciq-patem-perleshje-fizike-me-hajredin-kuqin-u-hodhem-mbi-tavolina/20%Monthly2019-01-16 16:58
https://kosovapost.net/pacolli-kunder-haradinajt-a-po-e-parandjen-se-do-te-shqelmohet-nga-qeveria/20%Monthly2019-01-16 16:32
https://kosovapost.net/zbulohet-e-ardhmja-e-trajnerit-te-barcelones/20%Monthly2019-01-16 16:08
https://kosovapost.net/vulini-vajton-formimin-e-ushtrise-se-kosoves-i-ankohet-komandantit-te-kforit/20%Monthly2019-01-16 16:00
https://kosovapost.net/pacolli-i-del-kunder-shefit-te-tij-kosova-nuk-mund-ti-thote-jo-amerikes/20%Monthly2019-01-16 15:52
https://kosovapost.net/sbashku-u-paralajmeron-se-do-te-kete-masa-te-rrepta-nese-ka-presion-ndaj-grevisteve/20%Monthly2019-01-16 15:48
https://kosovapost.net/furrat-e-bukes-ne-kosove-shfrytezojne-taksen-per-perfitimet-e-veta-personale/20%Monthly2019-01-16 18:57
https://kosovapost.net/brexit-ndikon-ne-largimin-e-bale-nga-real-madridi/20%Monthly2019-01-16 15:30
https://kosovapost.net/ankoheni-cdo-dite-ja-si-e-peson-shendeti-juaj/20%Monthly2019-01-16 15:27
https://kosovapost.net/haziri-e-kamberi-pajtohen-qe-lugina-duhet-te-jete-pjese-e-kosoves/20%Monthly2019-01-16 15:19
https://kosovapost.net/shitet-telekom-albania-ja-kush-e-bleu/20%Monthly2019-01-16 15:14
https://kosovapost.net/ismaili-vetevendosjes-votojeni-projektligjin-per-rritjen-e-pagave-per-mjeket/20%Monthly2019-01-16 14:52
https://kosovapost.net/tre-miga-serb-percjellin-avionin-e-putinit-ne-qiellin-e-sebise/20%Monthly2019-01-16 14:45
https://kosovapost.net/vuciq-prap-provokon-kosoven-ia-dhuron-qenin-e-sharrit-putinit/20%Monthly2019-01-16 14:49
https://kosovapost.net/vip-at-e-kosoves-dhe-kryeministri-modest-i-maqedonise/20%Monthly2019-01-16 14:34
https://kosovapost.net/putini-thote-se-shba-ja-po-synon-ta-forcoje-dominimin-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-16 14:23
https://kosovapost.net/studentet-thirrje-ministrit-bytyqi-mos-e-mbaj-ne-pranga-arsimin/20%Monthly2019-01-16 14:16
https://kosovapost.net/ministri-lluka-pjese-e-konferences-per-menaxhimin-e-ndermarrjeve-publike/20%Monthly2019-01-16 14:08
https://kosovapost.net/milaim-zeka-i-ben-hore-kadri-veselin-dhe-rtk-ne-per-hagen/20%Monthly2019-01-16 14:04
https://kosovapost.net/shteti-ne-sherbim-te-te-dyshuarve-lushtakun-e-mustafen-i-puneson-ne-kuvend-e-mpj/20%Monthly2019-01-16 13:58
https://kosovapost.net/di-mariavan-gaal-fajtor-pse-deshtova-te-united/20%Monthly2019-01-16 13:55
https://kosovapost.net/pse-kerkesa-e-pergjithesuar-amerikane-dhe-pse-pergjigjja-e-haradinajt-e-pergjithesuar/20%Monthly2019-01-16 12:45
https://kosovapost.net/shaqiri-turperon-keq-yllin-e-liverpoolit-shikoni-cfare-i-ben-video/20%Monthly2019-01-16 12:31
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-melcise-tuaj-nese-pini-dy-kafe-ne-dite/20%Monthly2019-01-16 12:21
https://kosovapost.net/nderron-jete-ky-ish-ambasador-ne-kosove/20%Monthly2019-01-16 12:21
https://kosovapost.net/hashim-thaci-i-preokupuar-me-fatin-e-sami-lushtakut/20%Monthly2019-01-16 12:13
https://kosovapost.net/pas-milanit-edhe-barcelona-e-deshiron-zhegroven/20%Monthly2019-01-16 12:09
https://kosovapost.net/lvv-per-greven-ne-shendetesi-qytetaret-tone-i-vuajne-pasojat/20%Monthly2019-01-16 12:08
https://kosovapost.net/nenshtetesi-per-refugjatet-ndryshimet-e-ligjit-shkojne-ne-parlament/20%Monthly2019-01-16 12:08
https://kosovapost.net/be-pa-u-hequr-taksa-nuk-do-te-kete-takime-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-16 12:36
https://kosovapost.net/dialogu-ekipi-negociator-se-qarteson-perfshirjen-e-idese-per-korrigjim-te-kufijve/20%Monthly2019-01-16 12:11
https://kosovapost.net/nga-sot-afer-cdo-produkti-do-te-vendoset-flamuri-i-shtetit-te-origjines/20%Monthly2019-01-16 11:47
https://kosovapost.net/autoriteti-me-i-larte-i-nato-s-sot-diskuton-per-kosoven/20%Monthly2019-01-16 11:44
https://kosovapost.net/poshte-be-rrofte-kombi-cfare-po-ndodh-ne-europe/20%Monthly2019-01-16 11:32
https://kosovapost.net/rusia-ve-ne-pikepyetje-menyren-se-si-u-ndryshua-emri-i-maqedonise/20%Monthly2019-01-16 11:25
https://kosovapost.net/haradinaj-mos-u-merzisni-nuk-e-kam-hallin-me-ameriken-por-me-rusine-e-serbine/20%Monthly2019-01-16 11:18
https://kosovapost.net/rama-po-fsheh-pasurine-prej-sheiku-ne-surrel/20%Monthly2019-01-16 11:09
https://kosovapost.net/5-librat-qe-duhet-ti-lexoni-patjeter-per-ta-ndryshuar-jeten-tuaj/20%Monthly2019-01-16 11:10
https://kosovapost.net/ferizaj-turisti-i-superliges/20%Monthly2019-01-16 10:58
https://kosovapost.net/kurti-kosoves-i-duhet-demokraci-drejtesi-e-zhvillim-qe-te-kete-paqe-e-siguri/20%Monthly2019-01-16 10:45
https://kosovapost.net/ashpersohen-kriteret-ndaj-shteteve-te-ballkanit-qe-aspirojne-bene/20%Monthly2019-01-16 10:40
https://kosovapost.net/oconell-ben-thirrje-qe-te-zbardhet-rasti-i-vrasjes-se-ivanoviqit/20%Monthly2019-01-16 10:32
https://kosovapost.net/oek-nenshkruan-memorandum-bashkepunimi-me-federaten-e-odave-arabe/20%Monthly2019-01-16 10:31
https://kosovapost.net/edhe-pasardhesi-i-gruevskit-mickoski-i-shpalle-lufte-ligjit-per-avancimin-e-gjuhes-shqipe/20%Monthly2019-01-16 10:27
https://kosovapost.net/vushtrria-merr-vendim-kush-lajmeron-korrupsionin-fiton-5-mije-euro-shperblim/20%Monthly2019-01-16 09:57
https://kosovapost.net/djali-i-sami-lushtaku-mergimi-ka-nje-porosi-nga-haga/20%Monthly2019-01-16 10:00
https://kosovapost.net/kadri-veselit-i-dorezohet-peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices-ja-cfare-deklaron/20%Monthly2019-01-16 09:43
https://kosovapost.net/komunat-do-te-kene-rritje-te-buxhetit-dhe-granteve-kete-vit/20%Monthly2019-01-16 09:35
https://kosovapost.net/keta-perberes-ushqimor-nuk-mund-ti-perzini-bashke-ne-asnje-menyre/20%Monthly2019-01-16 09:20
https://kosovapost.net/milan-blen-sulmuesin-e-endrruar-nga-e-gjithe-evropa/20%Monthly2019-01-16 08:49
https://kosovapost.net/putin-ballkani-i-destabilizuar-nga-prezenca-e-shba-se/20%Monthly2019-01-16 08:48
https://kosovapost.net/facebook-investon-300-milione-dollare-ne-gazetari/20%Monthly2019-01-16 08:30
https://kosovapost.net/acarimi-me-ameriken-per-taksen-ndaj-produkteve-serbe/20%Monthly2019-01-16 08:26
https://kosovapost.net/jo-te-gjithe-e-duan-putinin-ne-serbi-ja-me-cfare-mesazhi-e-presin/20%Monthly2019-01-16 08:07
https://kosovapost.net/mesut-ozil-tek-interi-ose-juventusi/20%Monthly2019-01-16 07:46
https://kosovapost.net/352319-2/20%Monthly2019-01-16 07:35
https://kosovapost.net/presidenti-rus-putin-neser-ne-serbi-teme-e-diskutimit-edhe-kosova/20%Monthly2019-01-16 07:25
https://kosovapost.net/mbahet-forumi-ekonomik-kosove-emiratet-e-bashkuara/20%Monthly2019-01-16 07:18
https://kosovapost.net/deshton-may-ja-cfare-pritet-te-ndodhe-ne-vazhdim/20%Monthly2019-01-16 07:13
https://kosovapost.net/zbulohet-bima-e-cila-sheron-te-gjitha-llojet-e-tumoreve/20%Monthly2019-01-16 07:04
https://kosovapost.net/bahtiri-sot-dorezon-ne-kuvend-peticionin-per-bashkimin-e-mitrovices/20%Monthly2019-01-16 06:58
https://kosovapost.net/moti-sot-20/20%Monthly2019-01-16 06:53
https://kosovapost.net/mesuesja-qe-grevon-me-fal-nxenesi-im-po-me-dhemb-zemra-qe-po-humb-mesimin/20%Monthly2019-01-15 22:58
https://kosovapost.net/zyrtare-armando-sadiku-behet-me-skuader-te-re/20%Monthly2019-01-15 22:16
https://kosovapost.net/prishtina-edhe-sonte-me-ajer-te-ndotur-ky-eshte-niveli/20%Monthly2019-01-15 22:15
https://kosovapost.net/theresa-may-perballet-me-mocion-mosbesimi-te-merkuren-e-pranon-humbjen/20%Monthly2019-01-15 22:12
https://kosovapost.net/new-york-times-shkruan-per-mjeshtrin-e-oreve-rexhep-rexhepin/20%Monthly2019-01-15 22:10
https://kosovapost.net/neser-specialja-merret-me-lushtakun/20%Monthly2019-01-15 20:50
https://kosovapost.net/deshton-brexit-britania-mbetet-ne-be/20%Monthly2019-01-15 20:46
https://kosovapost.net/juncker-ndjen-keqardhje-per-rezultatin-e-votimit-te-brexit/20%Monthly2019-01-15 20:42
https://kosovapost.net/neser-studentet-protestojne-para-masht-it/20%Monthly2019-01-15 20:40
https://kosovapost.net/neser-vranesira-dhe-diell-ne-kosove/20%Monthly2019-01-15 20:37
https://kosovapost.net/pas-lirimit-nga-specialja-keto-jane-fjalet-e-djalit-te-remit/20%Monthly2019-01-15 19:36
https://kosovapost.net/arsenal-befason-te-gjithe-me-transferimin-e-fundit-nga-bayern-munich/20%Monthly2019-01-15 19:32
https://kosovapost.net/may-u-ben-serish-thirrje-politikaneve-ta-mbeshtesin-marreveshjen-e-saj/20%Monthly2019-01-15 19:30
https://kosovapost.net/milaim-zeka-jep-nje-lajm-te-gezueshem-nga-haga/20%Monthly2019-01-15 19:20
https://kosovapost.net/anulohen-qindra-fluturime-ne-gjermani-200-mije-udhetare-mbesin-ne-aeroporte/20%Monthly2019-01-15 19:10
https://kosovapost.net/erdogan-i-shkon-per-vizite-putinit-ne-moske/20%Monthly2019-01-15 18:59
https://kosovapost.net/veteranet-vazhdojne-kundershtimin-e-speciales-paralajmerojne-protesta/20%Monthly2019-01-15 18:53
https://kosovapost.net/tika-fillon-restaurimin-e-xhamise-gazi-mehmed-pasha-ne-140-vjetorin-e-lidhjes-se-prizrenit/20%Monthly2019-01-15 18:47
https://kosovapost.net/rama-pergezon-limajn-thote-se-i-ka-dhene-impuls-te-ri-bashkepunimit-mes-dy-qeverive/20%Monthly2019-01-15 18:07
https://kosovapost.net/qeveria-ti-bindet-shba-se-perndryshe-duhet-te-hidhemi-ne-det/20%Monthly2019-01-15 20:27
https://kosovapost.net/%e2%80%8bsami-lushtaku-pritet-ne-ambasaden-e-kosoves-ne-holande/20%Monthly2019-01-15 17:53
https://kosovapost.net/u-bllokuan-ne-frigorifer-humbin-jeten-tre-femije-amerikane/20%Monthly2019-01-15 17:43
https://kosovapost.net/greva-ne-arsim-rruge-e-gabuar-e-sbashk-ut/20%Monthly2019-01-15 17:27
https://kosovapost.net/ja-cilat-jane-dobite-e-konsumimit-te-ujit/20%Monthly2019-01-15 17:23
https://kosovapost.net/hazirit-i-mbetet-hatri-thote-se-pushteti-zgjodhi-psd-ne-para-ldk-se-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-15 17:10
https://kosovapost.net/milani-shpreh-interesim-per-zhegroven/20%Monthly2019-01-15 16:57
https://kosovapost.net/shefqet-krasniqi-keshillon-haradinajn-mos-e-shkaterro-shoqerine-me-lojerat-e-fatit-video/20%Monthly2019-01-15 20:07
https://kosovapost.net/shkupi-i-pergjigjet-moskes-marreveshja-e-prespes-nuk-i-prek-interesat-e-paleve-te-treta/20%Monthly2019-01-15 15:19
https://kosovapost.net/bahtiri-neser-u-shkon-ne-dere-veselit-haradinajt-e-thacit-per-mitrovicen/20%Monthly2019-01-15 15:19
https://kosovapost.net/haxhi-krasniqi-vjen-me-premtimin-e-madh-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-15 15:14
https://kosovapost.net/bushati-i-deshperuar-ne-daljen-para-mediave-ka-nje-kerkese-per-ramen/20%Monthly2019-01-15 15:17
https://kosovapost.net/themelohet-bordi-i-ankesave-ndaj-vendimeve-te-doganes-dhe-atk-se/20%Monthly2019-01-15 15:07
https://kosovapost.net/tensionohen-marredheniet-mes-kanadase-dhe-kines-pas-denimit-me-vdekje-te-qytetarit-kanadez/20%Monthly2019-01-15 15:02
https://kosovapost.net/keqperdoret-greva-ne-arsim-pesojne-studentet-e-up-se/20%Monthly2019-01-15 15:01
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-le-tia-jep-dikush-nje-cope-toke-serbise-nese-guxon/20%Monthly2019-01-15 14:54
https://kosovapost.net/vatikani-urdheron-katedralen-e-prishtines-mbulojeni-marren/20%Monthly2019-01-15 14:46
https://kosovapost.net/limaj-per-zyren-doganore-ne-durres-projekti-i-dyte-me-i-rendesishem-pas-shpalljes-se-pavaresise/20%Monthly2019-01-15 14:46
https://kosovapost.net/lamtumire-petr-cech/20%Monthly2019-01-15 14:42
https://kosovapost.net/perplasje-dhe-ofendime-ndermjet-deputeteve-te-vv-se-dhe-aak-se-ne-mbledhjen-e-komisionit-per-arsim/20%Monthly2019-01-15 14:34
https://kosovapost.net/fadil-vokrrit-i-njihet-statusi-i-qytetarit-me-merita-te-vecanta-familja-e-tij-merr-nga-1000-euro-ne-muaj/20%Monthly2019-01-15 14:23
https://kosovapost.net/haradinaj-konfirmon-kerkesen-per-heqjen-e-takses-e-quan-te-palogjikshme-para-njohjes-se-kosoves-nga-serbia/20%Monthly2019-01-15 14:20
https://kosovapost.net/haradinaj-porosi-ldk-se-ejani-uluni-ne-tavoline-e-bisedojme/20%Monthly2019-01-15 14:43
https://kosovapost.net/shoqata-only-10-for-better-world-e-ben-me-shtepi-familjen-leci-nga-koretini/20%Monthly2019-01-15 13:52
https://kosovapost.net/instituti-per-mbrojtjen-e-natyres-se-kosoves-thirrje-qytetareve-per-mbrojtjen-e-kafsheve-te-rrezikuara/20%Monthly2019-01-15 13:57
https://kosovapost.net/vneidmi-per-taksen-mbledhe-qeverine-haradinaj/20%Monthly2019-01-15 14:00
https://kosovapost.net/gjermania-shenon-rritjen-me-te-ulet-ekonomike-ne-pese-vjet/20%Monthly2019-01-15 13:31
https://kosovapost.net/vitaminat-qe-veprojne-si-antibiotike/20%Monthly2019-01-15 13:23
https://kosovapost.net/mulla-osmani-ta-barazosh-turqine-me-rusine-kesaj-i-vije-era-baras-me-sherbimin-famekeq-te-udb-se/20%Monthly2019-01-15 13:27
https://kosovapost.net/pritet-zvogelimi-i-numrit-te-ministrive/20%Monthly2019-01-15 13:06
https://kosovapost.net/banka-boterore-ndihmon-me-60-milione-euro-projektet-ne-bujqesi-dhe-zhvillim-rural/20%Monthly2019-01-15 12:57
https://kosovapost.net/lekaj-autostrada-e-dukagjinit-projekti-me-gjigant-i-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-01-15 12:51
https://kosovapost.net/deutsche-welle-shqiperia-ne-krize-anulohet-vizita-e-rendesishme-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-15 12:51
https://kosovapost.net/xhaferri-zgjedhjet-presidenciale-me-21-prill/20%Monthly2019-01-15 12:45
https://kosovapost.net/haradinaj-kerkon-drejtesi-per-recakut/20%Monthly2019-01-15 12:15
https://kosovapost.net/daut-demaku-burdushi-mediatik-qe-i-ofendoi-gjithe-shqiptaret/20%Monthly2019-01-15 18:34
https://kosovapost.net/kujtohen-te-renet-e-recakut-deshmoret-te-kene-nderim-te-perjetshem/20%Monthly2019-01-15 12:09
https://kosovapost.net/40-mije-dokumente-u-shtypen-nga-e-kiosku-ne-prishtine-me-2018/20%Monthly2019-01-15 12:01
https://kosovapost.net/futbollisti-shqiptar-shfaqe-spektakel-shikoni-cfare-ben-video/20%Monthly2019-01-15 12:00
https://kosovapost.net/vazhdon-marrja-ne-pyetje-e-remit/20%Monthly2019-01-15 11:56
https://kosovapost.net/veseli-recaku-eshte-sinonim-i-fatit-tone-cmimit-te-lirise-pavaresise/20%Monthly2019-01-15 11:45
https://kosovapost.net/reagime-te-shumta-pas-zyrtarizimit-te-shqipes-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-15 11:38
https://kosovapost.net/daciq-mbeshtetja-amerikane-per-prishtinen-nuk-eshte-e-pakushtezuar/20%Monthly2019-01-15 11:31
https://kosovapost.net/kosova-teme-diskutimi-mes-vuciqit-dhe-putinit/20%Monthly2019-01-15 11:28
https://kosovapost.net/pato-mund-te-kthehet-ne-milan/20%Monthly2019-01-15 11:05
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-ndodh-organizmit-nese-beni-nje-ore-gjume-me-teper/20%Monthly2019-01-15 10:45
https://kosovapost.net/historia-e-dhimbeshme-e-recakut/20%Monthly2019-01-15 10:45
https://kosovapost.net/ekonomistet-konceptdokumenti-i-lojerave-te-fatit-per-perfitime-personale-te-qeveritareve/20%Monthly2019-01-15 10:29
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-tregon-qendrimin-e-shtetit-te-tij-per-taksn-dhe-afatet-e-arritjes-se-marreveshjes-prishtine-beograd/20%Monthly2019-01-15 12:07
https://kosovapost.net/ky-shtet-i-varfer-zbulon-rezerva-te-medha-te-arit/20%Monthly2019-01-15 09:19
https://kosovapost.net/brexit-deputetet-britanike-sot-votojne-per-ose-kunder/20%Monthly2019-01-15 09:11
https://kosovapost.net/kompania-kosovare-ndan-rrogen-e-14-te-per-punetoret-e-saj/20%Monthly2019-01-15 09:06
https://kosovapost.net/ja-se-cfare-biseduan-erdogan-dhe-trump/20%Monthly2019-01-15 09:04
https://kosovapost.net/trump-kurre-nuk-kam-punuar-per-rusine/20%Monthly2019-01-15 09:00
https://kosovapost.net/bojkotoni-prodhimet-serbe-nese-pezullohet-taksa/20%Monthly2019-01-15 08:52
https://kosovapost.net/james-harden-afer-rekordit-personal/20%Monthly2019-01-15 08:45
https://kosovapost.net/baton-haxhiu-metes-nuk-prodhon-me-ide/20%Monthly2019-01-15 08:43
https://kosovapost.net/zbulohet-aplikacioni-i-whatsapp-per-mbrojtjen-e-bisedave/20%Monthly2019-01-15 08:39
https://kosovapost.net/dasme-shqiptare-ne-tokio-te-japonise/20%Monthly2019-01-15 08:25
https://kosovapost.net/e-kaluara-e-yjeve-te-kosoves-ne-perfaqesueset-e-tjera/20%Monthly2019-01-15 08:23
https://kosovapost.net/per-shba-ne-me-apo-pa-kembim-territoresh-njohja-e-ndersjelle-eshte-caku/20%Monthly2019-01-15 08:05
https://kosovapost.net/vuciq-zbulon-nje-detaj-nga-takimet-me-thacin-une-iu-sula-thacit-vuciq-tregon-momentin-e-perleshjes/20%Monthly2019-01-15 08:03
https://kosovapost.net/pas-kercenimit-do-te-shkaterroj-ekonomikisht-zbardhet-telefonata-erdogan-trump/20%Monthly2019-01-15 07:50
https://kosovapost.net/351987-2/20%Monthly2019-01-15 07:42
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-25/20%Monthly2019-01-15 07:36
https://kosovapost.net/vuciq-jemi-100-mije-vite-larg-marreveshjes-me-kosoven/20%Monthly2019-01-14 22:54
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-kufirit-kosove-serbi-milo-thote-se-rama-dhe-meta-skane-asgje-ne-dore/20%Monthly2019-01-14 22:49
https://kosovapost.net/limaj-ceshtja-e-te-zhdukurve-prioritet-ne-bisedimet-me-serbine/20%Monthly2019-01-14 22:30
https://kosovapost.net/vuciq-ndihet-ne-siklet-derisa-pyetet-nese-e-ka-humbur-kosoven-ja-pergjigjja-e-tij/20%Monthly2019-01-14 22:21
https://kosovapost.net/kur-ti-nuk-i-ofendon-nxenesit-me-fjale-si-budall-ice-hajvan-idiot-e-meriton-page-me-te-larte/20%Monthly2019-01-14 21:51
https://kosovapost.net/berisha-qytetaret-sduhet-te-paguajne-mbrojtjen-ne-gjykaten-speciale/20%Monthly2019-01-14 21:43
https://kosovapost.net/labi-nuk-ndalet-merr-licencen-e-fondacionit-do-tu-ndihmoje-te-gjitheve-sidomos-femijeve-te-semure-rende/20%Monthly2019-01-14 21:36
https://kosovapost.net/kryeparlamentari-talat-xhaferi-nenshkruan-ligjin-per-gjuhet/20%Monthly2019-01-14 21:25
https://kosovapost.net/molliqaj-psd-se-i-jane-ofruar-ministri-e-pushtet-por-ne-refuzuam-perfitimin-partiak/20%Monthly2019-01-14 21:18
https://kosovapost.net/5-vetite-sheruese-te-lengut-te-sheges/20%Monthly2019-01-14 21:12
https://kosovapost.net/publikohen-formacionet-zyrtare-per-xhiron-e-22-te-te-premierliges/20%Monthly2019-01-14 20:34
https://kosovapost.net/be-thote-se-gjykata-speciale-po-e-ben-punen-e-saj/20%Monthly2019-01-14 20:15
https://kosovapost.net/bytyqi-kerkon-qe-mesimi-te-nis-neser-thote-se-po-demtohen-nxenesit/20%Monthly2019-01-14 20:12
https://kosovapost.net/don-lush-gjergji-edhe-feja-krishtere-i-ndalon-lojrat-e-fatit-video/20%Monthly2019-01-15 08:13
https://kosovapost.net/mesohet-e-ardhmja-e-moratas-keto-skuadra-e-duan-spanjollin/20%Monthly2019-01-14 19:57
https://kosovapost.net/rama-ne-nxisim-nje-marreveshje-me-serbine-nga-e-cila-bashkojme-shqiperine-me-kosoven/20%Monthly2019-01-14 19:26
https://kosovapost.net/rrustem-mustafen-ne-hage-thaci-e-cileson-si-fotografi-te-dites/20%Monthly2019-01-14 19:20
https://kosovapost.net/cfare-dobish-ka-per-organizmin-lekura-e-limonit/20%Monthly2019-01-14 18:54
https://kosovapost.net/limaj-mesimdhenesit-te-trajtohen-me-dinjitet-greva-te-nderpritet/20%Monthly2019-01-14 18:32
https://kosovapost.net/isufi-taksa-nuk-e-rrezikon-miqesine-tradicionale-mes-kosoves-e-amerikes/20%Monthly2019-01-14 18:26
https://kosovapost.net/djali-i-deshmorit-largohet-nga-kosova-vendi-per-te-cilin-babai-im-humbi-jeten-nuk-me-ofroje-nje-vend-pune/20%Monthly2019-01-14 18:10
https://kosovapost.net/ja-tri-arsye-se-perse-ldk-ja-dhe-vv-duhet-qendrojne-larg-korigjimit/20%Monthly2019-01-14 18:18
https://kosovapost.net/jordi-alba-pyetet-per-krahasimin-vinicius-messi-ky-eshte-reagimi-i-tij/20%Monthly2019-01-14 18:00
https://kosovapost.net/gucati-gjykata-speciale-do-ti-therras-100-ushtare/20%Monthly2019-01-14 17:36
https://kosovapost.net/shkaku-i-takses-100-haradinajt-i-eshte-refuzuar-viza-amerikane/20%Monthly2019-01-14 17:33
https://kosovapost.net/afaristet-thone-se-shteti-po-vendos-vetem-pengesa-per-bizneset/20%Monthly2019-01-14 17:24
https://kosovapost.net/perfundon-intervistimi-i-rrustem-mustafes-ne-hage/20%Monthly2019-01-14 17:13
https://kosovapost.net/lidhja-ballkanike-dhe-fitorja-mbi-perandorine-osmane-ne-janarin-e-vitit-1913/20%Monthly2019-01-14 17:10
https://kosovapost.net/ndjenjat-e-medha-te-pergjegjesise-se-mesimdhenesit/20%Monthly2019-01-14 17:04
https://kosovapost.net/van-dijk-mbrojtesi-me-i-mire-ne-bote/20%Monthly2019-01-14 16:03
https://kosovapost.net/milani-ne-kerkim-te-zevendesuesit-te-higuain/20%Monthly2019-01-14 15:45
https://kosovapost.net/avdullah-hoti-e-quan-shpend-ahmetin-dekor-i-ekipit-negociues/20%Monthly2019-01-14 16:20
https://kosovapost.net/bllokohet-rr-garibaldi-ne-prishtine-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-14 15:41
https://kosovapost.net/masa-te-rrepta-te-sigurise-pse-po-frikesohet-serbia/20%Monthly2019-01-15 07:30
https://kosovapost.net/mustafa-ironizon-me-haradinajn-le-te-keshillohet-me-35-keshilltaret-e-tij-per-taksen/20%Monthly2019-01-15 14:44
https://kosovapost.net/keto-jane-6-shkaqet-kryesore-te-djersitjes-se-duarve/20%Monthly2019-01-14 15:10
https://kosovapost.net/i-riu-nga-fieri-i-shqiperise-pranon-islamin-ne-xhamine-e-madhe-te-prishtines-video/20%Monthly2019-01-14 16:17
https://kosovapost.net/tahiri-i-kenaqur-me-kodin-e-ri-te-procedures-penale/20%Monthly2019-01-14 14:25
https://kosovapost.net/menyra-me-e-lehte-per-te-kursyer-parate/20%Monthly2019-01-14 14:08
https://kosovapost.net/351836-2/20%Monthly2019-01-14 14:32
https://kosovapost.net/donte-te-ndante-babain-nga-vajzat-tani-akuzon-myslimanet-pse-i-kthyen-lumturine-atyre-vajzave-reagon-imami-i-rruges-se-kavajes/20%Monthly2019-01-14 14:07
https://kosovapost.net/kosova-dhe-be-ja-prioritetet-e-serbise-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-14 13:54
https://kosovapost.net/111-eurodeputete-i-bejne-thirrje-britanise-rrini-ne-be/20%Monthly2019-01-14 13:43
https://kosovapost.net/magnezi-ilaq-per-depresionin/20%Monthly2019-01-14 13:43
https://kosovapost.net/haradinaj-zbut-qendrimin-per-taksen/20%Monthly2019-01-14 13:56
https://kosovapost.net/opozita-ne-maqedoni-paralajmeron-daljen-nga-parlamenti-kryeministri-nis-pushimet-dimerore%ef%bb%bf/20%Monthly2019-01-14 13:33
https://kosovapost.net/qeveria-na-dha-vec-premtime/20%Monthly2019-01-14 13:17
https://kosovapost.net/gjykata-e-apelit-me-10-gjyqtare-te-rinj-shpeton-nga-kolapsi/20%Monthly2019-01-14 15:06
https://kosovapost.net/lekaj-jep-nje-lajm-te-mire-per-shoferet/20%Monthly2019-01-14 13:05
https://kosovapost.net/milani-ne-krize-edhe-nje-tjeter-lojtar-largohet-nga-aty/20%Monthly2019-01-14 13:08
https://kosovapost.net/mbrojtesi-i-kosoves-i-bashkohet-gjigantit-shqiptar/20%Monthly2019-01-14 12:43
https://kosovapost.net/a-e-dini-pse-ne-avion-hipim-ne-anen-e-majte/20%Monthly2019-01-14 12:41
https://kosovapost.net/veseli-me-emer-te-zotit-serbia-do-ta-njoh-kosoven/20%Monthly2019-01-14 14:16
https://kosovapost.net/rama-e-dergon-presidentin-ne-kushtetuese/20%Monthly2019-01-14 12:16
https://kosovapost.net/pse-zgjohemi-ne-mengjes-me-dhimbje-koke/20%Monthly2019-01-14 12:12
https://kosovapost.net/ministri-recica-po-punojme-per-avancimin-e-te-drejtave-te-punetoreve/20%Monthly2019-01-14 12:08
https://kosovapost.net/veseli-selam-ldk-se-mos-i-ferko-duart-se-nuk-na-merr-specialja/20%Monthly2019-01-14 11:44
https://kosovapost.net/skitari-austriak-ska-te-ndalur-synon-te-futet-ne-librin-e-rekordeve/20%Monthly2019-01-14 11:28
https://kosovapost.net/keto-jane-vitaminat-ideale-per-largimin-e-lodhjes/20%Monthly2019-01-14 11:25
https://kosovapost.net/arnautet-ndermjet-mitit-dhe-legjendes/20%Monthly2019-01-14 11:14
https://kosovapost.net/glsp-opozita-ka-arsye-pse-po-e-bojkoton-delegacionin-e-bisedimeve/20%Monthly2019-01-14 11:09
https://kosovapost.net/pompeo-ne-katar-disedon-per-thellimin-e-bashkepunimit-strategjik-mes-dy-vendeve/20%Monthly2019-01-14 10:54
https://kosovapost.net/mbremje-humanitare-ne-zvicer-me-rastin-e-pervjetorit-te-pavarsise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-14 10:58
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-injoron-takimin-e-veselit-sikurse-vv-dhe-ldk/20%Monthly2019-01-14 10:39
https://kosovapost.net/trepca-nuk-duhet-te-jete-pjese-e-bisedimeve-ne-bruksel/20%Monthly2019-01-14 10:20
https://kosovapost.net/ldk-e-vv-bojkotojne-takimin-e-thirrur-nga-veseli/20%Monthly2019-01-14 10:12
https://kosovapost.net/tri-metodat-natyrale-per-ta-ulur-tensionin-e-larte/20%Monthly2019-01-14 09:44
https://kosovapost.net/njoftohuni-me-metoden-qe-tregon-nese-telefoni-juaj-eshte-origjinal/20%Monthly2019-01-14 09:39
https://kosovapost.net/fillon-intervistimi-i-disa-ish-pjesetareve-te-uck-se-ne-hage/20%Monthly2019-01-14 09:37
https://kosovapost.net/pershkallezohen-protestat-e-studenteve/20%Monthly2019-01-14 09:21
https://kosovapost.net/gjuha-shqipe-edhe-zyrtarisht-obligative-ne-maqedoni/20%Monthly2019-01-14 09:20
https://kosovapost.net/may-ben-thirrjet-e-fundit-per-votimin-e-brexit/20%Monthly2019-01-14 09:08
https://kosovapost.net/ozil-ne-listen-e-shitjeve-ne-janar/20%Monthly2019-01-14 09:07
https://kosovapost.net/haradinaj-thote-se-zbatimi-i-ligjeve-eshte-i-dobet-kerkon-perkushtim-nga-ministrat/20%Monthly2019-01-14 08:56
https://kosovapost.net/analiza-e-zhejit-pse-rama-eshte-ne-renie-te-lire/20%Monthly2019-01-14 08:56
https://kosovapost.net/aktori-kosovare-behet-pjese-e-filmit-i-cili-pranohet-ne-berlinale/20%Monthly2019-01-14 08:46
https://kosovapost.net/shba-ja-kerkon-pezullimin-e-menjehershem-te-takses/20%Monthly2019-01-14 08:37
https://kosovapost.net/thaci-nuk-ua-jep-dokumentacionin-e-dialogut-limajt-e-ahmetit/20%Monthly2019-01-14 08:34
https://kosovapost.net/thaci-nuk-e-perfill-dokumentacionin-e-kerkuar-nga-limaj-e-ahmeti/20%Monthly2019-01-14 08:40
https://kosovapost.net/veseli-synon-ti-mbledh-ne-takim-te-perbashket-pozite-dhe-opozite/20%Monthly2019-01-14 07:26
https://kosovapost.net/keto-do-jene-temperaturat-per-sot-2/20%Monthly2019-01-14 07:18
https://kosovapost.net/fillon-greva-e-pergjithshme-e-sbashk-ut/20%Monthly2019-01-14 07:12
https://kosovapost.net/trusti-humbi-mbi-85-milione-euro-te-pensionisteve-ne-2018/20%Monthly2019-01-14 07:10
https://kosovapost.net/messi-behet-histori-ne-kampionatin-spanjoll/20%Monthly2019-01-13 22:23
https://kosovapost.net/haxhiu-perkrah-greven-e-mesimdhenesve-akuzon-qeverine/20%Monthly2019-01-13 22:16
https://kosovapost.net/pse-do-te-jetonin-me-pak-njerezit-qe-do-te-shkonin-ne-mars/20%Monthly2019-01-13 22:03
https://kosovapost.net/thyen-cekicin-djajte-e-kuq/20%Monthly2019-01-13 21:24
https://kosovapost.net/granit-xhaka-futbollisti-shqiptar-me-i-shtrenjte-ne-bote/20%Monthly2019-01-13 21:15
https://kosovapost.net/gjermania-paralajmeron-facebook-te-mos-mbledhe-te-dhenat-e-perdoruesve/20%Monthly2019-01-13 20:52
https://kosovapost.net/poezi-per-atdheun-nga-dritero-agolli/20%Monthly2019-01-13 20:48
https://kosovapost.net/rakiq-nuk-kam-asnje-mik-shqiptare/20%Monthly2019-01-13 20:42
https://kosovapost.net/isa-mustafa-se-celi-gojen-per-lushtakun-e-remin-por-kerkoi-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-13 20:26
https://kosovapost.net/joe-biden-merr-vendimin-kandidat-per-president-te-shba-se/20%Monthly2019-01-13 20:12
https://kosovapost.net/njihuni-me-pasojat-nga-vetmia/20%Monthly2019-01-13 20:07
https://kosovapost.net/mi-kosova-e-gatshme-te-marre-kontrollin-e-hapesires-se-ulet-ajrore/20%Monthly2019-01-13 20:00
https://kosovapost.net/reshje-te-dobeta-bore-ne-pese-ditet-e-ardhshme-ne-kosove/20%Monthly2019-01-13 19:22
https://kosovapost.net/fatmir-limaj-uck-do-te-dale-faqebardhe/20%Monthly2019-01-13 19:03
https://kosovapost.net/ja-cfare-i-shkruan-obradovic-vladimir-putinit-per-kosoven/20%Monthly2019-01-13 19:07
https://kosovapost.net/bekim-jashari-lufta-e-uck-se-eshte-krenaria-jone/20%Monthly2019-01-13 18:50
https://kosovapost.net/ceshtja-shqiptare-ne-udhekryq-te-rrezikshem-rusia-kerkon-ti-jape-mitrovicen-serbise/20%Monthly2019-01-13 18:44
https://kosovapost.net/si-te-veproni-nese-bateria-e-celularit-tuaj-eshte-dobesuar/20%Monthly2019-01-13 18:30
https://kosovapost.net/mblidhet-ldk-negociata-riformatim-apo-rrezim-i-qeverise/20%Monthly2019-01-13 18:31
https://kosovapost.net/pas-kryetareve-te-degeve-mustafa-takon-deputetet-e-ldk-se/20%Monthly2019-01-13 17:55
https://kosovapost.net/ministria-e-arsimit-i-ben-thirrje-sbashk-ut-mos-ta-pengoje-procesin-mesimor/20%Monthly2019-01-13 17:51
https://kosovapost.net/llapi-gati-per-stinorin-pranveror-synon-te-perforcohet-edhe-me-shume/20%Monthly2019-01-13 18:18
https://kosovapost.net/nisin-raportimet-nderkombetare-dy-ish-luftetare-te-kosoves-do-te-merren-ne-pyetje/20%Monthly2019-01-13 17:39
https://kosovapost.net/haraqija-ka-nje-porosi-per-sami-lushtakun/20%Monthly2019-01-13 17:29
https://kosovapost.net/shtrejtohet-mielli-furrtaret-rrisin-cmimet-shoqata-i-akuzon/20%Monthly2019-01-13 17:03
https://kosovapost.net/greva-fillon-neser-ministria-e-arsimit-ka-nje-kerkese-per-sbashk-un/20%Monthly2019-01-13 16:53
https://kosovapost.net/platforme-e-re-per-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-13 16:46
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-maradones-pas-operacionit/20%Monthly2019-01-13 16:28
https://kosovapost.net/samsung-befason-perdoruesit-e-tij-bene-zbulimin-me-te-madh-ndonjehere/20%Monthly2019-01-13 16:14
https://kosovapost.net/lajm-jo-i-mire-per-futbollin-legjenda-afrikane-ndahet-nga-jeta-ne-moshe-te-re/20%Monthly2019-01-13 15:56
https://kosovapost.net/reagon-pdk-gjykata-speciale-eshte-nje-e-re-e-zeze-mbi-kosoven/20%Monthly2019-01-13 15:46
https://kosovapost.net/ndodh-edhe-kjo-burri-nuk-i-foli-gruas-1-vit-pasi-ajo-lindi-djale/20%Monthly2019-01-13 15:33
https://kosovapost.net/ja-sa-kane-kursyer-qytetaret-nga-mbyllja-e-kumarhaneve-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-13 15:15
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-greqi-bastisin-televizionin-shteteror/20%Monthly2019-01-13 15:02
https://kosovapost.net/ky-eshte-mergimtari-nga-kosova-qe-humbi-jeten-ne-nish-te-serbise/20%Monthly2019-01-13 14:48
https://kosovapost.net/lajmi-i-fundit-merr-flake-aeroplani-qe-ishte-nisur-nga-shtutgarti-per-prishtine/20%Monthly2019-01-13 14:29
https://kosovapost.net/milan-befason-tifozat-me-veprimin-e-fundit/20%Monthly2019-01-13 14:13
https://kosovapost.net/sbashk-u-njofton-ndoshta-me-muaj-sdo-te-kete-mesim/20%Monthly2019-01-13 13:46
https://kosovapost.net/duke-kujtuar-dhimbjet-e-heroit-te-recakut-ambasadorin-william-walker/20%Monthly2019-01-13 14:18
https://kosovapost.net/avokati-koci-tregon-kur-do-te-intervistohen-lushtaku-dhe-mustafa/20%Monthly2019-01-13 13:23
https://kosovapost.net/shokohet-suarez-barcelona-ka-gjetur-zevendesuesin-e-tij/20%Monthly2019-01-13 13:08
https://kosovapost.net/para-se-te-intervistohet-nga-gjykata-speciale-ja-cfare-thote-komandant-remi/20%Monthly2019-01-13 12:43
https://kosovapost.net/milaim-zeka-niset-drejt-hages-ka-nje-mesazh-per-sami-lushtakun/20%Monthly2019-01-13 12:35
https://kosovapost.net/khabib-mcgregorit-sivjet-do-ta-beje-edhe-ma-zi-do-te-jetosh-me-kete-turp-gjate-gjithe-jetes/20%Monthly2019-01-13 11:58
https://kosovapost.net/a-eshte-bashkim-apo-lehtesim-i-procedurave-heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-01-13 11:44
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-ministri-grek-i-mbrojtjes-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-13 11:36
https://kosovapost.net/8-mesuesit-e-bllokuar-ne-bore-shpetohen-nga-helikopteri-i-ushtrise/20%Monthly2019-01-13 11:07
https://kosovapost.net/lushtaku-me-kish-ardh-keq-nese-nuk-me-kishin-thirre-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-01-13 12:00
https://kosovapost.net/tokat-e-burdushit-ne-perandorine-e-tij-tu-frye-e-tu-shkrue-hajmali/20%Monthly2019-01-13 10:43
https://kosovapost.net/metoda-per-te-kaluar-me-lehte-krizen-e-migrenes/20%Monthly2019-01-13 10:13
https://kosovapost.net/dashamiresia-e-kahershme-e-shba-se-ndaj-kosoves/20%Monthly2019-01-13 09:50
https://kosovapost.net/ndahet-nga-jeta-profesori-i-elektroenergjetikes-lutfi-bina/20%Monthly2019-01-13 09:35
https://kosovapost.net/e-konfirmon-allegri-keta-dy-lojtare-nuk-largohen-nga-juventus/20%Monthly2019-01-13 09:23
https://kosovapost.net/niset-per-hage-sami-lushtaku-e-rrustem-mustafa/20%Monthly2019-01-13 09:06
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-merr-nje-lajm-te-keq-nga-prishtinasit/20%Monthly2019-01-13 08:40
https://kosovapost.net/qytetaret-e-kosoves-nuk-shkojne-tek-mjeku-pa-u-semure/20%Monthly2019-01-13 08:23
https://kosovapost.net/sipas-ihmk-se-ky-do-te-jete-moti-per-sot/20%Monthly2019-01-13 08:00
https://kosovapost.net/trangujt-ndihmojne-per-nje-organizem-me-te-shendetshem/20%Monthly2019-01-12 23:00
https://kosovapost.net/perseri-kolona-te-gjata-ne-kufi-ja-sa-ore-duhet-pritur-ne-merdare/20%Monthly2019-01-12 22:52
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-thirret-ne-patriotizem-por-blen-batanije-greke-per-diasporen/20%Monthly2019-01-12 21:53
https://kosovapost.net/konsumoni-hurma-jane-te-mira-per-kockat/20%Monthly2019-01-12 21:30
https://kosovapost.net/22-milione-euro-deshiron-everton-per-sulmuesin-e-tij/20%Monthly2019-01-12 21:24
https://kosovapost.net/protestuesit-ne-beograd-kerkojne-qe-traktati-me-kosoven-te-mos-jete-sekret/20%Monthly2019-01-12 21:07
https://kosovapost.net/walker-kosova-ka-nevoje-per-nje-brez-te-ri-politik/20%Monthly2019-01-12 21:01
https://kosovapost.net/bakiu-itinerari-drejt-nato-dhe-be-do-te-jep-shanse-per-tu-permiresuar-mangesite/20%Monthly2019-01-12 20:28
https://kosovapost.net/receta-me-e-mire-per-ilac-kunder-kolles-pese-arsye-qe-patjeter-duhet-ti-keni-ne-shtepi-flete-dafine/20%Monthly2019-01-12 20:23
https://kosovapost.net/cfare-moti-do-te-mbreteroje-javen-e-ardhshme-tregon-syle-tahirsylaj/20%Monthly2019-01-12 20:10
https://kosovapost.net/cutrone-con-milanin-ne-cerekfinale-te-kupes/20%Monthly2019-01-12 20:01
https://kosovapost.net/chelsea-mund-te-heq-dore-nga-ky-lojtar/20%Monthly2019-01-12 19:45
https://kosovapost.net/haradinaj-nga-gjilani-thote-se-kosova-do-te-kaloje-edhe-filtrin-e-speciales/20%Monthly2019-01-12 19:11
https://kosovapost.net/studimet-e-reja-thone-se-shalqiri-parandalon-astmen/20%Monthly2019-01-12 18:54
https://kosovapost.net/juventus-refuzon-oferten-e-chelsea-t/20%Monthly2019-01-12 18:32
https://kosovapost.net/ahmeti-premton-se-ne-bruksel-do-te-bisedojne-edhe-per-presheven/20%Monthly2019-01-12 18:15
https://kosovapost.net/paralajmeron-eksperti-i-teknologjise-ja-cfare-do-iu-bejne-robotet-njerezve/20%Monthly2019-01-12 17:34
https://kosovapost.net/gjendja-e-serbeve-ne-kosove-po-veshtiresohet-cdo-dite-e-me-shume-per-shkak-te-takses/20%Monthly2019-01-12 17:13
https://kosovapost.net/heqja-e-kufirit-kosove-shqiperi-bashkim-apo-lehtesim-i-procedurave/20%Monthly2019-01-12 17:05
https://kosovapost.net/hithra-mbreteresha-e-bimeve-kuruese/20%Monthly2019-01-12 16:56
https://kosovapost.net/erion-brace-e-bene-per-pese-pare-baton-haxhiun-jeni-turpi-i-gazetarise/20%Monthly2019-01-12 16:54
https://kosovapost.net/futbollisti-i-njohur-braktise-skuadren-angleze/20%Monthly2019-01-12 16:46
https://kosovapost.net/cun-lajci-selam-nexhat-dacit-si-mund-te-thuash-qe-meritori-per-rambujen-ishte-thaci/20%Monthly2019-01-12 16:34
https://kosovapost.net/bora-pengon-edhe-sherbimet-nga-autoambulancat/20%Monthly2019-01-12 16:27
https://kosovapost.net/zaev-mbron-emrin-e-ri-maqedonia-e-veriut-opozita-kerkon-zgjedhje/20%Monthly2019-01-12 16:19
https://kosovapost.net/keshilltari-i-haradinajt-je-bo-me-te-dashte-serbia-o-ise/20%Monthly2019-01-12 16:02
https://kosovapost.net/lushtaku-e-mustafa-neser-udhetojne-per-ne-hage/20%Monthly2019-01-12 15:29
https://kosovapost.net/studente-nga-shba-ja-vizitojne-oden-amerikane/20%Monthly2019-01-12 14:52
https://kosovapost.net/pdk-ja-dhe-ldk-ja-se-durojne-njera-tjetren/20%Monthly2019-01-12 14:51
https://kosovapost.net/11-pjesetare-te-uck-se-jane-te-thirrur-per-ne-hage/20%Monthly2019-01-12 14:49
https://kosovapost.net/fshati-ka-rene-ne-dore-te-dylber-kadriut/20%Monthly2019-01-12 14:29
https://kosovapost.net/vv-qeveria-haradinaj-ka-ne-plan-te-kape-te-gjitha-bordet-publike-sidomos-telekomin/20%Monthly2019-01-12 14:06
https://kosovapost.net/kolonel-dritan-demiraj-shqiptaret-duhet-ti-jene-mirenjohes-metes-frenoi-nje-projekt-anti-kombetar/20%Monthly2019-01-12 14:00
https://kosovapost.net/godet-isa-mustafa-target-ramush-haraninajn/20%Monthly2019-01-12 14:44
https://kosovapost.net/fundjave-e-lehteper-barcen-e-realin-ne-lige/20%Monthly2019-01-12 13:28
https://kosovapost.net/vuciq-pajtohem-me-isa-mustafen-me-pelqeu-qendrimi-i-ldk-se/20%Monthly2019-01-12 13:25
https://kosovapost.net/nxehet-edhe-me-shume-debati-ldk-aak-perfshihet-edhe-besnik-tahiri/20%Monthly2019-01-12 13:23
https://kosovapost.net/lekaj-rruget-jane-te-kalueshme-ne-gjithe-kosoven/20%Monthly2019-01-12 13:21
https://kosovapost.net/zyrtare-fabregas-firmos-per-monacon/20%Monthly2019-01-12 13:12
https://kosovapost.net/me-kete-diete-dobesohuni-5-kg-per-2-jave/20%Monthly2019-01-12 12:55
https://kosovapost.net/siria-zedhenesi-ushtarak-ka-nisur-kthimi-ne-shtepi-i-trupave-amerikane/20%Monthly2019-01-12 13:28
https://kosovapost.net/kosova-hap-ambasaden-ne-portugali/20%Monthly2019-01-12 12:44
https://kosovapost.net/haradinaj-taksen-nuk-guxojme-ta-heqim-jemi-te-detyruar-ti-kthehemi-vetes/20%Monthly2019-01-12 12:21
https://kosovapost.net/strasbourgu-skuadra-e-radhes-qe-kerkon-zenelin/20%Monthly2019-01-12 12:14
https://kosovapost.net/ja-cka-eshte-miresia-njeriu-u-jep-celesat-e-tij-te-makines-nje-grupi-muslimanesh-qe-ai-kurre-nuk-e-kishte-takuar/20%Monthly2019-01-12 12:57
https://kosovapost.net/2019-ta-vit-i-grevave-e-bojkoteve/20%Monthly2019-01-12 11:48
https://kosovapost.net/batonorgjia-e-dhimbshme-e-kryeministrit-te-vendit-tim/20%Monthly2019-01-12 13:25
https://kosovapost.net/baton-mafija-dhe-shqiperia-si-nje-ojq-e-tij/20%Monthly2019-01-12 11:31
https://kosovapost.net/ahmeti-moment-historik-per-maqedonine-por-edhe-per-rajonin/20%Monthly2019-01-12 11:24
https://kosovapost.net/perplasja-rama-meta-normale-anormal-reagimi-i-baton-haxhiut-qe-ka-bashkepunuar-me-miloshevicin/20%Monthly2019-01-12 11:21
https://kosovapost.net/shtate-marreveshjet-qe-vuciq-e-putin-do-ti-nenshkruajne-ne-serbi/20%Monthly2019-01-12 11:18
https://kosovapost.net/mustafa-krahason-numrin-e-ish-kabinetit-te-tij-me-ate-te-haradinajt/20%Monthly2019-01-12 10:59
https://kosovapost.net/u-mbyll-nje-plage-e-madhe-ne-ballkanin-e-trazuar-bota-uron-maqedonine-e-veriut/20%Monthly2019-01-12 10:49
https://kosovapost.net/limaj-shpreson-qe-ldk-e-vv-do-te-bashkohen-ne-ekip-por-edhe-pa-to-puna-do-te-vazhdoje/20%Monthly2019-01-12 10:41
https://kosovapost.net/keto-jane-fjalet-e-todibo-per-transferimin-tek-barcelona/20%Monthly2019-01-12 10:26
https://kosovapost.net/aplikacioni-qe-flet-per-ata-qe-skane-ze/20%Monthly2019-01-12 10:11
https://kosovapost.net/meta-ministria-e-jashtme-smund-te-kthehet-ne-autoshkolle-ku-ustai-kerkon-te-mesoje-gjeniun-si-te-ndryshoje-kufijte/20%Monthly2019-01-12 09:51
https://kosovapost.net/kanadaja-hap-dyert-per-1-milion-persona-keto-jane-kushtet/20%Monthly2019-01-12 09:31
https://kosovapost.net/ivanka-trump-mund-te-udheheqe-banken-boterore/20%Monthly2019-01-12 09:27
https://kosovapost.net/bllokohen-115-familje-ne-diber-nuk-ka-as-mjek-per-te-semuret/20%Monthly2019-01-12 09:11
https://kosovapost.net/ne-qeveri-duan-masa-te-reja-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-12 09:00
https://kosovapost.net/shba-bllokade-historike-e-qeverise/20%Monthly2019-01-12 08:46
https://kosovapost.net/mbi-300-mije-euro-humbje-nga-greva-e-minatoreve/20%Monthly2019-01-12 08:24
https://kosovapost.net/vuciq-zgjedhjet-ne-serbi-varen-nga-interesi-i-serbeve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-12 08:18
https://kosovapost.net/3-ushqime-te-cilat-duhet-te-preferohen-ne-stinen-e-dimrit/20%Monthly2019-01-12 08:08
https://kosovapost.net/ne-pranvere-do-te-hapet-kufiri-me-kosoven/20%Monthly2019-01-12 08:05
https://kosovapost.net/moti-per-kete-fundjave-ne-kosove/20%Monthly2019-01-12 08:03
https://kosovapost.net/a-e-dini-se-marco-van-basten-ishte-detyruar-te-pensionohej-ne-moshen-30-vjecare/20%Monthly2019-01-11 22:47
https://kosovapost.net/rikthehet-ajri-i-ndotur-ne-prishtine-sonte-eshte-i-rrezikshem/20%Monthly2019-01-11 22:26
https://kosovapost.net/sperfundojne-kolonat-ne-kufi-kater-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2019-01-11 22:26
https://kosovapost.net/a-do-te-shkarkohet-ilir-meta-pergjigjet-edi-rama/20%Monthly2019-01-11 22:00
https://kosovapost.net/sevilla-transferon-munir-el-haddadin-nga-barca/20%Monthly2019-01-11 21:57
https://kosovapost.net/lluka-thote-se-do-te-vazhdoje-puna-ne-miniera/20%Monthly2019-01-11 21:55
https://kosovapost.net/a-mund-te-perfundoje-procesi-i-dialogut-pa-ameriken/20%Monthly2019-01-11 21:38
https://kosovapost.net/donika-kadaj-deklarohet-per-shtesat-e-femijeve-sqaron-ligjin-per-shtresat-perfituese/20%Monthly2019-01-11 21:21
https://kosovapost.net/bushati-kontributi-i-partive-shqiptare-vendimtar-ne-ndryshimet-kushtetuese-ne-maqedoni-te-veriut/20%Monthly2019-01-11 21:04
https://kosovapost.net/ndahen-cmimet-per-gazetari-sportive-ali-shala/20%Monthly2019-01-11 20:44
https://kosovapost.net/kosova-uron-maqedonine-per-ndryshimet-kushtetuese/20%Monthly2019-01-11 20:40
https://kosovapost.net/si-te-humbasim-peshe-na-e-tregon-dietologu-i-suksesshem-i-familjes-kardashian/20%Monthly2019-01-11 20:12
https://kosovapost.net/naci-divorci-duhet-te-pranohet-me-qytetari/20%Monthly2019-01-11 20:06
https://kosovapost.net/uefa-ka-shpallur-11-shin-e-vitit-2018/20%Monthly2019-01-11 19:49
https://kosovapost.net/nato-dhe-be-me-urime-per-ndryshimet-kushtetuese-te-votuara-nga-kuvendi-i-maqedonise/20%Monthly2019-01-11 19:37
https://kosovapost.net/bik-ut-i-ndahet-mirenjohje-per-kontributin-ne-kuader-te-fushates-ta-pastrojme-kosoven-foto/20%Monthly2019-01-11 19:26
https://kosovapost.net/sbashku-nuk-heq-dore-nga-greva-ne-arsim/20%Monthly2019-01-11 19:21
https://kosovapost.net/muriel-ja-pse-refuzova-milanin-dhe-zgjodha-fiorentinen/20%Monthly2019-01-11 19:12
https://kosovapost.net/kuvendi-maqedonise-votoi-ndryshimet-kushtetuese-tani-zyrtarisht-ndryshoi-emrin/20%Monthly2019-01-11 18:54
https://kosovapost.net/serbia-thote-se-nuk-eshte-e-perfshire-ne-punen-e-gjykates-speciale/20%Monthly2019-01-11 18:37
https://kosovapost.net/ganja-shperthen-si-zjarri-i-quan-komunista-keta-te-ldk-se/20%Monthly2019-01-11 18:10
https://kosovapost.net/e-quajti-vendim-populist-aak-i-reagon-isa-mustafes-per-taksen/20%Monthly2019-01-11 18:05
https://kosovapost.net/oda-e-afarizmit-thote-se-ministri-hamza-po-e-bllokon-prodhimin-vendor/20%Monthly2019-01-11 17:49
https://kosovapost.net/pan-i-vazhdon-te-luhatet-ministri-i-pdk-se-godet-kryeministrin-haradinaj/20%Monthly2019-01-11 17:38
https://kosovapost.net/beqaj-edhe-nese-nenshkruhet-marreveshje-marredheniet-me-serbine-snormalizohen/20%Monthly2019-01-11 17:17
https://kosovapost.net/ne-dialog-pa-heqje-te-takses/20%Monthly2019-01-11 17:07
https://kosovapost.net/isco-gjithnje-e-me-prane-juvetusit/20%Monthly2019-01-11 15:56
https://kosovapost.net/kjo-eshte-porosia-e-veselit-per-avdullah-hotin/20%Monthly2019-01-11 15:54
https://kosovapost.net/keto-jane-dy-universitet-qe-jane-ranguar-si-me-te-mirat-ne-kosove/20%Monthly2019-01-11 15:54
https://kosovapost.net/cfare-duhet-te-beni-qe-te-keni-gjume-te-rehatshem/20%Monthly2019-01-11 15:51
https://kosovapost.net/inter-percjell-traoren-e-empolit/20%Monthly2019-01-11 15:36
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyra-se-si-mund-te-eliminohen-venat/20%Monthly2019-01-11 15:19
https://kosovapost.net/mustafa-hyseni-po-ia-ben-qejfin-haradinajt-ldk-nuk-pajtohet-me-te/20%Monthly2019-01-11 15:22
https://kosovapost.net/vulin-tregon-planet-e-ushtrise-se-serbise/20%Monthly2019-01-11 15:14
https://kosovapost.net/bugajski-iluzioni-per-serbine-e-madhe-ende-gjendet-te-qarqet-zyrtare-te-serbise/20%Monthly2019-01-11 15:00
https://kosovapost.net/britania-paralajmeron-anulimin-e-brexit/20%Monthly2019-01-11 14:44
https://kosovapost.net/murray-njofton-largimin-nga-tenisi-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-11 14:24
https://kosovapost.net/haradinaj-merr-shembull-zvicren-per-lojerat-e-fatit-aty-shkojne-vetem-pasaniket/20%Monthly2019-01-11 13:28
https://kosovapost.net/vershohen-nga-uji-rruget-e-prishtines/20%Monthly2019-01-11 13:33
https://kosovapost.net/pas-vendimi-te-trump-filloi-terheqja-e-trupave-amerikane-nga-siria/20%Monthly2019-01-11 13:18
https://kosovapost.net/gjermania-kerkon-pajtim-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-11 13:08
https://kosovapost.net/aferim-president-per-dekonspirimin-e-djallezise-dhe-babezise-se-edi-rames/20%Monthly2019-01-11 13:00
https://kosovapost.net/keshillat-si-duhet-trajtuar-semundja-e-veshkes-policistike/20%Monthly2019-01-11 12:47
https://kosovapost.net/isco-shenjestra-e-juventusit/20%Monthly2019-01-11 12:29
https://kosovapost.net/ministri-tahiri-perplaset-me-shefin-e-tij-per-taksen/20%Monthly2019-01-11 12:43
https://kosovapost.net/qeveria-emeron-drejtorin-e-pergjithshem-te-autoritetit-te-aviacionit-civil/20%Monthly2019-01-11 12:13
https://kosovapost.net/sabri-hamiti-tregon-si-u-ndje-kur-kuptoi-se-u-gjuajt-mbi-enver-malokun/20%Monthly2019-01-11 12:11
https://kosovapost.net/loja-politike-e-rastit-cakaj-kjo-eshte-e-verteta-e-mos-dekretimit-nga-meta/20%Monthly2019-01-11 11:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-skenari-i-putinit-per-zgjidhjen-e-ceshtjes-se-kosoves/20%Monthly2019-01-11 11:37
https://kosovapost.net/vv-grafiti-pas-teatrit-paralajmerim-i-pushtetit-se-mund-te-perseriten-aktet-si-ai-ndaj-deharit/20%Monthly2019-01-11 11:27
https://kosovapost.net/maloku-familja-do-ta-beje-gjumin-rehat-vetem-kur-te-zbardhet-e-verteta/20%Monthly2019-01-11 11:10
https://kosovapost.net/haradinaj-mbledh-kabinetin-qeveritar-per-te-sqaruar-koncept-dokumentin-per-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-01-11 11:07
https://kosovapost.net/ik-nga-shqiperia-gent-cakaj-leje-atje-ilir-meten-me-turpin-e-tij/20%Monthly2019-01-11 11:05
https://kosovapost.net/sipas-paskal-milos-genti-cakaj-i-ka-dorezuar-doreheqjen-rames/20%Monthly2019-01-11 11:05
https://kosovapost.net/sarri-braktis-hysajn-ia-ve-syrin-nje-tjeter-mbrojtesi-nga-serie-a/20%Monthly2019-01-11 10:28
https://kosovapost.net/kosova-eksporton-30-milione-euro-sherbime-inovative/20%Monthly2019-01-11 10:18
https://kosovapost.net/vlera-e-dites-se-xhuma-2/20%Monthly2019-01-11 10:14
https://kosovapost.net/sekuestrohet-pasuria-e-burdushit/20%Monthly2019-01-11 09:57
https://kosovapost.net/rexhep-mala-e-nuhi-berisha-figura-qendrore-te-rezistences-shqiptare-per-liri/20%Monthly2019-01-11 09:50
https://kosovapost.net/tsipras-i-trembet-shqiperise-se-madhe-nuk-na-duhet-nje-rrezik-tjeter-si-turqia/20%Monthly2019-01-11 09:43
https://kosovapost.net/meta-i-kunderpergjigjet-rames-nuk-ke-fuqi-te-me-shantazhosh/20%Monthly2019-01-11 09:25
https://kosovapost.net/ministri-gjerman-flet-per-liberalizimin-e-vizave-per-kosoven-ky-eshte-premtimi-i-tij/20%Monthly2019-01-11 09:18
https://kosovapost.net/cfare-thone-spartak-ngjela-lisen-bashkurti-e-agim-nesho-per-mosdekretimin-e-ministrit-te-jashtem-cakaj-video/20%Monthly2019-01-11 09:14
https://kosovapost.net/labinoti-nga-kosova-dhurate-per-barcelonen/20%Monthly2019-01-11 09:06
https://kosovapost.net/anulohen-mbi-1-mije-operacione-shkaku-i-greves-se-kirurgeve/20%Monthly2019-01-11 08:57
https://kosovapost.net/2018-vit-rekordoqeanet-po-ngrohen-me-shpejt-sesa-ishte-parashikuar/20%Monthly2019-01-11 09:34
https://kosovapost.net/perfaqesuesi-i-kosoves-nuk-e-ka-shkelur-kurre-boren-e-saj/20%Monthly2019-01-11 08:41
https://kosovapost.net/ky-eshte-ushqime-i-cili-ka-efekt-me-shume-sesa-shurupi/20%Monthly2019-01-11 08:31
https://kosovapost.net/rumania-armiqesite-politike-nuk-do-ta-pengojne-presidencen-e-be-se/20%Monthly2019-01-11 08:24
https://kosovapost.net/murray-pensionohet-nga-tenisi-ja-cfare-e-shtyu/20%Monthly2019-01-11 08:24
https://kosovapost.net/si-te-shpetoni-makinen-tuaj-nga-ngricat/20%Monthly2019-01-11 08:14
https://kosovapost.net/shqiperi-shi-bore-dhe-ulje-temperaturash/20%Monthly2019-01-11 08:14
https://kosovapost.net/bota-nuk-e-do-brexit-in-pa-marreveshje/20%Monthly2019-01-11 08:08
https://kosovapost.net/trump-nuk-do-te-marre-pjese-ne-forumin-e-davosit/20%Monthly2019-01-11 08:08
https://kosovapost.net/minatoret-e-trepce-vazhdojne-greven/20%Monthly2019-01-11 07:53
https://kosovapost.net/dy-burime-financimi-per-klientet-e-gjykates-speciale/20%Monthly2019-01-11 07:35
https://kosovapost.net/platforma-do-te-theksoje-parimin-se-kufijte-dhe-integriteti-jane-te-panegociueshem/20%Monthly2019-01-11 07:21
https://kosovapost.net/barcelona-hedh-syte-serish-nga-willian-zbuloni-oferten/20%Monthly2019-01-11 07:15
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pija-qe-ju-shkakton-sulm-ne-zemer/20%Monthly2019-01-11 08:10
https://kosovapost.net/sot-behen-20-vjet-nga-vrasja-e-enver-malokut/20%Monthly2019-01-11 07:05
https://kosovapost.net/pompeo-shba-do-ti-terheqe-trupat-nga-siria/20%Monthly2019-01-11 07:00
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-gjate-vikendit-15/20%Monthly2019-01-11 06:55
https://kosovapost.net/pacolli-per-taksen-vendos-qeveria-e-kosoves-askush-tjeter/20%Monthly2019-01-10 23:00
https://kosovapost.net/cilat-tema-i-ngriti-ne-bruksel-delegacioni-shteteror-tregon-gashi/20%Monthly2019-01-10 22:43
https://kosovapost.net/thaci-nga-haga-nuk-kemi-pranuar-ftese-per-sylejman-selimin/20%Monthly2019-01-10 22:19
https://kosovapost.net/keshilltari-i-haradinajt-thaci-nuk-ka-kerkuar-anulimin-e-takses-kemi-presione-serioze-nga-be-ja/20%Monthly2019-01-10 22:07
https://kosovapost.net/rama-turqia-mbetet-nje-partner-i-pazevendesueshem-strategjik/20%Monthly2019-01-10 22:00
https://kosovapost.net/pompeo-zhvilloi-nje-vizite-surprize-ne-irak/20%Monthly2019-01-10 21:47
https://kosovapost.net/ne-mal-te-zi-nis-zhvillimi-i-industrise-hallall/20%Monthly2019-01-10 21:32
https://kosovapost.net/revanshi-fury-i-dergon-nje-mesazh-qesharak-wilder-it-deshiron-duelin/20%Monthly2019-01-10 21:14
https://kosovapost.net/kujdes-nga-alergjia-e-vezes-ja-cilat-jane-shenjat/20%Monthly2019-01-10 21:06
https://kosovapost.net/gjermania-perkrah-kosoven-per-liberalizimin-e-vizave-thote-se-ka-permbushur-te-gjitha-kushtet/20%Monthly2019-01-10 20:54
https://kosovapost.net/hyseni-rrezimi-i-qeverise-haradinaj-do-ta-hendikeponte-shume-kosoven/20%Monthly2019-01-10 20:41
https://kosovapost.net/drejtori-i-bordit-te-trepces-fton-punetoret-ti-kthehen-punes/20%Monthly2019-01-10 19:57
https://kosovapost.net/deda-meta-i-dha-nje-goditje-te-forte-planit-per-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-10 19:50
https://kosovapost.net/qytetaret-shpend-ahmetit-ike-nga-aty-nese-nuk-e-do-prishtinen/20%Monthly2019-01-10 20:48
https://kosovapost.net/ky-eshte-kryetari-i-cili-mbath-cizmet-dhe-largon-boren-nga-rruga/20%Monthly2019-01-10 19:38
https://kosovapost.net/limaj-thote-se-serbet-sjane-gati-per-nje-marreveshje-perfundimtare/20%Monthly2019-01-10 19:35
https://kosovapost.net/maas-rruga-e-kosoves-drejt-be-se-edhe-nepermjet-pajtimit-me-serbine/20%Monthly2019-01-10 19:24
https://kosovapost.net/edhe-neser-bore-keto-jane-temperaturat/20%Monthly2019-01-10 19:13
https://kosovapost.net/specialisti-i-njohur-ne-keto-data-do-te-jete-ne-kosove/20%Monthly2019-01-10 19:09
https://kosovapost.net/po-rritet-aak-ja-haradinaj-prezanton-aderimin-e-shume-te-rinjve/20%Monthly2019-01-10 18:56
https://kosovapost.net/prishtina-huazon-osmanin-te-drita/20%Monthly2019-01-10 18:36
https://kosovapost.net/ska-dialog-nese-serbia-nuk-pranon-te-bisedoje-per-te-pagjeturit/20%Monthly2019-01-10 18:26
https://kosovapost.net/limaj-takon-ambasadorin-gjerman-dhe-francez-ja-cka-biseduan/20%Monthly2019-01-10 18:20
https://kosovapost.net/pse-per-bushatin-refuzimi-i-metes-per-cakajn-eshte-sa-dinjitoz-po-aq-edhe-historik/20%Monthly2019-01-10 17:49
https://kosovapost.net/rritet-importi-i-brendeve-nderkombetare-nga-maqedonia-dhe-shqiperia/20%Monthly2019-01-10 17:44
https://kosovapost.net/u-promovua-libri-bir-i-atdheut-kushtuar-deshmorit-naser-hajrizi/20%Monthly2019-01-10 17:33
https://kosovapost.net/pse-ilir-meta-nuk-e-dekretoi-ministrin-kosovar/20%Monthly2019-01-10 17:22
https://kosovapost.net/arsenali-ne-janar-sdo-te-bleje-lojtare/20%Monthly2019-01-10 17:16
https://kosovapost.net/egjipt-jepet-pafajesia-e-pare-per-vellazerine-muslimane/20%Monthly2019-01-10 15:39
https://kosovapost.net/meta-per-mosdekretimin-e-cakajt-territorin-e-kosoves-do-ta-mbroje-deri-ne-sekonden-e-fundit/20%Monthly2019-01-10 15:33
https://kosovapost.net/5-mrekullite-qe-bene-pirja-e-nje-luge-caji-uthull-molle-para-se-te-flini/20%Monthly2019-01-10 15:30
https://kosovapost.net/bali-muharremaj-mund-shpend-ahmetin-nuk-pastron-vetem-qytetin-por-edhe-rruget-e-fshatrave/20%Monthly2019-01-10 15:59
https://kosovapost.net/portieri-i-kosoves-titullar-ne-fitoren-e-frikshme-te-cityt/20%Monthly2019-01-10 15:19
https://kosovapost.net/e-refuzuar-nga-up-mbaron-studimet-ne-universitetin-elitar-te-londres/20%Monthly2019-01-10 15:22
https://kosovapost.net/real-madrid-afer-marreveshjes-me-icardi-n/20%Monthly2019-01-10 15:11
https://kosovapost.net/vitamina-c-sekreti-per-fytyre-perfekte/20%Monthly2019-01-10 15:01
https://kosovapost.net/tahiri-me-mos-dekretimin-e-cakajt-presidenti-shqiptar-mbrojti-kufijte-e-kosoves/20%Monthly2019-01-10 14:54
https://kosovapost.net/hoxha-keshilltaret-e-shumte-te-qeverise-shkak-i-qellimeve-klienteliste/20%Monthly2019-01-10 14:40
https://kosovapost.net/banoret-e-rruges-karadaku-ne-mes-te-kryeqytetit-te-izoluar-nga-bora-foto/20%Monthly2019-01-10 14:14
https://kosovapost.net/dremitjet-tregojne-per-crregullime-mendore/20%Monthly2019-01-10 14:04
https://kosovapost.net/haradinaj-kemi-bere-pune-ne-rend-e-ligj-kete-vit-na-mbetet-ekonomia/20%Monthly2019-01-10 13:37
https://kosovapost.net/kryetaret-serb-nuk-e-duan-kosoven-e-paster-bojkotojne-konferencen-ta-pastrojme-kosoven/20%Monthly2019-01-10 13:12
https://kosovapost.net/labinot-tahirit-i-pelqen-te-trajtohet-si-mbret-edhe-pse-paraqitet-si-deputet-i-qytetareve/20%Monthly2019-01-10 13:08
https://kosovapost.net/studentet-kerkojne-heqjen-e-vizave-labinot-tahiri-do-te-heq-dore-edhe-nga-pasaporta-shqiptare/20%Monthly2019-01-10 12:58
https://kosovapost.net/lladrovci-nuk-pranon-grantin-e-100-mije-eurot-thote-se-ia-bene-me-hile-foto/20%Monthly2019-01-10 13:13
https://kosovapost.net/ndodhi-edhe-kjo-ne-shqiperi-meta-refuzon-zyrtarisht-gent-cakajn-si-minister-te-jashtem/20%Monthly2019-01-10 12:17
https://kosovapost.net/keto-jane-komunat-nafaklike-qe-fituan-miliona-euro-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-10 13:28
https://kosovapost.net/trump-assesi-te-merret-vesh-me-demokratet-ja-refuzojne-kerkesen-per-ndertimin-e-murit-izolues-me-meksiken/20%Monthly2019-01-10 12:09
https://kosovapost.net/shperthen-ne-lot-derisa-i-ndahet-cmimi-si-vullnetarja-e-vitit/20%Monthly2019-01-10 12:05
https://kosovapost.net/asamblisti-i-vv-se-eman-rrahmani-veprimet-e-qeverise-jane-korrupsion-modern-asgje-tjeter/20%Monthly2019-01-10 11:46
https://kosovapost.net/ky-eshte-shqiptari-qe-punon-ne-parlamentin-e-gjermanisefoto/20%Monthly2019-01-10 11:41
https://kosovapost.net/turqia-ne-ballkan-edhe-me-pistoleten-elektrike-wattozz-ne-krah-i-ka-kroatet/20%Monthly2019-01-10 11:38
https://kosovapost.net/sa-e-fuqishme-eshte-pasaporta-zvicerane/20%Monthly2019-01-10 11:30
https://kosovapost.net/qytetare-kujdes-do-te-gjobiteni-per-hedhje-te-mbeturinave/20%Monthly2019-01-10 11:26
https://kosovapost.net/kryeministri-dertin-te-opozita-skan-pare-me-shkuar-ne-hotele-u-duhet-pasterti-per-piknik/20%Monthly2019-01-10 11:25
https://kosovapost.net/10-janari-i-lidhjes-se-kombeve-dhe-2019ta-e-okb-se/20%Monthly2019-01-10 11:10
https://kosovapost.net/kryetaret-shume-te-kerkuar-nonstop-ne-telefona/20%Monthly2019-01-10 11:14
https://kosovapost.net/haradinaj-i-perkulet-bekim-jasharit/20%Monthly2019-01-10 10:41
https://kosovapost.net/haradinaj-ndalimi-i-zyrtareve-nga-autoritetet-serbe-kercenim-per-sigurine-e-vendit/20%Monthly2019-01-10 10:32
https://kosovapost.net/ish-ministri-i-jashtem-pse-e-mbeshtes-meten-per-qendrimin-ndaj-gent-cakajt/20%Monthly2019-01-10 10:24
https://kosovapost.net/per-nje-jave-mbi-2-mije-persona-te-semure-nga-fruthi-ja-arsyeja/20%Monthly2019-01-10 10:00
https://kosovapost.net/kandidati-opozitar-fiton-zgjedhjet-presidenciale-ne-kongo/20%Monthly2019-01-10 09:53
https://kosovapost.net/bora-ne-prishtine-bllokohen-rruget-dhe-trotuaret/20%Monthly2019-01-10 09:36
https://kosovapost.net/putin-dhe-merkel-pajtohen-per-koordinimin-e-veprimeve-ne-siri/20%Monthly2019-01-10 09:22
https://kosovapost.net/institucionet-kulturore-qendrore-nuk-kursejne-as-30-mije-euro-ne-vit/20%Monthly2019-01-10 08:56
https://kosovapost.net/kololli-po-vazhdon-me-ritmin-e-vitit-te-kaluar/20%Monthly2019-01-10 08:54
https://kosovapost.net/zgjodhen-te-gjithe-numrin-34-arsyeja-eshte-prekese/20%Monthly2019-01-10 08:45
https://kosovapost.net/zbulohet-se-cilat-semundje-isheron-lengu-i-sheges/20%Monthly2019-01-10 08:43
https://kosovapost.net/kujdes-nese-niseni-per-ne-rrugen-e-kombit-ja-si-eshte-gjendja-e-rrugeve/20%Monthly2019-01-10 08:39
https://kosovapost.net/greva-e-kirurgeve-anulohen-rreth-200-operacione-ne-dite/20%Monthly2019-01-10 08:35
https://kosovapost.net/negociatoret-ne-shtepi-te-dardan-gashit/20%Monthly2019-01-10 08:35
https://kosovapost.net/rikthehet-virusi-i-famshem-i-whatsapp-it-ja-si-ta-shmangni/20%Monthly2019-01-10 08:28
https://kosovapost.net/moti-ne-shqiperi-nga-akulli-ne-bore/20%Monthly2019-01-10 08:27
https://kosovapost.net/rritja-e-ekonomise-boterore-eshte-ngadalesuar/20%Monthly2019-01-10 08:16
https://kosovapost.net/drejtorite-ne-prishtine-pa-drejtore/20%Monthly2019-01-10 08:21
https://kosovapost.net/si-te-kuptoni-nese-keni-ose-jo-mungese-te-vitamines-d/20%Monthly2019-01-10 08:16
https://kosovapost.net/proteste-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-10 08:00
https://kosovapost.net/ky-eshte-goli-i-papare-i-neymar-ne-kupen-e-frances-video/20%Monthly2019-01-10 07:54
https://kosovapost.net/procesi-i-nderlikuar-i-dialogut-implikon-shba-ne-dhe-rusine/20%Monthly2019-01-10 07:49
https://kosovapost.net/arrihet-marreveshje-mes-kines-e-kazakistani-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-01-10 07:44
https://kosovapost.net/nderron-jete-ish-portieri-i-shquar-i-kombetares/20%Monthly2019-01-10 07:38
https://kosovapost.net/sekretari-amerikan-pompeo-viziton-papritur-irakun/20%Monthly2019-01-10 07:33
https://kosovapost.net/cilet-persona-nuk-duhet-te-konsumoje-kafe-turke/20%Monthly2019-01-10 07:27
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-i-pranon-doreheqjet-e-kryetareve-verior/20%Monthly2019-01-10 07:21
https://kosovapost.net/moti-sot-19/20%Monthly2019-01-10 07:15
https://kosovapost.net/labin-nuk-e-ze-gjumi-e-ka-mendjen-te-protesta-e-neserme-per-vizat/20%Monthly2019-01-09 22:46
https://kosovapost.net/policet-e-kosoves-ia-shohin-sherrin-ndalimit-te-vetures-se-nje-diplomati-gjerman/20%Monthly2019-01-09 22:39
https://kosovapost.net/serwer-marreveshja-sjell-njohje-mes-kosoves-e-serbise-por-jo-edhe-ulese-ne-okb/20%Monthly2019-01-09 22:30
https://kosovapost.net/kater-futbolliste-shqiptare-ne-gare-per-golin-e-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-09 22:16
https://kosovapost.net/qytetaret-mirepresin-vendimin-e-rames-per-dy-ministra-nga-kosova/20%Monthly2019-01-09 22:02
https://kosovapost.net/hoxhaj-riperserit-taksa-ndaj-serbise-ide-ekskluzive-e-imja-dhe-e-kadri-veselit/20%Monthly2019-01-09 21:46
https://kosovapost.net/trump-del-nga-takimi-me-demokratet-pasi-refuzojne-ta-financojne-murin-shba-meksike/20%Monthly2019-01-09 21:37
https://kosovapost.net/keta-jane-tre-sulmuesit-qe-po-kerkohen-nga-barcelona/20%Monthly2019-01-09 21:22
https://kosovapost.net/blerim-shala-tregon-se-cili-eshte-kushti-i-serbise-per-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-09 20:57
https://kosovapost.net/cfare-po-ndodhe-me-trepcen/20%Monthly2019-01-09 20:45
https://kosovapost.net/nje-kuzhinier-ndan-disa-keshilla-per-zgjedhjen-e-perimeve-dhe-frutave-te-shijshme-dhe-keshilla-e-tij-vlen-me-pas/20%Monthly2019-01-09 20:44
https://kosovapost.net/albin-kurti-sfidon-hashim-thacin-i-thote-18-here-shko-ne-hage-behu-presidenti-qe-hyn-ne-histori/20%Monthly2019-01-09 20:15
https://kosovapost.net/moti-neser-i-vranet-dhe-me-reshje-bore/20%Monthly2019-01-09 20:06
https://kosovapost.net/avokati-berisha-kgjk-se-nese-jeni-te-pakorruptuar-hapni-dyert-per-secilin/20%Monthly2019-01-09 19:51
https://kosovapost.net/haliti-per-marreveshjen-kosove-serbi-nuk-do-te-pyeten-shume-dy-shtetet/20%Monthly2019-01-09 19:46
https://kosovapost.net/policia-ka-nje-apel-per-shoferet-kosovare/20%Monthly2019-01-09 19:39
https://kosovapost.net/hoti-ldk-ja-eshte-ne-momentumin-me-te-mire-te-dekades/20%Monthly2019-01-09 19:13
https://kosovapost.net/cilet-jane-vendet-qe-komplotojne-kunder-turqise/20%Monthly2019-01-09 19:05
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-therret-ne-protesten-per-mos-heqjen-e-vizave/20%Monthly2019-01-09 18:47
https://kosovapost.net/nena-shqiptare-takon-djalin-e-saj-pas-gjashte-muajve-sherbim-ushtarak-video/20%Monthly2019-01-09 18:49
https://kosovapost.net/kosova-nuk-mund-ta-marre-menaxhimin-e-hapesires-se-ulet-ajrore/20%Monthly2019-01-09 18:04
https://kosovapost.net/britani-parlamenti-goditje-te-re-qeverise-rreth-brexit-it/20%Monthly2019-01-09 17:57
https://kosovapost.net/trump-degradon-statusin-diplomatik-te-delegacionit-evropian-ne-shba/20%Monthly2019-01-09 17:50
https://kosovapost.net/halil-kastrati-flet-per-gjendjen-shendetesore-te-djalit-te-tij-video/20%Monthly2019-01-09 18:54
https://kosovapost.net/humb-jeten-nje-shqiptar-gjate-ndertimit-te-stadiumit-te-aek-ut/20%Monthly2019-01-09 17:24
https://kosovapost.net/pacolli-ekipi-negociator-vetem-do-te-thelloje-mosmarreveshjen-me-serbine/20%Monthly2019-01-09 17:10
https://kosovapost.net/bagdadi-zyrtar-thote-se-sdo-te-kete-baza-te-reja-amerikane-ne-irak/20%Monthly2019-01-09 16:08
https://kosovapost.net/ky-minister-ia-hek-merakun-ambasadorit-gjerman-kosova-ne-2019-te-do-ti-thote-fund-mbeturinave/20%Monthly2019-01-09 15:55
https://kosovapost.net/kalendari-historik-9-janar/20%Monthly2019-01-09 15:51
https://kosovapost.net/disa-njerez-jane-te-lindur-per-te-qene-kreativ-dhe-ndihmetar-per-te-tjeret/20%Monthly2019-01-09 15:35
https://kosovapost.net/matoshi-parajmeron-keqmenaxhimit-te-qendrave-turistike-po-i-vjen-fundi/20%Monthly2019-01-09 15:57
https://kosovapost.net/fale-ketij-kryeministri-25-mije-siriane-kane-marre-leje-qendrimi-ne-kanada/20%Monthly2019-01-09 15:18
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-shefat-e-grupeve-parlamentare-cfare-kerkoi-nga-ata/20%Monthly2019-01-09 15:03
https://kosovapost.net/e-pazakonte-20-biznese-nga-suhareka-behen-bashke-per-te-transferuar-nje-basketbollist/20%Monthly2019-01-09 15:01
https://kosovapost.net/kjo-eshte-menyrat-natyrale-si-ti-mbroni-veshkat/20%Monthly2019-01-09 14:31
https://kosovapost.net/futbollisti-nga-kosova-ne-gare-per-golin-e-vitit-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-09 14:23
https://kosovapost.net/maradona-kunder-messit-ai-nuk-eshte-nje-lider-tek-argjentina/20%Monthly2019-01-09 14:16
https://kosovapost.net/vuciq-e-po-u-shkri-konflikti-i-ngrire-i-kosoves/20%Monthly2019-01-09 14:03
https://kosovapost.net/shtetasja-saudite-rahaf-al-qunun-fiton-statusin-e-refugjates-se-okb-se/20%Monthly2019-01-09 14:01
https://kosovapost.net/ra-taksa-dhe-serbia-harroi-aks-ne-dhe-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-09 13:59
https://kosovapost.net/sbashk-thote-se-po-mbeshteten-nga-sindikatat-e-arsimit-te-evropes/20%Monthly2019-01-09 13:55
https://kosovapost.net/policia-nuk-kursen-as-diplomatet-kur-shkelin-rregullat-e-trafikut/20%Monthly2019-01-09 13:36
https://kosovapost.net/presidenti-trump-i-shkruan-haradinajt-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-01-09 13:34
https://kosovapost.net/keni-mungese-te-vitamines-d-ja-si-ta-kuptoni/20%Monthly2019-01-09 13:11
https://kosovapost.net/ne-shqiperi-isha-ngeles-sot-punoj-si-bashkepunetor-shkencor-ne-parlamentin-gjerman/20%Monthly2019-01-09 13:07
https://kosovapost.net/forma-se-si-duhet-te-shprehemi-kur-i-referohemi-individeve-me-sindromen-down/20%Monthly2019-01-09 12:39
https://kosovapost.net/minatoret-si-binden-bahtirit-dhe-as-llukes-per-nderprejen-e-greves/20%Monthly2019-01-09 11:33
https://kosovapost.net/minjte-formojne-cerdhe-ne-produktet-ushqimore-ne-viva-fresh/20%Monthly2019-01-09 11:24
https://kosovapost.net/prokuroria-interviston-deshmitare-ne-rastin-e-burdushit-pret-deshmitare-te-tjere/20%Monthly2019-01-09 11:10
https://kosovapost.net/qeveria-demanton-zerat-per-vale-te-re-ikjesh-nga-kosova-thote-se-po-shkojne-me-viza-pune/20%Monthly2019-01-09 10:40
https://kosovapost.net/fluks-qytetaresh-ne-emergjence-per-24-ore-rreth-200-raste/20%Monthly2019-01-09 10:01
https://kosovapost.net/salah-i-arte-ne-afrike/20%Monthly2019-01-09 09:54
https://kosovapost.net/ngricat-ne-rruge-nje-automjet-del-nga-rruga/20%Monthly2019-01-09 09:39
https://kosovapost.net/njoftohuni-me-risine-qe-solli-facebook-ne-chat/20%Monthly2019-01-09 09:28
https://kosovapost.net/qytetaret-porosi-shpend-ahmetit-para-brukselit-merru-me-rruget-ne-kryeqytet/20%Monthly2019-01-09 09:08
https://kosovapost.net/shba-te-kane-ulur-statusin-e-nivelit-diplomatik-te-be-se-ne-uashington/20%Monthly2019-01-09 08:52
https://kosovapost.net/lojtaret-shqiptare-zgjedhin-kosoven-para-shqiperise/20%Monthly2019-01-09 08:32
https://kosovapost.net/ne-fund-te-janarit-pritet-te-votohet-projektbuxheti-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-09 08:41
https://kosovapost.net/cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-i-zevendesoni-te-gjitha-pijet-me-uje/20%Monthly2019-01-09 08:23
https://kosovapost.net/bastoret-nga-shqiperia-tani-zhvendosen-ne-kosove/20%Monthly2019-01-09 08:19
https://kosovapost.net/i-ftohti-i-madh-perfshin-europen/20%Monthly2019-01-09 08:17
https://kosovapost.net/vuciq-dhe-opozita-sa-te-njejte-aq-te-ndryshem/20%Monthly2019-01-09 08:11
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-do-te-denoncohet-ne-gjykaten-kushtetuese/20%Monthly2019-01-09 08:10
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-sot-9/20%Monthly2019-01-09 08:04
https://kosovapost.net/zaevi-dhe-sela-arrijne-marreveshje-per-ndryshimet-kushtetuese/20%Monthly2019-01-08 22:30
https://kosovapost.net/weber-ndarja-e-kosoves-sdo-te-sillte-stabilitet-por-fatalitet/20%Monthly2019-01-08 22:26
https://kosovapost.net/salah-shpallet-lojtari-me-i-mire-afrikan-per-vitin-2018/20%Monthly2019-01-08 22:12
https://kosovapost.net/thaci-gjen-nje-aleat-te-harruar-per-te-mbeshtetur-shkembimin-e-territoreve/20%Monthly2019-01-08 22:09
https://kosovapost.net/kurti-takohet-me-meten-flasin-per-dialogun-dhe-bashkepunimin-kombetar/20%Monthly2019-01-08 22:05
https://kosovapost.net/taksa-ndaj-serbise-do-te-hiqet/20%Monthly2019-01-08 21:41
https://kosovapost.net/vale-e-re-ikjesh-nga-kosova-dy-autobuse-me-te-rinj-largohen-nga-vendi/20%Monthly2019-01-08 21:22
https://kosovapost.net/qytetaret-dhe-opozita-e-ftojne-ahmetin-te-zgjedhe-mes-prishtines-dhe-brukselit/20%Monthly2019-01-08 21:04
https://kosovapost.net/neser-bore-ne-tere-kosoven-keto-jane-temperaturat/20%Monthly2019-01-08 20:53
https://kosovapost.net/kush-ishte-sulltani-qe-na-u-shfaq-mbreme-dhe-vazhdon-te-shfaqet-ne-serialin-kryeqyteti/20%Monthly2019-01-08 20:35
https://kosovapost.net/barca-godet-ne-shenje-arrin-marreveshje-me-talentin-qe-po-e-kerkon-krejt-evropa/20%Monthly2019-01-08 20:24
https://kosovapost.net/moti-i-acarte-policia-ne-tirane-shpeton-dy-persona/20%Monthly2019-01-08 20:14
https://kosovapost.net/kusari-lila-kerkon-zvogelimin-e-ekipit-negociator/20%Monthly2019-01-08 19:55
https://kosovapost.net/rama-mbeshtet-idene-e-thacit-per-te-shpallur-2019-en-vit-te-nato-s/20%Monthly2019-01-08 19:45
https://kosovapost.net/nente-vite-me-pare-aksidentalisht-theu-dy-kembet-sot-u-prezantua-si-lojtar-i-barcelones/20%Monthly2019-01-08 19:29
https://kosovapost.net/%e2%80%8breagon-pacolli-ndaj-arrestimit-te-3-te-rinjve-shqiptare-ne-beograd/20%Monthly2019-01-08 19:23
https://kosovapost.net/ka-efekte-cudiberese-ja-cfare-i-ndodh-trupit-tuaj-nese-perzieni-keta-dy-perberes/20%Monthly2019-01-08 18:44
https://kosovapost.net/samsungu-shenon-renie-te-te-hyrave/20%Monthly2019-01-08 18:41
https://kosovapost.net/mogherini-e-kam-merzi-qe-kur-jam-ne-prishtine-nuk-mund-ta-quaj-kosoven-shtet/20%Monthly2019-01-08 18:34
https://kosovapost.net/avokatet-nga-neser-nuk-do-te-hyjne-ne-asnje-institucion-te-vendit/20%Monthly2019-01-08 18:20
https://kosovapost.net/limaj-taksa-eshte-rezultat-i-sjelljes-se-serbise-gjithcka-zgjidhet-me-njohjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-08 18:07
https://kosovapost.net/tri-ligjet-me-urgjente-qe-presin-miratimin-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-08 17:52
https://kosovapost.net/serwer-shkembimi-i-territoreve-mes-kosoves-dhe-serbise-nuk-eshte-me-ne-tavoline/20%Monthly2019-01-08 17:32
https://kosovapost.net/haradinaj-nese-na-njeh-serbia-sot-e-heqim-taksen/20%Monthly2019-01-08 17:26
https://kosovapost.net/hasani-i-kemi-kerkuar-zyrtarisht-mogherinit-qe-bujanoci-presheva-dhe-medvegja-ti-bashkengjiten-kosoves/20%Monthly2019-01-08 17:15
https://kosovapost.net/ministri-i-takses-takon-shefin-flasin-per-investime-miliarda-eurosh/20%Monthly2019-01-08 16:22
https://kosovapost.net/studentet-tani-kane-edhe-perkrahje-nderkombetare/20%Monthly2019-01-08 16:06
https://kosovapost.net/thaci-nuk-merzitet-cka-thote-haradinaj-zbulon-shtigje-te-reja-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-08 16:06
https://kosovapost.net/vemendje-keto-gabime-duhet-ti-eliminoni-kur-mbushni-telefonin/20%Monthly2019-01-08 15:46
https://kosovapost.net/neymar-do-te-kthehet-ne-barcelone-reagon-psg-ja/20%Monthly2019-01-08 15:49
https://kosovapost.net/haradinaj-ironizon-me-deklaratat-e-thacit-per-taksen-te-duam-se-je-i-joni/20%Monthly2019-01-08 15:50
https://kosovapost.net/ky-eshte-personi-qe-per-nje-gabim-te-vogel-humbi-93-mije-euro/20%Monthly2019-01-08 15:16
https://kosovapost.net/janjiq-me-venien-e-takses-kosova-ka-perforcuar-pozicionin-bisedues/20%Monthly2019-01-08 15:05
https://kosovapost.net/kolaj-deshiron-titullin-e-evropes/20%Monthly2019-01-08 14:58
https://kosovapost.net/arrestohen-dy-kosovare-ne-mes-te-beogradit/20%Monthly2019-01-08 14:50
https://kosovapost.net/gjuriq-tregon-planin-e-serbise-per-marrjen-e-trepces/20%Monthly2019-01-08 14:34
https://kosovapost.net/a-e-keni-ditur-se-sa-shpesh-duhet-ti-pastrojme-dhembet/20%Monthly2019-01-08 14:27
https://kosovapost.net/ky-eshte-lojtari-qe-mund-te-largohet-nga-arsenal/20%Monthly2019-01-08 14:19
https://kosovapost.net/hoti-per-partine-socialdemokrate-jeni-vetem-dekor-i-koalicionit-pan/20%Monthly2019-01-08 14:13
https://kosovapost.net/rregullat-qe-kane-ndryshuar-ne-zvicer-nga-1-janari/20%Monthly2019-01-08 14:07
https://kosovapost.net/erdogan-refuzon-te-takohet-me-bolton/20%Monthly2019-01-08 13:56
https://kosovapost.net/keto-jane-menyrat-efektive-te-negocimit/20%Monthly2019-01-08 13:44
https://kosovapost.net/gjuriq-kosova-do-ta-paguaje-shtrenjte-mosarritjen-e-kompromisit/20%Monthly2019-01-08 13:41
https://kosovapost.net/morata-kalon-ne-la-liga/20%Monthly2019-01-08 13:30
https://kosovapost.net/a-po-behen-bashke-haradinaj-e-shala-kunder-thacit/20%Monthly2019-01-08 13:20
https://kosovapost.net/kina-krijon-avionin-spiun-e-pabesueshme-ajo-qe-u-ben-makinave-qe-nga-qielli-foto/20%Monthly2019-01-08 13:10
https://kosovapost.net/pergjegjesia-per-te-mbrojtur-taksa-100-dhe-vajtimi-i-serbise-si-korrigjim-kufijsh/20%Monthly2019-01-08 12:50
https://kosovapost.net/njerezit-me-sy-kafe-te-rrezikuar-nga-depresioni-gjate-dimrit/20%Monthly2019-01-08 13:28
https://kosovapost.net/shpendi-ne-bruksel-vetevendosja-e-qon-ne-gjyq/20%Monthly2019-01-08 12:45
https://kosovapost.net/lojtaret-e-unitedit-e-duan-solskjaerin-trajner-te-perhershem/20%Monthly2019-01-08 12:24
https://kosovapost.net/pas-takimit-me-ekipin-negociator-mogherini-kerkon-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-08 12:14
https://kosovapost.net/haradinaj-takon-jasharin-kemi-deshmuar-se-jemi-per-arsim-cilesor/20%Monthly2019-01-08 11:59
https://kosovapost.net/limaj-e-ahmeti-ia-thone-ne-sy-mohgerinit-nuk-lejojme-ndarjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-08 11:07
https://kosovapost.net/gjeniu-6-vjecar-nga-kosova-njeh-flamujt-e-botes-dhe-flet-7-gjuhe-te-huaja/20%Monthly2019-01-08 10:58
https://kosovapost.net/kosova-e-pafuqishme-te-beje-shume-shpend-ahmeti-taksa-100-mjeti-i-vetem-ne-duart-e-kosoves-karshi-serbise/20%Monthly2019-01-08 10:55
https://kosovapost.net/ja-si-e-quan-simiq-deklarimin-e-presidentit-thaci-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-08 11:26
https://kosovapost.net/per-shkak-te-motit-te-ftohte-mbyllen-shkollat-ne-kete-vend/20%Monthly2019-01-08 10:47
https://kosovapost.net/mustafa-koalicioni-qeverises-ne-panik-presim-caktimin-e-dates-se-zgjedhjeve/20%Monthly2019-01-08 11:29
https://kosovapost.net/aksidentohet-eskorta-e-ministrit-te-puneve-te-brendshme-te-kosoves/20%Monthly2019-01-08 10:29
https://kosovapost.net/sipas-gjuriqit-ky-eshte-plani-i-serbise-per-kosoven/20%Monthly2019-01-08 10:34
https://kosovapost.net/fillon-takimi-i-ekipit-per-dialog-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-08 10:02
https://kosovapost.net/reali-eshte-futur-ne-nje-faze-te-pashprese/20%Monthly2019-01-08 09:32
https://kosovapost.net/chelsea-e-refuzon-kerkesen-e-sarriti-per-transferimin-e-ketij-lojtari/20%Monthly2019-01-08 09:29
https://kosovapost.net/bllokohen-fshatra-te-tera-njerezit-kane-mbetur-pa-ushqim/20%Monthly2019-01-08 09:13
https://kosovapost.net/cun-lajci-porosi-haradinajt-nese-e-heqe-taksen-se-ke-vendin-tek-luani-e-shkelzeni/20%Monthly2019-01-08 11:29
https://kosovapost.net/kim-jong-un-nis-viziten-ne-kine/20%Monthly2019-01-08 09:08
https://kosovapost.net/asgje-nuk-keni-pare-ne-kete-date-vjen-i-ftohti-polar/20%Monthly2019-01-08 08:49
https://kosovapost.net/trump-sot-i-drejtohet-kombit-amerikan/20%Monthly2019-01-08 09:11
https://kosovapost.net/be-ja-shpreson-qe-ekipi-te-mbeshtet-perpjekjet-e-presidentit-thaci-dhe-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-08 08:38
https://kosovapost.net/apple-rikthehet-fuqishem-iphone-xi-me-tre-kamera/20%Monthly2019-01-08 08:32
https://kosovapost.net/ministri-bytyqi-i-mbush-bordet-e-universiteteve-publike-me-militante-te-nismes/20%Monthly2019-01-08 08:27
https://kosovapost.net/e-garantuar-permes-ketij-ushqimi-mund-ta-largoni-cigaren/20%Monthly2019-01-08 08:21
https://kosovapost.net/perse-amazon-cilesohet-kompania-me-e-suksesshme-ne-bote/20%Monthly2019-01-08 08:19
https://kosovapost.net/alma-kampionia-e-botes-ne-sportin-tradicional-tajlandez/20%Monthly2019-01-08 08:19
https://kosovapost.net/sylejman-selimi-shtrihet-per-trajtim-ne-qkuk/20%Monthly2019-01-08 08:16
https://kosovapost.net/pse-duhet-te-pime-nje-gote-qumesht-cdo-mengjes/20%Monthly2019-01-08 07:47
https://kosovapost.net/thellohet-kriza-ne-real/20%Monthly2019-01-08 07:42
https://kosovapost.net/delegacioni-shteteror-sot-takohet-me-mogherinin/20%Monthly2019-01-08 08:02
https://kosovapost.net/be-konsultime-me-ekipin-dialogun-me-presidentet/20%Monthly2019-01-08 07:34
https://kosovapost.net/parashikimi-i-motit-per-diten-e-sotme-24/20%Monthly2019-01-08 07:29
https://kosovapost.net/i-ka-prekur-shume-njerez-ky-eshte-nje-tregim-qe-duhet-ta-lexoje-cdo-person-sidomos-grate%e2%80%8e-2/20%Monthly2019-01-07 22:54
https://kosovapost.net/si-ta-drejtoni-makinen-ne-rrugen-me-akull/20%Monthly2019-01-07 22:43
https://kosovapost.net/pas-gafes-qesharake-portieri-i-kirghizistanit-behet-i-famshem-ne-te-gjithe-boten-video/20%Monthly2019-01-07 22:32
https://kosovapost.net/misteri-i-provinces-me-emrin-albania-ne-kolumbi/20%Monthly2019-01-07 22:06
https://kosovapost.net/nje-gabim-amator-ndeshkon-liverpoolin-shaqiri-nga-minuta-e-pare-video/20%Monthly2019-01-07 22:09
https://kosovapost.net/vajza-saudite-e-cila-u-ndalua-ne-tajlande-nuk-do-te-ekstradohet/20%Monthly2019-01-07 21:55
https://kosovapost.net/holandezi-rutten-eshte-trajner-i-ri-i-anderlecht/20%Monthly2019-01-07 21:41
https://kosovapost.net/haradinaj-rugoven-e-gjeta-duke-qare-kur-shkova-me-ia-ofru-doreheqjen/20%Monthly2019-01-07 21:15
https://kosovapost.net/ndryshimi-i-facebook-messenger-qe-do-ti-gezoje-te-gjithe/20%Monthly2019-01-07 21:07
https://kosovapost.net/jep-doreheqje-presidenti-i-bankes-boterore/20%Monthly2019-01-07 20:45
https://kosovapost.net/isa-mustafa-rrefen-per-semundjen/20%Monthly2019-01-07 20:59
https://kosovapost.net/haradinaj-tregon-se-si-komunikonin-me-washingtonin-gjate-bombardimeve-serbe-flet-edhe-per-vellaun-qe-humbi-shkelzenin/20%Monthly2019-01-07 20:30
https://kosovapost.net/kompania-amerikane-heq-logon-qe-e-mori-nga-fsk-ja/20%Monthly2019-01-07 20:16
https://kosovapost.net/nga-zuckerberg-nje-pajisje-qe-lexon-trurin/20%Monthly2019-01-07 19:48
https://kosovapost.net/reshjet-te-dendura-te-bores-vijne-te-merkuren-ne-kosove/20%Monthly2019-01-07 19:37
https://kosovapost.net/mesoni-se-cfare-te-mira-shendetesore-sjell-hithra/20%Monthly2019-01-07 19:25
https://kosovapost.net/alban-veseli-afer-marreveshjes-me-ekipin-nga-suhareka/20%Monthly2019-01-07 19:17
https://kosovapost.net/donald-trump-dhe-kim-jong-takimin-e-radhes-e-zhvillojne-ne-vietnam/20%Monthly2019-01-07 19:05
https://kosovapost.net/thaci-godet-haradinajn-per-taksen-vendosi-hoxhaj-dhe-veseli-qeveria-vetem-e-votoj/20%Monthly2019-01-07 18:32
https://kosovapost.net/kush-ja-prishi-planet-presiidentit-thaci-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-07 18:26
https://kosovapost.net/qeveria-porosit-thacin-qe-te-mbroje-interesin-e-kosoves-e-te-mos-merret-me-taksen/20%Monthly2019-01-07 19:16
https://kosovapost.net/gjendja-e-rrugeve-ne-skenderaj-pas-reshjeve-te-bores/20%Monthly2019-01-07 18:08
https://kosovapost.net/komuna-e-prishtines-publikon-numrin-emergjent-nese-keni-problem-me-bore/20%Monthly2019-01-07 17:56
https://kosovapost.net/thaci-marreveshja-me-serbine-do-te-jete-e-pranueshme-per-ne-kur-eshte-edhe-per-shba-te/20%Monthly2019-01-07 17:45
https://kosovapost.net/city-hyn-ne-gare-per-dybalan/20%Monthly2019-01-07 17:26
https://kosovapost.net/ekipi-negociator-arrin-ne-bruksel-neser-vendoset-per-temat-qe-do-te-diskutohen-ne-dialog/20%Monthly2019-01-07 17:10
https://kosovapost.net/murati-kosova-te-fokusohet-ne-ridefinim-te-kufirit-me-serbine/20%Monthly2019-01-07 17:02
https://kosovapost.net/cili-politikan-kosovare-e-pi-alkoolin-me-se-shumti/20%Monthly2019-01-07 16:47
https://kosovapost.net/krijuesi-i-emblemes-se-fsk-se-thote-se-ajo-u-vodh-nga-kompania-amerikane/20%Monthly2019-01-07 15:57
https://kosovapost.net/tahir-kukaj-shqiptari-qe-po-ben-buje-ne-amerike/20%Monthly2019-01-07 17:15
https://kosovapost.net/mbyllen-shkollat-ne-disa-fshatra-te-shqiperise-shkak-i-ftohti/20%Monthly2019-01-07 15:36
https://kosovapost.net/%e2%80%8breagon-barcelona-pas-lajmit-se-coutinho-do-te-transferohet-ne-man-united/20%Monthly2019-01-07 15:34
https://kosovapost.net/kush-eshte-futbollisti-me-i-shtrenjte-ne-bote-dhe-sa-kushton/20%Monthly2019-01-07 15:39
https://kosovapost.net/harrojeni-neymarin-ky-eshte-lojtari-me-i-vlefshem-aktualisht-ne-futboll/20%Monthly2019-01-07 15:03
https://kosovapost.net/pas-deklarates-se-thacit-per-heqjen-e-takses-reagojne-ekonomistet/20%Monthly2019-01-07 14:48
https://kosovapost.net/evropa-vazhdon-te-jete-nen-pushtetin-e-bores-dhe-ngricave/20%Monthly2019-01-07 14:47
https://kosovapost.net/qytetaret-porosi-haradinajt-je-tradhetar-nese-e-heqe-taksen-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-08 10:00
https://kosovapost.net/vetevendosja-e-shqetesuar-ne-negociata-pa-perfaqesues-te-lugines-e-rezoluta-pa-reciprocitet/20%Monthly2019-01-07 14:37
https://kosovapost.net/studentet-protestojne-per-liberalizimin-e-vizave/20%Monthly2019-01-07 14:46
https://kosovapost.net/oak-kerkon-te-lirohet-urgjentisht-lenda-e-pare-per-prodhuesit/20%Monthly2019-01-07 14:11
https://kosovapost.net/shkenctari-greaves-zbulon-barin-qe-sheron-leukemine-deri-ne-90-per-qind/20%Monthly2019-01-07 13:57
https://kosovapost.net/qeveria-nuk-ndryshon-qendrim-taksa-100-nuk-hiqet/20%Monthly2019-01-07 13:56
https://kosovapost.net/emblema-e-fsk-se-identike-me-te-nje-kompanie-private-te-sigurise-amerikane-kush-kujt-ia-mori/20%Monthly2019-01-07 13:41
https://kosovapost.net/real-madridi-nenshkruan-me-mesfushorin-brahim-diaz/20%Monthly2019-01-07 13:31
https://kosovapost.net/drecun-krijimi-i-shqiperise-se-madhe-proces-i-pakthyeshem/20%Monthly2019-01-07 15:14
https://kosovapost.net/ju-eshte-harxhuar-bateriakjo-eshte-menyra-e-thjeshte-per-ta-ndezur-makinen/20%Monthly2019-01-07 13:11
https://kosovapost.net/semundja-nga-e-cila-vuan-isa-mustafa/20%Monthly2019-01-07 13:08
https://kosovapost.net/igli-tare-po-e-mbush-lazion-me-shqiptare/20%Monthly2019-01-07 12:57
https://kosovapost.net/i-kujt-eshte-dhe-sa-kushton-koftori-me-te-cilin-nxehet-edi-rama-reagon-pronari-i-vertete/20%Monthly2019-01-07 12:41
https://kosovapost.net/terhiqet-nga-froni-mbreti-i-malajzise-muhammed-v/20%Monthly2019-01-07 12:37
https://kosovapost.net/asnje-veprim-konkret-per-banken-e-diaspores-ne-kosove/20%Monthly2019-01-07 12:21
https://kosovapost.net/selmanaj-i-reagon-kurtit-qeveria-do-te-udhehiqet-nga-ldk/20%Monthly2019-01-07 12:17
https://kosovapost.net/prec-zogaj-rames-e-ke-te-pamundur-te-mbyllesh-mandatin-e-dyte/20%Monthly2019-01-07 12:08
https://kosovapost.net/granit-xhaka-personi-me-me-ndikim-ne-sportin-zviceran/20%Monthly2019-01-07 11:43
https://kosovapost.net/milanit-po-ia-marrin-perlen-e-skuadres/20%Monthly2019-01-07 11:42
https://kosovapost.net/tanket-ne-rruget-e-kryeqytetit-ushtria-ben-grushtshtet-ne-gabon/20%Monthly2019-01-07 11:22
https://kosovapost.net/ushqimet-qe-ju-ndihmojne-kunder-vjelljes/20%Monthly2019-01-07 11:20
https://kosovapost.net/hajnat-e-medhenje-te-njofshem-vec-prokuroria-nuk-po-i-njeh/20%Monthly2019-01-07 11:19
https://kosovapost.net/gjuriq-paralajmeron-qasje-ndryshe-te-serbise-ne-bisedimet-me-kosoven/20%Monthly2019-01-07 11:08
https://kosovapost.net/i-ka-prekur-shume-njerez-ky-eshte-nje-tregim-qe-duhet-ta-lexoje-cdo-person-sidomos-grate%e2%80%8e/20%Monthly2019-01-07 10:57
https://kosovapost.net/aleksander-vuciq-nderohet-me-medalje-nga-presidenti-putin-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-07 10:42
https://kosovapost.net/kisha-ortodokse-e-ukraines-behet-autoqefale-ne-stamboll/20%Monthly2019-01-07 10:24
https://kosovapost.net/uashingtoni-eshte-realitet-brukseli-eshte-mit/20%Monthly2019-01-07 10:14
https://kosovapost.net/juventus-e-shet-dybalan-per-transferimin-e-top-lojtarit/20%Monthly2019-01-07 10:12
https://kosovapost.net/krisjet-euro-atlantike-thellojne-carjet-ballkanike/20%Monthly2019-01-07 10:00
https://kosovapost.net/marrin-hov-protestat-kunder-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-07 09:54
https://kosovapost.net/daciq-dyshoj-se-do-te-arrihet-nje-marreveshje-per-kosoven-kete-vit/20%Monthly2019-01-07 09:53
https://kosovapost.net/mesoni-disa-gjera-interesante-per-perdorimin-e-mjaltit/20%Monthly2019-01-07 11:20
https://kosovapost.net/vazhdon-mbyllja-e-qeverise-ne-shba/20%Monthly2019-01-07 09:46
https://kosovapost.net/femra-e-pare-shqiptare-kandidate-ne-parlamentin-zvicran/20%Monthly2019-01-07 09:39
https://kosovapost.net/messi-nje-gol-larg-rekordit-te-madh-ne-la-liga/20%Monthly2019-01-07 09:23
https://kosovapost.net/si-e-presin-ne-serbi-deklaraten-e-thacit-per-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-07 09:21
https://kosovapost.net/edhe-zevendes-ministri-e-kundershton-heqjen-e-takses-ndaj-serbise/20%Monthly2019-01-07 11:25
https://kosovapost.net/marrin-fund-pritjet-ne-kufi/20%Monthly2019-01-07 09:17
https://kosovapost.net/pakoja-fiskale-dhe-msa-ja-tkurren-te-hyrat-per-117-milione-euro/20%Monthly2019-01-07 09:02
https://kosovapost.net/aksident-ne-rrugen-bill-klinton-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-07 08:56
https://kosovapost.net/shqiptarja-nga-maqedonia-berberja-me-e-mire-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-07 09:41
https://kosovapost.net/sbashk-u-ultimatum-qeverise-deri-te-premten-te-ndryshohet-projektligji-per-paga/20%Monthly2019-01-07 08:47
https://kosovapost.net/acar-i-vertete-keto-do-te-jene-temperaturat-gjate-dites-se-sotme/20%Monthly2019-01-07 08:53
https://kosovapost.net/lojerat-e-rrezikshme-me-kufijte-ne-ballkan/20%Monthly2019-01-07 08:38
https://kosovapost.net/kryeministri-kroat-nuk-kemi-pajtim-me-serbine-pa-pranim-te-se-vertetes/20%Monthly2019-01-07 08:54
https://kosovapost.net/delegacioni-shteteror-koordinohet-me-shqiperine-rreth-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-01-07 09:00
https://kosovapost.net/thaci-dhe-haradinaj-akuzohen-se-po-e-pengojne-dekretimin-e-cakajt/20%Monthly2019-01-07 12:08
https://kosovapost.net/moti-sot-ne-kosove-15/20%Monthly2019-01-07 08:10
https://kosovapost.net/pse-nuk-duhet-te-flini-ne-anen-e-djathte/20%Monthly2019-01-06 22:46
https://kosovapost.net/arrestohet-wayne-rooney/20%Monthly2019-01-06 22:34
https://kosovapost.net/si-eshte-situata-ne-shqiperi-pas-reshjeve-te-bores/20%Monthly2019-01-06 22:19
https://kosovapost.net/brexit-votohet-ne-janar-dorezohet-may-nje-jo-na-con-ne-referendum-te-ri/20%Monthly2019-01-06 21:59
https://kosovapost.net/shala-i-reagon-presidentit-thaci-per-taksen-vendos-qeveria-e-jo-ti/20%Monthly2019-01-06 21:38
https://kosovapost.net/shfaqet-me-ne-fund-nje-video-e-smartfonit-qe-paloset/20%Monthly2019-01-06 21:26
https://kosovapost.net/mbi-65-milione-euro-eshte-efekti-i-takses-100-per-qind/20%Monthly2019-01-06 21:07
https://kosovapost.net/reagon-aak-pas-sondazhit-te-vetevendosjes/20%Monthly2019-01-06 20:45
https://kosovapost.net/reali-peson-ne-shtepi-nga-sociedadi/20%Monthly2019-01-06 20:23
https://kosovapost.net/vetite-shendetesore-te-kumbullave-te-thata/20%Monthly2019-01-06 20:03
https://kosovapost.net/pritjet-e-gjata-ne-kufi-po-ia-bejne-bajat-kosoven-mergimtareve/20%Monthly2019-01-06 19:45
https://kosovapost.net/alergjia-ndaj-te-ftohtit-shfaqja-e-tij-mund-te-jete-simptome-e-semundjeve/20%Monthly2019-01-06 19:19
https://kosovapost.net/e-perserit-lekaj-te-gjitha-rruget-jane-te-kalueshme/20%Monthly2019-01-06 19:03
https://kosovapost.net/acar-ne-kosove-temperaturat-do-te-bien-ne-13-grade/20%Monthly2019-01-06 18:48
https://kosovapost.net/befasojne-matjet-kjo-eshte-cilesia-e-ajrit-momentalisht-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-06 18:30
https://kosovapost.net/brazili-tronditet-nga-termeti/20%Monthly2019-01-06 18:22
https://kosovapost.net/nicolo-barella-do-ti-bashkohet-skuadres-chelsea/20%Monthly2019-01-06 18:06
https://kosovapost.net/thaci-del-kunder-haradinajt-paralajmeron-heqjen-e-takses/20%Monthly2019-01-06 20:57
https://kosovapost.net/i-ftohti-perfshin-evropen/20%Monthly2019-01-06 17:36
https://kosovapost.net/shqiperia-me-rritjen-ekonomike-me-te-larte-ne-rajon/20%Monthly2019-01-06 17:19
https://kosovapost.net/erdogan-dhe-putin-pritet-te-takohen-gjate-ketij-muaji/20%Monthly2019-01-06 16:44
https://kosovapost.net/banoret-e-nje-fshati-te-kosoves-fyhen-rend-pasi-nuk-festuan-vitin-e-ri/20%Monthly2019-01-06 16:30
https://kosovapost.net/granit-xhaka-sportisti-me-me-ndikim-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-06 16:17
https://kosovapost.net/a-e-fitoi-kosova-luften-kunder-korrupsionit/20%Monthly2019-01-06 16:03
https://kosovapost.net/disa-keshilla-se-si-te-mbrojme-shendetin-nga-i-ftohti/20%Monthly2019-01-06 15:59
https://kosovapost.net/vazhdojne-kolonat-me-pritje-shume-te-gjata-ne-merdare/20%Monthly2019-01-06 15:49
https://kosovapost.net/kjo-eshte-kosovarja-qe-po-behet-deputete-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-06 15:40
https://kosovapost.net/kimete-berisha-per-politikanet-hajdute-mire-kish-qene-me-ja-ba-me-ligje-arabe-kur-tua-kishe-nxjerr-doren-prej-vendi-skish-vjedh-shqiptari-ma/20%Monthly2019-01-06 15:22
https://kosovapost.net/pergjigje-e-papritur-e-ldk-se-pdk-se-abdixhiku-hoxhajt-na-paska-keshillua-njeri-nga-40-nenkryetaret-e-pdk-se/20%Monthly2019-01-06 14:46
https://kosovapost.net/united-po-ia-merr-nga-duart-yllin-e-madh-milanit/20%Monthly2019-01-06 14:34
https://kosovapost.net/haradinaj-nuk-e-le-nenen-vetem-kalon-vikendin-me-te-ne-kullen-e-gllogjanitfoto/20%Monthly2019-01-06 14:22
https://kosovapost.net/xhamat-e-zinj-te-makinave-a-jane-te-lejuar-apo-te-ndaluar-ne-kosove/20%Monthly2019-01-06 14:13
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-bombe-nga-italia/20%Monthly2019-01-06 14:01
https://kosovapost.net/natyra-brutale-shqiponja-sulmon-gazelen-e-vogel-mema-e-saj-tentoi-ta-shpetonte/20%Monthly2019-01-06 13:39
https://kosovapost.net/rama-fshise-edhe-niveleve-te-larta-te-administrates-shteterore-paralajmeron-ndryshime-radikale/20%Monthly2019-01-06 13:27
https://kosovapost.net/fruthi-perhapet-gjithandej-shqiperia-po-perballet-seriozisht-me-kete-epidemi/20%Monthly2019-01-06 13:11
https://kosovapost.net/kurti-i-drejtohet-edita-tahirit-me-dy-fjale-per-shkembimin-e-territorit/20%Monthly2019-01-06 13:12
https://kosovapost.net/nje-popull-qe-flevdes-shpejt/20%Monthly2019-01-06 12:56
https://kosovapost.net/zbulohet-pse-milan-humbi-fabregasin-ne-garen-me-monacon/20%Monthly2019-01-06 12:40
https://kosovapost.net/kengetari-nga-kosova-per-pak-sa-nuk-humbi-familjen-ne-aksident-rruges-per-ne-zvicerr/20%Monthly2019-01-06 13:38
https://kosovapost.net/anes-lumenjve/20%Monthly2019-01-06 12:06
https://kosovapost.net/shqiptaret-e-pakenaqur-me-jeten-ne-kosove-xehetaret-ne-greve-ne-shqiperi-naftetaret-ne-proteste/20%Monthly2019-01-06 12:01
https://kosovapost.net/ashpersohet-gjuha-politke-mustafa-inatoset-me-veselin-qe-ia-shajti-partine-e-quan-provokator-si-serbia/20%Monthly2019-01-06 11:52
https://kosovapost.net/greket-i-dalin-ne-ndihme-bushatit-kotzias-bushati-ishte-i-guximshem-e-larguan-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-06 11:38
https://kosovapost.net/ushtrite-e-rusise-dhe-iranit-se-bashku-ne-detin-kaspik/20%Monthly2019-01-06 11:27
https://kosovapost.net/interesante-refuzohen-dy-ministrat-kosovare-qe-i-kishte-zgjedhur-rama-meta-nuk-e-dekreton-gent-cakajn-dhe-besa-shaninin/20%Monthly2019-01-06 11:10
https://kosovapost.net/kujdes-kjo-eshte-koha-ideale-kur-duhet-ti-vendosni-zinxhiret-per-rrota/20%Monthly2019-01-06 10:48
https://kosovapost.net/pritet-ndryshim-i-ligjeve-per-azilkerkuesit-ne-gjermani-ja-kush-mund-te-debohet/20%Monthly2019-01-06 10:32
https://kosovapost.net/vuciq-kerkon-kompromis-per-ceshtjen-e-kosoves/20%Monthly2019-01-06 10:24
https://kosovapost.net/shperndahen-protestuesit-ne-gjakove-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-06 10:07
https://kosovapost.net/gjakove-protesta-kunder-pelegrineve-serbe/20%Monthly2019-01-06 10:00
https://kosovapost.net/kalendari-historik-i-dates-6-janar/20%Monthly2019-01-06 09:53
https://kosovapost.net/mos-e-humbisni-kjo-eshte-menyra-praktike-per-ta-ndezur-veturen-kur-ju-eshte-hargjuar-bateria/20%Monthly2019-01-06 09:44
https://kosovapost.net/ky-eshte-produkti-qe-nuk-importohet-nga-serbia/20%Monthly2019-01-06 09:08
https://kosovapost.net/daciq-kosova-dhe-serbia-nuk-do-te-arrijne-marreveshje-kete-vit/20%Monthly2019-01-06 08:52
https://kosovapost.net/momenti-kur-uck-ja-kishte-zene-rob-disa-ushtare-serb/20%Monthly2019-01-06 09:47
https://kosovapost.net/qeveria-e-shqiperise-mblidhet-sot-ne-elbasan-kjo-pritet-te-ndodhe/20%Monthly2019-01-06 08:18
https://kosovapost.net/ministri-i-arsimit-jep-lajmin-e-shumepritur/20%Monthly2019-01-06 08:13
https://kosovapost.net/ky-do-te-jete-moti-befasues-per-diten-e-sotme/20%Monthly2019-01-06 08:02
https://kosovapost.net/mijera-protestues-kunder-vuciqit-ne-rruget-e-beogradit/20%Monthly2019-01-05 22:20
https://kosovapost.net/nga-ky-muaj-nuk-do-te-kete-roaming-dhe-kontrolle-ne-vendkalimin-kosove-shqiperi/20%Monthly2019-01-05 22:13
https://kosovapost.net/ja-kush-do-i-ze-vendin-kuqit-nese-dorehiqet/20%Monthly2019-01-05 22:02
https://kosovapost.net/bayern-kompleton-transferimin-e-talentit-amerikan/20%Monthly2019-01-05 21:49
https://kosovapost.net/edi-rama-si-rrallehere-flet-per-djalin-e-tij/20%Monthly2019-01-05 21:33
https://kosovapost.net/ushqimi-qe-ju-mbron-nga-semundja-e-shekullit/20%Monthly2019-01-05 21:27
https://kosovapost.net/fabregas-i-thote-lamtumire-chelseas/20%Monthly2019-01-05 21:18
https://kosovapost.net/sondazhi-i-fundit-46-e-te-rinjve-duan-te-ikin-nga-kosova/20%Monthly2019-01-05 21:07
https://kosovapost.net/mustafa-e-quan-qeverine-pushtet-kolaboracionist/20%Monthly2019-01-05 21:02
https://kosovapost.net/tollovi-e-madhe-ne-aeroportin-e-prishtines-foto/20%Monthly2019-01-05 20:37
https://kosovapost.net/serbia-ka-pergatitur-shkaktimin-e-atentateve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-05 20:30
https://kosovapost.net/engel-ia-kthen-thacit-pas-urimit-te-tij-do-te-punojme-se-bashku-per-te-miren-e-kosoves/20%Monthly2019-01-05 20:09
https://kosovapost.net/shkollohen-ne-kosove-ikin-per-pune-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-05 19:52
https://kosovapost.net/acari-vazhdon-ne-vendin-tone-edhe-gjate-javes-se-ardhshme/20%Monthly2019-01-05 19:36
https://kosovapost.net/neymari-me-i-vlefshmi-ne-bote-ronaldo-mbetet-jashte-top-10-shes/20%Monthly2019-01-05 19:31
https://kosovapost.net/rrefimi-i-dhimbshem-per-familjen-nga-komorani-u-rrenohet-shtepia-mbesin-pa-strehe/20%Monthly2019-01-05 19:09
https://kosovapost.net/mustafa-tani-eshte-momenti-historik-qe-lugina-e-presheves-ti-bashkohet-kosoves/20%Monthly2019-01-05 18:40
https://kosovapost.net/minxhozi-me-2018-shqiperia-e-kosova-shkembyen-mallra-ne-vlere-271-milione-euro/20%Monthly2019-01-05 18:37
https://kosovapost.net/vazhdojne-protestat-kunder-pushtetit-te-vuciqit-ne-serbi/20%Monthly2019-01-05 18:23
https://kosovapost.net/limaj-i-gezohet-zgjedhjet-se-eliot-engel-ne-kongresin-amerikan/20%Monthly2019-01-05 18:18
https://kosovapost.net/nato-ja-ende-pa-vendim-per-formen-e-bashkepunimit-me-ushtrine-e-kosoves/20%Monthly2019-01-05 18:08
https://kosovapost.net/meta-nuk-i-dekreton-ministrat-kosovare-te-rames/20%Monthly2019-01-05 17:41
https://kosovapost.net/mbrohuni-nga-diabeti-duke-konsumuar-kete-ushqim/20%Monthly2019-01-05 17:44
https://kosovapost.net/caktohet-seanca-per-rastin-e-veteraneve-te-rrejshem/20%Monthly2019-01-05 17:24
https://kosovapost.net/morata-i-siguron-fitoren-chelseat/20%Monthly2019-01-05 17:04
https://kosovapost.net/pacolli-i-shkruan-leter-shteteve-te-quintit-per-ndalesen-zyrtareve-kosovare-nga-serbia/20%Monthly2019-01-05 16:55
https://kosovapost.net/112-milione-eurove-siu-dihet-destinacioni-hyne-permes-bankave/20%Monthly2019-01-05 16:39
https://kosovapost.net/viti-i-terheqjes-se-njohjeve-per-kosoven/20%Monthly2019-01-05 16:19
https://kosovapost.net/kurti-takon-perfaqesuesit-e-lugines-insiston-qe-ata-te-jene-pjese-e-dialogut/20%Monthly2019-01-05 16:01
https://kosovapost.net/rritet-numri-i-te-papuneve-dhe-i-punekerkuesve/20%Monthly2019-01-05 15:28
https://kosovapost.net/bitcoin-po-shkon-drejt-falimentimit/20%Monthly2019-01-05 15:24
https://kosovapost.net/man-united-fluturon-me-solskjaer-qe-njeh-vetem-fitore/20%Monthly2019-01-05 15:03
https://kosovapost.net/dubai-cristiano-ronaldo-shpallet-futbollisti-i-vitit-ne-globe-soccer-awards/20%Monthly2019-01-05 14:52
https://kosovapost.net/kalendari-historik-5-janar/20%Monthly2019-01-05 14:45
https://kosovapost.net/labi-se-ka-ndermend-te-ndalet-me-10-janar-kerkon-te-perkrahini-nje-proteste-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-05 14:29
https://kosovapost.net/vazhdon-endrra-e-avdullah-hotit-per-zgjedhje-ironizon-me-poziten/20%Monthly2019-01-05 14:13
https://kosovapost.net/vuciqin-nuk-e-habiti-vizita-e-zv-presidentit-te-pe-se-te-varri-i-adem-jasharit-gjermania-gjithmone-e-ka-perkrahur-kosoven-skemi-cfare-te-bejme/20%Monthly2019-01-05 14:02
https://kosovapost.net/vetite-e-dobishme-te-lekures-se-limonit-per-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2019-01-05 13:27
https://kosovapost.net/meta-dekreton-shkarkimin-e-ministrave/20%Monthly2019-01-05 13:23
https://kosovapost.net/punonjesit-shendetesor-nderprene-greven-presin-rritjen-e-pagave/20%Monthly2019-01-05 12:57
https://kosovapost.net/berisha-pritet-te-largohet-nga-lazio/20%Monthly2019-01-05 12:54
https://kosovapost.net/pajisja-per-testimin-e-frymemarrjes-mund-te-zbuloje-kancerin-ne-fazen-e-hershme/20%Monthly2019-01-05 12:46
https://kosovapost.net/familja-e-izet-demaj-jemi-nen-perkujdesje-te-shtetit-te-ndalen-fushatat-bamirese/20%Monthly2019-01-05 12:32
https://kosovapost.net/cili-vend-ne-evrope-ka-me-se-shumti-police-krahasuar-me-numrin-e-banoreve/20%Monthly2019-01-05 12:16
https://kosovapost.net/haradinaj-takohet-me-kryetarin-e-rrjetit-te-bizneseve-shqiptare-ne-zvicer-flet-per-hapat-e-qeverise/20%Monthly2019-01-05 12:06
https://kosovapost.net/mergimtaret-hedhin-valle-derisa-presin/20%Monthly2019-01-05 11:41
https://kosovapost.net/pese-vende-nisin-mandatin-si-anetare-jo-te-perhershme-te-keshillit-te-sigurimit/20%Monthly2019-01-05 11:05
https://kosovapost.net/shqiptaret-me-te-gatshmit-te-paguajne-taksa/20%Monthly2019-01-05 10:43
https://kosovapost.net/limaj-ka-nje-porosi-per-te-gjithe-te-ftuarit-nga-gjykata-speciale/20%Monthly2019-01-05 10:36
https://kosovapost.net/si-ti-trajtoni-djegiet-ne-kushte-shtepie/20%Monthly2019-01-05 10:24
https://kosovapost.net/a-ka-ftese-nga-gjykata-speciale-e-zbulon-vete-selimi/20%Monthly2019-01-05 10:19
https://kosovapost.net/shkembim-letrash-mes-marconit-dhe-vuciqit-teme-kyce-kosova/20%Monthly2019-01-05 10:15
https://kosovapost.net/engel-mbrojtes-i-shqiperise-dhe-kosoves/20%Monthly2019-01-05 09:22
https://kosovapost.net/konsumoni-keto-ushqime-kunder-stresit/20%Monthly2019-01-05 09:20
https://kosovapost.net/nga-e-hena-vjen-acari-i-vertete/20%Monthly2019-01-05 09:17
https://kosovapost.net/osmani-kosova-ua-ka-borxh-qytetareve-dhe-bizneseve-rreth-200-milione-euro/20%Monthly2019-01-05 09:01
https://kosovapost.net/pamje-te-reja-qe-shihet-qarte-se-si-e-humbi-jeten-polici-izet-demaj/20%Monthly2019-01-05 08:47
https://kosovapost.net/limaj-thote-se-thaci-ende-nuk-ua-ka-dorezuar-dokumentet-e-kerkuara-rreth-dialogut-me-serbine/20%Monthly2019-01-05 08:38
https://kosovapost.net/keto-jane-kerkesat-e-minatoreve-greviste/20%Monthly2019-01-05 08:36
https://kosovapost.net/vetem-tre-ngjarje-sot-ne-kosove/20%Monthly2019-01-05 08:29
https://kosovapost.net/fundjave-e-acarte/20%Monthly2019-01-05 08:25
https://kosovapost.net/nata-e-sotme-me-ajer-me-te-mire-ne-prishtine/20%Monthly2019-01-04 22:35
https://kosovapost.net/rashiti-ndryshimi-i-kufijve-si-zgjidhje-perfundimtare-mes-kosoves-e-serbise-mbetet-opsion/20%Monthly2019-01-04 22:17
https://kosovapost.net/pacolli-i-gezohet-rikthimit-te-eliot-engel-ne-krye-te-kongresit-amerikan/20%Monthly2019-01-04 22:10
https://kosovapost.net/moti-ne-fundjave-me-ngrica-veshtireson-trafikun/20%Monthly2019-01-04 22:02
https://kosovapost.net/ponte-prizreni-perforcohet-me-malcolm-canadan/20%Monthly2019-01-04 21:46
https://kosovapost.net/ja-sa-eshte-numri-i-qytetareve-qe-po-presin-viza-pune-nga-gjermania/20%Monthly2019-01-04 23:27
https://kosovapost.net/porosia-e-komandantit-te-njesise-speciale-te-policise-se-kosoves-per-rinine-dhe-prinderit-kosovare/20%Monthly2019-01-04 21:20
https://kosovapost.net/presidenti-thaci-sonte-ne-drenice-ne-oden-e-haxhi-demakut/20%Monthly2019-01-04 21:00
https://kosovapost.net/wieland-ne-be-sdo-te-pranohet-asnje-vend-qe-ka-probleme/20%Monthly2019-01-04 20:56
https://kosovapost.net/ldk-ja-i-reagon-veselit-jemi-te-gatshem-ti-ofrojme-libra-me-baze-ekonomike/20%Monthly2019-01-04 20:36
https://kosovapost.net/skadimi-i-pasaportave-askush-nuk-lejohet-te-dale-jashte-vendit-ne-3-muajt-e-fundit/20%Monthly2019-01-04 20:17
https://kosovapost.net/ne-kete-fshat-te-kosoves-delet-i-ze-bora-por-cobanet-i-shpetojne-video/20%Monthly2019-01-04 20:53
https://kosovapost.net/hoxhaj-i-reagon-ministrit-sllovak-opinioni-juaj-do-ishte-me-kredibil-po-ta-njihnit-kosoven/20%Monthly2019-01-04 19:42
https://kosovapost.net/ramush-haradinaj-e-quan-lajm-te-shkelqyeshem-per-kosoven-zgjedhjen-e-eliot-engel-ne-kete-detyre/20%Monthly2019-01-04 19:29
https://kosovapost.net/ldk-ia-kujton-qeverise-deshtimet-ne-politiken-e-jashtme-interpol-dhe-vizat/20%Monthly2019-01-04 19:07
https://kosovapost.net/thaci-imiton-haradinajn-cakerron-goten-me-ramen-per-shqiptaret/20%Monthly2019-01-04 19:01
https://kosovapost.net/mediat-serbe-zbulojne-kerkesen-e-trumpit-per-zgjidhje-mes-kosoves-dhe-serbise/20%Monthly2019-01-04 18:47
https://kosovapost.net/blerim-kuci-i-ofron-doreheqjen-nga-pozita-e-deputetit-vetem-aak-se-dhe-grupit-te-vet-parlamentar/20%Monthly2019-01-04 18:32
https://kosovapost.net/adrien-rabiot-arrin-marreveshje-me-barcelonen/20%Monthly2019-01-04 18:18
https://kosovapost.net/sllovakia-kunder-shkembimit-te-territoreve-lajcak-jep-propozim-per-zgjidhje-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-04 17:59
https://kosovapost.net/rritje-e-papritur-e-numrit-te-vendeve-te-punes-ne-shba/20%Monthly2019-01-04 17:40
https://kosovapost.net/deri-ne-8-ore-pritje-ne-merdare/20%Monthly2019-01-04 17:33
https://kosovapost.net/doreheqjet-e-papranueshme-te-kater-kryetareve-te-komunave-veriore/20%Monthly2019-01-04 17:22
https://kosovapost.net/me-ndryshime-te-medha-kosova-u20-nis-pergatitjet-per-eurobasket/20%Monthly2019-01-04 17:12
https://kosovapost.net/tarifa-doganore-nuk-pakeson-mallrat-esenciale-ne-treg/20%Monthly2019-01-04 15:58
https://kosovapost.net/zgjedhjet-lokale-kqz-apel-partive-politike/20%Monthly2019-01-04 15:51
https://kosovapost.net/alvaro-morata-ne-shenjestren-e-sevillas/20%Monthly2019-01-04 15:41
https://kosovapost.net/a-duhet-te-brengosen-prinderit-per-kohen-e-femijeve-ne-ekran/20%Monthly2019-01-04 15:34
https://kosovapost.net/pasi-ta-lexoni-kete-lajm-patjeter-se-do-te-pini-me-shume-kafe/20%Monthly2019-01-04 15:01
https://kosovapost.net/trump-po-vlereson-terheqjen-ose-jo-te-trupave-nga-afganistani/20%Monthly2019-01-04 15:25
https://kosovapost.net/parate-shqiptare-me-te-kerkuara-nga-koleksionistet-qe-vlejne-qindra-dollare-foto/20%Monthly2019-01-04 14:53
https://kosovapost.net/mangala-shihet-si-zevendesuesi-i-mirandas-te-interi/20%Monthly2019-01-04 14:57
https://kosovapost.net/nuk-respektuan-semaforin-e-kuq-policia-i-gjobit/20%Monthly2019-01-04 14:39
https://kosovapost.net/dy-keshilla-per-ta-parandaluar-fryrjen-e-barkut/20%Monthly2019-01-04 14:34
https://kosovapost.net/jeremiq-zbulon-planin-e-vuciqit-per-kosoven/20%Monthly2019-01-04 14:33
https://kosovapost.net/studentet-ne-shqiperi-rikthehen-ne-protesta-masive-me-7-janar/20%Monthly2019-01-04 14:30
https://kosovapost.net/a-do-te-thyhet-ldk-ja-nga-lutjet-per-te-marre-pjese-ne-dialogun-me-serbine/20%Monthly2019-01-04 15:34
https://kosovapost.net/kufijte-bosnja-i-reagon-bernabiqit/20%Monthly2019-01-04 14:21
https://kosovapost.net/munir-nuk-do-ta-vazhdoje-kontraten-ne-barcelone/20%Monthly2019-01-04 14:02
https://kosovapost.net/messi-e-nis-vitin-2019-me-nje-supergol-vidal-nuk-i-beson-syve-video/20%Monthly2019-01-04 13:55
https://kosovapost.net/shpend-ahmeti-do-ta-padise-vetevendosjen-per-shpifje/20%Monthly2019-01-04 13:52
https://kosovapost.net/349411-2/20%Monthly2019-01-04 13:43
https://kosovapost.net/bora-bllokon-10-police-ne-kete-fshat/20%Monthly2019-01-04 13:39
https://kosovapost.net/8-kokrra-te-trendafili-te-eger-bene-mrekulline-ne-organizmin-tuaj/20%Monthly2019-01-04 13:24
https://kosovapost.net/pas-15-janarit-seance-e-vecante-per-buxhetin-qeveria-e-bindur-se-do-te-votohet/20%Monthly2019-01-04 13:21
https://kosovapost.net/pija-natyrale-qe-ndihmon-te-luftoni-semundjet-e-zemres-2/20%Monthly2019-01-04 13:23
https://kosovapost.net/nje-demokrat-po-shqyrtohet-per-poziten-e-sekretarit-amerikan-te-mbrojtjes/20%Monthly2019-01-04 13:13
https://kosovapost.net/chelsea-terhiqet-nga-gara-per-higuainin/20%Monthly2019-01-04 13:02
https://kosovapost.net/prodhuesit-vendore-frikesohen-se-do-tju-ikin-punetoret/20%Monthly2019-01-04 13:32
https://kosovapost.net/vuciq-nuk-deshiron-ti-hidheroj-shba-te/20%Monthly2019-01-04 12:38
https://kosovapost.net/gruaja-109-vjecare-tregon-suksesin-e-jetegjatesise/20%Monthly2019-01-04 12:34
https://kosovapost.net/hakeret-publikojne-te-dhenat-personale-te-politikaneve/20%Monthly2019-01-04 12:24
https://kosovapost.net/ilir-meta-behet-rugovas/20%Monthly2019-01-04 12:24
https://kosovapost.net/arber-zeneli-refuzon-oferten-e-fenerbahces-ambiciet-e-mia-jane-me-te-medha/20%Monthly2019-01-04 12:11
https://kosovapost.net/mavraj-flet-hapur-tregon-pse-vendoi-te-kthehet-ne-gjermani/20%Monthly2019-01-04 12:10
https://kosovapost.net/mushkolaj-taksa-100-do-te-suspendohet/20%Monthly2019-01-04 12:12
https://kosovapost.net/vidhen-e-publikohen-te-dhenat-personale-te-politikaneve-gjermane/20%Monthly2019-01-04 12:04
https://kosovapost.net/kriza-e-buxhetit-dhe-mbyllja-e-qeverise-mbledh-trumpin-me-kreret-e-kongresit/20%Monthly2019-01-04 11:58
https://kosovapost.net/festat-kaluan-keto-jane-pese-keshilla-per-ushqimet/20%Monthly2019-01-04 11:43
https://kosovapost.net/minatoret-e-stantergut-nuk-heqin-dore-nga-greva-pa-plotesim-te-kerkesave/20%Monthly2019-01-04 11:38
https://kosovapost.net/zaevi-jep-detaje-nga-ndertimi-i-autostrades-qe-lidhet-me-kosoven/20%Monthly2019-01-04 11:33
https://kosovapost.net/labinot-tahiri-dorezon-pasaporten-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-04 11:15
https://kosovapost.net/rrahmani-qumeshti-per-nxenesit-vjen-nga-malta-u-demtuam-per-500-mije-e/20%Monthly2019-01-04 11:02
https://kosovapost.net/ne-rusi-ata-qe-pine-duhan-do-te-paguajne-demshperblim-per-fqinjet/20%Monthly2019-01-04 10:53
https://kosovapost.net/darkat-e-drekat-te-zyrtareve-me-parane-publike-cfare-thone-qytetaret/20%Monthly2019-01-04 11:08
https://kosovapost.net/shba-politikanja-muslimane-omar-betohet-ne-kongres-mbi-kuran/20%Monthly2019-01-04 10:42
https://kosovapost.net/ky-eshte-vendimi-i-arsenal-per-ozil/20%Monthly2019-01-04 10:40
https://kosovapost.net/shba-trump-ne-duam-ti-mbrojme-partneret-tane-ne-siri-por-ata-i-shesin-nafte-iranit/20%Monthly2019-01-04 10:52
https://kosovapost.net/taksa-100-per-qind-i-vetevendos-vije-te-kuqe-listes-serbe-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-04 10:27
https://kosovapost.net/kjo-eshte-pajisja-per-testin-e-frymemarrjes-qe-do-te-zbuloje-kancerin-ne-fazen-e-hershme/20%Monthly2019-01-04 10:18
https://kosovapost.net/amerika-i-dorezon-turqise-oferten-per-patriotet/20%Monthly2019-01-04 11:02
https://kosovapost.net/ps-do-te-ndryshoje-statutin-perpara-zgjedhjeve-jo-me-forum-te-grave/20%Monthly2019-01-04 09:52
https://kosovapost.net/kjo-eshte-gjendja-e-rrugeve-ne-kosove/20%Monthly2019-01-04 09:48
https://kosovapost.net/emergjenca-e-mbingarkuar-209-raste-vetem-per-24-ore/20%Monthly2019-01-04 09:33
https://kosovapost.net/policia-e-kosoves-jep-detaje-lidhur-me-aksionin-unaza-e-celikte/20%Monthly2019-01-04 09:31
https://kosovapost.net/sportistet-me-me-shume-se-nje-miliard-dollare/20%Monthly2019-01-04 09:29
https://kosovapost.net/zgjedhjet-e-parakohshme-nuk-jane-ne-interes-te-vendit/20%Monthly2019-01-04 09:23
https://kosovapost.net/te-rinjte-myslimane-pastrojne-qytetin-pas-vitit-te-ri-ne-britani/20%Monthly2019-01-04 09:07
https://kosovapost.net/prishtina-edhe-sivjet-pa-spital-te-vetin/20%Monthly2019-01-04 09:03
https://kosovapost.net/sekretet-e-te-verdhes-se-vezes-jane-te-mahnitshme/20%Monthly2019-01-04 08:55
https://kosovapost.net/apple-fajeson-kinen-per-uljen-e-shitjeve/20%Monthly2019-01-04 08:55
https://kosovapost.net/zbulohet-arsyeja-e-vertete-e-largimit-te-buffonit-nga-juventusi/20%Monthly2019-01-04 08:48
https://kosovapost.net/bernabiqi-kerkon-vazhdim-te-dialogut-me-krahinen-serbe-kosoven-e-metohine/20%Monthly2019-01-04 08:48
https://kosovapost.net/istogu-perfiton-financiarisht-nga-marreveshja-me-spanjollet-por-humb-gjasa-ne-terren/20%Monthly2019-01-04 08:39
https://kosovapost.net/vazhdon-greva-e-minatoreve-asnje-nderrim-nuk-eshte-duke-punuar/20%Monthly2019-01-04 08:29
https://kosovapost.net/bolton-udheton-ne-izrael-dhe-turqi-per-diskutime-rreth-sirise/20%Monthly2019-01-04 08:20
https://kosovapost.net/kosova-e-nis-vitin-pa-buxhet/20%Monthly2019-01-04 08:07
https://kosovapost.net/gjermania-shkel-paktin-lejon-nje-eksport-te-madh-armatimesh-ne-lindjen-e-mesme/20%Monthly2019-01-04 08:06
https://kosovapost.net/kirurget-ne-diten-e-pesembedhjete-te-greves-sindikata-mjaftohet-me-tri-dite/20%Monthly2019-01-04 08:08
https://kosovapost.net/349249-2/20%Monthly2019-01-04 07:54
https://kosovapost.net/ja-pse-duhet-te-hani-fasule-njehere-ne-jave/20%Monthly2019-01-04 07:38
https://kosovapost.net/golat-me-te-bukur-te-vitit-2018-ne-champions-league-video/20%Monthly2019-01-04 07:31
https://kosovapost.net/mergimtaret-vazhdojne-te-presin-ne-merdare-me-ore-te-tera/20%Monthly2019-01-04 07:32
https://kosovapost.net/349233-2/20%Monthly2019-01-04 07:23
https://kosovapost.net/rakimi-putin-vuciq-ky-pritet-te-jete-vendimi-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2019-01-04 07:09
https://kosovapost.net/moti-sot-dhe-neser-12/20%Monthly2019-01-04 06:57
https://kosovapost.net/cfare-po-bene-arban-abrashi-i-ldk-se-ne-shtepin-e-ramiz-lladrovcit-foto/20%Monthly2019-01-04 00:23
https://kosovapost.net/putin-behet-gati-per-vizite-te-vuciq-ne-beograd-ky-pritet-te-jete-vendimi-ne-lidhje-me-kosoven/20%Monthly2019-01-03 22:58
https://kosovapost.net/meta-haradinaj-nje-dolli-per-shqiptaret-dhe-te-drejten-e-tyre/20%Monthly2019-01-03 22:42
https://kosovapost.net/llardovci-mbledhe-miqte-e-jaranat-keshtu-feston-ditelindjen-e-radhes/20%Monthly2019-01-03 22:05
https://kosovapost.net/2018-a-viti-i-klimes-se-pazakonte-ne-evrope/20%Monthly2019-01-03 21:43
https://kosovapost.net/firmino-zgjedhet-futbollisti-me-i-mire-brazilian-qe-luan-ne-evrope/20%Monthly2019-01-03 21:43
https://kosovapost.net/nancy-pelosi-zgjidhet-kryetare-e-dhomes-se-perfaqesuesve/20%Monthly2019-01-03 21:43
https://kosovapost.net/si-do-te-jete-moti-ne-kosove-gjate-janarit/20%Monthly2019-01-03 21:37
https://kosovapost.net/haradinaj-rrefen-ngjarjen-e-dhimbshme-kur-humbi-vella-luanin/20%Monthly2019-01-03 21:03
https://kosovapost.net/haradinaj-rrefen-kohen-e-ish-jugosllavise-tregon-se-ku-e-kreu-ushtrine/20%Monthly2019-01-03 20:24
https://kosovapost.net/100-sportistet-me-te-paguar-te-vitit-2018-cfare-diference-me-vendin-e-pare/20%Monthly2019-01-03 20:15
https://kosovapost.net/abdixhiku-thote-se-kosova-eshte-ne-gjendje-te-jashtezakonshme/20%Monthly2019-01-03 19:35
https://kosovapost.net/kjo-eshte-data-kur-platforma-e-dialogu-do-te-vije-ne-kuvend/20%Monthly2019-01-03 19:32
https://kosovapost.net/britani-te-rinjte-myslimane-pastrojne-qytetin-pas-vitit-te-ri/20%Monthly2019-01-03 19:21
https://kosovapost.net/rufki-suma-kryetari-me-i-dashur-video/20%Monthly2019-01-03 19:17
https://kosovapost.net/rikthehen-kolonat-ne-pikekalimet-kufitare-me-serbine-mergimtaret-thone-se-jane-lodhur-me-pritje/20%Monthly2019-01-03 18:51
https://kosovapost.net/leter-publike-per-presidentin-meta-firmos-dekretimin-e-ministrit-te-jashtem-autokton-shqiptar-gent-cakaj/20%Monthly2019-01-03 18:38
https://kosovapost.net/flet-shpend-ahmeti-pa-ldk-ne-dhe-vv-ne-nuk-mund-te-ratifikohet-marreveshja-me-serbine/20%Monthly2019-01-03 18:16
https://kosovapost.net/disa-keshilla-si-te-jeni-te-shendetshem/20%Monthly2019-01-03 18:12
https://kosovapost.net/me-nderime-te-larta-varroset-polici-skender-gorqaj-video/20%Monthly2019-01-03 18:03
https://kosovapost.net/fitorja-e-liverpoolit-ndaj-cityt-sdo-ta-mbyllte-garen-per-titull/20%Monthly2019-01-03 17:51
https://kosovapost.net/kushtet-e-ldk-se-per-perfshirje-ne-dialog/20%Monthly2019-01-03 17:37
https://kosovapost.net/lekaj-ne-gjumin-e-vitit-te-ri-i-le-rruget-ne-meshire/20%Monthly2019-01-03 17:13
https://kosovapost.net/mavraj-rikthehet-ne-futbollin-gjerman/20%Monthly2019-01-03 17:08
https://kosovapost.net/kryetari-i-ferizajt-del-me-nje-kerkese-bravozore-kerkon-mbylljen-e-kumarhaneve-lojerat-e-fatit/20%Monthly2019-01-03 16:32
https://kosovapost.net/mayweather-then-rekordin-dhe-fiton-3-milion-dollar-brenda-138-sekondash/20%Monthly2019-01-03 16:27
https://kosovapost.net/edhe-pse-europianet-nuk-e-duan-trump-ndihet-i-kenaqur/20%Monthly2019-01-03 16:23
https://kosovapost.net/milionerit-te-qeverise-haradinaj-nuk-i-punojne-kompjuterat/20%Monthly2019-01-03 16:15
https://kosovapost.net/pan-psd-e-kane-kthyer-ne-akuze-djallezore-thirrjen-per-unitet/20%Monthly2019-01-03 15:18
https://kosovapost.net/pas-brezovices-bora-bllokon-rruget-edhe-ne-prevalle-foto/20%Monthly2019-01-03 15:22
https://kosovapost.net/ky-eshte-emri-me-i-vecante-i-femijut-te-lindur-ne-vitin-2018/20%Monthly2019-01-03 15:14
https://kosovapost.net/liverpooli-do-tia-vazhdoje-kontraten-futbollistit-daniel-sturridge/20%Monthly2019-01-03 14:49
https://kosovapost.net/depresioni-pervec-mendjes-ju-lendon-edhe-trupin/20%Monthly2019-01-03 14:39
https://kosovapost.net/keto-jane-pritjet-e-qytetareve-per-vitin-2019-te/20%Monthly2019-01-03 23:39
https://kosovapost.net/si-u-shpetua-jeta-e-nje-foshnjeje/20%Monthly2019-01-03 14:44
https://kosovapost.net/ne-aeroportin-e-prishtines-gjinden-plumba-ne-valixhe/20%Monthly2019-01-03 14:22
https://kosovapost.net/keto-jane-5-vendet-e-reja-anetare-te-perkohshme-te-keshillit-te-sigurimit-te-okb-se/20%Monthly2019-01-03 14:20
https://kosovapost.net/vjen-nje-lajm-i-mire-nga-qkuk-ja/20%Monthly2019-01-03 14:14
https://kosovapost.net/ne-vitin-2018-ne-kliniken-gjinekologjike-kane-lindur-9963-foshnja/20%Monthly2019-01-03 14:01
https://kosovapost.net/lojtari-me-i-kushtueshem-ne-merkato/20%Monthly2019-01-03 13:47
https://kosovapost.net/politikat-e-listes-serbe-pertej-interesave-te-komunitetit-serb/20%Monthly2019-01-03 13:46
https://kosovapost.net/molla-e-kuqe-nuk-i-pergjigjet-speciales/20%Monthly2019-01-03 13:37
https://kosovapost.net/limaj-ne-bruksel-shkojme-pa-thacin/20%Monthly2019-01-03 13:27
https://kosovapost.net/vellau-porosit-vellan-u-beje-te-fala-gjeneraleve-e-ty-te-qofte-i-lehte-dheu-i-kosoves/20%Monthly2019-01-03 13:23
https://kosovapost.net/reprezentuesi-nga-kosova-paralajmeron-skuadren-holandeze-ose-ma-rrisni-pagen-ose-une-shkova/20%Monthly2019-01-03 13:15
https://kosovapost.net/gjermania-mori-komanden-e-taskforces-vjtf/20%Monthly2019-01-03 13:05
https://kosovapost.net/pse-smartphonet-e-vitit-2019-jane-edhe-me-te-shtrenjte/20%Monthly2019-01-03 12:58
https://kosovapost.net/bora-e-madhe-bllokon-rruget-ne-brezovice-foto/20%Monthly2019-01-03 12:51
https://kosovapost.net/trump-kesaj-radhe-edhe-kunder-gjeneraleve-te-vete-thote-nuk-punuan-sa-duhet-ne-afganistan/20%Monthly2019-01-03 12:48
https://kosovapost.net/vulin-shqiperia-e-madhe-nuk-krijohet-pa-lufte-me-serbine/20%Monthly2019-01-03 12:56
https://kosovapost.net/me-shume-se-tete-ore-gjume-mund-te-sjelle-pasoja/20%Monthly2019-01-03 12:36
https://kosovapost.net/ja-per-cka-e-marrin-ne-pyetje-sherbimi-sekret-i-serbise-zv-ministrin-e-qeverise-haradinaj/20%Monthly2019-01-03 12:14
https://kosovapost.net/per-kualitetin-e-produkteve-made-in-kosova-garanton-edhe-ambasadori-gjerman-ja-cilat-i-perdore-ai/20%Monthly2019-01-03 12:07
https://kosovapost.net/te-gjitha-rekordet-qe-messi-mund-te-thyeje-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-03 11:51
https://kosovapost.net/kanadaja-hap-dyert-per-shqiptaret-kerkohen-48-mije-shofere/20%Monthly2019-01-03 11:53
https://kosovapost.net/pas-protestes-se-studenteve-ky-vend-ka-prape-shprese/20%Monthly2019-01-03 12:36
https://kosovapost.net/aksident-i-rende-ne-duhel/20%Monthly2019-01-03 11:40
https://kosovapost.net/zeneli-kerkon-rritje-te-pages-per-te-qendruar-te-heerenveeni/20%Monthly2019-01-03 11:32
https://kosovapost.net/shba-politikanja-muslimane-omar-terheq-vemendjen-me-postin-e-saj/20%Monthly2019-01-03 11:30
https://kosovapost.net/petroviqi-anetaret-e-sls-se-po-keqtrajtohen-nga-mpb-ja-dhe-bia-e-serbise/20%Monthly2019-01-03 11:20
https://kosovapost.net/turqia-merr-persiper-shkollat-e-lidhura-me-feto-n-ne-pakistan/20%Monthly2019-01-03 11:05
https://kosovapost.net/spiegel-qeveria-gjermane-i-ka-dhene-lejen-eksportit-ne-egjipt-te-anijeve-luftarake/20%Monthly2019-01-03 11:01
https://kosovapost.net/sa-vite-pune-ne-zvicer-nevojiten-per-tu-bere-milioner/20%Monthly2019-01-03 10:58
https://kosovapost.net/te-gjitha-rruget-e-vendit-te-kalueshme-per-qarkullim/20%Monthly2019-01-03 10:55
https://kosovapost.net/stoltenberg-vendimi-per-transformimin-e-fsk-se-su-mor-ne-kohen-e-duhur/20%Monthly2019-01-03 11:24
https://kosovapost.net/vendet-qe-duhet-ti-vizitoni-nje-here-ne-jete/20%Monthly2019-01-03 10:42
https://kosovapost.net/kolona-te-gjata-ne-piken-kufitare-merdare/20%Monthly2019-01-03 10:39
https://kosovapost.net/guardiola-e-pranon-se-van-dijk-ka-vlere-prej-82-milione-eurosh/20%Monthly2019-01-03 10:01
https://kosovapost.net/a-u-tradhtuan-kurdet/20%Monthly2019-01-03 09:26
https://kosovapost.net/ky-eshte-shqiptari-i-pare-qe-tenton-te-hyje-ne-parlamentin-zviceran/20%Monthly2019-01-03 11:20
https://kosovapost.net/farat-e-shalqirit-ndihmojne-shendetin-e-njeriut/20%Monthly2019-01-03 09:24
https://kosovapost.net/trump-u-kerkon-vendeve-te-tjera-te-perfshihen-me-shume-ne-afganistan/20%Monthly2019-01-03 09:11
https://kosovapost.net/juventus-i-bashkohet-gares-per-hudson-odoi/20%Monthly2019-01-03 09:05
https://kosovapost.net/rreth-nje-milion-euro-do-te-shpenzohen-per-projektet-kulturore-te-2019-s/20%Monthly2019-01-03 09:02
https://kosovapost.net/moti-i-keq-ne-shqiperi-raportohet-per-ngrica-dhe-probleme-ne-qarkullim/20%Monthly2019-01-03 09:26
https://kosovapost.net/sa-para-kane-shqiptaret-ne-banka/20%Monthly2019-01-03 08:46
https://kosovapost.net/%e2%80%8binteligjenca-e-duarve-bobotike/20%Monthly2019-01-03 11:17
https://kosovapost.net/zbulohet-pajisja-qe-ofron-trajnim-per-personat-qe-vuajne-nga-migrena/20%Monthly2019-01-03 08:33
https://kosovapost.net/gjate-diteve-te-festes-538-vizita-ne-kliniken-emergjente/20%Monthly2019-01-03 08:39
https://kosovapost.net/janari-special/20%Monthly2019-01-03 11:20
https://kosovapost.net/maqedonia-dhe-shqiperia-perfitojne-nga-taksa-100-per-qind/20%Monthly2019-01-03 08:13
https://kosovapost.net/xhudo-2018-nje-tjeter-vit-i-suksesshem-medalje-ne-te-gjitha-grupmoshat/20%Monthly2019-01-03 08:11
https://kosovapost.net/demokratet-ne-shba-nisin-me-kontrollin-e-dhomes-se-perfaqesuesve/20%Monthly2019-01-03 08:06
https://kosovapost.net/vizat-rrezikohen-edhe-kete-vit/20%Monthly2019-01-03 07:48
https://kosovapost.net/mitt-romney-sulmon-trumpin-presidenti-kunderpergjigjet-ne-twitter/20%Monthly2019-01-03 07:44
https://kosovapost.net/gabon-portieri-manchester-united-kalon-ne-avantazh-video/20%Monthly2019-01-03 07:36
https://kosovapost.net/ngecjeve-ekonomike-qeveria-u-pergjigjet-me-20-masa-te-shkruara/20%Monthly2019-01-03 08:11
https://kosovapost.net/parashikimet-e-motit-ne-bote-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-03 07:26
https://kosovapost.net/limonata-e-ngrohte-me-xhenxhefil-kunder-gripit-dhe-kolles/20%Monthly2019-01-03 07:14
https://kosovapost.net/kosova-nuk-mund-te-prese-asgje-nga-presidenca-rumune-e-be-se/20%Monthly2019-01-03 07:07
https://kosovapost.net/takimit-me-ekipin-shteteror-brukseli-i-referohet-si-konsultues/20%Monthly2019-01-03 07:03
https://kosovapost.net/keto-do-te-jene-temperaturat-gjate-dites-se-sotme/20%Monthly2019-01-03 06:57
https://kosovapost.net/qytetaret-e-gjakoves-protestojne-kunder-peligrineve-serb/20%Monthly2019-01-02 22:57
https://kosovapost.net/greqia-po-perballet-me-temperatura-te-ulta-dhe-era-te-fuqishme/20%Monthly2019-01-02 22:03
https://kosovapost.net/haziri-jep-sinjale-se-ldk-mund-te-behet-pjese-e-dialogut/20%Monthly2019-01-02 21:53
https://kosovapost.net/real-madrid-transferon-icardin-kjo-eshte-shuma-marramendese/20%Monthly2019-01-02 21:44
https://kosovapost.net/deretiq-ushtria-jone-per-dy-dite-do-ti-shkelte-shqiptaret-e-kosoves/20%Monthly2019-01-02 21:40
https://kosovapost.net/ky-mot-do-te-mbreteroje-neser-ne-kosove/20%Monthly2019-01-02 21:36
https://kosovapost.net/ky-eshte-caji-ideal-per-personat-qe-vuajn-nga-tensioni-i-larte-i-gjakut/20%Monthly2019-01-02 21:30
https://kosovapost.net/serbia-ne-panik-thote-shqiperia-po-e-anekson-kosoven-shqiptaret-po-bashkohen/20%Monthly2019-01-02 21:25
https://kosovapost.net/ne-takimin-mes-vuciqit-dhe-putinit-do-te-bisedohet-edhe-per-kosoven/20%Monthly2019-01-02 21:21
https://kosovapost.net/milan-po-e-transferon-nje-super-lojtar-nga-anglia/20%Monthly2019-01-02 21:10
https://kosovapost.net/gjermania-ndalon-shitjen-e-iphone-ve-kjo-eshte-arsyeja/20%Monthly2019-01-02 21:03
https://kosovapost.net/gjendet-varka-e-peshkatarit-ne-ujrat-e-liqenit-te-ohrit/20%Monthly2019-01-02 20:57
https://kosovapost.net/perse-rikthimi-i-komunizmit-eshte-kaq-i-mundshem-sot/20%Monthly2019-01-02 20:51
https://kosovapost.net/kandidatura-e-per-kryeminister-vjen-nga-kadri-veseli/20%Monthly2019-01-02 21:12
https://kosovapost.net/ja-per-sa-vite-ne-shqiperi-mund-ti-besh-1-milion-dollare-dhe-per-sa-ne-zvicer/20%Monthly2019-01-02 20:36
https://kosovapost.net/ceshtjet-qe-pritet-te-mos-zgjidhen-as-me-2019/20%Monthly2019-01-02 20:28
https://kosovapost.net/na-duhen-shume-here-me-teper-sesa-300-gazetare-ne-vit/20%Monthly2019-01-02 20:21
https://kosovapost.net/haradinaj-ka-nje-kerkese-per-listen-serbe/20%Monthly2019-01-02 20:04
https://kosovapost.net/bekim-jashari-kritikon-institucionet-per-gjendjen-e-rende-ne-kullat-e-jashareve/20%Monthly2019-01-02 19:53
https://kosovapost.net/formacionet-zyrtare-newcastle-man-united/20%Monthly2019-01-02 19:34
https://kosovapost.net/mos-u-nisni-per-merdare-ja-cfare-eshte-duke-ndodhur-atje/20%Monthly2019-01-02 19:11
https://kosovapost.net/kryemadhi-revoltat-te-vazhdojne-pergjate-gjithe-vitit-2019-duhet-te-ndergjegjesohemi/20%Monthly2019-01-02 19:00
https://kosovapost.net/pas-11-viteve-ne-hasmeri-pajtohen-dy-familjet-kosovare/20%Monthly2019-01-02 18:44
https://kosovapost.net/qendres-e-mjekesise-familjare-eshte-perfshire-nga-zjarri/20%Monthly2019-01-02 18:32
https://kosovapost.net/simptomat-qe-tregojne-se-keni-probleme-me-qarkullimin-e-gjakut/20%Monthly2019-01-02 18:15
https://kosovapost.net/befason-milan-nenshkruan-kontrate-me-lojtarin-veteran/20%Monthly2019-01-02 18:01
https://kosovapost.net/zevendespresidenti-i-pe-se-tregon-se-kur-do-te-behet-liberalizimi-i-vizave-per-kosoven/20%Monthly2019-01-02 17:38
https://kosovapost.net/demokracia-jeton-nga-ndryshimet/20%Monthly2019-01-02 17:18
https://kosovapost.net/rada-trajkovic-ia-qet-ne-fushe-te-zezat-vuciqit/20%Monthly2019-01-02 17:04
https://kosovapost.net/te-gjithe-perdoruesit-e-samsung-duhet-ti-fshijne-keto-dy-aplikacione/20%Monthly2019-01-02 16:45
https://kosovapost.net/do-te-befasoheni-se-ku-po-transferohet-fabregas/20%Monthly2019-01-02 16:32
https://kosovapost.net/istogu-humb-edhe-nje-polic-nderron-jete-papritmas-skender-gorqaj/20%Monthly2019-01-02 16:25
https://kosovapost.net/edhe-nje-lajm-jo-i-mire-vjen-nga-istogu-ja-per-cfare-behet-fjale/20%Monthly2019-01-02 16:23
https://kosovapost.net/kadri-veseli-ka-nje-mesazh-per-presidentin-thaci/20%Monthly2019-01-02 16:16
https://kosovapost.net/cilat-jane-dy-erezat-qe-shkrijne-kilogramet-e-tepert/20%Monthly2019-01-02 15:59
https://kosovapost.net/arrestohen-2-police-ne-kukes-ndihmuan-ne-arratisjen-e-serbit/20%Monthly2019-01-02 15:55
https://kosovapost.net/grate-ne-shqiperi-kujdesen-me-shume-per-femijet-rekord-ne-evrope/20%Monthly2019-01-02 15:52
https://kosovapost.net/chelsea-jep-64-milione-euro-per-talentin-amerikan/20%Monthly2019-01-02 15:50
https://kosovapost.net/zevendesministri-i-kultures-ndalohet-ne-merdare-reagon-haradinaj/20%Monthly2019-01-02 15:29
https://kosovapost.net/deshirat-e-qytetareve-per-2019-liberalizimi-dhe-vende-te-reja-pune/20%Monthly2019-01-02 15:15
https://kosovapost.net/top-prioritetet-ekonomike-te-kosoves-me-2019/20%Monthly2019-01-02 14:59
https://kosovapost.net/shqiptari-hero-merr-shtetesine-greke-shpetoi-dhjetera-jete-njerezish-nga-flaket/20%Monthly2019-01-02 14:44
https://kosovapost.net/vuciq-kosova-seshte-krejt-shqiptare-e-as-krejt-serbe-pa-marreveshje-ska-paqe/20%Monthly2019-01-02 14:23
https://kosovapost.net/kina-mbylli-tri-xhami-ne-provincen-yunnan/20%Monthly2019-01-02 14:09
https://kosovapost.net/filloi-mandati-i-kryesimit-te-radhes-i-rumanise-ne-keshillin-e-be-se/20%Monthly2019-01-02 13:53
https://kosovapost.net/izraeli-braktisi-unesco-n/20%Monthly2019-01-02 13:37
https://kosovapost.net/nuk-eshte-me-rendesi-pasuria-sa-eshte-i-rendesishem-menaxhimi-i-saj/20%Monthly2019-01-02 15:06
https://kosovapost.net/tash-e-20-vjet-asnjehere-nuk-u-permbush-lista-esenciale-e-barnave/20%Monthly2019-01-02 13:23
https://kosovapost.net/somalia-shpall-person-te-padeshiruar-te-derguarin-e-posacem-te-okb-se/20%Monthly2019-01-02 13:07
https://kosovapost.net/vendet-arabe-te-bashkohen-kunder-turqise/20%Monthly2019-01-02 13:36
https://kosovapost.net/be-ne-ballkan-edhe-nje-vit-i-humbur/20%Monthly2019-01-02 12:29
https://kosovapost.net/rreziku-qe-iu-kanoset-njerezve-gjate-periudhes-se-festave/20%Monthly2019-01-02 12:18
https://kosovapost.net/shba-perdor-gaz-lotsjelles-ndaj-emigranteve-ne-kufi/20%Monthly2019-01-02 11:59
https://kosovapost.net/daci-thote-se-veliu-e-haziri-mund-ta-kthejne-partine-ne-bazen-e-saj-rugoviane/20%Monthly2019-01-02 11:28
https://kosovapost.net/mulla-osmani-cfare-lodrash-ju-davud-apo-baba-i-juve-i-keni-pas-dhuruar-femijeve-tuaj/20%Monthly2019-01-02 11:27
https://kosovapost.net/thaci-sfida-kryesore-ne-vitin-2019-eshte-arritja-e-marreveshjes-paqesore-me-serbine/20%Monthly2019-01-02 11:02
https://kosovapost.net/irani-emeron-per-here-te-pare-nje-ambasadore-sunite/20%Monthly2019-01-02 10:50
https://kosovapost.net/cana-ronaldinho-me-ngaterronte-emrin/20%Monthly2019-01-02 10:32
https://kosovapost.net/rama-vit-si-ky-sishte-pare-prej-shume-kohesh/20%Monthly2019-01-02 10:15
https://kosovapost.net/kina-synon-evropen-permes-serbise/20%Monthly2019-01-02 09:58
https://kosovapost.net/ndikimi-i-gjumit-ne-jetegjatesi-sipas-shkences/20%Monthly2019-01-02 09:41
https://kosovapost.net/udheheqesit-e-kongresit-ftohen-per-takim-ne-shtepine-e-bardhe/20%Monthly2019-01-02 09:26
https://kosovapost.net/sarri-ne-kerkim-te-nje-anesori-te-djathte/20%Monthly2019-01-02 09:08
https://kosovapost.net/nasa-kalon-kufijte-new-horizons-pertej-kufirit-me-te-larget-te-studiuar-ndonjehere-nga-njerezimi/20%Monthly2019-01-02 09:08
https://kosovapost.net/daciqi-i-gezuar-me-cnjohjet-e-kosoves-do-ti-kendoje-putinit-2/20%Monthly2019-01-02 08:37
https://kosovapost.net/veriu-vendi-i-krizes/20%Monthly2019-01-02 08:16
https://kosovapost.net/qeveria-megalomane-haradinaj/20%Monthly2019-01-02 08:08
https://kosovapost.net/vit-i-pergjumur-i-drejtesise-kosovare/20%Monthly2019-01-02 07:56
https://kosovapost.net/gattuso-takon-drejtuesit-e-milan-flasin-per-te-ardhmen-e-tij/20%Monthly2019-01-01 22:44
https://kosovapost.net/tottenhami-me-fitore-ve-ne-presion-cityn-para-derbit-me-liverpoolin/20%Monthly2019-01-01 22:06
https://kosovapost.net/kosova-me-nivel-te-larte-te-varferise-vitin-2019-e-nis-me-mbi-25-mije-familje-me-social/20%Monthly2019-01-01 22:04
https://kosovapost.net/daciqi-i-gezuar-me-cnjohjet-e-kosoves-do-ti-kendoje-putinit/20%Monthly2019-01-01 21:48
https://kosovapost.net/top-lajm-eshte-zbuluar-ne-detajet-me-te-vogla-grupi-qe-likuidoi-ivanovicin/20%Monthly2019-01-01 21:29
https://kosovapost.net/kjo-eshte-senatorja-qe-do-te-sfidoj-trumpin-ne-2020-ten/20%Monthly2019-01-01 21:17
https://kosovapost.net/kampionet-e-vitit-2018-ne-ligat-kryesore-te-evropes/20%Monthly2019-01-01 20:53
https://kosovapost.net/anija-kozmike-e-nasa-s-pertej-kufirit-me-te-larget-te-studiuar-ndonjehere-nga-njerezim/20%Monthly2019-01-01 20:40
https://kosovapost.net/drecun-shqiperia-po-e-anekson-kosoven/20%Monthly2019-01-01 20:25
https://kosovapost.net/a-ju-kujtohet-sunderland-ja-cfare-kane-bere-tifozet-e-tij-ne-ligen-e-trete/20%Monthly2019-01-01 20:20
https://kosovapost.net/kripa-apo-sheqeri-cili-eshte-me-i-demshem/20%Monthly2019-01-01 20:05
https://kosovapost.net/turisti-gjerman-ngujohet-ne-brezovice/20%Monthly2019-01-01 19:47
https://kosovapost.net/ngjarjet-me-te-rendesishme-te-qeverisjes-haradinaj-ne-vitin-qe-lame-pas-video/20%Monthly2019-01-01 19:32
https://kosovapost.net/efekti-100-i-takses/20%Monthly2019-01-01 19:17
https://kosovapost.net/perfundon-peticioni-per-bashkimin-e-mitrovices-trondit-bahtiri-me-ate-cka-thote/20%Monthly2019-01-01 18:49
https://kosovapost.net/femrat-potencial-i-vecante-ushtarak-i-ushtrise-se-kosoves/20%Monthly2019-01-01 18:42
https://kosovapost.net/te-arriturat-dhe-sfidat-ne-shendetesi-gjate-vitit-2018/20%Monthly2019-01-01 18:37
https://kosovapost.net/richard-lukaj-sektori-i-investimeve-ekonomike-ne-kosove-mjerisht-i-tmerrshem/20%Monthly2019-01-01 18:22
https://kosovapost.net/cilat-do-te-jene-prioritetet-e-vitit-2019/20%Monthly2019-01-01 18:03
https://kosovapost.net/joksimoviq-kosova-dhe-shqiperia-po-shkaterrojne-themelet-e-evropes/20%Monthly2019-01-01 17:37
https://kosovapost.net/%e2%80%8bharadinaj-uroj-qe-bashke-tia-dalim-shume-sfidave-qe-na-presin/20%Monthly2019-01-01 17:30
https://kosovapost.net/kjo-eshte-porosia-e-te-liruarit-me-kusht-per-vitin-e-ri/20%Monthly2019-01-01 16:53
https://kosovapost.net/haradinaj-shkon-per-ngushellime-ne-familjen-e-ish-ushtarit-uck-se/20%Monthly2019-01-01 16:15
https://kosovapost.net/kuvendi-i-vitit-2018/20%Monthly2019-01-01 16:12
https://kosovapost.net/xhaka-nis-vitin-e-ri-me-gol-tek-arsenali/20%Monthly2019-01-01 15:57
https://kosovapost.net/nje-urim-ndryshe-per-vitin-e-ri-nga-politologu-bardhyl-mahmuti/20%Monthly2019-01-01 15:56
https://kosovapost.net/keta-jane-deputetet-biznesmene-te-kuvendit-te-kosoves/20%Monthly2019-01-01 15:40
https://kosovapost.net/vuciqi-thote-se-nuk-ben-te-pritet-mrekulli-rreth-kosoves-duart-i-kemi-te-lidhura/20%Monthly2019-01-01 15:14
https://kosovapost.net/keto-jane-temperaturat-qe-do-te-na-shoqerojne-ne-ditet-e-para-te-vitit/20%Monthly2019-01-01 15:07
https://kosovapost.net/itali-parlamenti-miraton-me-rishikime-buxhetin-kontradiktor-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-01 14:28
https://kosovapost.net/dhjete-parashikimet-ne-futboll-per-vitin-2019/20%Monthly2019-01-01 14:15
https://kosovapost.net/amerikanet-zbarkojne-ne-turqi-dy-miqte-e-vjeter-kete-jave-bisedojne-per-feto-n/20%Monthly2019-01-01 14:15
https://kosovapost.net/siri-regjimi-i-esadit-vazhdon-te-marre-jetet-e-civileve-ne-idlib/20%Monthly2019-01-01 14:00
https://kosovapost.net/policia-holandeze-sot-ndalon-nje-te-dyshuar-per-bombe-ne-aeroportin-e-amsterdamit/20%Monthly2019-01-01 13:54
https://kosovapost.net/shba-edhe-nje-shkarkim-ne-pentagon-kesaj-radhe-zedhenesja-dana-white/20%Monthly2019-01-01 13:44
https://kosovapost.net/produktet-made-in-kosova-depertojne-ne-tregjet-boterore/20%Monthly2019-01-01 13:40
https://kosovapost.net/ja-sa-femije-kane-lindur-gjate-viti-2018-ne-qkuk/20%Monthly2019-01-01 13:30
https://kosovapost.net/kine-mbyllen-disa-xhami-per-edukim-fetar-te-paligjshem/20%Monthly2019-01-01 13:16
https://kosovapost.net/2018-ta-vit-i-shume-deshtimeve-e-pak-sukseseve/20%Monthly2019-01-01 13:08
https://kosovapost.net/nga-mbyllja-e-basteve-tek-ceku-i-bebeve-ja-vendimet-qe-hyjne-sot-ne-fuqi-ne-shqiperi/20%Monthly2019-01-01 13:04
https://kosovapost.net/befason-putin-gjysmes-se-botes-i-dergon-kartolina-trumpit-mund-te-bisedojme/20%Monthly2019-01-01 12:14
https://kosovapost.net/publikohet-harta-me-e-rrezikuar-ne-vitin-2019/20%Monthly2019-01-01 12:14
https://kosovapost.net/ministri-lluka-viziton-kosoven-b-falenderon-per-punen-e-mbremshme/20%Monthly2019-01-01 12:09
https://kosovapost.net/mesazhi-i-ri-i-trump-per-sirine/20%Monthly2019-01-01 11:51
https://kosovapost.net/messi-dhe-ronaldo-dy-rivale-te-medhenj-qe-nga-viti-2009/20%Monthly2019-01-01 11:06
https://kosovapost.net/skandal-ne-evrope-ne-belgjike-zyrtarizohet-ndalesa-e-therjeve-hallall-te-kafsheve/20%Monthly2019-01-01 11:06
https://kosovapost.net/thaci-aktiv-edhe-paraditen-e-1-janarit-hapje-te-kufirit-kosove-shqiperi-marreveshje-perfundimtare-kosove-serbi/20%Monthly2019-01-01 11:04
https://kosovapost.net/hyn-ne-fuqi-vendimi-takse-100-per-te-gjitha-mallrat-qe-kalojne-nga-serbia/20%Monthly2019-01-01 10:48
https://kosovapost.net/ekskluzive-ne-familjen-e-blendit-fevziut-gazetari-na-flet-per-festat-dhe-projektet/20%Monthly2019-01-01 10:44
https://kosovapost.net/rumania-merr-presidencen-e-bese-i-ka-dhene-fjale-te-medha-mbeshtetese-serbise/20%Monthly2019-01-01 10:42
https://kosovapost.net/ambasadorja-finlandeze-kenaqet-me-djathe-dhe-ajvar-te-kosoves/20%Monthly2019-01-01 10:37
https://kosovapost.net/per-ata-qe-skane-problem-me-kolestrol-suxhuk-i-pjekur-me-kerpudha-e-me-djathe/20%Monthly2019-01-01 10:17
https://kosovapost.net/presidenca-rumune-e-be-se-kolaps-me-pasoja/20%Monthly2019-01-01 10:01
https://kosovapost.net/euro-u-be-burre-sot-i-mbushi-20-vjet-ja-historiku-i-euros/20%Monthly2019-01-01 09:44
https://kosovapost.net/ambasadori-gjerman-tri-gjera-qe-do-ti-ndryshoja-me-shkopin-magjik-ne-kosove/20%Monthly2019-01-01 09:34
https://kosovapost.net/ky-fshat-i-kosoves-nuk-festoj-vitin-e-ri/20%Monthly2019-01-01 09:20
https://kosovapost.net/femija-i-pare-per-vitin-2019-ne-kosove-eshte-vajze/20%Monthly2019-01-01 09:07